ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:40
    100% будни /п/
  • 02:50
    Анна Каренина. Съдбата на Вронски игрален филм /п/(14)
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменовa, Даниел Михайлов и Илия Илиев
Пълна програма
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал, с.12 еп.74
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, еп.6
Пълна програма
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, 18 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 02:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 02:20
    Злато; сезон 1, епизод 8, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 03:15
    Заразно зло: Изтребване; екшън, ужаси, САЩ, 2007
  • 04:40
    Скорпион; сезон 2, епизод 23, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 05:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 22, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 02:35
    Най-добрите ухапвания: 25 най-невероятни срещи с акули
  • 03:25
    Нашествието на чудовищните крокодили
  • 04:15
    Супер крокодилът-човекоядец
  • 05:02
    Зоополицаите на Хюстън: Като по часовник
Пълна програма
  • 02:05
    "С песните на..."
  • 02:45
    "Разказ за една истинска българка" - документален филм
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 01:35
    "От местопрестъплението: Смъртта е целият ни живот" - крими поредица, ФРГ, 2017
  • 03:10
    "Сурово, но честно" - журнал
  • 04:25
    Репортаж
  • 05:20
    "Заглавия, тези, темпераменти"
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 02:15
    Репетиция /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 02:45
    Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Варна/п/
  • 03:00
    Чудесата съществуват документален филм /п/
  • 03:30
    Младите иноватори /п/
Пълна програма
  • 02:40
    Pat the Dog
  • 02:47
    Pat the Dog
  • 02:54
    Pat the Dog
  • 03:00
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:15
    "Монк" /п./ - сериал, с.3 еп.7
  • 03:15
    "Кости" /п./ - сериал, с.11 еп.20
  • 04:15
    "Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.18
  • 06:00
    Анимационен блок Nickelodeon: "Костенурките Нинджа" /п./ - анимация, с.3 еп.9, 10
Пълна програма
  • 01:30
    "Фамилията" /п./ - сериал, еп.3, 4
  • 04:00
    "Информаторите" /п./ - трилър, криминален, драма (Германия, САЩ, 2008), режисьор Грегор Джордан, в ролите: Били Боб Торнтън, Ким Бейсингър, Мики Рурк, Уинона Райдър, Амбър Хърд, Рис Ифънс, Джон Фостър, Остин Никълс и др. [16]
  • 06:00
    "Фамилията" /п./ - сериал, еп.1, 2
  • 08:15
    "Разходка по Мисисипи" /п./ - драма, комедия (САЩ, 2015), режисьори Ана Боудън и Райън Флек, в ролите: Бен Менделсон, Ивон Ландри, Райън Рейнолдс, Стефани Хонърей, Сиена Милър, Алфри Уудард и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.6 еп.23, 24
Пълна програма
  • 02:20
    "Какво ядем?" /п./- с.5 еп.13
  • 02:50
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.56
  • 06:00
    "Твоят мой живот" /п./ - сериал, с.3 еп.18
Пълна програма
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
  • 03:10
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:35
    "Ответен удар VI, 5 еп.", криминален екшън, Великобритания, 2019; реж. Пол Уилмшърст, с Уорън Браун, Даниъл Макферсън, Алин Сумаруата, Джейми Бамбър, Ясмин Алън, [18+]
  • 03:30
    "Нагоре с краката", комедийна драма, Австралия, 2016; реж. Ейб Форсайт, с Линкълн Юнис, Деймън Хериман, Раел Роман, Майкъл Денка, Алекзандър Инглънд, [18+]
  • 05:25
    "Любов и пътуване във времето", романиика - научна фантастика, Нова Зеландия, 2016; реж. Хейдън Джей Уийл, с Хейдън Джей Уийл, Мишел Най, Коен Холоуей, Ник Блейк, Джулиан Денисън, [12+]
  • 07:00
    "Реставрация", историческа драма, САЩ, 1995; реж. Майкъл Хофман, с Робърт Дауни Джуниър, Сам Нийл, Дейвид Тюлис, Поли Уокър, Мег Райън, [12+]
Пълна програма
  • 00:10
    "Кръстникът 3", криминална драма, САЩ, 1990; реж. Франсис Форд Копола, с Ал Пачино, Даян Кийтън, Талия Шайър, Анди Гарсия, Илай Уолък, [18+]
  • 03:05
    "Американски домашни любимци", психотрилър, САЩ, 2018; реж. Робърт Лодживал, с Рис Уейкфийлд, Фейбиан Терейз, Нейтън Кийс, Лесли Ан Уорън, Сара Кларк, [18+]
  • 04:35
    "Любовта или родината: Историята на Артуро Сандовал", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джоузеф Сарджънт, с Анди Гарсия, Миа Маестро, Глория Естефан, Дейвид Пеймър, Чарлз С. Дътън, [12+]
