ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:30
    В Белия дом на Обама сериен документален филм /4, последен епизод/п/
  • 03:40
    Господин Селфридж тв филм /1 и 2 епизод/п/(12)
  • 04:30
    Бразди /п/
  • 05:00
    В Белия дом на Обама документален филм /3 епизод/п/
Пълна програма
  • 01:00
    "Момчетата от Джърси" - музикален, биографичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Джон Лойд Янг, Кристофър Уокън, Алексис Краус, Джозеф Русо, Франческа Истууд и др.
  • 03:30
    "Мармалад" /п./
  • 05:30
    "Аламинут: Ново поколение" - скеч шоу
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.4 еп.1, 2
Пълна програма
  • 02:15
    "Щрак" - с уч. на Адам Сандлър, Кейт Бекинсейл, Кристофър Уокън, Дейвид Хаселхоф, Хенри Уинклър, Шон Остин, Дженифър Кулидж и др. /п/
  • 04:40
    "Отмъщението на шаферките" - с уч. на Рейвън-Симоне, Джоана Гарсия, Бет Бродерик, Дейвид Клейтън Роджърс и др. /п/
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 01:30
    Мултимедия - лайфстайл предаване с Даниел Ненчев /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
  • 03:30
    Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
  • 04:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 02:00
    Свидетелите; сезон 1, епизод 5, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 02:45
    Свидетелите; сезон 1, епизод 6, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 03:45
    Отмъщението; сезон 2, епизод 16, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 05:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 16, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 01:40
    Чудовищата в мен: Белите ми дробове гният
  • 02:35
    Чудовищата в мен: В урината ми има клонки
  • 03:25
    В Аляска: Риболов посред нощ
  • 04:15
    Правосъдие в горите на Мейн: Проблеми с пуйка
Пълна програма
  • 00:35
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 02:45
    "В окото на бурята" (п)
  • 04:00
    "Извънредно включване" (п)
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:15
    "Вълкът: Твой чак до смъртта" - криминална поредица, N, 2008
  • 03:45
    "Дона Леон: Пуснете децата да дойдат при мен" - криминална поредица, ФРГ, 2010
  • 05:15
    "Алфонс и гости" - комедийно шоу
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 02:10
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 02:40
    Япония днес Бойните доспехи на самураите
  • 03:00
    Иван Кирков или да се спасиш в спомена документален филм /п/
  • 04:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Пълна програма
  • 02:20
    My Knight and Me
  • 02:30
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
  • 02:47
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:15
    "Агент Х" /п./ - сериал, еп.6, 7
  • 04:15
    "Посещението" - хорър, мистъри, комедия (САЩ, 2015), режисьор М. Найт Шамалан, в ролите: Оливия ДеЖон, Ед Оксенбоулд, Диана Дънаган, Питър Макроби, Катрин Хаан и др.
  • 05:15
    "Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.2
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" /п./ - анимация, с.3 еп.5, 6
Пълна програма
  • 01:45
    "Информаторите" /п./ - трилър, криминален, драма (Германия, САЩ, 2008), режисьор Грегор Джордан, в ролите: Били Боб Торнтън, Ким Бейсингър, Мики Рурк, Уинона Райдър, Амбър Хърд, Рис Ифънс, Джон Фостър, Остин Никълс и др. [16]
  • 03:45
    "Пистолет, куфар и 3 смърдящи варела" /п./ - екшън, комедия (България, 2012), режисьор Георги Костов, в ролите: Асен Блатечки, Деян Донков, Ивайло Захариев, Владислав Карамфилов, Георги Кадурин, Златка Керемедчиева, Йордан Данчев и др.
  • 06:00
    "Перфектна майка" /п./ - психотрилър, драма (тв филм, САЩ, 2013), режисьор Ричард Габай, в ролите: Хелън Слейтър, Мейгън Мартин, Патрик Фабиан, Саманта Бейли и др.
