ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:30
    Семейното събиране на Мадеа игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Тайлър Пери, в ролите: Тайлър Пери, Лин Уитфийлд, Борис Коджоу и др.
  • 02:20
    Култура.БГ /п/
  • 03:20
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 04:20
    Още от деня коментарно предаване/п/
Пълна програма
  • 01:50
    bTV Новините /п./
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал, с.12 еп.68
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, 18 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
  • 02:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 02:05
    Свидетелите; сезон 1, епизод 3, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 03:05
    Свидетелите; сезон 1, епизод 4, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 04:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 15, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 05:15
    Морски детективи; сезон 11, епизод 9, криминален, екшън, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 01:40
    Чудовищата в мен: Мозъкът ми е под нападение
  • 02:35
    Лигата на маймуните
  • 03:25
    Амба, руският тигър
  • 04:15
    Аманда идва на помощ: Спасяване на малки кучета
Пълна програма
  • 01:45
    "В окото на бурята" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 01:45
    В близък план /п/
  • 02:15
    Дом от карти игрален филм /п/
  • 04:00
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 04:30
    Библиотеката /п/
Пълна програма
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:20
    My Knight and Me
  • 02:30
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 01:15
    "Супергърл" /п./ - сериал, с.2 еп.6
  • 02:15
    "Монк" /п./ - сериал, с.3 еп.1
  • 03:15
    "Кости" /п./ - сериал, с.11, еп.14
  • 04:15
    "Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5, еп.12
Пълна програма
  • 01:45
    "Мама" /п./ - хорър (Канада, Испания, 2013), режисьор Андрес Мушети, в ролите: Джесика Частейн, Николай Костер-Валдау, Мегън Шарпантие, Изабел Нелис, Хавиер Ботет и др. [16]
  • 03:45
    "Тайният живот на вторите съпруги" /п./ - романтичен, драма (тв филм, Канада, САЩ, 2008), режисьор Джордж Менделюк, в ролите: Андреа Рот, Брайън Макнамара, Дан Пейн, Лора Солтис, Джил Морисън и др;
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" /п./ - сериал, с.6 еп.1, 2
  • 08:15
    "Измет" /п./ - трилър, приключенски, драма (Великобритания, Бразилия, Германия, 2014), режисьор Стивън Долдри, в ролите: Мартин Шийн, Руни Мара, Вагнер Маура, Селтон Мело, Андре Рамиро, Джесуита Барбоса, Даниел Зетел и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Клуб Веселие" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Бедната Силвана" /п./ - сериал
  • 02:20
    "Светлината на моя живот" - сериал, еп.1083 - 1086
  • 04:00
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.40
  • 05:00
    "Италианската булка" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:00
    "Тес (2016)", драма, ЮАР, 2016; реж. Мег Рикардс, с Кристиа Висър, Брендън Даниълс, Нсе Икпе-Етим, Дан Жак Мутън, Лий-Ан Ван Руи, [18+]
  • 03:30
    "Рейнбоу", драма, Доминиканска Република, 2017; реж. Андрес Курбело, Давид Малер, с Нашла Богаерт, Ектор Анибал, Ерик Васкес, Давид Малер, Катерин Кастро, [15+]
  • 05:25
    "Зеницата на окото ми", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Аксел Ропер, с Мелани Берние, Бастиан Буйон, Антонин Фресон, Клое Астор, Суон Арло, [12+]
  • 07:00
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
Пълна програма
  • 01:20
    "Краят на яростта", криминален екшън, Япония, 2017; реж. Такеши Китано, с Такеши Китано, Тошиюки Нишида, Тацуо Надака, Кен Мицуиши, Акурю, [18+]
  • 03:05
    "Гангстери аматьори", криминален трилър, Белгия, 2018; реж. Адил Ел Арби, Билал Фала, с Матео Симони, Нора Гариб, Саид Бумазуге, Жунес Лазаар, Али Б., [18+]
  • 06:35
    "На второ място", късометражна комедия, Австралия, 2018; реж. Алиса МакЛеланд, с Карина Бано, Рейчъл Бано, Люси Бел, Томас Кембъл, Мирко Грилини, [12+]
  • 07:00
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 00:30
    "Магда" - сериен филм, сезон 3, 2 епизода /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Магда" - сериен филм, сезон 3, 2 епизода
  • 08:10
    "Откраднат живот: Критична точка" - сериен филм, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 01:30
    "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
  • 04:00
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 8
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Вход към рая
  • 03:00
    Съкровището на Купър: В окото на бурята
  • 04:00
    Домашен алкохол: Епизод 5
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Порше 924 от 1987 г.
