ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:30
    По света и у нас информационно емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационно предаване с водещи Анна ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Матрин Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, 2 сезон
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Най-добрият приятел на кучето - поредица
  • 10:00
    Автентични храни - филм
  • 10:30
    Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 08:15
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
  • 09:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 10:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:15
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 08:15
    Зоополицаите на Финикс: Роден на улицата
  • 09:10
    Как живеят ветеринарите: Аквариум и проблеми за д-р Блу
  • 10:05
    Аманда идва на помощ: Прекалено много кучета
  • 11:00
    Най-дивите острови: Хебриди
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    RT в българския ефир
  • 09:35
    Интервю
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    История.bg Войни с Киевска Рус - походите на княз Светослав срещу България /п/
  • 09:45
    Библиотеката /избрано/
  • 10:45
    Натисни F1 /п/
Пълна програма
  • 08:29
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:45
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:55
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 09:15
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
Пълна програма
  • 08:00
    "Монк" - сериал, еп.5
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 17
  • 10:00
    "Супергърл" - сериал, еп.1
  • 11:00
    "Хуберт и Щалер" - с.3, еп. 3
Пълна програма
  • 08:00
    "От руса по-руса" - комедия, криминален (Канада, 2008), режисьор Дийн Хамилтън, в ролите: Памела Андерсън, Денис Ричардс, Мегън Ори и др.
  • 10:15
    Премиера. "Ривърдейл" - сериал, с.2
  • 12:30
    "Опасен копнеж" - трилър (Канада, 2016), режисьор Пол Шапиро, в ролите: Линдзи Хартли, Палома Квиатковски, Дан Пейн, Джедайда Гудакр и др.
  • 14:15
    "12 години в робство" - драма, исторически (САЩ, 2013 г.), режисьор Стийв Маккуин, в ролите: Рут Нега, Майкъл Кенет Уилямс, Гарет Дилахант, Сара Полсън, Куавенжаней Уолис, Таран Килам, Пол Джиамати, Пол Дейно, Майкъл Фасбендър, Брад Пит и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 10:00
    "Чужденецът" - комедия, романтичен (България, 2012), режисьор Ники Илиев, в ролите: Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Саня Борисова, Ники Илиев, Катрин Готие, Елен Колева, Валентин Гошев, Асен Блатечки, Кристоф Ламбер и др.
  • 12:00
    "Страхотни новини" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Бедната Силвана" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
Пълна програма
  • 08:44
    Юникити
  • 09:00
    Ние, мечоците
  • 09:10
    Ние, мечоците
  • 09:25
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 08:25
    "Още от утре", драма, Тунис, 2017; реж. Лотфи Ашур, с Аниса Дауд, Дория Ахур, Ахреф Бен Юсеф, Иса Харат, Латифа Гафси, [15+]
  • 10:00
    "Битката за Британия", военна драма, Великобритания, 1969; реж. Гай Хамилтън, с Лорънс Оливие, Майкъл Кейн, Кристофър Плъмър, Сузана Йорк, Хари Андрюс, [12+]
  • 12:15
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [12+]
  • 14:15
    "Лабиринт (2017)", криминална драма, Ирландия, 2017; реж. Стивън Бърк, с Том Вон-Лоулър, Бари Уорд, Мартин МакКан, Айлин Уолш, Аарон Монаган, [15+]
Пълна програма
  • 08:35
    "Самопризнанията на един опасен ум", шпионска комедия, САЩ, 2002; реж. Джордж Клуни, със Сам Рокуел, Дрю Баримор, Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Рутгер Хауер, [15+]
  • 10:35
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
  • 12:35
    "Анестезия", драма, САЩ, 2015; реж. Тим Блейк Нелсън, с Кристен Стюарт, Сам Уотърсън, Глен Клоуз, Гретчен Мол, Тим Блейк Нелсън, [15+]
  • 14:05
    "Бавният ми брат", комедийна драма, Германия, 2017; реж. Маркус Голер, с Дейвид Крос, Фредерик Лау, Емилия Шуле, Девид Щризоу, Анет Фрайър, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    TBD
  • 12:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 13:00
    New Day
Пълна програма
  • 08:10
    "Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 4 /п/
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:50
    "В.И.П." - сериал, сезон 2 /п/
  • 09:10
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 1
  • 10:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3 /п/
  • 11:00
    "Викингите" - сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 4
  • 09:00
    Как се прави...: Въстановяване на статуи, триножници, полска наденица и заваръчни пистолети
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 10:00
    Битки за багаж: Рицари
Пълна програма
  • 08:14
    Мега машините на Аляска: Гигант извън мрежата
  • 09:02
    Да откриеш извънземни: Голямата конспирация
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 10:14
    Как се прави...: Инкрустирано стъкло/Сандъци/Анимация
Пълна програма
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:00
    Домът на Рейвън
  • 09:30
    Къмпиране
  • 10:00
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 08:40
    "Сиеста З"
  • 08:55
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 09:25
    "ГЕОлино"
  • 09:35
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    Истинският Родриго - 69 еп. - Сериал
  • 11:15
    Сладка тайна - 100 еп. - Сериал
