ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:30
    Какво ще се случи документален филм /3 епизод/
  • 17:00
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
  • 17:25
    Зелена светлина
  • 17:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.3, еп.54
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:25
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
  • 17:00
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
Пълна програма
  • 16:30
    Как да се омъжим за милионер - сериал, комедия
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 16:05
    Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Кайли: Еволюцията на една поп принцеса - док. филм
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
Пълна програма
  • 16:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 21, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 17:15
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 18:10
    Картър; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2018
  • 19:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 16:30
    Войната за спасяването на китовете: Гъвкавостта на стоманата
  • 17:25
    Зоополицаите на Хюстън: Безумие с фретки
  • 18:20
    Нападения на акули
  • 19:15
    В Аляска: Риболов посред нощ
Пълна програма
  • 16:10
    "Образ на величие" - документален филм
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник"
  • 18:00
    "Държавата днес" - централна информационна емисия
Пълна програма
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    СК по биатлон
  • 19:00
    Куиз шоу
Пълна програма
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
  • 17:20
    Hit Mix
  • 19:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 16:45
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Храна за душата" кулинарно предаване
  • 17:15
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
  • 17:30
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 16:45
    Baby Looney Tunes - Elements
  • 16:55
    Baby Looney Tunes - Elements
  • 17:10
    Bunnicula
  • 17:21
    Bunnicula
Пълна програма
  • 16:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.3 еп.1
  • 17:00
    "Кости" - сериал, с.11, еп.18
  • 18:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5 еп.16
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Супергърл" - сериал, с.2 еп.10
Пълна програма
  • 16:45
    "Мистър Пибоди и Шърман" /п./ - анимация, детски, приключенски, комедия (САЩ, 2014), режисьор Роб Минкоф
  • 18:30
    Телепазар
  • 18:45
    "Да кажа или да не кажа?" /п./ - комедия (САЩ, 2011), режисьор Рон Хауърд, в ролите: Стивън Долдри, в ролите: Винс Вон, Кевин Джеймс, Уинона Райдър, Дженифър Конъли, Чанинг Тейтъм, Куин Латифа и др.
  • 21:00
    "Отвличане" - трилър (САЩ, 2017), режисьор Луис Прието, в ролите: Хали Бери, Кристофър Бери, Малиа Роуз, Сейдж Къриа и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./ - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу (2018)
  • 18:00
    "Супермаркет" - сериал, с.2, еп.9, 10
  • 19:00
    "По средата" - сериал, с.7 еп.3, 4
Пълна програма
  • 16:45
    Телепазар
  • 17:00
    "Италианската булка" - сериал, еп.133
  • 18:00
    Премиера: "Бедната Силвана" - сериал, еп.87
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп.54
Пълна програма
  • 16:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 17:00
    Ябълко и Луки
  • 17:10
    Ние, мечоците
  • 17:20
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 15:55
    "Един живот другаде", драма, Франция, 2017; реж. Оливие Пейон, с Изабел Каре, Рамзи Бедиа, Мария Дуплаа, Дилън Кортес, Вирджиния Мендес, [12+]
  • 17:30
    "Родени романтици", комедийна драма, Великобритания, 2000; реж. Дейвид Кейн, с Крейг Фъргюсън, Иън Харт, Джейн Хорокс, Ейдриън Лестър, Катрин МакКормък, [12+]
  • 19:10
    "Домът на вицекраля", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Гуриндер Чадха, с Хю Бонвил, Джилиан Андерсън, Маниш Даял, Хюма Къреши, Майкъл Гамбън, [12+]
  • 21:00
    "Призови ме с твоето име", романтична драма, Италия, 2017; реж. Лука Гуаданиньо, с Арми Хамър, Тимъти Чаламет, Майкъл Стълбарг, Амира Казар, Естер Гарел, [15+]
Пълна програма
  • 16:30
    "Бъди Пасианса", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Куанг Лий, с Брандън Дж. Сорнбъргър, Сали Къркланд, Шон Клей, Доминик Разън, Лиан Лей, [12+]
  • 17:55
    "Мечокът Бригсби", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Дейв МакКери, с Кайл Мууни, Марк Хамил, Грег Киниър, Мат Уолш, Микаела Уоткинс, [12+]
  • 19:30
    "Изчезването на Сидни Хол", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Шон Кристенсън, с Логан Лерман, Ел Фанинг, Кайл Чандлър, Мишел Монаган, Блейк Дженър, [15+]
  • 21:30
