ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:00
    Великденско послание и Благословия "Урби ет Орби" на папа Франциск пряко предаване от Ватикана
  • 13:25
    Църквите остават документален филм
  • 14:00
    Библиотеката предаване за литература и култура с водещ Николай Колев
  • 15:00
    Дивото зове игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Ричард Габай, в ролите: Кристофър Лойд, Тимъти Ботъмс, Вероника Картрайт и др.
Пълна програма
  • 13:00
    "Това не си ти" - драма (САЩ, 2014), режисьор Джордж Улф, в ролите: Хилари Суонк, Еми Росъм, Джош Дъмел, Стефани Биатрис, Джейсън Ритър и др.
  • 15:10
    Семеен следобед: "Сърцето на дракона: Силата на огъня" - фентъзи, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Патрик Сивершен, в ролите: Патрик Стюарт (глас), Том Рис Харис, Джесмин-Блис Бел, Тамзин Мърчант, Андре Ериксен и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 12:30
    "С вкус на любов" - с уч. на Линдзи Морган, Патрик Фабиан, Шерилин Фен, Джо Ландо, Кейси Бонд и др.
  • 14:10
    "Идеалното момиче" - с уч. на Анна Хътчисън, Джонатан Патрик Мур, Гейл О'Грейди, Костас Мандилор, Дана Дейвис, Дориан Хеърууд и др.
  • 16:00
    "Мистерии от малкото градче: Смъртоносно начинание" - с уч. на Джуъл Килчър, Колин Фъргюсън, Ерин Карплък и др.
  • 18:00
    "Мис Пепеляшка" - риалити
Пълна програма
  • 13:15
    Полдарк - сериал, историческа драма /п./
  • 14:15
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 14:45
    Телепазарен прозорец
  • 15:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
Пълна програма
  • 12:30
    Иноватори - док. поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Отвътре - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 13:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 4, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 14:05
    Морски детективи; сезон 11, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 15:05
    Морски детективи; сезон 11, епизод 18, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 16:00
    Профилиране; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2010
Пълна програма
  • 13:15
    Как го правят животните: Епизод 12
  • 13:45
    Нападения на акули 2
  • 14:40
    Жив съм: Спасени
  • 15:35
    Жив съм: Злато
Пълна програма
  • 13:10
    "Мандарини" - игрален филм
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Капиталът" (п)
  • 15:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 11:00
    Великден в Рим - литургия
  • 13:25
    Документация
  • 15:40
    Новини
  • 15:50
    "Loriots Odipussi" - комедия, ФРГ, 1988
Пълна програма
  • 12:20
    Music Arena
  • 14:00
    Hit Mix
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 12:30
    Приказките на госпожа Виола /БНТ 2 Варна/
  • 13:30
    Изкуството на 21 век
  • 14:00
    Добър ден с БНТ 2
  • 15:00
    До Европа и напред
Пълна програма
  • 13:15
    New Looney Tunes - Elements
  • 13:20
    New Looney Tunes - Elements
  • 13:25
    New Looney Tunes - Elements
  • 13:30
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 12:45
    "Непобедимите 3" /п./ - екшън, трилър, приключенски (САЩ, Франция, 2014), режисьор Патрик Хюз, в ролите: Силвестър Сталоун, Джейсън Стейтъм, Харисън Форд, Антонио Бандерас, Арнолд Шварценегер, Мел Гибсън, Уесли Снайпс, Долф Лундгрен и др.
  • 15:00
    "Изчезнали" - сериал, еп.1, 2
  • 17:00
    "Дивата муха" - предаване за екстремни спортове, еп.15
  • 17:30
    "Мисия Моят Дом" /п./ - най-доброто, еп.3
Пълна програма
  • 12:30
    "Паднали ангели" /п./ - фентъзи, приключенски, романтичен, драма (САЩ, Унгария, 2016), режисьор Скот Хикс, в ролите: Адисън Тимлин, Лола Кърк, Джоули Ричардсън, Джереми Ървайн, Хърмони Корфилд, Джулиет Обри, Малачи Кърби и др.
