ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    1993 тв филм /7 епизод/(16)
  • 23:00
    По света и у нас информационно емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Викингите 4 тв филм /17 епизод/(16)
Пълна програма
  • 21:30
    Премиера: "Горчива любов" - сериал, еп.30
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    Новините на NOVA
  • 23:30
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, 16 сезон
Пълна програма
  • 22:15
    Глухар - криминален сериал
  • 23:15
    Забравени от Бога - криминален сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 21:55
    Определен да оцелее; сезон 1, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 22:50
    Престъпни намерения: Заподозрени; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2011
  • 23:45
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 22:00
    Нашествениците: Стените имат очи
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Момичето-пушка
  • 23:50
    Питбули и бивши затворници: Под крилото на Ърл
Пълна програма
  • 22:10
    "По стъпките на свободата" - документален филм
  • 23:00
    "Държавата днес" (п)
  • 23:25
    "Капиталът" (п)
Пълна програма
  • 22:00
    История.bg Непознатият всепризнат Вазов /п/
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Аз съм Дина игрален филм /копродукция, 2002 г./, режисьор Оле Борнедал, в ролите: Мария Боневи, Жерар Депардийо, Кристофър Еклестон и др. (16)
Пълна програма
  • 22:13
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:25
    My Knight and Me
  • 22:35
    My Knight and Me
  • 22:50
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 22:00
    "Арсенал" - трилър (САЩ, 2017), режисьор Стивън Милър, в ролите: Никълъс Кейдж, Джон Кюсак, Ейдриън Грение, Джонатан Шек, Линда Хил и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера в Месец на Оскарите: "Момичето от Дания" - драма, биографичен (Великобритания, Япония, САЩ, Германия, Дания, Белгия, 2015), режисьор Том Хупър, в ролите: Еди Редмейн, Алисия Викандер, Ейдриън Шилър, Амбър Хърд и др.
  • 23:30
    "Елизабет: Златният век" - биографичен, драма, исторически (Великобритания, Франция, Германия, САЩ, 2007), режисьор Шекар Капур, в ролите: Джорди Мойя, Кейт Бланшет, Клайв Оуен, Саманта Мортън, Джефри Ръш, Том Холандър, Аби Корниш, Лорънс Фокс, Джон Шрапн
Пълна програма
  • 22:00
    "Ало, ало" - сериал, с.6
  • 23:00
    "Приятели" - сериал, с. 9
Пълна програма
  • 22:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 23:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
Пълна програма
  • 22:15
    Време за приключения
  • 22:25
    Време за приключения
  • 22:40
    Transformers: Robots in Disguise
  • 23:00
    СТИВЪН ВСЕЛЕНСКИ
Пълна програма
  • 21:00
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [12+]
  • 23:00
    "Злокобна нощ I, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Стивън Зейлиън, с Джон Туртуро, Риз Ахмед, Бил Камп, Джини Бърлин, Пейман Маади, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Криминале", криминална драма, САЩ, 1994; реж. Куентин Тарантино, с Джон Траволта, Самюъл Л. Джаксън, Ума Търман, Харви Кийтъл, Брус Уилис, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    Quest Means Business
  • 23:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
  • 22:30
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" (премиера) - сериал
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Бойка: Фаворитът" - екшън с уч. на Скот Адкинс, Теодора Духовникова, Юлиан Вергов, Башар Рахал, Петьо Петков, Валентин Ганев, Владо Михайлов, Владимир Колев, Христо Петков, Мартин Форд и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Майстори на оръжията: Пистолет мачете
  • 23:00
    Аляска: Последната граница: Епизод 15
Пълна програма
  • 22:00
    Опасно за живота: Причудливости
  • 22:50
    Фантастиката спаси живота ми: "Матрицата" спаси живота ми
  • 23:40
    Как са го направили?: Епизод 16
Пълна програма
  • 21:30
    Soy Luna
  • 22:30
    Клонинги в мазето
