ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /4065 епизод/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов от втори опит" - сериал, с.2, еп. 8
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, 2 сезон
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    В служба на Нейно Величество - филм
  • 10:30
    Последният еничар - исторически сериал, романтичен
  • 11:30
    Безценната перла - семеен сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 20, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 11:20
    Царство; сезон 4, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 12:15
    Възприятия; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 13:15
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 10:05
    Котки срещу кучета: Трябва да си успокоиш котката!
  • 11:00
    Меконг: река с душа: Камбоджа
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: В капан
  • 12:50
    Последните китайски слонове
Пълна програма
  • 10:10
    "С песните на..."
  • 10:25
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Интервютата на "Неделник"
Пълна програма
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 09:45
    Библиотеката /избрано/
  • 10:45
    Натисни F1 /п/
  • 11:00
    Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
  • 11:30
    Младите иноватори /п/
Пълна програма
  • 10:15
    Bunnicula
  • 10:24
    Bunnicula
  • 10:34
    Bunnicula
  • 10:44
    Bunnicula
Пълна програма
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.5, еп.6
  • 11:00
    "Хуберт и Щалер" - с.2, еп. 1
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2, еп.14
  • 13:00
    "Херкулес и огненият кръг" - приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 1994), режисьор - Дъг Лефлър, актьори - Кевин Сорбо, Антъни Куин, Стефани Барет и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Шаферки" - комедия, романтичен (САЩ, 2011), режисьор - Пол Фейг, актьори - Кристен Уиг, Тери Крюз, Мая Рудолф, Майкъл Хичкок, Кали Хоук, Роуз Бърни и др.
  • 10:45
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8
  • 13:00
    "Хорът на момчетата" - драма, музикален (Холандия, САЩ, 2014), режисьор - Франсоа Жирар, а актьори - Дъстин Хофман, Кати Бейтс, Еди Изард, Кевин Макхал, Джош Лукас, Дебра Уингър,  Ерика Пичинини, Ривер Александър и др.
  • 15:00
    "Зад решетките" - трилър (Канада, 2006), режисьор - Скот Уилямс, актьори - Паджет Брюстър, Антонио Купо, Мег Роу, Робърт Уисден, Она Грауер и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Големи топки" - комедия (САЩ, 2004), режисьор - Роусън Маршъл Тънбър, актьори - Винс Вон, Бен Стилър, Кристин Тейлър, Рип Торн, Джъстин Лонг, Стивън Рут, Джоел Дейдив Мур, Ханк Азария, Гари Коул, Джейсън Бейтман, Алън Тюдик и др.
  • 12:00
    "Любимци" - сериал
  • 13:00
    "Приятели" - сериал
  • 14:00
    "Ало, ало" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 10:15
    Облачно с кюфтета
  • 10:24
    Облачно с кюфтета
  • 10:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 08:45
    "Аритмия", драма, Русия, 2017; реж. Борис Хлебников, с Александр Яценко, Ирина Горбачьова, Николай Шрайбер, Максим Лагашкин, Сергей Наседкин, [15+]
  • 10:45
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 12:55
    "Театърът представя ІV - Три вида глупост", късометражна комедия, Великобритания, 2015; реж. Мустафа Ксейбати, с Шон Уолш, Марек Ларууд, Джослин Джи Есиън, Вик Рийвс, Винсънт Джером, [12+]
  • 13:20
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
Пълна програма
  • 10:05
    "Вижте маймунката!", късометражна комедия, Великобритания, 2016; реж. Адам Уимпени, с Айма Кълъмър, Мелани Грей, Ампаро Морено, Асумпта Серна, [12+]
  • 10:35
    "Пътуване до Баунтифул (1985)", драма, САЩ, 1985; реж. Питър Мастърсън, с Джералдин Пейдж, Джон Хърд, Карлин Глин, Ричард Брадфорд, Ребека Де Морни, [12+]
  • 12:20
    "Мис Ханой", криминална драма, Чехия, 2018; реж. Зденек Виктора, с Давид Новотни, Ха Тан Шпетликова, Ян Джакулияк, Мирослав Хрушка, Иржи Коцман, [15+]
  • 13:50
    "Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    TBD
  • 12:00
    CNN Newsroom
  • 12:30
    Inside the Middle East
Пълна програма
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15 п/
  • 11:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 6 п/
  • 12:00
    "Специален отряд" - сериал, сезон 1 п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 2
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 12