  • 14:30
    "Мис Слънчице" /п./ - комедия, приключенски (САЩ, 2006), режисьори Джонатан Дейтън и Валъри Фарис, в ролите: Стив Карел, Тони Колет, Грег Киниър, Пол Дейно, Алън Аркин, Брайън Кранстън и др.
  • 16:30
    "Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход" /п./ - приключенски, екшън (САЩ, 1989), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Харисън Форд, Шон Конъри, Алисън Дууди, Джон Рис-Дейвис, Джулиън Главър, Вернон Добчев, Ричард Янг и др.
  • 19:00
    "Х-Мен: Последният сблъсък" /п./ - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2006), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Хали Бери, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Ана Пакуин, Ребека Роумийн, Вини Джоунс, Бен Фостър и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Били Медисън" /п./ - комедия (САЩ, 1995), режисьор Тамра Дейвис, в ролите: Адам Сандлър, Дарън Макгавин, Бриджит Уилсън, Брадли Уитфорд и др.
  • 14:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.13 еп.8
  • 15:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 15:30
    "Стъпка по стъпка" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Сега и завинаги" - сериал, с.2, еп.25 - 27
  • 15:15
    "Какво ядем?" /п./ - документална поредица, с.5 еп.8 и специален епизод
  • 16:45
    Телепазар
  • 17:00
    "Какво ядем?" /п./ - документална поредица, с.5 Новогодишен епизод
Пълна програма
  • 13:15
    Юникити
  • 13:30
    Юникити
  • 13:40
    Юникити
  • 13:55
    Реактивните момичета
Пълна програма
  • 12:35
    "Копланд", криминална драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Манголд, със Силвестър Сталоун, Харви Кийтъл, Рей Лиота, Робърт Де Ниро, Питър Бърг, [15+]
  • 14:20
    "Лейкопласт", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Зоуи Листър-Джоунс, със Зоуи Листър-Джоунс, Адам Пали, Фред Армисън, Хана Симон, Сузи Есман, [12+]
  • 15:55
    "Семетери Джънкшън", комедийна драма, Великобритания, 2010; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Крисчън Кук, Том Хюз, Джак Дулан, Фелисити Джоунс, Ралф Файнс, [12+]
  • 17:30
    "Ранго", анимационна комедия, САЩ, 2011; реж. Гор Вербински, [12+]
Пълна програма
  • 13:05
    "Разговори с Томаш Масарик", историческа драма, Чехия, 2018; реж. Якуб Червенка, с Ян Будаш, Мартин Хуба, [12+]
  • 14:20
    "Неподчинение", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Себастиан Лелио, с Рейчъл Уейз, Рейчъл МакАдамс, Алесандро Нивола, Антон Лесър, Алън Кордънър, [15+]
  • 16:15
    "Лодка за двама", драма, САЩ, 2017; реж. Джулия Бътлър, Даниъл Менц, с Илейн Партнау, Джеси Пепе, Алиса Вилена, Сади Йохансон, Ален Вашневски, [12+]
  • 17:45
    "Добрият Уил Хънтинг", драма, САЩ, 1997; реж. Гюс Ван Сант, с Мат Деймън, Робин Уилямс, Бен Афлек, Стелан Скарсгард, Мини Драйвър, [12+]
Пълна програма
  • 12:00
    CNN Newsroom
  • 14:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 14:30
    Inside Africa
  • 15:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 12:00
    "Не ме дразни" - романтична комедия с уч. на Юта Шпайдел, Уолтър Крей, Макс фон Пуфендорф, Щефани Щапенбек, Мартин Брамбах, Паула Каленберг и др.
  • 14:00
    "Инга Линдстрьом: Сватбата на Грета" (премиера) - романтичен филм с уч. на Алиса Юнг, Йенс Ацорн, Хайке Тринкер, Уве Роде, Джанина Изабел Батоли, Оливер Франк, Джошуа Гроте и др.
