ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:20
    Брат за брата 2 тв филм /23 епизод/п/(16)
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, еп.26
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, 19 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 05:30
    Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 10:30
    Изгряващо слънце - сериал, семеен
Пълна програма
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
Пълна програма
  • 05:20
    Профилиране; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2010
  • 06:10
    Профилиране; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2010
  • 07:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 08:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 05:02
    Зоополицаите на Хюстън: Битката в Либърти каунти
  • 05:49
    Зоополицаите на Хюстън: Като по часовник
  • 06:36
    Летище за животни: Епизод 8
  • 07:00
    Летище за животни: Епизод 9
Пълна програма
  • 05:15
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 06:05
    "Политическа академия" (избрано)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 03:45
    "Преследвачи: Убийствена алчност - Следващата жертва" - криминална поредица, Швеция, 2018
  • 05:45
    Документация
  • 06:30
    "Das Zauberbuch" - филм приказка, ФРГ, 1996
  • 07:55
    "Незадоволителна поносимост" - комедия, ФРГ, 1972
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 05:30
    Туристически маршрути /п/
  • 06:00
    Защо? Защо трябва да бъдем добри /п/
  • 06:30
    Култура.БГ /п/
  • 07:30
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване /п/
Пълна програма
  • 05:35
    My Knight and Me
  • 05:50
    Pat the Dog
  • 05:57
    Pat the Dog
  • 06:03
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 04:00
    "Библиотекарите" /п./ - сериал
  • 06:00
    Анимационен блок: "Приключенията на Джеки Чан" /п./ - сериал, с.5, еп.11, 12
  • 07:00
    "Приключенията на Джеки Чан" - сериал, с.5, еп.13 (последен)
  • 07:30
    "Трансформърс Прайм" - сериал, еп.1
Пълна програма
  • 03:00
    "Измяната" /п./ - криминален, драма, трилър (тв филм, Канада, 2013), режисьор Рон Оливър, в ролите: Джаклин Макинес Ууд, Шон Робъртс, Марк Бендейвид, Джеймс Милингтън и др.
  • 06:00
    "Най-голямата лъжа" /п./ - трилър (тв филм, Канада, 2015), режисьор Моника Мичъл, в ролите: Франческа Истууд, Дженифър Копинг, Ана Галвин и др.
  • 07:45
    "Обетована земя" /п./ - драма (САЩ, ОАЕ, 2012), режисьор Гюс Ван Сант, в ролите: Мат Деймън, Франсис Макдорманд, Джон Кразински, Хал Холбрук, Тайтъс Уеливър, Роузмари ДеУит, Скут Макнеъри и др.
  • 10:00
    Телепазар
Пълна програма
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Любимци" - сериал, еп.3, 4
  • 07:00
    "По средата" - сериал
  • 08:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.4 еп.17, 18
Пълна програма
  • 04:00
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.76
  • 06:00
    "Твоят мой живот" /п./ - сериал, с.3 еп.33, 34
  • 08:00
    "Бедната Силвана" /п./ - сериал, еп.108
  • 09:00
    "Спасители в планината" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 05:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:35
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 07:00
    Бен 10
  • 07:10
    Бен 10
Пълна програма
  • 05:00
    "Пияният майстор", екшън - комедия, Хонг Конг, 1978; реж. Уо-Пинг Юен, с Джеки Чан, Сию-Тин Юен, Джанг Лий Хуанг, Дийн Шек, Кау Лам, [12+]
  • 07:00
    "Случка с монументален мащаб", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Джуди Гриър, с Комън, Брадли Уитфорд, Андерс Холм, Алисън Джани, Дженифър Гарнър, [12+]
  • 08:20
    "Семейство Адамс", комедия, САЩ, 1991; реж. Бари Зоненфелд, с Анджелика Хюстън, Раул Хулия, Кристофър Лойд, Кристина Ричи, Джими Уорман, [12+]
  • 10:00
    "Специален доклад", научно-фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стивън Спилбърг, с Том Круз, Макс Фон Сидов, Нийл МакДонау, Колин Фарел, Саманта Мортън, [15+]
Пълна програма
  • 05:15
    "Кралицата на страха", драма, Аржентина, 2018; реж. Валерия Бертучели, Фабиана Тискорниа, с Валерия Бертучели, Дарио Грандинети, Диего Веласкес, Сари Лопес, Габриел Гойти, [12+]
  • 07:00
    "Лодка за двама", драма, САЩ, 2017; реж. Джулия Бътлър, Даниъл Менц, с Илейн Партнау, Джеси Пепе, Алиса Вилена, Сади Йохансон, Ален Вашневски, [12+]
  • 08:35
