ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    Вяра и общество с Горан Благоев предаване за религия и култура
  • 15:00
    Пътят към светлината документален филм за телевизия "Алма Матер"
  • 15:30
    Ваканцията на малкия Никола детски игрален филм /Франция, 2014г./, режисьор Лоран Тирар, в ролите: Валери Льомерсие, Кад Мерад, Доминик Лаванан и др.
  • 17:10
    Скритият език на парите Вилхелм Тел - легенда или действителност
Пълна програма
  • 13:00
    "Джем и холограмите" - приключенски, семеен (САЩ, 2015), режисьор Джон Чу, в ролите: Обри Пийпълс, Стефани Скот, Аурора Перино, Хейли Кийоко, Нейтън Мур, Джулиет Луис и др.
  • 15:30
    "Аламинут: Добре дошли в България" - скеч шоу
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
Пълна програма
  • 12:50
    "Децата на въздушния Бъд" - с уч. на Джейн Кар, Партик Краншоу, Тайлър Фодън, Карън Холнес и др.
  • 14:30
    "Хъни 2" - с уч. на Лонет Маккий, Катерина Греъм, Ранди Уейн, Сейшел Габриел и др.
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 13:15
    Полдарк - сериал, историческа драма /п./
  • 14:15
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
  • 14:45
    Телепазарен прозорец
  • 15:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева
Пълна програма
  • 12:30
    Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 14:05
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 6, драма, САЩ, 2016
  • 15:05
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 7, драма, САЩ, 2016
  • 16:05
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 8, драма, САЩ, 2016
  • 17:05
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 9, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 13:45
    Дивият Индокитай: Китай
  • 14:40
    Дивият Индокитай: Малайзия
  • 15:35
    Дивият Индокитай: Тайланд
  • 16:30
    Вълци и воини: Вълци на свобода
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Концерт на Мая Нешкова
  • 15:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:50
    Формула Е: Първенство на FIA
  • 14:55
    Спортен преглед
  • 20:00
    Новини
  • 20:03
    Футбол за Купата на Германия
Пълна програма
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:20
    Hit Mix
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 14:00
    Добър ден с БНТ 2
  • 15:00
    Ленти и документи документален филм
  • 16:15
    Служебно положение ординарец /150 години от рождението на писателя Георги Стаматов/ игрален филм по идея от разказа "Вестовой Димо" на Георги Стаматов /България, 1978 г./, режисьор Киран Коларов, в ролите: Елефтери Елефтеров, Цветана Манева, Петър Деспото
  • 17:30
    На опера с БНТ 2: "Сън в лятна нощ" /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 13:59
    The Tom and Jerry Show
  • 14:50
    The HAPPOS Family
  • 15:00
    Pink Panther and Pals - Elements
  • 15:07
    Pink Panther and Pals - Elements
Пълна програма
  • 13:15
    "Библиотекарят 3: Проклятието на бокала на Юда" - приключенски, екшън, комедия (тв филм, САЩ, 2008), режисьор Джонатан Фрейкс, в ролите: Ноа Уайли, Стана Катич, Брус Дейвисън, Боб Нюхарт, Джейн Къртин и др.
  • 15:00
    "Твърде лично" - сериал, с.2 еп.12, 13
  • 17:00
    "Дивата муха" - предаване за екстремни спортове, еп.19
  • 17:30
    "Мисия Моят Дом" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.7
Пълна програма
  • 13:45
    "Безумна любов" - романтичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Шона Фести, в ролите: Габриела Уайлд, Алекс Петифър, Брус Гринууд, Джоли Ричардсън и др.
  • 16:00
    "Море от любов" - криминален, романтичен (САЩ, 1989), режисьор Харолд Бекър, в ролите: Ал Пачино, Елън Баркин, Джон Гудман, Майкъл Рукър, Уилям Хики, Ричард Дженкинс, Пол Калдерон и др.
  • 18:15
    "Мястото отвъд дърветата" - криминален, трилър (САЩ, 2012), режисьор Дерек Сиънфранс, в ролите: Райън Гослинг, Брадли Купър, Ева Мендес, Махършала Али, Бен Менделсон, Олга Мередис и др.
