ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:20
    Годишни награди на Асоциацията на хореографите в България "Златна муза 2019"
  • 15:20
    Великоморавия филм от поредицата "Националните съкровища на Чехия"
  • 15:40
    Князът игрален филм /България, 1970г./, режисьор Петър Б.Василев, в ролите: Стефан Данаилов, Георги Черкелов, Виолета Гиндева, Доротея Тончева и др.
Пълна програма
  • 12:30
    "Крадецът на книги" - драма, военен (САЩ, Германия, 2013), режисьор Брайън Пърсивал, в ролите: Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Хайке Макач, Райнер Райнерс и др.
  • 15:00
    "СуперБоброви" - комедия (Русия, 2016), режисьор Дмитрий Дяченко, в ролите: Павел Деревянко, Оксана Акиншина, Роман Мадянов, Ирина Пегова, Владимир Толоконников, Даниил Вахрушев, Софя Мицкевич и др.
  • 16:50
    "Полетът на феникса" - приключенски, екшън, драма (САЩ, 2004), режисьор Джон Мур, в ролите: Денис Куейд, Миранда Ото, Джовани Рибиси, Тайриз Гибсън, Тони Кърън, Стики Фингаз, Хю Лори и др.
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 12:30
    "Моята музика" - концерт на Стефан Димитров
  • 14:10
    "Щурият Ръсел" - с уч. на Фред Уилард, Джон Ратценбергер, Мейсън Вейл Котън, Макена Грейс, Джон Хънигън, Чарлз Робинсън и др.
  • 16:00
    "Любов от пръв лай" - с уч. на Яна Крамер, Кевин МакГари,
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 13:15
    Сърцето на самурая - исторически сериал
  • 14:15
    Телепазарен прозорец
  • 14:30
    Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • 13:00
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2015
  • 14:00
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2015
  • 15:00
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2015
  • 16:00
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 12:50
    Голямата бяла акула: Без клетка
  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Да събереш парчетата
  • 14:40
    Риболов или смърт: Бърлогата на речния вълк
  • 15:35
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Анаконда
Пълна програма
  • 13:10
    Евроизбори 2019
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 12:30
    Загадката "Веда Словена" документален филм
  • 13:35
    Цахес игрален филм /2010 г./, режисьор Анри Кулев, в ролите: Стоян Алексиев, Касиел Ноа Ашер, Захари Бахаров, Виолета Марковска, Емил Котев, Явор Бахаров и др.
  • 15:40
    До Европа и напред /п/
  • 16:10
    Най-доброто от... Весело букварче
Пълна програма
  • 13:15
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 13:25
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 13:40
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:01
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 13:00
    "Уличен бой" - драма, спортен, екшън (САЩ, 2009), режисьор Дито Монтийл, в ролите: Чанинг Тейтъм, Терънс Хауърд, Луи Гузман, Майкъл Ривера, Брайън Уайт и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.6 еп.3
  • 16:00
    "Платина" - сериал, с.3 еп.12
  • 17:00
    "Луцифер" - сериал, с.2 еп.17
Пълна програма
  • 13:00
    "Мъже за пример" - комедия, криминален (САЩ, 2012), режисьор Фишър Стивънс, в ролите: Ал Пачино, Кристофър Уокън, Алън Аркин, Джулиана Маргулис, Марк Марголис, Луси Пънч и др.
  • 15:00
    "Любов сред лозята" - романтичен (тв филм, Канада, 2016), режисьор Джейсън Бърк, в ролите: Еманюел Вожие, Матю Маккол, Кристофър Ръсел, Едуин Перес, Лидия Кембъл и др.
  • 16:45
    "Коледни бъркотии" - фентъзи, семеен (тв филм, Канада, 2006), режисьор Дейвид Уивър, в ролите: Амбър Бенсън, Тай Ръниън, Брит Маккилип, Кейти Кийтинг, Гуинит Уолш и др.
