ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:25
    Сид - дете на науката 2 анимационен филм
  • 14:55
    Приключенията на горските мечоци анимационен филм
  • 15:10
    Сафарито на Скаут 26-сериен тв филм /копродукция, 2002г./
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.14
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.40
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.2 еп.4
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
Пълна програма
  • 14:15
    Телепазарен прозорец
  • 14:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
Пълна програма
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:05
    Скорпион; сезон 3, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 15:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 15:55
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 16:55
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 9
  • 14:40
    Изчезнали или живи: Тасманийският тигър
  • 15:35
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Хипопотам
  • 16:30
    Еверест: Отвъд предела: По стъпките на мечтите
Пълна програма
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Капиталът" (п)
  • 15:25
    Интервю
Пълна програма
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard MNG
Пълна програма
  • 14:00
    Музика, музика... /п/
  • 14:30
    Репетиция /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 15:00
    Пиренеите документална поредица /3 епизод/
  • 15:25
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/избрано/
Пълна програма
  • 14:21
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:50
    The HAPPOS Family
  • 15:00
    Pink Panther and Pals - Elements
  • 15:06
    Pink Panther and Pals - Elements
Пълна програма
  • 12:30
    "Непростимо" - екшън, трилър (Япония, 2013), режисьор Санг-ил Лий, в ролите: Кен Уатанабе, Шиоли Куцуна, Юя Ягира, Юн Кунимура, Юкиюоши Одзава и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.6 еп.4
  • 16:00
    "Платина" - сериал, с.3 еп.13
  • 17:00
    "Луцифер" - сериал, с.2 еп.18
Пълна програма
  • 12:45
    Премиера: "Ченге и половина: Новобранец" - комедия, екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джонатан Розенбаум, в ролите: Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др.
  • 14:45
    "Фатална грешка" - криминален, драма (тв филм, САЩ, Канада, 2006), режисьор Джордж Менделюк, в ролите: Виктория Прат, Крис Креймър, Уилям Дейвис, Винсънт Спано и др.
  • 16:30
    "Несправедливо обвинена" - криминален, психотрилър (тв филм, Канада, САЩ, 2012), режисьор Джим Донован, в ролите: Мари Авгеропулос, Кристина Кокс, Каспър Ван Дийн, Дани Бланко Хол и др.
  • 18:15
    Телепазар
Пълна програма
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Барът на Пепе" - сериал
  • 17:00
    "Домашен арест" - сериал, еп.3, 4
  • 18:00
    "Приятели" - сериал, с.6 еп.13, 14
Пълна програма
  • 13:00
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5 еп.23 и еп.специален
  • 14:45
    "На среща с непознат" - риалити (Австралия), еп.8
  • 15:45
    "Истински истории" - документално риалити, с.1
  • 16:45
    Телешоп
Пълна програма
  • 14:20
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:30
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:55
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 12:55
    "Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
  • 14:30
    "Знойно сафари", сатирична драма, Австралия, 2018; реж. Стефан Елиът, с Гай Пиърс, Кайли Миноуг, Рада Мичъл, Джулиан МакМахън, Ашър Кеди, [12+]
  • 16:05
    "Пропукани сгради", трилър, Аржентина, 2017; реж. Николас Гил Лаведра, с Оскар Мартинес, Хоакин Фуриел, Соледад Виламил, Сара Саламо, Сантяго Сегура, [12+]
  • 17:40
    "Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [7+]
Пълна програма
  • 12:35
    "Разум и чувства", романтична комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Анг Лий, с Ема Томпсън, Алън Рикман, Кейт Уинслет, Хю Грант, Джеймс Флийт, [7+]
  • 14:50
    "Чайка", драма, САЩ, 2018; реж. Майкъл Мейър, с Анет Бенинг, Саоирс Ронан, Кори Стол, Били Хоул, Елизабет Мос, [12+]
  • 16:30
    "И тук се намесвам аз", драма, САЩ, 2017; реж. Винсънт Грашоу, с Арман Дарбо, Сойър Барт, Мелани Лински, Джъстин Лонг, Тони Хейл, [15+]
  • 18:10
    "Сезон във Франция", драма, Франция, 2017; реж. Махамат Салех Харун, с Ерик Ебони, Сандрин Бонер, Алайна Лис, Ибраим Бурама Дарбо, Биби Танга, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
Пълна програма
  • 14:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване
  • 14:30
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване
  • 15:00
    "Дива земя" (премиера) - теленовела
  • 16:00
    "Стая 309" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5
  • 16:00
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 6
  • 16:30
    "Дивергенти: Предани" - екшън с уч. на Шейлийн Удли, Тео Джеймс, Наоми Уотс, Джеф Даниълс, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Енсел Елгорт, Маги Кю и др./п/
Пълна програма
  • 14:00
    Дивото семейство от Аляска: Всичко пропада
  • 15:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 23
  • 16:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 24
  • 17:00
    Тираджии в пустошта: епизод 6
Пълна програма
  • 13:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Възможен ли е зомби апокалипсис?
