ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:20
    100% будни /п/
  • 02:20
    Милиарди тв филм /6 епизод/п/(16)
  • 03:20
    Малки истории /п/
  • 04:20
    Брат за брата 2 тв филм /12 епизод/п/(14)
Пълна програма
  • 01:50
    bTV Новините /п./
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал, с.12 еп.75
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, 18 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
  • 02:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 01:35
    Определен да оцелее; сезон 1, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 02:20
    Зов за завръщане; екшън, приключенски, САЩ, 2012
  • 04:05
    Картър; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2018
  • 04:50
    Спайдърмен: В света на паяка-специално съдържание; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 01:40
    Чудовищата в мен: В урината ми има клонки
  • 02:35
    Нападението на гигантската медуза
  • 03:25
    Питбули и бивши затворници: От пепелта
  • 04:15
    Пазителите на животните: Котешки кошмари
Пълна програма
  • 02:00
    "Извънредно включване" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 01:45
    "По божа воля" - сериал
  • 02:30
    "От приятелство" - сериал
  • 03:20
    "Убийство с изглед" - криминален сериал
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 02:00
    60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
  • 02:50
    Изчезнали в Америка игрален филм /п/
  • 04:35
    Библиотеката /п/
  • 05:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
Пълна програма
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:20
    My Knight and Me
  • 02:30
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 01:15
    "Супергърл" /п./ - сериал, с.2 еп.13
  • 02:15
    "Монк" /п./ - сериал, с.3 еп.8
  • 03:15
    "Кости" /п./ - сериал, с.11, еп.21
  • 04:15
    "Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.19
Пълна програма
  • 01:30
    "Фамилията" /п./ - сериал, еп.5, 6
  • 03:30
    "Разходка по Мисисипи" - драма, комедия (САЩ, 2015), режисьори Ана Боудън и Райън Флек, в ролите: Бен Менделсон, Ивон Ландри, Райън Рейнолдс, Стефани Хонърей, Сиена Милър, Алфри Уудард и др.
  • 06:00
    "Фамилията" /п./ - сериал, еп.3, 4
  • 08:30
    "Отвличане" /п./ - трилър (САЩ, 2017), режисьор Луис Прието, в ролите: Хали Бери, Кристофър Бери, Малиа Роуз, Сейдж Къриа и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Бедната Силвана" /п./ - сериал
  • 02:20
    "Какво ядем?" /п./ - с.5 еп.14
  • 02:50
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.57
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:30
    "Убий Бил 2", екшън - трилър, САЩ, 2004; реж. Куентин Тарантино, с Ума Търман, Дейвид Карадайн, Майкъл Мадсън, Дарил Хана, Гордън Лиу, [18+]
  • 03:50
    "Неотменимо право", хорър - комедия, Великобритания, 2017; реж. Доминик Бриджис, с Хавиер Ботет, Мандип Дилън, Майкъл МакКел, Мим Шейк, Кола Бокини, [15+]
  • 05:00
    "Бавният ми брат", комедийна драма, Германия, 2017; реж. Маркус Голер, с Дейвид Крос, Фредерик Лау, Емилия Шуле, Девид Щризоу, Анет Фрайър, [12+]
  • 07:00
    "Джей и Мълчаливият Боб отвръщат на удара", комедия, САЩ, 2001; реж. Кевин Смит, с Джейсън Мюс, Кевин Смит, Бен Афлек, Джеф Андерсън, Брайън О’Халоран, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    "Да откриеш Форестър", драма, САЩ, 2000; реж. Гюс Ван Сант, с Шон Конъри, Роб Браун, Ф. Мъри Ейбрахам, Ана Пакуин, Бъста Раймс, [0+]
  • 03:20
    "Розмари", драма, Норвегия, 2016; реж. Сара Йонсен, с Тува Новотни, Руби Дагнал, Лайла Гуди, Томи Кентер, Хелга Гурен, [15+]
  • 06:35
    "Театърът представя ІV - Негодници", късометражна комедия, Великобритания, 2015; реж. Гордън Андерсън, с Франк Скинър, Сам Симънс, Фил Бъргърс, Джон Кърнс, Даниъл Саймънсън, [12+]
  • 07:00
    "От днес светът е твой", драма, Япония, 2017; реж. Масая Озаки, с Муджи Кадоваки, Такахиро Миура, Макита Спортс, Ю, Ю Хирукава, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 00:30
    "Магда" - сериен филм, сезон 4, 2 епизода /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Магда" - сериен филм, сезон 4, 2 епизода
  • 08:10
    "Откраднат живот: Критична точка" - сериен филм, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 05:45
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6 /п/
  • 07:50
    "В.И.П." - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Похитителите на Светото копие
  • 03:00
    Треска за злато: Епизод 21
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Мъркюри Капри MK2 от 1976 г.