    "Проектът "Флорида"", драма, САЩ, 2017; реж. Шон Бейкър, с Уилям Дефо, Бруклин Принс, Валерия Кото, Брия Винайт, Кристофър Ривера, [15+]
  • 10:30
    "Сицилиански призрак", драма - фентъзи, Италия, 2017; реж. Фабио Грасадония, Антонио Пиаца, с Юлия Йедликовска, Гаетано Фернандес, Корин Мусалари, Андреа Фалцоне, Федерико Финокиаро, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    TBD
  • 06:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 07:00
    Inside Africa
  • 07:30
    TBD
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:10
    "Дива земя" - теленовела /п/
Пълна програма
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 05:45
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 2
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 7 /п/
  • 07:50
    "В.И.П." - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Морис Майнър Травелер
  • 06:00
    Да продадеш колата си: TVR Cerbera
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Додж Рам SRT-10 от 2004 г.
  • 08:00
    Как са го направили?: Епизод 16
Пълна програма
  • 05:24
    Как функционира Вселената?: Епизод 2
  • 06:12
    Как функционира Вселената?: Слънца близнаци: Извънземни мистерии
  • 07:00
    Как са го направили?: Шафран/Заледени пътища/Шелби
  • 07:26
    Как работи Земята: Дали Хавай ще потопи Лос Анджелис?
Пълна програма
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 07:00
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "За играчките"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:30
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    Истинска любов - 6 еп. - Сериал
  • 11:15
    Сладка тайна - 140 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Амстел Голд
  • 07:00
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, втори ден
  • 09:30
    Колоездене: Амстел Голд
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, трети ден
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап
  • 08:00
    Колоездене: Амстел Голд
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, втори ден
Пълна програма
  • 05:15
    Шантави возила, сезон 1, еп. 5
  • 05:40
    Шантави возила, сезон 1, еп. 6
  • 06:05
    Шантави возила, сезон 1, еп. 7
  • 06:30
    Шантави возила, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 05:35
    Monster Jam
  • 06:20
    Isa Events
  • 07:00
    Pro Bull Riders
  • 07:50
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 05:27
    Джада вкъщи
  • 05:50
    Джада вкъщи
  • 06:12
    Джада вкъщи
  • 06:35
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:15
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 4
  • 06:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 1
  • 06:20
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 2
  • 06:45
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 05:10
    Нюанси синьо - трети сезон, еп. 3
  • 06:00
    Броукънуд - първи сезон, еп. 1
  • 07:40
    Спасителен полет - втори сезон, еп. 9
  • 08:10
    Убийства в Рая - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 05:05
    "Заклинанието", хорър, САЩ, 2013; реж. Джеймс Уон, с Вера Фармига, Патрик Уилсън, Лили Тейлър, Рон Ливингстън, Шенли Касуел, [15+]
  • 07:00
    "Тор", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Кенет Брана, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, [12+]
  • 08:55
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
  • 10:50
    "Съвременно семейство X, 10 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Фред Савидж, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 1
  • 06:05
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 3
  • 07:00
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 1
  • 07:50
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 05:30
    Изковани в огъня: Китайско оръжие
  • 06:15
    Топ 10 на древните технологии: Най-великите монументи в древността
  • 07:00
    Изковани в огъня: Средновековен меч
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Чудесен залог
Пълна програма
  • 05:00
    КОНЕТЕ
  • 06:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 89 еп. /п/
  • 06:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
Пълна програма
  • 05:20
    "Конни"
  • 06:10
    "Дот"
  • 06:35
    "Томас и приятели"
  • 07:00
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:15
    "Тяло и душа" - драма с Леон Айсаак Кенеди, Джейн Кенеди.