  • 16:00
    "Доня Сандовал" (премиера) - теленовела,
  • 17:00
    "Любовта не разбира от думи" (премиера) - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 5
  • 15:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, 2 епизода
  • 16:00
    "Доставчикът" - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Елиза Бенет, Лина Хийди, Ралф Браун, Чарлз Денс и др.
Пълна програма
  • 13:00
    Войни за контейнери: Отплаване
  • 13:30
    Войни за контейнери: Зимните игри
  • 14:00
    Битки за багаж: Епизод 5
  • 14:30
    Битки за багаж: епизод 6
Пълна програма
  • 13:02
    Фабрика за храна: САЩ: Маслинката на тортата
  • 13:26
    Как са го направили?: Епизод 8
  • 13:50
    Как са го направили?: Епизод 9
  • 14:14
    Как са го направили?: Епизод 10
Пълна програма
  • 13:00
    Елена от Авалор
  • 13:30
    Елена от Авалор
  • 14:00
    Елена от Авалор
  • 14:30
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 13:00
    "Чудата наука"
  • 13:30
    "Гастрономи"
  • 13:40
    "За играчките"
  • 13:50
    "Направи ме супергерой"
Пълна програма
  • 13:10
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 13:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 14:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 13:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 14:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 15:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, втори ден, директно
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап, директно
  • 16:15
    Колоездене: Амстел Голд, директно
  • 18:30
    Колоездене: Купа на Франция "Тур дьо Финестре"
Пълна програма
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: 24 часа на Льо Ман, директно
  • 16:30
    Футбол: Бундеслига, Фрайбург - Борусия Дортмунд, директно
  • 18:30
    Куриози
  • 19:00
    Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Хановер, директно
Пълна програма
  • 12:40
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 2
  • 13:30
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 3
  • 14:15
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 4
  • 15:00
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 13:15
    This Is Hot 97
  • 13:40
    Night Of The Jumps
  • 14:30
    Night Of The Jumps
  • 15:20
    Dew Tour Highlights
Пълна програма
  • 13:05
    Феномени /на живо/
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - премиера/
  • 19:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 12:50
    Спасители на дървени къщи
  • 13:40
    Евтин дом на плажа
  • 14:05
    Евтин дом на плажа
  • 14:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 12:20
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 1
  • 13:20
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 2
  • 14:10
    50 първи срещи - игрален филм
  • 16:05
    Ню Амстердам, еп. 10
Пълна програма
  • 13:00
    Бул - втори сезон, еп. 11
  • 14:00
    Бул - втори сезон, еп. 12
  • 15:00
    Нюанси синьо - трети сезон, еп. 3
  • 15:55
    Хароу, еп. 7
Пълна програма
  • 12:25
    "Изход: Богове и царе", драма, Великобритания, 2014; реж. Ридли Скот, с Крисчън Бейл, Джойл Едджертън, Джон Туртуро, Арън Пол, Сигърни Уивър, [12+]
  • 14:55
    "Тор", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Кенет Брана, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, [12+]
  • 16:50
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
  • 18:45
    "Соло: История от Междузвездни войни", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Рон Хауърд, с Олдън Ерънрайх, Джунас Суотамо, Уди Харелсън, Емилия Кларк, Доналд Глоувър, [12+]
Пълна програма
  • 12:25
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 1
  • 13:20
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 2
  • 14:15
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 3
  • 15:10
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 12:50
    Проклятието на остров Оук: Пътуване до дъното на нещата
  • 13:45
    Американски антиквари: Буболечка в купа сено
  • 14:45
    Извънземни от древността: Извънземни и роботи
  • 15:40
    На лов за автомобили: Колите на Бърт Рейнолдс
Пълна програма
  • 13:00
    Киноложка изложба
  • 13:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 55 еп.
  • 14:30
    24-ри кадъра - тв поредица
  • 15:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, шести сезон, 5 еп.
