ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
  • 14:25
    Сид - дете на науката 2 анимационен филм
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.8
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.34
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, еп.10
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
Пълна програма
  • 13:15
    Сърцето на самурая - исторически сериал
  • 14:15
    Телепазарен прозорец
  • 14:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • 13:20
    Морски детективи; сезон 11, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 14:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 18, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 16:15
    Царство; сезон 4, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 2
  • 14:40
    Тексаски закони: Лято в Тексас
  • 15:35
    Нощем с акулите
  • 16:30
    Пилоти в Аляска: Циганско лято
Пълна програма
  • 13:35
    Евроизбори 2019
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 13:30
    На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/
  • 14:00
    60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
  • 15:00
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
Пълна програма
  • 13:40
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:01
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:22
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:50
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 13:00
    "Емпайър Стейт" - криминален, трилър (САЩ, 2013), режисьор Дито Монтиел, в ролите: Лиъм Хемсуърт, Майкъл Ангарано, Дуейн Джонсън, Ема Робъртс и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.5 еп.13
  • 16:00
    "Платина" - сериал, с.3 еп.6
  • 17:00
    "Луцифер" - сериал, с.2 еп.11
Пълна програма
  • 13:00
    "Любовта се случва" - романтичен, драма (САЩ, Канада, Великобритания, 2009), режисьор Брандън Кемп, в ролите: Дженифър Анистън, Ерън Екхарт, Дан Фоглър, Джон Каръл Линч, Мартин Шийн, Джуди Гриър и др.
  • 15:15
    "От руса по-руса" - комедия, криминален (Канада, 2007), режисьор Дийн Хамилтън, в ролите: Памела Андерсън, Денис Ричардс, Еманюел Вожие, Джоуи Ареско и др.
  • 17:15
    "Бандата на Йонсон: Големият обир" - екшън, приключенски, комедия (Швеция, 2015), режисьор Ален Дарборг, в ролите: Симон Бергер, Александер Карим, Торкел Петершон, Сусан Торшон и др.
  • 19:00
    Телепазар
Пълна програма
  • 13:00
    "Кухня" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Барът на Пепе" - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" (2019)
Пълна програма
  • 13:00
    "Гласът на България" - музикално шоу, с.6
  • 14:45
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5 еп.19, 20
  • 15:45
    "Смени жената" - семейно риалити, с.3
  • 16:45
    Телешоп
Пълна програма
  • 13:40
    Юникити
  • 13:55
    Реактивните момичета
  • 14:05
    Реактивните момичета
  • 14:20
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 12:20
    "Първа светлина", научно-фантастичен трилър, Канада, 2018; реж. Джейсън Стоун, със Стефани Скот, Теодор Пелерин, Саид Тагмауи, Пърси Хайнс Уайт, Кейт Бъртън, [12+]
  • 13:55
    "Параграф 22 (1970)", военна комедийна драма, САЩ, 1970; реж. Майк Никълс, с Алън Аркин, Мартин Болсъм, Ричард Бенджамин, Арт Гарфънкъл, Джак Гилфорд, [15+]
  • 16:00
    "Моя чиста земя", драма, Великобритания, 2017; реж. Сармад Масуд, със Сухай Абро, Сийд Танвеер Хюсеин, Разия Малик, Иман Малик, Атиф Актар Бхати, [15+]
  • 17:40
    "Враждебна зона", военна драма, Испания, 2017; реж. Адолфо Мартинес Перес, с Адридана Хил, Раул Мерида, Роберто Аламо, Антонио Гаридо, Ингрид Гарсия Йонсон, [15+]
Пълна програма
  • 13:30
    "Северно сияние", комедийна драма, Унгария, 2017; реж. Марта Месарош, с Мари Тьорьочик, Илдико Тот, Франциска Тьорьочик, Антонио де Ла Торе, Якоб Ладани, [15+]
  • 15:15
    "Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
  • 16:30
    "Много е сложно", романтична комедийна драма, Канада, 2017; реж. Джейсън Джеймс, с Томас Мидълдъч, Джес Уикслър, Даяна Банг, Рандал Едуардс, Мерилин Нори, [12+]
  • 17:55
    "Копланд", криминална драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Манголд, със Силвестър Сталоун, Харви Кийтъл, Рей Лиота, Робърт Де Ниро, Питър Бърг, [15+]
Пълна програма
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 14:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване
  • 14:30
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване
  • 15:00
    "Дива земя" (премиера) - теленовела
Пълна програма
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 2
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5
  • 16:00
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 5, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:00
    Да продадеш колата си: Форд Мустанг
  • 14:00
    Ловци на митове: Ще се търкалят глави
  • 15:00
    Ловци на митове: Изстрелване през комина
  • 16:00
    Ловци на митове: Трупове
Пълна програма
  • 13:02
    Ловци на митове: Специален А-екип
  • 13:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Могат ли да хакнат умовете ни?
