ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:00
    Хайка за вълци тв филм /4 серия/
  • 22:00
    1992 тв филм /9 епизод/(16)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:30
    Премиера: "Горчива любов" - сериал, еп.16
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериен филм, 6 сезон
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Теория за големия взрив" - сериен филм, 10 сезон
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Глухар - криминален сериал
  • 23:15
    Сърцето на самурая - исторически сериал
Пълна програма
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 21:00
    Профилиране; сезон 7, епизод 9, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 22:20
    Профилиране; сезон 7, епизод 10, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 23:30
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 10, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 21:05
    Дивият Китай с Найджъл Марвин: Епизод 4
  • 22:00
    Жив съм: Спасени
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Извън строя, но не извън играта
  • 23:50
    Любители на земноводните: Гигантски дървесен сцинк
Пълна програма
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "По стъпките на безсмъртието" - документален филм
  • 23:00
    "Извънредно включване" (п)
Пълна програма
  • 21:15
    "Смъртоносно завръщане" - комедия, ФРГ, 2018
  • 22:45
    "Плюс-минус" - икономически журнал
  • 23:15
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:45
    Майшбергер
Пълна програма
  • 21:10
    Стани богат тв игра /п/
  • 22:00
    История.bg Първите реформатори - богомилите /п/
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Нашите любовници игрален филм /Испания, 2016 г./, режисьор Мигел Ангел Ламата, в ролите: Едуардо Нориега, Мишел Хенер, Феле Мартинес, Амайа Саламанка, Габино Диего и др. (14)
Пълна програма
  • 21:48
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:00
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:06
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:13
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    Футбол за Купата на краля
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Героите на джунглата" - анимация, приключенски, комедия (Франция, 2017), сценаристи - Ерик Тости, Дейвид Алo, Жан-Франсоа Тости, режисьор - Дейвид Алo
  • 23:00
    "Невъзможно твой" - драма, комедия (САЩ, 2003), режисьор - Нанси Майърс, актьори - Джак Никълсън, Даян Киитън, Киану Рийвс и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - сериал
  • 22:00
    "Ало, ало" - сериал, с.5
  • 23:00
    "Приятели" - сериал, с. 8
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Силата на желанията" - сериал, еп.66
  • 22:00
    "Любов под наем" - сериал, еп. 168
  • 23:00
    "Великолепният век" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 21:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 22:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 22:15
    Време за приключения
  • 22:25
    Време за приключения
Пълна програма
  • 21:00
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 23:40
    "Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Кати се сбогува", драма, САЩ, 2016; реж. Уейн Робъртс, с Оливия Куук, Кристофър Абът, Мирей Инос, Мери Стийнбъргън, Джим Белуши, [18+]
  • 23:00
    "Спасяването на редник Райън", военна драма, САЩ, 1998; реж. Стивън Спилбърг, с Том Ханкс, Том Сайзмор, Едуард Бърнс, Бари Пепър, Адам Голдбърг, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    Hala Gorani Tonight
  • 22:00
    Quest Means Business
  • 23:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 21:00
    "Север Юг" - сериен филм
  • 22:30
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" (премиера) - сериал
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Специален отряд" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Пълководци" - екшън с уч. на Джет Ли, Анди Лау,Такеши Канеширо и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Боуман Грей: Нощта на състезанието: Епизод 5
  • 22:00
    Да продадеш колата си: Волво 850 T-5R Вагон от 1995 г.
  • 23:00
    Улични престъпници: Флор-Ида
Пълна програма
  • 21:10
    Ловци на бури: Напълно посветени
  • 22:00
    Историята под лупа: Епизод 3
  • 22:50
    Свръхчовешко предизвикателство: Издръжливост
  • 23:40
    Как са го направили?: Епизод 2
Пълна програма
  • 21:30
    Soy Luna
  • 22:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 23:00
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 23:30
    Виолета
Пълна програма
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Машината, която ни създаде"
  • 23:00
    "Може ли компютър да напише мюзикъл?" - 2 ч.
