ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    Госпожо Държавен секретар 22-сериен тв филм /САЩ, 2014г./, 1 епизод, режисьор Барбара Хол, в ролите: Тея Леони, Тим Дейли, Джефри Аренд и др.
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Код 202 тв филм /7 епизод/ (12)
Пълна програма
  • 21:00
    "MasterChef" - кулинарно шоу, с.5
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Като две капки вода" (нов сезон) - риалити, финал
  • 23:00
    Новините на NOVA
  • 23:30
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 21
Пълна програма
  • 22:15
    Вътрешно разследване - криминален сериал
  • 23:15
    Ликвидация - криминален сериал
Пълна програма
  • 22:00
    ИмоТиТе с Христо Николов /п./
  • 22:30
    Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 21:55
    Полунощ в стаята на сенките; драма, мистерия, САЩ, 2009
  • 23:50
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 7, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 22:00
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Акула
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Кученце се прибира у дома
  • 23:50
    Риболов или смърт: Епизод 7
Пълна програма
  • 22:10
    "На ножъ" - документална поредица
  • 22:25
    Интервю
  • 23:00
    "Държавата днес" (п)
  • 23:25
    "В окото на бурята" (п)
Пълна програма
  • 22:00
    Новото познание /п/
  • 22:30
    Срещи на първия ред: "Красимир Узунов с полк. Борис Дрангов" документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Моя любов /композиторът Стефан Димитров на 70 години/ концерт
Пълна програма
  • 22:21
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:28
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:40
    My Knight and Me
  • 22:50
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Разобличен" - фентъзи, криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Гий Малик Линтън, в ролите: Ана де Армас, Киану Рийвс, Кристофър Макдоналд, Мира Сорвино, Санди Техада и др. [16+]
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Мъжът с желязното сърце" - биографичен, военен (САЩ, Франция, Великобритания, Белгия, 2018), режисьор Седрик Жименез, в ролите: Джейсън Кларк, Розамунд Пайк, Джак О`Конъл, Джак Рейнър, Миа Вашиковска, Стивън Греъм, Ноа Джуп и др. [14+]
  • 23:30
    "Пълен контакт" - екшън, трилър (България, Германия, САЩ), режисьор Дани Лърнър, в ролите: Долф Лунгрен, Джина Мей, Майкъл Паре, Башар Рахал, Лес Уелдън, Александър Кадиев и др. [16+]
Пълна програма
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, eп.19, 20
  • 23:00
    "Кухня" - сериал, с.2 еп.7, 8
Пълна програма
  • 22:00
    "Любов на инат" - сериал, еп.54
  • 23:00
    "Градско момиче" - сериал, еп.18
Пълна програма
  • 22:10
    Стивън Вселенски
  • 22:25
    Анджело е върхът
  • 22:35
    Анджело е върхът
  • 22:45
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 21:00
    "Всичко, което ни разделя", трилър - драма, Франция, 2017; реж. Тиери Клифа, с Катрин Деньов, Даян Крюгер, Некфу, Никола Дювашел, Себастиан Убани, [18+]
  • 22:40
    "Съучастникът", криминален екшън, САЩ, 2004; реж. Майкъл Ман, с Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит, Марк Ръфало, Питър Бърг, [15+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Вихърът на танца", музикална драма, САЩ, 1984; реж. Хърбърт Рос, с Кевин Бейкън, Лори Сингър, Джон Литгоу, Даян Уийст, Кристофър Пен, [12+]
  • 23:15
    "Банши, Пенсилвания I, 9 еп. - Все ще се прави на каубой", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Мигел Шапочник, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
  • 23:00
    CNN Today
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
  • 22:30
    "Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Кралят на скорпионите: Походът на силата" - приключенски екшън с уч. на Виктор Уебстър, Елън Холман, Уил Кемп, Бари Бостуик, Рутгер Хауър, М.Емет Уолш и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Строителство в Аляска: Свирепи катерици
  • 22:30
    Битки за багаж: Епизод 4
  • 23:00
    Строежи извън цивилизацията: Вила край потока
Пълна програма
  • 22:00
    Какво се случи след това?: Епизод 9
  • 22:25
    Какво се случи след това?: Епизод 10
  • 22:50
    Тайни под земята: Мистерията на вулкана - идва ли денят на Страшния съд?