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 8
  • 15:02
    Как се прави...: Соларни улични лампи, кукли
Пълна програма
  • 13:30
    Пени от М.А.Р.С.
  • 14:00
    11
  • 14:30
    11
  • 15:00
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 13:40
    "Направи ме супергерой"
  • 14:10
    "Операция "Ох!"
  • 14:40
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 13:30
    Спастелят на Редуол - анимационен филм
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 14:15
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап
  • 14:05
    Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап, директно
  • 18:30
    Колоездене: Четири дни на Дюнкерк, трети етап
  • 19:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Имола
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Франция 2018, жени, финал
  • 15:00
    Тенис: Открито първенство на Франция 2018, мъже, финал
  • 16:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, жени, финал
Пълна програма
  • 13:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 9
  • 14:00
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 10
  • 14:25
    Дивото зове, сезон 2, еп. 9
  • 15:10
    Дивото зове, сезон 2, еп. 10
Пълна програма
  • 13:40
    World Of X Games
  • 14:30
    Monster Jam
  • 15:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 16:10
    Crusty Demons Broken Records 1
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 13:40
    Реставрации с Дарил Хол (Series 1): Последен напън (Episode 9)
  • 14:05
    Реставрации с Дарил Хол (Series 1): Първа копка (Episode 1)
  • 14:30
    Мега веранди (Series 2): Убежище в планината с изглед към скалите (Episode 9)
  • 14:55
    Мега веранди (Series 2): Мечтаната уютна веранда (Episode 10)
Пълна програма
  • 13:20
    Милион малки неща, еп. 13
  • 14:15
    Тяло за отмъщение с Клои Кардашиян, еп. 2
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 18
  • 16:05
    Скрити доказателства - първи сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 12:15
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 4
  • 14:10
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 4
  • 15:05
    Бул - трети сезон, еп. 19
  • 16:05
    Военни престъпления - осми сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 13:30
    "Филми и звезди ХI, 19 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
  • 14:00
    "Брейк", романтична драма, Франция, 2018; реж. Марк Фушар, със Сабрина Уазани, Кевин Мишел, Хасам Ганси, Слиман Небчи, Максим Памбет, [12+]
  • 15:35
    "Книгата на живота", анимация, САЩ, 2014; реж. Хорхе Р. Гутиерес, [0+]
  • 17:10
    "Крал Артур: Легенда за меча", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Гай Ричи, с Чарли Хънам, Джуд Лоу, Астрид Бергес-Фрисби, Джимон Хунсу, Ерик Бана, [15+]
Пълна програма
  • 13:45
    Конспирация, сезон 1, еп. 11
  • 14:40
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 2
  • 15:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 12
  • 16:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище е само и единствено мое
Пълна програма
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
  • 14:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 26 еп.
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 57 еп.
