ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:25
    Сид - дете на науката анимационен филм
  • 15:15
    Гимназия "Черна дупка" тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов от втори опит" - сериал, с.2, еп.76
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.21
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.3, еп.77
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
Пълна програма
  • 14:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
  • 16:30
    Едно френско село - исторически сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 15:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 16:00
    Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 16:55
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2015
Пълна програма
  • 14:40
    Как го правят животните: Епизод 11
  • 15:05
    Как го правят животните: Епизод 12
  • 15:35
    Жив съм: Нов ден
  • 16:30
    Най-големите и най-лошите: Птици
Пълна програма
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Капиталът" (п)
  • 15:35
    Интервю
Пълна програма
  • 14:20
    Music Arena
  • 15:00
    3 in 1
  • 15:15
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 14:00
    60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 15:00
    Джинс Родът на Кирил Маричков
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 16:00
    Защо? Светите Апостоли
Пълна програма
  • 14:40
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 14:50
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 15:01
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 15:12
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
Пълна програма
  • 13:00
    "Сделката на доктор Парнасъс" - фентъзи, приключенски (Великобритания, Канада, Франция, 2009), режисьор Тери Гилиъм, в ролите: Кристофър Плъмър, Лили Коул, Хийт Леджър, Джуд Лоу, Джони Деп, Колин Фарел и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп.12
  • 16:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.2
  • 17:00
    "Луцифер" - сериал, еп.7
Пълна програма
  • 14:30
    "Изгубена на 17" /п./ - психотрилър (тв филм, САЩ, 2013), режисьор Дъг Кембъл, в ролите: Ейла Кел, Триша О`Кели, Бен Гавин, Алекс Картър и др.
  • 16:15
    "Скок-подскок" - анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2011), режисьор Тим Хил
  • 18:15
    Телепазар
  • 18:30
    "Умирай трудно 3" /п./ - екшън, трилър (САЩ, 1995), режисьор Джон Мактиърнън, в ролите: Брус Уилис, Самюъл Джаксън, Джереми Айрънс, Греъм Грийн, Колийн Кемп, Сам Филипс и др.
Пълна програма
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" (2016)
  • 18:00
    "Бруклин 99" - сериал, с.2 еп.11, 12
Пълна програма
  • 14:45
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5 Специален епизод
  • 15:45
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 16:45
    Телепазар
  • 17:00
    "Италианската булка" - сериал, еп.156
Пълна програма
  • 14:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:10
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 15:20
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
Пълна програма
  • 12:10
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 14:50
    "Графити", късометражна драма, Испания, 2015; реж. Луис Килез, с Ориол Пла, [12+]
  • 15:25
    "Годзила (2014)", фантастика, САЩ, 2014; реж. Гарет Едуардс, с Арън Тейлър-Джонсън, Кен Уатанабе, Елизабет Олсън, Жулиет Бинош, Сали Хоукинс, [12+]
  • 17:30
    "Безобразната котка", драма, Германия, 2018; реж. Сюзан Горданшекан, с Пега Феридони, Хади Канджанпур, Хенрике Фон Куик, Константин Фон Яшероф, Араш Маранди, [12+]
Пълна програма
  • 14:10
    "Зърно", научно-фантастична драма, Турция, 2017; реж. Семих Капланоглу, с Жан-Марк Бар, Ермин Браво, Григори Добригин, Кристина Флутур, Любна Азабал, [15+]
  • 16:15
    "Кадилак рекърдс", драма, САЩ, 2008; реж. Дарнел Мартин, с Ейдриън Броуди, Джефри Райт, Бийонсе Ноулс, Габриел Юниън, Еманюел Шрики, Мос Деф, [15+]
  • 18:05
    "Загрос", драма, Белгия, 2017; реж. Сахим Омар Калифа, с Фейяз Думан, Халима Илтер, Дария Ахем Мохамет Гули, Брадер Мусики, Суат Уста, [15+]
  • 19:50
    "Хочелага: Земята на душите", историческа драма, Канада, 2017; реж. Франсоа Жирар, със Самьон, Венсан Перес, Раул Трухийо, Уахиакерон Жилбер, Емануел Шварц, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    New Day
  • 15:00
    CNN Talk
  • 15:30
    World Sport
  • 16:00
    News Stream (with World Sport)
Пълна програма
  • 14:30
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване
  • 15:00
