ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:05
    Едната и другата игрален филм /п/(12)
  • 02:50
    Дойче Веле: Шифт
  • 03:05
    Студио "Х": Не убивай тв филм /7 и 8 епизод/п/(12)
  • 04:45
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Премиера: "Stalked by My Mother" - психотрилър (тв филм, САЩ 2016), режисьор Дъг Кембъл, в ролите: Дженифър Тейлър, Даниел Райън, Миа Топалиън, Лийт Бърк и др.
  • 02:50
    "Търси се…" /п./
  • 03:40
    "120 минути" /п./
  • 05:10
    "Cool…T" /п./
Пълна програма
  • 00:30
    "Гурме детективи: Кулинарно убийство" - с уч. на Дилън Нийл, Брук Бърнс, Матю Кевин Андерсон, Али Сковбай, Марк Синиър и др./п/
  • 03:45
    "Къщата на спомените" - с уч. на Емили Роуз, Линдзи Уогнър, Адам Кауфман, Джъстин Брюнинг и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
Пълна програма
  • 01:30
    Мултимедия - лайфстайл предаване с Даниел Ненчев /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
  • 03:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:30
    Колела /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 01:25
    Бесни кучета; сезон 1, епизод 9, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 02:15
    Злато; сезон 1, епизод 5, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 03:10
    Злато; сезон 1, епизод 6, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 04:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 01:40
    Войната за спасяването на китовете: Нищо не е идеално
  • 02:35
    Войната за спасяването на китовете: Международни инциденти
  • 03:25
    Войната за спасяването на китовете: Ние сме хулигани
  • 04:15
    Войната за спасяването на китовете: Затръшнати врати и повреди
Пълна програма
  • 01:45
    "Малки драми" - игрален филм
  • 02:15
    "С песните на..."
  • 02:45
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 04:00
    "В окото на бурята" (п)
Пълна програма
  • 01:05
    "Нова светлина" - драма, ФРГ, 2016
  • 03:05
    "Тъмната страна на луната" - фантастика, G, 2009
  • 04:40
    Ан Вил
  • 05:50
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
Пълна програма
  • 01:40
    Арменски щрихи документален филм /БНТ 2 Русе/п/
  • 02:10
    Световно наследство Кулата Белен /п/
  • 02:30
    Музика, музика... /п/
  • 03:00
    Пътешествия документална поредица /п/
Пълна програма
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:20
    My Knight and Me
  • 02:30
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 01:30
    "Агент Х" /п./ - сериал, еп.3 - 5
  • 03:30
    "4х4" /п./ - автомобилно предаване, с.4, еп.4
  • 04:15
    "Добряците" - екшън, трилър (САЩ, Великобритания, Дания, Швеция 2014), режисьор Хенрик Рубен Генц, в ролите: Джеймс Франко, Кейт Хъдсън, Омар Си, Том Уилкинсън, Ана Фрил и др. [14]
  • 06:00
    "Робо и Страшко" /п./ - анимация, еп.20
Пълна програма
  • 01:15
    "Професия жиголо" /п./ - романтичен, комедия, драма (САЩ, 2009), режисьор Дейвид Маккензи, в ролите: Аштън Къчър, Ан Хейш, Маргарита Левиева, Себастиан Стан и др. [16]
  • 03:15
    "Индианаполис: Смели мъже" - исторически, екшън, военен, драма (САЩ, 2016), режисьор Марио Ван Пийбълс, в ролите: Никълъс Кейдж, Том Сайзмор, Томас Джейн, Мат Лантър, Джеймс Римар, Ютака Такеучи и др. [14]
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" /п./ - сериал, с.6 еп.2
  • 07:00
    "Тайният живот на вторите съпруги" - романтичен, драма (тв филм, Канада, САЩ, 2008), режисьор Джордж Менделюк, в ролите: Андреа Рот, Брайън Макнамара, Дан Пейн, Лора Солтис, Джил Морисън и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 04:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.6 еп.7, 8
Пълна програма
  • 00:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, еп.1, 2
  • 02:50
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.63
  • 04:00
    "Сега и завинаги" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:50
    "Сламени кучета ", трилър, САЩ, 2011; реж. Род Лури, с Джеймс Марсдън, Кейт Босуърт, Александър Скарсгард, Доминик Пърсел, Джеймс Уудс, [18+]
  • 03:40
    "2024", психотрилър, Великобритания, 2016; реж. Ричард Манди, с Андрю Кинслър, Питър МакКрохън, [15+]
  • 06:35
    "Светът през прозореца ти", късометражна драма, Нова Зеландия, 2017; реж. Зоуи Макинтош, с Джо Фолау, Дейвид Лолофакангало Раундс, Лина Ригън, [12+]
  • 07:00
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [15+]
Пълна програма
  • 01:10
    "Отбой в полунощ", военна драма, САЩ, 1992; реж. Кийт Гордън, с Питър Бърг, Кевин Дилън, Ерай Грос, Итън Хоук, Гари Синийз, [18+]
  • 03:00
    "Психонавти: Забравените деца", хорър - фентъзи, Испания, 2015; реж. Алберто Васкес, Педро Риверо, [18+]
  • 04:15