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
  • 07:30
    Ски полети: Световна купа в Оберсдорф
  • 09:00
    Северна комбинация: Световна купа в Лахти
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт, мъже
  • 10:00
    Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт, жени
Пълна програма
  • 08:30
    Ски алпийски дисциплини: Световно първенство в Оре, спускане, жени
  • 09:30
    Фигурно пързаляне: Шампионат на четирите континента, мъже, волна програма
  • 10:30
    Ски полети: Световна купа в Оберсдорф
  • 11:55
    Снукър: Открито първенство на Уелс, първи ден, директно
Пълна програма
  • 08:30
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 9
  • 09:15
    Империя за скрап, сезон 1, еп. 6
  • 09:45
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 5
  • 10:30
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 08:40
    Action Sports World
  • 09:30
    X Games - Austin
  • 10:20
    Dew Tour Highlights
  • 11:10
    This Is Hot 97
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 08:40
    Хавайски живот
  • 09:05
    Хавайски живот
  • 09:30
    Отчайващи пейзажи
  • 09:55
    Отчайващи пейзажи
Пълна програма
  • 08:40
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 23
  • 09:05
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 24
  • 09:35
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 1
  • 10:00
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 08:40
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 15
  • 09:35
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 1
  • 10:30
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 3
  • 11:20
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 4
Пълна програма
  • 07:00
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 08:45
    "Средностатистическо семейство ІХ, 18 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 09:10
    "Съвременно семейство X, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джеймс Р. Багданас, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 09:35
    "Младият Шелдън ІІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Ребека Ашър, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 08:25
    Конспирация, сезон 1, еп. 9
  • 09:15
    Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 4
  • 10:05
    Историята на Европа, сезон 1, еп. 5
  • 11:00
    Историята на Европа, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 08:10
    Американски антиквари: Рискове и награди
  • 09:00
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 09:55
    Изковани в огъня: Нож или смърт: Подобно на баронг
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Провокация за Чъмли
Пълна програма
  • 08:30
    България – вчера, днес и утре
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 15 еп. /п/
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 11:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 08:40
    "Кит и Кейт"
  • 08:50
    "Баданаму"
  • 09:00
    "Отгатни колко те обичам"
  • 09:25
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 09:45
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:35
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 10:20
    "Братовчедът от Америка" - биографичен филм / драма с Маргарет Лангрик, Джон Уайлдман.
  • 11:50
    "Приятелите на Питър" - комедия с Ричард Бриърс, Кенет Брана.
  • 13:30
    "Севернякът" - приключенски / екшън със Сузи Колхо, Джас Елам.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 11:00
    Майки тийнейджърки
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    BRIT Awards 2019: The Nominees
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    MTV Unplugged: Biffy Clyro
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 08:40
    Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 2
  • 09:15
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 1
  • 09:40
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 2
  • 10:10
    Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 08:00
    Загадките на Исус, еп. 1
  • 09:00
    Изгубеният дневник на д-р Ливингстън, еп. 1
  • 10:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 3
  • 11:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 4
Пълна програма
  • 08:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 09:30
    Последният леопард в Европа, еп. 1
  • 10:20
    Анаконда: Тихият убиец, еп. 1
  • 11:10
    Малък гигант, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Норич Сити - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 08:30
    "Днес е 04 февруари. Денят започва"
  • 09:00
    "Модна присъда"
  • 10:00
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:00
    Купа на Краля
  • 10:00
    Купа на Краля
  • 12:00
    Шампионска лига: Виктория Пилзен - Рома
  • 14:00
    Шампионска лига: Валенсия - Манчестър Юнайтед
Пълна програма
  • 07:30
    Концерт
  • 09:00
    Игрален филм
  • 12:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 13:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 08:00
    "Цената на победата"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:30
    Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
  • 09:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
Пълна програма
  • 08:20
    Червената шапчица-детски филм
  • 09:10
    Десет дни в Пирин до хижа Беговица-документален филм на Евгени Попов
  • 10:00
    Новини
  • 10:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 1
  • 10:00
    Малката двойка: Време за преместване!
