ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:35
    Момичето и Змея игрален филм /България, 1980г./, режисьор Илко Дундаков, в ролите: Иван Цветарски, Георги Стоянов, Георги Кишкилов и др.
  • 07:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    Азбука на надеждата празничен блок
Пълна програма
  • 05:10
    "Книгата на живота" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Хорхе Гутиерес
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 06:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 21 /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 05:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 10:30
    Изгряващо слънце - сериал, семеен
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 05:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 06:00
    Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 124, магазинно предаване, Канада, 2018
  • 07:05
    Далече на север; драма, мистерия, САЩ, 2009
  • 09:00
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 1, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:02
    Дивият Индокитай: Тайланд
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Най-ценното кученце
  • 06:36
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 5
  • 07:00
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 6
Пълна програма
  • 05:35
    Евроизбори 2019
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 05:25
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Монитор"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 05:35
    Япония днес /п/
  • 06:00
    Най-доброто от... Искам да бъда /п/
  • 06:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 07:00
    Приказките на госпожа Виола: Пролетен концерт /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 05:41
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:48
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:55
    Grizzy and the Lemmings
  • 06:01
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 05:00
    "Животинско царство" /п./ - сериал, с.2 еп.1
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" /п./ - сериал, с.3 еп.10, 11
  • 07:00
    "Трансформърс Прайм" - сериал, с.3 еп.12, 13
  • 08:00
    "Монк" /п./ - сериал, с.6 еп.2
Пълна програма
  • 04:00
    "Шантава седмица" - комедия, драма (САЩ, 2014), режисьор Шон Леви, в ролите: Джейсън Бейтман, Тина Фей, Джейн Фонда, Адам Драйвър, Роуз Бърн и др.
  • 06:00
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал, еп.1
  • 08:00
    "Рок завинаги" - драма, комедия, музикален (САЩ, 2012), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Джулиан Хоф, Диего Бонета, Том Круз, Алек Болдуин, Брайън Кранстън, Катрин Зита-Джоунс, Малин Акерман, Уил Форт, Мери Джей Блайдж и др.
  • 10:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 05:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 06:00
    "Майк и Моли" - сериал, с.6 еп.9, 10
  • 07:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 08:00
    "Барби: Страната на сънищата" - сериал, еп.7 - 9
Пълна програма
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
Пълна програма
  • 05:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:35
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 07:00
    Бен 10
  • 07:10
    Бен 10
Пълна програма
  • 05:20
    "Песента на езерото Суей", драма, САЩ, 2017; реж. Ари Голд, с Рори Кълкин, Робърт Шийн, Изабел МакНали, Мери Бет Пейл, Елизабет Пеня, [12+]
  • 07:00
    "Разполовен", научно-фантастична драма, Дания, 2017; реж. Макс Кестнер, с Карстен Бьорнлунд, София Хелин, Марияна Янкович, Стина Екбалд, Джоузеф Мауъл, [12+]
  • 08:30
    "Анестезия", драма, САЩ, 2015; реж. Тим Блейк Нелсън, с Кристен Стюарт, Сам Уотърсън, Глен Клоуз, Гретчен Мол, Тим Блейк Нелсън, [15+]
  • 10:00
    "Годзила (2014)", фантастика, САЩ, 2014; реж. Гарет Едуардс, с Арън Тейлър-Джонсън, Кен Уатанабе, Елизабет Олсън, Жулиет Бинош, Сали Хоукинс, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    "Децата на нощта", драма, Италия, 2016; реж. Андреа Де Сика, с Винченцо Креа, Лудовико Сучио, Фабрицио Ронгионе, Юлиа Собол, Луиджи Биньоне, [15+]
  • 07:00
    "Родени романтици", комедийна драма, Великобритания, 2000; реж. Дейвид Кейн, с Крейг Фъргюсън, Иън Харт, Джейн Хорокс, Ейдриън Лестър, Катрин МакКормък, [12+]
  • 08:35
    "Високо в небето", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Джейсън Райтмън, с Джордж Клуни, Вера Фармига, Анна Кендрик, Джейсън Бейтман, Ейми Мортън, [12+]
  • 10:25
    "Да се влюбиш", романтичен, САЩ, 1984; реж. Улу Гросбард, с Мерил Стрийп, Робърт Де Ниро, Даян Уийст, Джордж Мартин, Харви Кийтъл, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:10
    "Дива земя" - теленовела /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8 /п/
  • 07:50
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Порше 911 Тарга
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Епизод 1
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Опел GT 1900 от 1969 г.