    "Дива земя" (премиера) - теленовела
  • 16:00
    "Стая 309" - сериал
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 14:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 4
  • 15:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 5
  • 15:50
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 4, 2 епизода
  • 16:50
    "Похитители на изчезналият град" - приключенски екшън с уч. на Джеймс Бролин, Иън Сомърхолдър, Бетина Цимерман, Бен Крос, Джейми Томас Кинг и др. /п/
Пълна програма
  • 14:00
    Треска за злато: Мътна вода: "Дакота бойс" отвръщат на удара
  • 15:00
    Треска за злато: Мътна вода: Епизод 2
  • 16:00
    Треска за злато: Мътна вода: Атаката на мечките
  • 17:00
    Асфалтови каубои: епизод 1
Пълна програма
  • 14:38
    Ловци на митове: Смъртоносна тенджера и земетръсен бързовар
  • 15:26
    Ловци на митове: Див, див Запад
  • 16:14
    Сушата убива Колорадо
  • 17:50
    Как функционира Вселената?: Уран и Нептун: Въздигането на ледените гиганти
Пълна програма
  • 14:30
    Кей Си под прикритие
  • 15:00
    Братя по карате
  • 15:30
    Братя по карате
  • 16:00
    Не бях аз
Пълна програма
  • 14:40
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
  • 16:05
    "Шеф тийнейджър"
Пълна програма
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, четвърти ден, директно
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите, втори етап, директно
  • 16:30
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, четвърти ден, директно
  • 19:30
    Конен спорт: Horse Excellence, магазинно предаване
Пълна програма
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап
  • 15:00
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, четвърти ден
  • 16:30
    Колоездене: Амстел Голд
  • 18:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите, втори етап
Пълна програма
  • 14:30
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 10
  • 15:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 11
  • 15:20
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 12
  • 15:50
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 14:30
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 14:55
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 15:20
    Crew, The
  • 15:45
    Crew, The
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 14:30
    Преобразяване на двора
  • 14:55
    Преобразяване на двора
  • 15:20
    Ловци на къщи
  • 15:45
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 14:15
    Следващият топмодел на Америка - 22 сезон, еп. 16
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 1
  • 16:00
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 7
  • 16:35
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 14:10
    Престъпни намерения - тринадесети сезон, еп. 9
  • 15:05
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 15
  • 16:05
    Военни престъпления - осми сезон, еп. 12
  • 17:00
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 14:30
    "В търсене на половинка", комедия, САЩ, 2018; реж. Тереза Бенет, с Ноел Уелс, Джош Раднър, Ая Кеш, Карли Чайкин, Самира Уайли, [15+]
  • 15:55
    "Вице VІІ, 4 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Морган Сакет, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 16:25
    "Бари ІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Минки Спайро, с Бил Хедър, Стивън Рут, Сара Голдбърг, Глен Флешлър, Антъни Кариган, [18+]
  • 16:55
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 8 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 1
  • 14:50
    Жените на Третия райх,
  • 15:45
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 17
  • 16:15
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 14:45
    Надпревара за находки: Тексас: Не трупай вещи, мустакатко Моу
  • 15:15
    Надпревара за находки: Тексас: Внимателно със соса за барбекю
  • 15:40
    Надпревара за находки: Тексас: Апокалипсис с Бъба
  • 16:10
    Изковани в огъня: Мечът шаре
Пълна програма
  • 14:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 5 еп.
  • 15:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 16:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 14:45
    "Дот"
  • 15:10
    "Чурулик"
  • 15:35
    "Узли и Пип"
  • 15:45
    "Приключенията на Чък и приятели"
Пълна програма
  • 14:45
    "Парчета от реалността"
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:30
    "Социална мрежа"
  • 16:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:35
    "Тайнствена среща" - комедия с Итън Хоук, Тери Поло.