Пълна програма
  • 13:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 14:00
    "Конни"
  • 14:25
    "Кайю"
  • 14:45
    "Дот"
Пълна програма
  • 13:15
    Парламентът на живо
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:45
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:10
    "Ще те намеря" - игрален филм с Иван Атал, Паскал Елбе.
  • 14:40
    "Ремо Уилямс: Приключението започва" - екшън / приключенски филм с Фред Уорд, Джоел Грей.
  • 16:40
    "Крузо" - приключенски филм / драма с Ейдън Куин, Ейд Сапара.
  • 18:15
    "Синьо небе" - драма / романс с Джесика Ланг, Томи Лий Джоунс.
Пълна програма
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Екс он дъ бийч
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Ти ли си избраният?
Пълна програма
  • 13:30
    Red Hot Chili Peppers: World Stage
  • 14:15
    Nirvana Unplugged
  • 15:00
    Avicii Vs Calvin Vs Guetta
  • 16:30
    MTV Asks Little Mix
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:35
    Галапагос, сезон 1, еп. 4
  • 14:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 9
  • 15:15
    Приключения сред китове с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 4
  • 16:05
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 4
Пълна програма
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 2
  • 14:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 1
  • 15:00
    Златна треска, еп. 7
  • 16:00
    Пресушаване на океана, еп. 10
Пълна програма
  • 13:00
    Царството на лъвовете, еп. 1
  • 13:50
    Анаконда: Тихият убиец, еп. 1
  • 14:40
    Дивата Намибия, еп. 1
  • 15:30
    Битка за прайда, еп. 1
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Морабанк Андора - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Плейофен мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Рен - Гингам, мач от френската Лига 1 /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Двоен живот". Сериен филм
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:10
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:40
    "Ретро" - вечни хитове
  • 14:00
    "Промо" - новите хитове
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 13:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 14:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:40
    "По ноти" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 13:40
    "Мама" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:20
    "По средата" - сериал
  • 16:15
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Волейбол Серия А: плейофи
  • 14:00
    Волейбол Серия А: плейофи
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 18:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 17:00
    "Преди и след това - твоят страхотен момент" - доку-поредица
  • 18:00
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Вести
  • 14:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 18:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 19:10
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 14:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    Класическа музика
Пълна програма
  • 12:30
    Футбол
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 13:45
    Friends
  • 14:10
    Spirit: wild und frei
  • 14:40
    Angelo!
  • 15:05
    Coop gegen Kat
Пълна програма
  • 13:40
    Туристически маршрути с "Незабравка"-документален филм
  • 14:45
    Туристически маршрути с "Незабравка"- документален филм
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 3
  • 14:00
    Най-добрият ремонт: Двойка търси имот в желан квартал
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Да зарадваш семейството
  • 15:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Желание за нещо различно
Пълна програма
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Лос Анжелис (Episode 1)
  • 14:00
    Невъзможен хотел (Series 8): С пълна пара в Стърджис (Episode 3)
  • 15:00
    Динозаврите: загадки в музея
  • 16:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Аляска
Пълна програма
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Лос Анжелис (Episode 1)
  • 14:00
    Невъзможен хотел (Series 8): С пълна пара в Стърджис (Episode 3)
  • 15:00
    Динозаврите: загадки в музея
  • 16:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Аляска
Пълна програма
  • 12:25
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 14:10
    Шемет, САЩ, мистерии/романтичен/трилър, 1958
  • 16:15
    Моят замък, Великобритания, драма/романтичен, 2003
  • 18:05
    Продуцентите, САЩ, комедия/музикален, 2005
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Рокери лакомници: Средиземноморско приключение, еп. 5
  • 14:00
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 1
  • 15:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 1
  • 16:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 12:29
    Животът се случва Комедия 2011
  • 14:07
    Саган Биографичен 2008
  • 18:20
    Борг/Макенроу Биография, Драма, Спортен 2017
  • 20:39
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:25
    Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 22
  • 14:20
    От местопрестъплението: Маями, еп. 24
  • 15:15
    Касъл - четвърти сезон, еп. 4
  • 16:10
    Касъл - четвърти сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:30
    FASHION FLIX
  • 13:55
    FASHION WEEK
  • 14:00
    BEHATI PRINSLOO STORY
  • 14:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Лов на неизрядни платци" - 12 и 13 еп.