Пълна програма
  • 21:30
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 22:00
    Лъжливи рими - сериал
  • 22:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Австралия, обзор
  • 22:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
Пълна програма
  • 21:45
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Кортина, супер Г, жени
  • 22:30
    Фигурно пързаляне: Европейско първенство в Минск, жени, кратка програма
  • 23:45
    Фигурно пързаляне: Европейско първенство в Минск, спортни двойки, кратка програма
Пълна програма
  • 21:10
    Речни Чудовища, сезон 9, еп. 7
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
  • 22:45
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 7
  • 23:30
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 21:10
    X Games - Norway
  • 22:00
    Extreme Fighting Championship
  • 22:50
    Extreme Fighting Championship
  • 23:40
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 18:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:35
    Джада в Италия
  • 22:00
    Джада вкъщи
  • 22:25
    Джада вкъщи
  • 22:50
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 21:00
    Присъда - първи сезон, еп. 11
  • 22:00
    Това сме ние - трети сезон, еп. 3
  • 22:55
    40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 4
  • 23:25
    40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 21:00
    Инстинкт - първи сезон, еп. 7
  • 22:00
    Бул - трети сезон, еп. 3
  • 23:00
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 9
  • 23:55
    Престъпни намерения - седми сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 21:00
    "Успех І, 3 еп.", драма, Хърватия, 2019; реж. Данис Танович, с Тони Гоянович, Тара Талер, Ива Михалич, Уликс Фемиу, Мария Шкаричич, [15+]
  • 22:00
    "Три билборда извън града", крими - комедия - драма, Великобритания, 2017; реж. Мартин МакДона, с Френсис МакДорманд, Уди Харелсън, Сам Рокуел, Аби Корниш, Джон Хоукс, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    Изтребление - унищожението на евреите в Европа, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Тайните на подземния свят, сезон 1, еп. 4
  • 22:55
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 8
  • 23:45
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
  • 22:00
    Топ 10 на древните технологии: Древните кораби
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Първоаприлски шеги
  • 23:30
    Спецове в заложната къща: Напълно готов
Пълна програма
  • 21:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 22:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 23:00
    Традиции и обичаи
Пълна програма
  • 21:30
    "Меси отива в Окидо"
  • 21:55
    "Улзи и Пип"
  • 22:05
    "Хип хип ура"
  • 22:30
    "Мончичи"
Пълна програма
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Патарински Live"- /п/
  • 23:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 21:45
    CAUETivi
  • 22:45
    Топкласация
  • 23:45
    Ултрарок
Пълна програма
  • 21:20
    "Синьо небе" - драма / романс с Джесика Ланг, Томи Лий Джоунс.
  • 23:00
    "Руска къща" - драма / романс с Шон Конъри, Мишел Пфайфър, Рой Шайдер, Клаус Мария Брандауър.
Пълна програма
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    MTV Флорибама Шор
Пълна програма
  • 21:30
    MTV Asks Biffy Clyro
  • 22:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 22:45
    MTV Music Evolution Manila '16
  • 23:30
    Wireless Festival 2018: Best Of...
Пълна програма
  • 21:45
    Могъщите реки, сезон 1, еп. 1
  • 22:40
    Сибирският Одисей
  • 23:40
    Пол О'Грейди: От любов към животните, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 21:30
    Уличен Гений, еп. 2
  • 22:05
    Теория на глупостта, еп. 9
  • 22:30
    Теория на глупостта, еп. 10
  • 23:00
    Непознатата планета, еп. 6
Пълна програма
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 8
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 9
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 3
Пълна програма
  • 21:15
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 19-и епизод, повторение
  • 22:15
    Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 21:30
    Премиера. Владимир Познер и Иван Ургант в проекта "Най-, най-, най-..."
