ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 2
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 10:30
    Изгряващо слънце - сериал, семеен
  • 11:30
    Хирургът - сериал, семеен
Пълна програма
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 06:30
    Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 07:10
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 08:15
    Морски детективи; сезон 11, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 09:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 18, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 06:36
    Запознайте се с ленивците: Епизод 5
  • 07:00
    Запознайте се с ленивците: Епизод 6
  • 07:25
    Питбули и бивши затворници: Силата на волята
  • 08:15
    Питбули и бивши затворници: Окончателна присъда
Пълна програма
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "С песните на..."
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:20
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:30
    Култура.БГ /п/
  • 07:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 08:00
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 06:45
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 07:00
    Pink Panther and Pals - Elements
  • 07:07
    Pink Panther and Pals - Elements
  • 07:14
    Pink Panther and Pals - Elements
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" /п./ - сериал, с.2 еп.20, 21
  • 07:00
    "Трансформърс Прайм" - сериал, с.2 еп.22, 23
  • 08:00
    "Монк" /п./ - сериал, с.5 еп.12
  • 09:00
    "Платина" /п./ - сериал, с.3 еп.5
Пълна програма
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" /п./ - сериал, с.7 еп.11, 12
  • 08:30
    "Талисманът" - романтичен, драма (САЩ, 2012), режисьор Скот Хикс, в ролите: Зак Ефрон, Тейлър Шилинг, Блайд Данър, Райли Томас Стюарт и др.
  • 10:30
    Телепазар
  • 10:45
    "Хрониките на Шанара" - сериал, с.2 еп.1, 2
Пълна програма
  • 06:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.5 еп.15, 16
  • 07:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 08:00
    "Барби: Страната на сънищата" - сериал, еп. 25-26
  • 08:30
    "Монстър Хай: Гимназия за чудовища" - сериал, еп.1
Пълна програма
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 09:00
    "Спасители в планината" - сериал
Пълна програма
  • 06:35
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 07:00
    Бен 10
  • 07:10
    Бен 10
  • 07:25
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 03:40
    "Предел", драма, Ирландия, 2017; реж. Алън Мълиган, с Лорънс О’Фуарейн, Сара Карол, Али Ни Киараин, Соня О’Донахю, Том Лоулър, [15+]
  • 07:00
    "Герой по неволя", комедийна драма, САЩ, 1992; реж. Стивън Фриърс, с Дъстин Хофман, Джина Дейвис, Анди Гарсия, Джоан Кюсак, Кевин О’Конър,, [12+]
  • 09:00
    "Враждебна зона", военна драма, Испания, 2017; реж. Адолфо Мартинес Перес, с Адридана Хил, Раул Мерида, Роберто Аламо, Антонио Гаридо, Ингрид Гарсия Йонсон, [15+]
  • 10:40
    "Безобразната котка", драма, Германия, 2018; реж. Сюзан Горданшекан, с Пега Феридони, Хади Канджанпур, Хенрике Фон Куик, Константин Фон Яшероф, Араш Маранди, [12+]
Пълна програма
  • 06:25
    "Графити", късометражна драма, Испания, 2015; реж. Луис Килез, с Ориол Пла, [12+]
  • 07:00
    "2024", психотрилър, Великобритания, 2016; реж. Ричард Манди, с Андрю Кинслър, Питър МакКрохън, [15+]
  • 08:35
    "Копланд", криминална драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Манголд, със Силвестър Сталоун, Харви Кийтъл, Рей Лиота, Робърт Де Ниро, Питър Бърг, [15+]
  • 10:20
    "Не ме оставяй (2017)", драма, Дания, 2017; реж. Бригите Стермозе, с Даника Курчич, Густаф Скарсгард, Улрих Томсен, Астрид Граруп Елбо, [15+]
Пълна програма
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    TBD
  • 11:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:10
    "Дива земя" - теленовела /п/
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8 /п/
  • 07:50
    "Снайперисти" - сериал, сезон 2 /п/
  • 09:10
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Камаро от 1973
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Maserati Biturbo от 1985
  • 08:00
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 48
Пълна програма
  • 06:12
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Могат ли да хакнат умовете ни?
