ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
  • 14:25
    Сид - дете на науката 2 анимационен филм
Пълна програма
  • 13:00
    "Емпайър Стейт" - криминален, трилър (САЩ, 2013), режисьор Дито Монтиел, в ролите: Лиъм Хемсуърт, Майкъл Ангарано, Дуейн Джонсън, Ема Робъртс и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.5 еп.13
  • 16:00
    "Платина" - сериал, с.3 еп.6
  • 17:00
    "Луцифер" - сериал, с.2 еп.11
Пълна програма
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 2
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5
  • 16:00
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 5, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, пети етап
  • 14:05
    Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап, директно
  • 18:30
    Колоездене: Четири дни на Дюнкерк, трети етап
  • 19:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Имола
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, четвърти етап
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Франция 2018, жени, финал
  • 15:00
    Тенис: Открито първенство на Франция 2018, мъже, финал
  • 16:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, жени, финал
Пълна програма
  • 13:40
    World Of X Games
  • 14:30
    Monster Jam
  • 15:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 16:10
    Crusty Demons Broken Records 1
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Морабанк Андора - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Плейофен мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Рен - Гингам, мач от френската Лига 1 /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:00
    Волейбол Серия А: плейофи
  • 14:00
    Волейбол Серия А: плейофи
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 18:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 12:30
    Футбол
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 14:00
"Двама мъже и половина" - сериал
PRO 7 14:00
"Двама мъже и половина" - сериал
Diema 14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 10
AXN Black 14:00
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
EPIC Drama 14:05
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 14:00
Футбол: Страсбург - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 14:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 1 14:00
Волейбол: Лига на нациите - мъже Финал
MAX Sport 3 14:00
Футбол: Италианска Серия А Ювентус - СПАЛ
MAX Sport 4 14:00
Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Ейбар

Всички предавания

Филми

TVT 14:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за еко туризъм)
EPIC Drama 14:05
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
FilmBox Plus 14:10
Коко Биографичен Франция 2008
AXN Black 14:10
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
Vivacom Arena 14:11
Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}