  • 05:25
    "Всички онези малки моменти", драма, САЩ, 2018; реж. Мелиса Милър Костанцо, с Брендан Мейър, Джемима Кърк, Моли Рингуалд, Брайън Д’Арси Джеймс, Харли Куин Смит, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Inside Africa
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Магда" - сериен филм, сезон 4, 2 епизода
  • 08:10
    "Откраднат живот: Критична точка" - сериен филм, сезон 5 /п/
  • 09:30
    "Пътят на Емир" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 03:30
    "Национална лотария" /п/
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Проклятието на морското чудовище
  • 03:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 11
  • 04:00
    Голи и уплашени: Налудничаво поведение
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Мерцедес 500 Sec от 1983
Пълна програма
  • 02:10
    Големи умове: Уайлд кард
  • 03:00
    Ловци на митове: Смъртоносна тенджера и земетръсен бързовар
  • 03:48
    Какво може да се обърка?: Хартиен самолет
  • 04:36
    Строителни постижения: Огромен язовир в Турция
Пълна програма
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Може ли компютър да напише мюзикъл?"
  • 03:00
    "Обикновени чудеса"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
  • 04:30
    "e? Проект"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Истинският Родриго - 93 еп. - Сериал
  • 02:45
    Сладка тайна - 124 еп. - Сериал
  • 03:30
    Училище за родители - със Стойка Стефанова
  • 04:30
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Ски бягане: Световна купа в Квебек, 10 км, жени
  • 03:00
    Ски полети: Световна купа в Планица, индивидуално състезание
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 05:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, масов старт, жени
Пълна програма
  • 02:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, масов старт, жени
  • 03:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, масов старт, мъже
  • 03:30
    Ски бягане: Световна купа в Квебек, 10 км, жени
  • 04:00
    Ски полети: Световна купа в Планица, индивидуално състезание
Пълна програма
  • 02:40
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 8
  • 03:20
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 5
  • 03:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 7
  • 04:30
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 02:10
    Strongman Champions League
  • 03:00
    Strongman Champions League
  • 03:50
    Immaf European Open
  • 04:40
    Fantasy Factory Season 3
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:27
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:50
    Разбивачи на дворове
  • 03:12
    Разбивачи на дворове
  • 03:35
    Карибски живот
Пълна програма
  • 02:40
    Мики - втори сезон, еп. 3
  • 03:05
    Мики - втори сезон, еп. 4
  • 03:35
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 21
  • 04:20
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 20
Пълна програма
  • 02:35
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 18
  • 03:20
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон, еп. 6
  • 03:45
    Престъпни намерения - дванадесети сезон, еп. 11
  • 04:30
    Каин - сериал, еп. 1
Пълна програма
  • 02:35
    "Агент Солт", шпионски трилър, САЩ, 2010; реж. Филип Нойс, с Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Даниел Олбрихски, Огъст Дийл, [15+]
  • 04:15
    "В кадър ХVI, 12 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 04:50
    "S.W.A.T. - Специален отряд", екшън - крими - трилър, САЩ, 2003; реж. Кларк Джонсън, със Самюъл Л. Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Куул Джей, Джош Чарлс, [15+]
  • 06:30
    "Филми и звезди ХI, 12 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 02:40
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 5
  • 03:30
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 12
  • 04:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 26
  • 04:50
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 26
Пълна програма
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Нещо ново
  • 02:45
    Братя по оръжие: Интересни находки
  • 03:35
    Речни ловци: Гражданска война
  • 04:20
    Изковани в огъня: Меч пата
Пълна програма
  • 02:30
    България – вчера, днес и утре
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 27 еп.
