ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
Пълна програма
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.2 еп.1
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 19 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 05:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 10:30
    Изгряващо слънце - сериал, семеен
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 06:30
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
Пълна програма
  • 05:50
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 06:30
    Тоталкар; сезон 2, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 07:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 08:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: На свобода
  • 06:36
    Летище за животни: Епизод 9
  • 07:00
    Летище за животни: Епизод 10
  • 07:25
    Най-големите и най-лошите: Соленоводни крокодили
Пълна програма
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:45
    Документация
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:20
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:00
    Защо? Страстната седмица /п/
  • 06:30
    Култура.БГ /п/
  • 07:30
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване /п/
  • 07:55
    Народ, толкова надарен ... филм за художника Иван Мърквичка
Пълна програма
  • 06:04
    Pat the Dog
  • 06:10
    Pat the Dog
  • 06:17
    Pat the Dog
  • 06:24
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Приключенията на Джеки Чан" /п./ - сериал, с.5, еп.13
  • 06:30
    "Трансформърс Прайм" /п./ - сериал, еп.1
  • 07:00
    "Трансформърс Прайм" - сериал, еп.2, 3
  • 08:00
    "Монк" /п./ - сериал, с.4, еп.11
Пълна програма
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" /п./ - сериал, с.5 еп.1, 2
  • 08:00
    "Робинзон Крузо" /п./ - анимация, комедия, приключенски, семеен (Белгия, Франция, 2016), режисьори Венсан Кестелоот и Бен Стасен, в ролите (дублаж): Момчил Степанов, Петър Бонев, Росен Русев, Константин Лунгов, Елена Бойчева, Светлана Бонин, Стоян Алексие
  • 10:00
    Телепазар
  • 10:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.5 еп.3, 4
Пълна програма
  • 06:00
    "Любимци" - сериал, еп.5, 6
  • 07:00
    "По средата" - сериал
  • 08:00
    "Кое е това момиче" - сериал - 19 еп. с.4 еп.19, 20
  • 09:00
    "Домашен арест" - сериал, с.2 еп.13, 14
Пълна програма
  • 06:00
    "Лекар в планината" /п./ - сериал
  • 07:00
    "Шест сестри" /п./ - сериал
  • 08:00
    "Бедната Силвана" /п./ - сериал, еп.109
  • 09:00
    "Спасители в планината" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 05:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:35
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 07:00
    Бен 10
  • 07:10
    Бен 10
Пълна програма
  • 04:50
    "Четирите пера", приключенска драма, Великобритания, 2002; реж. Шекар Капур, с Хийт Леджър, Кейт Хъдсън, Уес Бентли, Джимон Хунсу, Майкъл Шийн, [15+]
  • 07:00
    "Честит рожден ден, Тоби Симпсън", романтична комедия, Великобритания, 2017; реж. Патрик Макин, с Александър Пъркинс, Едита Будник, Зара Саймес, Гари Хейзман, Джош Ууд, [12+]
  • 08:25
    "Семейство Адамс 2", комедия, САЩ, 1993; реж. Бари Зоненфелд, с Анджелика Хюстън, Раул Хулия, Кристофър Лойд, Джоан Кюсак, Кристина Ричи, [12+]
  • 10:00
    "Четирите пера", приключенска драма, Великобритания, 2002; реж. Шекар Капур, с Хийт Леджър, Кейт Хъдсън, Уес Бентли, Джимон Хунсу, Майкъл Шийн, [15+]
Пълна програма
  • 03:25
    "Покаяние", криминална драма, Италия, 1985; реж. Паскуале Скуитиери, с Франко Неро, Тони Масант, Ерик Естрада, Макс Фон Сидов, Рита Русич, [18+]
  • 06:30
    "Земни срещи", късометражен екшън, Великобритания, 2017; реж. Сам Джонсън, с Фион О’Шей, Джесика Бардън, Люк Баверсток, Питър Съливан, Джони Палмиро, [12+]
  • 07:00
    "Часовете", психологическа драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Долдри, с Никол Кидман, Джулиан Мур, Мерил Стрийп, Стивън Дилейн, Миранда Ричардсън, [12+]
  • 08:55
    "Загрос", драма, Белгия, 2017; реж. Сахим Омар Калифа, с Фейяз Думан, Халима Илтер, Дария Ахем Мохамет Гули, Брадер Мусики, Суат Уста, [15+]
Пълна програма
  • 06:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 07:00
    Amanpour
