ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:15
    11 септември - героите от 88 етаж документален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Джеймс Куин(12)
  • 03:00
    Открит път игрален филм /п/
  • 04:30
    Бразди /п/
  • 05:00
    Панорама с Бойко Василев /п/
Пълна програма
  • 00:50
    "Нашествие" - фантастика, трилър (САЩ, Австралия, 2007), режисьор Оливер Хиршбигел, в ролите: Никол Кидман, Даниел Крейг, Джерeми Нортъм, Джефри Райт, Вероника Картрайт, Силиа Уестън и др.
  • 02:40
    "Карбовски: Втори план" /п./
  • 03:30
    "Мармалад" /п./
  • 05:30
    "Аламинут: Ново поколение" - скеч шоу
Пълна програма
  • 00:50
    "Светци и странници" - с уч. на Рей Стивънсън, Анна Камп, Майкъл Джибсън, Винсънт Картайзър, Рон Ливингстън и др. , първа част
  • 04:30
    "Мечтател" - с уч. на Кърт Ръсел, Дакота Фанинг, Крис Кристоферсън, Елизабет Шу, Луис Гусман и др. /п/
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 01:30
    Мултимедия - лайфстайл предаване с Даниел Ненчев /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
  • 03:30
    Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
  • 04:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 01:35
    Свидетелите; сезон 1, епизод 3, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 02:30
    Свидетелите; сезон 1, епизод 4, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 03:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 15, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 04:55
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 17, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 01:40
    Чудовищата в мен: Мозъкът ми е под нападение
  • 02:35
    Чудовищата в мен: Чудовището в устата ми
  • 03:25
    В Аляска: В търсене на планинския козел
  • 04:15
    Правосъдие в горите на Мейн: Достъпът е забранен
Пълна програма
  • 00:35
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 02:35
    "В окото на бурята" (п)
  • 04:00
    "Извънредно включване" (п)
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:55
    "Всички обичат Кайзер" - концерт на Роланд Кайзер
  • 02:30
    "Вълкът: Подмолни гешефти" - криминална поредица, N, 2008
  • 04:00
    "Сред синевата" - драма, ФРГ, 2012
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 00:45
    Дуелът на братята - историята на "Адидас" и "Пума" игрален филм /п/
  • 02:45
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 03:15
    45 градуса по Азарян документален филм /п/
  • 04:10
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Пълна програма
  • 02:20
    My Knight and Me
  • 02:30
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
  • 02:47
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 00:00
    "Извънредно решение" - екшън, трилър (САЩ, 1996), режисьор Стюарт Беърд, в ролите: Стивън Сегал, Кърт Ръсел, Джон Легуизамо, Хали Бери, Джо Мортън, Оливър Плат и др.
  • 02:30
    "Агент Х" /п./ - сериал, еп.1, 2
  • 04:15
    "Борба за справедливост" - екшън, криминален (САЩ, 1991), режисьор Джон Флин, в ролите: Стивън Сегал, Уилям Форсайт, Джери Орбак, Джина Гършон, Джон Легуизамо и др.
  • 05:15
    "Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.19
Пълна програма
  • 02:15
    "Проектът Х" - комедия (САЩ, 2012), режисьор Нима Нуризаде, в ролите: Томас Ман, Оливър Купър, Джонатан Даниъл Браун, Дакс Флейм и др.
  • 04:00
    "Идеалният мъж" /п./ - романтичен, комедия (Великобритания, САЩ, 1999), режисьор Оливър Паркър, в ролите: Джереми Нортъм, Кейт Бланшет, Рупърт Евърет, Джулиан Мур, Питър Вон, Мини Драйвър, Бен Пулен, Линдзи Дънкан и др.
  • 06:00
    "Идеалният мъж" /п./ - романтичен, комедия (Великобритания, САЩ, 1999), режисьор Оливър Паркър, в ролите: Джереми Нортъм, Кейт Бланшет, Рупърт Евърет, Джулиан Мур, Питър Вон, Мини Драйвър, Бен Пулен, Линдзи Дънкан и др.