  • 23:00
    Клонинги в мазето
  • 23:30
    Виолета
Пълна програма
  • 22:00
    "Точност: мярка за всичко"
  • 23:00
    "Тайните на квантовата физика"
Пълна програма
  • 21:30
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 20:45
    Снукър: Открито първенство на Уелс, втори ден, директно
Пълна програма
  • 21:30
    Ски алпийски дисциплини: Световно първенство в Оре, отборно състезание
  • 22:30
    Ски скокове: Световна купа в Лахти
Пълна програма
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6
  • 22:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 9
  • 23:30
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 22:00
    Extreme Fighting Championship
  • 22:50
    Extreme Fighting Championship
  • 23:40
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 19:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:00
    Здравословни гурме ястия
  • 22:25
    Здравословни гурме ястия
  • 22:50
    Ловци на къщи
  • 23:15
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 22:00
    Специализантът - втори сезон, еп. 5
  • 22:55
    Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 4
  • 23:55
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 22:00
    Под фалшив флаг - втори сезон , еп. 5
  • 23:00
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 20
  • 23:55
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 21:50
    "Централа Берлин ІІІ, 8 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2019; реж. Таня Хамилтън, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, [15+]
  • 22:50
    "Kingsman: Златният кръг", шпионска комедия, Великобритания, 2017; реж. Матю Вон, с Колин Фърт, Джулиан Мур, Тарън Еджертън, Марк Стронг, Холи Бери, [18+]
Пълна програма
  • 21:55
    Машините на войната, сезон 1, еп. 1
  • 22:50
    Историята на Египет, сезон 1, еп. 2
  • 23:55
    История на оръжията, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера Проклятието на остров Оук: Завръщане
  • 23:00
    Премиера Американски антиквари: Ролс Ройс
Пълна програма
  • 22:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 22:05
    "Хип хип ура"
  • 22:30
    "Мончичи"
  • 22:55
    "Бери и Доли"
  • 23:10
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 22:15
    "Патарински Live"- /п/
  • 23:00
    НОВИНИ
  • 23:15
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 21:45
    Специално
  • 22:45
    CAUETivi
  • 23:45
    Интеграл
Пълна програма
  • 21:25
    "Док" - уестърн със Стейси Кийч, Фей Дънауей.
  • 23:00
    "Къщата на ул. "Карол" - драма / трилър с Джеф Даниелс, Кели Макгилис.
Пълна програма
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Just Tattoo Of Us (U.S.)
  • 23:30
    Just Tattoo Of Us (U.S.)
Пълна програма
  • 22:00
    Shawn Mendes: MTV Essentials
  • 22:45
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 23:30
    MTV Presents Gibraltar Calling '18
Пълна програма
  • 21:30
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 1
  • 22:25
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 4
  • 23:20
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 21:00
    Тайните служби на САЩ, еп. 1
  • 23:00
    Наръчник на диктатора, еп. 2
Пълна програма
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 2
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 5
Пълна програма
  • 22:15
    Футбол: Дижон - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 21:30
    Премиера. "Голямата игра"
  • 22:30
    "Вечерният Ургант"
  • 23:05
    "Адмирал". Сериен филм
Пълна програма
  • 22:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 22:15
    "Абсолютният слух"
  • 22:55
    Игрален филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 22:15
    "Специален отряд на морската пехота: Л.А." - криминален сериал
  • 23:10
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето / повторение /
  • 22:30
    "Директно за културата" - повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 21:15
    7 Zwerge - Manner allein im Wald
  • 23:00
    Cold Justice - Verdeckte Spuren