  • 08:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 09:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:10
    "Дива земя" - теленовела /п/
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 05:45
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 2
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 7 /п/
  • 07:50
    "В.И.П." - сериал, сезон 4 /п/
  • 09:10
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Ситроен HY Ван
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Най-доброто
  • 08:00
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 30
Пълна програма
  • 05:48
    Комарите
  • 07:00
    Как са го направили?: Парижката канализация/Берета/Памук
  • 07:26
    Ловци на митове: Див, див Запад
  • 08:14
    Сушата убива Колорадо
Пълна програма
  • 06:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 07:00
    Елена от Авалор
  • 07:30
    Елена от Авалор
  • 08:00
    Тайните на Гравити Фолс
Пълна програма
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "За играчките"
  • 07:05
    "За играчките"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:30
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап
  • 06:30
    Куриози
  • 07:00
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, трети ден
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, четвърти ден
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап
  • 08:00
    Колоездене: Купа на Франция "Тро Бро Леон"
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, трети ден
Пълна програма
  • 05:40
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 6
  • 06:25
    Дроновете, сезон 1, еп. 6
  • 07:05
    Шантави возила, сезон 1, еп. 6
  • 07:30
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 05:55
    Crew, The
  • 06:20
    Simple Session 2013
  • 07:00
    Pro Bull Riders
  • 07:50
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 05:50
    Живот на остров
  • 06:12
    Живот на остров
  • 06:35
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 06:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 3
  • 06:20
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 4
  • 06:45
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 22
  • 07:45
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 06:00
    Броукънуд - първи сезон, еп. 2
  • 07:45
    Спасителен полет - втори сезон, еп. 10
  • 08:10
    Убийства в Рая - първи сезон, еп. 3
  • 09:25
    Тандем - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 05:20
    "Не на себе си", психологически хорър, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Клеър Фой, Джошуа Ленард, Джей Фараах, Джуно Темпъл, Ейми Мълинс, [15+]
  • 07:00
    "Бедни, но богати", комедия, Италия, 2016; реж. Фаусто Брици, с Кристиан Де Сика, Енрико Бриняно, Лучия Оконе, Лодовика Комело, Анна Мацанауро, [12+]
  • 08:35
    "Рамона и Бизъс", комедия, САЩ, 2010; реж. Елизабет Алън, с Джоуи Кинг, Селена Гомес, Джон Корбът, Бриджит Мойнахан, Дженифър Гудуин, [12+]
  • 10:20
    "Мисията невъзможна: Разпад", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения, сезон 1, еп. 1
  • 07:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 29
  • 07:25
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 8
  • 08:05
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Чудесен залог
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Мълчалив, но все пак Чъмли
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Малката заложна къща на ужасите
  • 07:00
    Изковани в огъня: Оръжие от Нигерия
Пълна програма
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 52 еп.
  • 06:30
    Риболовен филм
  • 07:30
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
  • 08:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 24 еп.
Пълна програма
  • 05:20
    "Конни"
  • 06:10
    "Дот"
  • 06:35
    "Томас и приятели"
  • 07:00
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    "Вечните песни" /п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 04:40
    "Чалнати" - драма / романс с Робърт Хейс, Катлийн Белер.
  • 06:20
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.10 - Люк Бесон" - поредица
  • 07:00
    "Живот на широко" - комедия / драма с Терънс Карсон, Лиза Ариндел.
  • 08:40
    "Дамата в бяло" - ужаси / младежки филм с Лукас Хаас, Лен Кариу.