  • 14:05
    "Да замиташ след звездите" - 20 еп.
  • 14:55
    "Кеш и Кари" - 9 еп.
  • 15:20
    "Майстори на сделките" - 18 еп.
Пълна програма
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Телепазар
  • 14:30
    новини
Пълна програма
  • 12:00
    "Тежестта на короната" - комедия с уч. на Ники Блонски, Ани Потс, Лили Холман, Фабиан Морено и др.
  • 14:00
    "Пророчеството" - трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Чандлър Кантърбъри, Роуз Бърн, Лара Робинсън, Бен Менделсон и др.
  • 16:30
    "Мисия: Ноември" - екшън-трилър с уч. на Пиърс Броснан, Олга Куриленко, Люк Брейси, Уил Патън, Бил Смитрович, Елиза Тейлър, Катерина Скорсоне и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 13:45
    Kitchen Boss: Stuffed Stuff
  • 14:10
    Kitchen Boss: Italian Cooking
  • 14:30
    Gold Divers: Under the Ice: Gold Luck
  • 15:15
    Deadliest Catch: Bering Sea Swim Club
Пълна програма
  • 13:20
    Режи! (Series 25): Тийн турнир: Големият финал! (Episode 11)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 26): Нетипично джоланче (Episode 7)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 26): От Северна до Южна Америка (Episode 8)
  • 15:00
    Тиа Маури у дома (Series 2): Парти за награди (Episode 13)
Пълна програма
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап
  • 14:05
    Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап, директно
  • 18:30
    Колоездене: Четири дни на Дюнкерк, трети етап
  • 19:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Имола
Пълна програма
  • 13:30
    "Филми и звезди ХI, 19 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
  • 14:00
    "Брейк", романтична драма, Франция, 2018; реж. Марк Фушар, със Сабрина Уазани, Кевин Мишел, Хасам Ганси, Слиман Небчи, Максим Памбет, [12+]
  • 15:35
    "Книгата на живота", анимация, САЩ, 2014; реж. Хорхе Р. Гутиерес, [0+]
  • 17:10
    "Крал Артур: Легенда за меча", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Гай Ричи, с Чарли Хънам, Джуд Лоу, Астрид Бергес-Фрисби, Джимон Хунсу, Ерик Бана, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:40
    Paprika
  • 13:50
    Paprika
  • 14:00
    Claude
  • 14:20
    Claude
Пълна програма
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 13:25
    Изчезнали: специално издание - Изчезнала в Мауи
  • 14:20
    Спорни убийства: Убийство от разстояние
  • 15:15
    Спорни убийства: Обвинен в съучастничество
  • 16:10
    Убивам заради теб: Стерео убийство
Пълна програма
  • 13:35
    Star Rated: Big Wave & Longboard
  • 14:05
    Top: Hottest Beach Girls
  • 14:30
    Dream Teams: Miami Heat
  • 15:00
    Fight Stars: Anderson Silva
Пълна програма
  • 13:30
    Madfin Shark Series
  • 13:50
    Madfin Shark Series
  • 14:15
    Buccaneers & Bones
  • 14:35
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище е само и единствено мое
Пълна програма
  • 13:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 1
  • 14:00
    Златна треска, еп. 7
  • 15:00
    Пресушаване на океана, еп. 10
  • 16:00
    Япония: Между земята и небето, еп. 3
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.8
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.34
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, еп.10
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 14:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
  • 14:25
    Конан; сезон 1, епизод 12, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 13:25
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 20, криминален, драма, Канада, 2014
  • 14:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 28, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:30
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 29, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 16:30
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 3, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 13:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 15
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: Безпричинен бяс
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Майката познава смъртта
  • 15:05
    Ловец на убийства: Убийство в бутилка
Пълна програма
  • 13:15
    Дяволът и дълбокото синьо море
  • 15:20
    Моят единствен
  • 17:25
    Другата жена
  • 19:25
    Бейсджъмпинг
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 3 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 5 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 6 с
Пълна програма
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:35
    Living On The Edge (18+)
  • 14:00
    Eating In The Meeting (18+)
  • 14:25
    Petite Pussy Fucked Through Tights (18+)
  • 14:50
    Blonde Loves Cock Gagging (18+)
Пълна програма
  • 13:45
    История на храните - повт.
