ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Стани богат тв игра
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.8
  • 21:00
    "MasterChef" - кулинарно шоу, с.5
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Като две капки вода" (нов сезон) - риалити, финал
  • 23:00
    Новините на NOVA
  • 23:30
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 21
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Смарт час с Живка Попатанасова
Пълна програма
  • 19:05
    Скорпион; сезон 3, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 20:05
    Скорпион; сезон 3, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Новобранецът; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 21:55
    Полунощ в стаята на сенките; драма, мистерия, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 19:15
    Риболов или смърт: Епизод 7
  • 20:10
    Нападения на акули 2
  • 21:05
    Меконг: река с душа: Камбоджа
  • 22:00
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Акула
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
Пълна програма
  • 19:00
    Balkan Party
  • 22:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
  • 22:20
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:10
    10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
  • 19:20
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 20:10
    Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/
  • 20:40
    В близък план
Пълна програма
  • 19:08
    The Tom and Jerry Show
  • 19:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:50
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:15
    Ben 10
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп.12
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Твърде лично" - сериал, с.2 еп.16 (последен)
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Разобличен" - фентъзи, криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Гий Малик Линтън, в ролите: Ана де Армас, Киану Рийвс, Кристофър Макдоналд, Мира Сорвино, Санди Техада и др. [16+]
Пълна програма
  • 18:30
    "Рок завинаги" - драма, комедия, музикален (САЩ, 2012), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Джулиан Хоф, Диего Бонета, Том Круз, Алек Болдуин, Брайън Кранстън, Катрин Зита-Джоунс, Малин Акерман, Уил Форт, Мери Джей Блайдж и др.
  • 21:00
    Премиера: "Мъжът с желязното сърце" - биографичен, военен (САЩ, Франция, Великобритания, Белгия, 2018), режисьор Седрик Жименез, в ролите: Джейсън Кларк, Розамунд Пайк, Джак О`Конъл, Джак Рейнър, Миа Вашиковска, Стивън Греъм, Ноа Джуп и др. [14+]
  • 23:30
    "Пълен контакт" - екшън, трилър (България, Германия, САЩ), режисьор Дани Лърнър, в ролите: Долф Лунгрен, Джина Мей, Майкъл Паре, Башар Рахал, Лес Уелдън, Александър Кадиев и др. [16+]
Пълна програма
  • 19:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 20:00
    Премиера: "Барът на Пепе" - сериал, еп.12
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, eп.19, 20
  • 23:00
    "Кухня" - сериал, с.2 еп.7, 8
Пълна програма
  • 19:00
    Премиера: "Спасители в планината" - сериал, с.5 еп.10
  • 20:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.5 еп.9
  • 21:00
    Премиера: "Силата на желанията" - сериал, еп.154
  • 22:00
    "Любов на инат" - сериал, еп.54
Пълна програма
  • 19:10
    Ние, мечоците
  • 19:20
    Ние, мечоците
  • 19:35
    Ние, мечоците
  • 19:45
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 17:40
    "Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [7+]
  • 19:25
    "Лошият Дядо Коледа", криминална комедия, САЩ, 2003; реж. Тери Зуигоф, с Били Боб Торнтън, Тони Кокс, Брет Кели, Лорън Греъм, Лорън Том, [15+]
  • 21:00
    "Всичко, което ни разделя", трилър - драма, Франция, 2017; реж. Тиери Клифа, с Катрин Деньов, Даян Крюгер, Некфу, Никола Дювашел, Себастиан Убани, [18+]
  • 22:40
    "Съучастникът", криминален екшън, САЩ, 2004; реж. Майкъл Ман, с Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит, Марк Ръфало, Питър Бърг, [15+]
Пълна програма
  • 18:10
    "Сезон във Франция", драма, Франция, 2017; реж. Махамат Салех Харун, с Ерик Ебони, Сандрин Бонер, Алайна Лис, Ибраим Бурама Дарбо, Биби Танга, [12+]
  • 19:55
    "Браво, виртуоз!", криминална комедия, Армения, 2016; реж. Левон Минасян, със Самвел Тадевосян, Мария Ахметзянова, Вреж Хакобян, Рудолф Жевондян, Арман Навасардян, [15+]
  • 21:30
    "Вихърът на танца", музикална драма, САЩ, 1984; реж. Хърбърт Рос, с Кевин Бейкън, Лори Сингър, Джон Литгоу, Даян Уийст, Кристофър Пен, [12+]
  • 23:15