  • 21:00
    "Бандата на Оушън 3" - трилър, криминален (САЩ, 2007), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Джордж Клуни, Брад Пит, Мат Деймън, Елиът Гулд, Ал Пачино, Дон Чийдъл, Кейси Афлек, Карл Райнър, Елън Баркин, Венсан Касел, Анди Гарсия и др.
Пълна програма
  • 14:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.13 еп.12
  • 15:00
    "Кухня" - сериал
  • 17:00
    "Барът на Пепе" - сериал
  • 20:30
    "Кунг-фу панда 2" - анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2011), режисьор Дженифър Ю Нелсън
Пълна програма
  • 12:00
    "Сега и завинаги" - сериал, с2 еп.51 - 53
  • 15:15
    "Пълна промяна: Любовта не отслабва" - риалити (САЩ), еп.4
  • 16:15
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5 еп.23
  • 16:45
    Телешоп
Пълна програма
  • 13:55
    Малки Титани: В готовност! Най-доброто от "Малките титани"
  • 14:07
    Малки Титани: В готовност
  • 14:16
    Малки Титани: В готовност
  • 14:26
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 13:25
    "Рокауей", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Дж. Будиън, с Кейдрик Салати, Максуел Апъл, Джеймс Диджакомо, Танър Флуд, Колин Кричли, [12+]
  • 14:55
    "Състояние на връзката", комедия, Великобритания, 2019; реж. Стивън Фриърс, с Розамунд Пайк, Крис О’Дауд, [12+]
  • 16:40
    "Ванила Скай", романтичен трилър, САЩ, 2001; реж. Камерън Кроу, с Том Круз, Пенелопе Круз, Камерън Диас, Кърт Ръсел, Джейсън Лий, [15+]
  • 19:00
    "Взлом", драма, Великобритания, 2006; реж. Антъни Мингела, с Джуд Лоу, Жулиет Бинош, Робин Райт Пен, Мартин Фрийман, Рафи Гаврон, [15+]
Пълна програма
  • 13:45
    "Марио", драма, Швейцария, 2018; реж. Марсел Гислер, с Макс Хубахер, Аарон Алтарас, Йеси Моравек, Юрг Плюс, Доро Мюглер, [15+]
  • 15:45
    "Студена планина", военна драма, САЩ, 2003; реж. Антъни Мингела, с Джуд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Илийн Аткинс, Брендън Глийсън, [15+]
  • 18:15
    "Името на жената", драма, Италия, 2018; реж. Марко Тулио Джордана, с Кристиана Капотонди, Валерио Бинаско, Стефано Скандалети, Микела Ческон, Бебо Сторти, [12+]
  • 19:45
    "Следите", ужаси - трилър, САЩ, 2002; реж. М. Найт Шаямалан, с Мел Гибсън, Хоакин Финикс, Рори Кълкин, Абигейл Бреслин, Чери Джоунс, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    State of America with Kate Bolduan
  • 14:30
    TBD
  • 15:00
    Smerconish
  • 16:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 14:00
    "Инга Линдстрьом: Къща край езерото" (премиера) - романтичен филм с уч. на Франциска Вулф, Бернд-Кристиан Алтхоф, Естер Швайнс,Силке Матиас и др.
  • 16:00
    "Доня Сандовал" (премиера) - теленовела
  • 17:00
    "Любовта не разбира от думи" (премиера) - сериен филм, 2 епизода
  • 19:00
    "Животът на Кардашиян" (премиера) - риалити
Пълна програма
  • 13:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 6
  • 15:20
    "Драконови войни" - екшън-фантастика с уч. на Джейсън Бер, Аманда Брукс, Робърт Фостър, Крейг Робинсън и др.