    "Грисе І, 4 еп.", историческа драма, Сингапур, 2018; реж. Майк Уилуан, с Адиния Уирасти, Мартино Лио, Майкъл Уор, Едуард Акбар, Джейми Адитиа, [18+]
Пълна програма
  • 16:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 17:00
    International Desk (with World Sport)
  • 18:00
    The Express
  • 18:30
    TBD
Пълна програма
  • 16:00
    "Мистична любов" - сериал /п/
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" - сериал /п/
  • 19:00
    "Пътят на Емир" - сериен филм
Пълна програма
  • 16:30
    "Зов за завръщане" - екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Шарън Стоун, Рони Кокс, Рейчъл Тикотин, Майкъл Айрънсайд и др. /п/
  • 19:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 16:00
    Историята под лупа: Епизод 3
  • 17:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 6
  • 18:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Скънторп
  • 18:30
    Забравени в гаража: Бъкингамшър
Пълна програма
  • 16:14
    Какво може да се обърка?: Нечовешка прашка
  • 17:02
    Големи умове: Трите прасенца
  • 17:50
    Как функционира Вселената?: Млечният път
  • 18:40
    Строителни постижения: Футуристичният плаващ град в Амстердам
Пълна програма
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 17:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 18:00
    Soy Luna
Пълна програма
  • 16:30
    "Удивителни създания"
  • 16:50
    "Спортна лаборатория"
  • 17:05
    "Фактология"
  • 17:30
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Пълна програма
  • 16:15
    Ски полети: Световна купа в Планица, квалификация
  • 17:15
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени, директно
  • 18:45
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост в Себринг, обзор
  • 19:10
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    Кърлинг: Световно първенство в Дания, Канада - Русия, директно
  • 18:00
    Фигурно пързаляне: Световно първенство в Сайтама, спортни двойки, волна програма
  • 19:30
    Ски полети: Световна купа във Планица, квалификация
  • 20:25
    Новини
Пълна програма
  • 16:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 2
  • 17:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 3
  • 18:10
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 1
  • 18:50
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 7
Пълна програма
  • 16:10
    Liquid Edge
  • 17:00
    Fantasy Factory Season 3
  • 17:25
    Fantasy Factory Season 3
  • 17:50
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 16:35
    Карибски живот
  • 17:00
    Хавайски живот
  • 17:25
    Хавайски живот
  • 17:50
    Отчайващи пейзажи
Пълна програма
  • 16:30
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 6
  • 17:05
    Уитни- първи сезон, еп. 11
  • 17:30
    Уитни- първи сезон, еп. 12
  • 18:00
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 16:10
    Полицаите от Чикаго - пети сезон, еп. 17
  • 17:05
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 13
  • 18:05
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 14
  • 18:55
    Каин - сериал, еп. 7
Пълна програма
  • 16:40
    "Отмъстителите: Война без край", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Робърт Дауни Джуниър, Крис Хемсуърт, Марк Ръфало, Крис Евънс, Скарлет Йохансон, [12+]
  • 19:10
    "Съвременно семейство X, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Райън Кейз, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 19:30
    "Младият Шелдън ІІ, 15 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джафар Махмуд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 19:50
    "Фарго ІІІ, 1 еп.", късометражна драма, САЩ, 2017; реж. Ноа Хоули, с Юън Макгрегър, Кари Куун, Мери Елизабет Уинстед, Дейвид Тюлис, [18+]
Пълна програма
  • 16:25
    Последните крале-воини на Европа, сезон 1, еп. 3
  • 17:30
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 3
  • 18:25
    Психарско корабокрушение
  • 19:15
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 16:10
    Изковани в огъня: Пионерски меч
  • 17:10
    Американски антиквари: Скрит сред самолетите
  • 18:05
    Извънземни от древността: Създания от дълбините
  • 19:05
    Проклятието на остров Оук: Каменни пръсти
Пълна програма
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 53 еп.
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
  • 19:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 16:40
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 16:55
    "Аниманималс"
  • 17:00
    "Отгатни колко те обичам"
  • 17:25
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 16:05
    "Социална мрежа"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:15
    "Всичко коз" - политическо токшоу
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 16:15
    "На чисто" - комедия / мистъри с Дана Карви, Валерия Голино.
