ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:00
    Хайка за вълци тв филм /3 серия/
  • 22:00
    1992 тв филм /6 епизод/(14)
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Горчива любов" - сериал, еп.11
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериен филм, 6 сезон
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Теория за големия взрив" - сериен филм, 10 сезон
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Глухар - криминален сериал
  • 23:15
    Сърцето на самурая - исторически сериал
Пълна програма
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 21:00
    Профилиране; сезон 7, епизод 7, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 22:15
    Профилиране; сезон 7, епизод 8, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 23:25
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 9, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 21:05
    Меконг: река с душа: Лаос
  • 22:00
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Акула
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: В дълбокото
  • 23:50
    Любители на земноводните: Невероятните брадати агами!
Пълна програма
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "По стъпките на свободата" - документален филм
  • 23:00
    "Извънредно включване" (п)
Пълна програма
  • 21:15
    "Невидимите: Ние искаме да живеем" - драма, ФРГ, 2017
  • 23:00
    "Плюс-минус" - икономически журнал
  • 23:30
    "Темите на деня" - новини и коментари
Пълна програма
  • 21:10
    Стани богат тв игра /п/
  • 22:00
    История.bg Българският исторически филм между политиката и историята /п/
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Електра лукс игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Себастиан Гутиереш, в ролите: Карла Гуджино, Джоузеф Гордън-Левит, Ерман Оспина, Катлийн Куинлан, Мелиса Стивнъс, Луси Пънч и др. (14)
Пълна програма
  • 21:48
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:00
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:06
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:13
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    Леганес - Реал Мадрид (футбол за Купата на краля)
Пълна програма
  • 21:00
    "Легендата за Оз: Завръщането на Дороти" -анимация(САЩ,2013), режисьор: Дан Ст. Пиер
  • 22:45
    "Агора" -  драма, исторически, приключенски, романтичен (САЩ, Испания, 2009), режисьор - Алехандро Аменабар, актьори - Оскар Айзък, Рейчъл Уайз, Макс Мингела, Рупърт Евънс, Ошри Коен и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - сериал
  • 22:00
    "Ало, ало" - сериал, с.5
  • 23:00
    "Приятели" - сериал, с. 8
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Силата на желанията" - сериал, еп.61
  • 22:00
    "Любов под наем" - сериал, еп. 163
  • 23:00
    "Великолепният век" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 21:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 22:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 22:15
    Време за приключения
  • 22:25
    Време за приключения
Пълна програма
  • 21:00
    "Салют-7", екшън - драма, Русия, 2017; реж. Клим Шипенко, с Владимир Вдовиченков, Павел Деревянко, Александър Самояиленко, Виталий Хаев, Оксана Фандера, [12+]
  • 23:00
    "Съучастникът", криминален екшън, САЩ, 2004; реж. Майкъл Ман, с Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит, Марк Ръфало, Питър Бърг, [15+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Брат ми Симпел", комедийна драма, Германия, 2017; реж. Маркус Голер, с Дейвид Крос, Фредерик Лау, Емилия Шуле, Девид Щризоу, Анет Фрайър, [12+]
  • 23:25
    "Eдна кръв", драма, Венецуела, 2017; реж. Густаво Рондон Кордова, с Джовани Гарсия, Реги Рейес, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    Hala Gorani Tonight
  • 22:00
    Quest Means Business
  • 23:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 21:00
    "Север Юг" - сериен филм
  • 22:30
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" (премиера) - сериал
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Специален отряд" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Списъкът" - екшън с уч. на Куба Гудинг Мл., Кол Хюсер, Джонатан Ла Паля, Дрю Уотърс, Шон Кук, Майкъл Пападжон и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Боуман Грей: Нощта на състезанието: Епизод 4
  • 22:00
    Да продадеш колата си: Мъркюри Капри MK2 от 1976 г.
