ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 14:00
    Малки истории документален слот
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Любов от втори опит" - сериал, с.2, еп.75
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.20
Пълна програма
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 2
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 11:30
    Хирургът - сериал, семеен
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Телепазарен прозорец
  • 13:15
    Сърцето на самурая - исторически сериал
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • 11:55
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 14:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 15:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Носталгия по дома
  • 12:50
    В търсене на слоновете от Книсна
  • 13:45
    Как живеят ветеринарите: Епизод 8
  • 14:40
    Изчезнали или живи: Черен вълк от Флорида
Пълна програма
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:25
    "Неделник с Волен Сидеров", трета част (п)
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "Капиталът" (п)
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Култура.БГ
  • 13:30
    Часът на зрителите /п/
  • 14:00
    Музика, музика... /п/
Пълна програма
  • 12:00
    New Looney Tunes - Elements
  • 12:10
    Scooby-Doo! Adventures: The Mystery Map!
  • 13:10
    Scooby Doo! Ghastly Goals
  • 13:40
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 12:00
    "Луцифер" /п./ - сериал, еп.5
  • 13:00
    "Произходът на меча" - екшън (Китай, 2011), режисьор Сю Хаофън, в ролите: Сун Ян, Ю Чън-хуей, Джао Юенюен, Ма Дзюн и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп.11
  • 16:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.1
Пълна програма
  • 10:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.5 еп.1, 2
  • 12:15
    Телепазар
  • 12:30
    "Игри на съзнанието" - психодрама (тв филм, Канада, 2006), режисьор Тери Инграм, в ролите: Алекзандра Холдън, Пол Джохансън, Стейси Грант, Уонда Канън и др. [14]
  • 14:15
    "Гран Торино" /п./ - драма (САЩ, Германия, 2008), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Клинт Истууд, Кристофър Карли, Би Ван, Ани Хер, Брайън Хейли, Джералдин Хюз, Дрима Уокър, Скот Истууд и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Бруклин 99" - сериал
  • 13:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Не ме оставяй" - сериал, еп.61
  • 13:00
    "Какво ядем?" /п./ - документална поредица, с.5 еп.9
  • 13:30
    "Какво ядем?" /п./ - документална поредица, с.5 Новогодишен епизод
  • 14:45
    "На среща с непознат" - риалити (Австралия), еп.3
Пълна програма
  • 11:50
    Островът на летния лагер
  • 12:05
    Малки Титани: В готовност
  • 12:15
    Малки Титани: В готовност
  • 12:25
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 10:00
    "Специален доклад", научно-фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стивън Спилбърг, с Том Круз, Макс Фон Сидов, Нийл МакДонау, Колин Фарел, Саманта Мортън, [15+]
  • 12:25
    "Вътрешен град", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дан Гилрой, с Дензъл Уошингтън, Колин Фарел, Кармен Еджого, Линда Грават, Аманда Уорън, [15+]
  • 14:25
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [12+]
  • 16:20
    "Честит рожден ден, Тоби Симпсън", романтична комедия, Великобритания, 2017; реж. Патрик Макин, с Александър Пъркинс, Едита Будник, Зара Саймес, Гари Хейзман, Джош Ууд, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    "Сицилиански призрак", драма - фентъзи, Италия, 2017; реж. Фабио Грасадония, Антонио Пиаца, с Юлия Йедликовска, Гаетано Фернандес, Корин Мусалари, Андреа Фалцоне, Федерико Финокиаро, [15+]
  • 12:35
    "Еди", драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Хънтър, с Шийла Ханкок, Кевин Гатри, Ейми Мансън, Пол Браниган, Уенди Морган, [12+]
  • 14:20
    "Лимонада", драма, Румъния, 2018; реж. Йоана Урикару, с Малина Мановичи, Стив Бачик, Дилън Смит, Милан Хурдук, Руксандра Маниу, [15+]
  • 15:50
    "Часовете", психологическа драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Долдри, с Никол Кидман, Джулиан Мур, Мерил Стрийп, Стивън Дилейн, Миранда Ричардсън, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 12:30
    TBD
  • 13:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 14:00
    New Day
Пълна програма
  • 12:00
    "Мистична любов" - сериал /п/
  • 13:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 14:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване
  • 14:30
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 12:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4 /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 7
  • 14:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 4
  • 15:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 12:00
    Как са го направили?: Семеен автомобил/Титан/Писмо
  • 12:30
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 13:00
    Да продадеш колата си: Додж Чарджър
  • 14:00
    Дивото семейство от Аляска: Изстрели навън
Пълна програма
  • 11:26
    Как работи Земята: Астероиден армагедон
  • 12:14
    Как работи Земята: Скалистите планини и атомната бомба
  • 13:02
    Как работи Земята: Ледена епоха или адски огън?