  • 11:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Един ръждясал, занемарен автомобил Шевролет Камаро от 1967 г, част II
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Порше 912Е от 1976
Пълна програма
  • 10:14
    Как се прави...: Четки за рисуване, нагреватели за резервоари
  • 10:38
    Опасно за живота: Постижение
  • 11:26
    Ловци на митове: Трансформатори
  • 12:14
    Феноменални съоръжения: Мостът "Хувър Дам"
Пълна програма
  • 10:00
    Елена от Авалор
  • 10:30
    Кей Си под прикритие
  • 11:00
    Героичната шесторка - сериалът
  • 11:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 10:05
    "Изглежда супер"
  • 10:30
    "Уголемена наука"
  • 11:00
    "Доказано от опит"
  • 11:10
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Истинският Родриго - 54 еп. - Сериал
  • 11:00
    Сладка тайна - 85 еп. - Сериал
  • 12:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвърти ден, директно
  • 15:30
    Биатлон: Световна купа в Руполдинг, спринт, мъже, директно
  • 16:45
    Формула Е: Състезание в Маракеш, обзор
  • 17:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, трети ден
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвърти ден, директно
  • 14:00
    Снукър: Турнир "Мастърс", четири ден
  • 15:00
    Снукър: Турнир "Мастърс", пети ден, директно
  • 18:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, трети ден
Пълна програма
  • 10:20
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 1
  • 11:10
    Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1
  • 12:00
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 3
  • 12:40
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 10:20
    X Games - Austin
  • 11:10
    Sports Adventure
  • 11:35
    Sports Adventure
  • 12:00
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:20
    Разбивачи на дворове
  • 10:45
    Разбивачи на дворове
  • 11:10
    Джада вкъщи
  • 11:35
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:00
    40 е новото 20 - трети сезон, еп. 5
  • 10:30
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 4
  • 11:30
    Подли камериерки - четвърти сезон, еп. 8
  • 12:25
    Специализантът - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 09:35
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - първи сезон, еп. 5
  • 10:30
    Безследно изчезнали - пети сезон, еп. 15
  • 11:20
    Безследно изчезнали - пети сезон, еп. 16
  • 12:15
    Втори шанс - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 10:20
    "Късометражни анимации на Дисни IV", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 10:50
    "Дневниците на принцесата", комедия, САЩ, 2001; реж. Гари Маршал, с Ан Хатауей, Джули Андрюс, Ектор Елизондо, Хедър Матарацо, Манди Мур, [All+]
  • 12:45
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
  • 14:10
    "Артър", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейсън Уинър, с Ръсел Бранд, Хелън Мирън, Грета Геруиг, Дженифър Гарнър, Джералдин Джеймс, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    Хората на Хитлер, сезон 1, еп. 1
  • 11:15
    Първите цивилизации, сезон 1, еп. 3
  • 12:15
    Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 3
  • 13:05
    Забранена история, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Г-н Готин
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Натисни "едно" за Чъм
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Денят на Чъм
Пълна програма
  • 10:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 11:00
    Традиции и обичаи
  • 12:00
    Киноложка изложба
  • 12:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
Пълна програма
  • 10:10
    "Герои на града"
  • 10:35
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 11:00
    "Аниманималс"
  • 11:10
    "Строубъри Шорткейк"
Пълна програма
  • 10:15
    Парламентът на живо
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    Парламентът на живо
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:10
    "Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
  • 10:45
    "Лъжи и илюзии" - екшън / трилър с Крисчън Слейтър, Куба Гудинг Джуниър.
  • 12:15
    "Групата" - драма / военен с Кандис Берген, Джоан Хакет, Елизабет Хартман, Шърли Найт.
  • 14:45
    "Канзас сити" - криминален филм с Дженифър Джейсън Лий, Миранда Ричардсън.
Пълна програма
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 11:00
    Майки тийнейджърки
  • 12:00
    Майки тийнейджърки
  • 13:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    No Doubt: World Stage
  • 12:45
    World Stage: MTV Spotlight @...
