ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 21 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 05:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 10:30
    Изгряващо слънце - сериал, семеен
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 05:00
    Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 121, магазинно предаване, Канада, 2018
  • 06:00
    Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 122, магазинно предаване, Канада, 2018
  • 07:10
    Спайдърмен: В света на паяка-специално съдържание; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2018
  • 07:25
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 05:02
    Дивият Индокитай: Китай
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: От пусто в празно
  • 06:36
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 3
  • 07:00
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 4
Пълна програма
  • 05:10
    "Неделя - ден Господен" - първа част (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 05:00
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Факт"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 05:00
    Съкровище в двореца сериен тв филм /4 епизод/п/
  • 06:00
    Защо? Защо всичко се движи /п/
  • 06:25
    Култура.БГ /п/
  • 07:25
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
  • 05:41
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:48
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:55
    Grizzy and the Lemmings
  • 06:01
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 05:15
    "Животинско царство" /п./ - сериал, еп.9
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" /п./ - сериал, с.3 еп.6, 7
  • 07:00
    "Трансформърс Прайм" - сериал, с.3 еп.8, 9
  • 08:00
    "Монк" /п./ - сериал, с.5 еп.16
Пълна програма
  • 03:30
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, Канада, 2013), режисьор Харалд Цварт, в ролите: Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Робърт Шийхан, Лина Хийди, Джонатан Рис Майърс, Джаред Харис и др.
  • 06:00
    "Хрониките на Шанара" /п./ - сериал, с.2 еп.7, 8
  • 08:00
    "Нитро" - екшън, трилър (Канада, 2007), режисьор Ален Дерошес, в ролите: Гийом Льоме-Тивиерж, Люси Лорие, Мартен Мат, Реймон Бушар, Антоан Дерошес и др.
  • 10:15
    Телепазар
Пълна програма
  • 05:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 06:00
    "Майк и Моли" - сериал, с.6 еп.5, 6
  • 07:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 08:00
    "Барби: Страната на сънищата" - сериал, еп.1 - 3
Пълна програма
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
Пълна програма
  • 05:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:35
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 07:00
    Бен 10
  • 07:10
    Бен 10
Пълна програма
  • 05:25
    "Продавачи", комедия, САЩ, 1994; реж. Кевин Смит, с Брайън О’Халоран, Джеф Андерсън, Марилин Гилиоти, Лиса Спунауър, Джейсън Мюс, [15+]
  • 07:00
    "Всичко (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Тимъти МакНийл, с Джон Каръл Линч, Мат Бомър, Мора Тиърни, Мелора Хардин, Тимъти В. Мърфи, [15+]
  • 08:35
    "Кадилак рекърдс", драма, САЩ, 2008; реж. Дарнел Мартин, с Ейдриън Броуди, Джефри Райт, Бийонсе Ноулс, Габриел Юниън, Еманюел Шрики, Мос Деф, [15+]
  • 10:25
    "Състояние на връзката", комедия, Великобритания, 2019; реж. Стивън Фриърс, с Розамунд Пайк, Крис О’Дауд, [12+]
Пълна програма
  • 04:20
    "Към планинските върхове", приключенска драма, Канада, 2016; реж. Ерик Полс, с Даниъл Браун, Питър Мортън, Джоан Майлс, Алиса Ван Хаастърт, Таня Стоун, [12+]
  • 07:00
    "Тигрово мляко", комедийна драма, Германия, 2017; реж. Уте Вийланд, с Флора Ли Тиман, Емили Куше, Давид Али Рашид, Наргес Рашиди, Емил Белтон, [15+]
  • 08:45
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 11:30
    "Дон Диего де Сама", драма, Аржентина, 2017; реж. Лукресия Мартел, с Даниел Хименес Качо, Лола Дуеняс, Матеу Нахтергаеле, Хуан Минухин, Нахуел Кано, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Quest's World of Wonder
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:10
    "Дива земя" - теленовела /п/
Пълна програма
  • 03:10
    "Национална лотария" /п/
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8 /п/
  • 07:50
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Кадилак Купе де Вил
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Cadillac V8 от 1916
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Алфа Ромео Спайдер Куадрифолио от 1987 г.