  • 13:50
    Невидими светове: В нашия свят
Пълна програма
  • 12:00
    Детегледачки в акция
  • 13:45
    101 Dalmatian Street S1 Splits
  • 14:00
    Кей Си под прикритие
  • 14:30
    Кей Си под прикритие
Пълна програма
  • 12:00
    "Сиеста З"
  • 12:10
    "Сиеста З"
  • 12:30
    "За ума"
  • 13:00
    "Удивителни създания"
Пълна програма
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Гърбушкото от Нотр Дам - анимационен филм
Пълна програма
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 14:15
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, трети ден, директно
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап, директно
  • 16:30
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, трети ден, директно
  • 19:30
    Конен спорт: Глобална шампионска лига, магазинно предаване
Пълна програма
  • 12:00
    Куриози
  • 12:30
    Колоездене: Амстел Голд
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап
  • 15:00
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, трети ден
Пълна програма
  • 12:00
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 7
  • 12:50
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 8
  • 13:40
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 1
  • 14:20
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 12:00
    Action Sports World
  • 12:50
    Pro Bull Riders
  • 13:40
    X Games - Aspen
  • 14:30
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 12:00
    Живот на остров
  • 12:25
    Живот на остров
  • 12:50
    Вкусът на живота с Бал Арнесън
  • 13:15
    Вкусът на живота с Бал Арнесън
Пълна програма
  • 11:30
    Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 5
  • 12:25
    Поверително и лично - игрален филм, еп. 1
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 22
  • 16:00
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 11:20
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 8
  • 12:15
    Броукънуд - първи сезон, еп. 2
  • 14:10
    Престъпни намерения - тринадесети сезон, еп. 8
  • 15:05
    Загадъчни убийства по Агата Кристи, еп. 10
Пълна програма
  • 11:45
    "Соло: История от Междузвездни войни", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Рон Хауърд, с Олдън Ерънрайх, Джунас Суотамо, Уди Харелсън, Емилия Кларк, Доналд Глоувър, [12+]
  • 14:00
    "На ръба на утрешния ден", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Дъг Лаймън, с Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Ноа Тейлър, [12+]
  • 15:55
    "Мисията невъзможна: Разпад", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 18:25
    "В кадър ХVI, 16 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 11:45
    Рим: империя без предел, сезон 1, еп. 3
  • 12:50
    Рим: империя без предел, сезон 1, еп. 4
  • 13:55
    Помпей: нови разкрити тайни, сезон 1, еп. 1
  • 15:35
    Забранена история, сезон 5, еп. 1
Пълна програма
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Малката заложна къща на ужасите
  • 12:20
    Спецове в заложната къща: Дядо Коледния Чъм
  • 12:50
    Американски антиквари: Има нещо странно тук
  • 13:45
    Надпревара за находки: Тексас: Усилия в небето с диаманти
Пълна програма
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 89 еп. /п/
  • 12:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 14:30
    България – вчера, днес и утре
Пълна програма
  • 11:40
    "Барни и приятели"
  • 12:10
    "Кипър"
  • 12:35
    "Бери и Доли"
  • 12:40
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:20
    "Беновска пита" - избрано
  • 13:00
    НОВИНИ
  • 13:15
    "Патарински Live" - /п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:15
    "Дамата в бяло" - ужаси / младежки филм с Лукас Хаас, Лен Кариу.
