ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    Малки истории предаване на социална тематка с водеща Ирен Леви
  • 15:00
    Предаване за хора с увреден слух
  • 15:15
    Обзор "Лига Европа"
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов от втори опит" - сериал, с.2, еп.49
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с. 4, еп.66
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с. 3, еп.50
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
Пълна програма
  • 14:15
    Телепазарен прозорец
  • 14:30
    Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
Пълна програма
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:10
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 15:10
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 16:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 17:05
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Всичко необходимо
  • 14:40
    Изчезнали или живи: Тайвански димен леопард
  • 15:35
    Чудовищата в мен: Нещо изяжда бебето ми
  • 16:30
    Войната за спасяването на китовете: Затръшнати врати и повреди
Пълна програма
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Извънредно включване" (п)
  • 15:35
    Интервю
Пълна програма
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard SRB
Пълна програма
  • 14:00
    60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 15:00
    До Европа и напред /п/
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
  • 16:00
    Защо? Аз и моето семейство
Пълна програма
  • 14:22
    Bunnicula
  • 14:31
    Bunnicula
  • 14:41
    Bunnicula
  • 14:50
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 13:30
    "Конфликт в Малко Токио" - екшън, криминален, комедия (САЩ, 1991), режисьор Марк Лестър, в ролите: Долф Лундгрен, Брандън Лий, Тиа Карере, Кари-Хироюки Тагава и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.3 еп.1
  • 16:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.2 еп.19
  • 17:00
    "Кости" - сериал, с.11, еп.14
Пълна програма
  • 13:00
    "Несправедливо обвинена" /п./ - криминален, психотрилър (тв филм, Канада, САЩ, 2012), режисьор Джим Донован, в ролите: Мари Авгеропулос, Кристина Кокс, Каспър Ван Дин, Дани Бланко и др.
  • 14:45
    "Под прикритие" /п./ - криминален, драма, мистъри (тв филм, Канада, 2007), режисьор Джордж Менделюк, в ролите: Шони Смит, Майкъл Уудс, Гордън Майкъл Улвет, Лори Триоло, Робърт Молоуни и др.
  • 16:45
    "Купон: Незабравима нощ" /п./ - комедия (САЩ, 2013), режисьор Дарин Скот, в ролите: Текуон Ричмънд, Зак Гудспийд, Тристин Мейз, Джулиън Уъркс и др.
  • 18:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 14:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./ - сериал
  • 17:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал, с.13 еп.2
  • 18:00
    "Супермаркет" - сериал, с.2 еп.1, 2
Пълна програма
  • 13:30
    "На среща с непознат" - риалити (Австралия), еп.1
  • 14:45
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Събин Ранков, с.2 (2017 г.), еп.5, 6
  • 15:45
    "Бригада Нов дом" - социален проект, с.4
  • 16:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 14:15
    Юникити
  • 14:30
    Реактивните момичета
  • 14:40
    Реактивните момичета
  • 14:55
    Крейг край реката
Пълна програма
  • 13:35
    "451 градуса по Фаренхайт (2018)", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Рамин Бахрани, с Майкъл Б. Джордан, Майкъл Шанън, София Бутела, Лили Сингх, Лора Хариър, [15+]
  • 15:20
    "Студена планина", военна драма, САЩ, 2003; реж. Антъни Мингела, с Джуд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Илийн Аткинс, Брендън Глийсън, [15+]
  • 17:55
    "Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
  • 19:35
    "Честит рожден ден, Тоби Симпсън", романтична комедия, Великобритания, 2017; реж. Патрик Макин, с Александър Пъркинс, Едита Будник, Зара Саймес, Гари Хейзман, Джош Ууд, [12+]
Пълна програма
  • 12:35
    "Холивудленд", криминален, САЩ, 2006; реж. Алън Култър, с Ейдриън Броуди, Даян Лейн, Бен Афлек, Боб Хоскинс, Робин Тюни, [15+]
  • 14:40
    "Ку’дамм 59 - ерата на рокендрола, първа част", драма, Германия, 2018; реж. Свен Бозе, със Зоня Герхард, Клаудия Михелзен, Мария Ерих, Емилия Шюле, Тристан Пютер, [15+]
  • 16:10
    "Ку’дамм 59 - ерата на рокендрола, втора част", драма, Германия, 2018; реж. Свен Бозе, със Зоня Герхард, Клаудия Михелзен, Мария Ерих, Емилия Шюле, Тристан Пютер, [15+]
  • 17:45
    "Ку’дамм 59 - ерата на рокендрола, трета част", драма, Германия, 2018; реж. Свен Бозе, със Зоня Герхард, Клаудия Михелзен, Мария Ерих, Емилия Шюле, Тристан Пютер, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 16:00
    International Desk
  • 16:15
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 13:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
  • 15:00
    "Откраднат живот: Критична точка" - сериен филм, сезон 5
  • 16:00
    "Мистична любов" - сериал /п/
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 14:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 3
  • 15:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 17:00
    "Спри или мама ще стреля" - екшън-комедия с уч. на Силвестър Сталоун, Роджър Рийс, Естел Гети, Джобет Уилямс, Мартин Фереро и др.