  • 18:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 13:00
    "Кухня" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Барът на Пепе" - сериал
  • 17:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.13 еп.12
Пълна програма
  • 13:00
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5 еп.22
  • 13:30
    "На среща с непознат" - риалити (Австралия), еп.7
  • 14:45
    "Какво ядем?" - документална поредица, с5 Специален
  • 15:45
    "Бригада Нов дом" - социален проект, с.4
Пълна програма
  • 13:15
    Юникити
  • 13:30
    Юникити
  • 13:39
    Юникити
  • 13:55
    Реактивните момичета
Пълна програма
  • 12:05
    "Добрият Уил Хънтинг", драма, САЩ, 1997; реж. Гюс Ван Сант, с Мат Деймън, Робин Уилямс, Бен Афлек, Стелан Скарсгард, Мини Драйвър, [12+]
  • 14:10
    "Линия на смъртта (2017)", фантастика - хорър, САЩ, 2017; реж. Нилс Арден Оплев, с Елън Пейдж, Диего Луна, Нина Добрев, Джеймс Нортън, Кирси Клемънс, [15+]
  • 16:00
    "Отворената врата", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марина Сересески, с Кармен Мачи, Тереле Павес, Азиер Етксеандия, Лусиа Балас, Пако Тоус, [12+]
  • 17:25
    "Анестезия", драма, САЩ, 2015; реж. Тим Блейк Нелсън, с Кристен Стюарт, Сам Уотърсън, Глен Клоуз, Гретчен Мол, Тим Блейк Нелсън, [15+]
Пълна програма
  • 12:10
    "Спондж Боб Квадратни гащи: Филмът", анимация - семеен, САЩ, 2004; реж. Стивън Хилънбърг, [0+]
  • 13:35
    "Тайната на щастието", комедийна драма, Румъния, 2018; реж. Влад Замфиреску, с Влад Замфиреску, Ирина Велческу, Тео Мартон, [12+]
  • 15:05
    "Децата на нощта", драма, Италия, 2016; реж. Андреа Де Сика, с Винченцо Креа, Лудовико Сучио, Фабрицио Ронгионе, Юлиа Собол, Луиджи Биньоне, [15+]
  • 16:30
    "Лодка за двама", драма, САЩ, 2017; реж. Джулия Бътлър, Даниъл Менц, с Илейн Партнау, Джеси Пепе, Алиса Вилена, Сади Йохансон, Ален Вашневски, [12+]
Пълна програма
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
Пълна програма
  • 13:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 14:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване
  • 14:30
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване
  • 15:00
    "Дива земя" (премиера) - теленовела
Пълна програма
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5
  • 16:00
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 6, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:00
    Да продадеш колата си: Мазерати 3200 GT
  • 14:00
    Нови скорости с Арън Кауфман: Епизод 5
  • 15:00
    Нови скорости с Арън Кауфман: Епизод 6
  • 16:00
    Нови скорости с Арън Кауфман: Епизод 7
Пълна програма
  • 13:02
    Странно или какво?: Човешки сладолед на клечка
  • 13:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Как да сринеш суперсила
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 15:02
    Как се прави...: Падащи легла, кофички за мелби
Пълна програма
  • 13:00
    БИЗААРДВАРК
  • 13:30
    Пени от М.А.Р.С.
  • 14:00
    11
  • 14:30
    Мега-Чудесата на Калинката и Черният Котарак: Денят на Героите
Пълна програма
  • 13:15
    "Спортна лаборатория"
  • 13:25
    "Спортна лаборатория"
  • 13:40
    "Направи ме супергерой"
  • 14:10
    "Операция "Ох!"
Пълна програма
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Книга за джунглата - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 14:15
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, тринадесети етап, обзор
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Л'Ен, първи етап, директно
  • 19:30
    Тенис: Турнир от WTA в Нюрнберг, полуфинали
Пълна програма
  • 10:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
  • 15:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали, директно
  • 19:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, тринадесети етап
  • 21:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали
Пълна програма
  • 12:55
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 7
  • 13:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 1
  • 14:00
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 2
  • 14:25
    Дивото зове, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 12:50
    Rumble & Hum
  • 13:40
    World Of X Games
  • 14:05
    World Of X Games
  • 14:30
    Monster Jam
Пълна програма
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:15
    Шедьоври от битпазара (Series 5): Страст срещу модни приумици (Episode 14)
  • 13:40
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): Стандартен срещу колониален дом (Episode 8)
  • 14:30
    Мега бърлоги (Series 1): Мъртвата зона (Episode 8)
  • 14:55
    Мега бърлоги (Series 1): Пространство за Грейс (Episode 9)
Пълна програма
  • 12:25
    Анатомията на Грей - петнадесети сезон, еп. 25
  • 13:20
    Станция 19 - втори сезон, еп. 17
  • 14:15
    Тяло за отмъщение с Клои Кардашиян, еп. 8
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 12:00
    Ченгетата от Пицофалконе - първи сезон, еп. 6
  • 14:10
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 10
  • 15:05
    Капитан Шериф, еп. 6
  • 16:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 13:15
    "Брекзит", политическа драма, Великобритания, 2018; реж. Тоби Хейнс, с Бенедикт Къмбърбач, Рори Киниър, Джон Хефърнан, Ричард Гулдинг, Оливър Малтман, [12+]
  • 15:05
    "Няма балами (2018)", комедия, САЩ, 2018; реж. Тайлър Пери, с Тифани Хадиш, Тика Съмптър, Упи Голдбърг, Омар Хардуик, Амбър Райли, [15+]
  • 16:55
    "От другата страна I, 1 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мортън Тилдъм, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 17:50
    "От другата страна I, 2 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Стивън Уилямс, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
Пълна програма
  • 13:00
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 7
  • 13:50
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 5
  • 14:40
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 1
  • 15:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 18
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Една гигантска находка за човечеството
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ето как лесно се троши теракота
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Щастието е топло лазерно оръжие
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стойността на куклите
Пълна програма
  • 13:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 94 еп.