Пълна програма
  • 13:05
    "Герои на града"
  • 13:30
    "Робоколата Поли"
  • 13:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 14:00
    "Конни"
Пълна програма
  • 13:00
    НОВИНИ
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    "Без монтаж"
  • 14:45
    Топ шоп
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 12:20
    "Брейк 2: Електро бугалу" - музикален филм / драма с Лусинда Дики, Адолфо Куиноунес.
  • 13:55
    "Недостижимият мост" - екшън / военен Шон Конъри, Раян О’Нийл.
  • 16:45
    "Моли" - комедия / драма с Елизабет Шу, Аарън Екхарт.
  • 18:15
    "На всяка цена" - комедия / драма с Шейн Уест, Марла Соколоф.
Пълна програма
  • 13:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 14:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 13:05
    Clean Bandit: MTV Crashes Plymouth
  • 13:30
    MTV Live Stage: The Best Bits
  • 14:15
    MTV World Stage: Green Day...
  • 15:00
    Zara Larsson's Pop Life Top 20
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 12:45
    Гиганти от ледниковия период, сезон 1, еп. 3
  • 13:50
    Големи зверове: Последният гигант, сезон 1, еп. 1
  • 14:45
    Големи зверове: Последният гигант, сезон 1, еп. 2
  • 15:40
    Големи зверове: Последният гигант, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 13:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 4
  • 14:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 13
  • 15:00
    Изгубените мощи на Йоан Кръстител, еп. 1
  • 16:00
    Тайните на свещените кивоти, еп. 1
Пълна програма
  • 12:50
    Оригиналният "Боен клуб", еп. 1
  • 13:40
    Върховни животни, еп. 1
  • 14:30
    Върховни животни, еп. 2
  • 15:25
    Върховни животни, еп. 3
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Гингам - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 7-и епизод, повторение
  • 15:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 15:05
    Класика от Висшата лига: Евертън - Манчестър Юнайтед (2003-04), повторение
Пълна програма
  • 13:15
    Лирическа комедия "Момичето без адрес"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:25
    "Три акорда"
  • 17:07
    Премиера. "Ледена епоха. Деца". Нов сезон
Пълна програма
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Ретро" - вечни хитове
  • 14:00
    "Промо" - новите хитове
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:00
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 13:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 13:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 14:10
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 13:00
    "Големите филми на Галилей: 30 картини, които никога няма да се забравят" - шоу
  • 14:40
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - приключенски екшън филм, U, 2013
  • 16:45
    "Алиса в Страната на чудесата" - игрален филм, U, 2010
  • 18:40
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Тотнъм
  • 15:00
    УЕФА Шампионска лига: Порто - Ливърпул
  • 17:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 19:00
    Волейбол Серия А, пряко:
Пълна програма
  • 11:55
    "Манхатънска любовна история" - драма, САЩ, 2002
  • 13:50
    "Германия търси суперзвездата" - мотошоу 3
  • 16:15
    "В небето" - анимационен филм, САЩ, 2009
  • 18:00
    "Мадагаскар 3" - приключенски / анимационен филм, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 12:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 14:00
    Вести
  • 14:30
    Вести-Москва
  • 14:50
    Вести
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
Пълна програма
  • 12:55
    "Кунг Фу панда" - анимационен филм, U, 2008
  • 14:35
    "Рио" - анимационен филм, U, 2011
  • 16:20
    "Ще си купим зоопарк" - приключенска комедия, U, 2011
  • 18:45
    "Най-силно губещият тегло" - шоу
Пълна програма
  • 12:45
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / на живо/
  • 14:00
    Разбулване - /повторение/
  • 15:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:00
    "Първото благо"
Пълна програма
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
Пълна програма
  • 12:55
    Barbie - Mermaidia
  • 14:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 15:35