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 07:26
    Историята под лупа: Епизод 13
  • 08:14
    Как работят тези машини?: епизод 1
Пълна програма
  • 06:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 07:00
    Елена от Авалор
  • 07:30
    Елена от Авалор
  • 08:00
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:15
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    Истинска любов - 19 еп. - Сериал
  • 11:15
    Андре Рийо: "Добре дошли в моя свят". - 1 еп.- Документален филм
  • 12:00
    Училище за родители - със Стойка Стефанова
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап
Пълна програма
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
Пълна програма
  • 06:30
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 12
  • 07:00
    Войните на роботите, сезон 9, еп. 3
  • 08:00
    Опасни пътища, сезон 2, еп. 3
  • 09:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 06:20
    Fantasy Factory
  • 07:00
    Pro Bull Riders
  • 07:50
    World Of X Games
  • 08:40
    Monster Jam
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 06:35
    Ловци на къщи (Series 65): Стая за четирима във Форт Нет (Episode 2)
  • 07:00
    Ловци на къщи (Series 70): Служител в Кепитъл Хил търси апартамент с характер (Episode 13)
  • 07:25
    Ловци на къщи (Series 71): Съпрузи търсят дом с територия за дестилиране на алкохол (Episode 1)
  • 07:50
    Щастлив живот в малка къща (Series 4): Дървена малка къща (Episode 7)
Пълна програма
  • 06:45
    Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 23
  • 07:45
    Д-р Хаус - трети сезон, еп. 12
  • 08:40
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 15
  • 09:05
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 06:00
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 3
  • 07:45
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 10
  • 08:15
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 4
  • 09:25
    Глейдс - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 06:30
    "В кадър ХVI, 19 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 07:00
    "Операция Казино", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Андрю Джей Коен, с Уил Феръл, Ейми Поулър, Джейсън Манцукас, Ник Крол, Алисън Толман, [15+]
  • 08:30
    "Господарка на злото", фентъзи, САЩ, 2014; реж. Робърт Стромбърг, с Анджелина Джоли, Ел Фанинг, Шарлто Копли, Лесли Манвил, Имелда Стонтън, [12+]
  • 10:10
    "Рио 2", анимация, САЩ, 2014; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 05:55
    Елизабет и нейните врагове, сезон 1, еп. 2
  • 07:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 11
  • 07:40
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 12
  • 08:30
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Комично изнудване
  • 07:00
    Изковани в огъня: Рапира
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Кори, аз съм баща ти
  • 08:10
    Американски антиквари: Разделяй и владей
Пълна програма
  • 06:00
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
  • 07:00
    Моето хоби: Моделите
  • 08:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 26 еп.
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 06:35
    "Томас и приятели"
  • 07:00
    "Чурулик"
  • 07:25
    "Узли и Пип"
  • 07:35
    "Приключенията на Чък и приятели"
Пълна програма
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    Парламентът на живо
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 06:30
    "Звездите отблизо": Ема Томпсън
  • 07:00
    "Изумителните киносалони" 1, 04 еп. - "Люцерна": Прага, Чехия
  • 08:00
    "В близък план - Бърдмен"
  • 08:05
    "В близък план - Лудият Макс: Пътят на яростта"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
  • 09:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    MTV Rewind: 2017
  • 12:00
    Justin Bieber Live
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 06:30
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 8
  • 06:55
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 9
  • 07:20
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 10
  • 07:45
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 9
Пълна програма
  • 06:35
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 6
  • 07:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 7
  • 08:00
    Златна треска, еп. 6
  • 09:00
    Пресушаване на океана, еп. 4
Пълна програма
  • 06:45
    Юконски ветеринар , еп. 1
  • 07:25
    Най-смъртоносните убийци на света, еп. 2
  • 08:15
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 4
  • 09:05
