ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 14:00
    Малки истории доументален слот
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.12
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.38
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.2 еп.2
Пълна програма
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 2
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 13:15
    Сърцето на самурая - исторически сериал
  • 14:15
    Телепазарен прозорец
  • 14:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Insider с Бисер Варчев/п./
  • 14:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 15:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 12:15
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:20
    Морски детективи; сезон 11, епизод 9, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 14:20
    Скорпион; сезон 3, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 15:15
    Скорпион; сезон 3, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 12:50
    Последните китайски слонове
  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 6
  • 14:40
    Джереми Уейд: тъмни води: Мистерия в студени води
  • 15:35
    Най-големите и най-лошите: Слонове
Пълна програма
  • 13:10
    Евроизбори 2019
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 12:30
    Култура.БГ
  • 13:30
    На опера с БНТ 2: "Сън в лятна нощ" /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 14:00
    60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
  • 15:00
    Днес и утре
Пълна програма
  • 13:15
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 13:25
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 13:40
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:01
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 13:00
    "Зона на замръзване" - фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Джон Маккарти, в ролите: Мартин Къминс, Кирстен Робек, Ник Пърча, Сара Дежарден, Стив Бейсик и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.6 еп.1
  • 16:00
    "Платина" - сериал, с.3 еп.10
  • 17:00
    "Луцифер" - сериал, с.2 еп.15
Пълна програма
  • 12:45
    "Бебе в наследство" - драма, психотрилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Джон Л`Екър, в ролите: Каси Стийл, Мими Кузик, Крис Бруно, Елена Уатко, Матю Бенет, Шабан Мърфи и др.
  • 14:30
    "Убийствено увлечение" - трилър (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Антъни Лефрен, в ролите: Давей Чейс, Рик Робъртс, Сидни Пени, Мелани Скрофано и др.
  • 16:15
    "Шантава седмица" - комедия, драма (САЩ, 2014), режисьор Шон Леви, в ролите: Джейсън Бейтман, Тина Фей, Джейн Фонда, Адам Драйвър, Роуз Бърн и др.
  • 18:15
    Телепазар
Пълна програма
  • 13:00
    "Кухня" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Барът на Пепе" - сериал
  • 17:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу (2018)
Пълна програма
  • 13:00
    "MasterChef" - кулинарно шоу, с.5
  • 14:45
    "Пълна промяна: Любовта не отслабва" - риалити (САЩ), еп.3
  • 15:45
    "Cool...T" - лайфстайл предаване
  • 16:45
    Телешоп
Пълна програма
  • 13:15
    Юникити
  • 13:30
    Юникити
  • 13:40
    Юникити
  • 13:55
    Реактивните момичета
Пълна програма
  • 12:10
    "Джаки Браун", криминален трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро,, [15+]
  • 14:40
    "Съботна църква", музикална драма, САЩ, 2017; реж. Деймън Кардасис, с Лука Кейн, Марго Бингам, Реджина Тейлър, Маркис Родригес, Емджей Родригес, [12+]
  • 16:00
    "Домакините не съществуват", комедия, Холандия, 2017; реж. Аниеле Вебстер, с Ева Ван Де Вайдевен, Йелка Ван Хоутен, Лош Лука, Джим Бакум, Валдемар Торенстра, [12+]
  • 17:40
    "Кадилак рекърдс", драма, САЩ, 2008; реж. Дарнел Мартин, с Ейдриън Броуди, Джефри Райт, Бийонсе Ноулс, Габриел Юниън, Еманюел Шрики, Мос Деф, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    "Дон Диего де Сама", драма, Аржентина, 2017; реж. Лукресия Мартел, с Даниел Хименес Качо, Лола Дуеняс, Матеу Нахтергаеле, Хуан Минухин, Нахуел Кано, [15+]
  • 13:25
    "Табу в Техеран", драма, Германия, 2017; реж. Али Зоозанде, с Елмира Рафизадех, Захра Амир Ебрахими, Араш Маранди, Билал Ясар, Негар Мона Ализадех, [15+]
  • 15:00
    "От втория път", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Лион Мар, с Линда Торсън, Стюарт Марголин, Лора Де Картере, Луи Дел Гранде, Алексис Харисън, [12+]
  • 16:50
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
Пълна програма
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
Пълна програма
  • 13:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 14:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване
  • 14:30
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване
  • 15:00
    "Дива земя" (премиера) - теленовела
Пълна програма
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5
  • 16:00
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 6, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:00
    Да продадеш колата си: Мазда RX7
  • 14:00
    Бързи и шумни: Микробус Фолксваген
  • 15:00
    Бързи и шумни: епизод 3
  • 16:00
    Бързи и шумни: епизод 4
Пълна програма
  • 13:02
    Странно или какво?: Странно оцеляване
  • 13:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Мисли ли океанът?