    "Грисе І, 3 еп.", историческа драма, Сингапур, 2018; реж. Майк Уилуан, с Адиния Уирасти, Мартино Лио, Майкъл Уор, Едуард Акбар, Джейми Адитиа, [18+]
  • 07:00
    "Обир със стил", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Зак Браф, с Морган Фрийман, Майкъл Кейн, Алън Аркин, Ан-Маргрет, Джоуи Кинг, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 02:30
    TBD
  • 03:00
    Marketplace Africa
  • 03:15
    World Sport
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Изпратено с надежда: Сплотено семейство" - романтичен филм с уч. на Ерик Мейбиъс, Кристин Буут, Кристъл Лоу, Джеф Густафсън и др. /п/
  • 06:50
    "Малката булка" - сериен филм
  • 10:00
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:10
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:30
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2
  • 07:30
    "Топ Гиър - 41 велики случки" - предаване за автомобили
Пълна програма
  • 02:00
    Аляска: Последната граница: Епизод 3
  • 03:00
    Нови скорости с Арън Кауфман: Епизод 9
  • 04:00
    Да продадеш колата си: Land Rover IIA от 1965
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Кобра
Пълна програма
  • 01:20
    Преобрази ума ми: Вдъхни ми кураж
  • 02:10
    Наука за страх и съблазън: Науката за страха
  • 03:00
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Може ли времето да се върне назад?
  • 03:48
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Има ли причина да сме тук?
Пълна програма
  • 01:50
    Ханк Зипзър
  • 02:15
    Ханк Зипзър
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 02:00
    "В търсене на съвършенство" - 2 ч.
  • 03:00
    "Катализатор"
  • 04:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 04:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Шесто чувство
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    Бареков и Байрактаров - без цензура - с Бареков и Байрактаров
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Тайланд
  • 02:30
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, масов старт, жени
  • 03:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
  • 03:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
Пълна програма
  • 02:00
    Колоездене: Обиколка на Тайван, първи етап
  • 02:15
    Колоездене: Париж - Ница, осми етап
  • 03:00
    Колоездене: Тирено Адриатико, пети етап
  • 04:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, индивидуално състезание
Пълна програма
  • 01:25
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 2
  • 02:10
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 3
  • 03:00
    Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 6
  • 03:25
    Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 01:20
    Monster Jam
  • 02:10
    Crusty Demons Night Of World Records 2008 1
  • 03:00
    Crusty Demons Broken Records 1
  • 03:50
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
Пълна програма
  • 02:05
    На гости при Джада
  • 02:27
    На гости при Джада
  • 02:50
    Безплатна ваканционна къща
  • 03:35
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 01:45
    Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 7
  • 02:30
    Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 13
  • 03:20
    Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 14
  • 04:05
    Без думи - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 01:55
    Бул - първи сезон, еп. 14
  • 02:40
    Бул - първи сезон, еп. 15
  • 03:30
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 18
  • 04:20
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 00:35
    "Ръжда и кости", драма, Франция, 2012; реж. Жак Одиар, с Марион Котийар, Матиас Шьонертс, Арман Вердюр, Селин Салет, Корин Масиеро, [12+]
  • 02:35
    "Лоши момчета 2", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Хорди Мола, Габриел Юниън, Питър Стормър, [15+]
  • 04:55
    "Денят на влюбените", романтична комедия, САЩ, 2010; реж. Гари Маршал, с Джулия Робъртс, Аштън Къчър, Дженифър Гарнър, Патрик Демпси, Брадли Купър, [12+]
  • 07:00
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
Пълна програма
  • 01:15
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 6
  • 02:15
    Забранена история, сезон 5, еп. 2
  • 03:05
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 7
  • 03:50
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 1
Пълна програма
  • 01:50
    Американски антиквари: Пристрастени към адреналина
  • 02:45
    Изковани в огъня: Майстор и чирак
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Нощ на залозите за трима
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Взимай парите и бягай
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон, 18 еп.