  • 23:50
    Cold Justice - Verdeckte Spuren
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:30
    Час пик-предаване на Телемедиа
  • 23:00
    Холивудски знаменитости : Салма Хайек
  • 23:30
    Музикален блок
Пълна програма
  • 22:00
    Closeup
  • 23:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Изпитание на доверието
  • 23:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Нов брак
Пълна програма
  • 22:00
    Есен в Боженци
  • 22:30
    Азбегури
  • 23:00
    Война на похабяването - с.1, еп.6
  • 23:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 22:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 22:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 23:00
    Животът е плаж
  • 23:30
    Животът е плаж
Пълна програма
  • 22:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 22:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 23:00
    Животът е плаж
  • 23:30
    Животът е плаж
Пълна програма
  • 22:00
    Внезапна смърт, САЩ, екшън/криминален/трилър, 1995
  • 23:50
    Земята на зомбитата, САЩ, екшън/приключенски/комедия/ужаси, 2009
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 22:00
    Как да готвим като Хестън, еп. 3
  • 22:30
    Как да готвим като Хестън, еп. 4
  • 23:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - пети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 22:00
    Гарванът на спасението Екшън, Криминален, Фентъзи 2000
  • 23:38
    3 дни да убиеш Екшън, Драма, Трилър 2014
Пълна програма
  • 22:00
    Лий Даниелс: Стар - трети сезон, еп. 5
  • 22:55
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 21
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 22:00
    STEVEN MEISEL SPECIAL
  • 22:30
    STEVEN MEISEL SPECIAL
  • 22:55
    F-PARTIES
  • 23:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 22:00
    "Прелюбодейци" - 22 еп.
  • 22:50
    "Грехове и тайни" - 22 еп.
  • 23:40
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 6 еп.
Пълна програма
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Рыбалка сегодня XL
  • 22:25
    Под водой с ружьем
  • 22:55
    Спиннинг на камских просторах
  • 23:25
    Клуб горных охотников
Пълна програма
  • 20:00
    "Блек Хоук" - екшън с уч. на Джош Хартнет, Юън Макгрегър, Том Сайзмор, Ерик Бана, Уилям Фичнър, Сам Шепърд, Юън Бремнър, Ким Коутс, Хю Данси, Рон Елдард, Айон Гръфъд, Том Гуири и др.
  • 23:00
    "Капитан Филипс" - биографичен трилър с уч. на Том Ханкс, Катрин Кийнър, Баркхад Абди, Майкъл Чернъс, Кори Джонсън, Макс Мартини, Крис Мълки, Юл Васкез, Дейвид Уаршовски, Джон Магаро, Баркхад Абдирахман и др.
Пълна програма
  • 21:45
    American Loggers: Operation Winter Cut
  • 22:30
    I Almost Got Away With It: Got Shot in the Leg
  • 23:15
    Cake Boss: Touchdowns and Tattoos
  • 23:40
    Cake Boss: Stained Glass & A Surprised Danny
Пълна програма
  • 22:05
    Голямата хапка на Гай
  • 22:30
    Невъзможен ресторант
  • 23:20
    Кулинарен клуб
Пълна програма
  • 21:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:45
    Снукър: Открито първенство на Уелс, втори ден, директно
Пълна програма
  • 21:50
    "Централа Берлин ІІІ, 8 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2019; реж. Таня Хамилтън, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, [15+]
  • 22:50
    "Kingsman: Златният кръг", шпионска комедия, Великобритания, 2017; реж. Матю Вон, с Колин Фърт, Джулиан Мур, Тарън Еджертън, Марк Стронг, Холи Бери, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    Puppy Dog Pals
  • 22:30
    Mickey & The Roadster Racers
  • 23:00
    Fancy Nancy Clancy
  • 23:30
    Vampirina
Пълна програма
  • 21:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 22:00
    People Magazine Investigates: Episode 7
  • 22:55
    Bill Cosby: An American Scandal
  • 23:50
    Twisted Sisters: My Sister's Keeper
Пълна програма
  • 22:15
    Top: Tennis Stories
  • 22:40
    Tennis Stars: Venus Williams
  • 23:10
    Top: Celebrity Tennis Fans
  • 23:35
