ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:25
    Ръководство по оцеляване за животни: Пясъкът и моретата
  • 08:15
    Зоополицаите на Финикс: Смъртоносна диета
  • 09:10
    По стъпките на Голямата Стъпка: Завръщането на легендата
  • 11:00
    Най-дивите острови: Япония: Островите на крайностите
Пълна програма
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Ситроен HY Ван
  • 08:00
    Как се прави...: Керамични плочки/Ядки/ Стоманени обкови/Скейтборди
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 5
  • 09:00
    Как се прави...: Шампанско, банкомати и морски турбокомпресори
Пълна програма
  • 07:26
    Ловци на митове: Докарани до разруха
  • 08:14
    Мега машините на Аляска: Арктически зверове
  • 09:02
    Да откриеш извънземни: Нашествие на извънземни
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 15
Пълна програма
  • 07:45
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 12
  • 08:30
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 10
  • 09:15
    Империя за скрап, сезон 2, еп. 1
  • 09:45
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 1
Пълна програма
  • 07:10
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 10
  • 08:00
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 6
  • 08:55
    Конспирация, сезон 1, еп. 10
  • 09:45
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Всички срещу динозавъра
  • 08:10
    Американски антиквари: Бетонна джунгла
  • 09:00
    Американски антиквари: Корав орех
  • 09:55
    Изковани в огъня: Нож или смърт: Супер разбивачи
Пълна програма
  • 07:40
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 22
  • 08:05
    Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 2
  • 08:35
    Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 3
  • 09:10
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 1
  • 08:05
    Изгубените кораби на Древен Рим, еп. 1
  • 09:00
    Разгадаването на Атлантида, еп. 1
  • 10:00
    Революцията "Ютюб", еп. 1
Пълна програма
  • 07:05
    Дивите малки котки, еп. 1
  • 07:55
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 3
  • 08:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
  • 09:30
    Царството на леопардите, еп. 1
Пълна програма
  • 07:30
    Гърция
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.10
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    JAM - еп.1
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 07:55
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
bTV Action 08:00
"Библиотекарите" - сериал
bTV Comedy 08:00
"Кухня" - сериал
bTV Lady 08:00
"Салон за красота. Ново начало" - сериал
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Ботев Враца - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
MAX Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 2 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 3 08:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Парма

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 07:51
Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
HBO 2 07:55
"Маша и мечокът ІІ, 13 - 16 еп.", анимация, Русия, 2014, [0+]
RTVi 08:00
Детски филми
TVT 08:00
На черква в Брацигово (образователен филм за религиозен туризъм)
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}