ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:50
    През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /2 епизод/п/
  • 02:35
    Студио "Х": Не убивай тв филм /9 и 10 епизод/п/(12)
  • 04:20
    Туристически маршрути
  • 04:45
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
Пълна програма
  • 00:50
    "Нощта на ужасите 2: Нова кръв" - хорър, трилър (САЩ, 2013), режисьор Едуардо Родригес, в ролите: Уил Пейн, Джейми Мъри, Шон Пауър, Саша Паркинсън и др.
  • 02:50
    "Търси се…" /п./
  • 03:40
    "120 минути" /п./
  • 05:10
    "Cool…T" /п./
Пълна програма
  • 02:00
    "Гурме детективи: Яж, пий и умри" - с уч. на Дилън Нийл, Брук Бърнс, Брус Бокслайтнър, Марк Синиър, Али Сковбай и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 01:30
    Мултимедия - лайфстайл предаване с Даниел Ненчев /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
  • 03:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:30
    Колела /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Злато; сезон 1, епизод 8, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 02:55
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:40
    Мъже в черно 3.; екшън, комедия, САЩ, 2012
  • 05:35
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 01:40
    Войната за спасяването на китовете: Точка на кипене
  • 02:35
    Войната за спасяването на китовете: Звукът на леда
  • 03:25
    Войната за спасяването на китовете: Гъвкавостта на стоманата
  • 04:15
    Войната за спасяването на китовете: Лош като нашия кораб
Пълна програма
  • 01:45
    " Водачът" - игрален филм
  • 02:45
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 04:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:05
    "Лъжите на победителя" - трилър, ФРГ, 2015
  • 02:40
    "Видимото и невидимото" - драма, ФРГ, 2007
  • 04:40
    Пресклуб
  • 05:45
    "Три.две.едно.Михл Мюлер" - кабаре
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
Пълна програма
  • 02:05
    Музика, музика... /п/
  • 02:35
    Живото дърво научнопопулярен филм
  • 03:00
    №1 Туризмът /БНТ 2 Варна/п/
  • 03:30
    Репетиция /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:20
    My Knight and Me
  • 02:30
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 00:15
    "Посещението" /п./ - хорър, мистъри, комедия (САЩ, 2015), режисьор М. Найт Шамалан, в ролите: Оливия ДеЖон, Ед Оксенбоулд, Диана Дънаган, Питър Макроби, Катрин Хаан и др.
  • 02:15
    "Агент Х" /п./ - сериал, еп.9, 10
  • 04:15
    "Експериментът" /п./ - трилър (САЩ, 2010), режисьор Пол Шуринг, в ролите: Ейдриън Броуди, Кам Джигандей, Форест Уитакър, Клифтън Колинс мл., Маги Грейс и др. [16]
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" /п./ - анимация, с.3 еп.7, 8
Пълна програма
  • 01:30
    "Щатски шерифи" /п./ - екшън, трилър (САЩ, 1998), режисьор Стюарт Беърд, в ролите: Уесли Снайпс, Робърт Дауни мл., Томи Лий Джоунс, Ирен Жакоб, Джо Пантолиано, Кейт Нелигън и др.
  • 04:00
    "13 гряха" /п./ - хорър, трилър (САЩ, 2014), режисьор Даниел Стам, в ролите: Марк Уебър, Девън Грей, Том Бауър, Рутина Уесли, Рон Пърлман и др. [16]
  • 06:00
    "Споделено" /п./ - драма, комедия, романтичен (САЩ, 2013), режисьор Никол Холофсенър, в ролите: Джеймс Гандолфини, Джулия Луис-Драйфус, Катрин Кийнър, Бен Фалкон, Тони Колет и др.
  • 07:45
    "Превъзходство" /п./ - фантастика, трилър (Великобритания, Китай, САЩ, 2009), режисьор Уоли Пфистър, в ролите: Джони Деп, Ребека Хол, Морган Фрийман, Кейт Мара, Зандър Бъркли, Килиън Мърфи, Пол Бетани, Клифтън Колинс мл.