  • 17:20
    "Трите хикса" - екшън с уч. на Вин Дизел, Ася Аргенто, Самюел Джаксън, Мартон Сокас, Дани Трейо, Томас Иън Грифит и др. /п/
  • 20:00
    "Дивергенти: Предани" - екшън с уч. на Шейлийн Удли, Тео Джеймс, Наоми Уотс, Джеф Даниълс, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Енсел Елгорт, Маги Кю и др.
Пълна програма
  • 14:00
    Да продадеш колата си: БеЕмВе М5
  • 15:00
    Да продадеш колата си: Рено Алпин
  • 16:00
    Нови скорости с Арън Кауфман: Епизод 8
  • 17:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Епизод 11
Пълна програма
  • 13:50
    Странно или какво?: Човешки сладолед на клечка
  • 14:38
    Странно или какво?: Китайският Колумб
  • 15:26
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Реален ли е късметът?
  • 16:14
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Мисли ли океанът?
Пълна програма
  • 14:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 14:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 15:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 15:30
    Детегледачки в акция
Пълна програма
  • 14:00
    "Чудата наука"
  • 14:30
    "За ума"
  • 15:00
    "Спортна лаборатория"
  • 15:15
    "Загадките на еволюцията"
Пълна програма
  • 14:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 14:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 15:30
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 16:00
    Дискусионен клуб СПОРТ - Спорт
  • 17:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 14:00
    Формула Е: Състезание в Берлин, директно
  • 15:15
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап, директно
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Л'Ен, втори етап, директно
  • 19:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
Пълна програма
  • 13:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали
  • 14:30
    Тенис: Турнир от WTA в Нюрнберг, финал, директно
  • 16:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал, директно
  • 18:30
    Кану - каяк: Световна купа в Познан, спринт
Пълна програма
  • 13:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 4
  • 14:25
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 7
  • 15:15
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 8
  • 16:05
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 13:40
    Pro Bull Riders
  • 14:30
    Pro Bull Riders
  • 15:20
    Night Of The Jumps
  • 16:10
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 13:05
    Феномени /на живо/
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 16:30
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
  • 16:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:40
    Плажни къщи (Series 1): Раят е открит (Episode 4)
  • 14:30
    Евтин дом на плажа (Series 9): Стойността на приятелството в Манта (Episode 6)
  • 14:55
    Евтин дом на плажа (Series 9): Магазин в Сан Хасинто, Еквадор (Episode 7)
  • 15:20
    Евтин дом на плажа (Series 9): Карибски мечти (Episode 8)
Пълна програма
  • 13:20
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 20
  • 14:15
    Династия, еп. 11
  • 15:10
    Династия, еп. 12
  • 16:05
    Милион малки неща, еп. 14
Пълна програма
  • 13:55
    Четири жени и едно погребение - пети сезон, еп. 3
  • 14:55
    Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 2
  • 15:55
    Късметлията - първи сезон, еп. 6
  • 16:50
    Комисар Монталбано - единадесети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 12:45
    "Храбро сърце", анимация, САЩ, 2012; реж. Марк Андрюс, Бренда Чапман, [0+]
  • 14:15
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 16:00
    "Операция Казино", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Андрю Джей Коен, с Уил Феръл, Ейми Поулър, Джейсън Манцукас, Ник Крол, Алисън Толман, [15+]
  • 17:30
    "Всички мои мъже", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Хали Майърс-Шайър, с Рийз Уидърспуун, Пико Алекзандър, Майкъл Шийн, Кандис Берген, Джон Рудницки, [12+]
Пълна програма
  • 13:15
    Жените на Третия райх
  • 14:10
    Първите хора, сезон 1, еп. 3
  • 15:10
    Господари на тихоокеанския бряг, сезон 1, еп. 2
  • 16:10
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 13:45
    Проектът невъзможен: Да покориш леда
  • 14:45
    Планинари: Ръбът на Земята
  • 15:40
    Американски антиквари: Бетонна джунгла
  • 16:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Френска му работа
Пълна програма
  • 13:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 14:30
    Дестинация България
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 14:00
    "Конни"
  • 14:25
    "Кайю"
  • 14:45
    "Дот"
  • 15:10
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    "Парчета от реалността"
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 12:40
    "Характер" - игрален филм с Павлик Янсен Оп Де Хаар, Ян Деклер.