  • 07:45
    "Под прикритие" /п./ - криминален, драма, мистъри (тв филм, Канада, 2007), режисьор Джордж Менделюк, в ролите: Шони Смит, Майкъл Уудс, Гордън Майкъл Улвет, Лори Триоло, Робърт Молоуни и др. 09.45 Телепазар
Пълна програма
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 04:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:20
    "Какво ядем?" /п./ - документална поредица, с.4 еп.7
  • 02:50
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.62
  • 04:00
    "Сега и завинаги" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:10
    "Изкуствен интелект", научно-фантастична драма, САЩ, 2001; реж. Стивън Спилбърг, с Хейли Джоел Озмънт, Джуд Лоу, Франсис О’Конър, Сам Робърдс, Джейк Томас, [12+]
  • 03:35
    "Ответен удар VI, 4 еп.", криминален екшън, Великобритания, 2019; реж. Пол Уилмшърст, с Уорън Браун, Даниъл Макферсън, Алин Сумаруата, Джейми Бамбър, Ясмин Алън, [18+]
  • 04:25
    "Зарови сърцето ми в Ундид Ний", драма, САЩ, 2007; реж. Ив Симоно, с Ейдън Куин, Адам Бийч, Ана Пакуин, Аугуст Шеленбърг, Дж. К. Симънс, [12+]
  • 05:10
    "Безделници", комедия, Италия, 2017; реж. Франческа Аркибуджи, с Клаудио Бисио, Гадо Бакини, Коки Понцони, Антония Трупо, Джиджио Алберти, [12+]
Пълна програма
  • 00:55
    "Нико, 1988", биографична драма, Италия, 2017; реж. Сузана Никиарели, с Трайн Дирхолм, Джон Гордън Синклер, Анамария Маринка, Сандор Фунтек, Томас Трабаки, [18+]
  • 02:30
    "Гняв", драма, Япония, 2016; реж. Санг-Ил Лий, с Кен Уатанабе, Мирай Морияма, Аои Миязаки, Сатоши Цумабуки, Го Аяно, [18+]
  • 04:50
    "61", спортна драма, САЩ, 2001; реж. Били Кристъл, с Бари Пепър, Томас Джейн, Ричард Мазур, Брус МакГил, Крис Бауер, [12+]
  • 05:10
    "Пияният майстор", екшън - комедия, Хонг Конг, 1978; реж. Уо-Пинг Юен, с Джеки Чан, Сию-Тин Юен, Джанг Лий Хуанг, Дийн Шек, Кау Лам, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 02:30
    TBD
  • 03:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 04:00
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Изпратено с надежда: Свободата да простиш" - романтичен филм с уч. на Ерик Мейбиъс, Кристин Буут, Кристъл Лоу, Джеф Густафсън и др. /п/
  • 06:50
    "Малката булка" - сериен филм
  • 10:00
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2
  • 07:20
    "Топ Гиър - 41 велики случки" - предаване за автомобили
  • 08:45
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7, 2 епизода
Пълна програма
  • 02:00
    Опасно за живота: Човекът срещу природата
  • 03:00
    Експедиция в непознатото: Викинги в Америка
  • 04:00
    Да продадеш колата си: Ягуар XK8
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Опел GT 1900 от 1969 г.