    "Банши, Пенсилвания I, 9 еп. - Все ще се прави на каубой", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Мигел Шапочник, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 19:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване /п/
  • 19:30
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване /п/
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Тринайсет" - сериал, сезон 2
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
  • 22:00
    "Кралят на скорпионите: Походът на силата" - приключенски екшън с уч. на Виктор Уебстър, Елън Холман, Уил Кемп, Бари Бостуик, Рутгер Хауър, М.Емет Уолш и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 1
  • 19:30
    Как се прави...: Конга барабани/Напластяване на метал/Копчета
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: Изгубеният град Ел Мирадор
  • 21:00
    Голи и уплашени: Жило и отрова
Пълна програма
  • 18:40
    Как работят тези машини?: епизод 9
  • 19:30
    Какво се случи след това?: Епизод 9
  • 19:55
    Какво се случи след това?: Епизод 10
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 18
Пълна програма
  • 19:00
    Пени от М.А.Р.С.
  • 19:30
    Кей Си Под Прикритие
  • 20:00
    Големият град на Грийнс
  • 20:30
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • 19:10
    "Загадките на еволюцията"
  • 19:35
    "ГЕОлино"
  • 19:45
    "ГЕОлино"
  • 20:00
    "Уголемена наука"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    Дискусионен клуб СПОРТ - Спорт
  • 22:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 11:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, втори ден, директно
  • 22:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 22:40
    Новини
  • 22:45
    Тенис: Открито първенство на Франция, дуел на деня
Пълна програма
  • 11:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, втори ден, директно
  • 21:30
    Футбол: Бундеслига, плейоф за участие в първа Бундеслига, директно
  • 23:15
    Новини
  • 23:20
    Куриози
Пълна програма
  • 19:00
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 9
  • 19:40
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 8
  • 20:25
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 1
  • 21:10
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 18:40
    Rumble & Hum
  • 19:30
    World Of X Games
  • 19:55
    Mtb Heroes
  • 20:20
    Monster Jam
Пълна програма
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:05
    Шедьоври от битпазара (Series 3): Отдадени на сделките (Episode 14)
  • 19:30
    Джада вкъщи (Series 3): Денят на бащата (Episode 23)
  • 19:55
    Джада вкъщи (Series 3): Гръцко пиршество (Episode 24)
  • 20:20
    Ловци на острови (Series 3): Издирването на луксозен остров в Джорджия, Кънектикът и Ню Йорк (Episode 4)
Пълна програма
  • 19:00
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 15
  • 20:00
    Д-р Хаус - трети сезон, еп. 20
  • 21:00
    Династия, еп. 13
  • 22:00
    Династия, еп. 14
Пълна програма
  • 18:50
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 4
  • 20:05
    Глейдс - първи сезон, еп. 11
  • 21:05
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 11
  • 22:00
    Новите мистерии на Мис Фишър, еп. 4
Пълна програма
  • 19:10
    "Категория 5", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Роб Коен, с Тоби Кебъл, Маги Грейс, Райън Куонтън, Ралф Инесън, Мелиса Болона, [15+]
  • 21:00
    "Игра на тронове: Последният страж", документален, САЩ, 2019; реж. Джийни Финли, [15+]
  • 23:05
    "Хищникът", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Шейн Блек, с Бойд Холбрук, Треванте Роудс, Джейкъб Трембли, Кийгън-Майкъл Кий, Оливия Мън, [18+]
Пълна програма
  • 18:20
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 3
  • 19:20
    Тайната война, сезон 1, еп. 1
  • 20:10
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 6
  • 21:05
    Митични зверове, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: На търг за бутафории
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 20:00
    Изковани в огъня: Килич
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Чаршафи и чудаци
Пълна програма
  • 18:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 19:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 20:30
    България – вчера, днес и утре
  • 21:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 32 еп. /п/
Пълна програма
  • 19:15
    "Робоколата Поли"
  • 19:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:55
    "Паленца"
  • 20:10
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - репортерско риалити
  • 21:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синтез
Пълна програма
  • 18:15
    "Няма балами" - комедия / драма с Пол Нюман, Брус Уилис.