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 15:02
    Как се прави...: Гумени топки, директорски столове
Пълна програма
  • 13:00
    БИЗААРДВАРК
  • 13:30
    Пени от М.А.Р.С.
  • 14:00
    11
  • 14:30
    11
Пълна програма
  • 13:15
    "Спортна лаборатория"
  • 13:25
    "Спортна лаборатория"
  • 13:40
    "Уголемена наука"
  • 14:10
    "Операция "Ох!"
Пълна програма
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Снежната кралица - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Бареков и Байрактаров - без цензура - с Бареков и Байрактаров
  • 14:15
    Ключът към успеха
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Заедно за промяната - с Елеонора Василева
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, десети етап
  • 14:05
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап, директно
  • 18:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, директно
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 10:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
  • 17:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, директно
  • 18:30
    Формула Е: Преди старта в Берлин
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап
Пълна програма
  • 12:55
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 5
  • 13:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 13
  • 14:00
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 14
  • 14:25
    Дивото зове, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 12:50
    Rumble & Hum
  • 13:40
    World Of X Games
  • 14:05
    World Of X Games
  • 14:30
    Monster Jam
Пълна програма
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
  • 13:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
Пълна програма
  • 13:15
    На гости при Джада (Series 4): Шоколадовата фабрика на Джейд (Episode 4)
  • 13:40
    Здравословни гурме ястия (Series 2): Травестити (Episode 4)
  • 14:05
    Здравословни гурме ястия (Series 2): Жени на голф (Episode 5)
  • 14:30
    Мега бърлоги (Series 1): Къщичката на дърво (Episode 4)
Пълна програма
  • 12:25
    Специализантът - втори сезон, еп. 19
  • 13:20
    Ню Амстердам, еп. 15
  • 14:15
    Тяло за отмъщение с Клои Кардашиян, еп. 6
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 12:00
    Ченгетата от Пицофалконе - първи сезон, еп. 4
  • 14:10
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 8
  • 15:05
    Убийства в Рая - осми сезон, еп. 8
  • 16:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 12:30
    "Шест дни, седем нощи", романтична комедия, САЩ, 1998; реж. Айвън Райтман, с Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Темуера Морисън, [12+]
  • 14:25
    "По-добри неща ІІІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
  • 14:50
    "Секси мамче II, 10 еп.", комедия, САЩ, 2019, [15+]
  • 15:20
    "Призови ме с твоето име", романтична драма, Италия, 2017; реж. Лука Гуаданиньо, с Арми Хамър, Тимъти Чаламет, Майкъл Стълбарг, Амира Казар, Естер Гарел, [15+]
Пълна програма
  • 13:00
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 5
  • 13:50
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 3
  • 14:40
    Страна на лъвовете: Ден и нощ, сезон 1, еп. 2
  • 15:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 16
Пълна програма
  • 12:50
    Извънземни от древността: Най-голямото доказателство: Извънземни енергоцентрали
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Призраците не се нуждаят от пари
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Плати на господина
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Роботът каубой
Пълна програма
  • 12:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
  • 13:30
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 25 еп.
  • 14:30
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 18 еп.