  • 08:00
    Как са го направили?: Епизод 18
Пълна програма
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 05:48
    Как се прави...: Гумени топки, директорски столове
  • 06:12
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Мисли ли океанът?
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 19
Пълна програма
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Стридок
  • 06:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 06:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 06:00
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    Истинска любов - 21 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, десети етап
  • 06:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, десети етап
  • 08:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, десети етап
  • 07:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
  • 08:30
    Автомобилизъм: Blancpain GT Америка в Моспорт, обзор
Пълна програма
  • 05:15
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 2
  • 06:05
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 3
  • 06:30
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 4
  • 07:00
    Войните на роботите, сезон 9, еп. 7
Пълна програма
  • 05:30
    Ama Motocross Series Highlights
  • 06:20
    Fantasy Factory
  • 07:00
    Rumble & Hum
  • 07:50
    World Of X Games
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 05:27
    Помощ след ремонт (Series 1): Ремонт със съквартирант (Episode 10)
  • 05:50
    Ловци на острови (Series 2): Издирването на екологичен курорт в Никарагуа (Episode 7)
  • 06:12
    Ловци на острови (Series 2): Търсенето на идеална ваканция в Таити (Episode 8)
  • 06:35
    Ловци на къщи (Series 65): Планове за Остин (Episode 8)
Пълна програма
  • 05:15
    Тяло за отмъщение с Клои Кардашиян, еп. 5
  • 06:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 9
  • 06:20
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 10
  • 06:45
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 05:10
    Глейдс - първи сезон, еп. 7
  • 06:00
    Ченгетата от Пицофалконе - първи сезон, еп. 3
  • 08:00
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 8
  • 09:15
    Глейдс - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 05:05
    "Приказката", драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
  • 07:00
    "Вдън горите", мюзикъл, САЩ, 2014; реж. Роб Маршал, с Мерил Стрийп, Емили Блънт, Джеймс Кордън, Анна Кендрик, Крис Пайн, [12+]
  • 09:05
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 10:55
    "Джон и Йоко: Над нас е само небето", документален, Великобритания, 2018; реж. Майкъл Епстайн, [12+]
Пълна програма
  • 05:20
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 4
  • 06:10
    Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 3
  • 07:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 15
  • 07:30
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 3
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Великата конфронтация на тиквите
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Най-великият Спец на залозите
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: В неделя ще е купон!
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Дали ще е провал?
Пълна програма
  • 05:00
    Традиции и обичаи
  • 06:00
    Поглед към природата
  • 06:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
  • 07:30
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 25 еп.
Пълна програма
  • 05:20
    "Конни"
  • 06:10
    "Дот"
  • 06:35
    "Томас и приятели"
  • 07:00
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 04:25
    "Ще закъснеем за вечеря" - комедия с Питър Бъргман, Браян Уимър.
  • 05:50
    "В близък план - Стар трек: Отвъд"
  • 06:00
    "Изумителните киносалони" 1, 05 еп. - "Кампоамор": Хавана, Куба
  • 07:00
    "Братовчедът от Америка" - биографичен филм / драма с Маргарет Лангрик, Джон Уайлдман.
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
  • 09:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    MTV Rewind: American Anthems...