Пълна програма
  • 14:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Епизод 3
  • 15:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Епизод 4
  • 16:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Клъмп на пътя
  • 17:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 2
Пълна програма
  • 13:50
    Как функционира Вселената?: Краят на вселената
  • 14:38
    Как са го направили?: Тъмно пиво/ Коприна/ Тенекиени кутии
  • 15:02
    Как се прави...: Хайвер/Колектор/Кожени екипи за мотоциклетисти/ Лопати и кирки
  • 15:26
    Как се прави...: U-образни катинари, вигвами, кроасани, куфари на колелца
Пълна програма
  • 14:00
    Soy Luna
  • 15:00
    Mech-X4
  • 15:30
    Улица "Далматинци" 101
  • 16:00
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • 14:15
    "ГЕОлино"
  • 14:25
    "ГЕОлино"
  • 14:40
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:15
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Лига Европа, жребий, директно
  • 14:30
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, единична смесена щафета
  • 15:00
    Колоездене: Париж - Ница, пети етап
  • 16:15
    Колоездене: Париж - Ница, шести етап, директно
Пълна програма
  • 13:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, отборно състезание, директно
  • 14:30
    Куриози
  • 14:45
    Колоездене: Тирено - Адриатико, трети етап, директно
  • 17:45
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, първи ден, директно
Пълна програма
  • 14:00
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 6
  • 14:50
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 5
  • 15:45
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 6
  • 16:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 13:40
    Ama Motocross Series Highlights
  • 14:30
    Rumble & Hum
  • 15:20
    World Of X Games
  • 16:10
    Crusty Demons Broken Records 1
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 14:05
    Повече свободно пространство
  • 14:30
    Ловци на къщи
  • 14:55
    Ловци на къщи
  • 15:20
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 14:15
    Следващият топмодел на Америка - 21 сезон, еп. 5
  • 15:10
    Връзки - втори сезон, еп. 6
  • 16:05
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 23
  • 17:05
    Уитни- първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 14:10
    Престъпни намерения - дванадесети сезон, еп. 4
  • 15:05
    Капитан Шериф, еп. 4
  • 16:10
    Полицаите от Чикаго - пети сезон, еп. 14
  • 17:05
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 12:35
    "Павел, апостол Христов", историческа драма, САЩ, 2018; реж. Андрю Хаят, с Джим Кавийзъл, Джеймс Фолкнър, Оливър Мартинес, Джоан Уоли, Джон Линч, [15+]
  • 14:25
    "Да преминеш границата", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джеймс Манголд, с Хоакин Финикс, Рийз Уидърспуун, Робърт Патрик, Робърт Патрик, Далас Робъртс, [12+]
  • 16:40
    "Принцът на Персия: Пясъкът на времето", фантастична драма, САЩ, 2010; реж. Майк Нюъл, с Джейк Джилънхол, Джема Артъртън, Бен Кингсли, Алфред Молина, Стийв Тусейнт, [12+]
  • 18:35
    "Филми и звезди ХI, 11 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 14:15
    Тайната война, сезон 1, еп. 3
  • 15:10
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 20
  • 15:40
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 15
  • 16:10
    Инките: Господари на небесата, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 14:15
    Надпревара за находки: Тексас: Хирургът, вещицата и гардеробът
  • 14:45
    Надпревара за находки: Тексас: Полетът на Пчелата Гръмбъл
  • 15:15
    Надпревара за находки: Тексас: Мери се забавлява
  • 15:40
    Надпревара за находки: Тексас: Бойният петел от Мексико
Пълна програма
  • 13:30
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
  • 14:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 15:00
    МОТОХОБИ – тв поредица
  • 15:30
    24-ри кадъра – тв поредица
Пълна програма
  • 14:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 14:25
    "Узли и Пип"
  • 14:35
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 15:00
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:30
    "Социална мрежа"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:25
    "Молитва за умиращия" - екшън / драма с Мики Рурк, Боб Хоскинс.