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 15:02
    Как се прави...: Градински вили, карамел и форми за кекс
  • 15:26
    Как функционира Вселената?: Сатурн
Пълна програма
  • 14:00
    11
  • 14:30
    11
  • 15:00
    Елена от Авалор
  • 15:30
    Бързата Лейн
Пълна програма
  • 14:10
    "Операция "Ох!"
  • 14:40
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
Пълна програма
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:15
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Училище за родители - със Стойка Стефанова
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
Пълна програма
  • 11:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, втори ден, директно
  • 22:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 22:40
    Новини
  • 22:45
    Тенис: Открито първенство на Франция, дуел на деня
Пълна програма
  • 11:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, втори ден, директно
  • 21:30
    Футбол: Бундеслига, плейоф за участие в първа Бундеслига, директно
  • 23:15
    Новини
  • 23:20
    Куриози
Пълна програма
  • 14:25
    Дивото зове, сезон 2, еп. 6
  • 15:10
    Дивото зове, сезон 2, еп. 7
  • 15:55
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 2
  • 16:40
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • 14:05
    Mtb Heroes
  • 14:30
    Monster Jam
  • 15:20
    Night Of The Jumps
  • 16:10
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 14:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 14:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 14:05
    На гости при Джада (Series 2): Импровизирано парти (Episode 3)
  • 14:30
    Мега бърлоги (Series 1): Пот, кръв и сълзи (Episode 10)
  • 14:55
    Мега бърлоги (Series 1): Нещо гнило (Episode 11)
  • 15:20
    Ловци на къщи (Series 72): В търсене на европейски стил в Пенсилвания (Episode 3)
Пълна програма
  • 12:25
    Ромео и Жулиета - игрален филм
  • 14:45
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 1
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 3
  • 16:05
    Скрити доказателства - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 14:10
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 11
  • 15:05
    Загадъчни убийства по Агата Кристи, еп. 15
  • 17:00
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 11
  • 17:55
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 13:40
    "Добре дошли в Труйи", комедия, Франция, 2018; реж. Ан Депетрини, с Беронжер Криеф, Грегори Фитуси, Марилу Бери, Патрик Шене, Ан Депетрини, [12+]
  • 15:10
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон,Джоузеф Лий, [15+]
  • 16:55
    "Тъмна дарба", фантастика - трилър, САЩ, 2018; реж. Дженифър Ю Нелсън, с Амандла Стенбърг, Манди Мур, Гуендолин Кристи, Брадли Уитфорд, Харис Дикинсън, [15+]
  • 18:40
    "В кадър ХVI, 21 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 13:45
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 6
  • 14:40
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 2
  • 15:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 19
  • 16:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 19
Пълна програма
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пукане, ключалки и търгове
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Цитат от Кени: "Кумбая!"
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Научих се, гледайки теб
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Понякога губиш, понякога печелиш спортна шейна
Пълна програма
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 14:30
    България – вчера, днес и утре
  • 15:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 32 еп. /п/
  • 16:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 14:25
    "Кайю"
  • 14:45
    "Дот"
  • 15:10
    "Чурулик"
  • 15:35
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    Топ Шоп
  • 14:45
    "Парламентът на фокус" - /п/
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:45
    "Тайният проход" - игрален филм с Адемир Кенович, Джон Туртуро, Катрин Боровиц.
  • 15:15
    "Биячи" - игрален филм с Винсент Бери, Джей Бразо.
  • 16:45
    "Лъжи и илюзии" - екшън / трилър с Крисчън Слейтър, Куба Гудинг Джуниър.
  • 18:15
    "Няма балами" - комедия / драма с Пол Нюман, Брус Уилис.
