ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:20
    История.bg Ататюрк и България/п/
  • 04:20
    Викингите 4 тв филм /8 епизод/п/ (16)
  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 03:50
    "Търси се" /п./ - токшоу
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.12, еп. 30
  • 05:40
    "Лице в лице" /л./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Малкото Пони: Приятелството е магия" - анимация
Пълна програма
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Нощна смяна" - сериен филм, 2 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 03:30
    Профилиране; сезон 7, епизод 7, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 04:30
    Профилиране; сезон 7, епизод 8, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 05:00
    Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 63, магазинно предаване, Канада, 2018
  • 06:00
    Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 64, магазинно предаване, Канада, 2018
Пълна програма
  • 04:15
    Котки срещу кучета: Котките ми са заклещени в килера!
  • 05:02
    Дивият Китай с Найджъл Марвин: Епизод 2
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Разбито сърце
  • 06:36
    Острова на орангутаните: Верижна реакция
Пълна програма
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    Интервю
  • 05:25
    "Капиталът" (п)
Пълна програма
  • 03:10
    "Спокойствието на морето" - драма, ФРГ, 2013
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 05:45
    Документация
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 02:45
    Предел на риска игрален филм /п/
  • 04:30
    Библиотеката /п/
  • 05:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
  • 06:00
    Къщата на думите Приключенията на барон Мюнхаузен
Пълна програма
  • 04:15
    My Knight and Me
  • 04:25
    My Knight and Me
  • 04:35
    My Knight and Me
  • 04:50
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 04:00
    "Хуберт и Щалер" - сериал, с.2, еп.6
  • 05:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 3
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Синовете на анархията" - сериал, с.7, еп.4
Пълна програма
  • 03:30
    "Дневниците на вампира" - сериал
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал
  • 08:00
    "Нинджа 2: Пътят на отмъщението" -  екшън,криминален,трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор - Исак Флорентин, актьори - Скот Адкинс, Кейн Косиги, Мика Хиджи и др.
  • 10:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8
Пълна програма
  • 04:00
    "Приятели" - сериал
  • 05:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 06:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 07:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    "Изборът на Лара" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 06:00
    "Всичко може да се случи" - сериал
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
Пълна програма
  • 04:10
    Шаолински хроники
  • 04:35
    Шаолински хроники
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:10
    "Гангстери аматьори", криминален трилър, Белгия, 2018; реж. Адил Ел Арби, Билал Фала, с Матео Симони, Нора Гариб, Саид Бумазуге, Жунес Лазаар, Али Б., [18+]
  • 07:00
    "Земята на чудесата", комедийна драма, Финландия, 2017; реж. Инари Ниеми, с Милка Алрот, Мари Рантасила, Анна Павилайнен, Ееро Ритала, Марти Суосало, [12+]
  • 08:30
    "Бонобо", късометражна драма, Швейцария, 2018; реж. Зоел Айшбахер, с Никол Мърси, Пол Минте, Бенямин Зану, [12+]
  • 08:50
    "Доброто старо време", комедия, САЩ, 2003; реж. Тод Филипс, с Люк Уилсън, Уил Феръл, Винс Вон, Джеръми Пивън, Елън Помпео, [15+]
Пълна програма
  • 02:50
    "Тигрово мляко", комедийна драма, Германия, 2017; реж. Уте Вийланд, с Флора Ли Тиман, Емили Куше, Давид Али Рашид, Наргес Рашиди, Емил Белтон, [15+]
  • 04:35
    "Джулиета на духовете", комедийна драма, Италия, 1965; реж. Федерико Фелини, с Джулиета Мазина, Сандра Мило, Марио Пизу, Валентина Кортезе, Валеска Герт, [12+]
  • 07:00
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
  • 08:35
    "Неотменимо право", хорър - комедия, Великобритания, 2017; реж. Доминик Бриджис, с Хавиер Ботет, Мандип Дилън, Майкъл МакКел, Мим Шейк, Кола Бокини, [15+]
Пълна програма
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 06:00
    Amanpour
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Борбата на Пола" - теленовела, 2 епизода
  • 08:10
    "Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 4 /п/
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 10 /п/
  • 06:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 6
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Майстори на оръжията: Арбалет
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Ягуар МК II
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Fiat Panda 4x4
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Pontiac GTO: Чикаго
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Взриви я извън водата
  • 04:36
    Създаването на най-големите...: Най-големите подводни тръби
  • 05:24
    Как са го направили?: Кожа/Гран Канал/Флайборд
  • 05:48
    Как се прави...: Топки за петанк, биологични лекарства
Пълна програма
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:05
    Стридок
Пълна програма
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
  • 04:30
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 05:00
    "Знаеш ли как?"
