ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Елисавета Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационно емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационно предаване с водещи Анна ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Матрин Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, 2 сезон
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Най-добрият приятел на кучето - поредица
  • 10:00
    Автентични храни - филм
  • 10:30
    Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 07:15
    Възприятия; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 08:15
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
  • 09:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 10:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:25
    Ръководство по оцеляване за животни: Блатата и мангровите гори
  • 08:15
    Зоополицаите на Финикс: Роден на улицата
  • 09:10
    Как живеят ветеринарите: Аквариум и проблеми за д-р Блу
  • 10:05
    Аманда идва на помощ: Прекалено много кучета
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    RT в българския ефир
  • 09:35
    Интервю
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Храна за душата" кулинарно предаване /п/
  • 08:00
    Пчеларят документален филм
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    История.bg Войни с Киевска Рус - походите на княз Светослав срещу България /п/
Пълна програма
  • 07:55
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:02
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:08
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:20
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, еп.5
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 17
  • 10:00
    "Супергърл" - сериал, еп.1
Пълна програма
  • 06:00
    "Ривърдейл" - сериал, с.2
  • 08:00
    "От руса по-руса" - комедия, криминален (Канада, 2008), режисьор Дийн Хамилтън, в ролите: Памела Андерсън, Денис Ричардс, Мегън Ори и др.
  • 10:15
    Премиера. "Ривърдейл" - сериал, с.2
  • 12:30
    "Опасен копнеж" - трилър (Канада, 2016), режисьор Пол Шапиро, в ролите: Линдзи Хартли, Палома Квиатковски, Дан Пейн, Джедайда Гудакр и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал
  • 08:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 10:00
    "Чужденецът" - комедия, романтичен (България, 2012), режисьор Ники Илиев, в ролите: Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Саня Борисова, Ники Илиев, Катрин Готие, Елен Колева, Валентин Гошев, Асен Блатечки, Кристоф Ламбер и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 08:00
    "Бедната Силвана" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал
Пълна програма
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
  • 08:10
    Малки Титани: В готовност
  • 08:19
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Менаше", драма, САЩ, 2017; реж. Джошуа З. Уайнстийн, с Менаше Лъстиг, Рубен Ниборски, Йоел Вайсхаус, Мейър Шуорц, Йоел Фалковиц, [12+]
  • 08:25
    "Още от утре", драма, Тунис, 2017; реж. Лотфи Ашур, с Аниса Дауд, Дория Ахур, Ахреф Бен Юсеф, Иса Харат, Латифа Гафси, [15+]
  • 10:00
    "Битката за Британия", военна драма, Великобритания, 1969; реж. Гай Хамилтън, с Лорънс Оливие, Майкъл Кейн, Кристофър Плъмър, Сузана Йорк, Хари Андрюс, [12+]
  • 12:15
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Тихо сърце", драма, Израел, 2016; реж. Ейтън Аннер, с Аня Бъкщайн, Джорджо Лупано, Лир Лифшиц, Ури Готлиб, Рона-Лий Шим’Он, [15+]
  • 08:35
    "Самопризнанията на един опасен ум", шпионска комедия, САЩ, 2002; реж. Джордж Клуни, със Сам Рокуел, Дрю Баримор, Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Рутгер Хауер, [15+]
  • 10:35
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
  • 12:35
    "Анестезия", драма, САЩ, 2015; реж. Тим Блейк Нелсън, с Кристен Стюарт, Сам Уотърсън, Глен Клоуз, Гретчен Мол, Тим Блейк Нелсън, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    TBD
  • 12:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
Пълна програма
  • 06:00
    "Борбата на Пола" - теленовела, 2 епизода
  • 08:10
    "Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 4 /п/
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:50
    "В.И.П." - сериал, сезон 2 /п/
  • 09:10
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 1
  • 10:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3 /п/
  • 11:00
    "Викингите" - сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Messerschmitt KR200
  • 08:00
    Как се прави...: 3D билборди/Дървени подове/Гофрирана тръба/Матраци
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 4
  • 09:00
    Как се прави...: Въстановяване на статуи, триножници, полска наденица и заваръчни пистолети
Пълна програма
  • 07:26
    Невъзможни инженерни постижения: Най-високият мост в света
  • 08:14
    Мега машините на Аляска: Гигант извън мрежата
  • 09:02
    Да откриеш извънземни: Голямата конспирация
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 14
Пълна програма
  • 07:30
    Героичната шесторка - сериалът
  • 08:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:00
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • 07:40
    "Когато порасна"
  • 08:00
    "Операция "Ох!"
