ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:20
    Малки истории /п/
  • 04:20
    Викингите 4 тв филм /7 епизод/п/ (16)
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Елисавета Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
Пълна програма
  • 03:50
    "Cool…T" /п./- лайфстайл предаване
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.12, еп. 29
  • 05:40
    "Лице в лице" /л./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Малкото Пони: Приятелството е магия" - анимация
Пълна програма
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Нощна смяна" - сериен филм, 2 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 03:10
    Праведен; сезон 5, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2014
  • 04:00
    Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 62, магазинно предаване, Канада, 2018
  • 05:00
    Възприятия; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 05:45
    Възприятия; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 03:25
    Чудовищата в мен: Всичко, което имам за Коледа
  • 04:15
    След нападението: Клиноопашат орел и соленоводен крокодил
  • 05:02
    Зоополицаите на Хюстън: Любимото бебе
  • 05:49
    Зоополицаите на Хюстън: Завръщането на Коди
Пълна програма
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 06:00
    "На жълтите павета" (акценти от седмицата)
Пълна програма
  • 03:10
    "Сурово, но честно" - журнал
  • 04:25
    Документация
  • 05:00
    "Заглавия, тези, темпераменти"
  • 05:50
    Световен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 03:30
    Часът на зрителите /п/
  • 04:00
    Каменното съкровище от Мездра документален филм /п/
  • 04:35
    Библиотеката /п/
  • 05:00
    В близък план /п/
Пълна програма
  • 03:45
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:51
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:58
    Grizzy and the Lemmings
  • 04:05
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 03:00
    "Тренировъчен ден" - сериал, еп.1
  • 04:00
    "Хуберт и Щалер" - сериал, с.2, еп.5
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Синовете на анархията" - сериал, с.7, еп.3
Пълна програма
  • 03:15
    "Дневниците на вампира" - сериал
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал
  • 08:00
    "Агора" -  драма, исторически, приключенски, романтичен (САЩ, Испания, 2009), режисьор - Алехандро Аменабар, актьори - Оскар Айзък, Рейчъл Уайз, Макс Мингела, Рупърт Евънс, Ошри Коен и др.
  • 10:45
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8
Пълна програма
  • 03:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 04:00
    "Приятели" - сериал
  • 06:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 07:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
Пълна програма
  • 02:50
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Изборът на Лара" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 08:00
    "Бедната Силвана" - сериал
Пълна програма
  • 03:46
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:56
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 04:10
    Шаолински хроники
  • 04:35
    Шаолински хроники
Пълна програма
  • 02:50
    "Кой наблюдава Оливър", хорър, САЩ, 2017; реж. Ричи Мур, с Ръсел Джефри Банкс, Сара Малакъл Лейн, Маргарет Рош, Сесилия Белети, Кели Уудкок, [18+]
  • 04:15
    "Театърът представя ІV - Негодници", късометражна комедия, Великобритания, 2015; реж. Гордън Андерсън, с Франк Скинър, Сам Симънс, Фил Бъргърс, Джон Кърнс, Даниъл Саймънсън, [12+]
  • 04:45
    "Четирите пера", приключенска драма, Великобритания, 2002; реж. Шекар Капур, с Хийт Леджър, Кейт Хъдсън, Уес Бентли, Джимон Хунсу, Майкъл Шийн, [15+]
  • 05:00
    "Герой по неволя", комедийна драма, САЩ, 1992; реж. Стивън Фриърс, с Дъстин Хофман, Джина Дейвис, Анди Гарсия, Джоан Кюсак, Кевин О'Конър,, [12+]
Пълна програма
  • 03:15
    "Нагоре с краката", комедийна драма, Австралия, 2016; реж. Ейб Форсайт, с Линкълн Юнис, Деймън Хериман, Раел Роман, Майкъл Денка, Алекзандър Инглънд, [18+]
  • 04:45
    "Животът и смъртта на Питър Селърс", биографична драма, САЩ, 2004; реж. Стивън Хопкинс, с Джефри Ръш, Шарлийз Терон, Емили Уотсън, Джон Литгоу, Мириам Марголийс, [15+]
  • 05:50
    "6-и А", драма, Швеция, 2016; реж. Петер Модестий, с Емин Йозкан, Тайра Олин, Омея Лундквист, Каролин Сьодерстрьом, Ева Меландър, [12+]
  • 07:00
    "Съботна църква", музикална драма, САЩ, 2017; реж. Деймън Кардасис, с Лука Кейн, Марго Бингам, Реджина Тейлър, Маркис Родригес, Емджей Родригес, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