  • 18:00
    "Първичен риск" - приключенски с Лий Монтгомъри, Тони Хъдсън.
  • 19:35
    "Ястреби" - комедия / драма с Тимъти Далтън и Антъни Едуардс.
  • 21:25
    "Свръхвисоки честоти" - комедия с Дейвид Бауи, Виктория Джаксън.
Пълна програма
  • 16:00
    Фактор страх
  • 17:00
    М е за Музика
  • 18:00
    Just Tattoo Of Us
  • 19:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • 16:30
    MTV Asks Little Mix
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    Leading Ladies: Beyonce Vs Gaga...
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 16:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 3
  • 17:05
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 3
  • 18:00
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 3
  • 19:00
    Сибирският Одисей
Пълна програма
  • 16:00
    Морски вълци, еп. 1
  • 17:00
    Сервиз SOS, еп. 4
  • 18:00
    Сервиз SOS, еп. 8
  • 19:00
    Тайни на историята, еп. 6
Пълна програма
  • 16:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 13
  • 17:00
    Животински боен клуб, еп. 6
  • 18:00
    Дивият Йелоустоун: Огън и лед, еп. 1
  • 18:50
    Големи котки: Невероятно животинско семейство, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Мансфилд Таун - Линкълн Сити, мач от английската Лига 2, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Милуол - Брайтън & Хоув Албиън, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 20:00
    Футбол: Лион - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:25
    "Времето ще покаже"
  • 17:50
    "В действителност"
Пълна програма
  • 16:40
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 17:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 18:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 18:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
Пълна програма
  • 16:20
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Интер
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Брюж
  • 20:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 20:30
    Най-великата футболна сцена
Пълна програма
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 17:00
    "Съкровища от отпадъци" - документация
  • 18:00
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 16:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 18:00
    Вести
  • 18:30
    Вести-Москва
  • 18:50
    Вести
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "48 минути"
  • 19:00
    "Със собствените си очи"
Пълна програма
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 19:00
    "Най-после край на работния ден!" - журнал
  • 20:00
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
Пълна програма
  • 16:30
    Паралакс - /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /на живо/
  • 18:30
    "Разбулване" - с водещ Н.Панков /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 16:25
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 16:50
    Ninjago - Garmadons Motorrad-Gang
  • 17:15
    Sally Bollywood
  • 17:45
    Voll zu spat!
Пълна програма
  • 16:45
    Исторически календар
  • 17:00
    Искам да съм като тях- спортна конференция
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    На фокус-предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 10
  • 17:00
    Съживяване на английски вили - резултатите: Олбъри
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 17
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 18
Пълна програма
  • 16:30
    Виж България - Козичино
  • 17:00
    Бавария - традициите създават бъдещето
  • 17:30
    Бавария - Да намериш партньори и приятели
  • 18:00
    Архитектурно - исторически резерват Копривщица
Пълна програма
  • 16:00
    Срещи с чудовища
  • 17:00
    Загадки в музея
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 16:00
    Срещи с чудовища
  • 17:00
    Загадки в музея
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 16:20
    Завръщане в бъдещето II, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1989
  • 18:05
    Челюсти, САЩ, приключенски/драма/трилър, 1975
  • 20:05
    Челюсти 2, САЩ, екшън/трилър, 1978
  • 22:00
    Смъртоносна надпревара, Германия,Великобритания,САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2008
Пълна програма
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    "Трапезица - крепост от укрепителната система на Великия Търновград" - I част, документален филм
Пълна програма
  • 16:30
    Бон Апети - кулинарно предаване, еп. 17
  • 17:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 25
  • 17:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 26
  • 18:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 14:07
    Саган Биографичен 2008
  • 18:20
    Борг/Макенроу Биография, Драма, Спортен 2017
  • 20:39
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 22:01
    Мъжът, който се смееше Драма 2012
Пълна програма
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Първи срещи: Една маса за двама" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:15
    Кости - девети сезон, еп. 7
  • 17:10
    Пазители на времето - първи сезон, еп. 13
  • 18:05
    Малкълм - втори сезон, еп. 9
  • 18:35
    Малкълм - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 16:30
    FASHION DESTINATION
  • 16:55
    FASHION WEEK
  • 17:00
    TOP MODELS
  • 17:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 115 и 116 eп.