  • 12:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 05:10
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 2
  • 06:00
    Бебета в зоопарка, сезон 6, еп. 8
  • 06:30
    Бебета в зоопарка, сезон 6, еп. 9
  • 07:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 12
Пълна програма
  • 05:35
    Строителна зона, еп. 29
  • 06:10
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 13
  • 06:35
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 14
  • 07:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 1
Пълна програма
  • 05:40
    Човек срещу природа, еп. 1
  • 06:00
    Изпитания на дивата природа, еп. 7
  • 06:20
    Изпитания на дивата природа, еп. 8
  • 06:45
    Юконски ветеринар , еп. 4
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Сент Етиен - Ница, мач от френската Лига 1 /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Мансфилд Таун - Нюпорт Каунти, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2 /п/
Пълна програма
  • 05:05
    "Мама Лора". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    "Днес е 14 май. Денят започва"
Пълна програма
  • 05:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 05:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 06:40
    "По ноти" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 05:40
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 06:00
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 06:20
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 06:40
    "Мама" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 05:40
    "Преди и след това - твоят страхотен момент" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 05:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 06:00
    Вести
  • 06:25
    Вести-Москва
  • 06:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 04:05
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 05:55
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 05:00
    "Разбулване" - повторение
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести - /на живо/
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 05:30
    50 нюанса любов - предаване на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Тами Лин
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Всичко, което блести
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Какво иска булката
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Ексцентричните булки
Пълна програма
  • 05:30
    Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
  • 06:00
    Най-северната страна на най-южния континент
  • 06:30
    Стоян зографът
  • 07:00
    Мездра - Живот от милиони години
Пълна програма
  • 05:00
    Влакове по трудни маршрути (Series 1): Руските влакове Интерсити експрес (Episode 1)
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 14): Взаимно обезпечени погрешни стъпки (Episode 3)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Една канадка следва сърцето си и годеника си в Бергамо, Италия (Episode 8)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 82): Къща с градина и кози на Азорските острови (Episode 9)
Пълна програма
  • 05:00
    Влакове по трудни маршрути (Series 1): Руските влакове Интерсити експрес (Episode 1)
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 14): Взаимно обезпечени погрешни стъпки (Episode 3)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Една канадка следва сърцето си и годеника си в Бергамо, Италия (Episode 8)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 82): Къща с градина и кози на Азорските острови (Episode 9)
Пълна програма
  • 03:30
    Наем, САЩ, драма/музикален, 2005
  • 06:40
    Моят замък, Великобритания, драма/романтичен, 2003
  • 08:30
    Чарли Сейнт Клауд, Канада, САЩ, 2010
  • 10:10
    Раждането на лъжата, САЩ, комедия/фентъзи/романтичен, 2009
Пълна програма
  • 05:30
    Футбол: Ейбар - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 05:35
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване, еп. 1
  • 06:00
    Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 1
  • 06:25
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 16
  • 07:10
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 05:33
    Рицарят Ръждивко Еп. 11 Анимация, Семеен 2013
  • 05:45
    Рицарят Ръждивко Еп. 12 Анимация, Семеен 2013
  • 05:58
    Рицарят Ръждивко Еп. 13 Анимация, Семеен 2013
  • 06:11
    Рицарят Ръждивко Еп. 14 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:00
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "CSI: По следите на извършителите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 05:15
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 5
  • 06:00
    Мистър Бийн - първи сезон, еп. 9
  • 06:25
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 6
  • 06:50
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 05:25
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 12 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 6 еп.
  • 07:00
    "Школа за опасни шофьори" - 3 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" - 20 и 21 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 00:15
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
  • 06:40
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2
  • 08:50
    "Коледно послание" - романтична комедия с уч. на Джейми-Лин Сиглър, Грег Вон, Линда Бойд, Лея Гибсън и др.
Пълна програма
  • 05:30
    Smash Lab: CO2 Cop Car
  • 06:15
    Kitchen Boss: Simple Italian
  • 06:40
    Kitchen Boss: Buddy's Best Breakfast Ever
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Liberty County Battle
Пълна програма
  • 05:30
    Режи: Майстори на грила: Финал (Episode 5)
  • 06:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Експлозивен вкус (Episode 5)
  • 06:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Неочаквани ястия (Episode 6)
  • 07:00
    Кухнята (Series 14): Идеалният поднос на лятото (Episode 4)
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, десети етап
  • 06:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, десети етап
  • 08:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
Пълна програма
  • 05:05
    "Приказката", драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
  • 07:00
    "Вдън горите", мюзикъл, САЩ, 2014; реж. Роб Маршал, с Мерил Стрийп, Емили Блънт, Джеймс Кордън, Анна Кендрик, Крис Пайн, [12+]
  • 09:05
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 10:55
    "Джон и Йоко: Над нас е само небето", документален, Великобритания, 2018; реж. Майкъл Епстайн, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 05:35
    The Hive
  • 05:45
    PJ Masks
  • 06:00
    PJ Masks
  • 06:15
    PJ Masks
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
Пълна програма
  • 05:20
    Питбули и бивши затворници: Кученце се прибира у дома
  • 06:10
    Убивам заради теб: Майката на всички злини
  • 07:00
    Изчезнали: специално издание 4
  • 07:55
    Кръвожадни роднини: Вдовиците
Пълна програма
  • 05:20
    Fight Stars: Amanda Nunes
  • 05:50
    Fast Lane: Fernando Alonso
  • 06:15
    101 World Cups: Champs on Wheels
  • 06:45
    Fast Lane: Daniel Ricciardo
Пълна програма
  • 05:35
    Trip Gone Bad
  • 06:00
    Shootout Lane
  • 06:20
    Shootout Lane
  • 06:45
    Trip Gone Bad
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Великата конфронтация на тиквите
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Най-великият Спец на залозите
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: В неделя ще е купон!