  • 15:10
    "Безстрашният Франк" - комедия / фентъзи филм с Моник Ван Воорен, Джон Войт.
  • 16:25
    "Одри Роуз" - ужаси / трилър с Антъни Хопкинс и Марша Мейсън.
  • 18:15
    "Чатахучи" - биографичен филм / драма с Гари Олдман, Денис Хопър.
Пълна програма
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Ти ли си избраният?
  • 16:00
    Фактор страх
  • 17:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 14:35
    Clean Bandit: MTV Crashes Plymouth
  • 15:00
    MTV Rewind: 2018
  • 16:30
    Jennifer Lopez: The Ride Part 1
  • 17:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 14:30
    Дивата Швейцария, сезон 1, еп. 4
  • 15:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
  • 15:50
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
  • 16:15
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, Китай, еп. 2
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 12
  • 16:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 13
  • 17:00
    Мегазаводи, еп. 2
Пълна програма
  • 14:30
    Най-опасните животни в света 3, еп. 2
  • 15:25
    Най-опасните животни в света, еп. 2
  • 16:15
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 20
  • 17:00
    Животински боен клуб, еп. 7
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Реймс - Сент Етиен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Брентфорд - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Монако, мач от френската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 14:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 15:00
    "25 години "Пайнер" - концерт от Летен театър - Стара Загора, част 2
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 16:10
    "Звездите на България" - музикална поредица
Пълна програма
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 15:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 15:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 15:40
    "Ретро" - вечни хитове
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - Ювентус
  • 16:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 18:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 20:00
    Мобил 1
Пълна програма
  • 12:55
    Игрален филм
  • 16:00
    Вести
  • 17:00
    Игрален филм
  • 20:30
    Игрален филм
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 14:00
    Дискусионно студио"/ повторение/
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    "Край Босфора" /повторение /
  • 16:15
    "Ако зажалиш" повторение /
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 14:30
    От Разград до село Островче- документален филм
  • 15:30
    В дома на Емил Марков- документален филм
  • 16:00
    Детски свят -Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Марди Гра
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Първият избор на рокля
  • 15:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Шоуто на принцеса Даяна
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Носталгия
Пълна програма
  • 14:00
    Легенди за изгубени светове с Меган Фокс
  • 15:00
    Легендарни места
  • 15:30
    Легендарни места
  • 16:00
    Тутанкамон: загадки в музея
Пълна програма
  • 14:00
    Легенди за изгубени светове с Меган Фокс
  • 15:00
    Легендарни места
  • 15:30
    Легендарни места
  • 16:00
    Тутанкамон: загадки в музея
Пълна програма
  • 14:30
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
  • 16:00
    Аполо 13, САЩ, драма, 1995
  • 18:15
    Ченге в детската градина, САЩ, комедия, 1990
  • 20:05
    Челюсти 2, САЩ, екшън/трилър, 1978
Пълна програма
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Среща в кухнята - кулинарно предаване, еп. 2
  • 15:00
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 2
  • 15:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 10
  • 16:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 13:59
    Победа в кръвта Биографичен, Драма, Спортен 2015
  • 15:39
    Епоха на герои Екшън, Приключенски, Драма 2011
  • 17:09
    Последният Крал Екшън, Приключенски, Драма 2016
  • 18:45
    Ямакаши Eкшън, Драма, Криминален 2001
Пълна програма
  • 12:35
    Сахара, еп. 1
  • 15:15
    Касъл - втори сезон, еп. 18
  • 16:15
    Касъл - втори сезон, еп. 19
  • 17:10
    Под наблюдение - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 14:30
    GIGI HADID STORY
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    FASHION DESTINATION
  • 15:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:05
    "Да замиташ след звездите" - 3 еп.
  • 14:55
    "Кеш и Кари" - 5 еп.
  • 15:20
    "Майстори на сделките" - 1 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 161 и 162 eп.
