ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Акула
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Кученце се прибира у дома
  • 23:50
    Риболов или смърт: Епизод 7
Пълна програма
  • 22:00
    Строителство в Аляска: Свирепи катерици
  • 22:30
    Битки за багаж: Епизод 4
  • 23:00
    Строежи извън цивилизацията: Вила край потока
Пълна програма
  • 22:00
    Какво се случи след това?: Епизод 9
  • 22:25
    Какво се случи след това?: Епизод 10
  • 22:50
    Тайни под земята: Мистерията на вулкана - идва ли денят на Страшния съд?
  • 23:40
    Как са го направили?: Епизод 18
Пълна програма
  • 22:00
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 6
  • 22:45
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 2
  • 23:35
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 1
  • 22:55
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 4
  • 23:50
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера Прокълнатото злато от Гражданската война: Завръщането
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Съединени заложни щати
Пълна програма
  • 22:05
    Мракът: Природата нощем, сезон 1, еп. 3
  • 23:00
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 1
  • 23:50
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 5
Пълна програма
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
  • 23:00
    Границата, еп. 4
Пълна програма
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 5
  • 22:25
    Юконски ветеринар, еп. 5
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    Пътуване към скалите, част 1
  • 22:30
    Forever happy
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.10
  • 23:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 22:30
Картър спасява Африка, сезон 1, еп. 8
EPIC Drama 22:50
Версай, сезон 1, еп. 6, Франция, Канада, Автентична историческа поредица, 2015
Viasat Explorer 22:50
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 5
AXN Black 23:00
Ханибал; сезон 3, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2015
bTV Comedy 23:00
Премиера: "Мис Сладкиш" - сериал, еп.3, 4

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 22:45
Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
НТВ Сериал 22:57
ЛИТЕЙНЫЙ серия 118
Diema Sport 2 23:00
Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Бостън Селтикс, мач от НБА /п/
Nova Sport 23:00
Баскетбол: Обрадойро - Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/
Film Plus 23:30
Тенис: WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение

Всички предавания

Филми

Diema Family 22:30
"Дъщеря ми" (премиера) - сериен филм
HBO 2 22:40
"Нито звук", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Красински, с Емили Блънт, Джон Красински, Милисент Симъндс, Ноа Джуп, Кейд Удуърд, [15+]
bTV Cinema 22:45
"Неуредени сметки" - трилър (АЩ, Великобритания, Унгария, Израел, 2011), режисьор Джон Мадън, в ролите: Хелън Мирън, Сам Уърдингтън, Том Уилкинсън, Кирън Хайндс, Джесика Частейн, Йеспер Кристенсен, Мартон Чокаш и др. [14+]
Cinemax 22:50
"Фокстрот", психологическа драма, Израел, 2017; реж. Самуел Маоз, с Лиор Ашкенази, Сара Адлер, Йонатан Ширай, Шира Хаас, Гефен Баркай, [18+]
AXN 22:55
Винаги ще знам какво направи миналото лято; ужаси, мистерия, САЩ, 2006

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}