Пълна програма
  • 02:10
    Строителни постижения: Ремонт на метрото в Ню Йорк
  • 03:00
    Строителни постижения: Центърът за водни спортове - Лондон 2012
  • 03:48
    Как са го направили?: Землекоп/Вкусът на Ориента/ Високо, високо
  • 04:12
    Как са го направили?: Фъстъчено масло/ Точка на пречупване
Пълна програма
  • 02:15
    Ханк Зипзър
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Мит или наука"
  • 03:00
    "Велики мечтатели: Леонардо"
  • 04:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 04:30
    "Изследователи: Чудесната планета"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 03:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 04:30
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
Пълна програма
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
Пълна програма
  • 02:00
    Колоездене: Париж - Ница, седми етап
  • 03:15
    Колоездене: Тирено - Адриатико, четвърти етап
  • 04:00
    Колоездене: Париж - Ница, седми етап
  • 06:30
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, единична смесена щафета
Пълна програма
  • 02:00
    Северна комбинация: Световна купа в Шонах, ски бягане
  • 02:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, отборно състезание
  • 03:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, жени, втори манш
  • 04:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, отборно състезание
Пълна програма
  • 02:20
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 11
  • 02:45
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 5
  • 03:05
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 6
  • 03:30
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 02:10
    Immaf European Open
  • 03:00
    Immaf European Open
  • 03:50
    Extreme Fighting Championship
  • 04:40
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 02:27
    Евтин дом на плажа
  • 02:50
    Безплатна ваканционна къща
  • 03:35
    Джада вкъщи
  • 03:57
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 01:45
    Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 5
  • 02:30
    Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 11
  • 03:20
    Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 12
  • 04:05
    Без думи - първи сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 02:00
    Бул - първи сезон, еп. 12
  • 02:40
    Бул - първи сезон, еп. 13
  • 03:30
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 16
  • 04:20
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 01:05
    "Агент Солт", шпионски трилър, САЩ, 2010; реж. Филип Нойс, с Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Даниел Олбрихски, Огъст Дийл, [15+]
  • 02:45
    "Лоши момчета", екшън - крими - комедия, САЩ, 1995; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Тeа Леони, Чеки Карио, Тереза Рандъл, [15+]
  • 04:45
    "Невинни години", драма, САЩ, 1993; реж. Мартин Скорсезе, с Даниъл Дей-Луис, Мишел Пфайфър, Уинона Райдър, Мириам Марголийс, Ричард Грант, [12+]
  • 06:30
    "Филми и звезди ХI, 11 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Забранена история, сезон 5, еп. 1
  • 02:50
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 6
  • 03:40
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 13
  • 04:30
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 02:20
    Надпревара за находки: Тексас: Усилия в небето с диаманти
  • 02:45
    Американски антиквари: Клубът на самотните антиквари
  • 03:35
    Надпревара за находки: Тексас: Да прекършиш Бъба
  • 03:55
    Надпревара за находки: Тексас: Какво искат жените?
Пълна програма
  • 01:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 54 еп.
  • 02:30
    Риболовен филм
  • 03:30
    АВТОХОБИ - тв поредица
  • 04:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 02:00
    "Строубъри Шорткейк"
  • 02:50
    "Мончичи"
  • 03:15
    "Конни"
  • 03:35
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 07:00
    "Парчета от реалността"
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 02:10
    "Предателство" - драма / трилър с Том Беринджър, Дебра Уингър.
  • 04:15
    "Той е моето момиче" - комедия с Т.К. Картър, Дейвид Холидей.
  • 06:15
    "В близък план - Бързи и яростни 7"
  • 06:20
    "В близък план - Лудият Макс: Пътят на яростта"
Пълна програма
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    MTV Световна сцена
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    DNCE Isle Of MTV 2017: World Stage
  • 03:45
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 7
  • 02:30
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 8
  • 02:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 9
  • 03:20
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 01:55
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 1
  • 02:40
    Разглоби ме, еп. 9
  • 03:25
    Претопяване, еп. 2
  • 03:50
    Уличен Гений, еп. 5
Пълна програма
  • 01:50
    Тайното царство на Борнео, еп. 1
  • 02:35
    Тайното царство на Борнео, еп. 2
  • 03:20
    Тайното царство на Борнео, еп. 3
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 2
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Донкастър Роувърс - Барнзли, мач от английската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:20
    Филм "Капан за самотен мъж"
  • 02:50
    Филм "Подвигът на разузнавача"
  • 05:00
    Новости
  • 05:10
    "Гении и злодеи"
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:15
    "Победи звездата" - шоу
  • 06:00
    "Твърда игра" - спортна драма, U, 2001
  • 07:40
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 08:30
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Стронгмен Шампионска Лига
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Стронгмен Шампионска Лига
Пълна програма
  • 01:35
    "Temptation Island: Изкушение в рая" - приключенско / реалити шоу
  • 04:25
    "Изведи ме" - шоу за запознанства
  • 06:10
    "Ексклузивно специално"
  • 07:00
    Формула 1 за Голямата награда на Австралия в Мелбърн, тренировка
Пълна програма
  • 02:20
    "Бялата гвардия"
  • 03:50
    "Изкуственият отбор"
  • 04:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 05:15
    "Битката за луната"
Пълна програма
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 01:40
    "Теория на конспирациятаFletcher's Visionen" - психотрилър, U, 1997
  • 04:00
    "Смъртоносно оръжие 4" - екшън филм, U, 2010
  • 06:00
    "Дръзката тройка" - комедийно шоу
  • 07:05
    "Снимки на жени" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 01:30
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение /
  • 03:15
    "Изгнаници клети"
  • 03:45
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:45
    Der Phantastische Paul
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Chuggington - Die Loks sind los!