  • 17:00
    "Студио за татуировки" - 9 еп.
  • 17:50
    "Океански патрул" - 10 и 1 еп.
  • 18:40
    "На косъм" - 3 еп.
Пълна програма
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
  • 17:15
    Бизнес дейли-продължение
  • 17:30
    новини
Пълна програма
  • 16:25
    Подводная жизнь дельты Волги
  • 16:55
    Прикладная ихтиология
  • 17:20
    Оружейный клуб
  • 17:45
    Крылатые охотники
Пълна програма
  • 16:45
    "Идеалната непозната" - трилър с уч. на Холи Бери, Брус Уилис, Джовани Рибизи, Ричард Портноу, Гари Дърдън, Флоренша Лозано и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Заплащането" - трилър с уч. на Бен Афлек, Ума Търман, Аарън Екхар, Пол Джамати, Колм Феоре, Катрин Морис, Джо Мортън, Майкъл Хол и др.
Пълна програма
  • 16:45
    Gold Rush: Dead in the Water
  • 17:30
    Weird Creatures With Nick Baker: Sea Dragon
  • 18:15
    Cake Boss: Gator Bite
  • 18:40
    Cake Boss: A Bride, A Boat, And Bamboozled!
Пълна програма
  • 16:40
    Кухнята
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
  • 17:55
    Гражданка в ранчото
  • 18:20
    Режи!
Пълна програма
  • 16:45
    Опасният Хенри
  • 17:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 17:45
    Геймърки
  • 18:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 16:15
    Ски полети: Световна купа в Планица, квалификация
  • 17:15
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени, директно
  • 18:45
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост в Себринг, обзор
  • 19:10
    Новини
Пълна програма
  • 16:40
    "Отмъстителите: Война без край", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Робърт Дауни Джуниър, Крис Хемсуърт, Марк Ръфало, Крис Евънс, Скарлет Йохансон, [12+]
  • 19:10
    "Съвременно семейство X, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Райън Кейз, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 19:30
    "Младият Шелдън ІІ, 15 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джафар Махмуд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 19:50
    "Фарго ІІІ, 1 еп.", късометражна драма, САЩ, 2017; реж. Ноа Хоули, с Юън Макгрегър, Кари Куун, Мери Елизабет Уинстед, Дейвид Тюлис, [18+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:40
    Paprika
  • 16:50
    Paprika
  • 17:00
    Muppet Babies
  • 17:15
    Muppet Babies
Пълна програма
  • 16:45
    Опасният Хенри
  • 17:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 17:45
    Геймърки
  • 18:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 16:30
    Изчезнали: На мисия
  • 17:25
    Американско чудовище: Последното излъчване
  • 18:20
    Почти ми се размина: Фалшивото ченге
  • 19:15
    Предсмъртни обаждания: Убийство в голямото небе
Пълна програма
  • 16:45
    Football Stars: Antoine Griezmann
  • 17:10
    Football Stars: Olivier Giroud
  • 17:40
    Football Stars: Paul Pogba
  • 18:05
    Premiere National Icons: Eusebio vs Cristiano Ronaldo
Пълна програма
  • 16:30
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 16:50
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 17:15
    Fishing Edge
  • 17:35
    Fishing Edge
Пълна програма
  • 16:10
    Изковани в огъня: Пионерски меч
  • 17:10
    Американски антиквари: Скрит сред самолетите
  • 18:05
    Извънземни от древността: Създания от дълбините
  • 19:05
    Проклятието на остров Оук: Каменни пръсти
Пълна програма
  • 16:00
    Сервиз SOS, еп. 4
  • 17:00
    Сервиз SOS, еп. 8
  • 18:00
    Тайни на историята, еп. 6
  • 19:00
    Тайни на историята, еп. 5
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.3, еп.54
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:25
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 15:55
    Конан; сезон 1, епизод 13, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 16:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
  • 17:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
  • 19:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 22, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
  • 16:35
    Отмъщението; сезон 2, епизод 7, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 17:40
    Отмъщението; сезон 2, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 18:45
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 41, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 19:45
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 42, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 16:00
    Разтърсващи престъпления: Бевърли Алит
  • 17:00
    Първите 48 часа: Убиецът от Риървю/От упор
  • 18:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 30
  • 18:30
    Полицейски патрул: Епизод 1
Пълна програма
  • 16:40
    Всички хубави неща
  • 18:40
    Бяхме войници
  • 21:15
    `71
  • 23:15
    Балибо
Пълна програма
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 5 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 6 с
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
  • 17:50
    Punk'd
Пълна програма
  • 16:35
    Survey My Pussy (18+)
  • 17:00
    Undercover Rub 'N' Tug (18+)
  • 17:25
    Switching Teams: Part 3 (18+)
  • 17:48
    Tiny Blonde Pussy Stretched Out (18+)
Пълна програма
  • 16:30
    "Ла Лига" - документален филм
  • 17:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Miami Open, Маями (WTA Premier Mandatory)
Пълна програма
  • 16:30
    Агрофорум - повт.