  • 04:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 05:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 02:00
    "Строубъри Шорткейк"
  • 02:50
    "Мончичи"
  • 03:15
    "Конни"
  • 03:35
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Всичко коз"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Изпълнения на живо
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 01:25
    "Орденът на Черния орел" - екшън с Йън Хънтър, Чарлз К. Биби.
  • 03:00
    "Истории на ужаса" - комедия / ужаси с Винсънт Прайс, Маги Пиърс.
  • 04:25
    "Пикник край морето" - музикален / драма с Шели Фабарес, Елвис Пресли.
  • 05:30
    "Тайният албум на Клинт Истууд"
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 03:20
    MTV World Stage: Rita Ora
  • 04:05
    Raye Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:40
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 1
  • 03:05
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 2
  • 03:30
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 9
  • 04:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 02:40
    Разглоби ме 2, еп. 5
  • 03:25
    Лудите учени, еп. 10
  • 03:50
    Уличен Гений, еп. 3
  • 04:10
    Разглоби ме 2, еп. 5
Пълна програма
  • 02:35
    Дивите 24 часа, еп. 1
  • 03:20
    Дивите 24 часа, еп. 4
  • 04:10
    Дивите 24 часа, еп. 2
  • 04:55
    Невероятни животни компилации, еп. 3
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Ница - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Бордо - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 02:15
    "Мъжко / Женско"
  • 03:10
    "Шифър". Сериен филм
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    "Шифър". Сериен филм
Пълна програма
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"-
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:15
    "По средата" - сериал
  • 03:40
    "Страхотни понички" - комедиен сериал
  • 04:05
    "Уилфред" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 01:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 03:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    УЕФА Лига Европа: Интер - Рапид Виена
Пълна програма
  • 01:30
    Репортажи
  • 02:45
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 05:20
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:10
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 01:35
    Игрален филм
  • 03:05
    Игрален филм
  • 04:35
    Таврида
  • 06:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
  • 05:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 02:10
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 06:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 03:00
    Телевизионен форум / повторение /
  • 05:15
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 06:45
    "Дискусионно студио" /повторение /
Пълна програма
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:45
    Der Phantastische Paul
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Chuggington - Die Loks sind los!