  • 22:25
    "Секретарката". Сериен филм
Пълна програма
  • 21:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Промо" - новите хитове
  • 22:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 21:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 22:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Шпиони: Сюзън Купър под прикритие" - комедия, U, 2015
  • 23:45
    "Мис таен агент" - комедия, U, 2000
Пълна програма
  • 21:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 22:30
    ПРЯКО: Купа на Краля: 
Пълна програма
  • 21:15
    "Ергенът" - шоу
  • 23:15
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
Пълна програма
  • 21:45
    "Културният отдих"
  • 22:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 23:00
    Вести
  • 23:25
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Изведнъж беден, изведнъж богат" - доку поредица
  • 23:25
    Репортаж
Пълна програма
  • 21:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:30
    Изгнаници клети
  • 23:00
    Класически концерт
Пълна програма
  • 21:30
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 21:15
    Dr. House
  • 22:10
    Dr. House
  • 23:05
    Dr. House
Пълна програма
  • 21:10
    От Кръстевич до Бунтовна- документален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:30
    Час пик- предаване на Телемедиа
  • 23:00
    Холивудски знаменитости-Хю Грант
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Епизод 11
  • 23:00
    90 дни до сватбата: А сега какво?: Епизод 2
Пълна програма
  • 21:30
    Магията на Китай - Чаят
  • 22:00
    Бързи, ледени води
  • 22:30
    Ciganski cardas
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.1
Пълна програма
  • 21:00
    Невъзможен хотел
  • 22:00
    Загадки в музея
  • 23:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
Пълна програма
  • 21:00
    Невъзможен хотел
  • 22:00
    Загадки в музея
  • 23:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
Пълна програма
  • 20:20
    Непоносима жестокост (2003), САЩ, комедия/романтичен, 2003
  • 22:00
    Чикаго, САЩ,Германия,Канада, комедия/криминален/мюзикъл, 2002
  • 23:50
    Чакала, Франция, САЩ, екшън/приключенски, 1997
Пълна програма
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Ричард Брансън: Суров инстинкт" - документален филм
  • 23:00
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 3 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 21:30
    Рецепти от крайбрежието с Рейчъл Алън- кулинарно предаване, еп. 6
  • 22:00
    Вкусът на Истрия с Давид Скоко, еп. 5
  • 22:30
    Вкусът на Истрия с Давид Скоко, еп. 6
  • 23:00
    Джейми готви в Италия - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 20:16
    Американска Идилия Криминален, Драма 2016
  • 22:00
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
Пълна програма
  • 21:15
    "Друговремец" - сериал / драма
  • 22:30
    "Откуп: Ransom" - крими сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Черният списък - втори сезон, еп. 18
  • 22:00
    Пазители на времето - първи сезон, еп. 8
  • 22:55
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 13
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 21:30
    FASHION NEWS
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    DOUTZEN KROES SPECIAL
  • 22:30
    DOUTZEN KROES SPECIAL
Пълна програма
  • 21:10
    "Дог и Бет: на лов" - 6 еп.
  • 22:00
    "Прелюбодейци" - 8 еп.
  • 22:50
    "Грехове и тайни" - 8 еп.
  • 23:40
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 2 еп.
Пълна програма
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 21:30
    Охотничьи собаки
  • 22:00
    Охота и рыбалка в...
  • 22:25
    Кодекс охотника
  • 22:40
    Советы бывалых
Пълна програма
  • 21:00
    "Желязната маска" - приключенски филм с уч. на Леонардо ди Каприо, Джеръми Айрънс, Джон Малкович, Жерар Депардийо, Гейбриъл Бърн, Хю Лори, Питър Сарсгард, Ан Пaрийо и др.