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
  • 09:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Shawn Mendes: MTV Essentials
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 06:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
  • 06:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
  • 07:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 5
  • 07:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 7
Пълна програма
  • 06:00
    Жив или Мъртъв, еп. 5
  • 06:20
    Мигове от катастрофата, еп. 17
  • 06:40
    Мигове от катастрофата, еп. 18
  • 07:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, Китай, еп. 1
Пълна програма
  • 06:00
    Световната животинска мрежа, еп. 3
  • 06:20
    Юконски ветеринар, еп. 8
  • 07:05
    Малки убийци, еп. 1
  • 07:55
    Риболов на чудовища, еп. 10
Пълна програма
  • 03:40
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Тулуза - Лил, мач от френската Лига 1 /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Стоук Сити - Норич Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    "Днес е 16 април. Денят започва"
  • 10:00
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 06:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 05:40
    "Hidden" - трилър, U, 2015
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 08:10
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 09:00
    "Последният мъж на света" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Тотнъм
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Порто - Ливърпул
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Барселона
Пълна програма
  • 05:30
    "Фермер си търси съпруга" - реалити
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 05:55
    "Смехопанорама"
  • 06:20
    Вести-Москва
  • 07:00
    Вести
  • 07:15
    "Русия, моя любов"
Пълна програма
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 04:25
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 06:10
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 06:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение/
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    "Ранни вести" /на живо/
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 05:30
    До хижа Беговица и Спано поле- документален филм
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Не мога да кажа "ДА"
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Преглед на достойнствата
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Нерешителните булки
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Стилни войни
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:35
    Обратна тяга, САЩ, приключенски/драма/трилър, 1991
  • 07:50
    Девет ярда, Канада,САЩ, комедия/криминален, 2000
  • 09:25
    Наем, САЩ, драма/музикален, 2005
  • 11:35
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
Пълна програма
  • 05:30
    Футбол: Ейбар - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Да хапнем заедно с Найджъл Слейтър - кулинарно предаване, еп. 1
  • 06:25
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 4
  • 06:50
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 5
  • 07:10
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 13
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 05:06
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 06:27
    Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
  • 08:00
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
  • 09:35
    Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:30
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 09:05
    "CSI: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 10:00
    "Бебинатор" - комедия, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 06:00
    От Ел Ей до Вегас - първи сезон, еп. 3
  • 06:25
    Малкълм - шести сезон, еп. 6
  • 06:45
    Малкълм - шести сезон, еп. 7
  • 07:05
    Касъл - втори сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    HAIRSTYLES
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 05:25
    "Мръсни гадни негодници" - 6 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 5 еп.
  • 07:00
    "Бебета:особено раждане" - 8 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" - 4 и 5 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    "Касъл" - сериал, сезон 7 /п/
  • 06:50
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм
  • 08:50
    "Загадки при разпродажби: Убийство на плажа" - драма с уч. на Лори Луглин, Стив Бейсик, Сара Стрейндж, Ева Борн, Конър Станхоуп и др. /п/
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 7
Пълна програма
  • 05:30
    How the Universe Works: Starman
  • 06:15
    Cake Boss: Houses & Hitting the Road!
  • 06:40
    Cake Boss: Headphones, Helicopters and Handcuffs
  • 07:00
    Treehouse Masters: Lost In The Forest
Пълна програма
  • 05:52
    Печените татковци
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Кухнята
  • 07:45
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
  • 07:05
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап
  • 06:30
    Куриози
  • 07:00