  • 12:05
    "Войната на шоколада" - драма с Дани Глоувър, Илан Митчъл-Смит.
  • 13:50
    "Нужни са двама" - комедия с Джордж Нюбърн, Лесли Хоуп.
  • 15:10
    "Моли" - комедия / драма с Елизабет Шу, Аарън Екхарт.
Пълна програма
  • 12:00
    Майки тийнейджърки
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Екс он дъ бийч
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 12:00
    MTV Live Stage: The Best Bits
  • 12:45
    MTV World Stage: Green Day...
  • 13:30
    Shawn Mendes: MTV Essentials
  • 14:15
    World Stage: MTV Spotlight @...
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 11:40
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 2
  • 12:35
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 3
  • 13:30
    Мистерията на Северното сияние,
  • 14:30
    Един ден от живота на Земята, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 8
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
  • 14:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, Китай, еп. 1
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 10
Пълна програма
  • 12:00
    Екстремно оцеляване, еп. 1
  • 12:50
    Най-чудатите твари в света: животни табу, еп. 1
  • 13:40
    Най-чудатите твари в света: животни табу, еп. 2
  • 14:30
    Най-чудатите твари в света: животни табу, еп. 3
Пълна програма
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Норич Сити - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/
  • 14:00
    Студио "Лига 1", директно
  • 14:30
    Футбол: Портсмут - Ковънтри Сити, мач от английската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
Пълна програма
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 12:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 13:00
    "Картини от света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 12:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 13:00
    "Промо" - новите хитове
  • 13:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 13:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 11:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Тотнъм
  • 13:00
    УЕФА Шампионска лига: Порто - Ливърпул
  • 15:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Барселона
  • 17:00
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - Ювентус
Пълна програма
  • 11:15
    "Безсмертнова"
  • 12:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 13:50
    Концерт
  • 16:00
    Вести
Пълна програма
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Алтернативи - /повторение /
  • 14:15
    Паралакс - /повторение /
Пълна програма
  • 12:00
    Жилет футбол
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:30
    Балканфолк 2018
  • 13:30
    Поход на жените край Ардино-2 част-документален филм
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 12:00
    Железният готвач - рицарски турнир: Класически съчетания
  • 13:00
    Кралят на кухнята: Епизод 8
  • 13:30
    Кралят на кухнята: Епизод 14
  • 14:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът за красота "Groovy Girls"
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Загадки в музея
  • 14:00
    Загадки в музея
  • 15:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Загадки в музея
  • 14:00
    Загадки в музея
  • 15:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 11:35
    Майка под наем, САЩ, комедия/романтичен, 2008
  • 13:10
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 14:30
    Литературният клуб на Джейн Остин, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2007
  • 16:15
    Холивудски ченгета, САЩ, детективски/комедия, 2003
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:00
    Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 11
  • 12:30
    Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 12
  • 13:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - седми сезон, еп. 2
  • 14:00
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 13
Пълна програма
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 11:09
    Комета Комедия, Драма, Романтичен 2014
  • 12:39
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 14:15
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
  • 16:35
    Предимствата да бъдеш аутсайдер Драма, Романтичен 2012
Пълна програма
  • 11:40
    Макгайвър - втори сезон, еп. 19
  • 12:35
    Империя - пети сезон, еп. 13
  • 13:25
    Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 7
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями, еп. 7
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 12:00
    FASHION KIDS
  • 12:25
    F-PEOPLE
  • 12:30
    FASHION KIDS
  • 12:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 121 и 122 еп.
  • 12:50
    "На косъм" - 6 еп.
  • 13:15
    "Лов на неизрядни платци" - 2 и 3 еп.
  • 14:05
    "Да замиташ след звездите" - 2 еп.