  • 05:30
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 05:00
    Истинският Родриго - 57 еп. - Сериал
  • 05:45
    Сладка тайна - 88 еп. - Сериал
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
  • 10:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
  • 13:30
    Ски скокове: Световна купа в Закопане
Пълна програма
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа в Закопане
  • 06:00
    Ски скокове: Световна купа в Закопане
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Руполдинг, масов старт, жени
  • 07:30
    Биатлон: Световна купа в Руполдинг, масов старт, мъже
Пълна програма
  • 03:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 4
  • 04:25
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 7
  • 05:10
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 7
  • 06:00
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 03:50
    Immaf World Championships
  • 04:40
    Sports Adventure
  • 05:05
    Sports Adventure
  • 05:30
    X Games - Norway
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 03:57
    Карибски живот
  • 04:20
    Хавайски живот
  • 04:42
    Хавайски живот
  • 05:05
    Отчайващи пейзажи
Пълна програма
  • 03:35
    Неустоими измамници - втори сезон, еп. 2
  • 04:20
    Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 6
  • 04:50
    Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 7
  • 05:20
    Тайните на модата - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 03:45
    Престъпни намерения - седми сезон, еп. 15
  • 04:30
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 4
  • 05:15
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 3
  • 06:00
    Монк - седми сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 03:45
    "Секс игри", романтична драма, САЩ, 1999; реж. Роджър Къмбъл, със Сара Мишел Гелар, Райън Филип, Рийз Уидърспун, Селма Блеър, Луиз Флетчър, [15+]
  • 05:25
    "Съли: Чудото на Хъдсън", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Клинт Истууд, с Том Ханкс, Арън Екхарт, Лора Лини, Ана Ган, Валери Махафи, [15+]
  • 07:00
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
  • 08:30
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
Пълна програма
  • 03:50
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 12
  • 04:20
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 12
  • 05:05
    Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 1
  • 05:50
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 03:35
    Проектът невъзможен: Да копаеш надълбоко
  • 04:20
    Изковани в огъня: Изкупление за счупен меч
  • 05:05
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
Пълна програма
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 6 еп.
  • 06:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 04:00
    "Рейнбоу Руби"
  • 04:30
    "Дот"
  • 04:55
    "Кайю"
  • 05:15
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:50
    "Господин шемет" - комедия с Яху Сириъс, Хелън Далимор.
  • 05:30
    "Звездите отблизо": Вин Дизел
  • 06:00
    "Звездите отблизо": Кейт Уинслет
  • 06:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.10 - Люк Бесон" - поредица
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 03:45
    MTV Music Evolution Manila '16
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 04:10
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 3
  • 04:35
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 4
  • 05:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 4
  • 05:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 5
Пълна програма
  • 04:10
    Сервиз SOS, еп. 3
  • 04:55
    Мегаполиси, еп. 8
  • 05:15
    Изоставени, еп. 3
  • 05:35
    Brain Games, еп. 5
Пълна програма
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 2
  • 04:55
    Изпитания на дивата природа, еп. 9
  • 05:15
    Изпитания на дивата природа, еп. 8
  • 05:40
    Светът на дивото, еп. 5
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Болтън Уондърърс - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 07:00
    Новини
  • 07:15
    "Днес е 15 януари. Денят започва"
  • 07:55
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 02:45
    "Големите филми на Галилей: 50 години, 50 снимки" - шоу
  • 05:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Купа на Краля: Еспаньол - Виляреал 
  • 10:00
    Купа на Краля: Реал Сосиедад - Бетис 
Пълна програма
  • 03:05
    "Германия търси суперзвездата" - кастинг шоу 6
  • 04:55
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 05:10
    "Експлозивно" - журнал
  • 05:35
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
Пълна програма
  • 01:55
    Игрален филм
  • 05:00
    Вести
  • 05:35
    Игрален филм
  • 09:00
    "Бялото студио"
Пълна програма
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 03:05
    "Специален отряд на морската пехота: Л.А." - криминален сериал
  • 04:25
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 03:30
    "Фронтално" повторение
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - /повторение /
  • 06:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение/
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
Пълна програма
  • 01:05
    Infomercials
  • 06:45
    Der Phantastische Paul
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Рокля в тон с черното ми сърце
  • 04:24
    Малката двойка: Па! Па! Па!