  • 13:30
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
  • 14:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 15:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 10 еп.
Пълна програма
  • 13:05
    "Герои на града"
  • 13:30
    "Робоколата Поли"
  • 13:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 14:00
    "Конни"
Пълна програма
  • 13:15
    Парламентът на живо
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:00
    "Човек на града" - комедия с Бен Афлек, Ребека Ромейн.
  • 13:35
    "Лантана" - игрален филм с Антъни Лапаглия, Джефри Ръш.
  • 15:40
    "Шпионски страсти" - игрален филм с Кристиан Клейвие, Даниел Отьойл.
  • 17:10
    "Принцът и аз" - комедия / семеен с участието на Джулия Стайлс, Люк Мейбли.
Пълна програма
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Екс он дъ бийч
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Ти ли си избраният?
Пълна програма
  • 13:05
    Clean Bandit Live @ V Festival...
  • 13:30
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 14:15
    MTV Unplugged: Elton John
  • 15:00
    MTV Rewind: Party Hits Of The 10s
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 12:35
    Кучето с коефициент на интелигентност 102
  • 13:25
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 1
  • 14:20
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 2
  • 15:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 6
  • 14:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 4
  • 15:00
    Златна треска, еп. 3
  • 16:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 4
Пълна програма
  • 13:00
    Диви острови, еп. 3
  • 13:50
    Диви острови, еп. 1
  • 14:40
    Диви острови, еп. 4
  • 15:30
    Диви острови, еп. 6
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Баскония - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Сент Етиен - Ница, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Чарлтън Атлетик - Донкастър Роувърс, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1 /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Ретро" - вечни хитове
  • 14:00
    "Промо" - новите хитове
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
Пълна програма
  • 13:10
    "Промо" - новите хитове
  • 13:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 14:10
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 12:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 13:40
    "Мама" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:20
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 14:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 16:00
    Най-великата футболна сцена
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига:
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 16:00
    "Баща ми! - Татко сам у дома" - доку-поредица
  • 17:00
    "Преди и след това - твоят страхотен момент" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 16:20
    "Бялата гвардия"
  • 17:50
    "Културната революция"
  • 18:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 14:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    "Дискусионно студио" /повторение /
Пълна програма
  • 13:00
    Гинес ръгби клуб
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 13:00
    Dennis & Fletscher - Blamtastisch!
  • 13:25
    Trolls - Die Party geht weiter!
