ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:20
    Милиарди тв филм /5 епизод/п/(16)
  • 03:25
    Достоевски тв филм /2 епизод/п/ (14)
  • 04:20
    Брат за брата 2 тв филм /11 епизод/п/(14)
  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
Пълна програма
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал, с.12 еп.71
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, еп.3
Пълна програма
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, 18 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 02:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
Пълна програма
  • 02:05
    Профилиране; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2009
  • 02:55
    Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
  • 03:45
    Ханибал; сезон 3, епизод 4, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 04:25
    Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 02:35
    За да не те ухапе акула
  • 03:25
    В аквариума: Епизод 16
  • 04:15
    Ние правим невиждани басейни: Епизод 8
  • 05:02
    Меконг: река с душа: Виетнам
Пълна програма
  • 02:45
    "С песните на..."
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 01:20
    "При всички случаи" - драма, ФРГ, 2015
  • 02:55
    "Копнеж за любов" - любовна драма, ФРГ, 2004
  • 04:25
    Майшбергер
  • 05:00
    Документация
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 02:35
    С лице надолу "игрален филм /п/
  • 04:15
    Пролетни дневници научнопопулярен филм /първа част/
  • 04:30
    Библиотеката /п/
  • 05:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
Пълна програма
  • 02:47
    Pat the Dog
  • 02:54
    Pat the Dog
  • 03:00
    Pat the Dog
  • 03:07
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:00
    "Монк" /п./ - сериал, с.3 еп.4
  • 03:00
    "Кости" /п./ - сериал, с.11 еп.17
  • 04:00
    "Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.15
  • 05:00
    "Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.21
Пълна програма
  • 01:00
    "Вътрешна сигурност" /п./ - сериал, с.6 еп.8, 10
  • 03:00
    "Превъзходство" /п./ - фантастика, трилър (Великобритания, Китай, САЩ, 2009), режисьор Уоли Пфистър, в ролите: Джони Деп, Ребека Хол, Морган Фрийман, Кейт Мара, Зандър Бъркли, Килиън Мърфи, Пол Бетани, Клифтън Колинс мл.
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" /п./ - сериал, с.6 еп.6, 7
  • 08:15
    "Идеалният мъж" - романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2008), режисьор Пол Фокс, в ролите: Дийн Кейн, Кристина Кокс, Дейвид Люис, Джослин Лоуен, Грег Роджърс и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:50
    "Светлината на моя живот" - сериал,
  • 04:00
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.53
  • 05:00
    "Италианската булка" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
  • 03:11
    Анджело е върхът
  • 03:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 01:55
    "Ездачът", драма, САЩ, 2018; реж. Клои Жао, с Брейди Жандру, Лили Жандру, Тим Жандру, Кат Клифърд, Лейн Скот, [15+]
  • 03:40
    "Тройка на път", комедия, Канада, 2017; реж. Никола Монет, с Мелиса Дезорму-Пула, Мартин Мат, Романе Мартинс, Бенедикт Декари, Женевиев Шмид, [15+]
  • 05:35
    "Менаше", драма, САЩ, 2017; реж. Джошуа З. Уайнстийн, с Менаше Лъстиг, Рубен Ниборски, Йоел Вайсхаус, Мейър Шуорц, Йоел Фалковиц, [12+]
  • 07:00
    "Чикаго", комедия - мюзикъл, САЩ, 2002; реж. Роб Маршал, с Рене Зелуегер, Катрин Зита-Джоунс, Ричард Гиър, Куин Латифа, Джон Кристофър Рийли, [12+]
Пълна програма
  • 01:50
    "Парцален съюз", комедийна драма, Русия, 2015; реж. Михаил Мистетский, с Александър Пал, Иван Янковский, Василий Буткевич, Павел Чинарев, Анастасия Пронина, [15+]
  • 03:30
    "Всичко, което ни разделя", трилър - драма, Франция, 2017; реж. Тиери Клифа, с Катрин Деньов, Даян Крюгер, Некфу, Никола Дювашел, Себастиан Убани, [18+]
  • 05:00
    "Отшелниците", драма, Германия, 2016; реж. Рони Трокер, с Андреас Луст, Ингрид Буркхард, Орзи Тот, Ханес Перкман, Петер Митерутцнер, [12+]
  • 07:00
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Магда" - сериен филм, сезон 3, 2 епизода
  • 08:10
    "Откраднат живот: Критична точка" - сериен филм, сезон 5 /п/
  • 09:30
    "Пътят на Емир" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Призракът на Зоро
  • 03:00
    Момчетата на Чад: Епизод 4
  • 04:00
    Американски чопър: Епизод 1
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Датсун 510 от 1972 г.