Пълна програма
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    Телепазар
  • 15:30
    новини
Пълна програма
  • 14:35
    Сомы Европы
  • 15:05
    Весенняя рыбалка
  • 15:35
    Рыбалка сегодня XL
  • 16:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 14:10
    "Вдън горите" - приключенски филм с уч. на Мерил Стрийп, Емили Блънт, Анна Кендрик, Крис Пайн, Джони Деп, Кристин Барански, Джеймс Кордън, Били Магнюсън, Трейси Улман, Саймън Ръсел Бийл и др. /п/
  • 16:50
    "Туристът" - екшън-трилър с уч. на Джони Деп, Анджелина Джоли, Пол Бетани, Тимъти Далтън, Руфъс Сюъл, Раул Бова и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 14:30
    Extreme Engineering: Port of Rotterdam
  • 15:15
    Finding Bigfoot: Bigfoot And The Redhead
  • 16:00
    How the Universe Works: Starman
  • 16:45
    Gold Rush: The Motherlode
Пълна програма
  • 14:35
    Голямата хапка на Гай
  • 15:00
    Кулинарната академия на Джени и Реза
  • 15:25
    Кулинарната академия на Джени и Реза
  • 15:50
    Печените татковци
Пълна програма
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, четвърти ден, директно
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите, втори етап, директно
  • 16:30
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, четвърти ден, директно
  • 19:30
    Конен спорт: Horse Excellence, магазинно предаване
Пълна програма
  • 14:30
    "В търсене на половинка", комедия, САЩ, 2018; реж. Тереза Бенет, с Ноел Уелс, Джош Раднър, Ая Кеш, Карли Чайкин, Самира Уайли, [15+]
  • 15:55
    "Вице VІІ, 4 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Морган Сакет, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 16:25
    "Бари ІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Минки Спайро, с Бил Хедър, Стивън Рут, Сара Голдбърг, Глен Флешлър, Антъни Кариган, [18+]
  • 16:55
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 8 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:00
    The Wizard of Dizz
  • 15:00
    PJ Masks
  • 15:20
    PJ Masks
  • 15:40
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 14:20
    Изчезнали: Изчезналият мъж
  • 15:15
    Перфектното убийство: Убийство по учебник
  • 16:10
    Убийства в тресавището: Мъгливата река
  • 17:05
    Диаболично: смъртоносна любов: Убийството на убийствата
Пълна програма
  • 14:30
    Star Rated: Athletes Turned Actors
  • 15:00
    Fight Stars: Canelo Alvarez
  • 15:25
    Clubland: Atlanta Falcons
  • 15:55
    The Burning Issue: Football
Пълна програма
  • 14:35
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 15:00
    Pro Team Journal
  • 15:20
    Fishing University
  • 15:45
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 14:45
    Надпревара за находки: Тексас: Не трупай вещи, мустакатко Моу
  • 15:15
    Надпревара за находки: Тексас: Внимателно със соса за барбекю
  • 15:40
    Надпревара за находки: Тексас: Апокалипсис с Бъба
  • 16:10
    Изковани в огъня: Мечът шаре
Пълна програма
  • 14:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 12
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 13
  • 16:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 17:00
    Мегазаводи, еп. 3
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов от втори опит" - сериал, с.2, еп.76
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.21
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.3, еп.77
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:15
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 14:50
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
  • 15:50
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
  • 16:45
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 14:15
    Откуп; сезон 2, епизод 6, екшън, криминален, Канада, 2018
  • 15:10
    Откуп; сезон 2, епизод 7, екшън, криминален, Канада, 2018
  • 16:05
    Отмъщението; сезон 2, епизод 30, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 17:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 31, драма, мистерия, Турция, 2014
Пълна програма
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Раздвоена личност
  • 15:05
    Ловецът на убийци: Заклещен в ковчег
  • 16:00
    Какво направи убиецът после: Бей Картър
  • 17:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Ану Сингх
Пълна програма
  • 12:45
    Сблъсъци
  • 14:55
    Наемен убиец
  • 16:45
    Трафик
  • 19:30
    Съучастие
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 1 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 2 с
Пълна програма
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 14:38
    Stranded Spanish Cutie Sucks Dick (18+)
  • 15:00
    Busted At The Banana Shop (18+)
  • 15:23
    Passenger Wants Driver's Big Cock (18+)
  • 15:48
    If At First You Don't Succeed (18+)
Пълна програма
  • 12:30
    Тенис: Магдалена Рибарикова - Гарбина Мугуруса (Abierto GNP Seguros, Монтерей; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 15:10
    Тенис: Анджелик Кербер - Виктория Азаренка (Abierto GNP Seguros, Монтерей; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 17:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 18:00
    Футбол: Реал /М/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 14:30
    Флора и Фауна - повт.