  • 13:45
    Friends
  • 14:10
    Spirit: wild und frei
Пълна програма
  • 12:20
    Възродени-просветени-извисени - концерт-спектакъл
  • 14:00
    След теб - игрален филм
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Кралят на кухнята: Люто и пикантно
  • 13:30
    Кралят на кухнята: Морски веч?ри
  • 14:00
    Най-добрият ремонт: Купувачи залагат на ретро къща
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Промяна на мнението
Пълна програма
  • 13:00
    Архитектурно - етнографски комплекс Етъра
  • 13:30
    JAM - еп.11
  • 14:00
    Да обиколим българските училища - Дупница
  • 14:30
    WWF - Клек във Витоша
Пълна програма
  • 13:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Маями (Episode 12)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Буенос Айрес (Episode 13)
  • 14:00
    Строителство в Аляска (Series 2): Надпреварата започва: строителите определят своя ход (Episode 1)
  • 15:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Блу Ридж, Джорджия (Episode 5)
Пълна програма
  • 13:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Маями (Episode 12)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Буенос Айрес (Episode 13)
  • 14:00
    Строителство в Аляска (Series 2): Надпреварата започва: строителите определят своя ход (Episode 1)
  • 15:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Блу Ридж, Джорджия (Episode 5)
Пълна програма
  • 11:45
    Кръвна линия, САЩ, трилър, 1998
  • 13:20
    Кралят на скорпионите, Белгия,Германия,САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2002
  • 14:50
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
  • 16:40
    Събудих се на 30, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2004
Пълна програма
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Нина Бабич: Моята френска пекарна, еп. 5
  • 13:30
    Нина Бабич: Моята френска пекарна, еп. 6
  • 14:00
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване, еп. 1
  • 15:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 12:37
    Горещи тела Комедия, Ужаси, Романтичен 2013
  • 14:11
    Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013
  • 16:00
    Хектор и търсенето на щастието Комедия 2014
  • 18:21
    Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:35
    Врагът сред нас, еп. 12
  • 13:25
    911 - първи сезон, еп. 2
  • 14:20
    От местопрестъплението: Маями, еп. 7
  • 15:15
    Касъл - четвърти сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 13:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 13:25
    F-PEOPLE
  • 13:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 13:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Лов на неизрядни платци" - 24 и 25 еп.
  • 14:05
    "Да замиташ след звездите" - 26 еп.
  • 14:55
    "Кеш и Кари" - 2 еп.
  • 15:20
    "Майстори на сделките" - 4 еп.
Пълна програма
  • 13:00
    Централни обедни Новини
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    новини
  • 13:45
    Телестар
Пълна програма
  • 12:00
    "МВП 2: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др.
  • 14:00
    "В кадър"
  • 14:30
    "Извънземното" - семеен филм с уч. на Дий Уолъс, Хенри Томас, Дрю Баримор, Питър Койот, Ерика Елениак, Робърт Макнотън и др.
  • 17:00
    "Любовен рикошет" - романтична комедия с уч. на Катрин Зита-Джоунс, Джъстин Барта, Джон Шнайдър, Лин Уитфилд, Кейт Дженингс Грант, Сам Робaрдс и др. /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Smash Lab: Car Over a Cliff
  • 13:45
    Kitchen Boss: Brunch Bonanza
  • 14:10
    Kitchen Boss: Pasta Classics
  • 14:30
    Codes and Conspiracies: Civil War
Пълна програма
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 16): Алекс се върна у дома! (Episode 13)
  • 13:20
    Режи! (Series 26): Битката на дядовците (Episode 4)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Креолска кухня, филе и палачинки (Episode 3)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Храна и напитка (Episode 4)
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, тринадесети етап, обзор
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Л'Ен, първи етап, директно
  • 19:30
    Тенис: Турнир от WTA в Нюрнберг, полуфинали
Пълна програма
  • 13:15
    "Брекзит", политическа драма, Великобритания, 2018; реж. Тоби Хейнс, с Бенедикт Къмбърбач, Рори Киниър, Джон Хефърнан, Ричард Гулдинг, Оливър Малтман, [12+]
  • 15:05
    "Няма балами (2018)", комедия, САЩ, 2018; реж. Тайлър Пери, с Тифани Хадиш, Тика Съмптър, Упи Голдбърг, Омар Хардуик, Амбър Райли, [15+]
  • 16:55
    "От другата страна I, 1 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мортън Тилдъм, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 17:50
    "От другата страна I, 2 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Стивън Уилямс, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:00
    Vampirina
  • 13:20
    Gigantosaurus S1 Splits
  • 13:40
    Paprika
  • 13:50
    Paprika
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 12:30
    Най-лошият ти кошмар: Самотна вечер
  • 13:25
    Американско чудовище: Зеленото чудовище
  • 14:20
    Предателства: Да флиртуваш със смъртта
  • 15:15
    Предателства: Колегата-убиец
Пълна програма
  • 13:10
    National Icons: Kerber Muguruza
  • 13:35
    Tennis Stars: Tommy Haas
  • 14:05
    National Icons: Nadal vs Djokovic
  • 14:30
    Ultimate Clash: Graf vs Williams
Пълна програма
  • 13:05
    Familiar Waters
  • 13:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 13:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 14:15
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Една гигантска находка за човечеството
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ето как лесно се троши теракота
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Щастието е топло лазерно оръжие
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стойността на куклите
Пълна програма
  • 13:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 4
  • 14:00
    Златна треска, еп. 3
  • 15:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 4
  • 16:00
    Тайните на Китай, еп. 1
Пълна програма
  • 12:30
    "Крадецът на книги" - драма, военен (САЩ, Германия, 2013), режисьор Брайън Пърсивал, в ролите: Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Хайке Макач, Райнер Райнерс и др.