  • 23:40
    Как са го направили?: Епизод 18
Пълна програма
  • 21:30
    Soy Luna
  • 22:30
    Пени от М.А.Р.С.
  • 23:00
    Групата на Алекс
  • 23:30
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 22:00
    "Вълшебствата на Худини"
  • 22:45
    "Знаеш ли как… Клипове?"
  • 23:00
    "Обикновени чудеса"
Пълна програма
  • 21:30
    Баровки - сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 22:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 22:40
    Новини
  • 22:45
    Тенис: Открито първенство на Франция, дуел на деня
  • 23:45
    Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Бундеслига, плейоф за участие в първа Бундеслига, директно
  • 23:15
    Новини
  • 23:20
    Куриози
  • 23:45
    Тенис: Открито първенство на Франция, втори ден
Пълна програма
  • 22:00
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 6
  • 22:45
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 2
  • 23:35
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    Immaf European Open
  • 22:50
    Immaf European Open
  • 23:40
    Dew Tour Highlights
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:00
    Възкръснали имения (Series 2): Всичко за острова (Episode 7)
  • 22:25
    Възкръснали имения (Series 2): Дрешник, достоен за кралица (Episode 8)
  • 22:50
    Ловци на къщи (Series 72): В търсене на европейски стил в Пенсилвания (Episode 3)
  • 23:15
    Ловци на къщи (Series 72): Ерген иска култово място в центъра на Синсинати (Episode 4)
Пълна програма
  • 22:00
    Династия, еп. 14
  • 22:55
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 8
  • 23:50
    Скрити доказателства - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 22:00
    Новите мистерии на Мис Фишър, еп. 4
  • 23:55
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 12
Пълна програма
  • 21:00
    "Игра на тронове: Последният страж", документален, САЩ, 2019; реж. Джийни Финли, [15+]
  • 23:05
    "Хищникът", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Шейн Блек, с Бойд Холбрук, Треванте Роудс, Джейкъб Трембли, Кийгън-Майкъл Кий, Оливия Мън, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 1
  • 22:55
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 4
  • 23:50
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера Прокълнатото злато от Гражданската война: Завръщането
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Съединени заложни щати
Пълна програма
  • 22:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 23:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 22:15
    "Конни"
  • 22:40
    "Кайю"
  • 23:00
    "Прави като маймунката"
  • 23:15
    "Дот"
Пълна програма
  • 22:15
    "Всичко коз" - политическо токшоу /п/
  • 23:00
    НОВИНИ
  • 23:15
    "Патарински Live"- /п/
Пълна програма
  • 21:45
    US Топ
  • 22:45
    CAUETivi
  • 23:45
    Интеграл
Пълна програма
  • 21:25
    "Човекът с отговорите" - комедия / романтичен филм с Джеф Даниелс, Лорън Греъм.
  • 23:00
    "Смъртоносен удар" - екшън / криминален със Стивън Сегал, Айзек Хейз.
Пълна програма
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 22:20
    Jess Glynne: MTV Crashes Plymouth
  • 22:45
    Rudimental: MTV Crashes Plymouth
  • 23:05
    Clean Bandit Live @ V Festival...