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Епизод 1
Пълна програма
  • 01:20
    Как функционира Вселената?: Как Вселената направи автомобила
  • 02:10
    Големи умове: Да спреш колата
  • 03:00
    Тесла: Разсекретено: Епизод 4
  • 03:48
    Какво може да се обърка?: Царете на хаоса
Пълна програма
  • 01:50
    Ханк Зипзър
  • 02:15
    Ханк Зипзър
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 02:00
    "Вивалди: Загадката на "Четирите годишни времена"
  • 03:00
    "Дъбът - изкуството на оцеляването" - 1 ч.
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
  • 04:30
    "e? Проект"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 03:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 04:00
    Заедно за промяната - с Елеонора Василева
  • 05:30
    Не се страхувай! - с Васил Василев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Ски бягане: Световна купа в Квебек, 15 км, мъже
  • 02:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, масов старт, жени
  • 03:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, масов старт, мъже
  • 03:30
    Ски бягане: Световна купа в Квебек, 15 км, мъже
Пълна програма
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, втори етап
  • 02:30
    Европейски рали шампионат: Рали Азорски о-ви, обзор
  • 03:00
    Формула Е: Състезание в Саня, Китай, обзор
  • 04:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, масов старт, жени
Пълна програма
  • 01:50
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 4
  • 02:30
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 1
  • 03:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 6
  • 03:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 8
Пълна програма
  • 01:20
    World Of X Games
  • 02:10
    Strongman Champions League
  • 03:00
    Strongman Champions League
  • 03:50
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:05
    Здравословни гурме ястия
  • 02:27
    Здравословни гурме ястия
  • 02:50
    Разбивачи на дворове
  • 03:12
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 01:50
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 15
  • 02:10
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 16
  • 02:40
    Мики - втори сезон, еп. 5
  • 03:05
    Мики - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 01:50
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 19
  • 02:35
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 20
  • 03:20
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 1
  • 03:45
    Престъпни намерения - дванадесети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 01:40
    "Лоши момчета 2", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Хорди Мола, Габриел Юниън, Питър Стормър, [15+]
  • 04:05
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 07:00
    "Джордж от джунглата 2", семейна комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Гросман, с Кристофър Шоуърман, Джули Бенц, Ангъс Т. Джоунс, Томас Хейдън Чърч, Кристина Пиклъс, [0+]
  • 08:30
    "Пирати! Банда неудачници", анимация, Великобритания, 2012; реж. Питър Лорд, Джеф Нюит, [7+]
Пълна програма
  • 01:45
    Забранена история, сезон 1, еп. 3
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 6
  • 03:20
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 13
  • 04:10
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 27
Пълна програма
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Последен се смее Чъмли
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Светилището
  • 02:45
    Изковани в огъня: Рапира
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Третото око на тигъра
Пълна програма
  • 02:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 22 еп.
  • 02:30
    АВТОХОБИ – тв поредица
  • 03:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 02:00
    "Строубъри Шорткейк"
  • 02:50
    "Мончичи"
  • 03:15
    "Конни"
  • 03:35
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Всичко коз"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 01:55
    "През прокълнати земи" 3.09 - сериал / драма / екшън
  • 02:40
    "От упор" - драма / криминален с Шон Пен, Кристофър Уокън.
  • 04:35
    "Безгрижните" - драма / романс с Албърт Фини, Ейдън Куин.