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 16:50
    Tom und Jerry
Пълна програма
  • 12:45
    Матилда-игрален филм
  • 15:00
    50 нюанса любов - предаване на Телемедиа
  • 15:30
    На фокус-предаване на Телемедиа
  • 16:00
    Детски свят : Франклин
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 17
  • 13:30
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 18
  • 14:00
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 19
  • 14:30
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 20
Пълна програма
  • 13:00
    Тайните на Студената война: Загадки в музея
  • 14:00
    Титаник: Загадки в музея
  • 15:00
    Динозаврите: загадки в музея
  • 16:00
    Вампирите: Загадки в музея
Пълна програма
  • 13:00
    Тайните на Студената война: Загадки в музея
  • 14:00
    Титаник: Загадки в музея
  • 15:00
    Динозаврите: загадки в музея
  • 16:00
    Вампирите: Загадки в музея
Пълна програма
  • 12:00
    Аполо 13, САЩ, драма, 1995
  • 14:15
    Звезден човек, САЩ, романтичен/фантастика, 1984
  • 16:10
    Роботът и Франк, САЩ, комедия/драма, 2012
  • 17:40
    Голяма риба, САЩ, приключенски/драма/фентъзи, 2003
Пълна програма
  • 12:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 6
  • 13:30
    Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 7
  • 14:00
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 21
  • 14:30
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 17
Пълна програма
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 11:56
    Принцът и Просякът Драма 2005
  • 13:31
    Обнадеждени Драма 2015
  • 15:01
    Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
  • 16:40
    Шантаво семейство Анимация, Комедия, Семеен 2017
Пълна програма
  • 11:55
    "Повелителят на конете" - драма, САЩ, 1998
  • 15:15
    "Изкуплението Шоушенк" - драма, САЩ, 1996
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
  • 19:10
    "Веднъж на къмпинг, винаги на къмпинг" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 14
  • 13:55
    Малкълм - трети сезон, еп. 19
  • 14:25
    Смъртоносно минало, еп. 1
  • 16:15
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:00
    FASHION FLIX
  • 13:25
    F-PEOPLE
  • 13:30
    FASHION FLIX
  • 13:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 12:50
    "Дог и Бет: на лов" - 3 еп.
  • 13:40
    "Майстори на сделките" - 45 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 26, 27, 28 и 29 еп.
  • 16:35
    "Бърз отклик" - 4 еп.
Пълна програма
  • 13:00
    Централни обедни Новини
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    новини
  • 13:45
    Спорт
Пълна програма
  • 13:10
    Есть мнение
  • 13:25
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 13:55
    Рыболовное путешествие с чемпионом. Беларусь
  • 14:20
    Особенности охоты на Руси
Пълна програма
  • 13:15
    "Бъди" - семейна комедия с уч. на Рене Русо, Роби Колтрейнл, Алън Къминг, Ирма P. Хол и др.
  • 15:00
    "Стелт" - приключенски екшън с уч. на Джош Лукас, Джесика Бийл, Джейми Фокс, Сам Шепърд, Ричард Роксбърг, Джо Мортън и др. /п/
  • 17:30
    "Бели мадами" - криминална комедия с уч. на Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Джейми Кинг, Франки Фейсън, Локлин Мънро, Джон Херд,Бизи Филипс, Тери Крюз и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 9
Пълна програма
  • 13:00
    How the Universe Works: Extinction
  • 13:45
    How the Universe Works: Milky Way
  • 14:30
    Cake Boss: Toilets & Textiles
  • 14:55
    Cake Boss: Hot Air Balloon Cake & Happy Little Bakers
Пълна програма
  • 12:30
    Пролетен сладкарски шампионат
  • 13:20
    Пролетен сладкарски шампионат
  • 14:10
    Пролетен сладкарски шампионат
  • 15:00
    Пролетен сладкарски шампионат
Пълна програма
  • 12:20
    Бикслър Хай - Детектив до край
  • 13:25
    Братовчеди завинаги
  • 13:55
    Братовчеди завинаги
  • 14:25
    Братовчеди завинаги
Пълна програма
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, втори ден, директно
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап, директно
  • 16:15
    Колоездене: Амстел Голд, директно
  • 18:30
    Колоездене: Купа на Франция "Тур дьо Финестре"
Пълна програма
  • 12:25