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:50
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:00
    World Karate Federation
Пълна програма
  • 14:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 15:00
    World of X Games 2016
  • 16:00
    Riding Portugal
  • 16:40
    ORB
Пълна програма
  • 14:10
    Един ден в дивата природа (Series 1): Пустини (Episode 1)
  • 15:05
    Ветеринар на хълма (Series 1): 109 (Episode 9)
  • 15:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 306 (Episode 6)
  • 16:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 7): 701 (Episode 1)
Пълна програма
  • 14:30
    "Музикална академия"
  • 17:00
    "Галерия" - в света на изкуството с ТВ1
  • 17:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 13:30
    Leonard Slatkin and the Orchestre National de Lyon: Berlioz, Mantovani, Debussy, Ravel
  • 14:55
    The Orchestre National de Lyon and Alain Altinoglu: Dukas, Ibert et Ravel
  • 16:30
    InterMezzo
  • 17:30
    Lully's Cadmus et Hermione at the Paris Opera Comique
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Лудогорец - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
  • 15:00
    Футбол: Витоша - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига /п/
  • 17:00
    Класика от Първа професионална лига: Левски - Берое (2017-18) /п/
  • 17:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 30-и епизод
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Челси - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
  • 15:00
    "Формула 1 Екстра", магазинно предаване, 3-ти епизод /п/
  • 16:00
    Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 16-и епизод
  • 17:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 31-ви епизод, директно
Пълна програма
  • 14:20
    Изчезнали: Изчезналият мъж
  • 15:15
    Перфектното убийство: Убийство по учебник
  • 16:10
    Убийства в тресавището: Мъгливата река
  • 17:05
    Диаболично: смъртоносна любов: Убийството на убийствата
Пълна програма
  • 14:40
    "Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О’Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]
  • 16:30
    "Отмъстителите: Война без край", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Робърт Дауни Джуниър, Крис Хемсуърт, Марк Ръфало, Крис Евънс, Скарлет Йохансон, [12+]
  • 19:00
    "По-добри неща ІІІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
  • 19:30
    "Секси мамче II, 6 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Кейт Шортланд, с Франки Шоу, Мигел Гомес, Роузи О’Донъл, Анна Раймър, Александра Раймър, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    "В небето", анимация, САЩ, 2009; реж. Пийт Доктър, Боб Питърсън, [0+]
  • 15:40
    "Oпасно привличане I, 5 еп.", черна комедия, САЩ, 2018; реж. Лесли Хедланд, с Грейс Виктория Кокс, Джеймс Скъли, Мелани Фийлд, Брендън Сканъл, Джасмин Матюс, [15+]
  • 16:20
    "Г-н и г-жа Аделман", романтична драма, Франция, 2017; реж. Никола Бедос, с Дориа Тилие, Никола Бедос, Дени Подалидес, Антоан Гуи, Кристиан Миле, [15+]
  • 18:20
    "Павел, апостол Христов", историческа драма, САЩ, 2018; реж. Андрю Хаят, с Джим Кавийзъл, Джеймс Фолкнър, Оливър Мартинес, Джоан Уоли, Джон Линч, [15+]
Пълна програма
  • 14:45
    Пес Патрул
  • 15:10
    Пес Патрул
  • 15:20
    Дора Изследователката
  • 15:51
    Денят, в който Хенри срещна...