  • 15:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 13:05
    "Герои на града"
  • 13:30
    "Робоколата Поли"
  • 13:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 14:00
    "Конни"
Пълна програма
  • 13:15
    Парламентът на живо
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:45
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:00
    "Плячката" - игрален филм с Албер Дюпотнел, Алис Талиони.
  • 13:40
    "Войната за водата" - игрален филм с Розмари Ла Воле, Кристиян Брендел.
  • 15:10
    "Измамата" - игрален филм с Луиз Ломбард, Били Зейн.
  • 16:40
    "Сериозни на лунна светлина" - комедия / романтичен с Мег Раян, Тимъти Хътън.
Пълна програма
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Екс он дъ бийч
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Ти ли си избраният?
Пълна програма
  • 12:45
    MTV Unplugged: Elton John
  • 13:30
    Red Hot Chili Peppers: World Stage
  • 14:15
    Nirvana Unplugged
  • 15:00
    Craig David's Party Anthems!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 12:40
    Кучетата и техният таен живот, сезон 2, еп. 2
  • 13:30
    Как е направен "Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро"
  • 14:25
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 13
  • 15:15
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 2
  • 14:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 2
  • 15:00
    Златна треска, еп. 1
  • 16:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 2
Пълна програма
  • 13:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 9
  • 13:50
    Невероятният д-р Пол, еп. 10
  • 14:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 11
  • 15:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 12
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Мансфилд Таун - Нюпорт Каунти, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2 /п/
  • 14:00
    Футбол: Тулуза - Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Реал Мадрид - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Ретро" - вечни хитове
  • 14:00
    "Промо" - новите хитове
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
Пълна програма
  • 13:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 13:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 14:10
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 12:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 13:40
    "Мама" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:20
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 14:00
    Волейбол Серия А, плейофи
  • 16:00
    Волейбол Серия А, плейофи
  • 18:00
    Волейбол Серия А, плейофи
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 16:00
    "Баща ми! - Татко сам у дома" - доку-поредица
  • 17:00
    "Преди и след това - твоят страхотен момент" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 16:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 20:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 21:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 14:00
    Дискусионно студио"/ повторение/
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    От българско, по-българско - /повторение/
Пълна програма
  • 13:00
    Обзор на футболната лига
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
Пълна програма
  • 13:00
    Dennis & Fletscher - Blamtastisch!
  • 13:25
    Trolls - Die Party geht weiter!
  • 13:45
    Friends
  • 14:10
    Spirit: wild und frei
Пълна програма
  • 12:20
    Драгиновски реализъм - театрална постановка
  • 13:30
    Матилда - игрален филм
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Кралят на кухнята: Месо по италиански
  • 13:30
    Кралят на кухнята: Класическа паста
  • 14:00
    Най-добрият ремонт: Собственици на кафене търсят дом наблизо
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Абсолютният блясък
Пълна програма
  • 13:00
    Бургас
  • 13:30
    JAM - еп.12
  • 14:00
    10 интересни факта от българската история, част 2
  • 14:30
    WWF - Непознатите гори
Пълна програма
  • 13:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Амстердам (Episode 8)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Монреал (Episode 9)
  • 14:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Шотландия на Уилям Уолъс (Episode 3)
  • 15:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Бостън (Episode 4)
Пълна програма
  • 13:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Амстердам (Episode 8)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Монреал (Episode 9)
  • 14:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Шотландия на Уилям Уолъс (Episode 3)
  • 15:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Бостън (Episode 4)
Пълна програма
  • 11:50
    Пътят към Невърленд, Великобритания,САЩ, биографичен/драма/семеен, 2004
  • 13:30
    Кръвна линия, САЩ, трилър, 1998
  • 15:05
    Споразумението, САЩ, драма, 2013
  • 16:35
    Аз, ти и Дюпри, САЩ, комедия/романтичен, 2006
Пълна програма
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Тропическо гурме: Нова Каледония, еп. 3
  • 13:30
    Тропическо гурме: Нова Каледония, еп. 4
  • 14:00
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 3
  • 15:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 12:28
    Смях и наказание Комедия, Романтичен 2003
  • 13:58
    Пяната на времето Фентъзи, Романтичен, Приключенски 2013
  • 16:35
    Бис Комедия 2015
  • 18:27
    Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:35
    911 - първи сезон, еп. 18
  • 13:25
    От местопрестъплението: Маями, еп. 4
  • 14:15
    От местопрестъплението: Маями, еп. 5
  • 15:15
    Касъл - четвърти сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:00
    DESIGNERS
  • 13:25
    F-PEOPLE
  • 13:30
    DESIGNERS
  • 13:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Лов на неизрядни платци" - 20 и 21 еп.