Пълна програма
  • 02:30
    60 минути- предаване на Телемедиа-повторение
  • 03:30
    Маркировка до Милеви скали -документален филм
  • 04:30
    На осмия ден-Белгия, Франция, Великобритания ,1996г ,Режисьор: Жако Ван Дормел
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Цялата истина
  • 02:48
    В търсене на още една жена: Епизод 6
  • 03:36
    Мама медиум: Изненада за медиум
  • 04:24
    Различни хора, различни сватби - Америка: Нуки и Пуки (най-накрая) казват "Да"
Пълна програма
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Поморие - Полетът на мечтите
  • 03:30
    Виж България - Русе, Шумен, Свищов
  • 04:00
    Произведено в Япония
Пълна програма
  • 02:30
    Реставратори
  • 03:00
    Живот в дървена вила
  • 03:30
    Живот в дървена вила
  • 04:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
Пълна програма
  • 02:30
    Реставратори
  • 03:00
    Живот в дървена вила
  • 03:30
    Живот в дървена вила
  • 04:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
Пълна програма
  • 01:35
    Земята на зомбитата, САЩ, екшън/приключенски/комедия/ужаси, 2009
  • 03:00
    Щуротии в лунапарка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2009
  • 04:45
    Челюсти 2, САЩ, екшън/трилър, 1978
  • 07:30
    Наем, САЩ, драма/музикален, 2005
Пълна програма
  • 02:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 03:00
    "Бомбардировките над България 1941 г. - 1944 г." - I част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 37 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Валери Цветков" - 11 еп., предаване за изкуство
Пълна програма
  • 02:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 11
  • 02:50
    Австралийското приключение на Джими - кулинарно предаване, еп. 9
  • 03:15
    Австралийското приключение на Джими - кулинарно предаване, еп. 10
  • 03:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 33
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:34
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
  • 03:06
    Голямото плискане Драма, Трилър 2015
  • 05:25
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 02:30
    "Ченс" - първи сезон, еп. 6
  • 03:20
    Живите мъртви - втори сезон, еп. 8
  • 04:05
    Екзорсистът - втори сезон, еп. 6
  • 04:50
    Малкълм - втори сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:30
    DESIGNERS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    LINGERIE
  • 03:30
    LINGERIE
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 02:40
    "Хладнокръвно" - 6 eп.
  • 03:30
    "Следи злото" - 19 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 178, 179 и 180 еп.
  • 05:05
    "Мръсни гадни негодници" - 12 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 00:15
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм /п/
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:40
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм
  • 08:45
    "Любовна хижа" - романтична комедия с уч. на Кристина Плайт, Аугуст Шмьолцер, Ян Сосниок, Елфи Ешке и др.
Пълна програма
  • 02:30
    Gold Rush: Bedrock Gold
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Run to Costa Rica
  • 04:00
    Extreme Engineering: Melbourne Stadium
  • 04:45
    Finding Bigfoot: Buckeye Bigfoot
Пълна програма
  • 02:30
    Голямата хапка на Гай
  • 02:52
    Голямата хапка на Гай
  • 03:15
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 03:37
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
Пълна програма
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:30
    Ски бягане: Световна купа в Квебек, 10 км, жени
  • 03:00
    Ски полети: Световна купа в Планица, индивидуално състезание
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 05:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, масов старт, жени
Пълна програма
  • 02:35
    "Агент Солт", шпионски трилър, САЩ, 2010; реж. Филип Нойс, с Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Даниел Олбрихски, Огъст Дийл, [15+]
  • 04:15
    "В кадър ХVI, 12 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 04:50
    "S.W.A.T. - Специален отряд", екшън - крими - трилър, САЩ, 2003; реж. Кларк Джонсън, със Самюъл Л. Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Куул Джей, Джош Чарлс, [15+]
  • 06:30
    "Филми и звезди ХI, 12 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
Пълна програма
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
Пълна програма
  • 02:35
    Последната нощ: Нощ на алеята за паркиране
  • 03:30
    Не чувам злото: Мъртва и изтрита
  • 04:25
    Предсмъртни обаждания: Слендърмен
  • 05:20
    Изчезнали: Далеч от очите
Пълна програма
  • 02:30
    Football Stars: Alexandre Lacazette
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: The Dream Team
  • 03:25
    The Burning Issue: Tennis
  • 03:55