  • 08:30
    "Сиеста З"
  • 08:40
    "Сиеста З"
Пълна програма
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    Истинският Родриго - 69 еп. - Сериал
  • 11:15
    Сладка тайна - 100 еп. - Сериал
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 07:56
    Финансов експрес
  • 08:10
    Спортен журнал
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
Пълна програма
  • 07:30
    Ски полети: Световна купа в Оберсдорф
  • 09:00
    Северна комбинация: Световна купа в Лахти
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт, мъже
  • 10:00
    Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт, жени
Пълна програма
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Валенсия, пети етап
  • 08:30
    Ски алпийски дисциплини: Световно първенство в Оре, спускане, жени
  • 09:30
    Фигурно пързаляне: Шампионат на четирите континента, мъже, волна програма
  • 10:30
    Ски полети: Световна купа в Оберсдорф
Пълна програма
  • 07:45
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 11
  • 08:30
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 9
  • 09:15
    Империя за скрап, сезон 1, еп. 6
  • 09:45
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 07:50
    Strongman Champions League
  • 08:40
    Action Sports World
  • 09:30
    X Games - Austin
  • 10:20
    Dew Tour Highlights
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 07:50
    Карибски живот
  • 08:15
    Карибски живот
  • 08:40
    Хавайски живот
  • 09:05
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 07:45
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 7
  • 08:40
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 23
  • 09:05
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 24
  • 09:35
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 07:35
    Хароу, еп. 6
  • 08:40
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 15
  • 09:35
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 1
  • 10:30
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 3
Пълна програма
  • 07:00
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 08:45
    "Средностатистическо семейство ІХ, 18 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 09:10
    "Съвременно семейство X, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джеймс Р. Багданас, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 09:35
    "Младият Шелдън ІІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Ребека Ашър, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 07:30
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 5
  • 08:25
    Конспирация, сезон 1, еп. 9
  • 09:15
    Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 4
  • 10:05
    Историята на Европа, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Билети за лудешко преживяване
  • 08:10
    Американски антиквари: Рискове и награди
  • 09:00
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 09:55
    Изковани в огъня: Нож или смърт: Подобно на баронг
Пълна програма
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 08:30
    България – вчера, днес и утре
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 15 еп. /п/
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 07:35
    "Хип хип ура"
  • 08:00
    "Мончичи"
  • 08:30
    "Бери и Доли"
  • 08:40
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 09:45
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:35
    "Изумителните киносалони" 1, 02 еп. - "Порвенир": Огнена земя, Чили
  • 08:35
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 10:20
    "Братовчедът от Америка" - биографичен филм / драма с Маргарет Лангрик, Джон Уайлдман.
  • 11:50
    "Приятелите на Питър" - комедия с Ричард Бриърс, Кенет Брана.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 11:00
    Майки тийнейджърки
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    BRIT Awards 2019: The Nominees
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    MTV Unplugged: Biffy Clyro
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 07:45
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 19
  • 08:10
    Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 1
  • 08:40
    Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 2
  • 09:15
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 4
  • 08:00
    Загадките на Исус, еп. 1
  • 09:00
    Изгубеният дневник на д-р Ливингстън, еп. 1
  • 10:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 3
Пълна програма
  • 07:55
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 2
  • 08:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 09:30
    Последният леопард в Европа, еп. 1
  • 10:20
    Анаконда: Тихият убиец, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Норич Сити - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    "Днес е 04 февруари. Денят започва"
  • 09:00
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 07:30
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 08:50
    "Новото момиче" - сериал
  • 09:50
    "По средата" - сериал
  • 10:45
    "Нови в квартала" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Купа на Краля
  • 10:00
    Купа на Краля
  • 12:00
    Шампионска лига: Виктория Пилзен - Рома
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 07:30
    Концерт
  • 09:00
    Игрален филм
  • 12:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 13:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Цената на победата"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Фолклорен концерт
Пълна програма
  • 07:30
    Футбол Мундиал
  • 08:00
    Кайтбординг
  • 08:30
    Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
  • 09:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
Пълна програма
  • 07:55
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:25
    Caillou
  • 08:50
    Peppa Pig
  • 09:00
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят -Франклин - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:20
    Червената шапчица-детски филм
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Рокля в тон с черното ми сърце
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 1
  • 10:00
    Малката двойка: Време за преместване!
