ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /4070 епизод/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов от втори опит" - сериал, с.2, еп. 13
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, 2 сезон
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Кисинджър - филм
  • 10:30
    Последният еничар - исторически сериал, романтичен
  • 11:30
    Безценната перла - семеен сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:15
    Морски детективи; сезон 11, епизод 6, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 11:10
    Царство; сезон 4, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 12:05
    Възприятия; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 13:05
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 10:05
    Котки срещу кучета: Котките ми са заклещени в килера!
  • 11:00
    Дивият Китай с Найджъл Марвин: Епизод 3
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Краят на пътя
  • 12:50
    В търсене на кралската кобра
Пълна програма
  • 10:10
    "С песните на..."
  • 10:25
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Интервютата на "Неделник"
Пълна програма
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 09:50
    Библиотеката /избрано/
  • 10:45
    Натисни F1 /п/
  • 11:00
    Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
  • 11:30
    Младите иноватори /п/
Пълна програма
  • 10:18
    The Tom and Jerry Show
  • 10:24
    The Tom and Jerry Show
  • 10:31
    The Tom and Jerry Show
  • 10:38
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.5, еп.11
  • 11:00
    "Хуберт и Щалер" - с.2, еп. 6
  • 12:00
    "Тренировъчен ден" - сериал, еп.2
  • 13:00
    "Уличен бой" - екшън (САЩ, 2009), режисьор - Дито Монтиел, актьори - Чанинг Тейтъм, Луис Гузмън, Терънс Хауърд, Брайън Уайт, Флако Навая, Майкъл Ривера и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Ловци на шаферки" - романтичен, комедия (САЩ, 2005), режисьор - Дейвид Добкин, актьори - Оуен Уилсън, Винс Вон, Кристофър Оукън, Рейчъл Макадамс, Джейн Сиймур, Брадли Купър и др.
  • 10:45
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8
  • 11:45
    "Ривърдейл" - сериал, с.1
  • 13:00
    "Бродуейска терапия" - комедия (САЩ, 2014), режисьор - Питър Богданович, актьори - Катрин Хан, Тейтъм О'Нийл, Рис Айфънс, Уил Форте, Имаджин Потс, Остин Пендълтън, Сибил Шепард, Оуен Уилсън, Дженифър Анистън, Луси Пънч и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Като роден брат" - комедия (Италия, 2012), режисьори -  Паоло Узи, Джовани Верниа, актьори -  Джовани Верниа, Маурицио Мичели, Сузи Лауде, Стела Егито, Бебо Сторти и др.
  • 12:00
    "Страхотни новини" - сериал
  • 13:00
    "Приятели" - сериал
  • 14:00
    "Ало, ало" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 10:15
    Облачно с кюфтета
  • 10:25
    Облачно с кюфтета
  • 10:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 10:00
    "Пътуване до Хавай", драма, Румъния, 2017; реж. Хесус Дел Серо, с Драгош Букур, Кристина Флутур, Анди Васуляну, Константин Кожокару, Родика Лазар, [15+]
  • 11:55
    "Приказката", психологическа драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
  • 13:50
    "Бунтовник в ръжта", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Дани Стронг, с Никълъс Холт, Кевин Спейси, Зоуи Дойч, Виктор Гарбър, Хоуп Дейвис, [12+]
  • 15:40
    "Центърът на моята вселена", драма, Германия, 2016; реж. Якоб М. Ерва, с Луис Хофман, Забине Тимотео, Яник Шюман, Ада Филине Щапенебек, Инка Фрийдрих, [15+]
Пълна програма
  • 10:15
    "Скеле", драма, Израел, 2017; реж. Матан Яир, с Ашър Лакс, Ейми Смоларчик, Яков Коен, Кърън Бъргър, Наама Манор, [12+]
  • 11:50
    "Не ме оставяй (2017)", драма, Дания, 2017; реж. Бригите Стермозе, с Даника Курчич, Густаф Скарсгард, Улрих Томсен, Астрид Граруп Елбо, [15+]
  • 13:30
    "Джулиета на духовете", комедийна драма, Италия, 1965; реж. Федерико Фелини, с Джулиета Мазина, Сандра Мило, Марио Пизу, Валентина Кортезе, Валеска Герт, [12+]
  • 15:45
    "Студена планина", военна драма, САЩ, 2003; реж. Антъни Мингела, с Джуд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Илийн Аткинс, Брендън Глийсън, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    TBD
  • 12:00
    CNN Newsroom
  • 12:30
    TBD
Пълна програма
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15 /п/