Пълна програма
  • 01:20
    Как функционира Вселената?: Юпитер
  • 02:10
    Наука за страх и съблазън: Науката за страха
  • 03:00
    Космосът на показ: Епизод 1
  • 03:48
    Великият дизайн на Стивън Хокинг: Ключът към Kосмоса
Пълна програма
  • 01:50
    Ханк Зипзър
  • 02:15
    Ханк Зипзър
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 02:00
    "Свързани"
  • 03:00
    "e? Архитектура посредник"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
  • 04:30
    "e? Проект"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Истинският Родриго - 88 еп. - Сериал
  • 02:45
    Сладка тайна - 119 еп. - Сериал
  • 03:30
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 04:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
Пълна програма
  • 02:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 03:00
    Страници от живота - 114 еп. - Сериал
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 146 еп. - Сериал
  • 07:15
    Спорт
Пълна програма
  • 00:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, 1000 мили на Себринг, директно
  • 05:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, втори етап
  • 06:00
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, състезание
  • 07:00
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, единична смесена щафета
Пълна програма
  • 02:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, трети етап
  • 03:00
    Колоездене: Париж - Ница, шести етап
  • 04:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, отборно състезание
  • 05:00
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, единична смесена щафета
Пълна програма
  • 01:50
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 5
  • 02:30
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 2
  • 03:15
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 15
  • 03:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 01:20
    World Of X Games
  • 02:10
    Immaf European Open
  • 03:00
    Strongman Champions League
  • 03:50
    Immaf World Championships
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:05
    Живот на остров
  • 02:27
    Живот на остров
  • 02:50
    Безплатна ваканционна къща
  • 03:35
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 01:50
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 1
  • 02:10
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 2
  • 02:40
    Мики - първи сезон, еп. 8
  • 03:05
    Мики - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 01:50
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 5
  • 02:35
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 6
  • 03:20
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 7
  • 03:45
    Престъпни намерения - дванадесети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:25
    "Лабиринтът: Последният кандидат", екшън - фантастика, САЩ, 2018; реж. Уес Бол, с Дилън О’Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Натали Емануел, Джанкарло Еспозито, [15+]
  • 02:45
    "Лудият Макс: Пътят на яростта", екшън - фантастика, Австралия, 2015; реж. Джордж Милър, с Том Харди, Шарлийз Терон, Никълъс Холт, Хю Кейс-Бърн, Зоуи Кравиц, [18+]
  • 04:45
    "Факултетът", ужаси, САЩ, 1998; реж. Робърт Родригес, с Джордана Брюстър, Клеа Дювал, Джош Хартнет, Джон Стюарт, Илайджа Ууд, [18+]
  • 06:25
    "В кадър ХVI, 10 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 01:35
    Забранена история, сезон 5, еп. 2
  • 02:25
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 12
  • 03:15
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 6
  • 04:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 20
Пълна програма
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Приключения за максимална печалба
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Призраците не се нуждаят от пари
  • 02:45
    Изковани в огъня: Средновековен меч
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Пробивът
Пълна програма
  • 01:30
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
  • 02:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 03:00
    МОТОХОБИ – тв поредица
  • 03:30
    24-ри кадъра – тв поредица
Пълна програма
  • 02:00
    "Строубъри Шорткейк"
  • 02:50
    "Мончичи"
  • 03:15
    "Конни"
  • 03:35
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 01:00
    "Изнудването" - екшън с Рой Шайдър, Ан Маргрет.
  • 02:50
    "Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
  • 04:35
    "Диамант 13" - екшън / криминален с Жерар Депардийо, Оливие Маршал.