  • 15:00
    "СуперБоброви" - комедия (Русия, 2016), режисьор Дмитрий Дяченко, в ролите: Павел Деревянко, Оксана Акиншина, Роман Мадянов, Ирина Пегова, Владимир Толоконников, Даниил Вахрушев, Софя Мицкевич и др.
  • 16:50
    "Полетът на феникса" - приключенски, екшън, драма (САЩ, 2004), режисьор Джон Мур, в ролите: Денис Куейд, Миранда Ото, Джовани Рибиси, Тайриз Гибсън, Тони Кърън, Стики Фингаз, Хю Лори и др.
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Конан; сезон 1, епизод 18, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 15:00
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 16:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Картър; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2018
  • 14:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 40, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 41, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 13:15
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 10
  • 13:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 11
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: Свързани в убийство
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: За безверието и смъртта
Пълна програма
  • 13:15
    От 5 до 7
  • 15:10
    Всички хубави неща
  • 17:10
    Кариеристите
  • 19:15
    Матадорът
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 7 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 8 с
Пълна програма
  • 12:55
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
Пълна програма
  • 13:12
    Tease And Stimulate (18+)
  • 13:34
    I Don't Eat Out (18+)
  • 14:00
    The MILF Experience (18+)
  • 14:10
    GF Sneaks Into Bushes To Fuck Cop (18+)
Пълна програма
  • 13:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 13:25
    Борсова информация
  • 13:30
    Агрокоментар
  • 13:35
    Агротема
Пълна програма
  • 08:15
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 13:00
    The Azores Experience Vol. I
  • 13:30
    Total Fight Masters of Freestyle
  • 14:00
    Thrillbillies
  • 14:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 13:00
    Нашите любими кучета
  • 13:45
    Суперсетивата на животните (Series 1): Зрение (Episode 2)
  • 14:35
    Бездомни кучета със супер потенциал (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 15:35
    Съединените животински щати (Series 1): Кранове, самолети и автомобили (Episode 7)
Пълна програма
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    "Добре дошли в Ковачевци" - док. поредица
  • 14:15
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
Пълна програма
  • 12:30
    InterMezzo
  • 13:30
    Monteverdi: Selva Morale e Spirituale, by Vincent Dumestre - Misteria Paschalia
  • 15:05
    Misteria Paschalia 2019: sacred works by Antonio Nola
  • 16:35
    InterMezzo
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига /п/
  • 15:00
    Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
  • 17:00
    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Портланд Трейл Блейзърс, пети финален мач на Западната конференция на НБА /п/
  • 19:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 13:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 34-и епизод /п/
  • 14:00
    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Торонто Раптърс, пети финален мач на Източната конференция на НБА /п/
  • 16:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Монако /п/
  • 17:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Монако /п/
Пълна програма
  • 12:30
    Най-лошият ти кошмар: Самотна вечер
  • 13:25
    Американско чудовище: Зеленото чудовище
  • 14:20
    Предателства: Да флиртуваш със смъртта
  • 15:15
    Предателства: Колегата-убиец
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас"
Пълна програма
  • 12:50
    "Годината на кучето", драма, САЩ, 2009; реж. Джордж ЛаВу, с Джеф Бриджис, Лорън Амброуз, Лоис Смит, Домнал Глийсън, Уелкър Уайт, [12+]
  • 14:10
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 16:10
    "В небето", анимация, САЩ, 2009; реж. Пийт Доктър, Боб Питърсън, [0+]
  • 17:45
    "Младият Шелдън ІІ, 18 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Крис Коч, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 13:15
    "Сексът и градът ІІ, 2 еп. - Кошмарната истина", комедия, САЩ, 1999; реж. Алън Култър, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 13:45
    "Розуел, Ню Мексико I, 5 еп.", романтична драма, САЩ, 2019; реж. Джефри Дж. Хънт, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
  • 14:30
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Гери МакЛауд, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк, [12+]
  • 15:15