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Дали ще е провал?
Пълна програма
  • 05:35
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 14
  • 06:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 1
  • 07:00
    Златна треска, еп. 10
  • 08:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 1
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 10:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:05
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:15
    Ловец на убийства: Най-лошото, което съм виждал
  • 06:00
    Часовете преди убийство: Грешникът с пушка
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 8
  • 07:20
    Първите 48 часа: Поканата
Пълна програма
  • 05:15
    Животът след Бет
  • 07:05
    Горди
  • 08:55
    Истинска история
  • 10:50
    Завинаги с теб
Пълна програма
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:39
    The Hangover Threesome (18+)
  • 06:00
    Tickled Titties (18+)
  • 06:22
    If Dad Won't Help, Strangers Will (18+)
  • 06:48
    Spinner's First Sex Tape (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 06:00
    WONDERFUL ITALY - TUSCANY I - FROM SAN GIMIGNANO TO THE ISLAND OF ELBA
  • 06:30
    WONDERFUL ITALY - TUSCANY II - FROM MONTERIGGIONI TO FLORENCE
  • 07:00
    IN CONCERT - MYSTIKI KOMPANIA
Пълна програма
  • 07:15
    Ultimate Taekwondo
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:45
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 05:35
    Blastoid
  • 05:50
    Thin Line With Nic Von Rupp
  • 06:00
    Thrillbillies 4
  • 06:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 05:10
    Тайните на подземния свят (Series 1): Якудза (Episode 1)
  • 06:00
    География на убийствата (Series 3): Убийствата във вана с киселина (Episode 2)
  • 07:00
    Животински лудории (Series 1): Щури диви животни (Episode 11)
  • 07:25
    Животински лудории (Series 1): Гневни зверове (Episode 12)
Пълна програма
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 05:05
    Get the blessing - Like a jazz machine Festival
  • 06:00
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Ian Bostridge, John Butt and the Dunedin Consort at the Misteria Paschalia Festival: Haendel
Пълна програма
  • 05:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Левски - ЦСКА, мач от Първа професионална лига /п/
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 35-и епизод /п/
Пълна програма
  • 05:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио "Формула 1" /п/
  • 08:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Испания /п/
  • 10:40
    Студио "Формула 1" /п/
Пълна програма
  • 05:20
    Питбули и бивши затворници: Кученце се прибира у дома
  • 06:10
    Убивам заради теб: Майката на всички злини
  • 07:00
    Изчезнали: специално издание 4
  • 07:55
    Кръвожадни роднини: Вдовиците
Пълна програма
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 04:25
    "Изход: Богове и царе", драма, Великобритания, 2014; реж. Ридли Скот, с Крисчън Бейл, Джойл Едджертън, Джон Туртуро, Арън Пол, Сигърни Уивър, [12+]
  • 06:30
    "В кадър ХVI, 20 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 07:00
    "Странният случай с Бенджамин Бътън", биографична драма, САЩ, 2008; реж. Дейвид Финчър, с Брад Пит, Кейт Бланшет, Тараджи Пенда Хенсън, Джулия Ормонд, Джейсън Флеминг, [12+]
  • 09:45
    "Ант-мен и Осата", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Еванджелин Лили, Майкъл Пеня, Уолтън Гогинс, Боби Канавалe, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    "Дюнкерк", военна драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нолан, с Фион Уайтхед, Том Глин-Карни, Джак Лоудън, Хари Стайлс, Анюрин Барнард, [15+]
  • 07:00
    "Хотел Трансилвания 3: Чудовищна ваканция", анимационна комедия, САЩ, 2018; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
  • 08:40
    "Шоуто на Аманда Сиълс", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Стан Латън, с Аманда Сиълс, [15+]
  • 09:45
    "Дж. Едгар", биографична драма, САЩ, 2011; реж. Клинт Истууд, с Леонардо ДиКаприо, Наоми Уотс, Арми Хамър, Джош Лукас, Джуди Денч, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Очи към небето. НАО "Рожен" (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:30
    Пламъчко и Машините
  • 05:50
    Пес Патрул
  • 06:10
    Пес Патрул
  • 06:35
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