  • 05:45
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.8 - Мел Гибсън" - поредица
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Riccanza World
  • 02:30
    MTV Riccanza World
  • 03:00
    MTV Световна сцена
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    World Stage: Carly Rae Jepsen
  • 03:20
    Ella Eyre Live @ V Festival 2017
  • 03:45
    Raye Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:00
    Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 5
  • 02:30
    Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 6
  • 03:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 9
  • 03:25
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 01:55
    Технически постижения, еп. 2
  • 02:40
    Разглоби ме, еп. 7
  • 03:25
    Лудите учени, еп. 4
  • 03:50
    Уличен Гений, еп. 9
Пълна програма
  • 01:50
    Диви острови, еп. 6
  • 02:35
    Най-смъртоносните животни в Америка, еп. 1
  • 03:20
    Повелителят на лъвовете, еп. 1
  • 04:10
    Завръщането на лъвовете, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Рен - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:20
    Филм
  • 03:30
    Филм
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 05:15
    Филм "Пепеляшка"
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:15
    "Крайна дестинация 4" - ужаси / трилър, U, 2009
  • 03:05
    "Крайна дестинация 5" - ужаси, U, 2011
  • 04:45
    "Крайна дестинация 4" - ужаси / трилър, U, 2009
  • 05:05
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Стронгмен Шампионска Лига
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 01:30
    "Добре дошли при Марио Барт" - комедийно шоу 2018
  • 02:45
    "Добре дошли при Марио Барт" - комедийно шоу 2015
  • 03:45
    "Let's Dance: Хайде да танцуваме" - шоу
  • 05:05
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
Пълна програма
  • 02:20
    "Бялата гвардия"
  • 03:50
    "Културната революция"
  • 04:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 06:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Така е"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:10
    "Switch Reloaded" - комедийно шоу
  • 03:25
    "Дръзката тройка" - комедийно шоу
  • 04:30
    "Жени бомби" - комедийно шоу
  • 04:55
    "Шестимата" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Прокудени от бащин край" /повторение/
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение /
  • 05:45
    Дискусионно студио"/повторение/
Пълна програма
  • 01:30
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
Пълна програма
  • 01:05
    Infomercials
  • 06:45
    Der Phantastische Paul
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Chuggington - Die Loks sind los!
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    2 на милион: Някой като мен
  • 02:48
    Д-р Пъпкотрепач: Епизод 4
  • 03:36
    Чудати тела: Селото на джуджетата
  • 04:24
    Различни хора, различни сватби - Америка: Заслужава да се бориш за любовта
Пълна програма
  • 02:00
    Крушенца
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Бургас - градът, в който се връщаш
  • 03:30
    Виж България - Благоевград, градът, в който има всичко
Пълна програма
  • 02:00
    Строителство в Аляска
  • 03:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 04:00
    Най-малко посещаваният път
  • 05:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 02:00
    Строителство в Аляска
  • 03:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 04:00
    Най-малко посещаваният път
  • 05:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 01:15
    Американски гангстер, САЩ, криминален/драма/гангстерски, 2007
  • 03:45
    На гребена на вълната, САЩ, драма, 2016
  • 06:30
    Момче, наречено лодка, Австралия,САЩ, комедия/драма/семеен, 2018
  • 07:55
    Ваканция по двойки, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2017
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на...Нона Йотова" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си авангарден?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "България вчера, днес и утре" - документална поредица
  • 03:30
    "Български надежди" - 39 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 02:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 1
  • 02:50
    Хестън: Мисията невъзможна, еп. 3
  • 03:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 13
  • 04:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 14
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:33
    Чърчил Биографичен, Драма, Исторически 2017
  • 03:18
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    Скорпион - първи сезон, еп. 14
  • 02:30
    Американците - пети сезон, еп. 13
  • 03:15
    "Атланта" - втори сезон, еп. 7
  • 03:40
    Живите мъртви - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    DESIGNERS
  • 02:30
    DESIGNERS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    LINGERIE
Пълна програма
  • 00:00
    Welcome To The Weekend!
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 01:25
    "Дог и Бет: на лов" - 12 еп.
  • 02:15
    "Съдебни медици" - 13 еп.
  • 02:40
    "Грехове и тайни" - 6 еп.
  • 03:30
    "Следи злото" - 13 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 00:10
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Касъл" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:50
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм
  • 08:50
    "Синята лагуна: Пробуждане" - приключенски филм с уч. на Денис Ричардс, Брендън Туейтс, Индиана Евънс, Патрик Есприт, Джейкъб Артист и др. /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Animal Cops Phoenix: Harness of Horror
  • 02:30
    Gold Rush: Lovestruck
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Make You a Superstar
  • 04:00
    Alien Encounters: The Prophecies
Пълна програма
  • 01:45
    Режи!