  • 23:30
    Nas @ Ibiza Rocks 2014
Пълна програма
  • 22:05
    Мракът: Природата нощем, сезон 1, еп. 3
  • 23:00
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 1
  • 23:50
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 5
Пълна програма
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
  • 23:00
    Границата, еп. 4
Пълна програма
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 5
  • 22:25
    Юконски ветеринар, еп. 5
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 1
Пълна програма
  • 22:15
    Футбол: Нюпорт Каунти - Транмиър Роувърс, финален плейоф на английската Лига 2 /п/
Пълна програма
  • 21:30
    Премиера. "Мама Лора". Сериен филм
  • 23:30
    Премиера. "Голямата игра"
Пълна програма
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 22:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 22:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 22:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:10
    Игрален филм
Пълна програма
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:30
    Класическа музика
  • 23:30
    "Прокудени ..." с водещ Стоян Райчевски /повторение /
Пълна програма
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • 22:20
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 23:00
    Един ден край Фотиново - документална поредица
Пълна програма
  • 22:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 5
Пълна програма
  • 22:00
    Пътуване към скалите, част 1
  • 22:30
    Forever happy
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.10
  • 23:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 22:00
    Легендарни места (Series 1): Мистерията на кристалните черепи (Episode 7)
  • 22:30
    Легендарни места (Series 1): Емблематични места (Episode 8)
  • 23:00
    Загадки в музея (Series 15): Преследвани от призраци в Амитивил и много повече (Episode 1)
Пълна програма
  • 22:00
    Легендарни места (Series 1): Мистерията на кристалните черепи (Episode 7)
  • 22:30
    Легендарни места (Series 1): Емблематични места (Episode 8)
  • 23:00
    Загадки в музея (Series 15): Преследвани от призраци в Амитивил и много повече (Episode 1)
Пълна програма
  • 22:00
    Човекът-вълк, САЩ, драма/фентъзи/ужаси, 2010
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 22:00
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване, еп. 2
  • 23:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 22:00
    Какво се случи за Бога? Комедия 2014
Пълна програма
  • 22:00
    Дълбоката държава, еп. 3
  • 22:55
    911 - първи сезон, еп. 4
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 9
Пълна програма
  • 22:00
    ELSA HOSK STORY
  • 22:30
    ELSA HOSK STORY
  • 22:55
    F-PARTIES
  • 23:00
    MASTERPIECES
Пълна програма
  • 22:00
    "Най-злите убийци в света" - 11 еп.
  • 22:50
    "Хладнокръвно" - 4 eп.
  • 23:40
    "Тийнейджъри убийци" - 1 еп.
Пълна програма
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 21:00
    "2012" - екшън-фантастика с уч. на Джон Кюсак, Дани Глоувър, Аманда Пийт, Чиуетел Еджиофор, Танди Нютън, Оливър Плат, Уди Харелсън,Томас МакКарти и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Extreme Engineering: Panama Canal
  • 22:45
    Deadliest Catch: Empty Throne
  • 23:30
    Kitchen Boss: What's in the Pantry?
  • 23:55
    Kitchen Boss: Cooking from the Heart
Пълна програма
  • 21:40
    Екстремни сладкарски войни (Series 1): Емоджи (Episode 19)
  • 22:30
    Торта над тортите (Series 1): Привет, сладкари! (Episode 1)
  • 23:20
    Невероятни сватбени торти (Series 4): Кулата в Пиза (Episode 2)
Пълна програма
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:45
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 22:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 22:40
    Новини
  • 22:45
    Тенис: Открито първенство на Франция, дуел на деня
  • 23:45
    Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Пълна програма
  • 21:00
    "Игра на тронове: Последният страж", документален, САЩ, 2019; реж. Джийни Финли, [15+]
  • 23:05
    "Хищникът", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Шейн Блек, с Бойд Холбрук, Треванте Роудс, Джейкъб Трембли, Кийгън-Майкъл Кий, Оливия Мън, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    Fancy Nancy Clancy