  • 07:00
    "В близък план - Х-мен: Апокалипсис
  • 07:05
    "Мосю Макс" - драма с Жан-Клод Бриали, Доминик Бланк.
  • 08:35
    "Живот на широко" - комедия / драма с Терънс Карсон, Лиза Ариндел.
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
  • 09:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    MTV Live Stage: The Best Bits
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 05:10
    Големи зверове: Последният гигант, сезон 1, еп. 3
  • 06:00
    Мистерията на Северното сияние,
  • 06:55
    Един ден от живота на Земята, сезон 1, еп. 1
  • 07:50
    Един ден от живота на Земята, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 05:35
    Строителна зона, еп. 4
  • 06:00
    Жив или Мъртъв, еп. 4
  • 06:20
    Мигове от катастрофата, еп. 15
  • 06:40
    Мигове от катастрофата, еп. 16
Пълна програма
  • 05:15
    Дивата Австралия с Рей Миърс, еп. 6
  • 05:40
    Каубой с хеликоптер, еп. 8
  • 06:00
    Световната животинска мрежа, еп. 5
  • 06:20
    Юконски ветеринар, еп. 1
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Монако, мач от френската Лига 1 /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Норич Сити - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 04:05
    "Зорге". Сериен филм
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    "Днес е 15 април. Денят започва"
Пълна програма
  • 05:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 05:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 05:10
    "Ретро" - вечни хитове
  • 05:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 05:10
    "Спокойното езеро 4" - ужаси, U, 2012
  • 06:35
    "Сидни Уайт" - романтична комедия, U, 2007
  • 08:20
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - приключенски екшън филм, U, 2013
  • 12:30
    "След утрешния ден" - филм за катастрофи, U, 2004
Пълна програма
  • 03:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 09:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 05:30
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 06:05
    "Завръщане или отказване завинаги?" - шоу
  • 06:50
    "Имало едно време: История за Пепеляшка " - семеен / фентъзи филм, САЩ, 1998
  • 08:40
    "Мисис Даутфайър" - комедия, САЩ, 1993
Пълна програма
  • 02:10
    Игрален филм
  • 11:15
    "Безсмертнова"
  • 12:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 13:50
    Концерт
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Страната и хората"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Цената на победата"
Пълна програма
  • 05:35
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 07:05
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 07:40
    "Кунг Фу панда" - анимационен филм, U, 2008
  • 09:10
    "Рио" - анимационен филм, U, 2011
Пълна програма
  • 05:15
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 06:45
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:45
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 07:10
    Thomas und seine Freunde - Auf gro.er Reise
  • 08:25
    Till Eulenspiegel
Пълна програма
  • 04:30
    Репортер-предаване на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:12
    Следващият велик сладкар: Зимното барбекю на Бъди
  • 06:00
    Следващият велик сладкар: Кошмар на Бейкър стрийт
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 8
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 9
Пълна програма
  • 04:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 06:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 06:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:40
    Заразно зло: Живот след смъртта, Франция,Германия,САЩ, екшън/приключенски/ужаси, 2010
  • 06:25
    Боуфингър, САЩ, комедия, 1999
  • 08:00
    Октомврийско небе, САЩ, 1999
  • 09:45
    В какво се превръщат мечтите, САЩ, фентъзи/романтичен, 1998
Пълна програма
  • 05:30
    "Животът като приключение: Невероятната история на Ирина Фишер" - документален филм
  • 06:30
    "90 години Ла Лига: Треньорът Хавиер Ирурета" - 1 еп., документална поредица
  • 07:00
    "Златната ера на Унай Емери в Севиля" - документален филм
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 05:15
    От любов към храната с приятели - кулинарно предаване, еп. 7
  • 05:40
    От любов към храната с приятели - кулинарно предаване, еп. 8
  • 06:00
    Лесни рецепти на път - кулинарно предаване, еп. 10
  • 06:25
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 05:25
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
  • 09:34
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 01:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "Прелъстен и изоставен: Никога повече секс с бившата" - комедия, САЩ, 2008
  • 08:00
    "Когато си в Рим: Петима мъже са с четири в повече" - комедия / драма, САЩ, 2010
  • 09:30
    "Влюбен в булката" - комедия / драма, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 05:15
    Кости - първи сезон, еп. 4
  • 06:00
    От Ел Ей до Вегас - първи сезон, еп. 2
  • 06:25
    Малкълм - шести сезон, еп. 4
  • 06:45
    Малкълм - шести сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 05:05
    "Кошмарни съседи" - 5 еп.