    "Изход: Богове и царе", драма, Великобритания, 2014; реж. Ридли Скот, с Крисчън Бейл, Джойл Едджертън, Джон Туртуро, Арън Пол, Сигърни Уивър, [12+]
  • 14:55
    "Тор", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Кенет Брана, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, [12+]
  • 16:50
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
  • 18:45
    "Соло: История от Междузвездни войни", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Рон Хауърд, с Олдън Ерънрайх, Джунас Суотамо, Уди Харелсън, Емилия Кларк, Доналд Глоувър, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:00
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 13:30
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 14:00
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 14:30
    Doc McStuffins Toy Hospital
Пълна програма
  • 12:20
    Бикслър Хай - Детектив до край
  • 13:25
    Братовчеди завинаги
  • 13:55
    Братовчеди завинаги
  • 14:25
    Братовчеди завинаги
Пълна програма
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 12:30
    Тук живее злото: Черната вдовица
  • 13:25
    Тук живее злото: Той беше моя сбъдната мечта
  • 14:20
    Потънали вдън земя: Полето на несбъднатите мечти
  • 15:15
    Потънали вдън земя: Бурни води
Пълна програма
  • 13:10
    Football Stars: Mesut ?zil
  • 13:35
    The Burning Issue: Football
  • 14:05
    Football Stars: Harry Kane
  • 14:30
    Sports Woman: Alex Morgan
Пълна програма
  • 13:05
    Shooting Gallery
  • 13:30
    Buccaneers & Bones
  • 13:50
    Buccaneers & Bones
  • 14:15
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 12:50
    Проклятието на остров Оук: Пътуване до дъното на нещата
  • 13:45
    Американски антиквари: Буболечка в купа сено
  • 14:45
    Извънземни от древността: Извънземни и роботи
  • 15:40
    На лов за автомобили: Колите на Бърт Рейнолдс
Пълна програма
  • 13:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 13
  • 14:00
    Изгубените мощи на Йоан Кръстител, еп. 1
  • 15:00
    Тайните на свещените кивоти, еп. 1
  • 16:00
    Загадките на Библията, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    "Това не си ти" - драма (САЩ, 2014), режисьор Джордж Улф, в ролите: Хилари Суонк, Еми Росъм, Джош Дъмел, Стефани Биатрис, Джейсън Ритър и др.
  • 15:10
    Семеен следобед: "Сърцето на дракона: Силата на огъня" - фентъзи, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Патрик Сивершен, в ролите: Патрик Стюарт (глас), Том Рис Харис, Джесмин-Блис Бел, Тамзин Мърчант, Андре Ериксен и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015
  • 14:15
    Младият тигър; екшън, Хонконг, 1973
  • 16:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 13:10
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 8, драма, САЩ, 2016
  • 14:10
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 9, драма, САЩ, 2016
  • 15:10
    Царство; сезон 4, епизод 3, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 16:05
    Царство; сезон 4, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 13:15
    Ловецът на убийци: Всичко е субективно
  • 14:10
    Ловецът на убийци: Бруто тонаж
  • 15:05
    Лия Ремини: Сциентологията и последиците: Да купиш град
  • 16:05
    Култове, табута и изкривена вяра: Епизод 1
Пълна програма
  • 11:00
    Пътят
  • 13:25
    Американски бандити
  • 15:20
    Град на духове
  • 17:35
    Апокалипто
Пълна програма
  • 13:15
    Лирическая комедия "Девушка без адреса" (0+)
  • 15:00
    Новости (с субтитрами)
  • 15:25
    "Три аккорда" (16+)
  • 17:05
    Премьера. "Ледниковый период. Дети". Новый сезон (0+)
Пълна програма
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 2 с
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 6 с
  • 16:05
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 12:35
    Смеяться разрешается
  • 14:50
    Далекие близкие
  • 16:15
    Больше, чем любовь
  • 17:00
    С любимыми не расставайтесь. Х/ф
Пълна програма
  • 12:55
    I Live With Models
  • 13:20
    Instant Mom
  • 13:45
    Instant Mom
  • 14:10
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 13:15
    Stealing from the Easter Bunny's Basket (18+)
  • 13:35
    Agent's Tight Pussy Gets Creampied (18+)
  • 14:00