  • 14:05
    "Да замиташ след звездите" - 24 еп.
  • 14:55
    "Кеш и Кари" - 13 еп.
  • 15:20
    "Майстори на сделките" - 2 еп.
Пълна програма
  • 13:00
    Централни обедни Новини
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    новини
  • 13:35
    Спорт
Пълна програма
  • 12:00
    "Кралицата девственица" - историческа драма с уч. на Ан-Мари Дъф, Тара Фицджералд, Сиена Гилори, Иън Харт, Том Харди, Декстър Флетчър и др., II част
  • 14:00
    "В кадър"
  • 14:40
    "Като стана дума за снощи"- комедия с уч. на Кевин Харт, Майкъл Ийли, Реджина Хол, Джой Брайънт, Кристофър Макдоналд, Пола Патън, Адам Родригес и др. /п/
  • 16:50
    "Гатака" - трилър с уч. на Итън Хоук, Ума Търман, Джъд Лоу, Алън Аркин, Лорън Дийн, Гор Видал, Тони Шалуб, Ърнест Боргнайн, Ксандър Бъркли, Джейн Брук и др. /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Smash Lab: CO2 Cop Car
  • 13:45
    Kitchen Boss: Simple Italian
  • 14:10
    Kitchen Boss: Buddy's Best Breakfast Ever
  • 14:30
    Invent It Rich: Blood, Sweat, And Tears
Пълна програма
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 16): Съревноваващи се закуски (Episode 9)
  • 13:20
    Режи! (Series 26): Хелоуин (Episode 2)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 26): Лютиво и ледено (Episode 15)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 26): Остров и пустиня (Episode 16)
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, десети етап
  • 14:05
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап, директно
  • 18:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, директно
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 12:30
    "Шест дни, седем нощи", романтична комедия, САЩ, 1998; реж. Айвън Райтман, с Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Темуера Морисън, [12+]
  • 14:25
    "По-добри неща ІІІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
  • 14:50
    "Секси мамче II, 10 еп.", комедия, САЩ, 2019, [15+]
  • 15:20
    "Призови ме с твоето име", романтична драма, Италия, 2017; реж. Лука Гуаданиньо, с Арми Хамър, Тимъти Чаламет, Майкъл Стълбарг, Амира Казар, Естер Гарел, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:00
    Vampirina
  • 13:20
    Gigantosaurus S1 Splits
  • 13:40
    Paprika
  • 13:50
    Paprika
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 12:30
    Мислиш си, че ги познаваш: Засада в Деня на благодарността
  • 13:25
    Американско чудовище: Домашен видео хит
  • 14:20
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Смъртоносна мечта
  • 15:15
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Епизод 9
Пълна програма
  • 13:10
    Music vs Sport: Football
  • 13:35
    National Icons: Football
  • 14:05
    Football Clash: Zidane vs Ribery
  • 14:30
    Karen On The Rock: Football Fun
Пълна програма
  • 13:05
    Familiar Waters
  • 13:30
    Madfin Shark Series
  • 13:50
    Madfin Shark Series
  • 14:15
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 12:50
    Извънземни от древността: Най-голямото доказателство: Извънземни енергоцентрали
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Призраците не се нуждаят от пари
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Плати на господина
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Роботът каубой
Пълна програма
  • 13:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 2
  • 14:00
    Златна треска, еп. 1
  • 15:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 2
  • 16:00
    Тайните на Китай, еп. 1
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.12
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.38
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.2 еп.2
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Конан; сезон 1, епизод 16, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 15:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 22, приключенски, САЩ, 2001
  • 16:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:25
    Картър; сезон 1, епизод 2, драма, САЩ, 2018
  • 14:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 36, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 37, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 13:15
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 6
  • 13:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 7