  • 23:40
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Dirty Jobs: Mule Logger
  • 22:00
    David Baddiel on the Silk Road: Road to Ruin
  • 22:45
    Extreme Engineering: Sakhalin Oil and Ice
  • 23:30
    I Almost Got Away With It: Got a Family Coming After Me
Пълна програма
  • 21:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:30
    Пребори Боби Флей
  • 22:55
    Пребори Боби Флей
Пълна програма
  • 21:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Австралия, обзор
  • 22:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
Пълна програма
  • 21:00
    "Успех І, 3 еп.", драма, Хърватия, 2019; реж. Данис Танович, с Тони Гоянович, Тара Талер, Ива Михалич, Уликс Фемиу, Мария Шкаричич, [15+]
  • 22:00
    "Три билборда извън града", крими - комедия - драма, Великобритания, 2017; реж. Мартин МакДона, с Френсис МакДорманд, Уди Харелсън, Сам Рокуел, Аби Корниш, Джон Хоукс, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 21:30
    Elena Of Avalor
  • 22:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 22:30
    Fancy Nancy
  • 22:45
    Fancy Nancy
Пълна програма
  • 21:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 21:05
    Who Killed Jane Doe?: The Tent Girl
  • 22:00
    Blood Runs Cold: In the Cards
  • 22:55
    American Monster: Don't Forget Me
  • 23:50
    Murder By Numbers: The Eyeball Killer
Пълна програма
  • 21:25
    Star Block Workout: South Africa
  • 21:55
    Up Close With: Orlando Duque
  • 22:20
    Top: Deadly Sea Survivors
  • 22:50
    The Truth About...: Sport Injuries
Пълна програма
  • 21:45
    Midway USA's Gun Stories
  • 22:05
    Midway USA's Gun Stories
  • 22:30
    Wardens
  • 23:15
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
  • 22:00
    Топ 10 на древните технологии: Древните кораби
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Първоаприлски шеги
  • 23:30
    Спецове в заложната къща: Напълно готов
Пълна програма
  • 21:30
    Теория на глупостта, еп. 10
  • 22:00
    Непознатата планета, еп. 6
  • 23:00
    Наркотици ООД 7, еп. 6
Пълна програма
  • 21:30
    Премиера: "Горчива любов" - сериал, еп.16
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:05
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 18, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 22:00
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 23:00
    Ханибал; сезон 2, епизод 1, драма, трилър, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 21:05
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 2, драма, САЩ, 2012
  • 22:00
    Кандис Реноар; сезон 6, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2018
  • 23:05
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, Канада, 2014
Пълна програма
  • 21:30
    Полицейски патрул: Епизод 4
  • 22:00
    Взеха детето ни, върнахме го обратно: Мидси
  • 23:00
    Премиера Колийн Стан: Момичето в кутията: Част 1
Пълна програма
  • 20:00
    Трафик
  • 22:45
    Кориолан
Пълна програма
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
  • 22:00
    Новости
  • 23:00
    Т/с "Котовский", 5 с
Пълна програма
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Ridiculousness
  • 22:30
    Ridiculousness
  • 23:00
    South Park
Пълна програма
  • 21:38
    Cold Feet, Hot Tits (18+)
  • 22:00
    Post-Party Indiscretion (18+)
  • 22:21
    Happily Married? (18+)
  • 22:37
    How To Make A Homemade Porno: Part Two (18+)
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Уеска - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Юлия Гьоргес - Ашли Барти (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 21:50
    Динамика на основните 5
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 22:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 08:45
    King of Kings Grand Prix
Пълна програма
  • 21:30
    Thrillbillies
  • 22:00
    World of X Games 2016
  • 22:30
    Motocross Of Nations 2017
  • 23:00
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 21:40
    Империята на Хитлер: планът за след войната (Series 1): Британската централа на Хитлер (Episode 4)
  • 22:30
    Хинденбург и Хитлер
  • 23:25
    Изтребление - унищожението на евреите в Европа (Series 1): Капанът (Episode 2)
Пълна програма
  • 21:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 22:00
    Класика и джаз
Пълна програма
  • 21:30
    L'Orfeo by Monteverdi at the Saint-Denis Festival
  • 23:15
    InterMezzo
Пълна програма
  • 20:00
    Волейбол: Щутгарт - Марица, мач от Шампионската лига за жени, директно
  • 22:00
    Студио "Волейбол", директно
  • 22:30
    Футбол: Етър - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 21:30
    "Градовете на Ла Лига: Вайекас" - документален филм
  • 22:00
    Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - първо състезание (повторение)
  • 23:00
    Тенис: Ашли Барти - Кики Бертенс (Sydney International, Сидни; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Бъртън Албиън - Манчестър Сити, полуфинален мач реванш за Карабао къп, директно