    Снукър: Световно първенство в Шефийлд, трети ден
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап
Пълна програма
  • 05:20
    "Не на себе си", психологически хорър, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Клеър Фой, Джошуа Ленард, Джей Фараах, Джуно Темпъл, Ейми Мълинс, [15+]
  • 07:00
    "Бедни, но богати", комедия, Италия, 2016; реж. Фаусто Брици, с Кристиан Де Сика, Енрико Бриняно, Лучия Оконе, Лодовика Комело, Анна Мацанауро, [12+]
  • 08:35
    "Рамона и Бизъс", комедия, САЩ, 2010; реж. Елизабет Алън, с Джоуи Кинг, Селена Гомес, Джон Корбът, Бриджит Мойнахан, Дженифър Гудуин, [12+]
  • 10:20
    "Мисията невъзможна: Разпад", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:10
    Henry Hugglemonster
  • 06:35
    The Hive
  • 06:45
    PJ Masks
Пълна програма
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
  • 07:05
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 05:20
    Пола Зан разглежда случая: Тичай, Бамби
  • 06:10
    Перфектното убийство: Убийство по учебник
  • 07:00
    Изчезнали: Американска готика
  • 07:55
    Убийство в имението: Зад вражеската линия
Пълна програма
  • 04:55
    Clubland: LA Lakers
  • 08:05
    National Icons: Schweinsteiger vs Kroos
  • 08:35
    Football Stars: Arda Turan
  • 10:25
    The Burning Issue: Tennis
Пълна програма
  • 06:00
    Pro Team Journal
  • 06:20
    Fishing University
  • 06:45
    Major League Fishing
  • 07:30
    Nick's Wild Ride
Пълна програма
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Чудесен залог
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Мълчалив, но все пак Чъмли
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Малката заложна къща на ужасите
  • 07:00
    Изковани в огъня: Оръжие от Нигерия
Пълна програма
  • 06:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, Китай, еп. 1
  • 07:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 10
  • 08:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 11
  • 09:00
    Египет с най-великия изследовател, еп. 3
Пълна програма
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.2 еп.1
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 30, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 13:05
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    Ловецът на убийци: Случаят, който трябва да разреша
  • 07:00
    Полицейски патрул: Епизод 8
  • 07:20
    Първите 48 часа: Стая за нощта/Бездомният
  • 08:05
    Часовете преди убийство: Истинско гробище за домашни любимци
Пълна програма
  • 03:40
    Животът на Дейвид Гейл
  • 06:40
    Тайният смях на жените
  • 08:40
    Готино усещане
  • 10:25
    Ерусалима
Пълна програма
  • 06:05
    Сквозной эфир
  • 06:30
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 2 с
  • 10:00
    Новости
Пълна програма
  • 06:05
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 06:00
    Slutty American Fucked By UK Copper (18+)
  • 06:22
    Teasing Toes (18+)
  • 06:38
    Stranded Spanish Cutie Sucks Dick (18+)
  • 07:00
    Busted At The Banana Shop (18+)
Пълна програма
  • 03:20
    Тенис: Габрине Мугуруса - Лорен Дейвис (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 06:50
    Тенис: Кристина Макхейл - Мария Сакари (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 07:35
    Тенис: Елина Свитолина - София Кенин (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Хетафе - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:15
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 08:00
    World Karate Federation
Пълна програма
  • 06:00
    Built To Shred
  • 06:30
    Built To Shred
  • 07:00
    Bubba's World
  • 07:30
    Bubba's World
Пълна програма
  • 05:50
    География на убийствата (Series 1): Да откриеш д-р Крипън (Episode 3)
  • 07:00
    Дневници на лошото време (Series 1): Торнадо (Episode 1)
  • 07:50
    Един ден в дивата природа (Series 1): Пустини (Episode 1)
  • 08:45
    Най-свирепите животни! (Series 1): Намибия (Episode 5)
Пълна програма
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • 05:05
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    I Capuleti e i Montecchi by Bellini at the Liceu, Barcelona
  • 12:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Нефтохимик - Хебър, трети финален мач от плейофите на Суперлигата /п/
  • 10:00
    Футбол: Царско село - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 30-и епизод /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Тенис: Кики Бертенс - Камила Джорджи (Qatar Total Open 2019, Доха; WTA Premier - повторение)
  • 07:45
    Тенис: Михаела Бузарнеску - Йелена Остапенко (Qatar Total Open 2019, Доха; WTA Premier - повторение)
  • 09:40
    Тенис: Барбора Стрицова - Анжелик Кербер (Qatar Total Open 2019, Доха; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
  • 12:00
    Футбол: Бетис - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Евертън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Кардиф Сити - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 30-и епизод /п/
Пълна програма
  • 05:20
    Пола Зан разглежда случая: Тичай, Бамби
  • 06:10
    Перфектното убийство: Убийство по учебник