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Флора и фауна - повт.
  • 17:35
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 16:30
    GRAVEYARDS - USHUAIA GRAVEYARD
  • 17:00
    GRAVEYARDS - ROSARIO'S GRAVEYARD
  • 18:00
    WONDERS OF THE WORLD 4
  • 18:30
    INSPIRING LIVES GLOBAL 7
Пълна програма
  • 09:25
    NEW Retribution
Пълна програма
  • 16:30
    Built To Shred
  • 17:00
    World of X Games 2016
  • 18:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 18:30
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 16:35
    Кучешкият топ 100: Любимци на нацията (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 17:05
    Речни Чудовища (Series 6): Кръвожадният дух (Episode 6)
  • 18:00
    Аз и кучето ми: Състезанието на века (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 19:00
    Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на дракона (Episode 4)
Пълна програма
  • 16:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 17:00
    Документална поредица
  • 17:30
    Българска поп музика
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 15:50
    Daniel Harding and the Orchestre de Paris : Wagner, Benjamin, Brahms
  • 17:10
    Kristjan Jarvi conducts the Baltic Sea philharmonic : Prokofiev, Stravinsky, Part, Gelgotas
  • 19:25
    Les Siecles and Francois-Xavier Roth: Debussy, Franck, Saint-Saens
  • 20:40
    InterMezzo
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Локомотив ГО - Арда, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 17:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 21-ви епизод, повторение
  • 18:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 20:00
    Футбол: Верея - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Валенсия - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Miami Open, Маями (WTA Premier Mandatory)
Пълна програма
  • 16:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 2-ри епизод, повторение
  • 17:00
    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Филаделфия Севънтисиксърс, мач от НБА, повторение
  • 19:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 25-и епизод
  • 20:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 35-и епизод
Пълна програма
  • 16:30
    Изчезнали: На мисия
  • 17:25
    Американско чудовище: Последното излъчване
  • 18:20
    Почти ми се размина: Фалшивото ченге
  • 19:15
    Предсмъртни обаждания: Убийство в голямото небе
Пълна програма
  • 16:30
    "Майсторски клас"
  • 17:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 18:00
    "Историята оживява", (п)
  • 18:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 15:15
    "Съли: Чудото на Хъдсън", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Клинт Истууд, с Том Ханкс, Арън Екхарт, Лора Лини, Ана Ган, Валери Махафи, [15+]
  • 16:50
    "Дж. Едгар", биографична драма, САЩ, 2011; реж. Клинт Истууд, с Леонардо ДиКаприо, Наоми Уотс, Арми Хамър, Джош Лукас, Джуди Денч, [12+]
  • 19:10
    "По американски I, 13 еп.", спортна драма, САЩ, 2019; реж. Салли Ричардсън-Уитфийлд, с Даниъл Езра, Грета Ониегоу, Саманта Логан, Майкъл Еванс Белинг, Тей Дикс, [12+]
  • 20:00
    "Черен понеделник I, 8 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Джъстин Типинг, с Дон Чийдъл, Андрю Ранълс, Реджина Хол, Пол Шиър, [18+]
Пълна програма
  • 16:15
    "Кеят I, 3 еп.", романтичен трилър, Испания, 2019; реж. Хесус Колменар, Алекс Родриго, Хорхе Дорадо, с Вероника Санчес, Ирене Аркос, Алваро Морте, Сесилия Рот, Марта Миланс, [15+]
  • 17:10
    "По-добри неща ІІІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
  • 17:40
    "Секси мамче II, 2 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Франки Шоу, с Франки Шоу, Мигел Гомес, Роузи О’Донъл, Анна Раймър, Александра Раймър, [15+]
  • 18:10
    "Където бродят дивите неща", фентъзи - драма, САЩ, 2009; реж. Спайк Джоунс, с Макс Рекърдс, Катрин Кийнър, Марк Ръфало, Пепита Емерикс, Стив Музакис, [12+]
Пълна програма
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Рибарски рай (образователен филм за риболовен туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Пролетен спомен за Яврово (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 16:35
    Уоликазам!