  • 08:00
    Как са го направили?: Епизод 20
Пълна програма
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 05:48
    Как се прави...: Падащи легла, кофички за мелби
  • 06:12
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Как да сринеш суперсила
  • 07:00
    Как са го направили?: Опал/Самолети/Нуга
Пълна програма
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Стридок
  • 06:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 06:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:30
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    Истинска любов - 23 еп. - Сериал
  • 11:15
    Андре Рийо: "Добре дошли в моя свят". - 5 еп.- Документален филм
Пълна програма
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 146 еп. - Сериал
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 06:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 08:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 07:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
Пълна програма
  • 05:15
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 4
  • 06:05
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 5
  • 06:30
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 6
  • 07:00
    Войните на роботите, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 05:30
    Night Of The Jumps
  • 06:20
    Fantasy Factory
  • 07:00
    Rumble & Hum
  • 07:50
    World Of X Games
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:27
    Помощ след ремонт (Series 2): Несбъднати тръби (Episode 1)
  • 05:50
    Ловци на острови (Series 2): Издирването на ваканционен дом на север от Торонто (Episode 11)
  • 06:12
    Ловци на острови (Series 3): Ваканция на хърватското крайбрежие (Episode 1)
  • 06:35
    Ловци на къщи (Series 65): Първи дом в бостънските предградия (Episode 10)
Пълна програма
  • 05:15
    Тяло за отмъщение с Клои Кардашиян, еп. 7
  • 06:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 13
  • 06:20
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 14
  • 06:45
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 05:10
    Глейдс - първи сезон, еп. 9
  • 06:00
    Ченгетата от Пицофалконе - първи сезон, еп. 5
  • 08:00
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 2
  • 09:15
    Глейдс - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 05:40
    "Откраднати дъщери: Отвлечени от Боко Харам", документален, САЩ, 2018; реж. Карън Едуардс, Джема Атуел, [15+]
  • 07:00
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
  • 08:40
    "Зайчето Питър", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Уил Глък, с Домнал Глийсън, Роуз Бърн, Сам Нийл, [7+]
  • 10:15
    "Баща в излишък 2", комедия, САЩ, 2017; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Мел Гибсън, Джон Литгоу, Линда Карделини, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 6
  • 05:50
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия, сезон 1, еп. 1
  • 07:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 17
  • 07:40
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 5
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Здравей, "Джел-О"
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Ако задрямаш, губиш
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Семейните бижута на Маккинли
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Ирландска му работа
Пълна програма
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 19 еп.
  • 06:30
    България – вчера, днес и утре
  • 07:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 94 еп.
Пълна програма
  • 05:20
    "Конни"
  • 06:10
    "Дот"
  • 06:35
    "Томас и приятели"
  • 07:00
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 02:15
    "Император и убиец" - игрален филм с Гонг Ли, Фенгай Занг.