  • 13:50
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:15
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 13:00
    Riding Portugal
  • 13:47
    4 Days in Bali
  • 14:00
    Thrillbillies
  • 14:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 13:45
    Живот: Първи стъпки (Series 1): Единствени деца (Episode 1)
  • 14:35
    Един ден в дивата природа (Series 1): Джунгли (Episode 3)
  • 15:25
    Аз и кучето ми: Състезанието на века (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 16:25
    Кучето не е виновно (Series 1): Кучета, пазачи на носорози (Episode 1)
Пълна програма
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    Документална поредица
  • 14:30
    "Музикална академия"
  • 16:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
Пълна програма
  • 13:30
    I Capuleti e i Montecchi by Bellini at the Liceu, Barcelona
  • 15:55
    Jean Gilles: Messe des morts, by Skip Sempe - Misteria Paschalia
  • 16:55
    InterMezzo
  • 17:30
    Rene Jacobs conducts Mozart's Requiem at the Philharmonie de Paris
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
  • 15:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 28-и епизод /п/
  • 16:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, финал за Купата на България /п/
  • 18:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 33-ти епизод /п/
Пълна програма
  • 13:10
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Испания /п/
  • 15:10
    Студио "Формула 1" /п/
  • 16:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 10-и епизод /п/
  • 17:00
    Баскетбол: Мач от НБА /п/
Пълна програма
  • 13:25
    Изчезнали: специално издание - Изчезнала в Мауи
  • 14:20
    Спорни убийства: Убийство от разстояние
  • 15:15
    Спорни убийства: Обвинен в съучастничество
  • 16:10
    Убивам заради теб: Стерео убийство
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас"
Пълна програма
  • 12:45
    "Кланът Тененбаум", комедия, САЩ, 2001; реж. Уес Андерсън, с Джийн Хекман, Анджелика Хюстън, Бен Стилър, Гуинет Полтроу, Люк Уилсън, [12+]
  • 14:35
    "Пийт Холмс: Mръсно чисто", комедия, САЩ, 2018; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [12+]
  • 15:35
    "Планината на вещиците", приключенски - фенъзи, САЩ, 2009; реж. Анди Фикман, с Дуейн Джонсън, Анасофия Роб, Александър Ладуиг, Карла Гуджино, Сайърън Хaйндс, [12+]
  • 17:15
    "Розуел, Ню Мексико I, 4 еп.", романтична драма, САЩ, 2019; реж. Ланс Андерсън, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
Пълна програма
  • 13:20
    "Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
  • 14:40
    "Соло: История от Междузвездни войни", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Рон Хауърд, с Олдън Ерънрайх, Джунас Суотамо, Уди Харелсън, Емилия Кларк, Доналд Глоувър, [12+]
  • 16:55
    "Убивайки Ийв ІІ, 2 еп.", криминален трилър, САЩ, 2019; реж. Деймън Томас, с Джоди Комър, Сандра О, Фиона Шоу, Нина Сосаня, Едуард Блумъл, [15+]
  • 17:40
    "По-добри неща ІІІ, 9 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Никополис ад Иструм (образователен филм за семеен туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Храм "Св. Александър Невски" или да носиш цялото небе на раменете си (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 13:35
    Рибки Гупи
  • 13:55
    Зак и Квак
  • 14:15
    Топ Кадети
  • 14:40
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 13:20
    Ендевър, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 14:50
    Ендевър, сезон 2, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 16:20
    Ендевър, сезон 2, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 17:50
    Ендевър, сезон 2, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 12:30