  • 12:00
    Режи, Джуниър!: На сладкото дъно
  • 13:00
    Железният готвач на Америка: Моримото срещу Седлър
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    JAM - еп.11
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 10:00
    WWF - Хората и парковете
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Невъзможен хотел
  • 10:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 11:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Невъзможен хотел
  • 10:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 11:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 08:05
    Братя Грим, Чехия,Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2005
  • 10:00
    Без батерии, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 1987
  • 11:45
    Любимците на Америка, САЩ, комедия/романтичен, 2001
  • 13:25
    Калпазанка, Франция, комедия/драма/романтичен, 2008
Пълна програма
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:10
    Бойният клуб на Джейми и Джими - пети сезон, еп. 4
  • 09:05
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 17
  • 09:35
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 18
  • 10:05
    В ритъма на Антъни Бурдейн - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
  • 09:34
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 11:09
    Комета Комедия, Драма, Романтичен 2014
  • 12:39
    Шотландска мида Комедия 2015
Пълна програма
  • 08:00
    Кости - шести сезон, еп. 9
  • 08:55
    Пришиване - втори сезон, еп. 4
  • 09:50
    Завинаги - първи сезон, еп. 20
  • 10:45
    Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 08:30
    FITNESS
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    MAKE-UP
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 08:40
    "Майстори на сделките" - 18 еп.
  • 09:30
    "Кеш и Кари" - 5 еп.
  • 09:55
    "Уличен патрул" - 15 еп.
  • 10:45
    "Да замиташ след звездите" - 7 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:30
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 08:45
    Дело вкуса
  • 09:00
    Оружейные дома Европы
  • 09:30
    Оружие для ОХОТЫ
Пълна програма
  • 08:40
    "Въздушният Бъд: Златната купа" - семеен филм с уч. на Кевин Зегърс, Синтия Стивънсън, Тим Конуей, Дик Мартин, Грегъри Харисън и др. /п/
  • 11:00
    "Ловец на лисици" - биографична драма с уч. на Стив Карел, Чанинг Тейтъм, Марк Ръфало, Сиена Милър, Ванеса Редгрейв, Антъни Майкъл Хол и др. /п/
  • 13:45
    "Робин Худ: Принцът на разбойниците" - приключенски екшън с уч. на Кевин Костнър, Морган Фрийман, Крисчън Слейтър, Мери Елизабет Мастрантонио, Алън Рикман, Джералдин Макюън и др. /п/
  • 16:45
    "Макс" - драма с уч. на Томас Хейдън Чърч, Джош Уигинс, Люк Клайнтанк, Лорън Греъм, Роби Амел и др. /п/
Пълна програма
  • 08:40
    Cake Boss: Props, Pies & Party Time
  • 09:00
    How the Universe Works: The First Oceans
  • 09:45
    American Loggers: Hell on the Road
  • 10:30
    Dirty Jobs: Animal Barber
Пълна програма
  • 08:30
    Режи, Джуниър!