    Tennis Stars: Andy Murray
Пълна програма
  • 22:05
    Big Water Adventure
  • 22:30
    Fishing University
  • 22:50
    Fishing University
  • 23:15
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера Проклятието на остров Оук: Завръщане
  • 23:00
    Премиера Американски антиквари: Ролс Ройс
Пълна програма
  • 22:00
    Наръчник на диктатора, еп. 2
  • 23:00
    Арестувани зад граница 4, еп. 13
Пълна програма
  • 21:30
    Премиера: "Горчива любов" - сериал, еп.30
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 22:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 23:00
    Гепи; сезон 2, епизод 2, комедия, криминален, Великобритания, 2018
Пълна програма
  • 21:30
    Безмилостно; документален, спорт, Великобритания, 2017
  • 22:35
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 1, драма, криминален, САЩ, 2016
  • 23:30
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 2, драма, криминален, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 22:00
    Първите 48 часа: Епизод 17
  • 23:00
    Премиера Нова ексклузивна поредица: Какво направи убиецът после: Хелън Бейли
Пълна програма
  • 22:10
    Отмъщение в Рио
Пълна програма
  • 22:00
    Новости
  • 23:00
    Т/с "Котовский", 3 с
Пълна програма
  • 22:00
    Broad City
  • 22:30
    Broad City
  • 23:00
    South Park
  • 23:25
    South Park
Пълна програма
  • 22:00
    Stranded Latina Outdoor Fucking (18+)
  • 22:24
    Anal Probe Experiments: Britain (18+)
  • 22:48
    Slip And Slide And Scissor (18+)
  • 23:00
    Blonde Sucks Cock For Bigger Boobs (18+)
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Атлетико /М/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:30
    "Головете на Ла Лига" - 23 еп., избрани моменти от изминалия кръг
Пълна програма
  • 22:15
    Агротема
  • 22:30
    Късна емисия новини
  • 23:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 23:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 22:00
    SPIRULINA THE AMAZING ALGAE
  • 23:00
    SOUTHERN FLOWER AT SEA, THE 2
Пълна програма
  • 19:50
    King of Kings Grand Prix
Пълна програма
  • 22:15
    Custom 2
  • 22:30
    Total Fight Masters of Freestyle
  • 22:45
    Cult of Freedom: The New Zealand Part
  • 23:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 21:45
    Краят на империята (Series 1): Тимур (Episode 1)
  • 22:45
    Историята на Европа (Series 1): Война и мир (Episode 6)
  • 23:30
    Втората световна война в цветове (Series 1): Неочакван развой (Episode 7)
Пълна програма
  • 22:00
    Класика и джаз по ТВ1
Пълна програма
  • 21:30
    Carmen by Johan Inger, Compania Nacional de Danza
  • 22:50
    Giselle at the Mariinsky Theater
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: Финал на Sofia Open 2019, повторение
  • 23:00
    Волейбол: Монтана - Левски, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 22:00
    Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Манчестър Сити - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 22:00
    Разследванията на списание "Пийпъл": Епизод 7
  • 22:55
    Бил Козби: американският скандал
  • 23:50
    Злите сестри: Епизод 4
Пълна програма
  • 21:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 22:30
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 23:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 22:10
    "Майка!", психотрилър - хорър, САЩ, 2017; реж. Дарън Аронофски, с Дженифър Лорънс, Хавиер Бардем, Ед Харис, Мишел Пфайфър, Брайън Глийсън, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    "От другата страна I, 9 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Стивън Уилямс, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 22:50
    "От другата страна I, 10 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Дженифър Гетзингър, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 23:50