Пълна програма
  • 02:00
    Отвъд скока-документален филм
  • 03:00
    60 минути-предаване на Телемедиа-повторение
  • 04:00
    Пъзел- игрален филм-Румъния, САЩ , 2013 г. В ролите: Дан Нуту, Адриан Титиени, Йоана Павелеску, Сковран Тюнде, Каталина Мустата
  • 05:30
    До Тевно езеро и връх Каменица - документален филм
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    Режи, Джуниър!: За риба
  • 02:48
    Железният готвач на Америка: Флей срещу Смит
  • 03:36
    Кралят на тортите: Торта с кукувичка, изненада за рожден ден и нова пекарна
  • 04:00
    Кралят на тортите: Извънземни и гигантски такос
Пълна програма
  • 02:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.5
  • 02:30
    WWF - Клек във Витоша
  • 03:00
    WWF - Клек във Витоша
  • 03:30
    Абай Кунанбаев
Пълна програма
  • 02:00
    Живот в дървена вила
  • 02:30
    Живот в дървена вила
  • 03:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 04:00
    Срещи с чудовища
Пълна програма
  • 02:00
    Живот в дървена вила
  • 02:30
    Живот в дървена вила
  • 03:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 04:00
    Срещи с чудовища
Пълна програма
  • 01:35
    Разбито, САЩ, драма, 2012
  • 02:55
    Блок под атака, Франция, екшън/комедия/фантастика, 2011
  • 04:20
    Прозорец към двора, САЩ, мистерия/трилър, 1954
  • 05:25
    Роботът и Франк, САЩ, комедия/драма, 2012
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на...Димо "P.I.F"" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си аюрведист?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Тайните на Източните Родопи" - II част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 24 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 02:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 2
  • 02:50
    Хестън: Мисията невъзможна, еп. 2
  • 03:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 15
  • 04:10
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 16
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:51
    Стейтън Айлънд Комедия, Криминален, Драма 2009
  • 03:24
    Дом Хемингуей Комедия, Криминален 2013
  • 04:54
    Истинският Люин Дейвис Драма, Музикален 2013
  • 05:04
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 01:15
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 04:40
    "Секс запис" - комедия, САЩ, 2014
  • 06:30
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 10:50
    "Клубът на червените гривни" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    Легион - втори сезон, еп. 7
  • 02:40
    Заразата - първи сезон, еп. 12
  • 03:25
    Заразата - първи сезон, еп. 13
  • 04:15
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    FASHION FILMS
  • 02:30
    FASHION FILMS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    LINGERIE
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Welcome To The Weekend!
  • 16:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 02:10
    "Прелюбодейци" - 21 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 1 еп.
  • 03:25
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 9 еп.
  • 04:15
    "Дог и Бет: на лов" - 7 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 00:30
    "Небраска" - приключенски филм с уч. на Брус Дерн, Уил Форт, Джун Скуиб, Боб Оденкърк, Стейси Кийч, Ранс Хауърд, Тим Дрискол, Девин Ратрей и др. /п/
  • 05:30
    "Актьорско студио" - токшоу, сезон 18
  • 06:30
    "Втори шанс за успех" - семеен с уч. на Емили Морис, Нина Пиърс, Адам Туоминен, Кармел Джонсън и др. /п/
  • 08:50
    "Смърфовете 2" - приключенска комедия с уч. на Нийл Патрик Харис, Ханк Азария, Джейма
Пълна програма
  • 01:45
    Extreme Forensics: Episode 21
  • 02:30
    Extreme Forensics: Episode 22
  • 03:15
    Extreme Forensics: Episode 23
  • 04:00
    Gold Rush: Virgin Ground
Пълна програма
  • 02:07
    Голямата хапка на Гай
  • 02:30
    Кулинарен клуб
  • 03:15
    Пребори Боби Флей
  • 03:37
    Пребори Боби Флей
Пълна програма
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Колоездене: Париж - Ница, седми етап
  • 03:15
    Колоездене: Тирено - Адриатико, четвърти етап
  • 04:00
    Колоездене: Париж - Ница, седми етап
  • 06:30
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, единична смесена щафета
Пълна програма
  • 01:05
    "Агент Солт", шпионски трилър, САЩ, 2010; реж. Филип Нойс, с Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Даниел Олбрихски, Огъст Дийл, [15+]
  • 02:45
    "Лоши момчета", екшън - крими - комедия, САЩ, 1995; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Тeа Леони, Чеки Карио, Тереза Рандъл, [15+]
  • 04:45
    "Невинни години", драма, САЩ, 1993; реж. Мартин Скорсезе, с Даниъл Дей-Луис, Мишел Пфайфър, Уинона Райдър, Мириам Марголийс, Ричард Грант, [12+]
  • 06:30
    "Филми и звезди ХI, 11 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
Пълна програма
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Welcome To The Weekend!