  • 11:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 6 /п/
  • 12:00
    "Специален отряд" - сериал, сезон 1 /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 7
  • 10:30
    Войни за контейнери: Епизод 4
  • 11:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Satellite от 69-а: част I
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Cadillac V8 от 1916
Пълна програма
  • 10:14
    Как се прави...: Епизод 14
  • 10:38
    Опасно за живота: На бял свят
  • 11:26
    Ловци на митове: Взриви я извън водата
  • 12:14
    Създаването на най-големите...: Най-големите подводни тръби
Пълна програма
  • 10:00
    Елена от Авалор
  • 10:30
    Кей Си под прикритие
  • 11:00
    Героичната шесторка - сериалът
  • 11:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 10:05
    "Изглежда супер"
  • 10:30
    "Уголемена наука"
  • 11:00
    "Доказано от опит"
  • 11:10
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    Истинският Родриго - 58 еп. - Сериал
  • 11:15
    Сладка тайна - 89 еп. - Сериал
  • 12:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
  • 13:45
    Снукър: Турнир "Мастърс", финал
  • 15:00
    Формула Е: Преди старта в Сантиаго
  • 15:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
Пълна програма
  • 10:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Венген, слалом, мъже
  • 10:45
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Кортина, супер Г, жени
  • 11:30
    Формула Е: Преди старта в Сантиаго
  • 12:00
    Снукър: Турнир "Мастърс", финал
Пълна програма
  • 10:20
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 6
  • 11:10
    Речни Чудовища, сезон 9, еп. 6
  • 12:00
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 8
  • 12:40
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 10:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 11:10
    Sports Adventure
  • 11:35
    Sports Adventure
  • 12:00
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:20
    Разбивачи на дворове
  • 10:45
    Разбивачи на дворове
  • 11:10
    Джада вкъщи
  • 11:35
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:00
    40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 3
  • 10:30
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 9
  • 11:30
    Майка бунтар - първи сезон, еп. 5
  • 11:55
    Майка бунтар - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 09:35
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 5
  • 10:30
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 1
  • 11:20
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 2
  • 12:15
    Монк - седми сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 10:10
    "Купихме си зоопарк", драма, САЩ, 2011; реж. Камерън Кроу, с Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Маги Елизабет Джоунс, [12+]
  • 12:10
    "Лигата на справедливостта", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Гал Гадот, Езра Милър, [12+]
  • 14:05
    "Неудържим", екшън - трилър, САЩ, 2010; реж. Тони Скот, с Дензъл Уошингтън, Крис Пайн, Росарио Доусън, Итън Саплий, Кевин Дън, [12+]
  • 15:40
    "Разкажи ми приказка I, 3 еп.", психотрилър, САЩ, 2018; реж. Лиз Фрийдлендър, с Били Магнъсън, Ким Катрал, Даниел Кембъл, Пол Уесли, Джеймс Уолк, [15+]
Пълна програма
  • 10:00
    Хората на Хитлер, сезон 1, еп. 2
  • 10:55
    Инките: Господари на небесата, сезон 1, еп. 2
  • 12:00
    Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 2
  • 12:55
    Забранена история, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Майстор и чирак
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Ван Гог е на мушка
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Корава бисквитка
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Многознайкото
Пълна програма
  • 10:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 11:00
    Традиции и обичаи
  • 12:00
    Киноложка изложба
  • 12:30
    24-ри кадъра – тв поредица
Пълна програма
  • 10:10
    "Герои на града"
  • 10:35
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 11:00
    "Аниманималс"
  • 11:10
    "Строубъри Шорткейк"
Пълна програма
  • 10:15
    Парламентът на живо
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    Парламентът на живо
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:40
    "Екстремните приключения на Супер Дейв" - комедия с Боб Айнщайн, Дан Хедая.