  • 05:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 06:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 07:05
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 6, Канада, 2018
  • 07:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 7, Канада, 2018
Пълна програма
  • 04:30
    Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
  • 06:50
    Черният кон Драма САЩ 2008
  • 08:40
    Малкият любител на птици Семеен Иран 2002
  • 09:55
    Нечий герой Комедия, Семеен, Романтичен САЩ 2011
Пълна програма
  • 04:25
    Повелителят на слоновете Драма, Романтичен САЩ, Тайланд 2006
  • 07:10
    Хърби Хенкок: Възможности Документален, Музикален САЩ 2006
  • 08:40
    Аутсайдерите Биографичен, Исторически САЩ 2008
  • 10:15
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
Пълна програма
  • 02:55
    Любовта не е престъпление Комедия, Драма, Екшън САЩ 2012
  • 06:35
    Убиецът Боб Анимационен, Екшън, Криминален, Мистерия САЩ 2009
  • 08:00
    Когато се намеси любовта мy Романтичен, Комедия Франция 2010
  • 09:35
    Крокодилите 3 Приключенски Германия 2011
Пълна програма
  • 05:25
    Colin Fitz Lives
  • 07:00
    Acceptable Risk
  • 08:00
    Shifty
  • 09:25
    The Music of Strangers: Yo-Yo Ma and the Silk Road Ensemble
Пълна програма
  • 05:05
    Колоездачна обиколка на Йоркшир обзорна програма
  • 06:00
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Португалия
  • 07:40
    Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
  • 08:30
    Извън играта
Пълна програма
  • 04:45
    Култура.БГ /п/
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
Пълна програма
  • 05:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Сърбия - Холандия
  • 07:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Обзор на състезанието за голямата награда на Франция
  • 08:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Белгия - САЩ
  • 10:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени България - Япония
Пълна програма
  • 02:00
    Голф: US PGA Championship
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига Мач за трето място
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Купа на Турция Галатасарай - Ахисарспор, финал за Купата на Турция
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Далас - Лос Анджелис ФК
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - СПАЛ
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Емполи - Торино
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Атлетик Билбао
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ Атлетико Мадрид - Барселона , първи полуфинал за Купата на краля (2016-17)
  • 08:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Хюстън Дайнамо - Ди Си Юнайтед
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Жирона
Пълна програма
  • 05:10
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 07:00
    Актуално от деня (п)
  • 07:30
    Новини
  • 07:40
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
Пълна програма
  • 05:20
    "ГЕРОИ НАШЕГО ВРЕМЕНИ"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 06:05
    "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 06:30
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

Kino Nova 05:45
"Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
EPIC Drama 05:50
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 2, Канада, военен, 2017
Viasat History 05:50
Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 2
Diema 05:50
"Драга фамилия" - сериал, сезон 3
AXN 06:00
Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 121, магазинно предаване, Канада, 2018

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 06:00
Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
BNT 3 06:00
Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
Eurosport 06:00
Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации
Eurosport 2 06:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Зандвоорт
Eurosport HD 06:00
Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 05:50
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 2, Канада, военен, 2017
HBO 2 06:00
"Пийт Холмс: Mръсно чисто", комедия, САЩ, 2018; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [12+]
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.4
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.4
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}