Пълна програма
  • 14:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 17:00
    "Бийч клуб" на Линдзи Лоън
Пълна програма
  • 14:15
    George Ezra Live @ V Festival 2017
  • 14:35
    James Arthur Live @ V Festival...
  • 15:00
    Avicii Vs Calvin Vs Guetta
  • 16:30
    MTV Asks Little Mix
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:55
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 3
  • 14:45
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 6
  • 15:35
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 5
  • 16:30
    Мракът: Природата нощем, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 14:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 5
  • 15:00
    Златна треска, еп. 4
  • 16:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 5
  • 17:00
    Тайните на Китай, еп. 2
Пълна програма
  • 13:50
    Най-смъртоносните животни на планетата: Компилации, еп. 6
  • 14:40
    Най-смъртоносните животни на планетата: Компилации, еп. 7
  • 15:30
    Най-смъртоносните животни на планетата: Компилации, еп. 8
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Каен - Бордо, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Ница - Монако, мач от френската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 15:00
    "С песните на "Канарите" - концерт от Стара Загора, част 1
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 15:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 15:10
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:20
    "По средата" - сериал
  • 16:15
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига:
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига:
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига:
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 16:00
    "Баща ми! - Татко сам у дома" - доку-поредица
  • 17:00
    "Преди и след това - твоят страхотен момент" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:35
    Игрален филм
  • 15:00
    "Бялото студио"
  • 15:40
    "Романтиката на романса"
  • 16:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 14:15
    Паралакс - /повторение /
  • 15:00
    Кратки новини
  • 15:10
    Паралакс - /повторение /
  • 16:00
    Първото благо /повторение /
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
Пълна програма
  • 14:10
    Spirit: wild und frei
  • 14:40
    Angelo!
  • 15:05
    Coop gegen Kat
  • 15:35
    Dennis & Fletscher - Blamtastisch!
Пълна програма
  • 13:30
    Матилда - игрален филм, Русия
  • 15:30
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Най-добрият ремонт: Стар приятел се връща в Уейко
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Разголени рокли
  • 15:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Булки с голям бюст
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Епизод 3
Пълна програма
  • 14:00
    Вива история - Знаете ли че... 11 епизод
  • 14:30
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 15:00
    Приказка за Балчик
  • 15:30
    Историята на Джинуичи
Пълна програма
  • 14:00
    Реставратори (Series 7): Зала за боулинг Уейн Лейнс (Episode 4)
  • 14:30
    Реставратори (Series 7): Завръщане в имението на Лудвиг (Episode 5)
  • 15:00
    Най-изключителните басейни (Series 1): Сензационни плисъци (Episode 3)
  • 15:30
    Най-изключителните басейни (Series 1): Ексцентрични басейни в задния двор (Episode 4)
Пълна програма
  • 14:00
    Реставратори (Series 7): Зала за боулинг Уейн Лейнс (Episode 4)
  • 14:30
    Реставратори (Series 7): Завръщане в имението на Лудвиг (Episode 5)
  • 15:00
    Най-изключителните басейни (Series 1): Сензационни плисъци (Episode 3)
  • 15:30
    Най-изключителните басейни (Series 1): Ексцентрични басейни в задния двор (Episode 4)
Пълна програма
  • 13:20
    Пътят към Невърленд, Великобритания,САЩ, биографичен/драма/семеен, 2004
  • 14:55
    Завръщането на Поли, САЩ, комедия/романтичен, 2004
  • 16:25
    Аз, ти и Дюпри, САЩ, комедия/романтичен, 2006
  • 18:15
    Пеги Сю се омъжи, САЩ, комедия/драма/фентъзи, 1986
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване, еп. 2
  • 15:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 8
  • 16:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 19
  • 16:30
    Бон Апети, еп. 11
Пълна програма
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Попзвезди!
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 14:15
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
  • 16:35
    Предимствата да бъдеш аутсайдер Драма, Романтичен 2012
  • 18:45
    Кралско парти Комедия, Драма, Романтичен 2015
  • 20:19
    Сърцеразбивач Комедия, Романтичен 2010
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:20
    От местопрестъплението: Маями, еп. 8
  • 15:15
    Касъл - четвърти сезон, еп. 18
  • 16:10
    Касъл - четвърти сезон, еп. 19
  • 17:10
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 9
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 14:25
    F-PEOPLE
  • 14:30
    LANVIN STORY
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    FASHION DESTINATION
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:05
    "Звезди в катастрофи" - 1 еп.