  • 11:10
    "Семейство Перес" - комедия с Мариса Томей, Анджелика Хюстън.
  • 13:00
    "Светлините на големия град" - драма с Фиби Кейтс, Майкъл Джей Фокс.
  • 14:45
    "Еди енд дъ крузърс" II - драма / романс с Майкъл Паре, Марина Орсини.
Пълна програма
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 11:00
    Майки тийнейджърки
  • 12:00
    Майки тийнейджърки
  • 13:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    World Stage: MTV Spotlight @...
  • 12:45
    MTV Unplugged: Biffy Clyro
  • 13:30
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 10:05
    Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 3
  • 11:05
    Домашни тигри, сезон 1, еп. 1
  • 12:00
    Домашни тигри, сезон 1, еп. 2
  • 12:55
    Домашни тигри, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 10:05
    Десетилетията: Ремикс, еп. 19
  • 10:30
    Десетилетията: Ремикс, еп. 20
  • 11:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 19
  • 11:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 20
Пълна програма
  • 10:20
    Малки убийци, еп. 1
  • 11:10
    Кървави врагове: Хипопотам срещу лъв, еп. 1
  • 12:00
    Когато акулите атакуват: капани за туристи, еп. 1
  • 12:50
    Най-чудатите твари в света, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Суонси Сити - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Мидълзбро - Милуол, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Рен - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:15
    "Времето ще покаже"
  • 13:00
    Новини (със субтитри)
  • 13:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 14:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездно " - музикално развлекателно
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:00
    "По средата" - сериал
  • 10:55
    "Нови в квартала" - комедиен сериал
  • 11:45
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Купа на Краля:
  • 14:00
    Купа на Краля:
  • 16:00
    Купа на Краля:
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 11:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 12:00
    "Следващият, моля" - лекарска доку поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Игрален филм
  • 11:05
    Игрален филм
  • 12:40
    Игрален филм
  • 15:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 10:20
    Bob der Baumeister
  • 10:30
    Bob der Baumeister
  • 10:40
    Cleo und die Kunstpiraten
  • 10:50
    Cleo und die Kunstpiraten
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Холивудски знаменитости-Катрин Зита Джоунс
  • 11:00
    Репортер-предаване на Телемедиа
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Малката двойка: Дръжте се всички!
  • 11:00
    Малки хора - свят голям: Да се разделим
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Изненадани
  • 14:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Рокля в тон с черното ми сърце
Пълна програма
  • 10:00
    WWF - Отглеждане на млади гори в Странджа
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Институт за Тексаска култура
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 10:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 11:00
    Търсене на дом по света
  • 11:30
    Търсене на дом по света
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 11:00
    Търсене на дом по света
  • 11:30
    Търсене на дом по света
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Раздялата (2006), САЩ, 2006
  • 11:45
    Код "Меркурий" (1998), САЩ, екшън/драма/трилър, 1998
  • 13:35
    Завръщане в бъдещето II, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1989
  • 15:20
    Танци в Бруклин, САЩ, драма/семеен/музикален, 2018
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:05
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 1
  • 10:35
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 2
  • 11:00
    Вкусът на Истанбул със Сара ла Фонтейн, еп. 2
  • 11:30
    Бон Апети - кулинарно предаване, еп. 20
Пълна програма
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 09:31
    Откраднатата принцеса Анимация, Комедия, Фентъзи 2018
  • 11:00
    Малките принцове Комедия, Драма 2013
  • 12:28
    Смях и наказание Комедия, Романтичен 2003
  • 13:58
    Пяната на времето Фентъзи, Романтичен, Приключенски 2013
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:50
    Завинаги - първи сезон, еп. 7
  • 10:45
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 8
  • 11:40
    Черният списък - втори сезон, еп. 17
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - трети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    DOUTZEN KROES SPECIAL
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    DOUTZEN KROES SPECIAL
  • 10:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Уличен патрул" - 2 еп.