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 2 Комедия САЩ 1951-1954
  • 13:50
    Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
  • 15:30
    На Кайманите Драма САЩ 2009
  • 17:00
    Розата на Натали Семеен САЩ 1998
Пълна програма
  • 12:45
    Бъди мой Комедия САЩ 2006
  • 14:10
    Сериозни на лунна светлина Комедия САЩ 2009
  • 15:35
    Да (всъщност, не) Комедия САЩ 2004
  • 17:00
    Железопътни тигри Екшън, Комедия, Военен Китай 2016
Пълна програма
  • 13:10
    Убиецът Боб Анимационен, Екшън, Криминален, Мистерия САЩ 2009
  • 14:35
    Пипи Дългото Чорапче, част 1 Приключенски, Семеен Швеция, Западна Германия 1969
  • 16:05
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, II Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 17:40
    Лили Давид Комедия Франция 2012
Пълна програма
  • 13:30
    Bread and Butter
  • 15:00
    Scottish Mussel
  • 16:35
    Studs
  • 18:05
    Le Reste Est L'oeuvre De L'homme
Пълна програма
  • 13:35
    Часът на спорта
  • 13:50
    Спортни новини
  • 14:00
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Ломбардия
  • 15:45
    Двойно оцеляване документална поредица /3 сезон, 5 епизод/
Пълна програма
  • 13:45
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 14:00
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ATP 1000 Рим
  • 14:00
    Тенис: ATP 1000 Рим
  • 16:00
    Тенис: ATP 1000 Рим
  • 18:00
    Тенис: ATP 1000 Рим
Пълна програма
  • 11:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Втора квалификация във Великобритания
  • 14:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на втората квалификация във Великобритания
  • 15:00
    Баскетбол: Евролига Анадолу Ефес - Барселона, пети плейофен четвъртфинал
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Наполи
  • 14:00
    Футбол: Байерн ТВ РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
  • 16:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Синсинати - Монреал Импакт
  • 18:00
    Футбол: Барса ТВ "Йохан Кройф" трета част , документален филм
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Копа Судамерикана Коло Коло - Универсидад Католика
  • 14:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Обзор
  • 14:30
    Футбол: Купа на Турция Ахисарспор - Юмраниеспор, втори полуфинален мач реванш за Купата на Турция
  • 16:30
    Футбол: Купа на Турция Йени Малатияспор - Галатасарай, втори полуфинален мач реванш за Купата на Турция
Пълна програма
  • 13:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова
  • 14:50
    ТВ пазар
  • 15:30
    Новини
  • 15:40
    "Безценната перла", сериал, 12 еп.
Пълна програма
  • 13:25
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 14:00
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 16:30
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
Пълна програма

Сериали

Fox Life 13:45
Уил и Грейс - десети сезон, еп. 14
bTV Comedy 14:00
"Двама мъже и половина" - сериал
PRO 7 14:00
"Двама мъже и половина" - сериал
Diema 14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 10
AXN Black 14:00
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 14:00
Футбол: Страсбург - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 14:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 1 14:00
Волейбол: Лига на нациите - мъже Финал
MAX Sport 3 14:00
Футбол: Италианска Серия А Ювентус - СПАЛ
MAX Sport 4 14:00
Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Ейбар

Всички предавания

Филми

TVT 14:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за еко туризъм)
EPIC Drama 14:05
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
FilmBox Plus 14:10
Коко Биографичен Франция 2008
AXN Black 14:10
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
Vivacom Arena 14:11
Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}