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 54 еп.
Пълна програма
  • 02:00
    "Строубъри Шорткейк"
  • 02:50
    "Мончичи"
  • 03:15
    "Конни"
  • 03:35
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Седмицата с Канал 3" - /п/
  • 07:00
    "Парламентът на фокус" - /п/
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 01:00
    "Предателство" - драма / трилър с Том Беринджър, Дебра Уингър.
  • 03:05
    "Ловец-мишена" - екшън / криминален с Айзък Хейс, Яфет Кото.
  • 04:35
    "Бъктаун, САЩ" - драма / криминален с Фред Уилиямсон, Пам Грир.
  • 06:00
    "Изумителните киносалони" 1, 02 еп. - "Порвенир": Огнена земя, Чили
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Световна сцена
  • 03:00
    Абсурди
  • 03:30
    Абсурди
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    David Guetta: World Stage
  • 03:45
    Jennifer Lopez: The Ride Part 1
  • 04:05
    Jennifer Lopez: The Ride Part 2
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 2
  • 02:30
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 3
  • 02:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 4
  • 03:20
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 01:55
    Разкриване на изгубената гробница на цар Ирод, еп. 1
  • 02:40
    Разглоби ме, еп. 5
  • 03:25
    Лудите учени, еп. 1
  • 03:50
    Уличен Гений, еп. 4
Пълна програма
  • 01:50
    Завръщането на лъвовете, еп. 1
  • 02:35
    Лъв срещу жираф, еп. 1
  • 03:20
    Убийци в открито море, еп. 1
  • 04:10
    Дива Амазония, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 01:40
    Филм "Жълтият заек"
  • 03:25
    Филм "Сцени от семейния живот"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Насаме с всички"
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 02:10
    "Пауър рейнджърс " - фантастика, U, 2017
  • 04:15
    "Х-мен: Дни на отминалото бъдеще" - екшън / фентъзи филм, U, 2014
  • 05:00
    "41-годишният девственик, който направи дете на Сара Маршал и се почувства виновен" - комедия, U, 2010
  • 06:25
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Стронгмен Шампионска Лига
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Стронгмен Шампионска Лига
Пълна програма
  • 00:35
    "Бриджит Джоунс 3: Бебе на хоризонта" - комедия, Англия/САЩ, 2016
  • 02:50
    "Temptation Island: Изкушение в рая" - приключенско / реалити шоу
  • 03:45
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 04:35
    "На чужди канапета" - доку поредица
Пълна програма
  • 00:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 02:30
    Концерт
  • 04:00
    Игрален филм
  • 05:15
    "Храм за Онегин. След славата"
Пълна програма
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
Пълна програма
  • 01:30
    "The Voice Kids" - музикално шоу
  • 03:40
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 04:30
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 06:10
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    "Паралакс" - повторение
  • 03:15
    Прокудени от бащин край - /повторение/
  • 04:15
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:45
    Der Phantastische Paul
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Chuggington - Die Loks sind los!
Пълна програма
  • 01:30
    Кухня-последната битка-Комедия, Русия /2017,Режисьор: Антон Федотов В ролите: Дмитрий Назаров, Дмитрий Нагиев, Олег Табаков, Анфиса Черних
  • 03:30
    Репортер-предаване на Телемедиа-повторение
  • 04:00
    Не ми казвай, че момчето е лудо- игрален филм,/Франция, 2015г./, режисьор Робер Гедигиян, в ролите: Симон Абкариян, Ариан Аскарид, Грегоар Льопрен
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 6
  • 02:48
    Кажете ДА на булчинската рокля: Какво става?