  • 06:35
    "В близък план - Шпиони"
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Ellie Goulding 2015: World Stage
  • 03:20
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 03:45
    Charli XCX: World Stage
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:55
    Ветеринар - специалист по бионика, сезон 1, еп. 4
  • 02:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 2
  • 02:50
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
  • 03:20
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 01:55
    Свободен живот: Реално и отблизо, еп. 3
  • 02:40
    Разглоби ме 2, еп. 6
  • 03:25
    Лудите учени, еп. 11
  • 03:50
    Уличен Гений, еп. 4
Пълна програма
  • 01:50
    Най-чудатите твари в света, еп. 2
  • 02:35
    Животински боен клуб: Компилации, еп. 1
  • 03:20
    Животински боен клуб: Компилации, еп. 2
  • 04:10
    Животински боен клуб: Компилации, еп. 3
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Бордо - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:50
    "Мъжко / Женско"
  • 02:45
    "Пробни покупки"
  • 03:10
    "Шифър". Сериен филм
  • 04:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:45
    "Постижение на годината" - шоу
  • 04:10
    "Свръхестествено" - мистъри сериал
  • 04:55
    "Уилфред" - комедиен сериал
  • 05:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 03:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 01:35
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 03:20
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 02:05
    Игрален филм
  • 03:40
    Игрален филм
  • 06:10
    Игрален филм
  • 09:15
    "Сам на себе си режисьор"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:15
    Късно нощно ток шоу
  • 02:20
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 03:00
    "Специален отряд на морската пехота: Л.А." - криминален сериал
  • 03:45
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 02:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:30
    "Фронтално" повторение
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - /повторение /
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:45
    Der Phantastische Paul
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Chuggington - Die Loks sind los!
Пълна програма
  • 00:30
    Айзенщайн в Мексико-биографичен,романтичен,Холандия/Мексико/Финландия/Белгия, 2015,
  • 03:30
    Изповедите-Италия/Франция, 2016, Режисьор: Роберто Андо
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Епизод 1
  • 02:48
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Белгийската провинция
  • 03:36
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Ремонт за младоженци
  • 04:24
    Различни хора, различни сватби - Америка: Ромският бал с маски
Пълна програма
  • 02:00
    Храм "Свети Георги Победоносец"
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Несебър - Почувствай вечността
  • 03:30
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
Пълна програма
  • 02:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 03:00
    Легендарни места
  • 03:30
    Легендарни места
  • 04:00
    Тайни и легенди от замъците
Пълна програма
  • 02:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 03:00
    Легендарни места
  • 03:30
    Легендарни места
  • 04:00
    Тайни и легенди от замъците
Пълна програма
  • 01:20
    Писък, САЩ, ужаси/мистерия, 1996
  • 03:10
    Страшен филм, САЩ, комедия, 2000
  • 07:25
    Обратна тяга, САЩ, приключенски/драма/трилър, 1991
  • 09:40
    Остатъкът от деня, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1993
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на..."Gravity Co""" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да рицар на книгата?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Мурсалево: Деве боаз - праисторическа цивилизация" - II част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 20 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 02:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 12
  • 02:50
    Австралийското приключение на Джими - кулинарно предаване, еп. 1
  • 03:15
    Австралийското приключение на Джими - кулинарно предаване, еп. 2
  • 03:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 35
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 01:41
    Последната банда Криминален 2007
  • 03:39
    Утре ще изчезнеш Трилър 2012
  • 05:06
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 06:27
    Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Пълна програма
  • 02:00
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    Скорпион - първи сезон, еп. 21
  • 02:30
    "Ченс" - първи сезон, еп. 7
  • 03:20
    Живите мъртви - втори сезон, еп. 9
  • 04:05
    Екзорсистът - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    FASHION FILMS
  • 02:30
    FASHION FILMS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    LINGERIE
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 01:25
    "Дог и Бет: на лов" - 4 еп.
  • 02:15
    "Съдебни медици" - 1 еп.
  • 02:40
    "Хладнокръвно" - 7 eп.
  • 03:30
    "Следи злото" - 20 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 00:30
    "Револвер" - екшън с уч. на Джейсън Стейтъм, Рей Лиота, Винсънт Пастор, Андре Бенджамин, Терънс Мейнард, Андрю Хауърд, Марк Стронг, Франческа Анис и др. /п/
  • 02:45
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм /п/
  • 05:50
    "Касъл" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:45
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм
Пълна програма
  • 01:45
    Weird Creatures With Nick Baker: Horseshoe Crab
  • 02:30
    Gold Rush: Man Down
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Prey on Tourists
  • 04:00
    My Giant Life: Big Updates
Пълна програма
  • 01:45
    Режи!