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: Ако стените можеха да говорят
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Кръв по престилката на готвача
Пълна програма
  • 12:40
    Дълбок сняг
  • 14:30
    Страдание
  • 16:45
    Последният път
  • 18:40
    Живот на парчета
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:15
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 16:15
    Т/с "Котовский", 3 с
  • 17:10
    Т/с "Котовский", 4 с
Пълна програма
  • 12:55
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
Пълна програма
  • 12:55
    Bubble Butt Jeans (18+)
  • 13:17
    Jada's Juicy Booty (18+)
  • 13:39
    The Hangover Threesome (18+)
  • 14:00
    Tickled Titties (18+)
Пълна програма
  • 13:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 13:25
    Борсова информация
  • 13:30
    Динамика на основните 5
  • 13:35
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 07:45
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 13:00
    One Less Brick in the Wall
  • 13:30
    One Less Brick in the Wall
  • 14:00
    Thrillbillies
  • 14:30
    Thrillbillies 3
Пълна програма
  • 12:50
    Кучето не е виновно (Series 1): Кучета актьори, Холивуд (Episode 5)
  • 13:45
    Суперсетивата на животните (Series 1): Обоняние (Episode 3)
  • 14:40
    Дневници на бедствията 2017
  • 15:35
    Могъщите реки (Series 1): Замбези (Episode 4)
Пълна програма
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Viva la Musica! "
  • 14:30
    Документално кино
  • 15:30
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 12:45
    InterMezzo
  • 13:30
    Samson by Haendel at the Misteria Paschalia Festival in Krakow
  • 16:45
    InterMezzo
  • 17:30
    Chick Corea, piano solo (1983)
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от Първа професионална лига /п/
  • 15:00
    Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, четвърти финален мач на Западната конференция на НБА /п/
  • 17:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 29-и епизод, директно
  • 18:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 35-и епизод
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Ливърпул - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Челси - Манчестър Сити, финал за Карабао къп /п/
  • 17:00
    Баскетбол: Торонто Раптърс - Милуоки Бъкс, четвърти финален мач на Източната конференция на НБА /п/
  • 19:00
    "Светът на Висшата лига: Най- свирепата битка за короната", специално издание /п/
Пълна програма
  • 12:30
    Мислиш си, че ги познаваш: Засада в Деня на благодарността
  • 13:25
    Американско чудовище: Домашен видео хит
  • 14:20
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Смъртоносна мечта
  • 15:15
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Епизод 9
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
Пълна програма
  • 13:15
    "Изход: Богове и царе", драма, Великобритания, 2014; реж. Ридли Скот, с Крисчън Бейл, Джойл Едджертън, Джон Туртуро, Арън Пол, Сигърни Уивър, [12+]
  • 15:45
    "Неудържим", екшън - трилър, САЩ, 2010; реж. Тони Скот, с Дензъл Уошингтън, Крис Пайн, Росарио Доусън, Итън Саплий, Кевин Дън, [12+]
  • 17:25
    "Планината на вещиците", приключенски - фенъзи, САЩ, 2009; реж. Анди Фикман, с Дуейн Джонсън, Анасофия Роб, Александър Ладуиг, Карла Гуджино, Сайърън Хaйндс, [12+]
  • 19:05
    "Деянието І, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Стивън Пийт, с Патриша Аркет, Джоуи Кинг, Клое Севини, Анасофия Роб, Калъм Уорти, [15+]
Пълна програма
  • 13:00
    "Сексът и градът І, 9 еп. - Костенурката и заекът", комедия, САЩ, 1998; реж. Майкъл Фийлдс, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 13:25
    "Сексът и градът І, 10 еп. - Бебешки душ", комедия, САЩ, 1998; реж. Сюзън Сайделман, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 13:50
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 11 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
  • 14:20
    "Младият Шелдън ІІ, 18 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Крис Коч, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 13:00
    Пролетен спомен за Яврово (образователен филм за селски туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Очи към небето. НАО "Рожен" (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 13:15