  • 06:15
    "Звездите отблизо": Стивън Сегал
  • 06:45
    "В близък план - Бриджит Джоунс: Бебе на хоризонта"
  • 06:50
    "В близък план - Облакът Атлас"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
  • 09:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Anne-Marie: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 05:10
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 4
  • 06:00
    Бебета в зоопарка, сезон 6, еп. 10
  • 06:30
    Бебета в зоопарка, сезон 7, еп. 1
  • 07:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 05:35
    Десетилетията: Ремикс, еп. 2
  • 06:10
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 17
  • 06:35
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 18
  • 07:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 3
Пълна програма
  • 05:40
    Човек срещу природа, еп. 3
  • 06:00
    Каубой с хеликоптер, еп. 1
  • 06:20
    Каубой с хеликоптер, еп. 2
  • 06:45
    Юконски ветеринар , еп. 6
Пълна програма
  • 04:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Реал Мадрид - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Баскония - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 05:05
    "Мама Лора". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    "Днес е 17 май. Денят започва"
Пълна програма
  • 05:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 05:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 06:40
    "По ноти" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 05:40
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 06:00
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 06:20
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 06:40
    "Мама" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 05:35
    "Преди и след това - твоят страхотен момент" - доку-поредица
  • 06:25
    "Експлозивно" - журнал
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 05:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 06:00
    Вести
  • 06:25
    Вести-Москва
  • 06:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 04:30
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 05:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение /
  • 05:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 01:00
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 04:00
    60 минути - предаване на Телемедиа-повторение
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Рене
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Стилни войни
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Момичетата на мама
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Рокли като на принцеса
Пълна програма
  • 05:30
    На възрастта на императорският дворец
  • 06:00
    Белград
  • 06:30
    Слънчева палитра
  • 07:00
    Несебър - Почувствай вечността
Пълна програма
  • 05:00
    Влакове по трудни маршрути (Series 1): Боливия (Episode 3)
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 14): Костта на Голиат и още загадки (Episode 5)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Студентски жилища в Маланг, Индонезия (Episode 1)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 94): Двойка от Маями обновява своя втори дом до езерото Комо, Италия (Episode 2)
Пълна програма
  • 05:00
    Влакове по трудни маршрути (Series 1): Боливия (Episode 3)
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 14): Костта на Голиат и още загадки (Episode 5)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Студентски жилища в Маланг, Индонезия (Episode 1)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 94): Двойка от Маями обновява своя втори дом до езерото Комо, Италия (Episode 2)
Пълна програма
  • 05:40
    Споразумението, САЩ, драма, 2013
  • 07:10
    Животът на сестрите Бронте, Великобритания, биографичен/драма/исторически, 2016
  • 09:15
    Усещане за жена, САЩ, драма, 1992
  • 11:45
    Кръвна линия, САЩ, трилър, 1998
Пълна програма
  • 05:30
    "Лицата" - 2 еп., забавно-информационно предаване
  • 06:00
    "Спомен за Иниеста в Ла Лига" - документален филм
  • 06:30
    "Излишните ангели: История за самопомощ" - IV част, документален филм
  • 07:00
    "Пим Пам и Голямата ябълка" - 1 част, документален филм
Пълна програма
  • 05:35
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване, еп. 5
  • 06:00
    Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 3
  • 06:25
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 18
  • 07:10
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:06
    Тор и Легендата за Валхала Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 09:30
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "CSI: По следите на извършителите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 05:15
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 7
  • 06:00
    Мистър Бийн - първи сезон, еп. 11
  • 06:25
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 10
  • 06:50
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 00:00
    Welcome To The Weekend!
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 05:25
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 14 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 8 еп.
  • 07:00
    "Школа за опасни шофьори" - 5 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" - 24 и 25 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:30
    "Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
  • 06:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 3
  • 08:30
    "Кралицата девственица" - историческа драма с уч. на Ан-Мари Дъф, Тара Фицджералд, Сиена Гилори, Иън Харт, Том Харди, Декстър Флетчър и др., II част /п/
