ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:30
    Войната за спасяването на китовете: Затръшнати врати и повреди
  • 17:25
    Зоополицаите на Хюстън: Сплъстеният Мъри
  • 18:20
    Лигата на маймуните
  • 19:15
    Амба, руският тигър
Пълна програма
  • 16:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Клъмп на пътя
  • 17:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 2
  • 18:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 4
  • 18:30
    Битки за багаж: Находка от световната война
Пълна програма
  • 16:14
    Великият дизайн на Стивън Хокинг: Смисълът на живота
  • 17:02
    Преобрази ума ми: Вдъхни ми кураж
  • 17:50
    Как функционира Вселената?: Юпитер
  • 18:40
    Строителни постижения: Центърът за водни спортове - Лондон 2012
Пълна програма
  • 16:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 4
  • 17:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
  • 18:10
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 5
  • 18:50
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • 16:10
    Инките: Господари на небесата, сезон 1, еп. 1
  • 17:15
    Първите хора, сезон 1, еп. 2
  • 18:20
    Краят на империята, сезон 1, еп. 3
  • 19:10
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 16:10
    Изковани в огъня: Средновековен меч
  • 17:10
    Изковани в огъня: Нож или смърт: Инстументи на смъртта
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Пробивът
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Плейбои и играчи
Пълна програма
  • 16:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 7, еп. 6
  • 17:05
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 5
  • 18:00
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 4
  • 18:55
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    Морски вълци, еп. 6
  • 17:00
    Сервиз SOS, еп. 9
  • 18:00
    Сервиз SOS, еп. 10
  • 19:00
    Разглоби ме 2, еп. 3
Пълна програма
  • 16:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 9
  • 17:00
    Животински боен клуб, еп. 1
  • 18:00
    Година в Дивото: Сибир, еп. 1
  • 18:50
    Езерни убийци, еп. 1
Пълна програма
  • 16:30
    Виж България - Боянската църква, Ренесансов извор
  • 17:00
    Чуй песента на Прага
  • 17:30
    Тунис, Сус
  • 18:00
    Тунис, Сус
Пълна програма

Сериали

AXN Black 16:55
Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Diema 17:00
"Теория за големия взрив" - сериал, сезон 9
e-kids 17:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Fox Life 17:00
Анатомията на Грей - петнадесети сезон, еп. 15
Fox Crime 17:05
Убийства в Мидсъмър - осми сезон, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 17:45
Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, мъже, директно
Eurosport HD 16:45
Ски бягане: Световна купа в Квебек, 15 км, мъже, директно
bTV Action 17:00
"Дивата муха" /п./ - предаване за екстремни спортове (2019), еп.10
MAX Sport 1 17:00
Тенис: ATP 1000 Маями

Всички предавания

Филми

TV1000 16:50
Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2004
HBO3 16:55
"Две готини кралици ІІ, 4 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Тиг Нотаро, с Джесика Уилямс, Фийби Робинсън, [15+]
TVT 17:00
България. Морска дестинация (образователен филм за морски туризъм)
EPIC Drama 17:10
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 5, Канада, военен, 2017
AXN 17:15
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 18, екшън, криминален, САЩ, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}