  • 15:10
    "В очакване на светлината" - комедия с Шърли Маклейн, Тери Гар.
  • 16:40
    "Прилив" - драма с Джуди Дейвис, Ян Адел.
  • 18:20
    "Лесни пари" - комедия с Родни Дейнджърфийлд, Джо Пеши.
Пълна програма
  • 14:00
    Екс он дъ бийч
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Ти ли си избраният?
  • 16:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 14:15
    Isle Of MTV: Malta 2018 Highlights
  • 15:00
    MTV's Wonder Women: Party Queens
  • 16:30
    MTV Asks Camila Cabello
  • 17:00
    Top 50 Biggest Hits of 2019 So Far
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:55
    Мамутите: гиганти от ледниковия период
  • 14:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 5
  • 15:20
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 10
  • 15:45
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 14:00
    Странната война на нацистите, еп. 4
  • 15:00
    Морски вълци, еп. 5
  • 16:00
    Морски вълци, еп. 6
  • 17:00
    Сервиз SOS, еп. 9
Пълна програма
  • 13:40
    Повелителят на лъвовете, еп. 1
  • 14:30
    Завръщането на лъвовете, еп. 1
  • 15:25
    Крокодилски бойни полета, еп. 1
  • 16:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 9
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Страсбург - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Бирмингам Сити - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Монако - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 12:40
    Оцветен филм. "Елате утре..."
  • 14:30
    Филм "Отпуск за своя сметка"
  • 17:00
    Премиера
  • 18:40
    Филм
Пълна програма
  • 14:05
    "По ноти" - музикална линия
  • 15:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 15:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 14:05
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:25
    "По средата" - сериал
  • 16:20
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 13:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 15:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 17:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 19:00
    УЕФА Лига Европа - обзори
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 17:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 18:00
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 13:50
    "За най-важното"
  • 14:45
    "Културният отдих"
  • 15:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 16:00
    Вести
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 16:10
    Класическа музика
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 14:10
    Spirit: wild und frei
  • 14:35
    Die Tom und Jerry Show
  • 15:05
    Angelo!
  • 15:35
    Zak Storm - Super Pirat
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 7
  • 15:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 1
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 2
  • 17:00
    Съживяване на английски вили: Замъкът "Крауфърдланд"
Пълна програма
  • 14:00
    10 интересни факта от българската история, част 1
  • 14:30
    WWF: Непознати гори
  • 15:00
    Приказка за Балчик
  • 15:30
    На възрастта на императорският дворец
Пълна програма
  • 14:00
    Строителство в Аляска
  • 15:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 16:00
    Най-малко посещаваният път
  • 17:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 14:00
    Строителство в Аляска
  • 15:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 16:00
    Най-малко посещаваният път
  • 17:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 12:45
    Извънземното, САЩ, приключенски/семеен/фентъзи, 1982
  • 14:35
    Танци в Бруклин, САЩ, драма/семеен/музикален, 2018
  • 16:10
    Преводачката, Великобритания,САЩ, криминален/драма/мистерия, 2005
  • 18:15
    Невероятният Хълк, САЩ, Трилър, 2008
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Чудеса с Хестън - първи сезон, еп. 6
  • 15:00
    Спести с Джейми - втори сезон, еп. 3
  • 16:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 15
  • 16:30
    Бон Апети - кулинарно предаване, еп. 16
Пълна програма
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Попзвезди!
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 14:11
    Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013
  • 16:00
    Хектор и търсенето на щастието Комедия 2014
  • 18:21
    Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
  • 20:02
    22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:30
    Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 11
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями, еп. 9
  • 15:20
    Кости - осми сезон, еп. 22
  • 16:15
    Кости - осми сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 14:00
    BRIDAL
  • 14:25
    F-PEOPLE
  • 14:30
    BRIDAL
  • 14:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:05
    "Дог и Бет: на лов" - 12 еп.