  • 05:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 06:00
    African Voices
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Борбата на Пола" - теленовела, 2 епизода
  • 08:10
    "Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 4 /п/
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 03:15
    "Национална лотария" /п/
  • 05:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 10, 2 епизода /п/
  • 06:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 6
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Ед Стафърд: Изоставен: Панама: Провинцията Дариен
  • 04:00
    Ед Стафърд: Загадките от птичи поглед: Етиопия
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Ford Mustang GT от 1988
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Chevy Corvair от 1963
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Опасно шофиране
  • 04:36
    Феноменални съоръжения: Тунелът под Халанд
  • 05:24
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Как изглеждат извънземните?
  • 06:12
    Космически сблъсъци: Земя
Пълна програма
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс
Пълна програма
  • 03:00
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
  • 04:30
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 05:00
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:00
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
  • 04:00
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 05:00
    Лъжливи рими - сериал
  • 05:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
  • 15:45
    Ски скокове: Световна купа в Закопане
  • 17:00
    Биатлон: Световна купа в Руполдинг, масов старт, жени
  • 17:30
    Биатлон: Световна купа в Руполдинг, масов старт, мъже
Пълна програма
  • 03:30
    Биатлон: Световна купа в Руполдинг, масов старт, мъже
  • 04:00
    Снукър: Турнир "Мастърс", финал
  • 10:00
    Ски скокове: Световна купа в Закопане
  • 11:00
    Биатлон: Световна купа в Руполдинг, масов старт, жени
Пълна програма
  • 03:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 3
  • 04:25
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 6
  • 05:25
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 4
  • 06:15
    Братски проекти, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 03:50
    Immaf World Championships
  • 04:40
    Sports Adventure
  • 05:30
    Alpine Adventurer Series 3
  • 06:20
    Fantasy Factory Season 3
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 03:35
    Карибски живот
  • 03:57
    Карибски живот
  • 04:20
    Хавайски живот
  • 04:42
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 03:35
    Неустоими измамници - втори сезон, еп. 1
  • 04:20
    Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 4
  • 04:50
    Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 5
  • 06:00
    Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 03:45
    Престъпни намерения - седми сезон, еп. 14
  • 04:30
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 2
  • 05:10
    Нюанси синьо - първи сезон, еп. 3
  • 06:00
    Монк - седми сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 03:15
    "Обществен враг", трилър, САЩ, 1998; реж. Тони Скот, с Уил Смит, Джийн Хакман, Джон Войт, Лиза Бонет, Реджина Кинг, [12+]
  • 05:00
    "Заклинанието", хорър, САЩ, 2013; реж. Джеймс Уон, с Вера Фармига, Патрик Уилсън, Лили Тейлър, Рон Ливингстън, Шенли Касуел, [15+]
  • 07:00
    "Убийство в Ориент експрес (2017)", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Пенелопе Круз, Уилям Дефо, Джуди Денч, Джони Деп, [12+]
  • 08:55
    "Средностатистическо семейство ІХ, 14 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 03:50
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 11
  • 04:20
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 11
  • 05:00
    Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 2
  • 05:55
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Мръсния Сокс
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Натъпчи го здраво
  • 04:20
    Изковани в огъня: Мечът шаре
  • 05:05
    Спецове в заложната къща: Най-великият Спец на залозите
Пълна програма
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 12 еп. /п/
  • 04:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 05:00
    КОНЕТЕ
  • 06:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 76 еп. /п/
Пълна програма
  • 03:35
    "Анджелина балерина"
  • 04:00
    "Рейнбоу Руби"
  • 04:30
    "Дот"
  • 04:55
    "Кайю"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 02:20
    "Мама" - комедия/ужаси с Марк Томас Милър, Джин Бейтс.
