ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" /п./ - сериал, с.2 еп.20, 21
  • 07:00
    "Трансформърс Прайм" - сериал, с.2 еп.22, 23
  • 08:00
    "Монк" /п./ - сериал, с.5 еп.12
  • 09:00
    "Платина" /п./ - сериал, с.3 еп.5
Пълна програма
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8 /п/
  • 07:50
    "Снайперисти" - сериал, сезон 2 /п/
  • 09:10
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап
Пълна програма
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
Пълна програма
  • 06:20
    Fantasy Factory
  • 07:00
    Pro Bull Riders
  • 07:50
    World Of X Games
  • 08:40
    Monster Jam
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Плейофен мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Морабанк Андора - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 10:00
    Волейбол Серия А: плейофи
  • 12:00
    Волейбол Серия А: плейофи
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол
  • 06:30
    Футбол
  • 08:00
    Супер лига: обзор на годината
  • 08:30
    Приключенски спортове
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 06:25
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 4
EPIC Drama 06:30
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Viasat Explorer 06:30
Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 3
Viasat Nature 06:30
Бебета в зоопарка, сезон 6, еп. 8
Kino Nova 06:40
"Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2

Всички предавания

Спорт

SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Film Plus HD 07:00
"Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
MAX Sport 2 07:00
Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
EuroNews 07:15
Спорт
Eurosport 07:30
Колоездене: Обиколка на Италия, девети етап

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Хоби ТВ 06:30
Риболовен филм
TV1 06:30
"Петолиния" - музикален микс
TV1000 06:40
Марни, САЩ, криминален/драма/мистерии, 1964
Kino Nova 06:40
"Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}