  • 23:40
    Студио "Купа на Лигата", директно
Пълна програма
  • 21:05
    Кой уби Джейн Доу?: Момичето от палатката
  • 22:00
    В търсене на истинския убиец: Неизбежното
  • 22:55
    Американско чудовище: Не ме забравяй
  • 23:50
    Не само едно убийство: Убиецът с очните ябълки
Пълна програма
  • 21:30
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 21:35
    "Централа Берлин ІІІ, 5 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2019; реж. Хаген Богдански, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, [15+]
  • 22:35
    "Увеселителен парк", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Тим Къркби, с Джони Ноксвил, Крис Понтиъс, Сюзън Иъгли, Мат Шулце, Дан Бакедал, [18+]
Пълна програма
  • 21:10
    "Нокти І, 6 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Триша Брок, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
  • 22:00
    "По американски I, 5 еп.", спортна драма, САЩ, 2018; реж. Роуз Троч, с Даниъл Езра, Грета Ониегоу, Саманта Логан, Майкъл Еванс Белинг, Тей Дикс, [12+]
  • 22:45
    "Случаите на Корморан Страйк І, 4 еп. - Копринената буба, първа част", детективска драма, Великобритания, 2017; реж. Кийрън Хоукс, с Том Бърк, Холидей Грейнджър, Кър Логан, Килиън Скот, Наташа О’Кийф, [18+]
  • 23:50
    "То (2017)", хорър - мистерия, САЩ, 2017; реж. Анди Мушети, с Джейдън Либърхър, Бил Скарсгард, Джеръми Рей Тейлър, София Лилис, Фин Уолфард, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    В самобитния свят на Странджа (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Сурва (образователен филм за религиозен туризъм)
Пълна програма
  • 21:40
    Уоликазам!
  • 22:10
    Рибки Гупи
  • 22:40
    Искрица и Сияйница
  • 23:05
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 21:15
    Полдарк, сезон 2, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 22:15
    Блудници, сезон 1, еп. 7, Великобритания, САЩ, политически, 2017
  • 23:00
    Колекцията, сезон 1, еп. 7, Великобритания, 2016
  • 23:55
    Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 3, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2007
Пълна програма
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин
  • 22:00
    Съблазнен от крадла
  • 23:30
    Време за убиване, еп.7
Пълна програма
  • 20:20
    Да станеш Редууд
  • 22:00
    Надбягване с времето
  • 23:35
    Смъртоносен излет
Пълна програма
  • 20:30
    Тигрови очи
  • 22:00
    Остани до мен
  • 23:30
    Тормоз в мрежата
Пълна програма
  • 21:40
    Hello Carter
  • 23:00
    Spike Island
Пълна програма
  • 17:00
    Live Recap Gymkhana Grid S18
  • 22:00
    H2O Aquabike World Championship S17
  • 22:30
    G Series Ice Race 2018
  • 23:00
    Live Recap British Talent Cup 2018
Пълна програма
  • 21:35
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 22:00
    Предел на риска игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Джей.Си.Чандър, в ролите: Джеръми Айрънс, Кевин Спейси, Пол Бетани и др.
  • 23:45
    Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
Пълна програма
  • 21:30
    Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
  • 22:00
    Новото познание
  • 22:30
    Пътеки
  • 23:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 21:00
    Баскетбол: Еврокупа Морабанк Андора - Зенит
  • 23:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
  • 20:00
    Баскетбол: Еврокупа Цървена звезда - Валенсия
  • 22:00
    Хокей на лед: NHL Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Торино
  • 23:30
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Сасуоло
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Барса ТВ "Кой е мистър Би?"
  • 22:00
    Футбол: Купа на Франция Пари Сен Жермен - Гренобъл/Страсбург, шестнайсетинафинален мач
Пълна програма

Сериали

AXN 21:55
Картър; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2018
AXN White 21:55
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2016
EPIC Drama 22:00
Ендевър, сезон 3, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
AXN Black 22:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
Viasat Explorer 22:00
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 11

Всички предавания

Спорт

BNT 3 22:00
Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
Eurosport 22:00
Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
Eurosport 2 22:00
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Eurosport HD 22:00
Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
MAX Sport 1 22:00
Волейбол: Лига на нациите - мъже Италия - България

Всички предавания

Филми

AXN 21:55
Картър; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2018
AXN White 21:55
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2016
AXN Black 22:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO 22:00
"Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [15+]
HBO3 22:00
"Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}