  • 12:00
    Режи, Джуниър!: На сладкото дъно
Пълна програма
  • 07:30
    Вода
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.9
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    JAM - еп.11
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 06:35
    Мери и Марта, Великобритания,САЩ, драма, 2013
  • 08:05
    Братя Грим, Чехия,Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2005
  • 10:00
    Без батерии, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 1987
  • 11:45
    Любимците на Америка, САЩ, комедия/романтичен, 2001
Пълна програма
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:10
    Романтика с Хестън - първи сезон, еп. 1
  • 08:10
    Бойният клуб на Джейми и Джими - пети сезон, еп. 4
  • 09:05
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 17
  • 09:35
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 18
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
  • 09:34
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 11:09
    Комета Комедия, Драма, Романтичен 2014
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:10
    Кости - шести сезон, еп. 8
  • 08:00
    Кости - шести сезон, еп. 9
  • 08:55
    Пришиване - втори сезон, еп. 4
  • 09:50
    Завинаги - първи сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    FASHION & SPORTS
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    FITNESS
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" - 19 и 20 еп.
  • 08:40
    "Майстори на сделките" - 18 еп.
  • 09:30
    "Кеш и Кари" - 5 еп.
  • 09:55
    "Уличен патрул" - 15 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:30
    На зарубежных водоемах
  • 08:00
    Кулинарное путешествие с Сержем Марковичем
  • 08:30
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 08:45
    Дело вкуса
Пълна програма
  • 06:40
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм
  • 08:40
    "Въздушният Бъд: Златната купа" - семеен филм с уч. на Кевин Зегърс, Синтия Стивънсън, Тим Конуей, Дик Мартин, Грегъри Харисън и др. /п/
  • 11:00
    "Ловец на лисици" - биографична драма с уч. на Стив Карел, Чанинг Тейтъм, Марк Ръфало, Сиена Милър, Ванеса Редгрейв, Антъни Майкъл Хол и др. /п/
  • 13:45
    "Робин Худ: Принцът на разбойниците" - приключенски екшън с уч. на Кевин Костнър, Морган Фрийман, Крисчън Слейтър, Мери Елизабет Мастрантонио, Алън Рикман, Джералдин Макюън и др. /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Nextworld: Intelligence
  • 08:15
    Cake Boss: Soap, Sonograms & Surprise
  • 08:40
    Cake Boss: Props, Pies & Party Time
  • 09:00
    How the Universe Works: The First Oceans
Пълна програма
  • 07:45
    Гражданка в ранчото
  • 08:07
    Гражданка в ранчото
  • 08:30
    Режи, Джуниър!