  • 02:30
    Голямата хапка на Гай
  • 02:52
    Голямата хапка на Гай
  • 03:15
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Ски бягане: Световна купа в Квебек, 15 км, мъже
  • 02:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, масов старт, жени
  • 03:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, масов старт, мъже
  • 03:30
    Ски бягане: Световна купа в Квебек, 15 км, мъже
Пълна програма
  • 01:40
    "Лоши момчета 2", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Хорди Мола, Габриел Юниън, Питър Стормър, [15+]
  • 04:05
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 07:00
    "Джордж от джунглата 2", семейна комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Гросман, с Кристофър Шоуърман, Джули Бенц, Ангъс Т. Джоунс, Томас Хейдън Чърч, Кристина Пиклъс, [0+]
  • 08:30
    "Пирати! Банда неудачници", анимация, Великобритания, 2012; реж. Питър Лорд, Джеф Нюит, [7+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 01:40
    Разследванията на списание "Пийпъл": Епизод 14
  • 02:35
    Тук живее злото: Изцяло в неговите ръце
  • 03:30
    Разрушение: Споразумението
  • 04:25
    Предсмъртни обаждания: Няма ненаказано добро
Пълна програма
  • 02:00
    Fight Stars: Nicola Adams
  • 02:30
    Football Stars: Mourinho at Man U
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Rickie Fowler
  • 03:25
    The Burning Issue: Basketball
Пълна програма
  • 01:50
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 02:15
    Fishing Edge
  • 02:35
    Fishing Edge
  • 03:00
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Последен се смее Чъмли
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Светилището
  • 02:45
    Изковани в огъня: Рапира
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Третото око на тигъра
Пълна програма
  • 01:40
    Разглоби ме 2, еп. 6
  • 02:25
    Лудите учени, еп. 11
  • 02:50
    Уличен Гений, еп. 4
  • 03:10
    Разглоби ме 2, еп. 6
Пълна програма
  • 01:50
    bTV Новините /п./
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал, с.12 еп.75
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Пътешественици; сезон 2, епизод 12, драма, мистерия, САЩ, 2017
  • 03:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:45
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2015
  • 04:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 01:30
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 45, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 02:30
    Профилиране; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2011
  • 03:25
    Профилиране; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2012
  • 04:15
    Забравена; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 01:55
    Култове и екстремни вярвания: Обединена нация на Исляма
  • 02:50
    Големите обири: Обирът на депото на "Секюрити Експрес"
  • 03:45
    Първите 48 часа: Къща - капан
  • 04:30
    Полицейски патрул: Епизод 6
Пълна програма
  • 00:20
    Подводен ужас
  • 02:10
    Смъртта е едва началото
  • 04:05
    Въображаеми престъпления
  • 06:10
    Чудотворецът
Пълна програма
  • 00:55
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    Саут Парк
  • 03:10
    Саут Парк
Пълна програма
  • 01:48
    The Mother Of All Seductions (18+)
  • 02:14
    The Allure Of Azure (18+)
  • 02:37
    Ebony Beauty Empties Cabbie's Balls (18+)
  • 02:58
    Trading Sides: Part 2 (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    Пряко: Тенис: Miami Open, Маями - II четвъртфинал (WTA Premier Mandatory)
  • 03:30
    Тенис: Miami Open, Маями - четвъртфинали (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 05:30
    Тенис: Miami Open, Маями (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Реал /М/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    WHO KILLED PABLO ESCOBAR?
  • 03:00
    TARA OCEANS ? THE FRAGILE PACT
  • 04:00
    BONE DIGGERS
  • 05:00
    ST. PAUL WINTER CARNIVAL
Пълна програма
  • 08:00
    Taekwondo
  • 08:15
    World Karate Federation
  • 09:40
    Cage Ring Championships 7
  • 10:35
    NEW War
Пълна програма
  • 02:00
    Here & Now
  • 03:00
    World of X Games 2016
  • 03:30
    Total Fight Masters of Freestyle
  • 04:00
    Built To Shred
Пълна програма
  • 01:20
    Машини за убиване (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 02:15
    Конспирация (Series 1): 111 (Episode 11)
  • 03:05
    Кралски братовчеди на война (Series 1): В бездната (Episode 2)
  • 04:10
    Машините на войната (Series 1): Масово унищожение (Episode 6)
Пълна програма
  • 02:00
    Научнопопулярен филм
  • 02:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    Българско документално кино
  • 05:45
    "Здравей, Китай"- документална поредица
Пълна програма
  • 01:35
    Robin McKelle - Jazz a Vienne
  • 02:50
    Knower - Jazz a la Villette
  • 04:00
    Susanne Abbuehl at Jazz Onze+ festival
  • 06:05
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Левски - Нефтохимик, втори четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Монтана - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 21-ви епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:30
    Пряко: Тенис: Miami Open, Маями - II четвъртфинал (WTA Premier Mandatory)
  • 03:30
    Тенис: Яслин Бонавентур - Кики Бертенс (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение)