  • 10:45
    "Звезди в катастрофи" - 3 еп.
  • 11:35
    "Бърз отклик" - 2 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 255 и 256 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 10:00
    Охотничьи собаки
  • 10:30
    Охота с луком
  • 10:55
    По рекам России
  • 11:25
    Истории охоты от Павла Гусева
Пълна програма
  • 08:45
    "Пътешествие до края на света" - приключенски филм с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., I част /п/
  • 11:00
    "Чиракът на Мерлин" - приключенски филм с уч. на Миранда Ричардсън, Сам Нийл, Марк Гибън, Тегън Мос и др., I част /п/
  • 13:00
    "Сава: Сърцето на воина" - анимационен филм
  • 14:50
    "16 желания" - семеен филм с уч. на Деби Райън, Жан-Люк Билоду, Ана Май Рутлидж, Кариса Тайнс, Патрик Гилмор и др.
Пълна програма
  • 10:00
    Amish Mafia: Brother's Keeper
  • 10:45
    Extreme Engineering: Malaysia Smart Tunnel
  • 11:30
    Dirty Jobs: Poo Pot Maker
  • 12:15
    Rattlesnake Republic: Diamondback Gold Rush
Пълна програма
  • 10:00
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 10:25
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 10:50
    Ресторанти под надзор
  • 11:40
    Кухнята
Пълна програма
  • 10:10
    Геймърки
  • 10:40
    Геймърки
  • 11:00
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
  • 13:45
    Снукър: Турнир "Мастърс", финал
  • 15:00
    Формула Е: Преди старта в Сантиаго
  • 15:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
Пълна програма
  • 10:10
    "Купихме си зоопарк", драма, САЩ, 2011; реж. Камерън Кроу, с Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Маги Елизабет Джоунс, [12+]
  • 12:10
    "Лигата на справедливостта", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Гал Гадот, Езра Милър, [12+]
  • 14:05
    "Неудържим", екшън - трилър, САЩ, 2010; реж. Тони Скот, с Дензъл Уошингтън, Крис Пайн, Росарио Доусън, Итън Саплий, Кевин Дън, [12+]
  • 15:40
    "Разкажи ми приказка I, 3 еп.", психотрилър, САЩ, 2018; реж. Лиз Фрийдлендър, с Били Магнъсън, Ким Катрал, Даниел Кембъл, Пол Уесли, Джеймс Уолк, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 10:00
    Sofia the First
  • 10:30
    Elena Of Avalor
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:20
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:10
    Геймърки
  • 10:40
    Геймърки
  • 11:00
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:05
    Murder Calls: Under Siege
  • 11:00
    Murder Chose Me: Fair Game
  • 11:55
    Web of Lies: Be Right Back
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got a Death Certificate
Пълна програма
  • 10:06
    Up Close With: Shanaze Reade
  • 10:35
    Rising Star: Danny Hart
  • 11:01
    Up Close With: Caroline Buchanan
  • 11:30
    Up Close With: Yannick Granieri
Пълна програма
  • 09:45
    Major League Fishing
  • 10:30
    Buccaneers & Bones
  • 10:50
    Buccaneers & Bones
  • 11:15
    Modern Fishing With Jared Jeffries
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Майстор и чирак
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Ван Гог е на мушка
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Корава бисквитка
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Многознайкото
Пълна програма
  • 10:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 19
  • 10:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 20
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
  • 12:00
    Мигове от катастрофата, еп. 9
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов от втори опит" - сериал, с.2, еп. 13
Пълна програма
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015
  • 10:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 11:00
    Конан; сезон 1, епизод 12, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 11, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Кандис Реноар; сезон 6, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2018
Пълна програма
  • 09:35
    Часовете преди убийство: Опасен непознат
  • 10:30
    Часовете преди убийство: Непрощаващ син
  • 11:25
    Полицейски патрул: Епизод 3
  • 11:55
    Полицейски патрул: Епизод 4
Пълна програма
  • 08:45
    Готино усещане
  • 10:30
    Мафиотки