  • 03:36
    Бъди срещу Дъф: Битката започва
  • 04:24
    Не знаех, че съм бременна: Хранително отравяне по празниците
Пълна програма
  • 02:00
    JAM - еп.2
  • 02:30
    WWF - Местни видове в Русенски Лом
  • 03:00
    WWF - Крайречни гори в Персина
  • 03:30
    Дълг, чест и храброст
Пълна програма
  • 02:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 02:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 03:00
    Животът е плаж
  • 03:30
    Животът е плаж
Пълна програма
  • 02:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 02:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 03:00
    Животът е плаж
  • 03:30
    Животът е плаж
Пълна програма
  • 00:15
    12 маймуни, САЩ, фентъзи/фантастика/трилър, 1996
  • 02:20
    Смъртоносна надпревара, Германия,Великобритания,САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2008
  • 07:10
    Късо съединение, САЩ, комедия/семеен/фантастика, 1986
  • 08:45
    Маркъс, Франция,Германия,Великобритания,САЩ, 2002
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на...Анна Вълчанова" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си запомнен?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Траките" - II част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 15 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 02:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 3
  • 02:50
    Хестън: Мисията невъзможна, еп. 3
  • 03:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 17
  • 04:10
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 18
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 02:02
    Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "Blau?ugig (Gemini)" - драма / крими сериал
  • 06:55
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 10:20
    "Под наблюдение: Person of Interest 2" - драма / крими сериал
Пълна програма
  • 01:55
    Легион - втори сезон, еп. 8
  • 02:40
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 1
  • 03:30
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 2
  • 04:15
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    TOP MODELS
  • 02:30
    TOP MODELS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    LINGERIE
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 00:30
    "Непознат в дома ми" - 5 и 6 еп.
  • 02:10
    "Прелюбодейци" - 22 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 2 еп.
  • 03:25
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 10 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:20
    "От глупав по-глупав: Завръщането" - комедия с уч. на Джим Кери, Джеф Даниълс, Катлийн Търнър, Роб Ригъл, Лори Холдън и др. /п/
  • 05:40
    "В кадър"
  • 06:10
    "Коледа в Конуей" - романтична драма с уч. Анди Гарсия, Манди Мур, Мери-Луис Паркър, Чери Отери, Райли Смит, Рик Райц, Марк Джефри Милър, Андреа Пауъл и др. /п/
  • 08:30
    "Матилда" - семеен филм с уч. на Мара Уилсън, Дани Де Вито, Риа Пърлман, Ембет Дейвиц, Пам Ферис, Пол Рубенс, Трейси Уолтър, Брайън Левинсън, Джийн Спийгъл Хауърд и др.
Пълна програма
  • 01:45
    Extreme Forensics: Vanishing Man
  • 02:30
    I Almost Got Away With It: Got to Hide Out in Suburbia
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Make You a Superstar
  • 04:00
    Animal Cops Phoenix: Hog-Tie Horror
Пълна програма
  • 01:45
    Режи, Джуниър!
  • 02:30
    Джада у дома
  • 02:52
    Джада у дома
  • 03:15
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Тайланд
  • 02:30
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, масов старт, жени
  • 03:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
  • 03:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
Пълна програма
  • 00:35
    "Ръжда и кости", драма, Франция, 2012; реж. Жак Одиар, с Марион Котийар, Матиас Шьонертс, Арман Вердюр, Селин Салет, Корин Масиеро, [12+]
  • 02:35
    "Лоши момчета 2", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Хорди Мола, Габриел Юниън, Питър Стормър, [15+]
  • 04:55
    "Денят на влюбените", романтична комедия, САЩ, 2010; реж. Гари Маршал, с Джулия Робъртс, Аштън Къчър, Дженифър Гарнър, Патрик Демпси, Брадли Купър, [12+]
  • 07:00
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
Пълна програма
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Keep It Classic
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 01:40
    Убийството е завинаги: Прекъснато убийство
  • 02:35
    Убийството е завинаги: Убийство отвъд гроба
  • 03:30
    Убийството е завинаги: Бързо убийство
  • 04:25
    Да хванеш убиец: Пълна мобилизация
Пълна програма
  • 02:00
    Fight Stars: Martin Nguyen
  • 02:30
    Football Stars: U17
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Michael Phelps
  • 03:25
    The Burning Issue: Tennis
Пълна програма
  • 01:50
    Big Water Adventure
  • 02:15
    Big Water Adventure
  • 02:35
    Big Water Adventure
  • 03:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 01:50
    Американски антиквари: Пристрастени към адреналина
  • 02:45
    Изковани в огъня: Майстор и чирак
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Нощ на залозите за трима
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Взимай парите и бягай
Пълна програма
  • 01:40
    Разглоби ме, еп. 5
  • 02:25
    Лудите учени, еп. 1
  • 02:50
    Уличен Гений, еп. 4
  • 03:10
    Разглоби ме, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    Премиера: "Stalked by My Mother" - психотрилър (тв филм, САЩ 2016), режисьор Дъг Кембъл, в ролите: Дженифър Тейлър, Даниел Райън, Миа Топалиън, Лийт Бърк и др.