    Clubland: Rodgers' Liverpool
Пълна програма
  • 02:35
    Fishing Edge
  • 03:00
    Bottom Feeders
  • 03:20
    Bottom Feeders
  • 03:45
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Нещо ново
  • 02:45
    Братя по оръжие: Интересни находки
  • 03:35
    Речни ловци: Гражданска война
  • 04:20
    Изковани в огъня: Меч пата
Пълна програма
  • 02:25
    Лудите учени, еп. 10
  • 02:50
    Уличен Гений, еп. 3
  • 03:10
    Разглоби ме 2, еп. 5
  • 03:55
    Лудите учени, еп. 10
Пълна програма
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал, с.12 еп.74
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, еп.6
Пълна програма
  • 02:00
    Пътешественици; сезон 2, епизод 11, драма, мистерия, САЩ, 2017
  • 02:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:40
    Тоталкар; сезон 3, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 04:10
    Тоталкар; сезон 3, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 02:25
    Профилиране; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2011
  • 03:25
    Профилиране; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2011
  • 04:15
    Забравена; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:25
    Убиецът до теб: Смърт по пътя към училище
  • 02:50
    Разтърсващи престъпления: Джон Суини
  • 03:45
    Първите 48 часа: Жестоко лято
  • 04:30
    Полицейски патрул: Епизод 4
Пълна програма
  • 02:20
    Време на падение
  • 04:10
    Джак Фрост 2
  • 06:40
    Храбрият гълъб
  • 08:15
    Твърда игра
Пълна програма
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:15
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
Пълна програма
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    Саут Парк
  • 03:10
    Саут Парк
  • 03:35
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 02:36
    Blonde Swingers Threesome (18+)
  • 03:00
    Tiny Blonde's First Monster Cock (18+)
  • 03:22
    The Siren's Cry (18+)
  • 03:46
    Twerking Spinner Is Extra Tight (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Пряко: Тенис: Miami Open, Маями (WTA Premier Mandatory)
  • 08:30
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:30
    "Златната ера на Унай Емери в Севиля" - документален филм
  • 10:00
    Футбол: Барселона - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 02:00
    METRONOME
  • 03:00
    SCEPTICS - OCCULT SCIENCES
  • 04:00
    THE CHANGE MAKERS - NORWAY
  • 05:00
    RISE OF ECOLOGY
Пълна програма
  • 07:15
    Taekwondo
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:40
    Taekwondo
  • 08:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 02:40
    4 Days in Bali
  • 02:52
    Under The Above
  • 03:00
    World of X Games 2016
  • 04:00
    Built To Shred
Пълна програма
  • 02:05
    Как Пътят на коприната създаде света (Series 1): Революции (Episode 3)
  • 03:00
    Жената в железния ковчег
  • 04:00
    Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на оръжието, което завоюва Запада (Episode 12)
  • 04:25
    Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на семейство Анели (Episode 13)
Пълна програма
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • 02:40
    Bugge Wesseltoft's New Conception Of Jazz - Jazz Fest Sarajevo
  • 03:50
    Roscoe Mitchell - Skopje Jazz Festival
  • 04:50
    Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montreal
  • 05:55
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Черно море - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Локомотив ГО - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 11-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:00
    Пряко: Тенис: Miami Open, Маями (WTA Premier Mandatory)
  • 06:40
    Тенис: Вера Звонарьова - Юлия Гьоргес (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение)
  • 09:00
    Тенис: Петра Квитова - Виктория Азаренка (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение)
  • 11:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Бърнли - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Кливланд Кавалиърс, мач от НБА, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
Пълна програма
  • 02:35
    Последната нощ: Нощ на алеята за паркиране
  • 03:30
    Не чувам злото: Мъртва и изтрита
  • 04:25
    Предсмъртни обаждания: Слендърмен
  • 05:20
    Изчезнали: Далеч от очите
Пълна програма
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 02:40
    "То (2017)", хорър - мистерия, САЩ, 2017; реж. Анди Мушети, с Джейдън Либърхър, Бил Скарсгард, Джеръми Рей Тейлър, София Лилис, Фин Уолфард, [18+]
  • 04:55
    "Робин Уилямс: Влезте в ума ми", документален, САЩ, 2018; реж. Марина Зенович, с Robin Williams, [12+]
  • 05:30
    "Коледно бягство", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Брадли Уолш, с Маги Лоусън, Бренън Елиът, Арт Хиндъл, Трейси Хойт, Мерседес Де Ла Серда, [12+]