  • 05:12
    Малки хора - свят голям: Игра с огъня
  • 06:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 3
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист - Пулия, част 2
  • 05:00
    Богинята майка Рила, част 1
  • 05:30
    Песента на Монголия
Пълна програма
  • 04:00
    Загадки в музея
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 04:00
    Загадки в музея
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 03:40
    Уличен бой, САЩ, екшън/драма/спорт, 2009
  • 06:10
    Извънземното, САЩ, приключенски/семеен/фентъзи, 1982
  • 08:00
    Погрешно обвинена, САЩ, криминален/мистерии/трилър, 2016
  • 09:20
    Маркъс, САЩ, 2002
Пълна програма
  • 04:00
    "Новото познание: Властелините на света и техните слуги" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Осама Бин Ладен: Войната срещу тероризма" - документален филм
  • 05:30
    "Просвещение: Историята на 14-тия Далай Лама" - документален филм
  • 06:30
    "Обаянието на Мерилин Монро" - документален филм
Пълна програма
  • 04:05
    Рецепти за всеки ден с Рейчъл Алън, еп. 12
  • 04:25
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 9
  • 05:15
    Първо рибата, после тигана - кулинарно предаване, еп. 7
  • 05:40
    Първо рибата, после тигана - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 03:39
    Утре ще изчезнеш Трилър 2012
  • 05:06
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 06:27
    Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
  • 08:00
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:40
    Заразата - втори сезон, еп. 3
  • 04:25
    Куантико - втори сезон, еп. 6
  • 05:10
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон, еп. 5
  • 06:00
    Паранормално - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 04:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 04:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 03:30
    "Прелюбодейци" - 7 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 46, 47 и 48 еп.
  • 05:25
    "Дог и Бет: на лов" - 4 еп.
  • 06:10
    "Уличен патрул" - 10 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 04:00
    Морская охота
  • 04:30
    Сомы Европы
  • 05:00
    Охота и рыбалка в...
  • 05:25
    Кодекс охотника
Пълна програма
  • 00:10
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 13 /п/
  • 05:50
    "В кадър"
  • 06:20
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 13
  • 08:20
    "Есенни сънища" - романтична комедия с уч. на Джил Уaгнър, Колин Еглесфийлд, Даниел Бейкър, Бил Доу и др. /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Amish Mafia: Brother's Keeper
  • 04:45
    Extreme Engineering: Malaysia Smart Tunnel
  • 05:30
    Smash Lab: Extreme Snow Plough
  • 06:15
    Cake Boss: Toilets & Textiles
Пълна програма
  • 04:00
    Ресторанти под надзор
  • 04:45
    Подставени клиенти
  • 05:07
    Подставени клиенти
  • 05:30
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 04:05
    Кръстници вълшебници
  • 04:25
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
  • 10:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
  • 13:30
    Ски скокове: Световна купа в Закопане
Пълна програма
  • 03:45
    "Секс игри", романтична драма, САЩ, 1999; реж. Роджър Къмбъл, със Сара Мишел Гелар, Райън Филип, Рийз Уидърспун, Селма Блеър, Луиз Флетчър, [15+]
  • 05:25
    "Съли: Чудото на Хъдсън", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Клинт Истууд, с Том Ханкс, Арън Екхарт, Лора Лини, Ана Ган, Валери Махафи, [15+]
  • 07:00
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
  • 08:30
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
  • 04:40
    Zou
Пълна програма
  • 04:05
    Кръстници вълшебници
  • 04:25
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 02:35
    Gypsy's Revenge
  • 04:25
    Evil Lives Here: First Love, Forever Evil
  • 05:20
    Murder Calls: Under Siege
  • 06:10
    I Almost Got Away With It: Got Shot Above a Deli
Пълна програма
  • 04:00
    Special: David Beckham
  • 04:30
    Star Rated: Soccer Fashionistas
  • 05:00
    Tennis Stars: Timea Bacsinsky
  • 05:30
    Star Block Workout: Soweto Theatre
Пълна програма
  • 03:45
    Major League Fishing
  • 04:30
    Buccaneers & Bones
  • 04:50
    Buccaneers & Bones
  • 05:15
    Modern Fishing With Jared Jeffries
Пълна програма
  • 03:35
    Проектът невъзможен: Да копаеш надълбоко
  • 04:20
    Изковани в огъня: Изкупление за счупен меч
  • 05:05
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
Пълна програма
  • 04:15
    Изоставени, еп. 4
  • 04:35
    Brain Games, еп. 4
  • 05:00
    Изоставени, еп. 9
  • 05:20