  • 14:55
    "Кеш и Кари" - 3 еп.
  • 15:20
    "Майстори на сделките" - 5 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 209 и 210 eп.
Пълна програма
  • 14:15
    Телепазар
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    "Щурият Ръсел" - семеен филм с уч. на Фред Уилард, Джон Ратценбергер, Мейсън Вейл Котън, Макена Грейс, Джон Хънигън, Чарлз Робинсън и др.
  • 16:00
    "Карате кид" - екшън с уч. на Джеки Чан, Джейдън Смит, Тараджи Пенда Хенсън, Уенуен Хан, Ронгуанг Ю и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 14:10
    Kitchen Boss: Seaside Suppers
  • 14:30
    Finding Bigfoot: Surf's Up, Sasquatch
  • 15:15
    Deadliest Catch: Blown Off Course
  • 16:00
    Smash Lab: Extreme Snow Plough
Пълна програма
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Световни величия (Episode 5)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Наденички, морски дарове и шаварма (Episode 6)
  • 15:00
    Трапезата на Сиба (Series 2): Годишнина от първа среща (Episode 2)
  • 15:25
    Трапезата на Сиба (Series 2): Идеалният пикник в Кейптаун (Episode 3)
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, втори ден, директно
  • 22:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 22:40
    Новини
  • 22:45
    Тенис: Открито първенство на Франция, дуел на деня
Пълна програма
  • 13:40
    "Добре дошли в Труйи", комедия, Франция, 2018; реж. Ан Депетрини, с Беронжер Криеф, Грегори Фитуси, Марилу Бери, Патрик Шене, Ан Депетрини, [12+]
  • 15:10
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон,Джоузеф Лий, [15+]
  • 16:55
    "Тъмна дарба", фантастика - трилър, САЩ, 2018; реж. Дженифър Ю Нелсън, с Амандла Стенбърг, Манди Мур, Гуендолин Кристи, Брадли Уитфорд, Харис Дикинсън, [15+]
  • 18:40
    "В кадър ХVI, 21 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:20
    Vampirina
  • 14:40
    Vampirina
  • 15:00
    Gigantosaurus S1 Splits
  • 15:20
    Gigantosaurus S1 Splits
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 14:20
    Гробовни тайни: Тайните на майка ?
  • 15:15
    Гробовни тайни: Завой на пътя
  • 16:10
    Убивам заради теб: Убийство в семейството
  • 17:05
    Детектив Убийство: Сериен стрелец
Пълна програма
  • 13:10
    Oktagon: Episode 2
  • 15:00
    Fight Stars: Amir Khan
  • 15:25
    Clubland: Leicester City
  • 15:55
    The Burning Issue: Dream Team
Пълна програма
  • 14:15
    Hook N' Look
  • 14:35
    The Fowl Life With Chad Belding
  • 15:00
    Shootout Lane
  • 15:20
    Shootout Lane
Пълна програма
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пукане, ключалки и търгове
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Цитат от Кени: "Кумбая!"
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Научих се, гледайки теб
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Понякога губиш, понякога печелиш спортна шейна
Пълна програма
  • 14:00
    Златна треска, еп. 4
  • 15:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 5
  • 16:00
    Тайните на Китай, еп. 2
  • 17:00
    Египет с най-великия изследовател, еп. 2
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.14
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.40
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.2 еп.4
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:20
    Конан; сезон 1, епизод 19, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 15:20
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 16:20
    Тоталкар; сезон 2, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:55
    Тоталкар; сезон 3, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 14:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 42, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 43, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 16:25
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:30
    Престъплението; сезон 1, епизод 1, драма, криминален, Полша, 2014
Пълна програма
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: За отмъщението и убийството
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Смъртоносна отплата
  • 15:05
    Ловец на убийства: Кървава невинност
  • 16:00
    Първите 48 часа: Връзка с убиец
Пълна програма
  • 14:00
    Живот на парчета
  • 16:00
    Духът от Ню Орлиънс
  • 18:00
    Мирният воин
  • 20:20
    Четецът
Пълна програма
  • 05:00
    "Модный приговор" (6+)
Пълна програма
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 16:20
    Х/ф "Киндер-Вилейское привидение"
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:20
    Blowing On Some Other Guy's Dice (18+)
  • 14:39
    The Submissive Sub (18+)
  • 15:00
    Scanner Scandal (18+)
  • 15:24
    Bad Girl Locked In A Cage (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - I и II четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 16:00
    Футбол: Алавес - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 18:00
    "Градовете на Ла Лига: Вайекас" - документален филм
  • 18:25
    "Ла Лига Легендите" - документален филм
Пълна програма
  • 14:25
    Борсова информация
  • 14:30
    Агрокоментар
  • 14:35
    Агротема
  • 14:50
    История на храните - повт.