  • 05:50
    "Школа за опасни шофьори" - 6 еп.
  • 06:35
    "Съдия Джуди" - 93 еп.
  • 07:00
    "Бебета:особено раждане" - 7 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 00:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Касъл" - сериал, сезон 7 /п/
  • 06:50
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм
  • 08:50
    "Загадки при разпродажби: Изкуството да убиваш" - драма с уч. на Лори Луглин, Стив Бейсик, Сара Стрейндж, Ева Борн, Конър Станхоуп и др. /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Treehouse Masters: International: Brazil
  • 06:15
    Treehouse Masters: International
  • 07:00
    Treehouse Masters: Ultimate Treehouses III
  • 07:45
    Gold Rush: Redemption Road
Пълна програма
  • 05:30
    Голямата хапка на Гай
  • 05:52
    Голямата хапка на Гай
  • 06:15
    Голямото състезание с камиони за храна
  • 07:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Амстел Голд
  • 07:00
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, втори ден
  • 09:30
    Колоездене: Амстел Голд
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап
Пълна програма
  • 05:05
    "Заклинанието", хорър, САЩ, 2013; реж. Джеймс Уон, с Вера Фармига, Патрик Уилсън, Лили Тейлър, Рон Ливингстън, Шенли Касуел, [15+]
  • 07:00
    "Тор", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Кенет Брана, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, [12+]
  • 08:55
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
  • 10:50
    "Съвременно семейство X, 10 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Фред Савидж, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 05:35
    The Hive
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:10
    Henry Hugglemonster
  • 06:35
    The Hive
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
Пълна програма
  • 05:20
    Перфектното убийство: Убийство през медения месец
  • 06:10
    Убийства в тресавището: Докато тя спеше
  • 07:00
    Изчезнали: Мълчаливият син
  • 07:55
    Престъпления от таблоидите: Епизод 4
Пълна програма
  • 05:20
    Fight Stars: Amir Khan
  • 05:50
    The Contenders: Russia 2018: Germany
  • 06:15
    Football Stars: Mesut ?zil
  • 06:45
    Football Stars: Tho
Пълна програма
  • 04:50
    Pro Team Journal
  • 06:00
    Pro Team Journal
  • 06:20
    Pro Team Journal
  • 06:45
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 05:30
    Изковани в огъня: Китайско оръжие
  • 06:15
    Топ 10 на древните технологии: Най-великите монументи в древността
  • 07:00
    Изковани в огъня: Средновековен меч
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Чудесен залог
Пълна програма
  • 05:20
    Мигове от катастрофата, еп. 15
  • 05:40
    Мигове от катастрофата, еп. 16
  • 06:00
    Екстремният Китай, еп. 3
  • 07:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 8
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, еп.26
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 29, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:15
    Ловецът на убийци: Бруто тонаж
  • 06:00
    Лия Ремини: Сциентологията и последиците: Да купиш град
  • 07:00
    Полицейски патрул: Епизод 7
  • 07:20
    Първите 48 часа: В лошо настроение/Грубиянът
Пълна програма
  • 04:45
    Танци по време на Лунаса
  • 07:05
    Горди
  • 08:55
    Истинска история
  • 10:55
    Завинаги с теб
Пълна програма
  • 05:15
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 06:50
    Т/с "Дом на Озерной", 5 с
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
Пълна програма
  • 05:15
    Jackass
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:24
    Pumping Under Pressure (18+)
  • 05:46
    Stunning Welsh MILF With Hot Body (18+)
  • 06:00
    Horny For That Hot Dick (18+)
  • 06:23
    Agent Rides Stud's Cock To Orgasm (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Тенис: Ашли Барти - Каролина Плишкова (Miami Open, Маями; WTA Premier Mandatory - финал и награждаване, повторение)
  • 07:30
    "Златната ера на Унай Емери в Севиля" - документален филм
  • 08:00
    "Спомен за Иниеста в Ла Лига" - документален филм
  • 08:30
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:35
    Агротема
  • 05:45
    История на храните - п.
