ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Елисавета Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационно емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационно предаване с водещи Анна ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Матрин Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
Пълна програма
  • 08:00
    "Монк" - сериал, еп.5
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 17
  • 10:00
    "Супергърл" - сериал, еп.1
  • 11:00
    "Хуберт и Щалер" - с.3, еп. 3
Пълна програма
  • 07:50
    "В.И.П." - сериал, сезон 2 /п/
  • 09:10
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 1
  • 10:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3 /п/
  • 11:00
    "Викингите" - сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Ски полети: Световна купа в Оберсдорф
  • 09:00
    Северна комбинация: Световна купа в Лахти
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт, мъже
  • 10:00
    Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт, жени
Пълна програма
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Валенсия, пети етап
  • 08:30
    Ски алпийски дисциплини: Световно първенство в Оре, спускане, жени
  • 09:30
    Фигурно пързаляне: Шампионат на четирите континента, мъже, волна програма
  • 10:30
    Ски полети: Световна купа в Оберсдорф
Пълна програма
  • 07:50
    Strongman Champions League
  • 08:40
    Action Sports World
  • 09:30
    X Games - Austin
  • 10:20
    Dew Tour Highlights
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Норич Сити - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Купа на Краля
  • 10:00
    Купа на Краля
  • 12:00
    Шампионска лига: Виктория Пилзен - Рома
  • 14:00
    Шампионска лига: Валенсия - Манчестър Юнайтед
Пълна програма
  • 08:00
    Кайтбординг
  • 08:30
    Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
  • 09:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 08:35
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 2, Канада, военен, 2015
Viasat History 08:35
Митични зверове, сезон 1, еп. 2
National Geographic Wild 08:40
Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 4
Fox Life 08:40
Мама - пети сезон, еп. 21
Viasat Explorer 08:45
Треска за нефрит, сезон 2, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 09:00
Олимпийски игри: "От лагер до медал"
Sky Sports 08:30
Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
Film Plus 09:00
Футбол: Майорка - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Travel TV 09:00
Спорт и приключения

Всички предавания

Филми

MGM 08:25
"Първа лига" - игрален филм, САЩ, с Том Беринджър, Чарли Шийн.
EPIC Drama 08:35
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 2, Канада, военен, 2015
Cinemax 08:40
"Господар", романтична драма, Индия, 2018; реж. Рохена Гера, с Тилотама Шоме, Вивек Гомбер, Гитанджали Кулкарни, Рахул Вохра, Дивия Сет Шах, [12+]
HBO 08:45
"Кучета и котки", семейна комедия, САЩ, 2001; реж. Лорънс Гътерман, с Джеф Голдблум, Елизабет Пъркинс, Алекзандър Полък, Мириам Марголийс, Майрън Натуик, [7+]
HBO HD 08:45
"Кучета и котки", семейна комедия, САЩ, 2001; реж. Лорънс Гътерман, с Джеф Голдблум, Елизабет Пъркинс, Алекзандър Полък, Мириам Марголийс, Майрън Натуик, [7+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}