ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 02:30
    MTV Riccanza World
  • 03:00
    MTV Световна сцена
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    World Stage: Carly Rae Jepsen
  • 03:20
    Ella Eyre Live @ V Festival 2017
  • 03:45
    Raye Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 00:00
    Welcome To The Weekend!
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма

Сериали

bTV Lady 02:50
"Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.87
bTV Comedy 03:00
"Барби: Страната на сънищата" - сериал
Film Plus HD 03:00
Футбол: Алавес - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
AXN Black 03:05
Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
AXN White 03:10
Нощна смяна; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2014

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 03:00
Футбол: Алавес - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 2 03:00
Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
MAX Sport 4 03:30
Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
Fine Living 03:35
Екстремни домове (Series 3): Анимация, замък, бутилки (Episode 10)
Diema Sport 04:00
Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Портланд Трейл Блейзърс, седми финален мач на Западната конференция на НБА, директно

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 03:00
Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011
TVPlus 03:00
"Мезек - една среща с миналото" - документален филм
FilmBox Plus 03:05
Бягство Екшън, Романтичен, Трилър САЩ 2013
SAT 1 03:05
"Хитман: Всеки умира сам" - крими / екшън, Франция, 2007
AXN White 03:10
Нощна смяна; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}