  • 13:30
    MTV Presents Gibraltar Calling '18
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 10:10
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 3
  • 11:10
    Удивителни раждания при животните, сезон 1, еп. 1
  • 11:35
    Удивителни раждания при животните, сезон 1, еп. 2
  • 12:05
    Удивителни раждания при животните, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 10:05
    Десетилетията: Ремикс, еп. 17
  • 10:30
    Десетилетията: Ремикс, еп. 18
  • 11:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 9
  • 11:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 10
Пълна програма
  • 10:20
    Невероятни животински приятелства, еп. 5
  • 11:10
    Най-смъртоносните акули в света, еп. 1
  • 12:00
    Диви делфини, еп. 1
  • 12:50
    Животът на Големия бариерен риф, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Милуол - Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Каен - Лил, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездно " - музикално развлекателно
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:00
    "По средата" - сериал
  • 10:55
    "Нови в квартала" - комедиен сериал
  • 11:45
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Стронгмен Шампионска лига
  • 12:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 14:00
    Звездни отбори
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 11:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 12:00
    "Следващият, моля" - лекарска доку поредица
Пълна програма
  • 07:00
    Игрален филм
  • 10:30
    Игрален филм
  • 12:05
    Игрален филм
  • 13:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 10:20
    Bob der Baumeister
  • 10:30
    Bob der Baumeister
  • 10:40
    Cleo und die Kunstpiraten
  • 10:50
    Cleo und die Kunstpiraten
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Холивудски знаменитости-Дрю Баримор
  • 11:00
    Репортер-предаване на Телемедиа
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Кейт и пълният ? дом: Навършване на 16 години
  • 11:00
    Малки хора - свят голям: Сватби във фермата: Моли се премества
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Лице в лице
  • 14:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 2
Пълна програма
  • 10:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 11:00
    Търсене на дом по света
  • 11:30
    Търсене на дом по света
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 11:00
    Търсене на дом по света
  • 11:30
    Търсене на дом по света
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 08:50
    Боуфингър, САЩ, комедия, 1999
  • 10:25
    Стъклената къща, САЩ, криминален/драма/мистерии, 2001
  • 12:10
    Били Елиът, Франция, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2000
  • 14:00
    Истината за любовта, Великобритания, комедия/романтичен, 2005
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:05
    На баба момчето - кулинарно предаване, еп. 4
  • 10:35
    На баба момчето - кулинарно предаване, еп. 5
  • 11:00
    Вкусът на Истанбул с Том - кулинарно предаване, еп. 3
  • 11:30
    Бон Апети - кулинарно предаване, еп. 13
Пълна програма
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 09:31
    Откраднатата принцеса Анимация, Комедия, Фентъзи 2018
  • 11:00
    Малките принцове Комедия, Драма 2013
  • 12:28
    Смях и наказание Комедия, Романтичен 2003
  • 13:58
    Пяната на времето Фентъзи, Романтичен, Приключенски 2013
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:50
    Завинаги - първи сезон, еп. 2
  • 10:45
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 3
  • 11:40
    Черният списък - втори сезон, еп. 12
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - трети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    KATE MOSS SPECIAL
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    KATE MOSS SPECIAL
  • 10:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Уличен патрул" - 7 еп.
  • 10:45
    "Прословути вражди" - 8 еп.
  • 11:35
    "Спешни случаи" - 12 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 245 и 246 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 10:00
    Поплавочный практикум
  • 10:30
    Охота с луком
  • 11:00
    По рекам России
  • 11:25
    Истории охоты от Павла Гусева
Пълна програма
  • 08:20
    "Магията на Коледа" - семеен филм с уч. на Линди Бут, Пол Макгилиън, Дерек Макграт и др. /п/
  • 10:40
    "Пътешествие до края на света" - приключенски филм с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., I част
  • 12:40
    "Есенни сънища" - романтична комедия с уч. на Джил Уaгнър, Колин Еглесфийлд, Даниел Бейкър, Бил Доу и др.
  • 14:30
    "Развален телефон" - драма с уч. на Даян Кийтън, Мег Райън, Лиса Кудроу, Уолтър Матау, Адам Аркин, Клорис Личман и др.