  • 07:00
    "Пингвините на г-н Попър", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Марк Уотърс, с Джим Кери, Карла Гуджино, Анджела Лансбъри, Офилия Ловибонд, Маделин Керъл, [7+]
Пълна програма
  • 02:30
    "Черен понеделник I, 9 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Джъстин Типинг, с Дон Чийдъл, Андрю Ранълс, Реджина Хол, Пол Шиър, [18+]
  • 03:00
    "Формата на водата", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Гилермо Дел Торо, със Сали Хоукинс, Майкъл Шанън, Ричард Дженкинс, Дъг Джоунс, Октавия Спенсър, [18+]
  • 07:00
    "Битката на половете", биографична комедия, Великобритания, 2017; реж. Джонатън Дейтън, Валери Фарис, с Емма Стоун, Стив Керъл, Андреа Райзбъроу, Сара Силвърман, Бил Пулман, [12+]
  • 09:00
    "Лигата на справедливостта", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Гал Гадот, Езра Милър, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    България. Морска дестинация (образователен филм за морски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 02:35
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 2, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 03:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 4, Канада, 2017
  • 04:05
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 5, Канада, 2017
  • 04:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 11, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 01:35
    Дни и нощи, еп.1
  • 03:10
    Дни и нощи, еп.2
  • 04:45
    Зад стената
  • 06:00
    Макс Мински и аз
Пълна програма
  • 02:00
    Писател в сянка
  • 04:05
    Наблюдение
  • 06:30
    Смотанякът Макс
  • 08:10
    Клара и тайната на мечките
Пълна програма
  • 02:20
    Цветното колело
  • 03:40
    Пълнолуние
  • 06:55
    Бандата над закона
  • 08:25
    Сянката на Пени
Пълна програма
  • 01:45
    Like Air
  • 03:00
    Close Up
  • 03:30
    Close Up
  • 04:00
    Detroit Unleaded
Пълна програма
  • 02:30
    УЕФА Европейски квалификации: Холандия - Германия
  • 04:35
    Световна купа по ски-свободен стил магазинно предаване
  • 06:00
    УЕФА Европейски квалификации: Унгария - Хърватия
  • 07:50
    УЕФА Европейски квалификации обзор от 24 март
Пълна програма
  • 02:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:45
    Култура.БГ /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
  • 03:30
    Баскетбол: Евролига "Жените в спорта", филм
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Аз Алкмаар - Аякс
  • 05:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
Пълна програма
  • 01:30
    Хокей на лед: NHL Тампа Бей Лайтнинг - Бостън Бруинс
  • 04:30
    ММА: Класика от UFC Магазинно предаване
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Вашингтон Кепитълс - Филаделфия Флайърс
  • 10:00
    Баскетбол: Еврокупа УНИКС Казан - Валенсия, втора полуфинална среща
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Торино
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Интер
  • 06:00
    Футбол: Копа Либертадорес Пенярол - Сан Хосе
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Парма - Удинезе
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Валенсия
  • 04:00
    Футбол: Копа Судамерикана Депортиво Мунисипал - Колон
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ню Ингланд Революшън - Синсинати
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Селта
Пълна програма
  • 05:30
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 06:30
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
Пълна програма
  • 01:15
    Сериал. "ВИСЯКИ" "Чертово колесо" "Слишком много совпадений"
  • 04:40
    "И снова здравствуйте!"
  • 05:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 05:05
    Премьера. "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 02:40
Четири жени и едно погребение - пети сезон, еп. 4
Viasat Nature 02:40
Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 7
AXN 02:45
Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
bTV Lady 02:50
"Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.87
bTV Comedy 03:00
"Барби: Страната на сънищата" - сериал

Всички предавания

Спорт

Fine Living 03:35
Екстремни домове (Series 3): Анимация, замък, бутилки (Episode 10)
Film Plus HD 03:00
Футбол: Алавес - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 2 03:00
Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
MAX Sport 4 03:30
Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 02:40
"Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
Planeta Folk 02:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
AXN 02:45
Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
FilmBox Extra 03:00
Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011
TVPlus 03:00
"Мезек - една среща с миналото" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}