  • 09:15
    Голямата хапка на Гай
Пълна програма
  • 07:55
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Къщата на Шумникови
  • 08:50
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 07:30
    Ски полети: Световна купа в Оберсдорф
  • 09:00
    Северна комбинация: Световна купа в Лахти
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт, мъже
  • 10:00
    Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт, жени
Пълна програма
  • 07:00
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 08:45
    "Средностатистическо семейство ІХ, 18 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 09:10
    "Съвременно семейство X, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джеймс Р. Багданас, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 09:35
    "Младият Шелдън ІІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Ребека Ашър, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 07:55
    Minnie's Bow-Toons
  • 08:00
    Muppet Babies
  • 08:20
    Paprika
  • 08:30
    Paprika
Пълна програма
  • 07:55
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Къщата на Шумникови
  • 08:50
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 07:25
    Southern Fried Homicide: Scandal In Hunt Country
  • 08:15
    Blood Relatives: Cradle of Lies
  • 09:10
    Murder Calls: Big Sky Murder
  • 10:05
    Betrayed: Murder On The Menu
Пълна програма
  • 07:35
    The Challenge: Freeriding
  • 08:00
    Freesports: Alpine Rockfest
  • 08:30
    Clubland: Valencia
  • 08:55
    Fight Stars: Anderson Silva
Пълна програма
  • 07:50
    Field & Stream Icons
  • 08:15
    Big Water Adventure
  • 08:35
    Big Water Adventure
  • 09:00
    Fishing University
Пълна програма
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Билети за лудешко преживяване
  • 08:10
    Американски антиквари: Рискове и награди
  • 09:00
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 09:55
    Изковани в огъня: Нож или смърт: Подобно на баронг
Пълна програма
  • 07:00
    Загадките на Исус, еп. 1
  • 08:00
    Изгубеният дневник на д-р Ливингстън, еп. 1
  • 09:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 3
  • 10:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 4
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 11:15
    Тоталкар; сезон 3, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 11:50
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 24, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 13, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 07:20
    Първите 48 часа: Чудовище
  • 08:05
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Удушвачът в събота вечер: Джо Капън
  • 08:50
    Ловецът на убийци: Отклони поглед
  • 09:35
    Часовете преди убийство: Лудницата в ума му
Пълна програма
  • 06:10
    Хейло 4
  • 08:05
    Хейло падането на Рийч
  • 09:30
    Поглед от върха
  • 11:15
    Церемонията
Пълна програма
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
Пълна програма
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
  • 09:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 07:50
    Katt's Sloppy BJ Buys Clothes (18+)
  • 08:14
    Audrey Bends Over For Hard Fuck (18+)
  • 08:39
    Curvy Big Tits With Ginger Bush (18+)
  • 09:00
    The Dildo Flasher (18+)
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха (WTA Premier - повторение)
  • 08:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    "Дебютантите в Ла Лига" - документален филм
  • 10:00
    Футбол: Валядолид - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 07:30
    Агрофорум - повт.
  • 08:00
    Новини
  • 08:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 07:30
    KALAHARI MEERKATS - PART 2
  • 08:00
    INTO THE ARCTIC I
  • 09:00
    FISH LIFE: MOTION
  • 09:30
    FISH LIFE: SEA DESERTS
Пълна програма
  • 07:45
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:15
    WUSHU Championship
  • 08:30
    Taekwondo
  • 08:45
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
Пълна програма
  • 07:30
    Built To Shred
  • 08:00
    Riding Portugal
  • 08:45
    4 Days in Bali
  • 09:00
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 07:55
    Супер-ветеринар (Series 5) (Episode 2)
  • 08:45
    Кучетата и техният таен живот (Series 2): 201 (Episode 1)
  • 09:35
    Дивата Канада (Series 1): Лято (Episode 2)
  • 10:30
    Опасна Земя (Series 1): Убийствени урагани (Episode 2)
Пълна програма
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    Документален филм
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Coppelia by the Bordeaux Opera Ballet - Teatro La Fenice
  • 11:10
    Mata Hari by Ted Brandsen, Dutch National Ballet
  • 13:05
    InterMezzo
Пълна програма
  • 05:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Волейбол: Левски - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на деня на Sofia Open 2019, 7-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Thailand Open, Хуа Хин (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 11:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    "Градовете на Ла Лига: Вайекас" - документален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Сити - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА, повторение
  • 12:00
    Футбол: Саутхямптън - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 07:25
    Убийство по южняшки: Епизод 7
  • 08:15
    Кръвожадни роднини: Люлка на лъжи