Пълна програма
  • 14:15
    Болница на открито, сезон 1, еп. 11, Испания, 2015
  • 15:25
    Едно френско село, сезон 2, еп. 6, Франция, исторически/драма, 2009
  • 16:15
    Мускетарите, сезон 2, еп. 6, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 17:05
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 9, Канада, военен, 2017
Пълна програма
  • 14:45
    Фин Семеен Холандия 2013
  • 16:15
    Розата на Натали Семеен САЩ 1998
  • 17:35
    Завръщането на Томи Трикър Семеен Канада 1993
  • 19:10
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
Пълна програма
  • 13:25
    Диско Комедия Франция 2008
  • 15:05
    Фин Семеен Холандия 2013
  • 16:35
    Астерикс на Олимпийските игри Приключенски, Комедия, Семеен Франция, Германия, Испания 2008
  • 18:30
    Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
Пълна програма
  • 14:40
    Момчето и гарванът Драма Холандия 2012
  • 16:00
    Крокодилите Семеен Германия 2009
  • 17:35
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 19:10
    Въпрос на шанс Семеен Белгия, Холандия 2011
Пълна програма
  • 13:40
    Live Recap Crankworx Rotorua 2019
  • 15:40
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 17:05
    Freeride World Tour 2019
  • 19:05
    Action Sports World S18
Пълна програма
  • 14:35
    Европейско първенство по борба
  • 17:00
    Двойно оцеляване документална поредица /2 сезон, 1 епизод/
  • 17:45
    Футбол: Наполи - Арсенал - среща-реванш от 1/4-финалите на УЕФА "Лига Европа"
  • 19:30
    Футбол: Айнтрахт /Франкфурт/ - Бенфика - среща-реванш от 1/4-финалите на УЕФА "Лига Европа"
Пълна програма
  • 14:30
    Пътеки /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:10
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP 500 Барселона
  • 16:00
    Тенис: ATP 500 Барселона
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Барселона
  • 19:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
Пълна програма
  • 13:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Америка
  • 15:00
    Лека атлетика: Диамантена лига Турнир в Юджийн
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 18:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Байерн ТВ Фортуна Дюселдорф - Байерн Мюнхен , мач от германската Бундеслига
  • 16:00
    Футбол: Шампионска лига Ливърпул - Порто, първи четвъртфинал
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А Понеделнишки обзор
  • 19:00
    Футбол: Копа Судамерикана Обзор
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Реал Сосиедад
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Валядолид
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Обзор
  • 19:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Обзор
Пълна програма
  • 13:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова
  • 14:50
    ТВ пазар
  • 15:30
    Новини
  • 15:40
    "Сянката на Елена", сериал, 70 еп.
Пълна програма
  • 14:00
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 16:25
    Боевик. "МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ-5"
  • 17:20
    "ДНК"
Пълна програма

Сериали

bTV 14:50
"Спасители в планината" - сериал, с.11 еп.12, 13
bTV HD 14:50
"Спасители в планината" - сериал, с.11 еп.12, 13
Viasat Explorer 14:55
Каубои в студени води, сезон 3, еп. 8
AXN 15:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2018
AXN Black 15:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Спорт

AXN Black 15:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 15:00
Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2018, етап 19
Eurosport 2 15:00
Тенис: Открито първенство на Франция 2019, четвърти кръг, Вавринка - Циципас
Eurosport HD 15:00
Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2018, етап 19
НТВ Сериал 15:25
ГЛУХАРЬ. ВОЗВРАЩЕНИЕ серия 55

Всички предавания

Филми

Cinemax 14:50
"Да откриеш Форестър", драма, САЩ, 2000; реж. Гюс Ван Сант, с Шон Конъри, Роб Браун, Ф. Мъри Ейбрахам, Ана Пакуин, Бъста Раймс, [0+]
AXN 15:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2018
TVT 15:00
Варна - Първата Европа (2 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
Nova TV 15:00
"Черна роза"(премиера)- сериен филм
HBO 15:15
"В кадър ХVІІ, 22 еп.", документален, САЩ, 2020, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}