Пълна програма
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 04:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.6 еп.21, 22
Пълна програма
  • 00:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, еп.7, 8
  • 02:50
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.69
  • 04:00
    "Сега и завинаги" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" /п./ - сериал, с.3 еп.16, 17
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:55
    "Маратонецът", криминален, САЩ, 1976; реж. Джон Шлезинджър, с Дъстин Хофман, Лорънс Оливие, Рой Шайдър, Уилям Дивейн, Марте Келер, [18+]
  • 04:05
    "Зомбилениум", комедия - фентъзи, Франция, 2017; реж. Артюр Де Пан, Алексис Дюкор, [12+]
  • 05:15
    "Борсови войни", комедийна драма, САЩ, 1993; реж. Глен Джордан, с Джеймс Гарнър, Джонатан Прайс, Питър Ригерт, Джоана Касиди, Фред Далтън Томпсън, [12+]
  • 07:00
    "Кланът Тененбаум", комедия, САЩ, 2001; реж. Уес Андерсън, с Джийн Хекман, Анджелика Хюстън, Бен Стилър, Гуинет Полтроу, Люк Уилсън, [12+]
Пълна програма
  • 01:05
    "Професор Марстън и Жените чудо", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Анджела Робинсън, с Люк Евънс, Ребека Хол, Бела Хийткоут, Кони Бритън, Джей Джей Фийлд, [18+]
  • 02:55
    "Луна", драма, Франция, 2017; реж. Елза Дирингер, с Летисия Клеман, Род Парадо, Лина Кудри, Жулиен Бодет,Фредерик Пиеро, [18+]
  • 04:30
    "Грисе І, 4 еп.", историческа драма, Сингапур, 2018; реж. Майк Уилуан, с Адиния Уирасти, Мартино Лио, Майкъл Уор, Едуард Акбар, Джейми Адитиа, [18+]
  • 05:20
    "Деца шпиони", приключенска комедия, САЩ, 2001; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Алън Къминг, [0+]
Пълна програма
  • 02:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 02:30
    TBD
  • 03:00
    Marketplace Africa
  • 03:15
    World Sport
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Изпратено с надежда: От Париж с любов" - романтичен филм с уч. на Ерик Мейбиъс, Кристин Буут, Кристъл Лоу, Джеф Густафсън и др. /п/
  • 06:50
    "Малката булка" - сериен филм
  • 10:00
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:00
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2
  • 07:00
    "Топ Гиър: Най-лошата кола в историята" - предаване за автомобили
Пълна програма
  • 02:00
    Аляска: Последната граница: Епизод 4
  • 03:00
    Нови скорости с Арън Кауфман: Епизод 10
  • 04:00
    Да продадеш колата си: Форд Бронко от 1970
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Нисан скайлайн
Пълна програма
  • 01:20
    Големи умове: Триатлон
  • 02:10
    Големи умове: Водопад
  • 03:00
    Как функционира Вселената?: Първата секунда
  • 03:48
    Как функционира Вселената?: Сатурн
Пълна програма
  • 01:50
    Ханк Зипзър
  • 02:15
    Ханк Зипзър
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 02:00
    "Вълшебствата на Худини"
  • 03:00
    "Катализатор"
  • 04:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 04:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Шесто чувство
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    Бареков и Байрактаров без цензура
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, масов старт, мъже
  • 02:30
    Ски бягане: Световна купа в Квебек, 15 км, мъже
  • 03:00
    Колоездене: Купа на Франция "Гран При Денен"
  • 03:45
    Куриози
Пълна програма
  • 01:05
    Фигурно пързаляне: Световно първенство в Саятама, гала
  • 02:30
    Ски полети: Световна купа в Планица, индивидуално състезание
  • 04:00
    Мотокрос: Световен шампионат във Великобритания, клас MX2, първо състезание
  • 04:30
    Мотокрос: Световен шампионат във Великобритания, клас MXGP, първо състезание
Пълна програма
  • 02:00
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 4
  • 02:45
    Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 10
  • 03:10
    Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 1
  • 03:35
    Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 01:20
    Monster Jam
  • 02:10
    Bra Boy
  • 03:25
    Whistler
  • 03:50
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
Пълна програма
  • 02:05
    На гости при Джада
  • 02:27
    На гости при Джада
  • 02:50
    Безплатна ваканционна къща
  • 03:35
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 01:45
    Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 11
  • 02:30
    Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 17
  • 03:20
    Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 18
  • 04:05
    Без думи - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 01:55
    Бул - първи сезон, еп. 18
  • 02:40
    Бул - първи сезон, еп. 19
  • 03:30
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 22
  • 04:20
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 01:20
    "Змийски очи", трилър, САЩ, 1998; реж. Брайън Де Палма, с Никълъс Кейдж, Гари Синийз, Джон Хърд, Карла Гуджино, Стан Шоу, [15+]
  • 02:55
    "Коварен капан: Последният ключ", мистерия - хорър, САЩ, 2018; реж. Адам Робител, с Лин Шей, Лий Уанъл, Ангъс Сампсън, Кърк Асеведо, Кейтлин Джерард, [18+]
  • 04:35
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 07:00
    "Невинни години", драма, САЩ, 1993; реж. Мартин Скорсезе, с Даниъл Дей-Луис, Мишел Пфайфър, Уинона Райдър, Мириам Марголийс, Ричард Грант, [12+]
Пълна програма
  • 01:15
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 4
  • 02:15
    Забранена история, сезон 5, еп. 4
  • 03:05
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 9
  • 03:55
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 3
Пълна програма
  • 01:50
    Американски антиквари: Дъщеря и баща: лика-прилика
  • 02:45
    Изковани в огъня: Мечът качин дао
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Малката заложна къща на ужасите
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Дядо Коледния Чъм
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон, 19 еп.