Пълна програма
  • 02:10
    Големи умове: Трите прасенца
  • 03:00
    Историята под лупа: Епизод 11
  • 03:48
    Какво може да се обърка?: Нечовешка прашка
  • 04:36
    Строителни постижения: Напоителни системи, Австралия
Пълна програма
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Хипереволюция: Възходът на роботите"
  • 03:00
    "Загадката на материята"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
  • 04:30
    "e? Проект"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:45
    Сладка тайна - 121 еп. - Сериал
  • 03:30
    Заедно за промяната - с Елеонора Василева
  • 04:30
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 05:00
    Интересно със Славчо Тошев - със Славчо Тошев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
  • 03:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
  • 03:30
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, масов старт, мъже
  • 04:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, индивидуално състезание
Пълна програма
  • 02:30
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, масов старт, жени
  • 03:00
    Колоездене: Обиколка на Тайван, четвърти етап
  • 03:15
    Колоездене: Ньокере Коерсе
  • 04:00
    Кърлинг: Световно първенство в Дания, САЩ - Швеция, жени
Пълна програма
  • 02:30
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 5
  • 03:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 2
  • 03:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 4
  • 04:20
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 8
Пълна програма
  • 02:10
    Strongman Champions League
  • 03:00
    Strongman Champions League
  • 03:50
    Immaf European Open
  • 04:40
    Fantasy Factory Season 3
Пълна програма
  • 01:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:50
    Разбивачи на дворове
  • 03:12
    Разбивачи на дворове
  • 03:35
    Карибски живот
  • 03:57
    Карибски живот
Пълна програма
  • 02:40
    Мики - първи сезон, еп. 14
  • 03:05
    Мики - първи сезон, еп. 15
  • 03:35
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 18
  • 04:20
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 14
Пълна програма
  • 02:35
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 12
  • 03:20
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон, еп. 3
  • 03:45
    Престъпни намерения - дванадесети сезон, еп. 8
  • 04:30
    Каин - сериал, еп. 6
Пълна програма
  • 01:10
    "Суперфлай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Директър Екс, с Тревър Джаксън, Джейсън Мичъл, Майкъл Кенет Уилямс, Лекс Скот Дейвис, Дженифър Морисън, [15+]
  • 03:05
    "Те живеят в нощта", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Бен Афлек, с Бен Афлек, Ел Фанинг, Брендън Глийсън, Крис Месина, Сиена Милър, [18+]
  • 05:30
    "Коледа в двореца", романтика, САЩ, 2018; реж. Питър Хюит, с Мерит Патерсън, Андрю Купър, Бритъни Бристоу, Индия Фаулър, Никълъс Банкс, [12+]
  • 07:00
    "Джуманджи: Добре дошли в джунглата", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джейк Каздън, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Кевин Харт, Джак Блек, Карън Гилън, Ник Джонас, [12+]
Пълна програма
  • 02:20
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 2
  • 03:10
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 9
  • 04:00
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 23
  • 04:30
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 23
Пълна програма
  • 02:45
    Изковани в огъня: Гизарма
  • 03:35
    Надпревара за находки: Тексас: Мери побеждава търга
  • 04:00
    Надпревара за находки: Тексас: Танкистка
  • 04:20
    Американски антиквари: Най-великата находка на земята
Пълна програма
  • 02:30
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон
  • 03:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 04:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 05:00
    Традиции и обичаи
Пълна програма
  • 02:50
    "Мончичи"
  • 03:15
    "Конни"
  • 03:35
    "Анджелина балерина"
  • 04:00
    "Рейнбоу Руби"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Всичко коз"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 02:25
    "На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
  • 04:05
    "Нинджата идва" - екшън / приключенски филм с Франко Неро, Сюзън Джордж.