  • 02:30
    Голямата хапка на Гай
  • 02:52
    Голямата хапка на Гай
  • 03:15
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 00:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, 1000 мили на Себринг, директно
  • 05:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, втори етап
  • 06:00
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, състезание
  • 07:00
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, единична смесена щафета
Пълна програма
  • 00:25
    "Лабиринтът: Последният кандидат", екшън - фантастика, САЩ, 2018; реж. Уес Бол, с Дилън О’Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Натали Емануел, Джанкарло Еспозито, [15+]
  • 02:45
    "Лудият Макс: Пътят на яростта", екшън - фантастика, Австралия, 2015; реж. Джордж Милър, с Том Харди, Шарлийз Терон, Никълъс Холт, Хю Кейс-Бърн, Зоуи Кравиц, [18+]
  • 04:45
    "Факултетът", ужаси, САЩ, 1998; реж. Робърт Родригес, с Джордана Брюстър, Клеа Дювал, Джош Хартнет, Джон Стюарт, Илайджа Ууд, [18+]
  • 06:25
    "В кадър ХVI, 10 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    Welcome To The Weekend!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • 01:40
    Убийства на Север: На прага на зимата - втора част
  • 02:35
    Убийства на Север: Пролетно топене на снеговете - първа част
  • 03:30
    Убийства на Север: Пролетно топене на снеговете - втора част
  • 04:25
    Гробовни тайни: Какво знае майка ми
Пълна програма
  • 02:00
    Fight Stars: Manny Pacquiao
  • 02:30
    Football Stars: Morgan Schneiderlin
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Danny Macaskill
  • 03:25
    The Burning Issue: Football
Пълна програма
  • 01:30
    Elite Tactical Unit
  • 02:15
    Fishing Edge
  • 02:35
    Fishing Edge
  • 03:00
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Приключения за максимална печалба
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Призраците не се нуждаят от пари
  • 02:45
    Изковани в огъня: Средновековен меч
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Пробивът
Пълна програма
  • 01:40
    Разглоби ме, еп. 7
  • 02:25
    Лудите учени, еп. 4
  • 02:50
    Уличен Гений, еп. 9
  • 03:10
    Разглоби ме, еп. 7
Пълна програма
  • 01:50
    bTV Новините /п./
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал, с.12 еп.68
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Пътешественици; сезон 2, епизод 5, драма, мистерия, САЩ, 2017
  • 02:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:55
    Тоталкар; сезон 3, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 04:25
    Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 02:05
    Профилиране; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2010
  • 03:05
    Точно по пладне; трилър, САЩ, 2009
  • 04:35
    Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Великобритания: Най-страшното табу: Моята сестра изгуби живота си заради своя "залагащ на сигурно" съпруг
  • 02:50
    Разтърсващи престъпления: Сексуалните прелъстители от Рочдейл
  • 03:45
    Първите 48 часа: Бегачо, бегачо
  • 04:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 22
Пълна програма
  • 01:25
    Машината
  • 03:15
    Мрак
  • 04:50
    В дамската тоалетна
  • 05:30
    Разплатата
Пълна програма
  • 01:05
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    Саут Парк
  • 03:10
    Саут Парк
Пълна програма
  • 01:47
    Breaking In My New Girlfriend (18+)
  • 02:11
    My Boss Gets Off (18+)
  • 02:33
    Squirtin' On A Nerd (18+)
  • 02:56
    My Night With A Porn Star (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 03:30
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - I полуфинал (WTA Premier Mandatory)
  • 05:00
    "Вратарите: Еволюцията на един специалист" - документален филм
  • 06:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory - III и IV четвъртфинали, повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    BIATHLON, A TEAM AT THE TOP
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E11
  • 03:00
    AVIATORS, THE S1 E12
  • 04:00
    RISE OF ECOLOGY
Пълна програма
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:40
    Taekwondo
  • 08:00
    WUSHU Championship
  • 08:10
    Taekwondo
Пълна програма
  • 01:30
    Riding Portugal
  • 02:15
    Custom 2
  • 02:30
    Riding the Long White Cloud
  • 03:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 02:05
    101 герои на 20-ти век (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 02:55
    Тайните на шестте съпруги (Series 1): Обезглавена, мъртва (Episode 2)
  • 03:55
    Историческата истина (Series 1): Военен гений ли е Хитлер? (Episode 1)
  • 04:50
    Средновековните мъртъвци (Series 3): Галоуглас - истинската игра на тронове (Episode 4)
Пълна програма
  • 02:00
    "Добре дошли в Ковачевци" - док. поредица
  • 02:15
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 05:00
    Документална поредица
Пълна програма
  • 01:55
    Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
  • 03:20
    Delvon Lamarr Organ Trio - Festival International de Jazz de Montreal
  • 04:05
    Quincy Jones - 1961
  • 04:30
    Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montreal
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 25-и епизод, повторение
  • 09:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - I полуфинал (WTA Premier Mandatory)
  • 11:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 12:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory - III и IV четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 03:00