    Tomboy Tastes Her Roommate's Pussy (18+)
  • 14:24
    Kama Sutra Inspired Hookup (18+)
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: Volvo Car Open, Чарлстън (WTA Premier - полуфинали, повторение)
  • 17:30
    Тенис: Volvo Car Open, Чарлстън (WTA Premier - финал, повторение)
  • 20:00
    Тенис: Samsung Open presented by Corner, Лугано (WTA International - полуфинали, повторение)
Пълна програма
  • 13:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 13:25
    Борсова информация
  • 13:30
    Агрокоментар
  • 13:35
    Агротема
Пълна програма
  • 21:00
    Kunlun Combat Professional League (KCPL) 15 & 16, Tongling, China, 21.04.2019
Пълна програма
  • 13:00
    Firsthand
  • 13:30
    Firsthand
  • 14:00
    Maverick Moments
  • 14:30
    Maverick Moments
Пълна програма
  • 12:35
    Дивите животни в моето семейство (Series 1): Принцес, орангутанът (Episode 3)
  • 13:30
    Страна на лъвовете: Ден и нощ (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 14:30
    Дивите Филипини с Найджъл Марвин (Series 1): Висаяс: Сърцето на архипелага (Episode 3)
  • 15:20
    Живот: Първи стъпки (Series 1): Единствени деца (Episode 1)
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикална академия"
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 14:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 15:00
    "Моята улица" - документална поредица
Пълна програма
  • 12:15
    InterMezzo
  • 13:30
    Get the blessing - Like a jazz machine
  • 14:20
    Knower - Jazz a la Villette
  • 15:10
    Avishai Cohen trio - Jazz a la Villette
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Септември - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 29-и епизод, повторение
  • 17:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 12:45
    Тенис: Анастасия Павлюченкова - Кики Бертенс (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
  • 14:30
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
  • 15:00
    Пряко: Футбол: Хетафе - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19, В паузата: Коментарно студио)
  • 16:50
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
Пълна програма
  • 12:00
    Баскетбол: Мач от НБА, повторение
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 30-и епизод
  • 15:00
    Студио "Висша лига", директно
  • 15:30
    Футбол: Евертън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
Пълна програма
  • 12:30
    Тук живее злото: Черната вдовица
  • 13:25
    Тук живее злото: Той беше моя сбъдната мечта
  • 14:20
    Потънали вдън земя: Полето на несбъднатите мечти
  • 15:15
    Потънали вдън земя: Бурни води
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
Пълна програма
  • 11:40
    "Феноменалните 2", анимация, САЩ, 2018; реж. Брад Бърд, [7+]
  • 13:35
    "Хотел Трансилвания 3: Чудовищна ваканция", анимационна комедия, САЩ, 2018; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
  • 15:15
    "Мъпетите 2", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Джеймс Бобин, с Рики Джървейс, Тай Бърел, Тина Фей, Хю Бонвил, Рей Лиота, [0+]
  • 17:00
    "Зайчето Питър", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Уил Глък, с Домнал Глийсън, Роуз Бърн, Сам Нийл, [7+]
Пълна програма
  • 13:10
    "Съвременно семейство X, 10 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Фред Савидж, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 13:35
    "Баща в излишък 2", комедия, САЩ, 2017; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Мел Гибсън, Джон Литгоу, Линда Карделини, [12+]
  • 15:15
    "В кадър ХVI, 12 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 15:45
    "Крал Артур: Легенда за меча", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Гай Ричи, с Чарли Хънам, Джуд Лоу, Астрид Бергес-Фрисби, Джимон Хунсу, Ерик Бана, [15+]
Пълна програма
  • 13:00
    Васил Горанов рисува своя приказка (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Паметта на Родопите (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 13:15
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 13:25
    Дора Изследователката
  • 13:50
    Нела, Принцесата-рицар
  • 14:20
    Рибки Гупи
Пълна програма
  • 12:55
    Коли - страст или хоби