  • 02:50
    "Търси се…" /п./
  • 03:40
    "120 минути" /п./
  • 05:10
    "Cool…T" /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 02:55
    Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:20
    Тоталкар; сезон 1, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:45
    Тоталкар; сезон 1, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 01:20
    Как ангелите плачат; драма, мистерия, САЩ, 2009
  • 03:10
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:50
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 04:30
    Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 01:55
    Ловецът на убийци: Съдбата е по-страшна от смъртта
  • 02:50
    Лия Ремини: Сциентологията и последиците: Епизод 9
  • 03:45
    Култове и екстремни вярвания: Деца на Бога
  • 04:30
    Полицейски патрул: Епизод 3
Пълна програма
  • 00:40
    Хардкор Хенри
  • 02:35
    Татуировките
  • 04:30
    Наемникът
  • 05:20
    Прокълнатите
Пълна програма
  • 01:40
    Александр Абдулов, Елена Проклова, Анна Легчилова, Игорь Бочкин в фильме "Жёлтый карлик" (12+)
  • 03:25
    Марина Яковлева, Анатолий Ромашин, Валентина Талызина в фильме "Сцены из семейной жизни" (12+)
  • 05:00
    Новости
  • 05:10
    "Наедине со всеми" (16+)
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:30
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
Пълна програма
  • 02:05
    Смятение чувств. Х/ф
  • 03:30
    Далекие близкие
  • 07:35
    Сам себе режиссер
  • 08:15
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 01:55
    Lip Sync Battle
  • 02:20
    Lip Sync Battle
  • 02:45
    Lip Sync Battle
  • 03:10
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 01:51
    Our Valedick-torian (18+)
  • 02:13
    Peeping Stepson (18+)
  • 02:38
    Hot Euro Chick's Round Ass (18+)
  • 03:04
    Caring Wife Craves Cum (18+)
Пълна програма
  • 01:55
    Тенис: Алисън Риск - Вера Звонарьова (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 02:45
    Тенис: Арина Сабаленка - Яфан Уан (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 04:00
    Тенис: Арина Сабаленка - Алисън Риск (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International - финал и награждаване, повторение)
  • 07:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory - полуфинали, повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    THE CHANGE MAKERS - NORWAY
  • 03:00
    NOMAD'S LAND: KYRGYZSTAN
  • 04:00
    WHO KILLED PABLO ESCOBAR?
  • 05:00
    THE CHINESE WHITE GOLD
Пълна програма
  • 06:15
    Xtreme Fighting Championship
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:40
    Taekwondo
  • 08:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 02:00
    CPH Open 2018
  • 02:30
    Element Portugal Video
  • 03:00
    Ideais2
  • 03:30
    Custom 2
Пълна програма
  • 01:55
    Престъпността през войната (Series 1): Бунтът срещу дългите жакети (Episode 4)
  • 02:45
    Забранена история (Series 4): Проклятието на екзекутора на Хитлер (Episode 1)
  • 03:35
    Забранена история (Series 4): Тайните на ватиканския архив (Episode 2)
  • 04:20
    Ловецът на оръжия (Series 2): Пътуващият воин от Виетнам (Episode 1)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 03:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 00:30
    Kamasi Washington - Jazz sous les Pommiers
  • 02:10
    Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Montreal Jazz Festival
  • 03:40
    Snarky Puppy at the Stockholm Jazz Festival
  • 04:40
    Delvon Lamarr Organ Trio - Festival International de Jazz de Montreal
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 02:15
    Футбол: Славия - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Верея - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - финал (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 03:00
    Тенис: Бианка Андрееску - Софиа Кенин (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко (WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 05:50
    Тенис: Сайсай Джън - Бианка Андрееску (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко (WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
  • 08:00
    "Светът на Ла Лига" - документален филм
Пълна програма
  • 01:55
    Футбол: Евертън - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 03:55
    Край на програмата
  • 06:30
    Студио "Формула 1", директно
  • 07:10
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Австралия, директно
Пълна програма
  • 01:40
    Убийството е завинаги: Прекъснато убийство
  • 02:35
    Убийството е завинаги: Убийство отвъд гроба
  • 03:30
    Убийството е завинаги: Бързо убийство
  • 04:25
    Да хванеш убиец: Пълна мобилизация
Пълна програма
  • 02:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 01:40
    "Весело обслужване ІІІ, 5 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Катя Бличфелд, с Бен Синклер, [18+]