    Футбол: Саутхямптън - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 07:00
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Австралия, директно
  • 08:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 34-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Убийства на Север: На прага на зимата - втора част
  • 02:35
    Убийства на Север: Пролетно топене на снеговете - първа част
  • 03:30
    Убийства на Север: Пролетно топене на снеговете - втора част
  • 04:25
    Гробовни тайни: Какво знае майка ми
Пълна програма
  • 02:00
    "Епизод", (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 01:30
    "Увеселителен парк", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Тим Къркби, с Джони Ноксвил, Крис Понтиъс, Сюзън Иъгли, Мат Шулце, Дан Бакедал, [18+]
  • 02:55
    "Купихме си зоопарк ", драма, САЩ, 2011; реж. Камерън Кроу, с Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Маги Елизабет Джоунс, [12+]
  • 06:05
    "Дрю Майкъл", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Джеръд Кармайкъл, с Дрю Майкъл, Суки Уотърхаус, [15+]
  • 07:00
    "Шоколад", драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    "Без милост", криминална драма, Германия, 2017; реж. Фатих Акин, с Даян Крюгер, Денис Мошито, Йоханес Криш, Самия Чанкрин, Нуман Аджар, [15+]
  • 03:15
    "Весело обслужване ІІІ, 5 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Катя Бличфелд, с Бен Синклер, [18+]
  • 03:45
    "Две готини кралици ІІ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Тиг Нотаро, с Джесика Уилямс, Фийби Робинсън, [15+]
  • 04:50
    "Най-екзотичният хотел "Мариголд"", комедия, Великобритания, 2011; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Бил Най, Пенелопе Уилтън, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
Пълна програма
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:10
    Ендевър, сезон 5, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2018
  • 02:40
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 8, Канада, 2017
  • 03:25
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 9, Канада, 2017
  • 04:10
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 9, Канада, 2017
Пълна програма
  • 01:10
    Бинки
  • 02:45
    Пиано, соло
  • 04:25
    Беглецът
  • 06:30
    Мечо Пух
Пълна програма
  • 01:05
    Браво, момчето ми!
  • 03:00
    Смъртоносни тайни
  • 04:35
    Тормоз в мрежата
  • 06:55
    Диско
Пълна програма
  • 01:05
    Бъркли
  • 02:35
    Наближаващи врагове
  • 04:00
    Последен пристан
  • 05:45
    Герои
Пълна програма
  • 01:15
    Midnight Return: The Story of Billy Hayes and Turkey
  • 03:00
    Close Up
  • 03:30
    Ringo
  • 03:45
    Paper Covers Rock
Пълна програма
  • 01:15
    Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Михаил Кукушкин /Казахстан/ - Стефанос Циципас /Гърция/ - финал
  • 03:50
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини магазинно предаване
  • 04:15
    Световна купа по сноуборд магазинно предаване
  • 04:40
    Световно първенство по шорттрек
Пълна програма
  • 01:40
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 02:10
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 03:15
    История.bg Съдбата на българите от Западните покрайнини /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Зволе
  • 02:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезанието във Финикс
  • 03:30
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Австралия
  • 04:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Катар
Пълна програма
  • 01:00
    MMA: UFC Fight Night Дерик Люис срещу Жуниор Дос Сантос
  • 04:00
    Баскетбол: Евролига "Пътешествието", филм
  • 04:30
    Голф: Европейски тур Kenya Open
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига Химки - Реал Мадрид
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Купа на Турция Касъмпаша - Ахисарспор, четвъртфинален мач реванш
  • 04:00
    Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Ливърпул, мач от шампионска лига
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Чикаго Файър - Орландо Сити
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Парма - Дженоа
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Копа Либертадорес Палмейрас - Мелгар
  • 04:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Олимпик Лион, мач от Шампионска лига
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Олимпик Лион, мач от Шампионска лига
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Леганес
Пълна програма
  • 01:00
    България се събужда с водещ Стоил Рошкев (п)
  • 04:00
    В обектива с водещ Валерия Касиян (п)
  • 05:00
    Следобед с БСТВ с водещ Елена Пенчукова (п)
  • 07:30
    България се събужда с водещ Стоил Рошкев
Пълна програма
  • 02:00
    Ксения Громова,Алёша Юрченко,Юрий Назаров в фильме "ДВОЕ В ЧУЖОМ ДОМЕ"
  • 03:45
    "ЗВЕЗДЫ СОШЛИСЬ"
  • 05:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 05:05
    Премьера "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:20
Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Viasat History 02:20
Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
bTV Lady 02:20
"Светлината на моя живот" - сериал
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 02:20
Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден

Всички предавания

Филми

TV1000 02:10
Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
БНТ 02:10
Кафе игрален филм /п/(12)
MGM 02:10
"Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Cinemax 02:20
"Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
HBO 02:20
"Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}