  • 07:45
    "Снежната кралица 2" /п./ - анимация, приключенски, семеен (Русия, 2014), режисьор Алексей Цицилин
Пълна програма
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 04:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Какво ядем?" /п./ - документална поредица, с.5 еп.8, 9
  • 02:50
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.68
  • 04:00
    "Сега и завинаги" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:05
    "Спасяването на редник Райън", военна драма, САЩ, 1998; реж. Стивън Спилбърг, с Том Ханкс, Том Сайзмор, Едуард Бърнс, Бари Пепър, Адам Голдбърг, [18+]
  • 03:55
    "Ответен удар VI, 5 еп.", криминален екшън, Великобритания, 2019; реж. Пол Уилмшърст, с Уорън Браун, Даниъл Макферсън, Алин Сумаруата, Джейми Бамбър, Ясмин Алън, [18+]
  • 04:50
    "Зимата на чудесата", късометражна комедия, Германия, 2017; реж. Корбиниан Дуфтер, с Михаел Томас, Давид Месмер, Тереза Ризос, Юлия Йелинек, [18+]
  • 05:20
    "Начало на сезона", комедия - сатира, САЩ, 1995; реж. Робърт Ул, с Робърт Ул, Род Тейлър, Гейлард Сартейн, Хелън Шейвър, Маги Хан, [12+]
Пълна програма
  • 01:50
    "Прекрасна страна", уестърн - драма, Австралия, 2016; реж. Уоруик Торнтън, със Сам Нийл, Брайън Браун, Хамилтън Морис, Томас М. Райт, Юън Лесли, [18+]
  • 03:45
    "Кучка (2017)", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мариана Палка, с Джейсън Ритър, Джейми Кинг, Мариана Палка, Брайтън Шарбино, Рио Манджини, [18+]
  • 06:30
    "Прелом", късометражна драма, Великобритания, 2015; реж. Ник Мос, с Джон Хърт, Кика Маркам, Крис Мейсън, Катрин Роуз Морли, [12+]
  • 07:00
    "Убиваш ме, Сусана", романтична комедина драма, Мексико, 2016; реж. Роберто Шнайдер, с Гаел Гарсия Бернал, Вероника Ечегуи, Ашли Хиншоу, Бьорн Хлинюр Харалдсон, Джадин Уонг, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 02:30
    TBD
  • 03:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 04:00
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Изпратено с надежда: За Коледа" - романтичен филм с уч. на Ерик Мейбиъс, Кристин Буут, Кристъл Лоу, Джеф Густафсън и др. /п/
  • 06:50
    "Малката булка" - сериен филм
  • 10:00
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:10
    Еротичен телепазар
  • 06:30
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2
  • 07:30
    "Топ Гиър: Ботсвана" - предаване за автомобили
  • 09:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 22
Пълна програма
  • 02:00
    Опасно за живота: Сензационни домашни експерименти
  • 03:00
    Експедиция в непознатото: По следите на металната библиотека
  • 04:00
    Да продадеш колата си: Джип Уилис
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Кралете на петрола
Пълна програма
  • 02:10
    Строителни постижения: Футуристичният плаващ град в Амстердам
  • 03:00
    Строителни постижения: Строителството на модерното летище в Мумбай
  • 03:48
    Как са го направили?: Самолетни гуми/ Револвери/ Настилка за стадиони
  • 04:12
    Как са го направили?: Сюнгер/ Изпит за шофьор на такси
Пълна програма
  • 02:15
    Ханк Зипзър
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Мит или наука"
  • 03:00
    "Велики мечтатели: Тесла"
  • 04:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 04:30
    "Изследователи: Чудесната планета"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 03:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 04:30
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
Пълна програма
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
Пълна програма
  • 01:30
    Ски полети: Световна купа в Планица, отборно състезание
  • 02:30
    Колоездене: Милано - Сан Ремо
  • 03:30
    Ски бягане: Световна купа в Квебек, 15 км, мъже
  • 04:00
    Ски полети: Световна купа в Планица, отборно състезание
Пълна програма
  • 02:00
    Формула Е: Състезание в Саня, Китай
  • 02:30
    Ски полети: Световна купа в Планица, отборно състезание
  • 04:00
    Кърлинг: Световно първенство в Дания, полуфинал, жени
  • 06:00
    Ски полети: Световна купа в Планица, индивидуално състезание
Пълна програма
  • 02:10
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 3
  • 02:35
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 8
  • 02:55
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 9
  • 03:20
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 02:10
    Immaf European Open
  • 03:00
    Immaf European Open
  • 03:50
    Extreme Fighting Championship
  • 04:40
    Monster Jam
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 02:05
    Евтин дом на плажа
  • 02:27
    Евтин дом на плажа
  • 02:50
    Безплатна ваканционна къща
  • 03:35