  • 22:30
    Vampirina S2 Splits
  • 22:45
    Vampirina
  • 23:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:45
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 22:00
    Да хванеш убиец: Обаждането на убиеца
  • 23:00
    Убийство в Средния Запад: Епизод 4
Пълна програма
  • 22:20
    The Contenders: Russia 2018: France
  • 22:45
    Clubland: PSG
  • 23:15
    Top 11: France
  • 23:40
    Clubland: Olympique Lyonnais
Пълна програма
  • 22:05
    Familiar Waters
  • 22:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 22:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 23:15
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера Прокълнатото злато от Гражданската война: Завръщането
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Съединени заложни щати
Пълна програма
  • 22:00
    Границата, еп. 4
  • 23:00
    Наръчник на диктатора, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    "MasterChef" - кулинарно шоу, с.5
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:05
    Пазителите на града; екшън, комедия, Хонконг, 1970
  • 23:00
    ТОТАЛКАР; сезон 5, епизод 4, оригинална продукция, спорт, Унгария, 2019
  • 23:35
    Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 3, комедия, драма, Финландия, 2017
Пълна програма
  • 21:30
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 45, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:30
    Профилиране; сезон 7, епизод 10, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 23:45
    Профилиране; сезон 8, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2018
Пълна програма
  • 22:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Убийства в провинцията: Греам Бекхаус
  • 23:00
    Какво направи убиецът после: Сайма Хан
Пълна програма
  • 20:20
    Четецът
  • 22:40
    Шери
Пълна програма
  • 05:00
    "Модный приговор" (6+)
Пълна програма
  • 22:00
    Новости
  • 23:00
    Т/с "Котовский", 1 с
Пълна програма
  • 22:00
    Broad City
  • 22:30
    Broad City
  • 23:00
    Саут Парк
  • 23:25
    Саут Парк
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Реал /М/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Винъс Уилиямс - Андреа Петкович (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 22:15
    Агротема
  • 22:30
    Късна емисия новини
  • 23:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 23:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 22:00
    INTO THE ARCTIC - EP 2
  • 23:30
    TECHNO-SCIENCE - ARQUEOLOGIA EN LA REGION METROPOLITANA Y SUS ALREDEDORES
Пълна програма
  • 07:50
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 22:00
    Many Classic Moments
Пълна програма
  • 22:10
    Ева Браун: Живот и смърт с фюрера (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 23:00
    Парижки мистерии (Series 1): Алън Кардек и раждането на спиритизма (Episode 1)
  • 23:25
    Парижки мистерии (Series 1): Проклятието на фантома (Episode 2)
  • 23:55
    Империята на Хитлер: планът за след войната (Series 1): Британската централа на Хитлер (Episode 4)
Пълна програма
  • 21:00
    "Анфас" - предаване за култура на ТВ1
  • 22:30
    "Животът на звездите" - биографии
  • 23:30
    Серенада
Пълна програма
  • 21:30
    Ian Bostridge, John Butt and the Dunedin Consort at the Misteria Paschalia Festival: Haendel
  • 22:35
    Draghi: Il terremoto, by Vincent Dumestre - Misteria Paschalia
  • 23:55
    InterMezzo
Пълна програма
  • 19:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Манчестър, Великобритания /п/
  • 23:00
    Футбол: Дунав - Септември, първи плейофен мач за 11-то място в Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 21:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Монако /п/
  • 22:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Монако /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Да хванеш убиец: Обаждането на убиеца
  • 23:00
    Убийство в Средния Запад: Епизод 4
Пълна програма
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 21:40
    "Призови ме с твоето име", романтична драма, Италия, 2017; реж. Лука Гуаданиньо, с Арми Хамър, Тимъти Чаламет, Майкъл Стълбарг, Амира Казар, Естер Гарел, [15+]
  • 23:50