  • 05:50
    Музикална пауза
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:00
    RXF Real Xtreme Fighting
  • 07:40
    Taekwondo
  • 08:00
    WUSHU Championship
  • 08:15
    Taekwondo
Пълна програма
  • 05:00
    Occ-Cast
  • 06:00
    Built To Shred
  • 06:30
    Built To Shred
  • 07:00
    New Pollution
Пълна програма
  • 05:05
    Ловецът на оръжия (Series 1): Най-бързите оръжия в света (Episode 4)
  • 05:55
    Времето, което промени света (Series 1): Бедствието "Чалънджър" (Episode 6)
  • 06:20
    Времето, което промени света (Series 1): Чезнещо слънце (Episode 7)
  • 07:00
    Един ден от живота на Земята (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • 03:55
    Roberto Fonseca and Fatoumata Diawara - Pori Jazz Festival
  • 06:05
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Un Jour ou deux by Merce Cunningham
Пълна програма
  • 04:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Верея - Етър, мач от Първа професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Берое - Черно море, мач от Първа професионална лига /п/
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 15-и епизод /п/
Пълна програма
  • 04:15
    Тенис: Лара Аруабарена - Леся Цуренко (Qatar Total Open 2019, Доха; WTA Premier - повторение)
  • 06:00
    Тенис: Арина Сабаленка - Кики Бертенс (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
  • 07:50
    Тенис: Дона Векич - Вера Звонарьова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
  • 09:00
    Тенис: Дона Векич - Кики Бертенс (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - финал, повторение)
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Борнемут - Фулъм, мач от английската Висша лига, запис
  • 10:00
    Футбол: Хъдърсфилд Таун - Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
  • 12:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 6-и епизод /п/
Пълна програма
  • 05:20
    Перфектното убийство: Убийство през медения месец
  • 06:10
    Убийства в тресавището: Докато тя спеше
  • 07:00
    Изчезнали: Мълчаливият син
  • 07:55
    Престъпления от таблоидите: Епизод 4
Пълна програма
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 04:40
    "24 часа живот", екшън - фантастика, ЮАР, 2017; реж. Брайън Смрз, с Итън Хоук, Кинг Ксу, Лиъм Кънингам, Рутгер Хауер, Пол Андерсън, [18+]
  • 05:40
    "Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
  • 07:00
    "Гуфи", анимация, САЩ, 1995; реж. Кевин Лима, [0+]
  • 08:20
    "Тадео Джоунс 2: Тайната на цар Мидас", анимационна комедия, Испания, 2017; реж. Енрике Гато, Давид Алонсо, [0+]
Пълна програма
  • 05:10
    "Пати Кейкс", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръми Джаспър, с Даниел МакДоналд, Бриджит Еверет, Кати Мориарти, Сидхарт Дананджай, Мамуду Ати, [15+]
  • 07:00
    "Просто Райт", романтична комедия, САЩ, 2010; реж. Санаа Хамри, с Куин Латифа, Комън, Паула Патън, Джеймс Пикънс Джуниър, Филиша Рашад, [12+]
  • 08:35
    "Операция Казино", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Андрю Джей Коен, с Уил Феръл, Ейми Поулър, Джейсън Манцукас, Ник Крол, Алисън Толман, [15+]
  • 10:00
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Пламъчко и Машините
  • 05:50
    Пес Патрул
  • 06:10
    Пес Патрул
  • 06:35
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
  • 04:45
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
  • 05:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 06:25
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 07:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2015
Пълна програма
  • 04:50
    Удобна кожа Ужаси, Фентъзи Канада 2011
  • 06:45
    Марикен Семеен Холандия, Белгия 2000
  • 08:15
    Малкият любител на птици Семеен Иран 2002
  • 09:30
    Бубонаществие Комедия, Семеен САЩ 2001
Пълна програма
  • 04:35