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
  • 12:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:50
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 12:05
    Особенности охоты на Руси
  • 12:30
    Морская охота
  • 13:00
    Рецепты старого Тифлиса
Пълна програма
  • 12:00
    "Загадки при разпродажби: Доспехи на смъртта" - драма с уч. на Лори Луглин, Стив Бейсик, Ева Алън, Кевин О’Грейди, Конър Станхоуп, Джей Бразо и др.
  • 14:00
    "Размяна на телата" - комедия с уч. на Пейтън Лист, Джейкъб Бертран, Клер Ранкин, Дарън Роуз и др. /п/
  • 16:00
    "Отмъстителите: Ерата на Ултрон" - екшън-фантастика с уч. на Робърт Дауни Младши, Крис Евънс, Марк Ръфало, Крис Хемсуърт, Скарлет Йохансон, Джеръми Ренър, Джеймс Спейдър, Самюел Джаксън и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 11:30
    Gold Rush: Redemption Road
  • 12:15
    Treehouse Masters: Ultimate Treehouses III
  • 13:00
    How the Universe Works: Milky Way
  • 13:45
    Cake Boss: Tulips & Take It Easy
Пълна програма
  • 11:40
    Пролетен сладкарски шампионат
  • 12:30
    Пролетен сладкарски шампионат
  • 13:20
    Пролетен сладкарски шампионат
  • 14:10
    Пролетен сладкарски шампионат
Пълна програма
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, трети ден, директно
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап, директно
  • 16:30
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, трети ден, директно
  • 19:30
    Конен спорт: Глобална шампионска лига, магазинно предаване
Пълна програма
  • 11:45
    "Соло: История от Междузвездни войни", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Рон Хауърд, с Олдън Ерънрайх, Джунас Суотамо, Уди Харелсън, Емилия Кларк, Доналд Глоувър, [12+]
  • 14:00
    "На ръба на утрешния ден", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Дъг Лаймън, с Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Ноа Тейлър, [12+]
  • 15:55
    "Мисията невъзможна: Разпад", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 18:25
    "В кадър ХVI, 16 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 12:00
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 12:30
    Doc McStuffins S5
  • 13:00
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 13:30
    Doc McStuffins Toy Hospital
Пълна програма
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 11:35
    Преследване с Джон Уолш: Откраднат живот
  • 12:30
    Пола Зан разглежда случая: Вътрешна работа
  • 13:25
    Пола Зан разглежда случая: Тичай, Бамби
  • 14:20
    Изчезнали: Американска готика
Пълна програма
  • 09:55
    Clubland: LA Lakers
Пълна програма
  • 12:00
    Nick's Wild Ride
  • 12:20
    Nick's Wild Ride
  • 12:45
    Modern Fishing With Jared Jeffries
  • 13:05
    Modern Fishing With Jared Jeffries
Пълна програма
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Малката заложна къща на ужасите
  • 12:20
    Спецове в заложната къща: Дядо Коледния Чъм
  • 12:50
    Американски антиквари: Има нещо странно тук
  • 13:45
    Надпревара за находки: Тексас: Усилия в небето с диаманти
Пълна програма
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
  • 13:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, Китай, еп. 1
  • 14:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 10
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 11
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Любов от втори опит" - сериал, с.2, еп.75
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.20
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 14:40
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 22, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 15:40
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 29, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 63, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 14:15
    Откуп; сезон 2, епизод 4, екшън, криминален, Канада, 2018
Пълна програма
  • 11:25
    Първите 48 часа: В лошо настроение/Грубиянът
  • 12:20
    Лия Ремини: Сциентологията и последиците: Специален епизод от сезон 3 (D)
  • 13:15
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 3
  • 13:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 4
Пълна програма
  • 10:55
    Завинаги с теб
  • 12:45
    Дълбок сняг
  • 14:35
    Страдание
  • 16:50
    Последният път
Пълна програма
  • 11:40
    Израиль за неделю
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 16:20
    Х/ф "Киндер-Вилейское привидение"
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 11:40
    Stand Up Express
  • 12:05
    Stand Up Express
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 11:52
    My Friend's Blindfolded Mom (18+)
  • 12:13
    Cock Reduction (18+)
  • 12:36
    Let Me Make It Better (18+)
  • 13:01