  • 04:45
    Тенис: Екатерина Александрова - Арина Сабаленка (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
  • 05:30
    Тенис: Вероника Кудерметова - Дона Векич (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Австралия, повторение
  • 09:45
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Австралия, повторение
  • 11:15
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Австралия, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Разследванията на списание "Пийпъл": Епизод 14
  • 02:35
    Тук живее злото: Изцяло в неговите ръце
  • 03:30
    Разрушение: Споразумението
  • 04:25
    Предсмъртни обаждания: Няма ненаказано добро
Пълна програма
  • 02:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 01:25
    "Страшен филм 3", хорър - комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Зукър, с Анна Ферис, Чарли Шийн, Джени МакКарти, Памела Андерсън, Саймън Рекс, [15+]
  • 02:50
    "Шоуто на Аманда Сиълс", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Стан Латън, с Аманда Сиълс, [15+]
  • 03:55
    "Вълците пред вратата", хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Р. Леонети, с Кейти Касиди, Елизабет Хенстридж, Адам Кемпбъл, Майлс Фишър, Спенсър Даниълс, [18+]
  • 07:00
    "Маша и мечокът ІІ, 13 - 16 еп.", анимация, Русия, 2014, [0+]
Пълна програма
  • 01:20
    "Гордата Мери", крими - екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Бабак Наджафи, с Тараджи Пенда Хенсън, Джахи Ди’Ало Уинстън, Били Браун, Нийл МакДонау, Дани Глоувър, [18+]
  • 02:50
    "Коварен капан: Последният ключ", мистерия - хорър, САЩ, 2018; реж. Адам Робител, с Лин Шей, Лий Уанъл, Ангъс Сампсън, Кърк Асеведо, Кейтлин Джерард, [18+]
  • 04:35
    "Рокенрола", екшън - крими - комедия, САЩ, 2008; реж. Гай Ричи, с Джерард Бътлър, Том Уилкинсън, Танди Нютън, Марк Стронг, Идрис Елба, [15+]
  • 05:00
    "Лигата на справедливостта", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Гал Гадот, Езра Милър, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Песента на наковалнята (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:40
    Подводницата, сезон 1, еп. 6, Германия, 2018
  • 02:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 03:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 5, Канада, 2017
  • 04:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 12, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 02:05
    Съблазнен от крадла
  • 03:35
    Изкуплението на призрака
  • 06:40
    Синя птица
  • 08:00
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
Пълна програма
  • 01:35
    Отново на крака
  • 03:35
    Червено небе
  • 06:55
    Нова Година
  • 08:25
    Проект "Динозавър"
Пълна програма
  • 01:05
    Обет за мълчание
  • 02:35
    1612 година
  • 05:40
    Лили Давид
  • 07:15
    Крокодилите
Пълна програма
  • 01:40
    It's Not Yet Dark
  • 03:00
    Close Up
  • 03:30
    Close Up
  • 04:00
    My Effortless Brilliance
Пълна програма
  • 00:40
    УЕФА Европейски квалификации: Холандия - Германия
  • 02:30
    Спортни новини
  • 02:40
    Баскетбол: Берое - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
  • 04:40
    Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
Пълна програма
  • 01:40
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
  • 02:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Малки истории /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
  • 03:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
  • 06:00
    Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва - Фенербахче
  • 08:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
Пълна програма
  • 02:00
    Баскетбол: Евролига Химки - Макаби Тел Авив
  • 04:00
    Баскетбол: Евролига "Жените в спорта", филм
  • 04:30
    Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер в Лестър Сам Боуен срещу Джордан МакКори
  • 05:00
    MMA: UFC Fight Night Стивън Томпсън срещу Антъни Петис
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Дженоа
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Сампдория
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Ювентус
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Наполи - Милан
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Еспаньол - Барселона
  • 04:00
    Футбол: Копа Судамерикана Депортиво Антофагаста - Флуминенсе
  • 06:00
    Футбол: Копа Либертадорес Бока Хуниорс - Допортес Толима
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Жирона
Пълна програма
  • 00:55
    Сериал. "ВИСЯКИ" "Дело чести" "Скелет в шкафу"
  • 04:25
    "Александр Журбин. Мелодии на память"
  • 05:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 05:05
    Премьера. "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:20
Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Viasat History 02:20
Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
bTV Lady 02:20
"Светлината на моя живот" - сериал
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 02:20
Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден

Всички предавания

Филми

TV1000 02:10
Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
БНТ 02:10
Кафе игрален филм /п/(12)
MGM 02:10
"Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Cinemax 02:20
"Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
HBO 02:20
"Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}