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 01:40
    Бил Козби: американският скандал
  • 02:35
    Памела Смарт: най-мистериозното убийство на Америка: Смърт в Дери
  • 03:30
    Памела Смарт: най-мистериозното убийство на Америка: Връзка, за която да умреш
  • 04:25
    Памела Смарт: най-мистериозното убийство на Америка: Черната вдовица
Пълна програма
  • 02:00
    Fight Stars: David Haye
  • 02:30
    Football Stars: Carli Lloyd
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Rafael Nadal
  • 03:25
    The Burning Issue: Golf
Пълна програма
  • 02:15
    Big Water Adventure
  • 02:35
    Big Water Adventure
  • 03:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 03:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 02:20
    Надпревара за находки: Тексас: Усилия в небето с диаманти
  • 02:45
    Американски антиквари: Клубът на самотните антиквари
  • 03:35
    Надпревара за находки: Тексас: Да прекършиш Бъба
  • 03:55
    Надпревара за находки: Тексас: Какво искат жените?
Пълна програма
  • 02:25
    Претопяване, еп. 2
  • 02:50
    Уличен Гений, еп. 5
  • 03:10
    Разглоби ме, еп. 6
  • 03:55
    Лудите учени, еп. 3
Пълна програма
  • 00:50
    "Нашествие" - фантастика, трилър (САЩ, Австралия, 2007), режисьор Оливер Хиршбигел, в ролите: Никол Кидман, Даниел Крейг, Джерeми Нортъм, Джефри Райт, Вероника Картрайт, Силиа Уестън и др.
  • 02:40
    "Карбовски: Втори план" /п./
  • 03:30
    "Мармалад" /п./
  • 05:30
    "Аламинут: Ново поколение" - скеч шоу
Пълна програма
  • 01:55
    Друговремец; сезон 2, епизод 7, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 03:10
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 3, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 29, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 03:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 30, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 04:10
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Часовете преди убийство: Истинско гробище за домашни любимци
  • 02:50
    Лия Ремини: Сциентологията и последиците: Религиозният бизнес
  • 03:45
    Лия Ремини: Сциентологията и последиците: Изцеление цял живот
  • 04:30
    Полицейска камера: Епизод 4
Пълна програма
  • 01:30
    Пандемия
  • 03:25
    Пактът 2
  • 06:40
    Дийп
  • 08:35
    Джъстин и рицарите на честта
Пълна програма
  • 01:20
    Николай Караченцов, Юрий Яковлев, Ирина Шмелёва в фильме "Ловушка для одинокого мужчины" (16+)
  • 02:50
    Павел Кадочников в фильме "Подвиг разведчика" (12+)
  • 05:00
    Новости
  • 05:10
    "Гении и злодеи" (12+)
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Лиза из Сохо
  • 04:00
    Т/с "Главные роли", 2 с
  • 04:10
    Т/с "Главные роли", 1 с
Пълна програма
  • 01:40
    Маша. Х/ф
  • 03:15
    Выход в люди
  • 04:20
    Два Ивана. Х/ф
  • 05:00
    Утро России. Суббота
Пълна програма
  • 02:20
    Lip Sync Battle
  • 02:45
    Lip Sync Battle
  • 03:10
    Lip Sync Battle
  • 03:35
    Саут Парк
Пълна програма
  • 02:10
    Off The Rack (18+)
  • 02:36
    The Boss's Butt (18+)
  • 02:59
    Innocent Student Makes Amateur Porn (18+)
  • 03:20
    Physical Education (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Ашли Барти - Кики Бертенс (Sydney International, Сидни; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
  • 03:30
    Тенис: Александра Саснович - Петра Квитова (Sydney International, Сидни; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
  • 04:50
    Тенис: Ашли Барти - Петра Квитова (Sydney International, Сидни; WTA Premier - финал, повторение)
  • 05:30
    "Головете на Ла Лига" - 27 еп., избрани моменти от изминалия кръг
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 02:00
    TRACK RIDER - USA
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E12
  • 03:00
    AVIATORS, THE S1 E13
  • 04:00
    SCEPTICS - ASTROLOGY
Пълна програма
  • 06:10
    Hip Show
  • 07:10
    Fighting Rookies
  • 08:00