  • 02:15
    "Битката на половете", биографична комедия, Великобритания, 2017; реж. Джонатън Дейтън, Валери Фарис, с Емма Стоун, Стив Керъл, Андреа Райзбъроу, Сара Силвърман, Бил Пулман, [12+]
  • 04:15
    "Носталгия (2018)", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Пелингтън, с Джон Хам, Елън Бърстин, Катрин Кийнър, Джон Ортис, Брус Дърн, [15+]
  • 07:00
    "Маша и мечокът І, 13 - 16 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
Пълна програма
  • 01:45
    "Три билборда извън града", крими - комедия - драма, Великобритания, 2017; реж. Мартин МакДона, с Френсис МакДорманд, Уди Харелсън, Сам Рокуел, Аби Корниш, Джон Хоукс, [15+]
  • 03:40
    "Русалка ІІ, 5 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Елън С. Пресман, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 04:25
    "Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
  • 05:55
    "Шоуто на Аманда Сиълс", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Стан Латън, с Аманда Сиълс, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Никола Манев. Възрожденец по дух и наследство (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:25
    Колекцията, сезон 1, еп. 3, Великобритания и Франция, 2016
  • 02:20
    Ендевър, сезон 5, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2018
  • 03:48
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 3, Великобритания, Литературна класика, 2012
  • 04:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 8, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Пълна програма
  • 01:20
    Зад стената
  • 02:50
    Съседска закрила
  • 04:20
    40
  • 06:15
    Бубонашествие
Пълна програма
  • 01:20
    Универсален войник 4: Денят на разплатата
  • 03:10
    Кокаинови каубои
  • 06:55
    Влюбени животни
  • 08:20
    Още чудотворци на четири лапи
Пълна програма
  • 01:15
    С гръм и трясък
  • 02:45
    Понтипул
  • 04:20
    Стиви
  • 06:45
    Нечий герой
Пълна програма
  • 01:05
    Yallah! Underground
  • 02:30
    Close Up
  • 03:00
    California Dreams
  • 04:20
    White Lies (2013)
Пълна програма
  • 01:25
    Водна топка: Финал за Купата на България /мъже/
  • 02:45
    Баскетбол: Балкан - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
  • 04:35
    Пътят към Китай 2019 обзор на световните квалификации по баскетбол
  • 06:00
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: гигантски слалом /мъже/
Пълна програма
  • 01:45
    Отблизо с Мира /п/
  • 02:45
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 03:45
    Денят започва с Георги Любенов /п/
  • 05:30
    България от край до край 6 /п/
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс Финал
  • 03:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Венло - ПСВ Айндховен
  • 06:00
    Баскетбол: Еврокупа Уникс Казан - Локомотив Кубан, плейоф
Пълна програма
  • 02:30
    Баскетбол: Евролига Обзор
  • 03:00
    Хокей на лед: NHL Сан Хосе Шаркс - Нешвил Предатърс
  • 07:30
    ММА: Класика от UFC Най-добрите битки , Слоунсън - Чои
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Тампа Бей Лайтнинг - Вашингтон Кепитълс
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол: Купа на Турция Гьозтепе - Йени Малатияспор, четвъртфинален мач реванш
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Ювентус
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Рома
  • 08:00
    Футбол: Шампионска лига Манчестър Сити - Шалке 04
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Олимпик Лион, мач от Шампионска лига
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Валядолид
  • 06:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Ла Лиготека"
  • 07:00
    Футбол: Барса ТВ "Дриийм тиймът на Барселона" , документален филм
Пълна програма
  • 01:05
    "Цветен следобед" - избрано от следобедния блок с Елена Пенчукова
  • 03:30
    "Гласове" с водещ Явор Дачков (п)
  • 04:30
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
  • 05:30
    "Лява политика" с водещ Александър Симов (п)
Пълна програма
  • 01:20
    Сериал "ЛЕСНИК" "Ревность" "ДЖЕКПОТ"
  • 04:45
    "Московские иностранцы" Ралле и Ко.
  • 05:20
    "ЦЕНТРАЛЬНОЕ ТЕЛЕВИДЕНИЕ" с Вадимом Такменевым.
  • 07:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:20
Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Viasat History 02:20
Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
bTV Lady 02:20
"Светлината на моя живот" - сериал
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 02:20
Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден

Всички предавания

Филми

TV1000 02:10
Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
БНТ 02:10
Кафе игрален филм /п/(12)
MGM 02:10
"Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Cinemax 02:20
"Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
HBO 02:20
"Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}