  • 05:45
    "В близък план - Костенурките нинджа: На светло"
  • 05:50
    "В близък план - Х-мен: Апокалипсис
Пълна програма
  • 02:00
    Истинска любов или истински лъжи?
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    DNCE Isle Of MTV 2017: World Stage
  • 03:45
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:40
    Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
  • 03:10
    Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 9
  • 03:40
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 1
  • 04:05
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 02:40
    Разглоби ме 2, еп. 2
  • 03:25
    Лудите учени, еп. 7
  • 03:50
    Уличен Гений, еп. 12
  • 04:10
    Разглоби ме 2, еп. 2
Пълна програма
  • 02:35
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 4
  • 03:20
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 6
  • 04:10
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 3
  • 04:55
    Световната животинска мрежа, еп. 4
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 02:05
    "Модна присъда"
  • 03:10
    "Шифър". Сериен филм
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    "Шифър". Сериен филм
Пълна програма
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:40
    "Макс Пейн" - екшън филм, U, 2008
  • 03:35
    "Sucker Punch: Измислен свят" - фентъзи / екшън, U, 2011
  • 05:30
    "Нови в квартала" - комедиен сериал
  • 06:00
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 03:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 01:30
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:50
    "На чужди канапета" - доку поредица
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 01:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 07:00
    "Утрото на Русия"
  • 12:00
    Вести
  • 12:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:40
    "Голямото печене от видни личности" - забавно шоу
  • 03:40
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 05:50
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 02:30
    "Нови хоризонти" - повторение
  • 03:30
    Алтернативи - /повторение /
  • 05:00
    "Разбулване" - повторение
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:45
    Der Phantastische Paul
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Chuggington - Die Loks sind los!
Пълна програма
  • 02:30
    Кухня-последната битка-Комедия, Русия /2017,Режисьор: Антон Федотов
  • 04:30
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа
  • 05:00
    50 нюанса любов-предаване на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:48
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 5
  • 03:12
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 6
  • 03:36
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 7
  • 04:00
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 8
Пълна програма
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
  • 03:30
    Виж България - Пловдив
  • 04:00
    Произведено в Япония
Пълна програма
  • 02:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 03:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 03:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 04:00
    Животът е плаж
Пълна програма
  • 02:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 03:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 03:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 04:00
    Животът е плаж
Пълна програма
  • 02:35
    Подземен свят, Германия,Великобритания,САЩ, екшън/фентъзи/трилър, 2003
  • 05:55
    Последният мохикан, САЩ, екшън/приключенски/драма, 1992
  • 07:45
    Момче, наречено лодка, Австралия,САЩ, комедия/драма/семеен, 2018
  • 09:10
    Пътуването, България, комедия/драма, 2018
Пълна програма
  • 02:30
    "Какво е да стартираш добра кариера?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Християнският кръст на Константин Велики" - II част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 26 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Графити" - 24 еп., предаване за изкуство
Пълна програма
  • 02:50
    Австралийското приключение на Джими - кулинарно предаване, еп. 3
  • 03:15
    Австралийското приключение на Джими - кулинарно предаване, еп. 4
  • 03:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 23
  • 04:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 24
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:49
    Пленникът Трилър 2014
  • 03:37
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
  • 05:08
    Рицарят Ръждивко Еп. 09 Анимация, Семеен 2013
  • 05:20
    Рицарят Ръждивко Еп. 10 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 01:30
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 02:30
    "Ченс" - първи сезон, еп. 3
  • 03:20
    Живите мъртви - втори сезон, еп. 5
  • 04:05
    Екзорсистът - втори сезон, еп. 3
  • 04:50
    Малкълм - втори сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    LINGERIE
  • 03:30
    LINGERIE
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 02:40
    "Хладнокръвно" - 3 eп.