    Blair's Private Shower (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Магдалена Рибарикова - Сакия Викъри (Abierto GNP Seguros, Монтерей; WTA International - I четвъртфинал, повторение)
  • 13:45
    Тенис: Кристина Младенович - Гарбине Мугуруса (Abierto GNP Seguros, Монтерей; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 15:50
    Тенис: Анжелик Кербер - Кирстен Флипкенс (Abierto GNP Seguros, Монтерей; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 17:10
    Тенис: Анастасия Павлюченкова - Виктория Азаренка (Abierto GNP Seguros, Монтерей; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
  • 12:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 08:30
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 12:30
    King of Kings Grand Prix
Пълна програма
  • 12:00
    New Pollution
  • 12:30
    Bubba's World
  • 13:00
    Thrillbillies
  • 13:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 12:00
    Дневници на бедствията 2016
  • 12:55
    Мощта на вулканите (Series 1): Години без лято (Episode 1)
  • 13:50
    Мощта на вулканите (Series 1): В сянката на горящите планини (Episode 2)
  • 14:45
    Дневници на бедствията 2017
Пълна програма
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    Научнопопулярен филм
Пълна програма
  • 12:00
    Michel Dalberto and the Novus Quartet: Franck
  • 13:30
    Un ballo in maschera by Verdi at the Liceu, Barcelona
  • 15:50
    InterMezzo
  • 17:30
    Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opera National de Paris: Symhonie 1 & 5 by Tchaikovsky
Пълна програма
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 15-и епизод /п/
  • 13:00
    Футбол: ЦСКА - Левски, мач от Първа професионална лига /п/
  • 15:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 29-и епизод /п/
  • 16:00
    Класика от Първа професионална лига: Левски - Берое (2017-18) /п/
Пълна програма
  • 12:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 6-и епизод /п/
  • 13:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
  • 15:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 31-ви епизод
  • 16:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 30-и епизод
Пълна програма
  • 11:35
    Преследване с Джон Уолш: Откраднат живот
  • 12:30
    Пола Зан разглежда случая: Вътрешна работа
  • 13:25
    Пола Зан разглежда случая: Тичай, Бамби
  • 14:20
    Изчезнали: Американска готика
Пълна програма
  • 11:25
    "Мечокът Йоги", анимация, САЩ, 2010; реж. Ерик Бревиг, с Анна Ферис, Томас Каванаг, Ти Джей Милър, Нейт Кордри, Андрю Дейли, [0+]
  • 12:45
    "LEGO Нинджаго: Филмът", анимация, САЩ, 2017; реж. Чарли Бийн, Пол Фишър, Боб Логан, [7+]
  • 14:25
    "Маша и мечокът ІІ, 17 - 20 еп.", анимация, Русия, 2014, [0+]
  • 14:55
    "Бикът Фердинанд", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 12:00
    "Черен понеделник I, 10 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Джъстин Типинг, с Дон Чийдъл, Андрю Ранълс, Реджина Хол, Пол Шиър, [18+]
  • 12:30
    "Повърхността на езерото І, 5 еп.", криминална драма, Великобритания, 2013; реж. Джейн Кемпиън, Гарт Дейвис, с Елизабет Мос, Дейвид Уенам, Питър Мълан, Томас М. Райт, Холи Хънтър, [18+]
  • 13:25
    "Вице VІІ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Морган Сакет, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 13:55
    "Бари ІІ, 3 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Минки Спайро, с Бил Хедър, Стивън Рут, Сара Голдбърг, Глен Флешлър, Антъни Кариган, [18+]
Пълна програма
  • 11:50
    Пес Патрул
  • 12:15
    Пламъчко и Машините
  • 12:45
    Пламъчко и Машините
  • 13:10
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
  • 11:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 12:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 13:00
    Ендевър, сезон 5, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 14:30
    Ендевър, сезон 5, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Пълна програма
  • 10:55
    Кактусът Комедия Франция 2005
  • 12:30
    Синът на дракона, част 1 Екшън САЩ 2006
  • 13:55
    Синът на дракона, част 2 Екшън САЩ 2005
  • 15:20
    Каквото искаш Драма Испания 2010
Пълна програма
  • 11:15
    Тяло за двама Комедия Франция 2008
  • 12:40
    Подаръкът на Св. Никола Семеен Холандия 2005
  • 14:15
    Нова Година Драма Великобритания 1989
  • 15:45
    Многодетен баща: По японски Комедия, Семеен Дания 2011
Пълна програма
  • 12:00
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
  • 13:30
    Лято без пропуски Драма, Спортен Канада 2008
  • 15:15
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
  • 17:05
    В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
Пълна програма
  • 11:30
    Live Recap Burton US Open 2017
  • 13:40
    EDGEucation...