  • 13:25
    Гаражи - Злато
  • 13:55
    Истински чудеса
  • 14:10
    Единичен тест
Пълна програма
  • 12:25
    Полдарк, сезон 3, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 13:25
    Полдарк, сезон 3, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 14:25
    Полдарк, сезон 3, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 15:25
    Полдарк, сезон 3, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2015
Пълна програма
  • 12:50
    Скритата крепост Семеен Канада 2001
  • 14:25
    Приключенията на Мерлин Приключенски, Семеен, Фентъзи Великобритания 2013
  • 15:10
    Приключенията на Мерлин Приключенски, Семеен, Фентъзи Великобритания 2013
  • 15:55
    Невероятният Андре Комедия Франция 2000
Пълна програма
  • 13:05
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2003
  • 14:30
    Още чудотворци на четири лапи Семеен САЩ 2006
  • 15:55
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
  • 17:25
    Сериозно ли говориш? Комедия САЩ 2006
Пълна програма
  • 12:40
    Писмописецът Семеен САЩ 2011
  • 14:05
    Машинист Семеен САЩ 2008
  • 15:40
    Герои Драма Испания 2010
  • 17:25
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
Пълна програма
  • 11:50
    Bread and Butter
  • 13:20
    Touch The Wall
  • 15:00
    Spike Island
  • 16:45
    Second Coming
Пълна програма
  • 13:10
    Live British Talent Cup 2019
  • 14:10
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 15:45
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 16:15
    Live Recap FISE World Series 2018
Пълна програма
  • 13:10
    Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
  • 14:00
    Спортни новини
  • 14:10
    Тенис-турнир от сериите АТР 250, Маракеш: Финал
  • 16:10
    Извън играта
Пълна програма
  • 13:00
    Великденско послание и Благословия "Урби ет Орби" на папа Франциск пряко предаване от Ватикана
  • 13:25
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 13:35
    Извън играта
  • 14:20
    Записки по българските въстания: Великото народно събрание тв сериен филм /осма серия/
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: ATP 1000 Монте Карло Втори полуфинал мач
  • 15:00
    Студио "Тенис"
  • 15:30
    Тенис: ATP 1000 Монте Карло Финал
  • 17:45
    Студио "Тенис"
Пълна програма
  • 13:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Абу Даби
  • 15:00
    Баскетбол: Евролига Обзор
  • 15:30
    Хокей на лед: NHL
  • 17:45
    Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен - АДО Ден Хааг
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Рома
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Фиорентина
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Парма - Милан
  • 18:00
    Футбол: Шампионска лига Барселона - Манчестър Юнайтед, втори четвъртфинален мач реванш
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Леванте - Еспаньол
  • 15:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Севиля
  • 17:00
    Студио "Футбол"
  • 17:15
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Атлетик Билбао
Пълна програма
  • 13:05
    "Бягство в Ропотамо" (1973г.) (п) - Любимите български филми
  • 15:00
    ТВ пазар
  • 15:15
    Цветен следобед" - избрано от следобедния блок през седмицата с Елена Пенчукова
  • 16:30
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
Пълна програма
  • 13:00
    "ДАЧНЫЙ ОТВЕТ"
  • 14:05
    "НАШПОТРЕБНАДЗОР"
  • 15:05
    "СВОЯ ИГРА"
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

Viasat History 13:20
Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 1
Fox Life 13:20
Уил и Грейс - десети сезон, еп. 13
EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
bTV 13:30
Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.53

Всички предавания

Спорт

Film Plus 13:40
Тенис: Анжелик Кербер - Каролина Плишкова (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Nova Sport 14:00
Футбол: Страсбург - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 14:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

Fen TV 13:20
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
FilmBox Extra 13:25
В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
TV1 13:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}