  • 12:25
    Ерусалима
  • 14:45
    Без пчели няма мед
Пълна програма
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 10:09
    Express Pussy Packaging (18+)
  • 10:30
    Eating Pussy For A Good Review (18+)
  • 10:51
    Fade To Black (18+)
  • 11:16
    Thong Bikini Babe (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Бетис - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 7 еп., документална поредица
  • 13:00
    "Кака: Пътят на една легенда" - документален филм
  • 14:00
    "Историята на "Манчестър Юнайтед"" - документален филм
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E5
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E6
  • 11:00
    DOGS OF PEACE
  • 12:00
    IN CONCERT - ROSE EKOSSO
Пълна програма
  • 08:45
    King of Kings Grand Prix
Пълна програма
  • 10:00
    Maverick Moments
  • 10:30
    Maverick Moments
  • 11:00
    Occ-Cast
  • 12:00
    Built To Shred
Пълна програма
  • 09:30
    Дивата Канада (Series 1): Пролет (Episode 1)
  • 10:25
    Опасна Земя (Series 1): Убийствени вулкани (Episode 1)
  • 11:15
    Дневници на лошото време (Series 1): Вятър и огън (Episode 5)
  • 12:05
    Планета Европа и отвъд (Series 2): Намибия - Част 2: Намибия от Оранжева река до Кунене (Episode 6)
Пълна програма
  • 09:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п./
  • 10:30
    "Галерия" - в света на изкуството с ТВ1
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    Документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Renaud Capucon, Nicholas Angelich and the Hermes Quartet: Debussy, Ravel, Chausson
  • 11:05
    Michel Dalberto plays Faure
  • 12:20
    InterMezzo
  • 13:30
    Yannick Nezet-Seguin and the Orchestre Metropolitain: Elgar, Ravel, Debussy
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Септември - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 15-и епизод, повторение
  • 13:00
    Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс - Оклахома Сити Тъндър, мач от НБА, повторение
  • 15:30
    Класика от Първа професионална лига: Левски - Верея (2016-17), повторение
Пълна програма
  • 10:00
    "Дебютантите в Ла Лига" - документален филм
  • 11:00
    "Градовете на Ла Лига: Уеска" - документален филм
  • 11:30
    "Класически коли" - 2 еп., документална поредица
  • 12:00
    Футбол: Селта /Виго/ - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 20-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Манчестър Сити - Бъртън Албиън, първи полуфинален мач за Карабао къп, повторение
  • 15:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Предсмъртни обаждания: Под обсада
  • 11:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 8
  • 11:55
    Мрежа от лъжи: Връщам се след малко
  • 12:50
    Почти ми се размина: Смъртен акт
Пълна програма
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
Пълна програма
  • 10:00
    "Маша и мечокът І, 1 - 4 еп.", анимация, Русия, 2009, [All+]
  • 10:35
    "Хотел"Трансилвания"", анимация, САЩ, 2012; реж. Дженди Тартаковски, [All+]
  • 12:05
    "В петък, на вечеря ІІІ, 4 еп.", комедия, Великобритания, 2014; реж. Мартин Денис, с Тамсин Грейг, Саймън Бърд, Пол Ритър, Том Розентал, Марк Хийп, [12+]
  • 12:30
    "Семейство Даръл IІІ, 5 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2018; реж. Роджър Голдби, с Кийли Хоус, Джош О’Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    "Оз: Великият и могъщият", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Сам Рейми, с Джеймс Франко, Мила Кунис, Рейчъл Уейз, Мишел Уилямс, Зак Браф, [12+]
  • 11:40
    "Добрата битка II, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Джеймс Уитмор Джуниър, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Ерика Тазъл, Куш Джъмбо, Делорой Линдо, [15+]
  • 12:30
    "Нокти І, 5 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Хауард Дойч, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
  • 13:15
    "Шоуто на Джон Оливър V, 17 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    Сурва (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    България. Спа и балнеология (образователен филм за зимен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 09:55
    Уоликазам!