  • 14:15
    The Outdoor Sports Show S18
  • 14:50
    Kite Masters 2018
Пълна програма
  • 11:50
    Колоездачна обиколка на Каталуня обзорна програма
  • 12:40
    Водна топка: Финал на държавното първенство /мъже/
  • 14:00
    Спортни новини
  • 14:10
    Извън играта
Пълна програма
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Денят започва с Георги Любенов /п/
  • 14:30
    Пътеки /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Барселона
  • 14:00
    Тенис: ATP 500 Барселона
  • 16:00
    Тенис: ATP 500 Барселона
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Барселона
Пълна програма
  • 11:45
    Баскетбол: Евролига Фенербахче - Жалгирис, втори плейофен четвъртфинал
  • 13:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезание в Ричмънд
  • 14:00
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
  • 14:30
    Лека атлетика: Диамантена лига Турнир в Доха
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Фиорентина
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Емполи - СПАЛ
  • 16:00
    Футбол: Шампионска лига Тотнъм - Манчестър Сити, първи четвъртфинал
  • 18:00
    Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ди Си Юнайтед - Ню Йорк Сити ФК
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Севиля
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Леганес
  • 18:00
    Футбол: Копа Судамерикана Обзор
Пълна програма
  • 11:40
    ТВ пазар
  • 12:10
    "Холивудски знаменитости": Линзи Лоун (п)
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова
Пълна програма
  • 10:20
    Боевик. "МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. СМЕРЧ-3". "Дружественный обмен", "Камикадзе" 1-я ч.
  • 13:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 13:25
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 14:00
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
Пълна програма

Сериали

AXN White 12:00
Тежката истина; сезон 2, епизод 5, драма, Канада, 2019
Diema Family 12:00
"Някой като теб" - сериал /п/
Хоби ТВ 12:00
С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 73 еп.
bTV Comedy 12:00
"Приятели" /п./ - сериал
bTV Lady 12:00
"Завинаги" - сериал, еп.5

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 3 12:00
Серия А: Наполи - Верона
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Арсенал - Съндърланд, мач от английската Висша лига (2007-08) /п/
Eurosport 2 12:00
Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2018, етап 15
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Ring.BG 12:00
УЕФА Шампионска лига 19/20: Олимпик Лион - Ювентус

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 12:00
"Санбернарски синдикат", комедия, Дания, 2018; реж. Мадс Брюгер, с Фредерик Силиус Йоргенсен, Расмус Бруун, Флеминг Соренсен, Вибеке Манике, Мохамед Али Осман, [12+]
AXN White 12:00
Тежката истина; сезон 2, епизод 5, драма, Канада, 2019
TVT 12:00
Избрано от старите ленти: Магията на райския бряг (образователен филм за морски туризъм)
Kino Nova 12:00
"Дерби" - семейна драма с уч. на Джон Шнайдър, Дилън Маклафлин, Джейсън Брукс и др.
MGM 12:00
"Английският пациент" - драма / романтичен / военен филм, САЩ, 1996, с Ралф Файнс, Жулиет Бинош.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}