  • 03:55
    "Биодом" - комедия с Поли Шор, Стивън Болдуин, Уилям Атъртън.
  • 05:10
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.8 - Мел Гибсън" - поредица
  • 05:40
    "В близък план - Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта"
Пълна програма
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 03:45
    MTV Presents Gibraltar Calling '18
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 03:40
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 8
  • 04:10
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 9
  • 04:35
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 10
  • 05:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 3
Пълна програма
  • 03:50
    Изоставени, еп. 3
  • 04:10
    Сервиз SOS 3, еп. 10
  • 04:55
    Мегаполиси, еп. 7
  • 05:15
    Изоставени, еп. 2
Пълна програма
  • 03:20
    Животински боен клуб, еп. 1
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 1
  • 04:55
    Изпитания на дивата природа, еп. 7
  • 05:15
    Изпитания на дивата природа, еп. 6
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монако - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Суонси Сити - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 03:05
    "Модна присъда"
  • 04:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 07:00
    Новини
  • 07:15
    "Днес е 14 януари. Денят започва"
Пълна програма
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"-
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 03:45
    "По средата" - сериал
  • 04:10
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 04:30
    "Уилфред" - комедиен сериал
  • 05:15
    "Едно ужасно мило семейство" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Европейски покер тур
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Купа на Краля: Спортинг Хихон - Валенсия
Пълна програма
  • 03:00
    "Животът: хора, моменти, истории" - журнал
  • 03:55
    "Най-доброто от…! Най-бързата шоу класация" - шоу
  • 04:55
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 05:25
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 02:50
    Концерт
  • 05:35
    Вести-Москва
  • 06:00
    Вести
  • 07:00
    "Хуморина"
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Страната и хората"
Пълна програма
  • 03:45
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 05:25
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 03:00
    Телевизионен форум / повторение /
  • 05:15
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 06:45
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:45
    Der Phantastische Paul
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Трябваше да знам: Епизод 1
  • 04:24
    Малката двойка: Искам да стана президент
  • 05:12
    Кралят на пекарната: Пекарната на баба Мили
  • 06:00
    Кралят на пекарната: Пекарната на Бинг
Пълна програма
  • 03:30
    Пътеводител на пътешественика - Хаити
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист - Сардиния, част 6
  • 05:00
    Професия турист - Сардиния, част 4
Пълна програма
  • 03:30
    Най-изключителните басейни
  • 04:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 05:00
    Най-добрият майстор готвач на открито
  • 06:00
    Строителство извън мрежата: Вкопан в земята дом в Монтана
Пълна програма
  • 03:30
    Най-изключителните басейни
  • 04:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 05:00
    Най-добрият майстор готвач на открито
  • 06:00
    Строителство извън мрежата: Вкопан в земята дом в Монтана
Пълна програма
  • 03:50
    Тихият американец, Германия,Великобритания,САЩ,Виетнам, драма/мистерии/романтичен, 2002
  • 06:05
    Нокаут, САЩ, драма/спортен, 2016
  • 08:05
    Светлина в мрака, Германия,Великобритания, драма/ужаси/мистерии, 2006
  • 09:55
    Пътуването, България, комедия/драма, 2018
Пълна програма
  • 03:30
    "Български надежди" - 4 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Новото познание: Защо вярваме, че Земята е плоска?" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Светът на Майли Сайръс" - документален филм
  • 05:30
    "Писма до утре: Борис Карадимчев - Следите остават" - 3 еп., документален триптих IN MEMORIAM
Пълна програма
  • 03:40
    Рецепти за всеки ден с Рейчъл Алън, еп. 9
  • 04:05
    Рецепти за всеки ден с Рейчъл Алън, еп. 10
  • 04:25
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 8
  • 05:15
    Първо рибата, после тигана - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 03:06
    Голямото плискане Драма, Трилър 2015
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
  • 09:34
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 01:40
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:35
    Заразата - втори сезон, еп. 2
  • 04:25
    Куантико - втори сезон, еп. 5
  • 05:15
    Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 21
  • 05:35
    Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 03:30
    LINGERIE
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    FASHION FILMS
  • 04:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 03:30
    "Прелюбодейци" - 6 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 43, 44 и 45 еп.