  • 14:45
    "Астерикс на Олимпийските игри" - приключенски / семеен филм с Жерар Депардийо, Кловис Корнийак.
  • 16:40
    "По часовниковата стрелка" - игрален филм с Джон Клийз, Пени Ледърбароу.
  • 18:20
    "Супергеройски филм" - екшън филм / комедия с Дрейк Бел, Лесли Нилсен.
Пълна програма
  • 14:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 17:00
    "Бийч клуб" на Линдзи Лоън
Пълна програма
  • 13:30
    MTV Unplugged: Biffy Clyro
  • 14:15
    a-ha: MTV Unplugged
  • 15:00
    MTV Rewind: 2015
  • 16:15
    MTV Asks James Arthur
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 13:55
    Дневници на лошото време, сезон 1, еп. 2
  • 14:45
    Дневници на лошото време, сезон 1, еп. 3
  • 15:40
    Дневници на бедствията 2015
  • 16:35
    Дневници на бедствията 2016
Пълна програма
  • 14:00
    Интернет: 50 години онлайн, еп. 1
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 7
  • 18:00
    Враждебната планета, еп. 1
Пълна програма
  • 13:50
    Кървави врагове: Хипопотам срещу лъв, еп. 1
  • 14:40
    Битка за прайда, еп. 1
  • 15:30
    Лъв срещу жираф, еп. 1
  • 16:20
    Историята на едно хиеново куче, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 32-ри епизод /п/
  • 16:30
    Студио "Лига 2", директно
  • 17:00
    Футбол: Финален плейоф на английската Лига 2, директно
Пълна програма
  • 13:15
    Премиера. "Животът на живо"
  • 16:00
    Филм "Гараж"
  • 17:55
    "Ексклузивно" с Дмитрий Борисов
  • 19:30
    "Днес вечерта"
Пълна програма
  • 14:00
    "Промо" - новите хитове
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 15:00
    "Бъди звезда" - фен предаване
Пълна програма
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 14:10
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 14:40
    "От извора" - българска народна музика
  • 15:00
    "По ноти" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 12:55
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 15:40
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:00
    "Всичко за Вас: Моден дуел" - шоу
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 14:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 15:00
    Mобил 1 - магазинно предаване
  • 15:30
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 11:10
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 15:00
    Формула 1 за Голямата награда на Монако в Монте Карло, тренировка
  • 15:45
    Формула 1 за Голямата награда на Монако в Монте Карло, квалификация
  • 17:45
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
Пълна програма
  • 13:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 16:20
    "Бялата гвардия"
  • 17:50
    "Изкуственият отбор"
  • 20:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Ехо от седмицата"
  • 16:30
    "Американски ликбез. Първите щати на Америка"
Пълна програма
  • 13:15
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 16:05
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
  • 14:15
    Актуален репортаж
  • 14:40
    Класическа музика
  • 15:00
    Кратки Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 13:00
    Barbie in: Die Super-Prinzessin
  • 14:10
    Barbie - Traumvilla-Abenteuer
  • 14:40
    Spirit: wild und frei
  • 15:10
    Friends - Freundinnen auf Mission
Пълна програма
  • 14:00
    60 минути - предаване на Телемедиа
  • 15:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 15:15
    Живот на родолюбец - документален филм
  • 16:00
    На фокус - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 14:00
    Шокиращи семейни тайни: Епизод 4
  • 15:00
    Къща от лотарията: Късметлии в Кейп Код
  • 15:30
    Къща от лотарията: Семеен късмет