  • 23:00
    Улични престъпници: Епизод 7
Пълна програма
  • 21:10
    Ловци на бури: Всичко или нищо
  • 22:00
    Историята под лупа: Епизод 2
  • 22:50
    Ловци на митове: Междузвездни войни - митовете отвръщат на удара
  • 23:40
    Как са го направили?: Руски кукли/алое вера/знамена
Пълна програма
  • 21:30
    Soy Luna
  • 22:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 23:00
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 23:30
    Виолета
Пълна програма
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Завръщане на белия носорог"
  • 23:00
    "Може ли компютър да напише мюзикъл?" - 1 ч.
Пълна програма
  • 21:30
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 22:00
    Лъжливи рими - сериал
  • 22:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:45
    Снукър: Турнир "Мастърс", пети ден, директно
Пълна програма
  • 21:00
    Биатлон: Световна купа в Руполдинг, спринт, мъже
  • 22:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, трети ден
Пълна програма
  • 21:10
    Речни Чудовища, сезон 9, еп. 2
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 5
  • 22:45
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 5
  • 23:30
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 21:10
    X Games - Norway
  • 22:00
    Extreme Fighting Championship
  • 22:50
    Extreme Fighting Championship
  • 23:40
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 20:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:35
    Джада в Италия
  • 22:00
    Джада вкъщи
  • 22:25
    Джада вкъщи
  • 22:50
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 21:00
    Присъда - първи сезон, еп. 9
  • 22:00
    Това сме ние - трети сезон, еп. 2
  • 22:55
    40 е новото 20 - трети сезон, еп. 6
  • 23:25
    40 е новото 20 - трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 21:00
    Инстинкт - първи сезон, еп. 2
  • 22:00
    Бул - трети сезон, еп. 2
  • 23:00
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 5
  • 23:55
    Престъпни намерения - седми сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 21:00
    "Успех І, 2 еп.", драма, Хърватия, 2019; реж. Данис Танович, с Тони Гоянович, Тара Талер, Ива Михалич, Уликс Фемиу, Мария Шкаричич, [15+]
  • 22:00
    "Нито звук", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Красински, с Емили Блънт, Джон Красински, Милисент Симъндс, Ноа Джуп, Кейд Удуърд, [15+]
  • 23:35
    "Истински детектив ІІІ, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Джеръми Соулниър, с Махершала Али, Стивън Дорф, Кармен Еджого, [18+]
Пълна програма
  • 21:10
    Моят живот в хитлеристка Германия, сезон 1, еп. 1
  • 22:10
    Тайните на подземния свят, сезон 1, еп. 3
  • 23:00
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 3
  • 23:50
    Ерих Милке - Господарят на страха
Пълна програма
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Покупки на Хълмовете
  • 22:00
    Топ 10 на древните технологии: Истински диктатори
  • 23:00
    Премиера Планинари: Ад или вода
Пълна програма
  • 21:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 22:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 23:00
    Традиции и обичаи
Пълна програма
  • 21:30
    "Меси отива в Окидо"
  • 21:55
    "Улзи и Пип"
  • 22:05
    "Хип хип ура"
  • 22:30
    "Мончичи"
Пълна програма
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Патарински Live"- /п/
  • 23:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 21:45
    CAUETivi
  • 22:45
    Топкласация
  • 23:45
    Ултрарок
Пълна програма
  • 21:25
    "Крузо" - приключенски филм / драма с Ейд Сапара, Ейдън Куин.
  • 23:00
    "F / X" - екшън / трилър с Браян Браун, Браян Денехи, Даян Венора, Клиф де Янг.
Пълна програма
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    MTV Флорибама Шор
Пълна програма
  • 21:30
    MTV Asks Black Eyed Peas
  • 22:00
    MTV Presents Gibraltar Calling '18
  • 22:45
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 23:30
    V Festival 2017: The Best Bits
Пълна програма
  • 21:45
    Могъщите реки, сезон 1, еп. 2
  • 22:40
    Приключения сред китове с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 1
  • 23:30
    Приключения сред китове с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 21:30
    Десетилетията: Ремикс, еп. 20
  • 22:05
    Теория на глупостта, еп. 7
  • 22:30
    Теория на глупостта, еп. 8
  • 23:00
    Непознатата планета, еп. 4
Пълна програма
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 2
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 5
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Монако - Ница, мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:00
    Футбол: Сент Етиен - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
  • 23:55
    Футбол: Гингам - Рен, мач от френската Лига 1, запис
Пълна програма
  • 20:45
    Премиера. "Султан на моето сърце". Сериен филм
  • 22:30
    Премиера. Владимир Познер и Иван Ургант в проекта "Най-, най-, най-..."