  • 05:05
    "Мръсни гадни негодници" - 9 еп.
  • 05:50
    "Уличен патрул" - 10 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 03:30
    На зарубежных водоемах (Сезон2)
  • 04:00
    Морская охота
  • 04:30
    Сомы Европы
  • 05:00
    Рыбалка сегодня XL
Пълна програма
  • 00:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 12 /п/
  • 06:10
    "В кадър"
  • 06:45
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 12
  • 08:50
    "Рецепта за любов" - романтична комедия с уч. Даниел Панабейкър, Шон Робъртс, Паскал Хатън и др. /п/
Пълна програма
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got To Lock and Load
  • 04:00
    Extreme Engineering: Singapore Skypark
  • 04:45
    Extreme Engineering: Arizona Cardinals
  • 05:30
    Rattlesnake Republic: Diamondbacks Are Forever
Пълна програма
  • 03:37
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 04:00
    Ресторанти под надзор
  • 04:45
    Подставени клиенти
  • 05:07
    Бомбастични торти
Пълна програма
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
  • 04:05
    Кръстници вълшебници
  • 04:25
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
  • 15:45
    Ски скокове: Световна купа в Закопане
  • 17:00
    Биатлон: Световна купа в Руполдинг, масов старт, жени
  • 17:30
    Биатлон: Световна купа в Руполдинг, масов старт, мъже
Пълна програма
  • 03:15
    "Обществен враг", трилър, САЩ, 1998; реж. Тони Скот, с Уил Смит, Джийн Хакман, Джон Войт, Лиза Бонет, Реджина Кинг, [12+]
  • 05:00
    "Заклинанието", хорър, САЩ, 2013; реж. Джеймс Уон, с Вера Фармига, Патрик Уилсън, Лили Тейлър, Рон Ливингстън, Шенли Касуел, [15+]
  • 07:00
    "Убийство в Ориент експрес (2017)", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Пенелопе Круз, Уилям Дефо, Джуди Денч, Джони Деп, [12+]
  • 08:55
    "Средностатистическо семейство ІХ, 14 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 03:30
    Henry Hugglemonster
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
Пълна програма
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
  • 04:05
    Кръстници вълшебници
  • 04:25
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
Пълна програма
  • 03:30
    Murder Chose Me: Fair Game
  • 04:25
    Evil Lives Here: My Son's Prisoner
  • 05:20
    Village Of The Damned: The "Curse" Begins At Christmas
  • 06:10
    Village Of The Damned: Thirteen Days In Winter
Пълна програма
  • 03:30
    Top: Pop Music Fans
  • 04:00
    Music vs Sport: Cricket
  • 04:30
    Up Close With: Rio Ferdinand
  • 05:00
    Tennis Stars: Roger Federer
Пълна програма
  • 03:45
    Major League Fishing
  • 04:30
    Buccaneers & Bones
  • 04:50
    Buccaneers & Bones
  • 06:00
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Мръсния Сокс
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Натъпчи го здраво
  • 04:20
    Изковани в огъня: Мечът шаре
  • 05:05
    Спецове в заложната къща: Най-великият Спец на залозите
Пълна програма
  • 03:10
    Сервиз SOS 3, еп. 10
  • 03:55
    Мегаполиси, еп. 7
  • 04:15
    Изоставени, еп. 3
  • 04:35
    Brain Games, еп. 5
Пълна програма
  • 03:50
    "Cool…T" /п./- лайфстайл предаване
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.12, еп. 29
  • 05:40
    "Лице в лице" /л./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Малкото Пони: Приятелството е магия" - анимация
Пълна програма
  • 03:35
    Тоталкар; сезон 2, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:30
    Тоталкар; сезон 2, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:30
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 56, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 04:10
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 57, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:45
    Часовете преди убийство: Няма сън за грешниците
  • 04:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 29
  • 04:55
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 30
  • 05:15
    Сатанински жени: Трейси Рихтър
Пълна програма
  • 03:15
    Да те побият тръпки
  • 05:10
    Нощта, в която не се срещнахме
  • 07:10
    Кучето Пъдси
  • 09:00
    Вътрешният път
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:15
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 06:50