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 01:45
    Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 9
  • 02:30
    Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 15
  • 03:20
    Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 16
  • 04:05
    Без думи - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 01:55
    Бул - първи сезон, еп. 16
  • 02:40
    Бул - първи сезон, еп. 17
  • 03:30
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 20
  • 04:20
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 01:00
    "Неудържим", екшън - трилър, САЩ, 2010; реж. Тони Скот, с Дензъл Уошингтън, Крис Пайн, Росарио Доусън, Итън Саплий, Кевин Дън, [12+]
  • 02:40
    "Борг срещу Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 04:45
    "Островът", фантастика - трилър, САЩ, 2005; реж. Майкъл Бай, с Юън Макгрегър, Скарлет Йохансон, Джимон Хунсу, Шон Бийн, Стив Бушеми, [15+]
  • 05:25
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
Пълна програма
  • 01:55
    Забранена история, сезон 5, еп. 3
  • 02:45
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 8
  • 03:35
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 2
  • 04:25
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 02:20
    Надпревара за находки: Тексас: Полетът на Пчелата Гръмбъл
  • 02:45
    Американски антиквари: Роден за лоши дела
  • 03:35
    Надпревара за находки: Тексас: Мери и новата й бричка
  • 03:55
    Надпревара за находки: Тексас: Чупи го, щом си го купил
Пълна програма
  • 01:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 53 еп.
  • 02:30
    Риболовен филм - тв поредица
  • 03:30
    МОТОХОБИ
  • 04:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 02:00
    "Строубъри Шорткейк"
  • 02:50
    "Мончичи"
  • 03:15
    "Конни"
  • 03:35
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 07:00
    "Парчета от реалността"
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 00:55
    "Принцът и аз" - комедия / семеен с участието на Джулия Стайлс, Люк Мейбли.
  • 02:45
    "F / X" - екшън / трилър с Браян Браун, Браян Денехи.
  • 04:30
    "Гробницата" - ужаси с Джон Карадайн, Сибил Данинг.
  • 05:25
    "В близък план - Ридик"
Пълна програма
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    MTV Световна сцена
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    World Stage: MTV Presents...
  • 03:45
    Jennifer Lopez: The Ride Part 1
  • 04:05
    Jennifer Lopez: The Ride Part 2
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 8
  • 02:30
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 9
  • 02:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 10
  • 03:20
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 01:55
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 5
  • 02:40
    Разглоби ме, еп. 1
  • 03:25
    Лудите учени, еп. 5
  • 03:50
    Уличен Гений, еп. 11
Пълна програма
  • 01:50
    Животът на Големия бариерен риф, еп. 1
  • 02:35
    Животът на Големия бариерен риф, еп. 2
  • 03:20
    Животът на Големия бариерен риф, еп. 3
  • 04:10
    Амазония, еп. 2
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Мансфилд Таун - Линкълн Сити, мач от английската Лига 2, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:45
    Филм "Странна жена"
  • 04:10
    "Модна присъда"
  • 05:00
    Новости
  • 05:10
    "Гении и злодеи"
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 00:15
    "Победи звездата" - шоу
  • 04:55
    "Биячи 2: Bad Ass 2" - екшън филм, U, 2014
  • 06:05
    "Доведени братя" - комедия, U, 2008
  • 07:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Стронгмен Шампионска Лига
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Стронгмен Шампионска лига
Пълна програма
  • 02:05
    "Германия търси суперзвездата" - Recall в Южен Тайланд
  • 04:00
    "Звезди в огледалото: Кажи ми какъв съм!" - шоу
  • 06:10
    "Ексклузивно специално"
  • 07:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:20
    "Бялата гвардия"
  • 02:50
    "Изкуственият отбор"
  • 03:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 04:15
    "Храм за Онегин. След славата"
Пълна програма
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 02:05
    "Равни" - драма, U, 2015
  • 03:45
    "Коя е Хана?" - трилър, U, 2011
  • 05:55
    "Дръзката тройка" - комедийно шоу
  • 06:55
    "Снимки на жени" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 01:30
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение /
  • 03:15
    "Изгнаници клети"
  • 03:45
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:45
    Der Phantastische Paul
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Chuggington - Die Loks sind los!