  • 17:00
    Искрица и Сияйница
  • 17:10
    Кафенето на Масленка
  • 17:30
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 16:45
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 5, Канада, военен, 2015
  • 17:30
    Полдарк, сезон 2, еп. 10, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 18:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 19:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 2, Канада, 2017
Пълна програма
  • 16:00
    Боксьорът
  • 17:35
    Всичко на Цукер!
  • 19:10
    Фин
  • 20:40
    Нечий герой
Пълна програма
  • 16:25
    Вечните моменти на Мария Ларсон
  • 18:15
    Железопътни тигри
  • 20:15
    Войната в "Роял палас"
  • 22:00
    Ловци на духове
Пълна програма
  • 15:55
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 17:15
    Упадъкът на мъжката империя
  • 18:50
    Семпъл
  • 20:25
    Бурята
Пълна програма
  • 16:30
    Made in China
  • 18:00
    Close Up
  • 18:30
    Close Up
  • 19:00
    Close Up
Пълна програма
  • 15:50
    Live Recap Asia Talent Cup 2018
  • 16:55
    Freeride World Tour 2019
  • 18:40
    Sailing Arabia
  • 19:20
    Enduro World Series S18
Пълна програма
  • 15:45
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: слалом /мъже/
  • 17:25
    През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /8 епизод/
  • 18:10
    Футбол: Германия - Сърбия - приятелска среща
  • 20:00
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини магазинно предаване
Пълна програма
  • 16:15
    60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
  • 17:15
    Малки истории
  • 17:30
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 16:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 17:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
  • 19:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
  • 21:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
Пълна програма
  • 16:30
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 17:30
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 18:30
    Студио "Баскетбол"
  • 19:00
    Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва - Фенербахче
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Шампионска лига Ювентус - Атлетико Мадрид
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А Обзор
  • 19:00
    Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
  • 19:30
    Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Копа Судамерикана Депортиво Мунисипал - Колон
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига "Светът на Ла Лига"
  • 18:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
  • 19:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Еспаньол , мач от испанската Ла Лига
Пълна програма
  • 16:30
    Любимите български филми: "Иконостасът" (п), (1969г.)
  • 18:10
    "Холивудски знаменитости": Куин Латифа
  • 18:30
    Новини - централна емисия
  • 19:00
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова
Пълна програма
  • 16:20
    "ДНК"
  • 17:25
    "ОБЗОР ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 18:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 18:55
    "ОСНОВАНО НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ"
Пълна програма

Сериали

AXN Black 16:55
Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Diema 17:00
"Теория за големия взрив" - сериал, сезон 9
e-kids 17:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Fox Life 17:00
Анатомията на Грей - петнадесети сезон, еп. 15
Fox Crime 17:05
Убийства в Мидсъмър - осми сезон, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 17:45
Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, мъже, директно
Eurosport HD 16:45
Ски бягане: Световна купа в Квебек, 15 км, мъже, директно
bTV Action 17:00
"Дивата муха" /п./ - предаване за екстремни спортове (2019), еп.10
MAX Sport 1 17:00
Тенис: ATP 1000 Маями

Всички предавания

Филми

TV1000 16:50
Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2004
HBO3 16:55
"Две готини кралици ІІ, 4 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Тиг Нотаро, с Джесика Уилямс, Фийби Робинсън, [15+]
TVT 17:00
България. Морска дестинация (образователен филм за морски туризъм)
EPIC Drama 17:10
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 5, Канада, военен, 2017
AXN 17:15
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 18, екшън, криминален, САЩ, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}