    Taekwondo
  • 08:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 01:50
    Riding Portugal
  • 02:30
    Riding Portugal
  • 03:18
    Cult of Freedom: The New Zealand Part
  • 03:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 02:00
    Престъпността през войната (Series 1): Кръстникът от Лондон (Episode 2)
  • 02:50
    Забранена история (Series 4): Истинската Мария Магдалена (Episode 5)
  • 03:40
    Забранена история (Series 4): Смъртта на Мусолини (Episode 6)
  • 04:25
    Ловецът на оръжия (Series 2): Успехът на десанта в Нормандия (Episode 5)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 03:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 01:40
    Keziah Jones - Jazz a Vienne
  • 02:55
    Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
  • 03:55
    Robin McKelle - Jazz a Vienne
  • 05:45
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:15
    Футбол: ЦСКА - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Волейбол: Хебър - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 01:35
    Тенис: Дона Векич - Хойана Конта (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко (WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 03:10
    Тенис: Софиа Кенин - Виктория Азаренка (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко (WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 05:30
    "Забавната страна на Ла Лига" - документален филм
  • 06:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - II полуфинал (WTA Premier Mandatory)
Пълна програма
  • 02:10
    Футбол: Суонси Сити - Манчестър Сити, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 04:10
    Край на програмата
  • 05:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Австралия, директно
  • 06:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 10-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Бил Козби: американският скандал
  • 02:35
    Памела Смарт: най-мистериозното убийство на Америка: Смърт в Дери
  • 03:30
    Памела Смарт: най-мистериозното убийство на Америка: Връзка, за която да умреш
  • 04:25
    Памела Смарт: най-мистериозното убийство на Америка: Черната вдовица
Пълна програма
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 00:25
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
  • 02:45
    "Уолстрийт", криминална драма, САЩ, 1987; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Чарли Шийн, Дарил Хана, Мартин Шийн, Терънс Стамп, [12+]
  • 04:50
    "Уолстрийт 2: Парите никога не спят", драма, САЩ, 2010; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Шиа Лабьоф, Джош Бролин, Кери Мълиган, Франк Лангела, [12+]
  • 05:10
    "Предложението", комедия, САЩ, 2009; реж. Ан Флетчър, със Сандра Бълок, Райън Рейнолдс, Мери Стийнбъргън, Крейг Нелсън, Бети Уайт, [12+]
Пълна програма
  • 02:15
    "Игра на тронове IV, 7 еп. - Присмехулник", фентъзи - драма, САЩ, 2014; реж. Алик Сахаров, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Николай Костер-Валдау, Чарлс Денс, [18+]
  • 03:05
    "Игра на тронове IV, 8 еп. - Планината и Пепелянката", фентъзи - драма, САЩ, 2014; реж. Алекс Грейвс, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Николай Костер-Валдау, Чарлс Денс, [18+]
  • 03:55
    "Игра на тронове IV, 9 еп. - Стражът на Вала", фентъзи - драма, САЩ, 2014; реж. Нийл Маршал, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Николай Костер-Валдау, Чарлс Денс, [18+]
  • 04:45
    "Игра на тронове IV, 10 еп. - Чедата", фентъзи - драма, САЩ, 2014; реж. Алекс Грейвс, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Николай Костер-Валдау, Чарлс Денс, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    По Кайзеровия път (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:25
    Нела, принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 02:10
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 4, Канада, военен, 2017
  • 02:55
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 5, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 03:40