  • 16:00
    Къща от лотарията: Мечти във Флорида
Пълна програма
  • 14:00
    10 български владетели, управлявали най-дълго
  • 14:30
    WWF - Местни видове в Русенски Лом
  • 15:00
    Импресия Гърция
  • 15:30
    Модерното изкуство на Китай
Пълна програма
  • 14:00
    Титаник: Загадки в музея
  • 15:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Шотландия на Уилям Уолъс (Episode 3)
  • 16:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Бостън (Episode 4)
  • 17:00
    Живот край езеро (Series 2): Пица край езерето (Episode 13)
Пълна програма
  • 14:00
    Титаник: Загадки в музея
  • 15:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Шотландия на Уилям Уолъс (Episode 3)
  • 16:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Бостън (Episode 4)
  • 17:00
    Живот край езеро (Series 2): Пица край езерето (Episode 13)
Пълна програма
  • 14:05
    Мумията се завръща, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2001
  • 16:15
    Мумията: Гробницата на Императора Дракон, Китай,Германия,САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2008
  • 18:00
    Остатъкът от деня, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1993
  • 20:15
    Кралят на скорпионите 3: Изкуплението, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2012
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 1
  • 15:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 5
  • 16:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 17
  • 16:30
    Нина Бабич: Моята френска пекарна, еп. 5
Пълна програма
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 12:30
    20 години по-млад Комедия, Романтичен 2013
  • 14:08
    БСП - Бесни Страшни Пенсии Екшън 2010
  • 16:00
    Седмото джудже Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 17:28
    Рицарят Ръждивко Еп. 39 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 12:50
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:55
    "Бебета животни: сладки и диви" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци
  • 20:10
    "ВИП професионалисти по кучетата" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:55
    Психаротерапия - първи сезон, еп. 8
  • 14:25
    Обявявам ви за законни Чък и Лари - игрален филм, еп. 1
  • 16:45
    Кости - втори сезон, еп. 2
  • 17:40
    Кости - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 14:00
    STEVEN MEISEL STORY
  • 14:25
    F-PEOPLE
  • 14:30
    STEVEN MEISEL STORY
  • 14:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Welcome To The Weekend!
  • 16:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Party Hits
Пълна програма
  • 13:40
    "Кеш и Кари" - 11 и 12 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 71, 72, 73, 74 и 75 еп.
  • 16:35
    "Бърз отклик" - 3 еп.
  • 17:00
    "Истински спасителни операции" - 17 и 18 еп.
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    прогноза за времето и спорт
Пълна програма
  • 12:30
    "Космосът между нас" - приключенски филм с уч. на Ейса Бътърфийлд, Брит Робъртсън, Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Б. Д. Уонг, Трей Тъкър, Скот Такеда, Сара Миник, Лорън Майърс, Морс Бикнел и др.
  • 15:00
    "Спасителен отряд" - екшън с уч. на Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Мелиса Сейджмилър, Джон Хърд, Нийл Макдоноу, Кланси Браун и др. /п/
  • 18:00
    "Уил и Грейс" - сериал, сезон 1, 2 епизода
  • 19:00
    "Черният списък: Изкуплението" - сериал
Пълна програма
  • 13:45
    Cake Boss: Players, Lawyers, and Pranksters
  • 14:10
    Cake Boss: Operation Tank Cake
  • 14:30
    Deadliest Catch: When Hell Freezes Over
  • 15:15
    Deadliest Catch: We're Not In Kansas Anymore...