  • 14:55
    "Кеш и Кари" - 3 еп.
  • 15:20
    "Майстори на сделките" - 22 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 107 и 108 eп.
Пълна програма
  • 14:15
    Телепазар
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:05
    На зарубежных водоемах
  • 14:35
    Нахлыст в Башкортостане
  • 15:05
    Энциклопедия охоты
  • 15:40
    Нож-помощник
Пълна програма
  • 14:10
    "Мери Райли" - драма с уч. на Джулия Робъртс, Джон Малкович, Глен Клоуз, Джордж Коул, Майкъл Гембън, Кати Стаф, Майкъл Шийн и др.
  • 16:20
    "21" - трилър с уч. на Джим Стърджис, Кевин Спейси, Кейт Босуърт, Лорънс Фишбърн, Арън Йо, Лиза Лапира, Джейкъб Питс, Джак Макгий, Джош Гад и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" (нов сезон) - сериал, сезон 7
Пълна програма
  • 14:10
    Cake Boss: On the Road Again
  • 14:30
    Codes and Conspiracies: Outlaw Bikers
  • 15:15
    Finding Bigfoot: Swamp Ape
  • 16:00
    Kings of Construction: South Ferry Terminal
Пълна програма
  • 14:10
    Голямата хапка на Гай
  • 14:35
    Голямата хапка на Гай
  • 15:00
    Подставени клиенти
  • 15:25
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Мистерии на Хънтър стрийт
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Лига Европа, жребий, директно
  • 14:30
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, единична смесена щафета
  • 15:00
    Колоездене: Париж - Ница, пети етап
  • 16:15
    Колоездене: Париж - Ница, шести етап, директно
Пълна програма
  • 12:35
    "Павел, апостол Христов", историческа драма, САЩ, 2018; реж. Андрю Хаят, с Джим Кавийзъл, Джеймс Фолкнър, Оливър Мартинес, Джоан Уоли, Джон Линч, [15+]
  • 14:25
    "Да преминеш границата", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джеймс Манголд, с Хоакин Финикс, Рийз Уидърспуун, Робърт Патрик, Робърт Патрик, Далас Робъртс, [12+]
  • 16:40
    "Принцът на Персия: Пясъкът на времето", фантастична драма, САЩ, 2010; реж. Майк Нюъл, с Джейк Джилънхол, Джема Артъртън, Бен Кингсли, Алфред Молина, Стийв Тусейнт, [12+]
  • 18:35
    "Филми и звезди ХI, 11 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:20
    PJ Masks
  • 14:40
    Paprika
  • 14:50
    Paprika
  • 15:00
    Claude
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Мистерии на Хънтър стрийт
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 13:45
    Гробовни тайни: Падане по стълбите
  • 14:40
    Мрежа от лъжи: Калифорнийски трикове
  • 15:35
    Спорни убийства: Съпругата на шофьора на камион
  • 16:30
    Изчезнали: Бягството
Пълна програма
  • 14:00
    Fight Stars: David Haye
  • 14:25
    Clubland: Manchester City
  • 14:55
    The Burning Issue: Golf
  • 15:20
    Football Stars: U17
Пълна програма
  • 14:15
    Shooting Gallery
  • 15:00
    Carter's W.A.R.
