ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    1993 тв филм /6 епизод/(16)
  • 23:00
    По света и у нас информационно емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Викингите 4 тв филм /16 епизод/(16)
Пълна програма
  • 22:00
    "Ловец на демони" - комедия, екшън, фентъзи (САЩ, 2016) , режисьор Майк Мендес, в ролите: Долф Лундгрен, Кристина Клебе, Елиза Даулинг и др.
  • 23:45
    "Неизвестният" - сериал, еп.25
Пълна програма
  • 22:00
    "Терминатор: Страшният съд" - екшън-фантастика с уч. на Арнолд Шварценегер, Линда Хамилтън, Едуард Фърлонг, Робърт Патрик, Джо Мортън и др.
Пълна програма
  • 20:45
    Снукър: Открито първенство на Уелс, първи ден, директно
Пълна програма
  • 21:30
    Ски алпийски дисциплини: Световно първенство в Оре, спускане, мъже
  • 22:30
    Ски алпийски дисциплини: Световно първенство в Оре, спускане, жени
  • 23:30
    Бързо пързаляне с кънки: Световно единично първенство в Германия, обзор
Пълна програма
  • 22:00
    Extreme Fighting Championship
  • 22:50
    Extreme Fighting Championship
  • 23:40
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Стоук Сити - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Монпелие - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма

Сериали

Bulgaria ON AIR 22:15
Вътрешно разследване - криминален сериал
PRO 7 22:45
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Explorer 22:45
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
AXN 22:50
Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 22:15
Футбол: Шефилд Юнайтед - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Food Network HD 22:30
Торта над тортите (Series 1): Ден за игри (Episode 4)
Sky Sports 22:30
Футбол
Eurosport 22:55
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Eurosport HD 22:55
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап

Всички предавания

Филми

Telekabel 22:20
Паралелни светове - игрален филм
Diema Family 22:30
"Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
AXN 22:50
Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018
Cinemax 22:50
"Убий Бил 2", екшън - трилър, САЩ, 2004; реж. Куентин Тарантино, с Ума Търман, Дейвид Карадайн, Майкъл Мадсън, Дарил Хана, Гордън Лиу, [18+]
HBO3 23:00
"Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}