ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Елисавета Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационно емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационно предаване с водещи Анна ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Матрин Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, еп.6
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 18
  • 10:00
    "Супергърл" - сериал, еп.2
Пълна програма
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5 /п/
  • 07:50
    "В.И.П." - сериал, сезон 2 /п/
  • 09:10
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 1
  • 10:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Северна комбинация: Световна купа в Лахти
  • 08:00
    Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт, мъже
  • 08:30
    Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт, жени
  • 09:00
    Спускане с шейни: Световна купа в Оберхоф, жени, втори манш
Пълна програма
  • 07:30
    Фигурно пързаляне: Шампионат на четирите континента, мъже, волна програма
  • 08:30
    Снукър: Открито първенство на Уелс, първи ден
  • 10:00
    Ски скокове: Световна купа в Лахти
  • 11:30
    Фигурно пързаляне: Шампионат на четирите континента, жени, волна програма
Пълна програма
  • 07:00
    Monster Jam
  • 07:50
    World Of X Games
  • 08:40
    Action Sports World
  • 09:30
    X Games - Austin
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Нотингам Форест - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Рен - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Шампионска лига: Тотнъм - Интер
  • 10:00
    Шампионска лига: Аякс - Байерн Мюнхен
  • 12:00
    Шампионска лига: Реал Мадрид - ЦСКА Москва
Пълна програма
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
  • 08:30
    Гинес ръгби
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 07:55
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
bTV Action 08:00
"Библиотекарите" - сериал
bTV Comedy 08:00
"Кухня" - сериал
bTV Lady 08:00
"Салон за красота. Ново начало" - сериал
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Ботев Враца - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
MAX Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 2 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 3 08:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Парма

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 07:51
Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
HBO 2 07:55
"Маша и мечокът ІІ, 13 - 16 еп.", анимация, Русия, 2014, [0+]
RTVi 08:00
Детски филми
TVT 08:00
На черква в Брацигово (образователен филм за религиозен туризъм)
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}