    "Разкажи ми приказка I, 6 еп.", психотрилър, САЩ, 2018; реж. Лиз Фрийдлендър, с Били Магнъсън, Ким Катрал, Даниел Кембъл, Пол Уесли, Джеймс Уолк, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    България. Земя на три писмености (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Пирин - белият храм (образователен филм за зимен туризъм)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 22:10
    Рибки Гупи
  • 22:40
    Искрица и Сияйница
  • 23:05
    Искрица и Сияйница
  • 23:25
    Котарачетата
Пълна програма
  • 22:00
    Блудници, сезон 2, еп. 6, Великобритания,САЩ, политически, 2016
  • 22:50
    Джеймстаун, сезон 1, еп. 4, Великобритания, 2017
  • 23:35
    Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 7, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008
Пълна програма
  • 22:00
    Айнщайн Екшън Германия 2017
  • 22:45
    Айнщайн 1/2 Екшън, Криминален, Драма Германия 2017
  • 23:30
    Вълната Трилър, Драма Германия 2008
Пълна програма
  • 22:00
    Гепи и бегай Екшън, Комедия, Романтичен САЩ 2012
  • 23:40
    Скъпа Алис Драма Швеция 2010
Пълна програма
  • 22:00
    Дявол в синя рокля Драма, Трилър САЩ 1995
  • 23:40
    Уил Драма САЩ 2017
Пълна програма
  • 21:25
    The Pulitzer at 100
  • 23:00
    Acceptable Risk
  • 23:55
    Sarah Palin: You Betcha!
Пълна програма
  • 21:30
    Live Recap SLS Pro Open 2018
Пълна програма
  • 22:00
    Пътят към Хуарес игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Давид Понсе де Леон, в ролите: Уолтър Перес, Чарли Кунц, Ромина Паниче, Пийт Пано и др. (14)
  • 23:25
    Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: отборно състезание
Пълна програма
  • 22:00
    До Европа и напред
  • 22:30
    Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 20:30
    Тенис: ATP 500 Ротердам
  • 22:30
    Тенис: ATP 500 Ротердам
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Шампионска лига Рома - Порто, първи осминафинален мач
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Шампионска лига Манчестър Юнайтед - Пари Сен Жермен
  • 23:50
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 20:30
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Реал Мадрид
  • 22:30
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Реал Мадрид, първи полуфинален мач за Купата на краля
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 22:30
"Червеното джудже" - сериал, с.10 еп.4, 5
AXN White 22:35
Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 8, драма, САЩ, 2012
Viasat Explorer 22:50
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 3
Viasat Nature 22:50
Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 22:55
Версай, сезон 3, еп. 6, Франция,Канада, исторически/драма, 2018

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 22:20
Спорт
MAX Sport 4 22:30
Студио "Футбол"
Eurosport 22:30
Колоездене: Обиколка на Юта, шести етап, директно
Eurosport HD 22:30
Колоездене: Обиколка на Юта, шести етап, директно
Diema Sport 2 22:40
Футбол: Шефилд Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

БНТ 22:30
Нежна кожа игрален филм /Франция, 1964 г./, режисьор Франсоа Трюфо, в ролите: Сабин Одепен, Даниел Секалди, Лоранс Бади, Нели Бенедети, Жан Лание, Жан Дезеи, Франсоаз Дорлеак и др. (16)
bTV 22:30
"Град на греха: Жена, за която да убиваш" - трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьори Робърт Родригес и Франк Милър, в ролите: Мики Рурк, Джесика Алба, Джош Бролин, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън, Брус Уилис, Ева Грийн, Рей Лиота, Стейси Кийч, Мартон Чок
bTV HD 22:30
"Град на греха: Жена, за която да убиваш" - трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьори Робърт Родригес и Франк Милър, в ролите: Мики Рурк, Джесика Алба, Джош Бролин, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън, Брус Уилис, Ева Грийн, Рей Лиота, Стейси Кийч, Мартон Чок
Bulgaria ON AIR 22:30
Не ми казвай, че момчето е лудо - драма, Франция, 2015 г.; режисьор: Робер Гедиджиан; в ролите: Симон Абкариан, Ариан Аскариде и др.
AXN White 22:35
Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 8, драма, САЩ, 2012

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}