  • 15:45
    Wardens
  • 16:05
    Wardens
Пълна програма
  • 14:15
    Надпревара за находки: Тексас: Хирургът, вещицата и гардеробът
  • 14:45
    Надпревара за находки: Тексас: Полетът на Пчелата Гръмбъл
  • 15:15
    Надпревара за находки: Тексас: Мери се забавлява
  • 15:40
    Надпревара за находки: Тексас: Бойният петел от Мексико
Пълна програма
  • 14:00
    Морски вълци, еп. 5
  • 15:00
    Морски вълци, еп. 6
  • 16:00
    Сервиз SOS, еп. 9
  • 17:00
    Сервиз SOS, еп. 10
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов от втори опит" - сериал, с.2, еп.49
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с. 4, еп.66
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с. 3, еп.50
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:15
    Тоталкар; сезон 2, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 14:50
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 18, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 15:50
    Конан; сезон 1, епизод 9, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 16:50
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 37, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 14:25
    Профилиране; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2010
  • 15:30
    Профилиране; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2010
  • 16:35
    Отмъщението; сезон 2, епизод 3, драма, мистерия, Турция, 2014
Пълна програма
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: Измами, убийство, отричане
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Съблазнена и умъртвена
  • 15:05
    Ловецът на убийци: Джекил и Хайд
  • 16:00
    Разтърсващи престъпления: Сексуалните прелъстители от Рочдейл
Пълна програма
  • 13:35
    Най-добри приятелки
  • 15:20
    Комета
  • 17:10
    Забравените от Хуарес
  • 19:20
    Не умирай сам
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 7 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 8 с
Пълна програма
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:24
    A Room With A View (18+)
  • 14:36
    Peachy Arse Fucked And Fingered (18+)
  • 15:00
    Creampie Diaries: Part 1 (18+)
  • 15:25
    Innocent Student Makes Amateur Porn (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory - четвъртфинали, повторение)
  • 20:00
    "Забавната страна на Ла Лига" - документален филм
  • 20:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 21:30
    Футбол: Жирона - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:25
    Борсова информация
  • 14:30
    Агрокоментар
  • 14:35
    Агротема
Пълна програма
  • 14:00
    World of X Games 2016
  • 15:00
    Every Third Thursday
  • 16:00
    Built To Shred
  • 16:30
    Built To Shred
Пълна програма
  • 13:30
    Тайният живот на зоопарка (Series 2): 202 (Episode 2)
  • 14:25
    Невероятни паркове (Series 4): Съхраняване (Episode 19)
  • 14:45
    Невероятни паркове (Series 4): Скалистите планини (Episode 20)
  • 15:10
    Живот: Първи стъпки (Series 1): Единствени деца (Episode 1)
Пълна програма
  • 14:15
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 14:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 17:00
    Българско документално кино
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 13:30
    Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
  • 15:20
    Gara Garayevs's Violin Sonata and 24 Preludes for piano with Vadim Repin and Murad Huseynov
  • 16:30
    InterMezzo
  • 17:30
    The Fountain of Bakhtchisarai, Mariinsky Theater Ballet
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Берое - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 10-и епизод, повторение
  • 16:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 25-и епизод, повторение
  • 16:30
    "Героите на кръга", предаване за Първа професионална лига (2018-19), 14-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory - III и IV четвъртфинал, повторение)
  • 18:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 19:00
    Футбол: Севиля - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 21:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory - четвъртфинали, повторение)
Пълна програма
  • 14:00
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2018-19), 29-и епизод, повторение
  • 14:30
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Австралия, повторение
  • 16:00
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Австралия, повторение
  • 17:30
    "Преди кръга за Купата на Футболната асоциация" (2018-19), 6-и епизод
Пълна програма
  • 13:45
    Гробовни тайни: Падане по стълбите
  • 14:40
    Мрежа от лъжи: Калифорнийски трикове
  • 15:35
    Спорни убийства: Съпругата на шофьора на камион
  • 16:30
    Изчезнали: Бягството
Пълна програма
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас"
  • 17:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 13:45
    "Аладин и царят на разбойниците", анимационна комедия, САЩ, 1996; реж. Тад Стоунс, [0+]
  • 15:10
    "Баща в излишък 2", комедия, САЩ, 2017; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Мел Гибсън, Джон Литгоу, Линда Карделини, [12+]
  • 17:05
    "Младият Шелдън ІІ, 14 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джафар Махмуд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 17:25
    "Средностатистическо семейство ІХ, 22 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Дани Салес, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    "Лутър V, 4 еп.", криминална драма, Великобритания, 2018; реж. Джейми Пейн, с Идрис Елба, Дърмът Кроули, Уунми Мосаку, Майкъл Смайли, Рут Уилсън, [18+]
  • 14:25
    "Академия за убийци I, 4 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Алексис Острандър, с Бенедикт Уонг, Бенджамин Уодсуърт, Лана Кондор, Лиъм Джеймс, Люк Тени, [15+]
  • 15:10
    "По американски I, 12 еп.", спортна драма, САЩ, 2019; реж. Лиз Алън, с Даниъл Езра, Грета Ониегоу, Саманта Логан, Майкъл Еванс Белинг, Тей Дикс, [12+]
  • 15:55
    "Вампири: Наследство I, 10 еп.", хорър - фентъзи - драма, САЩ, 2019; реж. Джон Хайъмс, с Даниел Роуз Ръсел, Матю Дейвис, Джени Бойд, Кейли Брайънт, Куинси Фууз, [15+]
Пълна програма
  • 14:15
    Топ Кадети
  • 14:45
    Пес Патрул
  • 15:10
    ПЕС Патрул
  • 15:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 13:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 14:35
    Болница на открито, сезон 1, еп. 15, Испания, 2015
  • 15:50
    Едно френско село, сезон 6, еп. 4, Франция, исторически/драма, 2016
  • 16:45
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
Пълна програма
  • 14:00
    Винсент и аз
  • 15:40
    Венция/Венеция
  • 17:25
    Регина
  • 18:55
    Ловкост
Пълна програма
  • 13:45
    В галоп с Торнадо
  • 15:40
    Ще се омъжиш ли за мен?