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 05:30
    Smash Lab: Car Over a Cliff
  • 06:15
    Kitchen Boss: Brunch Bonanza
  • 06:40
    Kitchen Boss: Pasta Classics
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Cats in Trouble
Пълна програма
  • 05:30
    Шампионат по барбекю за деца (Series 2): Бекон, ребърца и печено месо (Episode 2)
  • 06:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Сериозни сандвичи (Episode 9)
  • 06:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Международна кухня (Episode 10)
  • 07:00
    Кухнята (Series 14): Хлапешки вкусотии (Episode 6)
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 06:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 08:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали
Пълна програма
  • 05:40
    "Откраднати дъщери: Отвлечени от Боко Харам", документален, САЩ, 2018; реж. Карън Едуардс, Джема Атуел, [15+]
  • 07:00
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
  • 08:40
    "Зайчето Питър", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Уил Глък, с Домнал Глийсън, Роуз Бърн, Сам Нийл, [7+]
  • 10:15
    "Баща в излишък 2", комедия, САЩ, 2017; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Мел Гибсън, Джон Литгоу, Линда Карделини, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 05:35
    The Hive
  • 05:45
    PJ Masks
  • 06:00
    PJ Masks
  • 06:15
    PJ Masks
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:00
    Welcome To The Weekend!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • 05:20
    Спорни убийства: Прекалена бъбривост
  • 06:10
    Убивам заради теб: Абсолютно непознати
  • 07:00
    Американско чудовище: Помахай на татко
  • 07:55
    Кръвожадни роднини: Нов наследник
Пълна програма
  • 05:20
    Fight Stars: Ovince Saint Preux
  • 05:50
    The Truth About...: Bayern Munich
  • 06:15
    National Icons: Beckenbauer vs Hummels
  • 06:45
    Clubland: Dortmund vs Bayern
Пълна програма
  • 05:35
    Trip Gone Bad
  • 06:00
    Shootout Lane
  • 06:20
    Shootout Lane
  • 06:45
    Trip Gone Bad
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Здравей, "Джел-О"
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Ако задрямаш, губиш
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Семейните бижута на Маккинли
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Ирландска му работа
Пълна програма
  • 05:35
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 18
  • 06:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 3
  • 07:00
    Златна треска, еп. 2
  • 08:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 3
Пълна програма
  • 05:10
    "Книгата на живота" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Хорхе Гутиерес
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:05
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:15
    Ловец на убийства: Град на страха
  • 06:00
    Часовете преди убийство: У дома е най-хубаво
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 10
  • 07:20
    Първите 48 часа: В лошо настроение/Грубиянът
Пълна програма
  • 05:40
    Алекс и Ема
  • 07:35
    Кучето Пъдси
  • 09:20
    Алфа мъжкар
  • 11:20
    Беоулф
Пълна програма
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:00
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
Пълна програма
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:34
    I Don't Eat Out (18+)
  • 06:00
    The MILF Experience (18+)
  • 06:10
    GF Sneaks Into Bushes To Fuck Cop (18+)
  • 06:32
    Little British Cock-Whore (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    FORCE OF THE AIR, THE - AEOLIAN POTENTIAL
  • 06:00
    VIPERA LIFE
  • 07:00
    IN CONCERT - ROSE EKOSSO
  • 08:00
    DISTANT SHORES - FRENCH RIVERS TO MED.
Пълна програма
  • 05:40
    Xtreme Fighting Championships
  • 06:05
    CFFC - Cage Fury Fighting Championships
  • 08:00
    WUSHU Championship
  • 08:15
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 05:35
    Occ-Cast
  • 06:00
    Thrillbillies
  • 06:30
    Thrillbillies
  • 07:00
    Built To Shred
Пълна програма
  • 05:35
    Тайните на подземния свят (Series 1): Орденът на убийците (Episode 3)
  • 06:25
    Страхотни изобретения (Series 2): 218 (Episode 18)
  • 07:00
    Животински лудории (Series 1): Страхотни животни (Episode 2)
  • 07:25
    Животински лудории (Series 1): Страховити животни (Episode 3)
Пълна програма
  • 05:30
    Българска поп музика
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 05:30
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Jowee Omicil - Let's Bash - Europa Jazz Festival
  • 10:25
    Avishai Cohen trio - Jazz a la Villette
Пълна програма
  • 04:00
    Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, шести финален мач на Западната конференция на НБА, директно
  • 08:00
    Футбол: Мач от Втора професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Етър - Славия, плейофен мач реванш за 7-то място в Първа професионална лига /п/
  • 12:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 32-ри епизод /п/
Пълна програма
  • 05:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Челси - Манчестър Сити, финал за Карабао къп /п/
  • 11:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 44-и епизод /п/
  • 11:30
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2018-19), 38-и епизод /п/
Пълна програма
  • 05:20
    Спорни убийства: Прекалена бъбривост
  • 06:10
    Убивам заради теб: Абсолютно непознати
  • 07:00
    Американско чудовище: Помахай на татко
  • 07:55
    Кръвожадни роднини: Нов наследник
Пълна програма
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 05:30