    Т/с "Дом на Озерной", 5 с
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
Пълна програма
  • 03:35
    Lip Sync Battle
  • 04:00
    Lip Sync Battle
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
Пълна програма
  • 03:40
    Did You Come To Take Me? (18+)
  • 04:05
    Disco Dicking (18+)
  • 04:26
    Boss's Bratty Daughter (18+)
  • 04:49
    Tour Of London: Part Two (18+)
Пълна програма
  • 03:45
    Тенис: Каролин Гарсия - Ашли Барти (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение)
  • 05:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    Тенис: Бузарнеску/Росолска - Танг/Шън (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение)
  • 07:15
    Тенис: Като/Ниномия - Янг/Ланг (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 03:00
    SCEPTICS - ASTROLOGY
  • 04:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE NATIVE CIVILIZATIONS - HISTORY AND PRESENT
  • 04:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE FORMATION OF MIXED PEOPLE: HISTORY AND CURRENT
  • 05:00
    THE CHINESE WHITE GOLD
Пълна програма
  • 05:25
    Real Xtreme Fighting
  • 07:25
    Taekwondo
  • 07:45
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:20
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 03:40
    4 Days in Bali
  • 03:52
    Now We Know
  • 04:00
    Thrillbillies
  • 04:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 03:30
    Смъртносно разузнаване (Series 1): Никола Тесла (Episode 8)
  • 04:15
    Средновековните мъртъвци (Series 3): Смърт в Угомон (Episode 7)
  • 05:05
    Времето, което промени света (Series 1): Мега сушата на маите (Episode 9)
  • 05:30
    Времето, което промени света (Series 1): Катастрофата на "Хинденбург" (Episode 1)
Пълна програма
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • 03:45
    Damn'co - Jazz sous les Pommiers
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Yaroslavna - Mariinsky Ballet
  • 11:15
    The Fountain of Bakhtchisarai, Mariinsky Theater Ballet
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Монтана - Хебър, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Витоша - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: ЦСКА - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Арина Сабаленка - Алисън Риск (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International - финал и награждаване, повторение)
  • 04:00
    Тенис: Виктория Кузмова - Юлия Гьоргес (ASB Classic, Окланд; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 05:00
    Тенис: Сорана Кърстя - Алисън Риск (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 06:45
    Тенис: Моника Никулеско - Яфан Уан (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Баскетбол: Индиана Пейсърс - Шарлът Хорнетс, мач от НБА, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уотфорд - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 03:30
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 8
  • 04:25
    Тук живее злото: Затворник на сина ми
  • 05:20
    Селото на прокълнатите: Епизод 1
  • 06:10
    Селото на прокълнатите: Епизод 2
Пълна програма
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 02:50
    "Страшен филм", хорър - комедия, САЩ, 2000; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Шанън Елизабет, Кармен Електра, Анна Ферис, [15+]
  • 04:20
    "Анабел 2: Сътворение", трилър - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Ф. Сандбърг, със Стефани Сигман, Талита Бейтман, Антъни Лапаглия, Миранда Ото, Лулу Уилсън, [18+]
  • 05:00
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 07:00
    "Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [All+]
Пълна програма
  • 03:35
    "Черен понеделник I, 1 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Сет Роугън, Ивън Голдбърг, с Дон Чийдъл, Андрю Ранълс, Реджина Хол, Пол Шиър, [18+]
  • 04:05
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 05:20
    "Проектът"Токио"", късометражен, САЩ, 2017; реж. Ричард Шепърд, с Елизабет Мос, Ебън Мос-Бакрач, Шусака Какизава, [15+]
  • 05:55
    "Случаите на Корморан Страйк І, 3 еп. - Зовът на кукувицата, трета част", детективска драма, Великобритания, 2017; реж. Майкъл Кийлър, с Том Бърк, Холидей Грейнджър, Кър Логан, Килиън Скот, Наташа О’Кийф, [18+]