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 53 еп.
Пълна програма
  • 02:00
    "Строубъри Шорткейк"
  • 02:50
    "Мончичи"
  • 03:15
    "Конни"
  • 03:35
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Седмицата с Канал 3" - /п/
  • 07:00
    "Парламентът на фокус" - /п/
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 00:35
    "Канзас сити" - криминален филм с Дженифър Джейсън Лий, Миранда Ричардсън.
  • 02:30
    "Гробницата" - ужаси с Джон Карадайн, Сибил Данинг.
  • 03:55
    "Орденът на Черния орел" - екшън с Йън Хънтър, Чарлз К. Биби.
  • 05:55
    "В близък план - Пазители на галактиката"
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Световна сцена
  • 03:00
    Абсурди
  • 03:30
    Абсурди
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Wireless Festival 2018: The...
  • 03:45
    Fusion Festival 2018
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 3
  • 02:30
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 4
  • 02:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 5
  • 03:20
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 01:55
    Чернокожите фараони: Империя от злато, еп. 1
  • 02:40
    Разглоби ме 2, еп. 1
  • 03:25
    Лудите учени, еп. 6
  • 03:50
    Уличен Гений, еп. 6
Пълна програма
  • 01:50
    Най-странните домашни любимци на света, еп. 1
  • 02:35
    Битка за прайда, еп. 1
  • 03:20
    Колекция "Царят на джунглата", еп. 1
  • 04:10
    В кадър, еп. 2
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Уолсол - Барнзли, мач от английската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:00
    Филм "Инспекторът от отдела за криминални разследвания"
  • 03:30
    Филм "Салон за красота"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Гении и злодеи"
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 02:30
    "Лабиринтът 2: В обгорени земи" - фантастика / приключенски филм, U, 2015
  • 04:50
    "Волф Крийк 2" - ужаси / трилър, А, 2014
  • 06:10
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Стронгмен Шампионска Лига
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Стронгмен Шампионска Лига
Пълна програма
  • 02:00
    "Легенда" - крими / драма, Англия, 2015
  • 05:25
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 05:55
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:40
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:30
    Концерт
  • 03:00
    Игрален филм
  • 05:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 06:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
Пълна програма
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
Пълна програма
  • 01:25
    "The Voice Kids" - музикално шоу
  • 03:40
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 05:25
    "Равни" - драма, U, 2015
  • 07:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    "Паралакс" - повторение
  • 03:15
    Прокудени от бащин край - /повторение/
  • 04:15
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:45
    Der Phantastische Paul
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Chuggington - Die Loks sind los!
Пълна програма
  • 01:30
    Духлес-Драма, Русия/2012,Режисьор: Роман Пригунов
  • 03:30
    Репортер-предаване на Телемедиа-повторение
  • 04:00
    Поезия със Спаска Попова-документален филм
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 7
  • 02:48
    Кажете ДА на булчинската рокля: Булката-гепард
  • 03:36
    Бъди срещу Дъф: Карнавал и Боливуд
  • 04:24
    Не знаех, че съм бременна: Това в панталоните ви бебе ли е?