Пълна програма
  • 07:50
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 14:00
    One Less Brick in the Wall
  • 14:30
    Riding Portugal
  • 15:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 15:30
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 13:45
    Панда бебета
  • 14:35
    Великото преселение (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 15:20
    Най-добрите родители в животинския свят (Series 1): Нужни са двама (Episode 2)
  • 16:15
    Бездомни кучета със супер потенциал (Series 1): 106 (Episode 6)
Пълна програма
  • 14:00
    Научнопопулярен филм
  • 14:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 17:00
    Българско документално кино
  • 17:45
    "Здравей, Китай" - документална поредица
Пълна програма
  • 13:30
    Anna Bolena by Donizetti at the Opera Royal de Wallonie-Liege
  • 16:00
    InterMezzo
  • 17:30
    Samson by Haendel at the Misteria Paschalia Festival in Krakow
  • 20:45
    InterMezzo
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Несебър - Монтана, мач от Втора професионална лига /п/
  • 16:00
    Футбол: Славия - Етър, първи плейофен мач за 7-то място в Първа професионална лига /п/
  • 18:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 30-и епизод /п/
  • 19:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Манчестър, Великобритания /п/
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Софиа Кенин - Виктория Азаренка (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 16:45
    Тенис: Александра Крунич - Аманда Анисимова (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 18:00
    "Ла Лига Архивите" - документален филм
  • 18:35
    "Градовете на Ла Лига: Уеска" - документален филм
Пълна програма
  • 12:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Монако /п/
  • 14:40
    Студио "Формула 1" /п/
  • 15:30
    Обзор на сезона в английската Висшата лига (2018-19) /п/
  • 16:30
    Студио "Чемпиъншип", директно
Пълна програма
  • 14:20
    Гробовни тайни: Тайните на майка ?
  • 15:15
    Гробовни тайни: Завой на пътя
  • 16:10
    Убивам заради теб: Убийство в семейството
  • 17:05
    Детектив Убийство: Сериен стрелец
Пълна програма
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    Документален филм
  • 17:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 13:05
    "Осем герои", приключенска драма, САЩ, 2006; реж. Франк Маршал, с Пол Уокър, Брус Грийнууд, Муун Блъдгууд, Джейсън Бигс, Джерард Плънкет, [12+]
  • 15:05
    "Отвътре навън", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Пийт Доктър, Рони Дел Кармен, [0+]
  • 16:40
    "Ангелите на Чарли: Газ до дупка", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бърни Мак, Деми Мур, [12+]
  • 18:25
    "Усмихнати мрачни мъже", комедийна драма, Чехия, 2018; реж. Дан Сватек, с Давид Швехлик, Ярослав Душек, Ондрей Мали, Иван Франек, Марика Шопоска, [15+]
Пълна програма
  • 13:35
    "Джуманджи: Добре дошли в джунглата", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джейк Каздън, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Кевин Харт, Джак Блек, Карън Гилън, Ник Джонас, [12+]
  • 15:35
    "Дж. Едгар", биографична драма, САЩ, 2011; реж. Клинт Истууд, с Леонардо ДиКаприо, Наоми Уотс, Арми Хамър, Джош Лукас, Джуди Денч, [12+]
  • 17:50
    "Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
  • 19:35
    "Змийски очи", трилър, САЩ, 1998; реж. Брайън Де Палма, с Никълъс Кейдж, Гари Синийз, Джон Хърд, Карла Гуджино, Стан Шоу, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Заръката (образователен филм за планински туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    5 върха за 24 часа (образователен филм за спортен туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 14:15
    Топ Кадети
  • 14:40
    Пес Патрул
  • 15:10
    Пес Патрул
  • 15:30
    Макс и Руби
Пълна програма
  • 13:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 13, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 14:35
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 15:25
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 16:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 13:45