Пълна програма
  • 13:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Вегас по всяко време (Episode 8)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Сериозни сандвичи (Episode 9)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Международна кухня (Episode 10)
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): На корем (Episode 11)
Пълна програма
  • 14:00
    Опасният Хенри
  • 14:25
    Опасният Хенри
  • 14:55
    Аз съм Франки
  • 15:25
    Аз съм Франки
Пълна програма
  • 14:00
    Формула Е: Състезание в Берлин, директно
  • 15:15
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап, директно
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Л'Ен, втори етап, директно
  • 19:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
Пълна програма
  • 12:45
    "Храбро сърце", анимация, САЩ, 2012; реж. Марк Андрюс, Бренда Чапман, [0+]
  • 14:15
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 16:00
    "Операция Казино", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Андрю Джей Коен, с Уил Феръл, Ейми Поулър, Джейсън Манцукас, Ник Крол, Алисън Толман, [15+]
  • 17:30
    "Всички мои мъже", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Хали Майърс-Шайър, с Рийз Уидърспуун, Пико Алекзандър, Майкъл Шийн, Кандис Берген, Джон Рудницки, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:00
    The Lion Guard
  • 14:30
    The Lion Guard
  • 15:00
    The Lion Guard
  • 15:30
    Gigantosaurus
Пълна програма
  • 14:00
    Опасният Хенри
  • 14:25
    Опасният Хенри
  • 14:55
    Аз съм Франки
  • 15:25
    Аз съм Франки
Пълна програма
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 13:25
    Последна вечер в...: Да се удавиш от мъка
  • 14:20
    Последна вечер в...: Убийство в тунела
  • 15:15
    Предателства: Да флиртуваш със смъртта
  • 16:10
    Гробовни тайни: Десет седмици по-късно
Пълна програма
  • 14:05
    Clubland: Bayern Munich
  • 14:30
    National Icons: Lahm vs Kimmich
  • 15:00
    Fight Stars: Gennady Golovkin
  • 15:25
    Clubland: Manchester United
Пълна програма
  • 13:50
    Madfin Shark Series
  • 14:15
    Sasquatch Mountain Man
  • 14:35
    Sasquatch Mountain Man
  • 15:00
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 13:45
    Проектът невъзможен: Да покориш леда
  • 14:45
    Планинари: Ръбът на Земята
  • 15:40
    Американски антиквари: Бетонна джунгла
  • 16:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Френска му работа
Пълна програма
  • 13:00
    Интернет: 50 години онлайн, еп. 1
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 7
  • 17:00
    Враждебната планета, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    "Джем и холограмите" - приключенски, семеен (САЩ, 2015), режисьор Джон Чу, в ролите: Обри Пийпълс, Стефани Скот, Аурора Перино, Хейли Кийоко, Нейтън Мур, Джулиет Луис и др.
  • 15:30
    "Аламинут: Добре дошли в България" - скеч шоу
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
Пълна програма
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 14:30
    Кървава битка; екшън, драма, Хонконг, 1972
  • 16:20
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 13, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 17:20
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 1, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 13:15
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 2, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 14:15
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 3, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 15:15
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 16:20
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2013
Пълна програма
  • 13:15
    Първите 48 часа: В лошо настроение/Грубиянът
  • 14:10
    Първите 48 часа: Стая за нощта/Бездомният
  • 15:05
    Неразрешени случаи: Турникетът/Изгарящо желание
  • 16:05
    Неразрешени случаи: Преследване
Пълна програма
  • 12:15
    Незабравимата 39-та
  • 14:40
    Време на падение
  • 16:30
    Невидим знак
  • 18:25
    Последно убежище
Пълна програма
  • 13:15
    Премьера. "Живая жизнь" (12+)
  • 16:00
    Лия Ахеджакова, Ия Саввина, Светлана Немоляева, Валентин Гафт, Андрей Мягков, Георгий Бурков в фильме "Гараж" (0+)
  • 17:55
    "Эксклюзив" с Дмитрием Борисовым (16+)
  • 19:30
    "Сегодня вечером" (16+)
Пълна програма
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 1 с
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 5 с
  • 16:05
    Т/с "Чкалов", 1 с
  • 17:05
    Т/с "Чкалов", 2 с
Пълна програма
  • 12:50
    Дневной поезд. Х/ф
  • 14:30
    Когда его совсем не ждешь. Х/ф
  • 17:50
    Привет, Андрей!