  • 03:30
    "Следи злото" - 16 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 169, 170 и 171 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" - 4 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 00:15
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, /п/
  • 06:00
    "Касъл" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:50
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм
  • 08:45
    "Събудих се на 70" - романтична комедия с уч. на Ивоне Катерфелд, Урсела Мон, Щефен Грот, Соня Краус и др.
Пълна програма
  • 02:30
    Gold Rush: Dead in the Water
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Run with My Brother
  • 04:00
    American Loggers: New Business, New Problems
  • 04:45
    Finding Bigfoot: Canadian Bigfoot, Eh?
Пълна програма
  • 02:52
    Голямата хапка на Гай
  • 03:15
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 03:37
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 04:00
    Ресторанти под надзор
Пълна програма
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
  • 03:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
  • 03:30
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, масов старт, мъже
  • 04:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, индивидуално състезание
Пълна програма
  • 01:10
    "Суперфлай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Директър Екс, с Тревър Джаксън, Джейсън Мичъл, Майкъл Кенет Уилямс, Лекс Скот Дейвис, Дженифър Морисън, [15+]
  • 03:05
    "Те живеят в нощта", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Бен Афлек, с Бен Афлек, Ел Фанинг, Брендън Глийсън, Крис Месина, Сиена Милър, [18+]
  • 05:30
    "Коледа в двореца", романтика, САЩ, 2018; реж. Питър Хюит, с Мерит Патерсън, Андрю Купър, Бритъни Бристоу, Индия Фаулър, Никълъс Банкс, [12+]
  • 07:00
    "Джуманджи: Добре дошли в джунглата", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джейк Каздън, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Кевин Харт, Джак Блек, Карън Гилън, Ник Джонас, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
  • 03:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
Пълна програма
  • 02:35
    Градът на убийствата: Руска трагедия
  • 03:30
    Перфектното убийство: Беззащитна
  • 04:25
    Предсмъртни обаждания: Сълзи за мама
  • 05:20
    Мрежа от лъжи: Партньори по престъпление
Пълна програма
  • 02:30
    Football Stars: Anthony Martial
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Wladimir Klitschko
  • 03:25
    The Burning Issue: Fight Sport
  • 03:55
    Clubland: Schalke 04
Пълна програма
  • 02:35
    Fishing Edge
  • 03:00
    Bottom Feeders
  • 03:20
    Bottom Feeders
  • 03:45
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 02:45
    Изковани в огъня: Гизарма
  • 03:35
    Надпревара за находки: Тексас: Мери побеждава търга
  • 04:00
    Надпревара за находки: Тексас: Танкистка
  • 04:20
    Американски антиквари: Най-великата находка на земята
Пълна програма
  • 02:50
    Уличен Гений, еп. 12
  • 03:10
    Разглоби ме 2, еп. 2
  • 03:55
    Лудите учени, еп. 7
  • 04:15
    Уличен Гений, еп. 12
Пълна програма
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал, с.12 еп.71
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, еп.3
Пълна програма
  • 01:55
    Пътешественици; сезон 2, епизод 8, драма, мистерия, САЩ, 2017
  • 02:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:45
    Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 04:10
    Тоталкар; сезон 3, епизод 11, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 02:00
    Профилиране; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2011
  • 03:05
    Профилиране; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2011
  • 03:55
    Забравена; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:50
    Разтърсващи престъпления: Убийството на сем. Ръсел
  • 03:45
    Първите 48 часа: Чудовище
  • 04:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 28
  • 04:55
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 29
Пълна програма
  • 01:10
    Военно наказание номер 1
  • 03:05
    Уайпърс таймс
  • 05:00
    Тъмната страна
  • 06:50
    Кукуригу!