  • 23:25
    "Секретарката". Сериен филм
Пълна програма
  • 21:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Промо" - новите хитове
  • 22:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 21:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 22:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Ние сме семейство Милър" - крими комедия, U, 2013
  • 23:30
    "Едно съкровище, в което да се влюбиш" - приключенска комедия, U, 2008
Пълна програма
  • 20:30
    ПРЯКО: Купа на Краля: 
  • 22:30
    ПРЯКО: Купа на Краля: 
  • 23:30
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:15
    "Ергенът" - шоу
  • 23:15
    "Щерн ТВ" - журнал
Пълна програма
  • 21:50
    "За най-важното"
  • 22:45
    "Културният отдих"
  • 23:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Изведнъж беден, изведнъж богат" - доку поредица
  • 23:25
    Репортаж
Пълна програма
  • 21:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:30
    Изгнаници клети
  • 23:00
    Класически концерт
Пълна програма
  • 21:30
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 21:15
    Dr. House
  • 22:10
    Dr. House
  • 23:05
    Dr. House
Пълна програма
  • 21:10
    За глигани край Дорково-документален филм на Евгени Попов
  • 22:00
    Новини
  • 22:30
    Час пик- предаване на Телемедиа
  • 23:00
    Холивудски знаменитости-Ръсел Кроу
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Епизод 10
  • 23:00
    90 дни до сватбата: А сега какво?: Епизод 1
Пълна програма
  • 21:00
    Невъзможен хотел
  • 22:00
    Загадки в музея
  • 23:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
Пълна програма
  • 21:00
    Невъзможен хотел
  • 22:00
    Загадки в музея
  • 23:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
Пълна програма
  • 20:15
    О, братко, къде си?, Великобритания, 2000
  • 22:00
    Трудна свалка, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 2003
Пълна програма
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Магията на Одри" - документален филм
  • 23:00
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 2 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 21:30
    Рецепти от крайбрежието с Рейчъл Алън- кулинарно предаване, еп. 4
  • 22:00
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 3
  • 22:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 4
  • 23:00
    Джейми готви в Италия - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 20:16
    Американска Идилия Криминален, Драма 2016
  • 22:00
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
Пълна програма
  • 21:15
    "Друговремец" - сериал / драма
  • 22:30
    "Откуп: Ransom" - крими сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Черният списък - втори сезон, еп. 13
  • 22:00
    Пазители на времето - първи сезон, еп. 7
  • 22:55
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 10
  • 23:50
    Под наблюдение - четвърти сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 21:30
    FASHION NEWS
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    KATE MOSS SPECIAL
  • 22:30
    KATE MOSS SPECIAL
Пълна програма
  • 21:10
    "Дог и Бет: на лов" - 1 еп.
  • 22:00
    "Прелюбодейци" - 3 еп.
  • 22:50
    "Грехове и тайни" - 3 еп.
  • 23:40
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 7 еп.
Пълна програма
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 21:30
    Поплавочный практикум
  • 22:00
    Охота и рыбалка в...