Пълна програма
  • 02:00
    JAM - еп.15
  • 02:30
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 03:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 03:30
    Магичният свят на Сардиния
Пълна програма
  • 02:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 02:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 03:00
    Животът е плаж
  • 03:30
    Животът е плаж
Пълна програма
  • 02:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 02:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 03:00
    Животът е плаж
  • 03:30
    Животът е плаж
Пълна програма
  • 01:15
    За по-малко от 30 минути, САЩ, екшън/комедия, 2011
  • 02:35
    От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
  • 04:20
    Челюсти, САЩ, приключенски/драма/трилър, 1975
  • 05:40
    Ваканция по двойки, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2017
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на...Явор Борисов" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си тийнейджър?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Траките" - III част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 16 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 02:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 10
  • 02:50
    Австралийското приключение на Джими - кулинарно предаване, еп. 1
  • 03:15
    Австралийското приключение на Джими - кулинарно предаване, еп. 2
  • 03:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 31
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 02:02
    Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 06:30
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 12:20
    "Съкровището" - приключенски филм, САЩ, 2004
Пълна програма
  • 02:05
    Легион - втори сезон, еп. 10
  • 02:50
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 5
  • 03:30
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 6
  • 04:15
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    TOP MODELS
  • 02:30
    TOP MODELS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    LINGERIE
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 00:30
    "Непознат в дома ми" - 9 и 10 еп.
  • 02:10
    "Прелюбодейци" - 2 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 4 еп.
  • 03:25
    "Хладнокръвно" - 2 eп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:15
    "Димящи аса 2" - екшън с уч. на Том Беринджър, Клейн Крауфорд, Вини Джоунс, Томи Фланаган, Маури Стърлинг и др.
  • 05:50
    "Актьорско студио"- токшоу, сезон 18
  • 06:50
    "Дали е любов" - романтична комедия с уч. на Джила фон Вайтершаусен, Фритц Вепер, Ева-Мария Грайн фон Фридъл, Ернст Станковски и др.
  • 09:00
    "Сапфиреносиньо" - фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Вероника Ферес, Флориан Бартоломей, Катарина Тхалбах, Руфъс Бек, Сандра Боргман и др. /п/
Пълна програма
  • 01:45
    I Almost Got Away With It: Got to Run with My Brother
  • 02:30
    I Almost Got Away With It: Got to Murder My Own Family
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Rob Vacation Homes
  • 04:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Axolotl
Пълна програма
  • 01:45
    Режи, Джуниър!
  • 02:30
    Джада у дома
  • 02:52
    Джада у дома
  • 03:15
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, масов старт, мъже
  • 02:30
    Ски бягане: Световна купа в Квебек, 15 км, мъже
  • 03:00
    Колоездене: Купа на Франция "Гран При Денен"
  • 03:45
    Куриози
Пълна програма
  • 01:20
    "Змийски очи", трилър, САЩ, 1998; реж. Брайън Де Палма, с Никълъс Кейдж, Гари Синийз, Джон Хърд, Карла Гуджино, Стан Шоу, [15+]
  • 02:55
    "Коварен капан: Последният ключ", мистерия - хорър, САЩ, 2018; реж. Адам Робител, с Лин Шей, Лий Уанъл, Ангъс Сампсън, Кърк Асеведо, Кейтлин Джерард, [18+]
  • 04:35
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 07:00
    "Невинни години", драма, САЩ, 1993; реж. Мартин Скорсезе, с Даниъл Дей-Луис, Мишел Пфайфър, Уинона Райдър, Мириам Марголийс, Ричард Грант, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
Пълна програма
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Keep It Classic
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 01:40
    Предсмъртни обаждания: Заглушителят
  • 02:35
    Предсмъртни обаждания: Убийство в голямото небе
  • 03:30
    Предсмъртни обаждания: Сянката на смъртта
  • 04:25
    Да хванеш убиец: Имам сериозен проблем
Пълна програма
  • 02:00
    Fight Stars: Ronda Rousey
  • 02:30
    Football Stars: Jerome Boateng
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Peyton Manning
  • 03:25
    The Burning Issue: Football
Пълна програма
  • 01:50
    Familiar Waters
  • 02:15
    Familiar Waters
  • 02:35
    Familiar Waters
  • 03:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 01:50
    Американски антиквари: Дъщеря и баща: лика-прилика
  • 02:45
    Изковани в огъня: Мечът качин дао
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Малката заложна къща на ужасите
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Дядо Коледния Чъм
Пълна програма
  • 01:40
    Разглоби ме 2, еп. 1
  • 02:25
    Лудите учени, еп. 6
  • 02:50
    Уличен Гений, еп. 6
  • 03:10
    Разглоби ме 2, еп. 4
Пълна програма
  • 00:50
    "Нощта на ужасите 2: Нова кръв" - хорър, трилър (САЩ, 2013), режисьор Едуардо Родригес, в ролите: Уил Пейн, Джейми Мъри, Шон Пауър, Саша Паркинсън и др.