Пълна програма
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 02:45
    Саут Парк
  • 03:10
    Саут Парк
  • 03:35
    Lip Sync Battle
  • 04:00
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 02:35
    Born Again Virgin Anal (18+)
  • 03:01
    Innocent Brunette Likes To Ride (18+)
  • 03:23
    Porn Star Sex Tips 2 (18+)
  • 03:46
    Peta's Pool Time (18+)
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 07:00
    "Ла Лига" - документален филм
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    "Вратарите: Еволюцията на един специалист" - документален филм
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    MARIACHI, THE
  • 03:00
    MAKE ME A LOG BOAT!
  • 04:00
    WHO KILLED PABLO ESCOBAR?
  • 04:30
    FLAVOURS OF COLOMBIA 5 THE CARIBBEAN
Пълна програма
  • 08:00
    King of Kings Grand Prix
Пълна програма
  • 02:50
    Looking Thru The B-Sides
  • 03:00
    World of X Games 2016
  • 04:00
    Built To Shred
  • 04:30
    Built To Shred
Пълна програма
  • 02:05
    Историята на Европа (Series 1): Светлина и мрак (Episode 3)
  • 03:00
    Париж - Берлин: очертания и сенки от историята (Series 1): Надпревара по пътя към модерността (Episode 2)
  • 03:55
    Жената в железния ковчег
  • 04:55
    Средновековните мъртъвци (Series 3): Смърт в Угомон (Episode 7)
Пълна програма
  • 02:30
    Документално кино
  • 03:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    "Галерия" - предаване за изкуство на ТВ1
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 02:35
    Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montreal
  • 03:45
    Snarky Puppy, Culcha Vulcha at L'Olympia
  • 05:45
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Витоша - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 26-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Miami Open, Маями (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 05:40
    Тенис: Алисън ван Уитванк - Маркета Вондрусова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - финал и награждаване, повторение)
  • 08:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory - полуфинали, повторение)
  • 11:30
    "Головете на Ла Лига" - 28 еп., избрани моменти от изминалия кръг
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уотфорд - Кристъл Палас, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 10:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Хъдърсфилд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 27-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:35
    Градът на убийствата: Руска трагедия
  • 03:30
    Перфектното убийство: Беззащитна
  • 04:25
    Предсмъртни обаждания: Сълзи за мама
  • 05:20
    Мрежа от лъжи: Партньори по престъпление
Пълна програма
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 02:50
    "Лудият Макс: Пътят на яростта", екшън - фантастика, Австралия, 2015; реж. Джордж Милър, с Том Харди, Шарлийз Терон, Никълъс Холт, Хю Кейс-Бърн, Зоуи Кравиц, [18+]
  • 04:50
    "Заслепени от светлините І, 7 еп.", криминален, Полша, 2018; реж. Кшищоф Сконечни, с Камил Ножински, Марта Маликовска, Роберт Виенцкевич, Ян Фрич, Цезари Пазура, [18+]
  • 07:00
    "Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
  • 07:35
    "Павел, апостол Христов", историческа драма, САЩ, 2018; реж. Андрю Хаят, с Джим Кавийзъл, Джеймс Фолкнър, Оливър Мартинес, Джоан Уоли, Джон Линч, [15+]
Пълна програма
  • 01:50
    "Линия на смъртта (2017)", фантастика - хорър, САЩ, 2017; реж. Нилс Арден Оплев, с Елън Пейдж, Диего Луна, Нина Добрев, Джеймс Нортън, Кирси Клемънс, [15+]
  • 03:40
    "Фарго ІІІ, 1 еп.", късометражна драма, САЩ, 2017; реж. Ноа Хоули, с Юън Макгрегър, Кари Куун, Мери Елизабет Уинстед, Дейвид Тюлис, [18+]
  • 04:50
    "Осем герои", приключенска драма, САЩ, 2006; реж. Франк Маршал, с Пол Уокър, Брус Грийнууд, Муун Блъдгууд, Джейсън Бигс, Джерард Плънкет, [12+]
  • 05:00
    "Повторно преброяване", драма, САЩ, 2008; реж. Джей Роуч, с Джон Хърт, Кевин Спейси, Том Уилкинсън, Боб Балабан, Лора Дърн, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Западната порта на Източната римска империя (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
  • 04:00
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 02:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 13, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 03:25