  • 20:00
    Вести в субботу
Пълна програма
  • 13:45
    Instant Mom
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:00
    Hung Voyeur Gets Love From Roomie (18+)
  • 14:10
    Slide It In Secretly (18+)
  • 14:36
    Sexy Babe Orgasms on Doctor's Cock (18+)
  • 15:00
    Peacocking (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - I и II полуфинали (WTA International - повторение)
  • 16:00
    Пряко: Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - финал (WTA International)
  • 18:30
    Тенис: Ифан Уан - София Кенин (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко; WTA International - финал, повторение)
  • 21:00
    "Ла Лига Архивите: Джузепе Роси и Рафа Маркес" - документален филм
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:25
    Борсова информация
  • 14:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 03:40
    Thunderstrike Fight League 17, "The Night of Truth", Lublin, Poland, 25.05.2019
Пълна програма
  • 14:00
    Thrillbillies
  • 14:30
    Firsthand 13
  • 14:45
    Matty Manners Surfboards
  • 15:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 13:55
    Мощта на вулканите (Series 1): Години без лято (Episode 1)
  • 14:50
    Свирепа Земя (Series 2): Наводненията в Албърта (Episode 1)
  • 15:40
    Супер-ветеринар (Series 5): Лола, Санди и Муджи (Episode 7)
  • 16:25
    Супер-ветеринар (Series 5): Симба, Като и Тайний (Episode 8)
Пълна програма
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 14:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 15:00
    "Моята улица" - документална поредица
  • 15:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 13:30
    Swan Lake, choreography by Graeme Murphy, Australian Ballet
  • 15:45
    InterMezzo
  • 17:30
    Draghi: Il terremoto, by Vincent Dumestre - Misteria Paschalia
  • 18:55
    Teodor Currentzis conducts Verdi's Requiem in Milano
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
  • 15:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 45-и епизод /п/
  • 16:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 32-ри епизод /п/
  • 17:00
    Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, шести финален мач на Западната конференция на НБА /п/
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - финал (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 16:00
    Пряко: Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - финал (WTA International)
  • 18:30
    "Ла Лига Оригиналът" - документален филм
  • 19:00
    Футбол: Хетафе - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 14:00
    Головете на сезона в английската Висша лига (2018-19) /п/
  • 15:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 44-и епизод /п/
  • 15:30
    Студио "Формула 1", директно
  • 16:00
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Монако, директно
Пълна програма
  • 13:25
    Последна вечер в...: Да се удавиш от мъка
  • 14:20
    Последна вечер в...: Убийство в тунела
  • 15:15
    Предателства: Да флиртуваш със смъртта
  • 16:10
    Гробовни тайни: Десет седмици по-късно
Пълна програма
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    Документален филм
  • 17:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 13:35
    "Купихме си зоопарк ", драма, САЩ, 2011; реж. Камерън Кроу, с Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Маги Елизабет Джоунс, [12+]
  • 15:40
    "Най-екзотичният хотел "Мариголд" ", комедия, Великобритания, 2011; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Бил Най, Пенелопе Уилтън, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
  • 17:45
    "Спийд рейсър", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Лари Уашовски, Анди Уашовски, с Емил Хърш, Кристина Ричи, Сюзан Сарандън, Матю Фокс, Джон Гудман, [12+]
  • 20:00
    "Отмъстителите: Война без край", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Робърт Дауни Джуниър, Крис Хемсуърт, Марк Ръфало, Крис Евънс, Скарлет Йохансон, [12+]
Пълна програма
  • 13:10
    "Соло: История от Междузвездни войни", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Рон Хауърд, с Олдън Ерънрайх, Джунас Суотамо, Уди Харелсън, Емилия Кларк, Доналд Глоувър, [12+]
  • 15:25
    "Милиарди ІV, 3 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Нийл Бъргър, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 16:20
    "Чудотворци I, 5 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Морис Марабъл, с Даниъл Радклиф, Стив Бушеми, Джералдин Висуонатън, Карън Сони, Саша Компер, [12+]
  • 16:40
    "Законът на Артур I, 5 еп.", комедия, Германия, 2018; реж. Кристиан Цюберт, с Ян Йозеф Лийферс, Мартина Гедек, Нора Чирнер, Кристина До Рего, Роналд Кукулис, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Обратен ход (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Из природата на Северозапада: Поречието на Лом и горите (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 13:55