Пълна програма
  • 02:00
    Будителите са тук- документален филм
  • 03:00
    60 минути-предаване на Телемедиа-повторение
  • 04:00
    Кръвен баща-игрален филм,Франция
  • 05:30
    Концерт на Сузана Клинчарова -документален филм
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    Режи, Джуниър!: Хвърляй на грила!
  • 02:48
    Железният готвач на Америка: Моримото срещу Уади
  • 03:36
    Кралят на тортите: Гигантски зъб и маскарад за 16-ти рожден ден
  • 04:00
    Кралят на тортите: Следващата велика булка, торта-риба и Сизър Кастано
Пълна програма
  • 02:00
    JAM - еп.14
  • 02:30
    WWF - Крайречни гори в Персина
  • 03:00
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
  • 03:30
    Пътешествие из Перу
Пълна програма
  • 02:00
    Живот в дървена вила
  • 02:30
    Живот в дървена вила
  • 03:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 04:00
    Срещи с чудовища
Пълна програма
  • 02:00
    Живот в дървена вила
  • 02:30
    Живот в дървена вила
  • 03:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 04:00
    Срещи с чудовища
Пълна програма
  • 01:35
    Писък 2, САЩ, ужаси/мистерия, 1997
  • 03:30
    Писък 3, САЩ, ужаси/трилър, 2000
  • 05:50
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
  • 07:15
    Ейс Вентура: Повикът на природата, САЩ, приключенски/комедия/криминален, 1995
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на..."Gravity Co"" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си бегач?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Тайните на Източните Родопи" - III част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 25 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 02:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 9
  • 02:50
    Хестън: Мисията невъзможна, еп. 4
  • 03:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 29
  • 04:10
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 30
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:51
    Стейтън Айлънд Комедия, Криминален, Драма 2009
  • 03:24
    Дом Хемингуей Комедия, Криминален 2013
  • 04:54
    Истинският Люин Дейвис Драма, Музикален 2013
  • 05:04
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 01:45
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:35
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 10:50
    "Клубът на червените гривни" - доку-поредица
  • 12:50
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:55
    Легион - втори сезон, еп. 9
  • 02:40
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 3
  • 03:30
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 4
  • 04:15
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    FASHION FILMS
  • 02:30
    FASHION FILMS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    LINGERIE
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Welcome To The Weekend!
  • 16:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 02:10
    "Прелюбодейци" - 1 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 3 еп.
  • 03:25
    "Хладнокръвно" - 1 eп.
  • 04:15
    "Дог и Бет: на лов" - 9 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 00:00
    "Бъгси" - биографична драма с уч. на Уорън Бийти, Анет Бенинг, Харви Кайтел, Бен Кингсли, Елиът Гулд, Джо Мантеня и др.
  • 06:00
    "Моето индийско село" - романтична комедия с уч. на Хенинг Баум, Волке Хегенбарт, Михаел Лот, Уил Кенън и др.