    "Планината помежду ни", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Хани Абу-Асад, с Идрис Елба, Кейт Уинслет, Бо Бриджис, Дърмът Мълрони, Линда Соренсън, [12+]
Пълна програма
  • 13:00
    Облогът (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Скални изваяния (образователен филм за еко туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 13:15
    Ръсти Ривитс
  • 13:35
    Рибки Гупи
  • 13:55
    Зак и Квак
  • 14:15
    Топ Кадети
Пълна програма
  • 11:55
    Ендевър, сезон 3, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
  • 13:25
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 9, Канада, военен, 2016
  • 14:10
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 10, Канада, военен, 2016
  • 14:55
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 1, Канада, военен, 2017
Пълна програма
  • 11:40
    Копнеещи сърца Изкуство Дания 2009
  • 13:40
    Момичето Семеен Швеция 2009
  • 15:20
    Всичко на Цукер! Комедия Германия 2004
  • 16:55
    Етиен! Комедия, Арт САЩ 2009
Пълна програма
  • 12:10
    Любов и други неприятности Комедия Финландия 2012
  • 13:40
    Ще се омъжиш ли за мен? Комедия САЩ 2008
  • 15:10
    Имало едно време на Север Драма Финландия 2012
  • 17:15
    Проклятието на Тутанкамон, част 1 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
Пълна програма
  • 13:00
    В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
  • 14:55
    Изборът на Адел Биографичен, Исторически Франция 2011
  • 16:25
    Път към Рая Драма САЩ 2005
  • 17:55
    Сниф и призрачният замък Семеен Холандия 2010
Пълна програма
  • 12:20
    All This Panic
  • 13:40
    California Dreams
  • 15:00
    Hell on Wheels
  • 16:00
    Orion: The Man Who Would Be King
Пълна програма
  • 12:00
    Мисията игрален филм /Великобритания, 1986г./, режисьор Ролан Жофе, в ролите: Робърт Де Ниро, Джеръми Айрънс, Ейдън Куин и др.(12)
  • 14:00
    Европейско първенство по художествена гимнастика: отборно /жени/
  • 15:50
    Европейско първенство по художествена гимнастика: ансамбли /девойки/
  • 17:50
    Футбол: Мексико - Италия - среща от световното първенство за юноши под 20 г.
Пълна програма
  • 12:30
    Патилата на Спас и Нели игрален филм /България, 1987 г./, режисьор Георги Стоев, в ролите: Георги Мамалев, Павел Поппандов, Александра и Николета Кочеви и др.
  • 13:35
    Пътят на буквите документален филм
  • 15:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 15:30
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: ATP 250 Лион Четвърти четвъртфинален мач
  • 15:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 15:30
    Тенис: ATP 250 Лион Първи полуфинален мач
  • 17:30
    Тенис: ATP 250 Лион Втори полуфинален мач
Пълна програма
  • 12:30
    Голф: Европейски тур Made in Denmark presented by FREJA, първа сесия
  • 14:30
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 15:30
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 16:30
    Голф: Европейски тур Made in Denmark presented by FREJA, втора сесия
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Болоня
  • 14:00
    Футбол: Купа на Турция Галатасарай - Ахисарспор, финал за Купата на Турция
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Наполи - Интер
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Аталанта
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Лос Анджелис Галакси - Колорадо Рапидс
  • 14:00
    Футбол: Купа на Франция Рен - Пари Сен Жермен , финал за Купата на Франция
  • 17:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Обзор
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига "Светът на Ла Лига"
Пълна програма
  • 13:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова
  • 15:15
    ТВ пазар
  • 15:30
    "Златоустият Йоан Екзарх" - документален филм
  • 16:30
    "Константин Философ" първа част (1983 г.), (п) Любимите български филми
Пълна програма
  • 13:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 13:25
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 14:00
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

Viasat History 13:20
Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 1
Fox Life 13:20
Уил и Грейс - десети сезон, еп. 13
EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
bTV 13:30
Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.53

Всички предавания

Спорт

Film Plus 13:40
Тенис: Анжелик Кербер - Каролина Плишкова (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Nova Sport 14:00
Футбол: Страсбург - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 14:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

Fen TV 13:20
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
FilmBox Extra 13:25
В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
TV1 13:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}