ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:40
    Чудовищата в мен: Мозъкът ми е под нападение
  • 02:35
    Лигата на маймуните
  • 03:25
    Амба, руският тигър
  • 04:15
    Аманда идва на помощ: Спасяване на малки кучета
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Вход към рая
  • 03:00
    Съкровището на Купър: В окото на бурята
  • 04:00
    Домашен алкохол: Епизод 5
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Порше 924 от 1987 г.
Пълна програма
  • 01:20
    Как функционира Вселената?: Юпитер
  • 02:10
    Наука за страх и съблазън: Науката за страха
  • 03:00
    Космосът на показ: Епизод 1
  • 03:48
    Великият дизайн на Стивън Хокинг: Ключът към Kосмоса
Пълна програма
  • 01:50
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 5
  • 02:30
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 2
  • 03:15
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 15
  • 03:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 01:35
    Забранена история, сезон 5, еп. 2
  • 02:25
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 12
  • 03:15
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 6
  • 04:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 20
Пълна програма
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Приключения за максимална печалба
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Призраците не се нуждаят от пари
  • 02:45
    Изковани в огъня: Средновековен меч
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Пробивът
Пълна програма
  • 02:00
    Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 5
  • 02:30
    Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 6
  • 03:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 9
  • 03:25
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 01:55
    Технически постижения, еп. 2
  • 02:40
    Разглоби ме, еп. 7
  • 03:25
    Лудите учени, еп. 4
  • 03:50
    Уличен Гений, еп. 9
Пълна програма
  • 01:50
    Диви острови, еп. 6
  • 02:35
    Най-смъртоносните животни в Америка, еп. 1
  • 03:20
    Повелителят на лъвовете, еп. 1
  • 04:10
    Завръщането на лъвовете, еп. 1
Пълна програма
  • 02:00
    Крушенца
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Бургас - градът, в който се връщаш
  • 03:30
    Виж България - Благоевград, градът, в който има всичко
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:20
Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Viasat History 02:20
Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
bTV Lady 02:20
"Светлината на моя живот" - сериал
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 02:20
Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден

Всички предавания

Филми

TV1000 02:10
Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
БНТ 02:10
Кафе игрален филм /п/(12)
MGM 02:10
"Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Cinemax 02:20
"Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
HBO 02:20
"Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}