  • 08:30
    "Рубиненочервено" - фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Флориан Бартоломей, Костя Улман, Вероника Ферес, Уве Коскиш, Петер Симонишек, Катарина Тхалбах и др. /п/
  • 11:00
    "Желязната лейди" - биографична драма с уч. на Мерил Стрийп, Джим Броудбент,, Александра Роуч, Хари Лойд, Оливия Колман, Джон Сешънс и др. /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Extreme Forensics: Vanishing Man
  • 02:30
    I Almost Got Away With It: Got to Hide Out in Suburbia
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Make You a Superstar
  • 04:00
    Gold Rush: Gold at Last
Пълна програма
  • 02:07
    Голямата хапка на Гай
  • 02:30
    Огнена кухня на открито
  • 02:52
    Огнена кухня на открито
  • 03:15
    Пребори Боби Флей
Пълна програма
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:30
    Ски полети: Световна купа в Планица, отборно състезание
  • 02:30
    Колоездене: Милано - Сан Ремо
  • 03:30
    Ски бягане: Световна купа в Квебек, 15 км, мъже
  • 04:00
    Ски полети: Световна купа в Планица, отборно състезание
Пълна програма
  • 01:00
    "Неудържим", екшън - трилър, САЩ, 2010; реж. Тони Скот, с Дензъл Уошингтън, Крис Пайн, Росарио Доусън, Итън Саплий, Кевин Дън, [12+]
  • 02:40
    "Борг срещу Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 04:45
    "Островът", фантастика - трилър, САЩ, 2005; реж. Майкъл Бай, с Юън Макгрегър, Скарлет Йохансон, Джимон Хунсу, Шон Бийн, Стив Бушеми, [15+]
  • 05:25
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
Пълна програма
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Welcome To The Weekend!
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 01:40
    Убиецът от стълбището: Епизод 1
  • 02:35
    Убиецът от стълбището: Епизод 2
  • 03:30
    Убиецът от стълбището: Епизод 3
  • 04:25
    Убиецът от златния щат: Разследванията на списание "Пийпъл"
Пълна програма
  • 02:00
    Fight Stars: Manny Pacquiao
  • 02:30
    Football Stars: Thomas Muller
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Episode 51
  • 03:25
    The Burning Issue: Football
Пълна програма
  • 02:15
    Big Water Adventure
  • 02:35
    Big Water Adventure
  • 03:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 03:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 02:20
    Надпревара за находки: Тексас: Полетът на Пчелата Гръмбъл
  • 02:45
    Американски антиквари: Роден за лоши дела
  • 03:35
    Надпревара за находки: Тексас: Мери и новата й бричка
  • 03:55
    Надпревара за находки: Тексас: Чупи го, щом си го купил
Пълна програма
  • 02:25
    Лудите учени, еп. 5
  • 02:50
    Уличен Гений, еп. 11
  • 03:10
    Разглоби ме 2, еп. 3
  • 03:55
    Лудите учени, еп. 8
Пълна програма
  • 01:00
    "Момчетата от Джърси" - музикален, биографичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Джон Лойд Янг, Кристофър Уокън, Алексис Краус, Джозеф Русо, Франческа Истууд и др.
  • 03:30
    "Мармалад" /п./
  • 05:30
    "Аламинут: Ново поколение" - скеч шоу
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.4 еп.1, 2
Пълна програма
  • 02:10
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:20
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:20
    Тоталкар; сезон 1, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:45
    Спайдърмен: В света на паяка-специално съдържание; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 01:45
    Отмъщението; сезон 2, епизод 32, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 02:50
    Профилиране; сезон 6, епизод 1, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 03:45
    Профилиране; сезон 6, епизод 2, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Часовете преди убийство: Цел на омразата
  • 02:50
    Лия Ремини: Сциентологията и последиците: Последствията
  • 03:45
    Лия Ремини: Сциентологията и последиците: Пропагандни оръжия
  • 04:30
    Полицейски патрул: Епизод 5
Пълна програма
  • 02:20
    Трезорът
  • 04:10
    Беоулф
  • 05:15
    Танци по време на Лунаса
  • 07:10
    Готино усещане
Пълна програма
  • 01:45
    Ирина Купченко в фильме "Странная женщина" (12+)
  • 04:10
    "Модный приговор" (6+)
  • 05:00
    Новости
  • 05:10
    "Гении и злодеи" (12+)