Пълна програма
  • 10:00
    Amish Mafia: Paradise
  • 10:45
    Alaska Mega Machines: Beasts Of The Arctic
  • 11:30
    Dirty Jobs: Snake Researcher
  • 12:15
    Rattlesnake Republic: The Final Rattle
Пълна програма
  • 10:00
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 10:25
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 10:50
    Ресторанти под надзор
  • 11:40
    Кухнята
Пълна програма
  • 10:10
    Геймърки
  • 10:40
    Геймърки
  • 11:00
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвърти ден, директно
  • 15:30
    Биатлон: Световна купа в Руполдинг, спринт, мъже, директно
  • 16:45
    Формула Е: Състезание в Маракеш, обзор
  • 17:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, трети ден
Пълна програма
  • 10:20
    "Късометражни анимации на Дисни IV", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 10:50
    "Дневниците на принцесата", комедия, САЩ, 2001; реж. Гари Маршал, с Ан Хатауей, Джули Андрюс, Ектор Елизондо, Хедър Матарацо, Манди Мур, [All+]
  • 12:45
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
  • 14:10
    "Артър", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейсън Уинър, с Ръсел Бранд, Хелън Мирън, Грета Геруиг, Дженифър Гарнър, Джералдин Джеймс, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 10:00
    Sofia the First
  • 10:30
    Elena Of Avalor
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:20
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:10
    Геймърки
  • 10:40
    Геймърки
  • 11:00
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:05
    Forbidden: Dying for Love: Laws of Attraction
  • 11:00
    Murder Chose Me: Damsel In Distress
  • 11:55
    Village Of The Damned: Thirteen Days In Winter
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got Caught by a Cougar
Пълна програма
  • 10:05
    The Challenge: Mad Riders
  • 10:35
    Planet Champion: USA Fast Girls
  • 11:00
    101 World Cups: Champs with Speed
  • 11:30
    Fast Lane: Felipe Massa
Пълна програма
  • 09:45
    Shooting Gallery
  • 10:30
    Buccaneers & Bones
  • 10:50
    Buccaneers & Bones
  • 11:15
    Modern Fishing With Jared Jeffries
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Г-н Готин
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Натисни "едно" за Чъм
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Денят на Чъм
Пълна програма
  • 10:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 9
  • 10:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 10
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 5
  • 12:00
    Мигове от катастрофата, еп. 4
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов от втори опит" - сериал, с.2, еп. 8
Пълна програма
  • 10:20
    Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 11:00
    Конан; сезон 1, епизод 7, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 6, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 13:15
    Телешоп
  • 13:30
    Кандис Реноар; сезон 6, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2018
Пълна програма
  • 09:35
    Часовете преди убийство: Чудовище край портата
  • 10:30
    Часовете преди убийство: Съпътстващи щети
  • 11:25
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 22
  • 11:55
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 24
Пълна програма
  • 10:15
    Гимназист
  • 12:10
    Бягай, момче, бягай
  • 14:15
    Хелън
  • 16:35
    Oгъст Ръш
Пълна програма
  • 09:55
    "Жить здорово!" (16+)
  • 11:00
    Новости (с субтитрами)
  • 11:15
    "Время покажет" (16+)
  • 14:00
    Новости (с субтитрами)
Пълна програма
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 10:09
    Happy Anniversary, Darling (18+)
  • 10:32
    Breaking & Entering Lesbian Couple (18+)
  • 10:53
    Getting Off The Typing Pool (18+)
  • 11:17
    Hottie Cheats On The Phone With BF (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Жирона - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 2 еп., документална поредица
  • 13:00
    "Великият Зизу: Историята на Зинедин Зидан" - документален филм
  • 14:00
    "Гудууд 2015: Фестивал на скоростта" - 4 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 10:00
    WILD CULTURE 10
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E5
  • 11:30
    AVIATORS, THE S2 E6
  • 12:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - FULL IMMERSION IN THE SEA
Пълна програма
  • 08:00
    King of Kings Grand Prix
Пълна програма
  • 10:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:00
    Occ-Cast
  • 11:30
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 09:30
    Дивата Канада (Series 1): Зима (Episode 4)
  • 10:25
    Опасна Земя (Series 1): Убийствени урагани (Episode 2)
  • 11:15
    Дневници на лошото време (Series 1): Авиационно време (Episode 8)
  • 12:05
    Планета Европа и отвъд (Series 2): Зовът на далечния север - Скандинавия и Шпицберген (Episode 1)
Пълна програма
  • 09:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п./
  • 10:30
    "Галерия" - в света на изкуството с ТВ1
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    Документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Music for the Funeral of King Louis XIV in Versailles
  • 11:10
    The Funeral of Louis XIV: Documentary
  • 11:35
    Bernard Haitink and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Bruckner
  • 13:10
    InterMezzo
Пълна програма
  • 10:00
    Волейбол: Финал за Купата на България, повторение
  • 12:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 14-и епизод, повторение
  • 13:00
    Баскетбол: Маями Хийт - Мемфис Гризлис, мач от НБА, повторение
  • 15:30
    Класика от Първа професионална лига: Пирин - Левски (2017-18), повторение
Пълна програма
  • 10:20
    Тенис: Крейчикова/Синякова - Бабош/Младенович (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - двойки финал, повторение)
  • 12:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier - четвъртфинали, повторение)
  • 19:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Леванте (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Сити - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 19-и епизод, повторение
  • 13:00
    Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 10-и епизод, повторение
  • 14:00
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 3-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Забранено: Гладни за любов: Законите на привличането
  • 11:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 3
  • 11:55
    Селото на прокълнатите: Епизод 2
  • 12:50
    Почти ми се размина: В опасна хватка
Пълна програма
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
Пълна програма
  • 08:55
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 11:25
    "Самолети: Спасителен отряд", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Робъртс Ганъуей, [All+]
  • 12:50
    "В петък, на вечеря ІІ, 6 еп. - Мишката", комедия, Великобритания, 2012; реж. Мартин Денис, с Тамсин Грейг, Саймън Бърд, Пол Ритър, Том Розентал, Марк Хийп, [12+]
  • 13:15
    "Семейство Даръл ІІ, 6 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2017; реж. Едуард Хол, с Кийли Хоус, Джош О’Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
Пълна програма
  • 10:15
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии", фентъзи - драма, Великобритания, 2010; реж. Крис Кълъмбъс, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Шон Бийн, [12+]
  • 12:10
    "Добрата битка I, 9 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джим МакКей, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Ерика Тазъл, Куш Джъмбо, Делорой Линдо, [15+]
  • 13:00
    "Нокти І, 1 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Никол Касел, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
  • 13:55
    "Шоуто на Джон Оливър V, 16 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 10:15
    Не просто работа. Небесные ковбои
  • 10:50
    Не просто работа. Космонавты-испытатели
  • 11:20
    Поймать невозможное. Аргентина
  • 12:15
    Альфа. Волки
Пълна програма
  • 10:00
    Свещената планина (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Писаните булки не плачат (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 09:55
    Уоликазам!