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Плейофен мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Морабанк Андора - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    "Днес е 7 май. Денят започва"
  • 10:00
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 06:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 07:40
    "Звездите на България" - музикална поредица
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 07:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 06:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 07:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:40
    "Мама" - сериал
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 08:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:45
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 10:00
    Волейбол Серия А: плейофи
  • 12:00
    Волейбол Серия А: плейофи
Пълна програма
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 06:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 07:00
    Вести
  • 07:25
    Вести-Москва
  • 07:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:06
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 06:30
    Футбол
  • 08:00
    Супер лига: обзор на годината
  • 08:30
    Приключенски спортове
  • 09:00
    Нокаутите на 2005-а
Пълна програма
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
  • 07:30
    Детски свят -Франклин - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Разголени рокли
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Да покажем достойнствата
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Кумът
  • 08:00
    Многоженецът: Шокиращият ход на Коуди
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 13): Джон Глен, куче - подсъдим и готовност за приземяване (Episode 12)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 95): Да изоставиш всичко заради Люцерн (Episode 9)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 95): Лятото в Испания (Episode 10)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 95): Отново заедно с мама в Сидни (Episode 11)
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 13): Джон Глен, куче - подсъдим и готовност за приземяване (Episode 12)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 95): Да изоставиш всичко заради Люцерн (Episode 9)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 95): Лятото в Испания (Episode 10)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 95): Отново заедно с мама в Сидни (Episode 11)
Пълна програма
  • 06:10
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 07:30
    Лъжльото, САЩ, комедия, 1997
  • 08:55
    Кони и Карла, САЩ, комедия/криминален/музикален, 2004
  • 10:35
    Звезден човек, САЩ, романтичен/фантастика, 1984
Пълна програма
  • 05:30
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:25
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 12
  • 07:10
    Грил тур с Примож, еп. 7
  • 07:40
    Вкусът на Истанбул с Том - кулинарно предаване, еп. 2
  • 08:10
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 10
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 08:01
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 09:30
    Фантастичното пътешествие до Оз Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 10:58
    12A Комедия, Драма 2017
Пълна програма
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:00
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "CSI: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:45
    Малкълм - седми сезон, еп. 19
  • 07:05
    Касъл - четвърти сезон, еп. 2
  • 08:00
    Касъл - четвърти сезон, еп. 3
  • 08:55
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 1
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    HAIRSTYLES
  • 07:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 2 еп.
  • 07:00
    "Денят, в който трябваше да умра" - 8 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" - 12 и 13 еп.
  • 08:40
    "Майстори на сделките" - 18 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
  • 06:45
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм
  • 08:50
    "Коледни приключения" - романтичен филм с уч. на Андрю Уокър, Мегън Ори, Арън Крейвън, Рукия Бернард и др.
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 8
  • 12:00
    "Тежестта на короната" - комедия с уч. на Ники Блонски, Ани Потс, Лили Холман, Фабиан Морено и др.
Пълна програма
  • 06:40
    Kitchen Boss: Italian Cooking
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Missing Puppies
  • 07:45
    American Loggers: Operation Winter Cut
  • 08:30
    Smash Lab: Fireproof House
Пълна програма
  • 06:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 13): Дългогодишно наследство (Episode 11)