  • 09:10
    Предсмъртни обаждания: Убийство в голямото небе
  • 10:05
    Предателства: Убийство в менюто
Пълна програма
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
  • 08:50
    "Петна от трева", драма, САЩ, 2017; реж. Кайл Виламовски, с Тaй Шеридан, Кeйтлин Дивър, Остин Ейбрамс, Паула Малкъмсън, Бо Мирчоф, [12+]
  • 10:15
    "Маша и мечокът ІІ, 24 - 26 еп.", анимация, Русия, 2015, [0+]
  • 10:40
    "Вътрешен град", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дан Гилрой, с Дензъл Уошингтън, Колин Фарел, Кармен Еджого, Линда Грават, Аманда Уорън, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Самолети", анимация, САЩ, 2013; реж. Клей Хол, [0+]
  • 08:30
    "Самолети: Спасителен отряд", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Робъртс Ганъуей, [0+]
  • 09:55
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 11:50
    "Русалка І, 5 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Джон БАдъм, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
Пълна програма
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Един град с много имена и една тъжна история (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Брестовишко вино (образователен филм за винен туризъм)
Пълна програма
  • 07:55
    Ръсти Ривитс
  • 08:20
    Пес Патрул
  • 08:50
    Топ кадети
  • 09:15
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 07:20
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 9, Великобритания, исторически/драма, 2014
  • 08:05
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 6, Канада, 2017
  • 08:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 7, Канада, 2017
  • 09:35
    Едно френско село, сезон 4, еп. 5, Франция, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 07:45
    Като син Драма САЩ 2006
  • 09:05
    Пиу! Семеен Холандия 2010
  • 10:25
    Скритата крепост Семеен Канада 2001
  • 12:00
    Малкият любител на птици Семеен Иран 2002
Пълна програма
  • 06:35
    Любов и други неприятности Комедия Финландия 2012
  • 08:05
    Ангелите от Ийст Енд Приключенски, Семеен Норвегия 2009
  • 09:25
    Лъки Люк Уестърн, Приключенски, Комедия Франция, Аржентина 2009
  • 11:05
    Клара и тайната на мечките Семеен Швейцария 2012
Пълна програма
  • 06:45
    Крокодилите Семеен Германия 2009
  • 08:20
    Коко Биографичен Франция 2008
  • 09:55
    Сниф и летящия фантом Семеен Холандия 2008
  • 11:30
    Т.И.М. Приключенски, Драма, Семеен, Фантастичен Холандия, Дания 2014
Пълна програма
  • 07:00
    The Queen Of Ireland
  • 08:30
    Blood and Thunder: The Sound of Alberts
  • 09:30
    Blood and Thunder: The Sound of Alberts
  • 10:30
    Close Up
Пълна програма
  • 07:30
    EDGEucation...
  • 08:00
    Live Recap Crankworx Whistler 2017
  • 10:30
    G Series Ice Race 2018
  • 11:00
    Live Recap FIM CEV 2018
Пълна програма
  • 07:35
    Лека атлетика: Турнир от световните серии в зала на IAAF
  • 09:50
    Тенис-турнир от сериите АТР 250, Монпелие: финал
  • 11:55
    Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: спускане за комбинация /мъже/ пряко предаване от Оре /Швеция/
  • 13:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Култура.БГ
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
  • 06:00
    Автомобилизъм: Nascar "Сблъсъкът"
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига Макаби Тел Авив - Олимпиакос
  • 10:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Утрехт - ПСВ Айндховен
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018 Роджър Федерер срещу Григор Димитров, финал
Пълна програма
  • 07:00
    ММА: Класика от UFC Пътят към октагона: Лий срещу Якинта, трета част
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Нешвил Предатърс - Сейнт Луис Блус
  • 10:00
    Хокей на лед: NHL Калгари Флеймс - Сан Хосе Шаркс
  • 12:00
    Голф: Европейски тур ISPS Handa Vic Open
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Фрозиноне
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Болоня - Дженоа
  • 10:00
    Футбол: Купа на Франция Гингам - Лион, oсминафинален мач за Купата на Франция
  • 11:55
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Реал Мадрид, мач от Ла Лига (16-17)
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Реал Мадрид
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Еспаньол - Райо Валекано
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Виляреал
Пълна програма

Сериали

bTV Action 08:00
"Библиотекарите" - сериал
bTV Comedy 08:00
"Кухня" - сериал
bTV Lady 08:00
"Салон за красота. Ново начало" - сериал
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014
Fox Life 08:10
Татенце - четвърти сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Ботев Враца - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
MAX Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 2 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 3 08:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Парма

Всички предавания

Филми

RTVi 08:00
Детски филми
TVT 08:00
На черква в Брацигово (образователен филм за религиозен туризъм)
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014
bTV Cinema 08:15
"Смъртта й прилича" - фентъзи, комедия (САЩ,1992), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Мерил Стрийп, Голди Хоун, Изабела Роселини, Брус Уилис и др.
HBO 2 08:30
"Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [All+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}