    "Спешна пратка", трилър, САЩ, 2012; реж. Дейвид Коуп, с Джоузеф Гордън-Левит, Майкъл Шанън, Дания Рамирес, Джейми Чънг, Уоле Паркс, [12+]
  • 07:00
    "Патешка история", анимация, Китай, 2018; реж. Кристофър Дженкинс, [0+]
  • 08:30
    "Angry Birds І, 19 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
  • 08:45
    "Аватар", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джеймс Камерън, със Сам Уортингтън, Зоуи Салдана, Сигърни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 07:00
    "Мисията невъзможна: Разпад", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 09:30
    "В кадър ХVI, 16 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 10:00
    "Павел, апостол Христов", историческа драма, САЩ, 2018; реж. Андрю Хаят, с Джим Кавийзъл, Джеймс Фолкнър, Оливър Мартинес, Джоан Уоли, Джон Линч, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Тъмраш (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:30
    Пламъчко и Машините
  • 05:50
    Пес Патрул
  • 06:10
    Пес Патрул
  • 06:35
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
  • 05:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 06:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 07:25
    Ендевър, сезон 3, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
  • 08:55
    Ендевър, сезон 3, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
Пълна програма
  • 03:40
    Хижа на смъртта 2: Пролетна треска Ужаси, Трилър САЩ 2009
  • 06:40
    Тайната на лешникотрошачката Анимация Канада 2007
  • 08:05
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 1 Комедия САЩ 1951-1954
  • 09:25
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 2 Комедия САЩ 1951-1954
Пълна програма
  • 04:35
    Джакпот Комедия Норвегия 2011
  • 06:10
    Благодаря, татко, благодаря, мамо Комедия Франция 2010
  • 07:40
    Нотите на любовта Драма Канада 2007
  • 09:10
    Том и Хък Криминален, Семеен Германия, Австрия 2012
Пълна програма
  • 03:10
    Някой като мен Драма Швейцария 2012
  • 05:45
    Индианецът Семеен Холандия 2009
  • 07:05
    Неговото дело и слава: Разединен дом Драма САЩ 2005
  • 08:45
    Жаби и жабчета Семеен Холандия 2009
Пълна програма
  • 05:40
    California Dreams
  • 07:00
    Hell on Wheels
  • 08:00
    Orion: The Man Who Would Be King
  • 09:30
    This Cold Life
Пълна програма
  • 04:10
    Баскетбол: Втора финална среща от Националната баскетболна лига
  • 05:45
    Светът на конете
  • 06:00
    Баскетбол: Втора финална среща от Националната баскетболна лига
  • 07:50
    Аз съм…
Пълна програма
  • 04:20
    Пътят на буквите документален филм /п/
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Приказките на щурчето Устните й трендафили, очите бисери
  • 06:30
    Магията на една песен филм за химна "Върви, народе възродени"
Пълна програма
  • 04:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезанието на звездите в Шарлът
  • 06:00
    Тенис: ATP 250 Лион Трети четвъртфинален мач
  • 08:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Белгия - Япония
  • 10:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени САЩ - България
Пълна програма
  • 02:30
    Голф: Европейски тур Made in Denmark presented by FREJA
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Полша
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Копа Либертадорес Насионал - Серо Портеньо
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Лос Анджелис Галакси - Колорадо Рапидс
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Емполи - Торино
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Парма - Фиорентина
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Купа на Турция Галатасарай - Ахисарспор, финал за Купата на Турция
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Алавес, финал за Купата на краля (2016-17)
  • 08:00
    Футбол: Копа Судамерикана Коло Коло - Универсидад Католика
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ Атлетик Билбао - Барселона , финал за Купата на краля (2014-15)
Пълна програма
  • 05:10
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 07:00
    Актуално от деня (п)
  • 07:30
    Новини
  • 07:40
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
Пълна програма
  • 05:05
    "НАКАЗАНИЕ.РУССКАЯ ТЮРЬМА ВЧЕРА И СЕГОДНЯ" "Высшая мера: история и современность"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 06:05
    "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 06:30
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

Kino Nova 05:45
"Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
EPIC Drama 05:50
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 2, Канада, военен, 2017
Viasat History 05:50
Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 2
Diema 05:50
"Драга фамилия" - сериал, сезон 3
AXN 06:00
Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 121, магазинно предаване, Канада, 2018

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 06:00
Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
BNT 3 06:00
Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
Eurosport 06:00
Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации
Eurosport 2 06:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Зандвоорт
Eurosport HD 06:00
Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 05:50
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 2, Канада, военен, 2017
HBO 2 06:00
"Пийт Холмс: Mръсно чисто", комедия, САЩ, 2018; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [12+]
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.4
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.4
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}