    Ръсти Ривитс
  • 13:35
    Рибки Гупи
  • 13:55
    Зак и Квак
  • 14:15
    Топ Кадети
Пълна програма
  • 12:55
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 13:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 14:45
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 15:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 12:35
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 13:55
    Кактусът Комедия Франция 2005
  • 15:30
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
  • 16:55
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
Пълна програма
  • 12:05
    Да (всъщност, не) Комедия САЩ 2004
  • 13:30
    Ръцете на Роксана Драма Франция 2012
  • 15:10
    Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
  • 16:50
    Железопътни тигри Екшън, Комедия, Военен Китай 2016
Пълна програма
  • 12:15
    Чичо Нино Комедия, Драма, Семеен САЩ 2003
  • 13:55
    Единственият Комедия Дания 1999
  • 15:40
    Тиламукското съкровище Семеен САЩ 2006
  • 17:25
    Лили Давид Комедия Франция 2012
Пълна програма
  • 11:30
    Welcome To Happiness
  • 13:25
    Colin Fitz Lives
  • 15:00
    Acceptable Risk
  • 16:00
    Shifty
Пълна програма
  • 10:00
    Европейско първенство по художествена гимнастика: отборно /жени/
  • 15:10
    Спортни новини
  • 15:20
    Европейско първенство по художествена гимнастика: ансамбли /девойки/
  • 17:30
    Двойно оцеляване документална поредица /3 сезон, 8 епизод/
Пълна програма
  • 12:30
    Референдум /п/
  • 13:30
    България от край до край 8
  • 14:00
    Туризъм.бг
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Утрехт - Хераклес, втори плейоф за Лига Европа
  • 14:00
    Футбол: Холандска Ередивизи АЗ Алкмаар - Витес, втори плейоф за Лига Европа
  • 16:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на състезанието за Голямата награда на Полша
  • 17:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Япония - САЩ
Пълна програма
  • 12:00
    Хокей на лед: NHL
  • 14:00
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за голямата награда на Франция
  • 15:15
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за голямата награда на Франция
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Каляри
  • 14:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Лос Анджелис Галакси - Колорадо Рапидс
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Рома
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А Киево - Сампдория
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Далас - Лос Анджелис ФК
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Леванте - Атлетико Мадрид
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Барселона
  • 18:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Обзор
Пълна програма
  • 13:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова
  • 14:50
    ТВ пазар
  • 15:30
    Новини
  • 15:40
    "Безценната перла", сериал, 16 еп.
Пълна програма
  • 13:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 13:25
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 14:00
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

AXN 13:15
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
Bulgaria ON AIR 13:15
Канбе стратегът - исторически сериал
Viasat History 13:20
Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 1
Fox Life 13:20
Уил и Грейс - десети сезон, еп. 13
EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017

Всички предавания

Спорт

Film Plus 13:40
Тенис: Анжелик Кербер - Каролина Плишкова (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Nova Sport 14:00
Футбол: Страсбург - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 14:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

AXN 13:15
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
HBO HD 13:15
"Джули и Джулия", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Нора Ефрън, с Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи, Крис Месина, Линда Емънд, [12+]
TV1000 13:15
Приключенията на Тинтин: Тайната на еднорога, САЩ, Нова Зеландия, Анимация/екшън/приключенски, 2011
HBO 13:15
"Джули и Джулия", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Нора Ефрън, с Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи, Крис Месина, Линда Емънд, [12+]
Fen TV 13:20
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}