  • 17:10
    Специална доставка
  • 18:45
    Писмо до краля
Пълна програма
  • 13:40
    Въпрос на шанс
  • 15:05
    Неговото дело и слава
  • 16:55
    Единственият
  • 18:40
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит
Пълна програма
  • 13:45
    Francine
  • 15:00
    Hell on Wheels
  • 16:00
    Help Us Find Sunil Tripathi
  • 17:15
    Bye Bye Blackbird
Пълна програма
  • 14:00
    G Series Ice Race 2019
  • 14:30
    Kite Masters 2018
  • 15:00
    Freeride World Tour 2019
  • 17:00
    Action Sports World S18
Пълна програма
  • 13:55
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: спускане /мъже/
  • 15:00
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: супергигантски слалом /мъже/
  • 16:00
    Футбол: Среща-реванш от 1/8-финалите на турнира "Лига Европа"
  • 17:45
    През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /5 епизод/
Пълна програма
  • 14:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:10
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 14:00
    Баскетбол: Евролига Химки - Реал Мадрид
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Баскетбол: Евролига Милано - Олимпиакос
  • 18:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
Пълна програма
  • 14:00
    Голф: Европейски тур Kenya Open, втора сесия
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 18:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 19:10
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Волфсбург, мач от германската Бундеслига
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Емполи
  • 18:00
    Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Ливърпул, мач от шампионска лига
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Обзор
  • 15:00
    Футбол: Испанска Ла Лига 123 Обзор
  • 16:00
    Футбол: Копа Либертадорес Пенярол - Сан Хосе
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига "Светът на Ла Лига"
Пълна програма
  • 13:00
    Следобед с БСТВ с водещ Елена Пенчукова
  • 15:30
    Новини
  • 15:50
    Сянката на Елена, сериал - 21 епизод (п)
  • 16:40
    Любимите български филми - Невероятна история (п) (1964 г)
Пълна програма
  • 13:00
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 15:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 15:35
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 16:25
    "ДНК"
Пълна програма

Сериали

Viasat History 14:25
Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 14:25
Голямото американско топене на ледовете, сезон 1, еп. 2
Fox Channel 14:25
От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 23
Viasat Explorer 14:35
Невероятни паркове, сезон 4, еп. 8
AXN White 14:35
Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

Eurosport HD 14:50
Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
Eurosport 14:50
Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
Ring.BG 15:00
Футбол, Купа на африканските нации: полуфинал 1
Diema Sport 15:00
Футбол: Арда - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
Film Plus 15:00
Пряко: Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International)

Всички предавания

Филми

Kino Nova 14:30
"Венчален шок" - романтична комедия с уч. на Джон Ларокет, Карън Валънтайн, Френч Стюарт, Марина Блек, Кели Овъртън, Джейми Рей Нюман, Себастиан Тилинджър и др.
BNT 3 14:35
Отдел "Фалшива самоличност" сериен филм /9 епизод/ /п/
AXN White 14:35
Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
EPIC Drama 14:50
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 2, Канада, военен, 2015
HBO3 15:00
"Тъмна дарба", фантастика - трилър, САЩ, 2018; реж. Дженифър Ю Нелсън, с Амандла Стенбърг, Манди Мур, Гуендолин Кристи, Брадли Уитфорд, Харис Дикинсън, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}