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Лиза из Сохо
  • 04:00
    Т/с "Главные роли", 2 с
  • 04:10
    Т/с "Главные роли", 1 с
Пълна програма
  • 02:20
    Однажды преступив черту. Х/ф
  • 04:25
    Незабудки. Х/ф
  • 05:00
    Утро России. Суббота
  • 08:40
    Местное время. Суббота
Пълна програма
  • 02:20
    Lip Sync Battle
  • 02:45
    Lip Sync Battle
  • 03:10
    Lip Sync Battle
  • 03:35
    Саут Парк
Пълна програма
  • 02:12
    Practice Makes Her Purrrrfect (18+)
  • 02:33
    Hammering Out The Details (18+)
  • 02:57
    UK Hottie Haggles With Pervert (18+)
  • 03:22
    Taking A Shine To Her Tits (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Пряко: Тенис: Miami Open, Маями (WTA Premier Mandatory)
  • 05:30
    "Ла Лига Архивите: Джузепе Роси и Рафа Маркес" - документален филм
  • 06:05
    "Светът на Ла Лига: Ракитич" - документален филм
  • 06:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory - полуфинали, повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 02:00
    THE DESCENT
  • 03:00
    THE CHANGE MAKERS - NORWAY
  • 04:00
    EARTH: CRACKS OF RAGE - HEART OF THE FIRE
  • 05:00
    THE CHINESE WHITE GOLD
Пълна програма
  • 12:30
    LNK Boxing Night 11, Arena Riga, 23.03.2019
  • 15:10
    LNK Boxing Night 11, Arena Riga, 23.03.2019
  • 17:00
    NEW Extreme IV - NEW Extreme 2017
Пълна програма
  • 02:00
    Vans Get-N Classic, Vol. 2
  • 02:45
    Blastoid
  • 03:00
    On Surfari
  • 03:30
    On Surfari
Пълна програма
  • 01:55
    Престъпността през войната (Series 1): Нацисткият обир на бижута (Episode 6)
  • 02:45
    Забранена история (Series 4): Тайните на Бюрото убиец (Episode 3)
  • 03:35
    Забранена история (Series 4): Мрачните истини на тамплиерите (Episode 4)
  • 04:20
    Ловецът на оръжия (Series 2): Отмъщение за Пърл Харбър (Episode 3)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 03:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 01:35
    Lisa Simone - Jazz in Marciac
  • 02:35
    R+R=NOW (Glasper, Scott, Hodge, McFerrin...) - Jazz a Vienne
  • 03:35
    Snarky Puppy at the Stockholm Jazz Festival
  • 04:35
    Christian Scott aTunde Adjuah - Jazz a Vienne
Пълна програма
  • 02:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Нефтохимик - Левски, първи четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Локомотив ГО - Арда, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Лудогорец - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 01:00
    Пряко: Тенис: Miami Open, Маями (WTA Premier Mandatory)
  • 05:30
    Тенис: Miami Open, Маями (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 08:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 09:00
    Футбол: Реал /М/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 02:20
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Хъдърсфилд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 25-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 11-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Убиецът от стълбището: Епизод 1
  • 02:35
    Убиецът от стълбището: Епизод 2
  • 03:30
    Убиецът от стълбището: Епизод 3
  • 04:25
    Убиецът от златния щат: Разследванията на списание "Пийпъл"
Пълна програма
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 00:25
    "Червената лястовица", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Франсис Лоурънс, с Дженифър Лорънс, Джойл Едджертън, Матиас Шьонертс, Шарлот Рамплинг, Мери - Луис Паркър, [18+]
  • 02:45
    "Обществен враг", трилър, САЩ, 1998; реж. Тони Скот, с Уил Смит, Джийн Хакман, Джон Войт, Лиза Бонет, Реджина Кинг, [12+]
  • 05:10
    "На ръба на утрешния ден", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Дъг Лаймън, с Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Ноа Тейлър, [12+]
  • 07:00
    "Гънка във времето", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ейва ДюВернай, със Сторм Рийд, Опра Уинфри, Рийз Уидърспуун, Минди Калинг, Ливай Милър, [7+]
Пълна програма
  • 02:15
    "Игра на тронове V, 7 еп. - Дарът", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Мигел Шапочник, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 03:15