    Господари на войната, еп. 10
Пълна програма
  • 03:50
    "Търси се" /п./ - токшоу
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.12, еп. 30
  • 05:40
    "Лице в лице" /л./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Малкото Пони: Приятелството е магия" - анимация
Пълна програма
  • 04:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:30
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:35
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 10, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 03:45
    Часовете преди убийство: Червената река
  • 04:30
    Полицейски патрул: Епизод 1
  • 04:55
    Полицейски патрул: Епизод 2
  • 05:15
    Разтърсващи престъпления: Манчестър
Пълна програма
  • 02:55
    Айрис
  • 04:45
    Адвокатско целомъдрие
  • 05:05
    Луната и звездите
  • 07:05
    Горди
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:45
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:05
    Сквозной эфир
  • 06:30
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 04:00
    Lip Sync Battle
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Another Period
Пълна програма
  • 04:05
    Nursing My Stepson's Sick Dick (18+)
  • 04:29
    Innocent Virgin Learns About Anal (18+)
  • 04:54
    Young Bitchy Boss (18+)
  • 05:12
    Blue Jeans, Tight Ass (18+)
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Арина Сабаленка - Каролин Гарсия (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение)
  • 05:10
    "Хот Род автомобили и адски машини" - документален филм
  • 06:00
    "Гудууд Ривайвъл 2015: Най - голямото състезание за ретро коли в света" - 1 еп., документална поредица
  • 07:00
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 5 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - GEOGRAPHY AND DEMOGRAPHY
  • 04:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - CULTURE AND IDENTITY IN THE GLOBAL AGE
  • 05:00
    THE CHINESE WHITE GOLD
  • 06:00
    TRAVEL PLAN S1 E9
Пълна програма
  • 05:40
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 07:10
    WUSHU Championship
  • 07:20
    Taekwondo
  • 07:40
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 04:00
    Thrillbillies
  • 04:30
    Thrillbillies
  • 05:00
    Bubba's World
  • 05:30
    Bubba's World
Пълна програма
  • 03:40
    Смъртоносно известна ДНК (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 04:30
    Средновековните мъртъвци (Series 3): 301 (Episode 1)
  • 05:05
    Дните, които написаха историята (Series 1): 3 април, 33 г.: Разпването на Христос (Episode 2)
  • 05:35
    Загадки в музея (Series 6): Драматично дезертиране, необичаен полет, отмъщението на каубоя (Episode 10)
Пълна програма
  • 02:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    Българско документално кино
  • 05:45
    "Здравей, Китай"- документална поредица
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 03:40
    Medo(s)
  • 05:00
    Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
  • 06:30
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Славия - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Черно море - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 02:45
    Тенис: Александра Саснович - Тимеа Бачински (Sydney International, Сидни; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
  • 04:20
    Тенис: Ашли Барти - Ализе Мертенс (Sydney International, Сидни; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
  • 05:40
    Тенис: Бианка Андрееску - Су Уей Сие (ASB Classic, Окланд; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 07:10
    Тенис: Бианка Андреску - Юлия Гьоргес (ASB Classic, Окланд; WTA International - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уотфорд - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Фулъм - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:35
    Отмъщението на Джипси
  • 04:25
    Тук живее злото: Първа любов, вечно зло
  • 05:20
    Предсмъртни обаждания: Под обсада
  • 06:10
    Почти ми се размина: Прострелян над магазин
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 03:15
    "Страшен филм 2", хорър - комедия, САЩ, 2001; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Марлон Уейънс, Шон Уейънс, Анна Ферис, Реджина Хол, Катлийн Робъртсън, [15+]
  • 04:40
    "Филми и звезди ХI, 3 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
  • 06:10
    "Феръл превзема терена", комедия-документален, САЩ, 2015; реж. Брайън МакГин, с Уил Феръл, [15+]
  • 07:00
    "Джак, убиецът на великани", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Брайън Сингър, с Никълъс Холт, Елинор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи, Иън МакШейн, [12+]