  • 09:15
    Голямата хапка на Гай
  • 09:37
    Голямата хапка на Гай
  • 10:00
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
Пълна програма
  • 08:20
    Къщата на Шумникови
  • 08:50
    Къщата на Шумникови
  • 09:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 09:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 07:30
    Ски полети: Световна купа в Оберсдорф
  • 09:00
    Северна комбинация: Световна купа в Лахти
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт, мъже
  • 10:00
    Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт, жени
Пълна програма
  • 07:00
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 08:45
    "Средностатистическо семейство ІХ, 18 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 09:10
    "Съвременно семейство X, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джеймс Р. Багданас, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 09:35
    "Младият Шелдън ІІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Ребека Ашър, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 08:40
    PJ Masks
  • 09:00
    Mickey & The Roadster Racers
  • 09:15
    Puppy Dog Pals
  • 09:30
    Vampirina
Пълна програма
  • 08:20
    Къщата на Шумникови
  • 08:50
    Къщата на Шумникови
  • 09:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 09:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 08:15
    Blood Relatives: Cradle of Lies
  • 09:10
    Murder Calls: Big Sky Murder
  • 10:05
    Betrayed: Murder On The Menu
  • 11:00
    Reasonable Doubt: Lies Or Alibis
Пълна програма
  • 08:30
    Clubland: Valencia
  • 08:55
    Fight Stars: Anderson Silva
  • 09:25
    The Burning Issue: Basketball
  • 09:50
    Football Stars: Luis Suarez
Пълна програма
  • 08:35
    Big Water Adventure
  • 09:00
    Fishing University
  • 09:45
    Major League Fishing
  • 10:30
    Fishing Edge
Пълна програма
  • 08:10
    Американски антиквари: Рискове и награди
  • 09:00
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 09:55
    Изковани в огъня: Нож или смърт: Подобно на баронг
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Провокация за Чъмли
Пълна програма
  • 08:00
    Изгубеният дневник на д-р Ливингстън, еп. 1
  • 09:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 3
  • 10:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 4
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 4
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 11:15
    Тоталкар; сезон 3, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 11:50
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 24, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 13, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 08:05
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Удушвачът в събота вечер: Джо Капън
  • 08:50
    Ловецът на убийци: Отклони поглед
  • 09:35
    Часовете преди убийство: Лудницата в ума му
  • 10:30
    Часовете преди убийство: Опасен непознат
Пълна програма
  • 08:05
    Хейло падането на Рийч
  • 09:30
    Поглед от върха
  • 11:15
    Церемонията
  • 13:05
    Смъртоносен съвет
Пълна програма
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
Пълна програма
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
  • 09:00
    SpongeBob SquarePants
  • 09:30
    SpongeBob SquarePants
  • 10:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 08:39
    Curvy Big Tits With Ginger Bush (18+)
  • 09:00
    The Dildo Flasher (18+)
  • 09:23
    Yoga Blonde Does Anal (18+)
  • 09:48
    Rubbing A Cock In Her Poon (18+)
Пълна програма
  • 08:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    "Дебютантите в Ла Лига" - документален филм
  • 10:00
    Футбол: Валядолид - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    Мото: FIA GT World Cup: Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
Пълна програма
  • 08:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
Пълна програма
  • 08:00
    INTO THE ARCTIC I
  • 09:00
    FISH LIFE: MOTION
  • 09:30
    FISH LIFE: SEA DESERTS
  • 10:00
    WILD CULTURE 8
Пълна програма
  • 08:30
    Taekwondo
  • 08:45
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 11:55
    King of Kings Grand Prix
  • 13:25
    Cage Ring Championships 2
Пълна програма
  • 08:00
    Riding Portugal
  • 08:45
    4 Days in Bali
  • 09:00
    Occ-Cast
  • 09:30
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 07:55
    Супер-ветеринар (Series 5) (Episode 2)
  • 08:45
    Кучетата и техният таен живот (Series 2): 201 (Episode 1)
  • 09:35
    Дивата Канада (Series 1): Лято (Episode 2)
  • 10:30
    Опасна Земя (Series 1): Убийствени урагани (Episode 2)
Пълна програма
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    Документален филм
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Coppelia by the Bordeaux Opera Ballet - Teatro La Fenice
  • 11:10
    Mata Hari by Ted Brandsen, Dutch National Ballet
  • 13:05
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Волейбол: Левски - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на деня на Sofia Open 2019, 7-и епизод, повторение
  • 13:00
    Тенис: Финал на Sofia Open 2019, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Thailand Open, Хуа Хин (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 11:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    "Градовете на Ла Лига: Вайекас" - документален филм
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Сити - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА, повторение
  • 12:00