  • 02:50
    "Търси се…" /п./
  • 03:40
    "120 минути" /п./
  • 05:10
    "Cool…T" /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 02:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:20
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 01:50
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 02:45
    Профилиране; сезон 6, епизод 1, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 03:40
    Профилиране; сезон 6, епизод 2, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 04:35
    Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 01:55
    Ловецът на убийци: Острието на бръснача
  • 02:50
    Лия Ремини: Сциентологията и последиците: Епизод 10
  • 03:45
    Култове и екстремни вярвания: Обединена нация на Исляма
  • 04:30
    Полицейски патрул: Епизод 9
Пълна програма
  • 00:25
    Разплатата
  • 02:35
    Гарванът на спасението
  • 04:35
    Смъртта и момичето
  • 06:05
    Чудотворецът
Пълна програма
  • 02:00
    Юрий Соломин в фильме "Инспектор уголовного розыска" (12+)
  • 03:30
    Татьяна Иванова, Георгий Бурков, Татьяна Васильева в фильме "Салон красоты" (12+)
  • 05:00
    Новости
  • 05:10
    "Гении и злодеи" (12+)
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:30
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
Пълна програма
  • 02:05
    Внимание! Всем постам... Х/ф
  • 03:30
    Далекие близкие
  • 07:35
    Сам себе режиссер
  • 08:15
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 01:55
    Lip Sync Battle
  • 02:20
    Lip Sync Battle
  • 02:45
    Lip Sync Battle
  • 03:10
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 01:48
    She's So Uptight, But... (18+)
  • 02:12
    Slip And Slide Into My Ass (18+)
  • 02:35
    Hungarian Babe's Backseat Fuck (18+)
  • 03:01
    The Allure Of Azure (18+)
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Miami Open, Маями (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 05:30
    "Ла Лига Архивите" - документален филм
  • 06:05
    "Забавната страна на Ла Лига" - документален филм
  • 06:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory - финал, повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 03:00
    TARA OCEANS ? A SECRET WORLD
  • 04:00
    TIME HOPPER
  • 05:00
    TIME HOPPER
Пълна програма
  • 02:00
    Xtreme Fighting Championships
  • 03:15
    We Love MMA 47
  • 21:00
    Goldenfighter Kickboxing Championship WGP 12, Athens, Greece, 24.03.2019
Пълна програма
  • 02:00
    World of X Games 2016
  • 02:30
    Total Fight Masters of Freestyle
  • 02:48
    Cult of Freedom: The New Zealand Part
  • 03:00
    CPH Open: Everyone is a Winner
Пълна програма
  • 01:55
    Престъпността през войната (Series 1): Кръстникът от Лондон (Episode 2)
  • 02:45
    Забранена история (Series 4): Истинската Мария Магдалена (Episode 5)
  • 03:35
    Забранена история (Series 4): Смъртта на Мусолини (Episode 6)
  • 04:20
    Ловецът на оръжия (Series 2): Успехът на десанта в Нормандия (Episode 5)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 03:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 01:25
    Robin McKelle - Jazz a Vienne
  • 02:40
    Didier Lockwood Quartet - Jazz in Marciac
  • 03:50
    Wynton Marsalis Septet - Jazz in Marciac
  • 04:55
    nOx.3 - Jazz a Vienne
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 06:00
    Студио "Професионален бокс", директно
  • 06:30
    Професионален бокс: Международна галавечер в Лос Анджелис, САЩ, с участието на Тервел и Кубрат Пулеви, директно
  • 09:30
    Студио "Професионален бокс", директно
Пълна програма
  • 04:00
    "Головете на Ла Лига" - 28 еп., избрани моменти от изминалия кръг
  • 04:30
    Тенис: Кейти Бълтър - Екатерина Александрова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение)
  • 05:30
    Тенис: Miami Open, Маями (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Борнемут - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Фулъм - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Суонси Сити - Манчестър Сити, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Предсмъртни обаждания: Заглушителят
  • 02:35
    Предсмъртни обаждания: Убийство в голямото небе
  • 03:30
    Предсмъртни обаждания: Сянката на смъртта
  • 04:25
    Да хванеш убиец: Имам сериозен проблем
Пълна програма
  • 02:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 02:05
    "Мъже в черно 3", комедия, САЩ, 2012; реж. Бари Зоненфелд, с Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Джош Бролин, Джемейн Клемънт, Ема Томпсън, [12+]