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 1, Канада, 2017
  • 04:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 05:10
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 5, Великобритания, Литературна класика, 2012
Пълна програма
  • 01:10
    Отвъд лазурното небе
  • 03:00
    Сред крадци
  • 04:30
    Скръб и радост
  • 06:20
    Мечо Пух
Пълна програма
  • 02:45
    Обущарят
  • 04:20
    Професионална грешка
  • 06:35
    Фин
  • 08:05
    Куче-ченге
Пълна програма
  • 02:40
    Опасен
  • 04:15
    Секс обяви
  • 06:40
    Неговото дело и слава: Американският Сион
  • 08:15
    Коко
Пълна програма
  • 02:30
    Close Up
  • 03:00
    I Knew It Was You: Rediscovering John Cazale
  • 03:40
    Creatures
  • 03:55
    Primero de Enero
Пълна програма
  • 01:40
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: гигантски слалом /мъже/
  • 03:30
    Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Михаил Кукушкин /Казахстан/ - Стефанос Циципас /Гърция/ - финал
  • 05:35
    Автомобилно състезание на шампионите магазинно предаване
  • 06:00
    Футбол: Славия /Прага/ - Севиля - среща-реванш от 1/8-финалите на турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 02:15
    Нощни птици /п/
  • 03:15
    Отблизо с Мира /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:45
    Култура.БГ /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
  • 03:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 03:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезанието във Фонтана
  • 04:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание във Фонтана
Пълна програма
  • 00:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание във Фонтана
  • 03:30
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 04:30
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Ювентус
  • 04:00
    Футбол: Купа на Франция Лион - Каен, четвъртфинален мач за купата на Франция
  • 06:00
    Футбол: Шампионска лига Ювентус - Атлетико Мадрид
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Киево
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол: Копа Судамерикана КА Унион - Индепендиенте Вале
  • 04:30
    Футбол: Испанска Ла Лига 123 Обзор
  • 05:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Ла Лиготека"
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Олимпик Лион, мач от Шампионска лига
Пълна програма
  • 00:35
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
  • 04:00
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
  • 05:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 07:30
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
Пълна програма
  • 01:00
    Сериал "ЛЕСНИК" "Предатель" "Никто не забыт"
  • 04:30
    "Дикий мир с Тимофеем Баженовым"
  • 05:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 05:05
    Премьера "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
Пълна програма

Сериали

bTV Lady 02:50
"Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.87
bTV Comedy 03:00
"Барби: Страната на сънищата" - сериал
Film Plus HD 03:00
Футбол: Алавес - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
AXN Black 03:05
Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
AXN White 03:10
Нощна смяна; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2014

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 03:00
Футбол: Алавес - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 2 03:00
Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
MAX Sport 4 03:30
Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
Fine Living 03:35
Екстремни домове (Series 3): Анимация, замък, бутилки (Episode 10)
Diema Sport 04:00
Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Портланд Трейл Блейзърс, седми финален мач на Западната конференция на НБА, директно

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 03:00
Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011
TVPlus 03:00
"Мезек - една среща с миналото" - документален филм
FilmBox Plus 03:05
Бягство Екшън, Романтичен, Трилър САЩ 2013
SAT 1 03:05
"Хитман: Всеки умира сам" - крими / екшън, Франция, 2007
AXN White 03:10
Нощна смяна; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}