  • 22:25
    Кодекс охотника
  • 22:40
    Советы бывалых
Пълна програма
  • 21:00
    "Договорът" - екшън с уч. на Морган Фрийман, Джон Кюсак, Бил Смитрович, Джейми Андерсън, Меган Додс и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 12 /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Dirty Jobs: Penguin Keeper
  • 22:00
    David Baddiel on the Silk Road: Hidden Treasures
  • 22:45
    Alaska Mega Machines: The Yeti Strikes Back
  • 23:30
    I Almost Got Away With It: Got Caught Via Email
Пълна програма
  • 21:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:30
    Пребори Боби Флей
  • 22:55
    Пребори Боби Флей
Пълна програма
  • 21:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:45
    Снукър: Турнир "Мастърс", пети ден, директно
Пълна програма
  • 21:00
    "Успех І, 2 еп.", драма, Хърватия, 2019; реж. Данис Танович, с Тони Гоянович, Тара Талер, Ива Михалич, Уликс Фемиу, Мария Шкаричич, [15+]
  • 22:00
    "Нито звук", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Красински, с Емили Блънт, Джон Красински, Милисент Симъндс, Ноа Джуп, Кейд Удуърд, [15+]
  • 23:35
    "Истински детектив ІІІ, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Джеръми Соулниър, с Махершала Али, Стивън Дорф, Кармен Еджого, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 21:30
    Elena Of Avalor
  • 22:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 22:30
    Fancy Nancy
  • 22:45
    Fancy Nancy
Пълна програма
  • 21:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 21:05
    Who Killed Jane Doe?: The Doe In The Wood
  • 22:00
    Blood Runs Cold: One Billboard Outside Tucson
  • 22:55
    American Monster: Into The Swamp
  • 23:50
    Murder By Numbers: Rampage
Пълна програма
  • 21:25
    Star Block Workout: Brazil
  • 21:55
    Top: Football Sex Scandals
  • 22:20
    The Truth About...: Bending the Rules
  • 22:50
    Top: Football Scandals
Пълна програма
  • 21:45
    Midway USA's Gun Stories
  • 22:05
    Midway USA's Gun Stories
  • 22:30
    Shooting Gallery
  • 23:15
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Покупки на Хълмовете
  • 22:00
    Топ 10 на древните технологии: Истински диктатори
  • 23:00
    Премиера Планинари: Ад или вода
Пълна програма
  • 21:30
    Теория на глупостта, еп. 8
  • 22:00
    Непознатата планета, еп. 4
  • 23:00
    Наркотици ООД 7, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Горчива любов" - сериал, еп.11
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 22:00
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 23:00
    Пътешественици; сезон 1, епизод 10, драма, мистерия, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 21:05
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2012
  • 22:00
    Кандис Реноар; сезон 6, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2018
  • 23:05
    Профилиране; сезон 5, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2014
Пълна програма
  • 21:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 24
  • 22:00
    Взеха детето ни, върнахме го обратно: Елизабет
  • 23:00
    Премиера Отвъд заглавията: Историята на Тифани Рубин
Пълна програма
  • 20:45
    Съучастие
  • 22:45
    Хардкор Хенри
Пълна програма
  • 20:45
    Премьера. "Султан моего сердца". Многосерийный фильм (16+)
  • 22:30
    Премьера. Владимир Познер и Иван Ургант в проекте "Самые. Самые. Самые" (16+)
  • 23:25
    Ксения-Лаврова Глинка, Михаил Трухин в многосерийном фильме "Секретарша" (16+)
Пълна програма
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
  • 22:00
    Новости
  • 23:00
    Т/с "Котовский", 5 с
Пълна програма
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Ridiculousness
  • 22:30
    Ridiculousness
  • 23:00
    South Park
Пълна програма
  • 21:36
    Stick 'em Up, Pussy (18+)
  • 21:53
    Getting Off The Typing Pool (18+)
  • 22:00
    The Blow-Job Seeker (18+)
  • 22:23
    Spying Roomie Loves Squirt (18+)
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Атлетико /М/ - Леванте (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Анет Контавейт - Онс Джабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 21:50
    Динамика на основните 5
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 22:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 08:00
    King of Kings Grand Prix
Пълна програма
  • 21:30
    Thrillbillies
  • 22:00
    World of X Games 2016
  • 23:00
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 21:40
    Империята на Хитлер: планът за след войната (Series 1): Развлечения (Episode 3)
  • 22:25
    Ева Браун: Живот и смърт с фюрера (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 23:15
    Дубровник: Републиката (Series 1): 106 (Episode 6)
Пълна програма
  • 21:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 22:00
    Класика и джаз
Пълна програма
  • 21:30
    La Traviata by Verdi in Fontainebleau
  • 23:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
  • 23:40