    Смъртен акт Криминален, Биографичен САЩ 2001
  • 06:30
    Лъки Люк Уестърн, Приключенски, Комедия Франция, Аржентина 2009
  • 08:10
    Момичето Семеен Швеция 2009
  • 09:50
    Тратория Комедия САЩ 2012
Пълна програма
  • 04:30
    Луд за връзване Комедия САЩ 2008
  • 06:00
    Сниф и летящия фантом Семеен Холандия 2008
  • 07:35
    Благодаря, татко, благодаря, мамо Комедия Франция 2010
  • 09:05
    Т.И.М. Приключенски, Драма, Семеен, Фантастичен Холандия, Дания 2014
Пълна програма
  • 04:10
    Uncle Kent
  • 06:00
    Jack Irish
  • 07:00
    The Death and Resurrection Show
  • 09:35
    Hell on Wheels
Пълна програма
  • 04:10
    Футбол: Наполи - Арсенал - среща-реванш от 1/4-финалите на УЕФА "Лига Европа"
  • 06:00
    Европейско първенство по борба
  • 08:30
    Маратон на Париж обзор
  • 09:20
    Двойно оцеляване документална поредица /1 сезон, 9 епизод/
Пълна програма
  • 04:45
    Култура.БГ /п/
  • 05:45
    Афиш културно-информационно предаване
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
Пълна програма
  • 05:15
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание на Остров Филип
  • 07:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Обзор на състезанието в Америка
  • 08:00
    Тенис: ATP 1000 Монте Карло Финал
  • 10:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
Пълна програма
  • 03:00
    MMA: UFC Fight Night Алексей Олейник срещу Алистър Овърийм
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Кълъмбъс Блу Джакетс - Тампа Бей Лайтнинг
  • 10:00
    Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва - Баскония, втори плейофен четвъртфинал
  • 11:45
    Баскетбол: Евролига Фенербахче - Жалгирис, втори плейофен четвъртфинал
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Копа Либертадорес Ривър Плейт - Алианса Лима
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Емполи - СПАЛ
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Киево
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Каляри - Фрозиноне
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Атлетико Мадрид
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Севиля
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Валенсия
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Жирона
Пълна програма
  • 05:30
    "Лява политика" с Алекандър Симов (п)
  • 06:30
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
  • 07:30
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
  • 09:00
    ТВ пазар
Пълна програма
  • 05:15
    "ПОЕДЕМ,ПОЕДИМ!"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 06:05
    "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 06:30
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

PRO 7 05:40
"2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Kino Nova 05:45
"Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
EPIC Drama 05:50
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 2, Канада, военен, 2017
Viasat History 05:50
Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 2
Diema 05:50
"Драга фамилия" - сериал, сезон 3

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 06:00
Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
BNT 3 06:00
Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
Eurosport 06:00
Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации
Eurosport 2 06:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Зандвоорт
Eurosport HD 06:00
Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 05:50
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 2, Канада, военен, 2017
HBO 2 06:00
"Пийт Холмс: Mръсно чисто", комедия, САЩ, 2018; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [12+]
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.4
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.4
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}