  • 20:00
    "Пътеводител на птичаря към всичко" - комедия с Коди Смит-Макфий, Джеймс Ле Грос.
  • 21:25
    "Човекът с отговорите" - комедия / романтичен филм с Джеф Даниелс, Лорън Греъм.
  • 23:00
    "Смъртоносен удар" - екшън / криминален със Стивън Сегал, Айзек Хейз.
Пълна програма
  • 19:00
    Фактор страх
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    Avicii Vs Calvin Vs Guetta
  • 21:30
    MTV Asks Little Mix
  • 22:00
    Anne-Marie: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 19:15
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 1
  • 19:40
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 7
  • 20:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 1
  • 20:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    Бедствие Земя, еп. 1
  • 20:00
    Бедствие Земя, еп. 2
  • 21:00
    Морски вълци, еп. 6
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
Пълна програма
  • 18:50
    Най-смъртоносните животни на планетата: Компилации, еп. 1
  • 19:45
    Човек срещу пума, еп. 1
  • 20:40
    Диви ловци, еп. 6
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 5
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Ница - Монако, мач от френската Лига 1 /п/
  • 20:00
    Футбол: РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Нюпорт Каунти - Транмиър Роувърс, финален плейоф на английската Лига 2 /п/
Пълна програма
  • 18:50
    "В действителност"
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. "Мама Лора". Сериен филм
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
Пълна програма
  • 19:10
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 19:40
    "Звездно" - тв таблоид
  • 20:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига:
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 21:00
    WRC: Рали Португалия - преди кръга
Пълна програма
  • 18:05
    Игрален филм
  • 19:35
    Таврида
  • 21:10
    Игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Разбор на полетите"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Край Босфора" с водещ Л. Желев
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • 19:10
    Dennis & Fletscher - Blamtastisch!
  • 19:40
    Woozle Goozle
  • 20:10
    Tom und Jerry
  • 20:45
    Angelo!
Пълна програма
  • 19:15
    Репортер - предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Много шум за нищо - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:15
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Дженифър и Мариса
  • 20:00
    Сестри по кръв: Новороденият крал
  • 21:00
    Малки хора - свят голям: Епизод 8
  • 22:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 5
Пълна програма
  • 19:00
    Каварна
  • 19:30
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 20:00
    Вива история - Знаете ли че... 1 епизод
  • 20:30
    Професор Тома Върбанов
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 94): Двойка от Юта търси хотел от типа "Бед енд брекфаст" в Мексико (Episode 7)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 94): Млад писател планира бъдещето си в Барселона, Испания (Episode 8)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 94): Младо семейство се премества от Хавайските острови в Пиза, Италия (Episode 9)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 98): Гнездо в Пуерто Ваярта (Episode 10)
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 94): Двойка от Юта търси хотел от типа "Бед енд брекфаст" в Мексико (Episode 7)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 94): Млад писател планира бъдещето си в Барселона, Испания (Episode 8)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 94): Младо семейство се премества от Хавайските острови в Пиза, Италия (Episode 9)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 98): Гнездо в Пуерто Ваярта (Episode 10)
Пълна програма
  • 18:15
    Пеги Сю се омъжи, САЩ, комедия/драма/фентъзи, 1986
  • 19:55
    Горили в мъглата, САЩ, биографичен/драма, 1988
  • 22:00
    Човекът-вълк, САЩ, драма/фентъзи/ужаси, 2010
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    В Италия с Джино Д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 3
  • 19:30
    В Италия с Джино Д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 4
  • 20:00
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 1
  • 20:30
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:45
    Кралско парти Комедия, Драма, Романтичен 2015
  • 20:19
    Сърцеразбивач Комедия, Романтичен 2010
  • 22:00
    Какво се случи за Бога? Комедия 2014
Пълна програма
  • 19:00
    Психаротерапия - втори сезон, еп. 8
  • 19:30
    Психаротерапия - втори сезон, еп. 9
  • 20:00
    Черният списък - втори сезон, еп. 21
  • 21:00
    Макгайвър - трети сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 19:00
    FASHION FLIX
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    FASHION FLIX
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 18:40
    "На косъм" - 20 и 1 еп.