  • 03:50
    "Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
  • 05:00
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
  • 07:00
    "Маша и мечокът І, 1 - 4 еп.", анимация, Русия, 2009, [0+]
Пълна програма
  • 01:50
    "Човекът с желязното сърце", биографичен трилър, Франция, 2017; реж. Седрик Хименес, с Джейсън Кларк, Розамунд Пайк, Джак О’Конъл, Джак Рейнър, Миа Вашиковска, [15+]
  • 03:50
    "Русалка ІІ, 6 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Дейвид Гросман, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 04:40
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 05:05
    "Игра на тронове V, 10 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид Нътър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Зелена магия (образователен филм за еко туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:35
    Колекцията, сезон 1, еп. 4, Великобритания и Франция, 2016
  • 02:30
    Ендевър, сезон 5, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2018
  • 04:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 12, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 04:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 13, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Пълна програма
  • 02:00
    "Мандрагора
  • 03:30
    Смъртоносно изкуство
  • 06:10
    Семейство Орхейм
  • 07:50
    Черният кон
Пълна програма
  • 01:30
    Възпоменание
  • 03:20
    Отражение
  • 06:00
    Млади по душа
  • 07:45
    Прекрасен човек
Пълна програма
  • 01:00
    Двойнствен живот
  • 02:35
    Кога ще ядем?
  • 04:05
    Спунър
  • 06:00
    Момчето и гарванът
Пълна програма
  • 00:35
    Trumbo
  • 02:15
    Creatures
  • 02:30
    Close Up
  • 03:00
    Five Nights in Maine
Пълна програма
  • 00:40
    УЕФА Европейски квалификации: Унгария - Хърватия
  • 02:30
    Спортни новини
  • 02:40
    Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
  • 04:10
    УЕФА Европейски квалификации: Уелс - Словакия
Пълна програма
  • 01:50
    Отблизо с Мира /п/
  • 02:50
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 03:50
    Денят започва с Георги Любенов /п/
  • 05:30
    България от край до край 6 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
  • 06:00
    Баскетбол: Евролига Баскония - Реал Мадрид
  • 08:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
  • 10:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
Пълна програма
  • 02:00
    Хокей на лед: NHL Уинипег Джетс - Нешвил Предатърс
  • 04:00
    ММА: Класика от UFC Магазинно предаване
  • 04:30
    Голф: Европейски тур Maybank Championship
  • 05:00
    Професионални майстори на родеото Състезание в Джорджия
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Майнц 05, мач от германската Бундеслига
  • 04:00
    Футбол: Копа Либертадорес Палмейрас - Мелгар
  • 06:00
    Футбол: Копа Либертадорес Фламенго - ЛДУ Кито
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Каляри - Фиорентина
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Купа на Турция Гьозтепе - Йени Малатияспор, четвъртфинален мач реванш
  • 02:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
  • 03:00
    Футбол: Барса ТВ "Стоичков - великият номер 8 на Барса" , документален филм
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Уеска - Алавес
Пълна програма
  • 01:20
    "Цветен следобед" - избрано от следобедния блок с Елена Пенчукова
  • 03:30
    "Гласове" с водещ Явор Дачков (п)
  • 04:30
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
  • 05:30
    "Лява политика" с водещ Александър Симов (п)
Пълна програма
  • 01:25
    Денис Рожков,Наталья Рудова,Александр Тютин в фильме "ПОЦЕЛУЙ В ГОЛОВУ"
  • 03:25
    Сериал "ЛЕСНИК"
  • 05:20
    "ЦЕНТРАЛЬНОЕ ТЕЛЕВИДЕНИЕ" с Вадимом Такменевым.
  • 07:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:20
Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Viasat History 02:20
Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
bTV Lady 02:20
"Светлината на моя живот" - сериал
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 02:20
Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден

Всички предавания

Филми

TV1000 02:10
Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
БНТ 02:10
Кафе игрален филм /п/(12)
MGM 02:10
"Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Cinemax 02:20
"Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
HBO 02:20
"Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}