    Футбол: Саутхямптън - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Футбол: Кристъл Палас - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 08:15
    Кръвожадни роднини: Люлка на лъжи
  • 09:10
    Предсмъртни обаждания: Убийство в голямото небе
  • 10:05
    Предателства: Убийство в менюто
  • 11:00
    Спорни убийства: Лъжа или алиби
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
  • 08:50
    "Петна от трева", драма, САЩ, 2017; реж. Кайл Виламовски, с Тaй Шеридан, Кeйтлин Дивър, Остин Ейбрамс, Паула Малкъмсън, Бо Мирчоф, [12+]
  • 10:15
    "Маша и мечокът ІІ, 24 - 26 еп.", анимация, Русия, 2015, [0+]
  • 10:40
    "Вътрешен град", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дан Гилрой, с Дензъл Уошингтън, Колин Фарел, Кармен Еджого, Линда Грават, Аманда Уорън, [15+]
Пълна програма
  • 08:30
    "Самолети: Спасителен отряд", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Робъртс Ганъуей, [0+]
  • 09:55
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 11:50
    "Русалка І, 5 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Джон БАдъм, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 12:30
    "Шоуто на Джон Оливър V, 20 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Брестовишко вино (образователен филм за винен туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Бели Осъм (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 08:20
    Пес Патрул
  • 08:50
    Топ кадети
  • 09:15
    Искрица и Сияйница
  • 09:30
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 08:05
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 6, Канада, 2017
  • 08:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 7, Канада, 2017
  • 09:35
    Едно френско село, сезон 4, еп. 5, Франция, исторически/драма, 2013
  • 10:30
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 6, Канада, военен, 2015
Пълна програма
  • 07:45
    Като син Драма САЩ 2006
  • 09:05
    Пиу! Семеен Холандия 2010
  • 10:25
    Скритата крепост Семеен Канада 2001
  • 12:00
    Малкият любител на птици Семеен Иран 2002
Пълна програма
  • 08:05
    Ангелите от Ийст Енд Приключенски, Семеен Норвегия 2009
  • 09:25
    Лъки Люк Уестърн, Приключенски, Комедия Франция, Аржентина 2009
  • 11:05
    Клара и тайната на мечките Семеен Швейцария 2012
  • 12:40
    Фин Семеен Холандия 2013
Пълна програма
  • 08:20
    Коко Биографичен Франция 2008
  • 09:55
    Сниф и летящия фантом Семеен Холандия 2008
  • 11:30
    Т.И.М. Приключенски, Драма, Семеен, Фантастичен Холандия, Дания 2014
  • 12:55
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
Пълна програма
  • 08:00
    Live Recap Crankworx Whistler 2017
  • 10:30
    G Series Ice Race 2018
  • 11:00
    Live Recap FIM CEV 2018
  • 14:30
    The Outdoor Sports Show S18
Пълна програма
  • 07:35
    Лека атлетика: Турнир от световните серии в зала на IAAF
  • 09:50
    Тенис-турнир от сериите АТР 250, Монпелие: финал
  • 11:55
    Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: спускане за комбинация /мъже/ пряко предаване от Оре /Швеция/
  • 13:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Култура.БГ
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 10:45
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига Макаби Тел Авив - Олимпиакос
  • 10:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Утрехт - ПСВ Айндховен
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018 Роджър Федерер срещу Григор Димитров, финал
  • 13:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване
Пълна програма
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Нешвил Предатърс - Сейнт Луис Блус
  • 10:00
    Хокей на лед: NHL Калгари Флеймс - Сан Хосе Шаркс
  • 12:00
    Голф: Европейски тур ISPS Handa Vic Open
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Болоня - Дженоа
  • 10:00
    Футбол: Купа на Франция Гингам - Лион, oсминафинален мач за Купата на Франция
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Ювентус
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Реал Мадрид
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Еспаньол - Райо Валекано
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Виляреал
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валенсия - Реал Сосиедад
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 08:45
Треска за нефрит, сезон 2, еп. 11
Viasat Nature 08:45
Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 3
e-kids 08:45
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Fox Channel 08:55
Под наблюдение - първи сезон, еп. 12
Film Plus 09:00
Футбол: Майорка - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)

Всички предавания

Спорт

Film Plus 09:00
Футбол: Майорка - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: "Единственият шампион"
Travel TV 09:00
Спорт и приключения
ТВ Европа 09:05
Свободна зона с Коритаров

Всички предавания

Филми

HBO 08:45
"Кучета и котки", семейна комедия, САЩ, 2001; реж. Лорънс Гътерман, с Джеф Голдблум, Елизабет Пъркинс, Алекзандър Полък, Мириам Марголийс, Майрън Натуик, [7+]
HBO HD 08:45
"Кучета и котки", семейна комедия, САЩ, 2001; реж. Лорънс Гътерман, с Джеф Голдблум, Елизабет Пъркинс, Алекзандър Полък, Мириам Марголийс, Майрън Натуик, [7+]
TVT 09:00
Молитвена броеница (образователен филм за религиозен туризъм)
Kino Nova 09:00
"Този прекрасен миг" - романтичен филм с уч. на Даян Нийл, Винсент Спано, Травис Шулд, Моли Бърнет и др. /п/
TV1000 09:05
Усмивката на Мона Лиза, САЩ, драма, 2003

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}