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис: Кики Бертенс - Елина Свитолина (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Тулуза - Лион, мач от френската Лига 1, директно
  • 22:00
    Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на футболната асоциация, директно
  • 23:55
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
Пълна програма
  • 21:05
    Кой уби Джейн Доу?: Доу в гората
  • 22:00
    В търсене на истинския убиец: Обява извън Тусон
  • 22:55
    Американско чудовище: В блатото
  • 23:50
    Не само едно убийство: Ярост
Пълна програма
  • 21:30
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 21:45
    "Централа Берлин ІІІ, 4 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Бронуен Хюз, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, [15+]
  • 22:45
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
Пълна програма
  • 21:10
    "Нокти І, 2 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Хауард Дойч, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
  • 22:00
    "Смърт и славеи I, 3 еп.", драма, Великобритания, 2018; реж. Алън Кюбит, с Джейми Дорнан, Ан Скели, Матю Рис, Валене Кейн, Мартин МакКан, [12+]
  • 23:00
    "Случаите на Корморан Страйк І, 3 еп. - Зовът на кукувицата, трета част", детективска драма, Великобритания, 2017; реж. Майкъл Кийлър, с Том Бърк, Холидей Грейнджър, Кър Логан, Килиън Скот, Наташа О’Кийф, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Ус килима: магията на нишките (образователен документален филм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Археологическият парк в Сандански (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 21:40
    Уоликазам!
  • 22:10
    Рибки Гупи
  • 22:40
    Искрица и Сияйница
  • 23:05
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 21:15
    Полдарк, сезон 2, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 22:15
    Блудници, сезон 1, еп. 3, Великобритания, САЩ, политически, 2017
  • 23:00
    Колекцията, сезон 1, еп. 6, Великобритания,Франция, 2016
  • 23:55
    Версай, сезон 1, еп. 8, Франция,Канада, исторически, 2015
Пълна програма
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин
  • 22:00
    Върху куклата
  • 23:40
    Време за убиване, еп.6
Пълна програма
  • 20:25
    Детегледачът-футболист
  • 22:00
    Изчезнала
  • 23:35
    Снайперист: Призрачен стрелец
Пълна програма
  • 20:30
    Колежански войни
  • 22:00
    Съперници
  • 23:45
    Само ти
Пълна програма
  • 21:20
    Residue
  • 23:00
    Untouchable
Пълна програма
  • 17:00
    Live Recap FIM CEV 2018
  • 22:00
    H2O Aquabike World Championship S17
  • 22:30
    G Series Ice Race 2018
  • 23:00
    Live Recap British Talent Cup 2018
Пълна програма
  • 21:35
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 22:00
    Винету 3-сериен игрален филм /Германия, 2016г./, 1 епизод, режисьор Филип Щьолцл, в ролите: Вотан Вилке Мьоринг, Ник Кселилай, Язуа Лариос, Гойко Митич и др.
  • 23:30
    Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - четвъртфинална среща - реванш от турнира за Купата на България
Пълна програма
  • 21:30
    Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
  • 22:00
    Опера на открито /БНТ 2 Варна/п/
  • 22:30
    Пътеки
  • 23:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 20:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Каталуня
  • 22:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 23:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Хераклес - ПСВ Айндховен
Пълна програма
  • 21:00
    Баскетбол: Еврокупа Улм - Локомотив Кубан
  • 23:00
    Професионални майстори на родеото Състезание в Ню Йорк
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Байерн ТВ Челси - Байерн Мюнхен, финал на Шампионската лига (11-12)
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Наполи
Пълна програма

Сериали

AXN 21:55
Картър; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2018
AXN White 21:55
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2016
EPIC Drama 22:00
Ендевър, сезон 3, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
AXN Black 22:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
Viasat Explorer 22:00
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 11

Всички предавания

Спорт

BNT 3 22:00
Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
Eurosport 22:00
Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
Eurosport 2 22:00
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Eurosport HD 22:00
Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
MAX Sport 1 22:00
Волейбол: Лига на нациите - мъже Италия - България

Всички предавания

Филми

AXN 21:55
Картър; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2018
AXN White 21:55
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2016
AXN Black 22:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO 22:00
"Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [15+]
HBO3 22:00
"Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}