  • 07:00
    Кухнята (Series 13): Патриотично парти (Episode 13)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 19): До краен предел (Episode 12)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 16): Всичко накуп (Episode 1)
Пълна програма
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
  • 07:05
    Пес патрул
  • 07:25
    Пес патрул
  • 07:35
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап
Пълна програма
  • 06:30
    "В кадър ХVI, 19 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 07:00
    "Операция Казино", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Андрю Джей Коен, с Уил Феръл, Ейми Поулър, Джейсън Манцукас, Ник Крол, Алисън Толман, [15+]
  • 08:30
    "Господарка на злото", фентъзи, САЩ, 2014; реж. Робърт Стромбърг, с Анджелина Джоли, Ел Фанинг, Шарлто Копли, Лесли Манвил, Имелда Стонтън, [12+]
  • 10:10
    "Рио 2", анимация, САЩ, 2014; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 06:30
    PJ Masks
  • 06:55
    Minnie's Bow-Toons
  • 07:00
    Muppet Babies
  • 07:20
    Paprika
Пълна програма
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
  • 07:05
    Пес патрул
  • 07:25
    Пес патрул
  • 07:35
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
Пълна програма
  • 06:10
    Убийства в тресавището: Изгубената магистрала
  • 07:00
    Изчезнали: Моментът на истината
  • 07:55
    Кръвожадни роднини: Четири жени и едно погребение
  • 08:50
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 7
Пълна програма
  • 06:45
    Top: Hottest Beach Boys
  • 07:10
    101 Exercises to Do Before You Die: Let's Get Sexy
  • 07:40
    Top: Best Female Bodies
  • 08:05
    Top: Short Champions
Пълна програма
  • 06:45
    Big Water Adventure
  • 07:05
    Big Water Adventure
  • 07:30
    Fight To Survive
  • 07:50
    Fight To Survive
Пълна програма
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Комично изнудване
  • 07:00
    Изковани в огъня: Рапира
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Кори, аз съм баща ти
  • 08:10
    Американски антиквари: Разделяй и владей
Пълна програма
  • 06:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 7
  • 07:00
    Златна треска, еп. 6
  • 08:00
    Пресушаване на океана, еп. 4
  • 09:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 7
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 3, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    Часовете преди убийство: Тайни от покрайнините на града
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 4
  • 07:20
    Първите 48 часа: Опасен бизнес
  • 08:05
    Първите 48 часа: Мъжка игра
Пълна програма
  • 05:55
    На Земята
  • 07:50
    Напразни усилия на любовта
  • 09:40
    Да се събудиш в Рино
  • 11:30
    В дамската тоалетна
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 4 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:25
    Petite Pussy Fucked Through Tights (18+)
  • 06:50
    Blonde Loves Cock Gagging (18+)
  • 07:00
    Horsing Around With The Stable Boy (18+)
  • 07:23
    Slim Cutie Filled With Mega Cock (18+)
Пълна програма
  • 06:35
    Агротема
  • 06:50
    История на храните - повт.
  • 06:55
    Музикална пауза
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    FLAVOURS OF SCOTLAND - THE WEST COAST
  • 07:00
    WILD CULTURE - MASAI MARA
  • 08:00
    VACACIONES CON FIDEL
  • 09:00
    FISH LIFE - FEEDING
Пълна програма
  • 07:45
    Ultimate Taekwondo
  • 08:00
    WUSHU Championship
  • 08:15
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 06:30
    Thrillbillies
  • 07:00
    Built To Shred
  • 07:30
    Built To Shred
  • 08:00
    Safety Summit Acores 2019
Пълна програма
  • 06:25
    Страхотни изобретения (Series 2): 210 (Episode 10)
  • 07:00
    Животински лудории (Series 1): Страховити животни (Episode 3)
  • 07:25
    Животински лудории (Series 1): Безочливи маймуни (Episode 4)
  • 07:55
    Търсенето на Фидо (Series 1): Търсенето на семейство Бел (Episode 3)
Пълна програма
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 10:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 06:30
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Monteverdi: Selva Morale e Spirituale, by Vincent Dumestre - Misteria Paschalia
  • 11:05
    Misteria Paschalia 2019: sacred works by Antonio Nola
Пълна програма
  • 03:30
    Баскетбол: Мач от НБА, директно
  • 08:00
    Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
  • 10:00
    Баскетбол: Мач от НБА /п/
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 44-и епизод /п/
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Примера Дивисион, сезон 2018/19 (повторение)
  • 11:00
    ...