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 26 и 1 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 171 и 172 eп.
  • 21:10
    "Звезди в катастрофи" - 1 еп.
Пълна програма
  • 19:15
    Бизнес дейли
  • 19:30
    новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6
  • 21:00
    "2012" - екшън-фантастика с уч. на Джон Кюсак, Дани Глоувър, Аманда Пийт, Чиуетел Еджиофор, Танди Нютън, Оливър Плат, Уди Харелсън,Томас МакКарти и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Finding Bigfoot: Surf's Up, Sasquatch
  • 19:45
    Deadliest Catch: Blown Off Course
  • 20:30
    Smash Lab: Unbreakable Car
  • 21:15
    Mega Engineering: City at Sea
Пълна програма
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Космополитен комфорт (Episode 7)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Бургери, питки и бейгъли (Episode 8)
  • 20:00
    Голямата хапка на Гай (Series 17): Голямата пържола на Гай (Episode 13)
  • 20:25
    Голямата хапка на Гай (Series 17): Италиано "ал фреско" (Episode 1)
Пълна програма
  • 19:10
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:00
    Отряд рицари
Пълна програма
  • 11:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, втори ден, директно
  • 22:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 22:40
    Новини
  • 22:45
    Тенис: Открито първенство на Франция, дуел на деня
Пълна програма
  • 19:10
    "Категория 5", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Роб Коен, с Тоби Кебъл, Маги Грейс, Райън Куонтън, Ралф Инесън, Мелиса Болона, [15+]
  • 21:00
    "Игра на тронове: Последният страж", документален, САЩ, 2019; реж. Джийни Финли, [15+]
  • 23:05
    "Хищникът", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Шейн Блек, с Бойд Холбрук, Треванте Роудс, Джейкъб Трембли, Кийгън-Майкъл Кий, Оливия Мън, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:00
    PJ Masks
  • 19:30
    Puppy Dog Pals S2
  • 20:00
    The Lion Guard
  • 20:25
    Vampirina Ghoul Girls Rock!
Пълна програма
  • 19:10
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:00
    Отряд рицари
Пълна програма
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 19:00
    Да разкриеш убийство: Синият мустанг
  • 21:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 13
  • 21:30
    Граничен контрол: Испания: Епизод 14
  • 22:00
    Да хванеш убиец: Обаждането на убиеца
Пълна програма
  • 19:05
    The Contenders: Euro 2016 France
  • 19:35
    Fight Stars: David Haye
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Gisela Pulido
  • 20:30
    Clubland: Sevilla FC
Пълна програма
  • 19:05
    The Fowl Life With Chad Belding
  • 19:30
    Shootout Lane
  • 19:50
    Shootout Lane
  • 20:15
    Trip Gone Bad
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: На търг за бутафории
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 20:00
    Изковани в огъня: Килич
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Чаршафи и чудаци
Пълна програма
  • 19:00
    Бедствие Земя, еп. 2
  • 20:00
    Морски вълци, еп. 6
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
  • 22:00
    Границата, еп. 4
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.8
  • 21:00
    "MasterChef" - кулинарно шоу, с.5
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
Пълна програма
  • 19:10
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 20:05
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 21:05
    Пазителите на града; екшън, комедия, Хонконг, 1970
  • 23:00
    ТОТАЛКАР; сезон 5, епизод 4, оригинална продукция, спорт, Унгария, 2019
Пълна програма
  • 18:30
    Картър; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2018
  • 19:30
    Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018
  • 20:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 44, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 21:30
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 45, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 19:00
    Първите 48 часа: Съседката
  • 20:00
    Ловец на убийства: Заклещен в ковчег
  • 21:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 2
  • 21:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 3
Пълна програма
  • 18:00
    Мирният воин
  • 20:20
    Четецът