    "Игра на тронове V, 8 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Мигел Шапочник, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 04:10
    "Игра на тронове V, 9 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид Нътър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 06:25
    "Филми и звезди ХI, 6 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Состра (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 02:15
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 6, Канада, военен, 2017
  • 03:00
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 7, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 03:45
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 8, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 04:30
    Господин Селфридж, сезон 4, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2016
Пълна програма
  • 01:15
    Вълната
  • 03:00
    Бурята
  • 04:35
    40
  • 06:20
    Копнеещи сърца
Пълна програма
  • 02:05
    Войната е обявена
  • 03:45
    Пясъчният човек
  • 07:15
    Оливър Шърман
  • 08:35
    Архитектът
Пълна програма
  • 01:15
    Дезертьор
  • 02:50
    От сенките
  • 04:20
    Възкръсналата Мери
  • 06:30
    Герои
Пълна програма
  • 02:00
    Striking Out
  • 03:00
    Close Up
  • 03:30
    Close Up
  • 04:00
    Come Down Molly
Пълна програма
  • 00:40
    УЕФА Европейски квалификации: Швеция - Румъния
  • 02:30
    Спортни новини
  • 02:40
    УЕФА Европейски квалификации: Грузия - Швейцария
  • 04:40
    Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
Пълна програма
  • 02:00
    Вечната музика /п/
  • 02:30
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
  • 03:00
    В кадър Българското пътуване в Европа: Границата Брекзит /п/
  • 03:30
    Денят започва с Георги Любенов /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
  • 04:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 04:30
    Голф: Европейски тур Maybank Championship
  • 06:30
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
  • 02:00
    MMA: UFC Fight Night Стивън Томпсън срещу Антъни Петис
  • 09:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 10:00
    Хокей на лед: NHL Вегас Голдън Найтс - Уинипег Джетс
  • 12:00
    Баскетбол: Евролига Гран Канария - Олимпиакос
Пълна програма
  • 01:00
    Хокей на лед: NHL Уинипег Джетс - Нешвил Предатърс
  • 04:00
    Футбол: Копа Либертадорес Ривър Плейт - Палестино
  • 06:00
    Футбол: Шампионска лига Борусия Дортмунд - Тотнъм
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Рома
Пълна програма
  • 01:45
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ню Йорк Ред Булс - Орландо Сити
  • 03:40
    Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Райо Валекано
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ню Йорк Сити ФК - Лос Анджелис ФК
Пълна програма
  • 02:00
    "Цветен следобед"- избрано от следобедния блок на БСТВ (п)
  • 03:30
    "Гласове" с водещ Явор Дачков (п)
  • 04:30
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
  • 05:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
Пълна програма
  • 00:55
    Юрий Назаров в фильме "СТАРИКИ" "Кровные братья"
  • 02:50
    Василий Лановой в фильме "СТАРИКИ" "Ошибка следствия"
  • 04:25
    "НОВЫЕ РУССКИЕ СЕНСАЦИИ"
  • 05:10
    Дмитрий Паламарчук,Илья Носков,Светлана Щедрина в боевике "ОРУЖИЕ"
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16
Viasat Explorer 02:30
Крале на боклука, сезон 1, еп. 4
Fox Life 02:30
Станция 19 - първи сезон, еп. 1
bTV Comedy 02:30
"Теория за големия взрив" - сериал

Всички предавания

Спорт

BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден
Eurosport HD 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Fine Living 02:50
Екстремни домове (Series 3): Завъртане, карнавал, кости (Episode 9)

Всички предавания

Филми

HBO3 02:35
"Ант-мен и Осата", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Еванджелин Лили, Майкъл Пеня, Уолтън Гогинс, Боби Канавалe, [12+]
Cinemax 2 02:40
"Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
Planeta Folk 02:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
AXN 02:45
Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
FilmBox Extra 03:00
Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}