    Венция/Венеция Биографичен САЩ 1992
  • 15:30
    Метеор, част 1 Фантастичен, Драма САЩ 2008
  • 17:05
    Метеор, част 2 Екшън САЩ 2008
  • 18:40
    Нечий герой Комедия, Семеен, Романтичен САЩ 2011
Пълна програма
  • 14:05
    Кметицата-кексче Комедия, Семеен, Драма САЩ 2011
  • 15:30
    Том и Хък Криминален, Семеен Германия, Австрия 2012
  • 17:05
    Да (всъщност, не) Комедия САЩ 2004
  • 18:30
    Когато се намеси любовта мy Романтичен, Комедия Франция 2010
Пълна програма
  • 14:05
    Тиламукското съкровище Семеен САЩ 2006
  • 15:50
    Момчето и гарванът Драма Холандия 2012
  • 17:10
    Метеор, част 1 Фантастичен, Драма САЩ 2009
  • 18:45
    Синът на дракона, част 1 Екшън САЩ 2005
Пълна програма
  • 14:00
    The Code
  • 15:00
    Our Song
  • 16:40
    Top Spin
  • 18:00
    Close Up
Пълна програма
  • 14:00
    EDGEucation...
  • 14:30
    The Outdoor Sports Show S18
  • 15:00
    Live Recap SLS World Tour 2019
  • 17:00
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2018
Пълна програма
  • 14:10
    Извън играта
  • 15:00
    Тенис: Открито първенство на Франция - среща от първия кръг пряко предаване от Париж
  • 17:30
    Двойно оцеляване документална поредица /3 сезон, 10 епизод/
  • 18:15
    Часът на спорта
Пълна програма
  • 12:30
    Денят започва с Георги Любенов /п/
  • 14:30
    Пътеки /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 13:30
    Тенис: ATP 250 Лион Финал
  • 16:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени България - Япония
  • 18:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени България - Белгия
  • 20:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени САЩ - България
Пълна програма
  • 13:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание за Голямата награда на Шарлът
  • 16:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 18:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Орландо Сити - Лос Анджелис Галакси
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А
  • 18:00
    Футбол: Барса ТВ "Ето'о" втора част , документален филм
  • 19:00
    Футбол: Италианска Серия А Обзор
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Копа Судамерикана Флуминенсе - Атлетико Национал, шестайсетина финали за Копа Судамерикана
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетик Билбао - Реал Мадрид
  • 18:00
    Футбол: Копа Судамерикана Обзор
  • 19:00
    Футбол: Испанска Ла Лига на 90 "Ла Лига на 90: Абел Ресино"
Пълна програма
  • 13:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова
  • 14:50
    ТВ пазар
  • 15:30
    Новини
  • 15:40
    "Безценната перла", сериал, 18 еп.
Пълна програма
  • 14:05
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 16:25
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 17:05
    "ДНК"
Пълна програма

Сериали

Viasat History 14:25
Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 14:25
Голямото американско топене на ледовете, сезон 1, еп. 2
Fox Channel 14:25
От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 23
Viasat Explorer 14:35
Невероятни паркове, сезон 4, еп. 8
AXN White 14:35
Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

Eurosport HD 14:50
Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
Eurosport 14:50
Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
Ring.BG 15:00
Футбол, Купа на африканските нации: полуфинал 1
Diema Sport 15:00
Футбол: Арда - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
Film Plus 15:00
Пряко: Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International)

Всички предавания

Филми

Kino Nova 14:30
"Венчален шок" - романтична комедия с уч. на Джон Ларокет, Карън Валънтайн, Френч Стюарт, Марина Блек, Кели Овъртън, Джейми Рей Нюман, Себастиан Тилинджър и др.
BNT 3 14:35
Отдел "Фалшива самоличност" сериен филм /9 епизод/ /п/
AXN White 14:35
Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
EPIC Drama 14:50
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 2, Канада, военен, 2015
HBO3 15:00
"Тъмна дарба", фантастика - трилър, САЩ, 2018; реж. Дженифър Ю Нелсън, с Амандла Стенбърг, Манди Мур, Гуендолин Кристи, Брадли Уитфорд, Харис Дикинсън, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}