  • 22:40
    Шери
Пълна програма
  • 05:00
    "Модный приговор" (6+)
Пълна програма
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
Пълна програма
  • 19:05
    Stand Up Express
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:17
    Peacocking (18+)
  • 19:39
    Blowing On Some Other Guy's Dice (18+)
  • 19:59
    You Taste So Good (18+)
  • 20:22
    Haute Couture (18+)
Пълна програма
  • 19:00
    "90 години Ла Лига: Треньорът Абел Ресино" - 2 еп., документална поредица
  • 19:30
    "Спомен за Иниеста в Ла Лига" - документален филм
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Футбол: Реал /М/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
Пълна програма
  • 07:50
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 19:00
    Here & Now
  • 20:00
    Scratching the Surface
  • 21:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 19:00
    Машините на войната (Series 1): Масово унищожение (Episode 6)
  • 19:50
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Позорна дата (Episode 6)
  • 20:40
    Египетски загадки (Series 1): Слава, богатство и басни (Episode 8)
  • 21:25
    Рим: Първата световна суперсила (Series 1): 104 (Episode 4)
Пълна програма
  • 19:00
    "Viva la Musica!"
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Анфас" - предаване за култура на ТВ1
  • 22:30
    "Животът на звездите" - биографии
Пълна програма
  • 17:30
    Samson by Haendel at the Misteria Paschalia Festival in Krakow
  • 20:45
    InterMezzo
  • 21:30
    Ian Bostridge, John Butt and the Dunedin Consort at the Misteria Paschalia Festival: Haendel
  • 22:35
    Draghi: Il terremoto, by Vincent Dumestre - Misteria Paschalia
Пълна програма
  • 19:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Манчестър, Великобритания /п/
  • 23:00
    Футбол: Дунав - Септември, първи плейофен мач за 11-то място в Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 21:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 18:55
    Студио "Чемпиъншип", директно
  • 19:30
    Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Монако
  • 20:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 36-и епизод
  • 21:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Монако /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Да разкриеш убийство: Синият мустанг
  • 21:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 13
  • 21:30
    Граничен контрол: Испания: Епизод 14
  • 22:00
    Да хванеш убиец: Обаждането на убиеца
Пълна програма
  • 18:30
    "Епизод", (п)
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 21:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 18:25
    "Усмихнати мрачни мъже", комедийна драма, Чехия, 2018; реж. Дан Сватек, с Давид Швехлик, Ярослав Душек, Ондрей Мали, Иван Франек, Марика Шопоска, [15+]
  • 20:00
    "Островът на кучетата", анимация - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Уес Андерсън, [12+]
  • 21:40
    "Призови ме с твоето име", романтична драма, Италия, 2017; реж. Лука Гуаданиньо, с Арми Хамър, Тимъти Чаламет, Майкъл Стълбарг, Амира Казар, Естер Гарел, [15+]
  • 23:50
    "Фарго ІІІ, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Кийт Гордън, с Юън Макгрегър, Кари Куун, Мери Елизабет Уинстед, Дейвид Тюлис, [18+]
Пълна програма
  • 17:50
    "Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
  • 19:35
    "Змийски очи", трилър, САЩ, 1998; реж. Брайън Де Палма, с Никълъс Кейдж, Гари Синийз, Джон Хърд, Карла Гуджино, Стан Шоу, [15+]
  • 21:15
    "Деянието І, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Лор де Клермон-Тоннер, с Патриша Аркет, Джоуи Кинг, Клое Севини, Анасофия Роб, Калъм Уорти, [15+]
  • 22:15
    "Убивайки Ийв ІІ, 4 еп.", криминален трилър, САЩ, 2019; реж. Лиза Брюлман, с Джоди Комър, Сандра О, Фиона Шоу, Нина Сосаня, Едуард Блумъл, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Очи към небето. НАО "Рожен" (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Из природата на Северозапада: Поречието на Лом и горите (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:05
    Топ Кадети
  • 19:30
    Зак и Квак
  • 19:40
    Тайфата на Бека
  • 20:00
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 18:35
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 19:20