Пълна програма
  • 05:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уотфорд - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 37-и епизод /п/
Пълна програма
  • 06:10
    Убийства в тресавището: Изгубената магистрала
  • 07:00
    Изчезнали: Моментът на истината
  • 07:55
    Кръвожадни роднини: Четири жени и едно погребение
  • 08:50
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 7
Пълна програма
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
Пълна програма
  • 04:15
    "Пийт Холмс: Mръсно чисто", комедия, САЩ, 2018; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [12+]
  • 07:00
    "Най-екзотичният хотел "Мариголд" ", комедия, Великобритания, 2011; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Бил Най, Пенелопе Уилтън, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
  • 09:05
    "Джейн Фонда в пет действия", документален, САЩ, 2018; реж. Сюзън Лейси, с Джейн Фонда, [12+]
  • 11:20
    "IT Отделът II, 3 еп.", комедия, Великобритания, 2007; реж. Греъм Лайнхън, Барбара Уилтшър, с Крис О’Доуд, Ричард Айоейд, Катерин Паркинсън, Мат Бери, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    "Борг срещу Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 07:00
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 08:25
    "Гуфи", анимация, САЩ, 1995; реж. Кевин Лима, [0+]
  • 09:40
    "Планината помежду ни", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Хани Абу-Асад, с Идрис Елба, Кейт Уинслет, Бо Бриджис, Дърмът Мълрони, Линда Соренсън, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Каре от вери (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 06:35
    Ръсти Ривитс
  • 07:00
    Пламъчко и Машините
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:55
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
  • 06:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 1, Канада, 2018
  • 07:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 08:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 08:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
  • 06:45
    Фин Семеен Холандия 2013
  • 08:15
    Променливи басни: Костенурка срещу заек Анимация САЩ 2008
  • 09:30
    Бах и Ботин Семеен Франция 1986
  • 11:10
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 1 Комедия САЩ 1951-1954
Пълна програма
  • 06:25
    Търсачът на съкровища Тимбър Семеен САЩ 2016
  • 07:55
    Ще се омъжиш ли за мен? Комедия САЩ 2008
  • 09:25
    Лили Давид Комедия Франция 2012
  • 11:00
    Маре - нашата любовна история Биографичен Бразилия 2007
Пълна програма
  • 06:00
    Скаутско приключение Екшън, Приключенски САЩ 2010
  • 07:25
    Машинист Семеен САЩ 2008
  • 09:00
    Пистата Комедия Ирландия, Люксембург 2010
  • 10:30
    Сниф залавя крадеца Семеен Холандия 2010
Пълна програма
  • 05:30
    Bread and Butter
  • 07:00
    Scottish Mussel
  • 08:35
    Studs
  • 10:05
    Le Reste Est L'oeuvre De L'homme
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис-турнир от сериите АТР 250, Мюнхен: Полуфинална среща
  • 07:45
    Аз съм…
  • 08:00
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 08:30
    Световна купа по модерен петобой репортаж от София
Пълна програма
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Култура.БГ
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: ATP 1000 Рим
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 10:00
    Тенис: ATP 1000 Рим
  • 12:00
    Тенис: ATP 1000 Рим
Пълна програма
  • 06:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 08:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Белгия
  • 10:00
    Автомобилизъм: Рали крос Обзор на състезанието в Белгия
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Болоня - Парма
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Каляри - Лацио
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Дженоа
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Наполи
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Еспаньол - Атлетико Мадрид
  • 08:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Торонто - Ди Си Юнайтед
  • 10:00
    Футбол: Копа Судамерикана Депортиво Бинасионал - Индепендиенте
  • 12:00
    Футбол: Копа Судамерикана Коло Коло - Универсидад Католика
Пълна програма
  • 05:10
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 07:00
    Актуално от деня (п)
  • 07:30
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
  • 09:00
    TВ пазар
Пълна програма
  • 06:35
    "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 07:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 07:05
    "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 07:30
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

Fox Life 06:45
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 3
Diema 06:50
"Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8 /п/
Fox Channel 06:50
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 5
VOX 06:55
"CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Viasat Explorer 07:00
Войните на роботите, сезон 9, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 07:00
"Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
MAX Sport 2 07:00
Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
EuroNews 07:15
Спорт
Eurosport 07:30
Колоездене: Обиколка на Италия, девети етап
Eurosport 2 07:30
Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 06:50
Любов и други неприятности Комедия Финландия 2012
TVT 06:50
ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
Telekabel 06:50
Музикален блок
Cinemax 07:00
"Стаята на Марвин", драма, САЩ, 1996; реж. Джери Закс, с Мерил Стрийп, Леонардо ДиКаприо, Даян Кийтън, Робърт Де Ниро, Хюм Кронин, [12+]
Cinemax 2 07:00
"Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}