Пълна програма
  • 03:55
    "Счетоводителят", крими - екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Гавин О’Конър, с Бен Афлек, Ана Кендрик, Дж. К. Симънс, Джон Бернтал, Джефри Тамбър, [18+]
  • 05:25
    "Уилсън", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 07:00
    "Х-мен: Първа вълна", екшън, САЩ, 2011; реж. Матю Вон, с Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Роуз Бърн, Дженифър Лорънс, Дженюари Джоунс, [12+]
  • 09:15
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Пирин - белият храм (образователен филм за планински туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Пес Патрул
  • 04:20
    Искрица и Сияйница
  • 04:45
    Искрица и Сияйница
  • 05:05
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 03:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 04:35
    Селцето, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма, 2013
  • 05:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 06:00
    Селцето, сезон 1, еп. 1, Великобритания, драма, 2013
Пълна програма
  • 03:40
    Пуканки
  • 06:05
    Племенниците ми в Ютланд
  • 07:25
    Малки герои
  • 08:45
    Нечий герой
Пълна програма
  • 03:10
    Кандидатът
  • 07:05
    Хайди
  • 08:55
    Астерикс на Олимпийските игри
  • 10:50
    Специална доставка
Пълна програма
  • 03:30
    Секс обяви
  • 06:35
    Децата на сестра ми сами вкъщи
  • 07:55
    Леденият дракон
  • 09:10
    Клара и тайната на мечките
Пълна програма
  • 03:50
    Dumbstruck
  • 05:30
    From Nowhere
  • 07:00
    Abraham's Point
  • 08:45
    Enron: The Smartest Guys in the Room
Пълна програма
  • 01:00
    Live Recap Gymkhana Grid S18
  • 06:00
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 08:00
    EDGEucation...
  • 08:30
    Kite Masters 2018
Пълна програма
  • 02:40
    Тенис-турнир "ASB Classic": Леонардо Майер /Аржентина/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - четвъртфинална среща
  • 04:30
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/
  • 05:10
    Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай обзорна програма
  • 06:00
    Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Ал Аин /ОАЕ/ - финал
Пълна програма
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:45
    Култура.БГ /п/
  • 05:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 06:00
    Сутрешен блок
Пълна програма
  • 03:45
    Баскетбол: Еврокупа Вилюрбан - Франкфурт
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Зволе - Фейенорд
  • 08:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Швеция
  • 10:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за Голямата награда на Чехия
Пълна програма
  • 01:30
    Голф: Европейски тур Abu Dhabi HSBC Golf Championship
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Кълъмбъс Блу Джакетс - Монреал Канейдиънс
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Купа на Турция
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Аталанта
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Сасуоло
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Торино
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Купа на Франция Тулуза - Реймс, шестнайсетинафинален мач
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Леванте - Валядолид
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Валенсия
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Леганес
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 04:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
AXN 04:25
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016
Viasat Explorer 04:25
Каубои в студени води, сезон 4, еп. 7
SAT 1 04:25
"Престъпни намерения" - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Film Plus HD 04:30
Тенис: Анастасия Потапова - Маркета Вондрусова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - II полуфинал, повторение)
Eurosport 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
Eurosport HD 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
MAX Sport 4 04:30
Футбол: Барса ТВ "Стоичков - великият номер 8 на Барса" , документален филм

Всички предавания

Филми

Cinemax 04:15
"Редът в "Рок Стеди"", драма, САЩ, 2018; реж. Тревър Стивънс, с Хестън Хорвин, Даймънд Уайт, Логан Хъфман, Айзък Алисма, Лари Милър, [18+]
БНТ 04:20
Брат за брата 2 тв филм /10 епизод/п/(14)
AXN 04:25
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016
MAX Sport 4 04:30
Футбол: Барса ТВ "Стоичков - великият номер 8 на Барса" , документален филм
TVPlus 04:30
"От улицата: Изборът на края" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}