  • 10:25
    Веселата Веси
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 09:55
    Едно френско село, сезон 3, еп. 4, Франция, исторически/драма, 2012
  • 10:45
    Селцето, сезон 1, еп. 3, Великобритания, драма, 2013
  • 11:45
    Полдарк, сезон 2, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 12:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Пълна програма
  • 08:40
    Черният кон
  • 10:30
    Малкият любител на птици
  • 11:45
    Партньор
  • 13:10
    Херкулес
Пълна програма
  • 09:25
    Тратория
  • 10:50
    Крокодилите 2
  • 12:20
    Упадъкът на мъжката империя
  • 13:55
    Проект "Динозавър"
Пълна програма
  • 09:55
    Фин
  • 11:25
    Коледна поща
  • 12:55
    Момчето и гарванът
  • 14:15
    Пипи отново на борда
Пълна програма
  • 09:30
    Detroit Unleaded
  • 11:00
    Hello Hollywood
  • 11:30
    Sleeping Giant
  • 11:50
    Dumbstruck
Пълна програма
  • 09:00
    Live Recap Gymkhana Grid S18
  • 14:00
    H2O Aquabike World Championship S17
  • 14:30
    G Series Ice Race 2018
  • 15:00
    Live Recap British Talent Cup 2018
Пълна програма
  • 09:45
    Извън играта
  • 10:30
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
  • 11:45
    Тенис-турнир "ASB Classic": Тейлър Фритц /САЩ/ - Камерън Нори /Великобритания/ - четвъртфинална среща
  • 13:30
    Часът на спорта
Пълна програма
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 10:45
    Отблизо с Мира /п/
  • 11:45
    Натисни F1 /п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за Голямата награда на Австрия
  • 11:15
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за Голямата награда на Австрия
  • 12:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Австрия
  • 14:10
    Баскетбол: Еврокупа Вилюрбан - Франкфурт
Пълна програма
  • 10:00
    Баскетбол: Евролига Обзор
  • 10:30
    Голф: Европейски тур Abu Dhabi HSBC Golf Championship
  • 15:00
    Хокей на лед: NHL Чикаго Блекхоукс - Вашингтон Кепитълс
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Милан
  • 12:00
    Футбол: Байерн ТВ Хофенхайм - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Аталанта
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Копа Либертадорес Делфин - Насионал Асунсион
  • 12:00
    Футбол: Купа на Франция Тулуза - Реймс, шестнайсетинафинален мач
  • 14:00
    Футбол: Купа на Турция
  • 16:00
    Футбол: Купа на Франция Монако - Метц, шестнайсетинафинален мач
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 10:25
Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 2
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Fox Life 10:30
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 8
Fox Crime 10:30
Безследно изчезнали - пети сезон, еп. 23

Всички предавания

Спорт

AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 2 11:00
Хокей на лед: NHL Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс
Cinemax 2 11:35
"Патриотични игри", екшън - трилър, САЩ, 1992; реж. Филип Нойс, с Харисън Форд, Ан Арчър, Патрик Бергин, Шон Бийн, Тора Бърч, [15+]
BNT 3 11:35
Тенис-турнир "ASB Classic": Филип Колшрайбер /Германия/ - Фабио Фонини /Италия/ - четвъртфинална среща
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

Diema Family 10:30
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Kino Nova 10:30
"Пинокио" - семеен филм с уч. на Боб Хоскинс, Томас Сангстър, Маргерита Бай, Виоланте Плачидо, Алесандро Гасман, Роби Кай, Лучиана Литицето и др., II част /п/
EPIC Drama 10:35
Селцето, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}