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 6, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 04:25
    Господин Селфридж, сезон 4, еп. 1, Великобритания, исторически/драма, 2015
Пълна програма
  • 01:05
    Търговия с плът, част 1
  • 02:35
    Търговия с плът, част 2
  • 04:00
    Фатален грях
  • 06:45
    Войната в "Роял палас"
Пълна програма
  • 02:05
    Универсален войник: Ново начало
  • 03:40
    В лицето на врага
  • 06:55
    Нова Година
  • 08:25
    Малиново вълшебство
Пълна програма
  • 00:50
    8мм 2
  • 02:35
    Гражданинът Дуейн
  • 04:00
    Уговорки с майка ми
  • 05:40
    Сянката на Пени
Пълна програма
  • 00:40
    Abraham's Point
  • 02:30
    Close Up
  • 03:00
    Bobby Sands: 66 Days
  • 04:50
    Broke Sky
Пълна програма
  • 02:10
    Баскетбол: Балкан - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
  • 04:10
    Футбол: Среща-реванш от 1/8-финалите на турнира "Лига Европа"
  • 06:00
    Футбол: Среща-реванш от 1/8-финалите на турнира "Лига Европа"
  • 07:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
Пълна програма
  • 02:00
    Вечната музика /п/
  • 02:30
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
  • 03:00
    В кадър Патриархът на волейбола /п/
  • 03:30
    Денят започва с Георги Любенов /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва - Панатинайкос
  • 04:00
    Баскетбол: Еврокупа Вилюрбан - Морабанк Андора, плейоф
  • 06:00
    Баскетбол: Евролига Макаби Тел Авив - Анадолу Ефес
  • 08:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Аделаида
Пълна програма
  • 01:00
    Хокей на лед: NHL Тампа Бей Лайтнинг - Вашингтон Кепитълс
  • 04:00
    Баскетбол: Евролига "Жените в спорта", филм
  • 04:30
    Хокей на лед: NHL Сан Хосе Шаркс - Нешвил Предатърс
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Ню Йорк Айлъндърс - Монреал Канейдиънс
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Купа на Турция Юмраниеспор - Трабзонспор, четвъртфинален мач реванш
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Сампдория
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ню Йорк Сити ФК - Ди Си Юнайтед
  • 08:00
    Футбол: Шампионска лига Ювентус - Атлетико Мадрид
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ди Си Юнайтед - Реал Солт Лейк
  • 04:00
    Футбол: Барса ТВ "Кой е мистър Би" , документален филм
  • 04:30
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Лос Анджелис Галакси - Минесота Юнайтед
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Сосиедад - Леванте
Пълна програма
  • 01:05
    "Цветен следобед"- избрано от следобедния блок с Елена Пенчукова (п)
  • 03:30
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
  • 04:30
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
  • 05:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
Пълна програма
  • 00:55
    Сергей Горобченко, Алексей Кравченко,Геннадий Венгеров в фильме "ДВОЙНОЙ БЛЮЗ"
  • 04:15
    "СУДЕБНЫЙ ДЕТЕКТИВ"
  • 05:00
    Владимир Епифанцев в фильме "ЧЕЛОВЕК НИОТКУДА"
  • 07:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16
Viasat Explorer 02:30
Крале на боклука, сезон 1, еп. 4
Fox Life 02:30
Станция 19 - първи сезон, еп. 1
bTV Comedy 02:30
"Теория за големия взрив" - сериал

Всички предавания

Спорт

BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден
Eurosport HD 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Fine Living 02:50
Екстремни домове (Series 3): Завъртане, карнавал, кости (Episode 9)

Всички предавания

Филми

HBO3 02:35
"Ант-мен и Осата", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Еванджелин Лили, Майкъл Пеня, Уолтън Гогинс, Боби Канавалe, [12+]
Cinemax 2 02:40
"Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
Planeta Folk 02:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
AXN 02:45
Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
FilmBox Extra 03:00
Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}