    "Фарго ІІІ, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Кийт Гордън, с Юън Макгрегър, Кари Куун, Мери Елизабет Уинстед, Дейвид Тюлис, [18+]
Пълна програма
  • 22:15
    "Убивайки Ийв ІІ, 4 еп.", криминален трилър, САЩ, 2019; реж. Лиза Брюлман, с Джоди Комър, Сандра О, Фиона Шоу, Нина Сосаня, Едуард Блумъл, [15+]
  • 23:00
    "Игра на тронове: Последният страж", документален, САЩ, 2019; реж. Джийни Финли, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    В Кавракирово... с песен на зурни (образователен филм за селски туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    От Отдраница до Дивля (образователен филм за селски туризъм)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 22:20
    Кафенето на Масленка
  • 22:50
    Искрица и Сияйница
  • 23:15
    Искрица и Сияйница
  • 23:25
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 22:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 23:30
    Джеймстаун, сезон 1, еп. 8, Великобритания, 2017
Пълна програма
  • 22:00
    Блекджек Екшън, Комедия, Криминален, Трилър Канада, САЩ 1998
  • 23:35
    Добро поведение Криминален, Драма, Мистерия САЩ 2016
Пълна програма
  • 22:00
    Прешъс: По романа "Подтик" на Сапфир Драма САЩ 2009
  • 23:50
    Непознатата Мистерия, Трилър Италия 2006
Пълна програма
  • 22:00
    Последната присъда Биографичен, Драма Швеция 2012
Пълна програма
  • 22:00
    Crankworx World Tour 2018
  • 23:00
    Live Recap Asia Talent Cup 2019
Пълна програма
  • 22:00
    Милиарди тв филм /11 епизод/ (16)
  • 23:00
    Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - трета финална среща от Националната баскетболна лига
Пълна програма
  • 22:00
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии
  • 22:30
    Вечната музика
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 22:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание за Голямата награда на Шарлът
Пълна програма
  • 21:00
    Баскетбол: Евролига Анадолу Ефес - ЦСКА Москва, финал
  • 23:00
    ММА: Класика от UFC Битки в категория "Сламка"
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Шампионска лига Интер - Тотнъм
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ню Ингланд Революшън - Ди Си Юнайтед
Пълна програма
  • 21:00
    "Процесът" (1968 г.), Любимите български филми
  • 22:30
    Новини
  • 22:45
    "Последният заговор на Сталин" - Киносалон БСТВ
  • 23:30
    Новини - късна емисия (п)
Пълна програма
  • 21:35
    Премьера. Артём Ткаченко в детективном сериале "ЮРИСТЫ" 1-я с., 2-я с.
  • 23:35
    Андрей Соколов в детективе "АДВОКАТ". "Чудеса в решете"
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 22:30
Картър спасява Африка, сезон 1, еп. 8
EPIC Drama 22:50
Версай, сезон 1, еп. 6, Франция, Канада, Автентична историческа поредица, 2015
Viasat Explorer 22:50
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 5
AXN Black 23:00
Ханибал; сезон 3, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2015
bTV Comedy 23:00
Премиера: "Мис Сладкиш" - сериал, еп.3, 4

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 22:45
Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
НТВ Сериал 22:57
ЛИТЕЙНЫЙ серия 118
Diema Sport 2 23:00
Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Бостън Селтикс, мач от НБА /п/
Nova Sport 23:00
Баскетбол: Обрадойро - Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/
Film Plus 23:30
Тенис: WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение

Всички предавания

Филми

Diema Family 22:30
"Дъщеря ми" (премиера) - сериен филм
HBO 2 22:40
"Нито звук", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Красински, с Емили Блънт, Джон Красински, Милисент Симъндс, Ноа Джуп, Кейд Удуърд, [15+]
bTV Cinema 22:45
"Неуредени сметки" - трилър (АЩ, Великобритания, Унгария, Израел, 2011), режисьор Джон Мадън, в ролите: Хелън Мирън, Сам Уърдингтън, Том Уилкинсън, Кирън Хайндс, Джесика Частейн, Йеспер Кристенсен, Мартон Чокаш и др. [14+]
Cinemax 22:50
"Фокстрот", психологическа драма, Израел, 2017; реж. Самуел Маоз, с Лиор Ашкенази, Сара Адлер, Йонатан Ширай, Шира Хаас, Гефен Баркай, [18+]
AXN 22:55
Винаги ще знам какво направи миналото лято; ужаси, мистерия, САЩ, 2006

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}