    Зак и Квак
  • 14:15
    Топ Кадети
  • 14:40
    Пес Патрул
  • 15:10
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 13:40
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 4, САЩ, военен, 2015
  • 14:20
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 3, Канада, военен, 2016
  • 15:05
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 4, Канада, военен, 2016
  • 15:50
    Мускетарите, сезон 2, еп. 9, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
Пълна програма
  • 12:55
    На Кайманите Драма САЩ 2009
  • 14:25
    Войната в "Роял палас" Комедия, Исторически Франция 2012
  • 16:10
    Бах и Ботин Семеен Франция 1986
  • 17:50
    Розата на Натали Семеен САЩ 1998
Пълна програма
  • 12:55
    Първото куче Семеен САЩ 2010
  • 14:30
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки Биографичен, Семеен, Драма Канада 2005
  • 15:55
    Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
  • 17:35
    Проект "Динозавър" Приключенски, Трилър Великобритания 2012
Пълна програма
  • 14:05
    Благодаря, татко, благодаря, мамо Комедия Франция 2010
  • 15:35
    Въпрос на шанс Семеен Белгия, Холандия 2011
  • 17:00
    Сниф залавя крадеца Семеен Холандия 2010
  • 18:20
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
Пълна програма
  • 13:20
    Midnight Return: The Story of Billy Hayes and Turkey
  • 15:00
    Hello Carter
  • 16:20
    Collider
  • 17:40
    Newman
Пълна програма
  • 12:30
    Live Recap FIM X-Trial 2019
  • 14:30
    Live Recap Vans Pro Park Series 2018
  • 15:00
    Live British Talent Cup - Donington, UK
  • 16:00
    My Road Season 1
Пълна програма
  • 13:30
    Анна документален филм /копродукция, 1993г./, режисьор Никита Михалков
  • 15:05
    Европейско първенство по художествена гимнастика: финали на уредите /жени/
  • 17:55
    Ролан Гарос - първи сервис магазинна програма
  • 18:20
    Баскетбол: Втора финална среща от Националната баскетболна лига
Пълна програма
  • 13:00
    Капитан Петко войвода тв сериен филм /4 епизод/
  • 14:30
    Легендата 7:2 документален филм
  • 15:00
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/
  • 15:30
    Туризъм.бг
Пълна програма
  • 13:30
    Тенис: ATP 250 Лион Втори полуфинален мач
  • 15:30
    Тенис: ATP 250 Лион Финал
  • 18:00
    Футбол: Холандска Ередивизи първи плейоф финал за Лига Европа
  • 20:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за голямата награда на Франция
Пълна програма
  • 12:30
    Голф: Европейски тур Made in Denmark presented by FREJA, първа сесия
  • 14:30
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 15:30
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 16:30
    Голф: Европейски тур Made in Denmark presented by FREJA, втора сесия
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Барса ТВ "Ето'о" първа част , документален филм
  • 15:00
    Футбол: Италианска Серия А "Преди кръга"
  • 15:30
    Студио "Футбол"
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Ейбар
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Сосиедад - Барселона
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетик Билбао - Реал Мадрид
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Жирона
Пълна програма
  • 14:00
    ТВ пазар
  • 14:30
    "Професия Турист": Сардиния (ІІ част)
  • 15:00
    "Цветен следобед" - избрано от следобедния блок на БСТВ с Елена Пенчукова
  • 16:30
    "Златоустият Йоан Екзарх" - документален филм
Пълна програма
  • 14:05
    "НАШПОТРЕБНАДЗОР"
  • 15:05
    "СВОЯ ИГРА"
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 16:20
    "ОДНАЖДЫ..."
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 14:05
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
Fox Crime 14:05
Безследно изчезнали - пети сезон, еп. 11
AXN Black 14:10
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
AXN 14:15
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2016
e-kids 14:15
Кърби - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

EuroNews 14:15
Спорт
Eurosport HD 14:50
Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
Eurosport 14:50
Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
Ring.BG 15:00
Футбол, Купа на африканските нации: полуфинал 1
Diema Sport 15:00
Футбол: Арда - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 14:05
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
FilmBox Plus 14:10
Коко Биографичен Франция 2008
AXN Black 14:10
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
Vivacom Arena 14:11
Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013
AXN 14:15
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}