Пълна програма
  • 05:15
    Гражданское оружие. Стрельба с перемещением
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Благословените извори (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
  • 04:00
    Пес Патрул
  • 04:20
    Искрица и Сияйница
  • 04:45
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 03:30
    Бърза обиколка
  • 03:55
    Бърза обиколка
  • 04:25
    Изпитатели
  • 04:45
    Коли - страст или хоби
Пълна програма
  • 03:15
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 3, Канада, 2017
  • 04:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 05:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 11, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 05:55
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 12, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Пълна програма
  • 02:30
    Суини Тод
  • 04:05
    Удобна кожа
  • 06:00
    Марикен
  • 07:30
    Малкият любител на птици
Пълна програма
  • 03:20
    Грехове от миналото
  • 04:55
    Смъртен акт
  • 06:30
    Лъки Люк
  • 08:10
    Момичето
Пълна програма
  • 03:40
    Тя не е ангел
  • 06:55
    Племенниците ми в Ютланд
  • 08:15
    Баща на четири деца
  • 09:45
    Жаби и жабчета
Пълна програма
  • 03:45
    The American Side
  • 06:00
    Mad Men
  • 07:00
    Hell on Wheels
  • 07:45
    Computer Chess
Пълна програма
  • 03:00
    Live Recap Asia Talent Cup 2018
  • 04:30
    Live Recap Vans Pro Park Series 2018
  • 05:30
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2018
  • 07:00
    Live Recap FISE World Series 2018
Пълна програма
  • 01:45
    Автомобилно състезание на шампионите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
  • 06:00
    Часът на спорта
  • 06:10
    Тенис-турнир "ASB Classic": Камерън Нори /Великобритания/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - финал
  • 08:00
    Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване /7 епизод/
Пълна програма
  • 03:15
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:45
    Култура.БГ /п/
  • 05:45
    Афиш културно-информационно предаване
Пълна програма
  • 03:45
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 04:15
    Баскетбол: Евролига Баскония - Милано
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Хееренвеен
  • 08:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Норвегия
Пълна програма
  • 03:00
    MMA: UFC Fight Night Хенри Сехудо срещу Тайлър Дилашоу
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Леганес
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Чикаго Блекхоукс - Вашингтон Кепитълс
  • 10:00
    Хокей на лед: NHL Тампа Бей Лайтнинг - Торонто Мейпъл Лийфс
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Киево
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Милан
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Сампдория
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Каляри - Емполи
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Леванте, осминафинален мач реванш за Купата на краля
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Еспаньол
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Жирона
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Атлетик Билбао
Пълна програма

Сериали

AXN Black 03:50
Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Viasat History 04:00
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
bTV Action 04:00
"Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.14
bTV Comedy 04:00
"Теория за големия взрив" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:50
Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Eurosport 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
Eurosport HD 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
MAX Sport 1 04:00
Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Байерн Мюнхен
MAX Sport 3 04:00
Футбол: Купа на Франция Рен - Орлеан, четвъртфинален мач за купата на Франция

Всички предавания

Филми

HBO 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
HBO HD 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
MGM 04:05
"На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
ORT 04:05
"Шифър". Сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}