  • 10:25
    Веселата Веси
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 10:00
    Едно френско село, сезон 2, еп. 5, Франция, исторически/драма, 2011
  • 10:50
    Селцето, сезон 2, еп. 5, Великобритания, драма, 2014
  • 11:50
    Полдарк, сезон 2, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 12:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 11, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2010
Пълна програма
  • 10:05
    Черният кон
  • 11:55
    Регина
  • 13:25
    Всичко на Цукер!
  • 15:00
    Венция/Венеция
Пълна програма
  • 09:40
    Аутсайдерите
  • 11:15
    Индианецът
  • 12:35
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 14:05
    Островът на шепотите
Пълна програма
  • 09:50
    Племенниците ми в Ютланд
  • 11:10
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 12:25
    Писмо до краля
  • 14:15
    Клара и тайната на мечките
Пълна програма
  • 09:25
    Night Catches Us
  • 11:00
    Blood and Thunder: The Sound of Alberts
  • 12:00
    Le Reste Est L'oeuvre De L'homme
  • 12:20
    Uncle Kent
Пълна програма
  • 09:00
    Live Recap FIM CEV 2018
  • 14:00
    H2O Aquabike World Championship S17
  • 14:30
    G Series Ice Race 2018
  • 15:00
    Live Recap British Talent Cup 2018
Пълна програма
  • 10:00
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/
  • 11:35
    Баскетбол: Берое - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
  • 13:20
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/
  • 13:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 10:45
    Отблизо с Мира /п/
  • 11:45
    Натисни F1 /п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Маями
  • 12:25
    Новини
  • 12:30
    Баскетбол: Еврокупа Зенит - Морабанк Андора
  • 14:15
    Баскетбол: Евролига Милано - Барселона
Пълна програма
  • 05:30
    Голф: Европейски тур Abu Dhabi HSBC Golf Championship, първа сесия
  • 10:30
    Хокей на лед: NHL Ню Йорк Айлъндърс - Ню Йорк Рейнджърс
  • 13:00
    Голф: Европейски тур Abu Dhabi HSBC Golf Championship, втора сесия
  • 15:00
    Хокей на лед: NHL "Стражът на леда: Александър Георгиев"
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Ювентус
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Хетафе
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Сасуоло
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 10:25
Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 2
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Fox Life 10:30
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 8
Fox Crime 10:30
Безследно изчезнали - пети сезон, еп. 23

Всички предавания

Спорт

AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 2 11:00
Хокей на лед: NHL Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс
Cinemax 2 11:35
"Патриотични игри", екшън - трилър, САЩ, 1992; реж. Филип Нойс, с Харисън Форд, Ан Арчър, Патрик Бергин, Шон Бийн, Тора Бърч, [15+]
BNT 3 11:35
Тенис-турнир "ASB Classic": Филип Колшрайбер /Германия/ - Фабио Фонини /Италия/ - четвъртфинална среща
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

Diema Family 10:30
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Kino Nova 10:30
"Пинокио" - семеен филм с уч. на Боб Хоскинс, Томас Сангстър, Маргерита Бай, Виоланте Плачидо, Алесандро Гасман, Роби Кай, Лучиана Литицето и др., II част /п/
EPIC Drama 10:35
Селцето, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}