  • 07:00
    Изчезнали: Американска готика
  • 07:55
    Убийство в имението: Зад вражеската линия
Пълна програма
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
Пълна програма
  • 03:55
    "Гордата Мери", крими - екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Бабак Наджафи, с Тараджи Пенда Хенсън, Джахи Ди’Ало Уинстън, Били Браун, Нийл МакДонау, Дани Глоувър, [18+]
  • 06:15
    "Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
  • 07:00
    "Двойници", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джонатан Мостоу, с Брус Уилис, Рада Мичъл, Розамунд Пайк, Борис Коджо, Джеймс Франсис Джинти, [12+]
  • 08:30
    "Създателката: За кръв в Силициевата долина", документален, САЩ, 2019; реж. Алекс Гибни, [12+]
Пълна програма
  • 04:50
    "Х-мен: Първа вълна ", екшън, САЩ, 2011; реж. Матю Вон, с Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Роуз Бърн, Дженифър Лорънс, Дженюари Джоунс, [12+]
  • 07:00
    "Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
  • 08:40
    "Принцесата и жабокът", анимация, САЩ, 2009; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 10:20
    "Джак, убиецът на великани ", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Брайън Сингър, с Никълъс Холт, Елинор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи, Иън МакШейн, [12+]
Пълна програма
  • 05:50
    Пес Патрул
  • 06:10
    Пес Патрул
  • 06:35
    Ръсти Ривитс
  • 07:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 05:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 06:35
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 07:35
    Господин Селфридж, сезон 4, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 08:20
    Мускетарите, сезон 2, еп. 6, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
Пълна програма
  • 04:35
    Пуканки Ужаси САЩ 1991
  • 06:50
    Племенниците ми в Ютланд Семеен Дания 2010
  • 08:10
    Малки герои Семеен САЩ 1992
  • 09:30
    Нечий герой Комедия, Семеен, Романтичен САЩ 2011
Пълна програма
  • 04:00
    Кандидатът Трилър Дания 2008
  • 07:05
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
  • 08:55
    Момичето Семеен Швеция 2009
  • 10:35
    Специална доставка Комедия САЩ 2008
Пълна програма
  • 05:55
    Сниф и призрачният замък Семеен Холандия 2010
  • 07:15
    Леденият дракон Семеен Швеция 2012
  • 08:30
    Машинист Семеен САЩ 2008
  • 10:05
    Лили Давид Комедия Франция 2012
Пълна програма
  • 05:30
    Operator
  • 07:00
    Maria Montez: La pelicula
  • 08:40
    Shifty
  • 10:05
    Jack Irish
Пълна програма
  • 06:00
    Баскетбол: Мач на звездите в Националната баскетболна лига
  • 08:00
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 08:30
    Обзор "Лига Европа"
  • 09:00
    Двойно оцеляване документална поредица /1 сезон, 10 епизод/
Пълна програма
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Култура.БГ
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Витес
  • 06:15
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Америка
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Барселона
  • 10:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Фейенорд - АЗ Алкмаар
Пълна програма
  • 06:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Каролина Хърикейнс - Вашингтон Кепитълс
  • 10:00
    Баскетбол: Евролига Анадолу Ефес - Барселона, втори плейофен четвъртфинал
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Копа Либертадорес Бока Хуниорс - Уилстерман
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Фиорентина
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Рома
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Наполи - Аталанта
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Райо Валекано - Уеска
  • 07:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Обзор
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Атлетик Билбао
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Атлетико Мадрид
Пълна програма
  • 05:10
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 07:00
    Актуално от деня с Нора Стоичкова (п)
  • 07:30
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
  • 09:00
    ТВ пазар
Пълна програма
  • 06:05
    "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 06:30
    "СЕГОДНЯ"
  • 06:35
    "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 07:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

VOX 06:10
"CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
PRO 7 06:20
"Майк и Моли" - комедиен сериал
Fox Channel 06:25
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 4
EPIC Drama 06:30
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Viasat Explorer 06:30
Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 06:15
Футбол
SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Film Plus HD 07:00
"Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
MAX Sport 2 07:00
Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Хоби ТВ 06:30
Риболовен филм
TV1 06:30
"Петолиния" - музикален микс
TV1000 06:40
Марни, САЩ, криминален/драма/мистерии, 1964
Kino Nova 06:40
"Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}