    Полдарк, сезон 2, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 20:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 21:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 18:40
    Нечий герой Комедия, Семеен, Романтичен САЩ 2011
  • 20:00
    Хайди, еп.19 ТВ сериал, Семеен, Детски Франция 2007
  • 20:25
    Пратеник на Рая Драма САЩ 1994
  • 22:00
    Блекджек Екшън, Комедия, Криминален, Трилър Канада, САЩ 1998
Пълна програма
  • 18:30
    Когато се намеси любовта мy Романтичен, Комедия Франция 2010
  • 20:05
    Астерикс на Олимпийските игри Приключенски, Комедия, Семеен Франция, Германия, Испания 2008
  • 22:00
    Прешъс: По романа "Подтик" на Сапфир Драма САЩ 2009
  • 23:50
    Непознатата Мистерия, Трилър Италия 2006
Пълна програма
  • 18:45
    Синът на дракона, част 1 Екшън САЩ 2005
  • 20:10
    Неговото дело и слава Драма САЩ 2005
  • 22:00
    Последната присъда Биографичен, Драма Швеция 2012
Пълна програма
  • 19:00
    Acceptable Risk
  • 20:00
    Tape
  • 21:30
    Made in China
  • 23:00
    La Gunguna
Пълна програма
  • 19:00
    Freeride World Tour 2019
  • 21:00
    FIM X-Trial World Championship 2019
  • 22:00
    Crankworx World Tour 2018
  • 23:00
    Live Recap Asia Talent Cup 2019
Пълна програма
  • 18:55
    Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - трета финална среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от "Арена Ботевград"
  • 21:20
    Gearing Up предаване за автомобилни спортове
  • 21:50
    Спортни новини
  • 22:00
    Милиарди тв филм /11 епизод/ (16)
Пълна програма
  • 19:15
    Мисия "Антарктида" документален филм
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
  • 19:55
    Зелена светлина
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 18:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени България - Белгия
  • 20:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени САЩ - България
  • 22:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание за Голямата награда на Шарлът
Пълна програма
  • 19:00
    Хокей на лед: NHL Сан Хосе Шаркс - Сейнт Луис Блус
  • 21:00
    Баскетбол: Евролига Анадолу Ефес - ЦСКА Москва, финал
  • 23:00
    ММА: Класика от UFC Битки в категория "Сламка"
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Италианска Серия А Обзор
  • 20:00
    Футбол: Шампионска лига Ливърпул - Наполи
  • 22:00
    Футбол: Шампионска лига Интер - Тотнъм
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Испанска Ла Лига на 90 "Ла Лига на 90: Абел Ресино"
  • 19:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Архивите на Ла Лига"
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Сосиедад - Барселона
  • 22:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ню Ингланд Революшън - Ди Си Юнайтед
Пълна програма
  • 19:00
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински
  • 20:00
    "Не се страхувай" с водещ Васил Василев
  • 21:00
    "Процесът" (1968 г.), Любимите български филми
  • 22:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 19:50
    "ОСНОВАНО НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ"
  • 20:35
    Олег Чернов, Дарья Юргенс, Иван Паршин в остросюжетном боевике "МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. РУБЕЖИ РОДИНЫ". "Операция прикрытия" 1-я ч.
  • 21:35
    Премьера. Артём Ткаченко в детективном сериале "ЮРИСТЫ" 1-я с., 2-я с.
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
EPIC Drama 19:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 19:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:19
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 197
BNT 3 19:30
Световно първенство по баскетбол: Финал
Diema Sport 19:30
Студио "Футбол", директно
Eurosport 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Eurosport HD 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор

Всички предавания

Филми

Telekabel 19:15
Последният вълк - игрален филм
AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
HBO3 19:30
"Наши момчета I, 2 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
Cinemax 19:40
"Гълъбът", драма, Турция, 2018; реж. Бану Сиваджи, с Кемал Бурак Алпер, Рухи Сари, Демет Генч, Еврен Ерлер, Михал Елиа Камал, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}