ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
  • 14:25
    Сид - дете на науката 2 анимационен филм
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.15
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.41
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.2 еп.5
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
Пълна програма
  • 13:15
    Сърцето на самурая - исторически сериал
  • 14:15
    Телепазарен прозорец
  • 14:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • 13:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 12, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 14:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 15:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 16:10
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 12:50
    Праисторическият слон
  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Нещастното счупване
  • 14:40
    Риболов или смърт: Четиримата скандинавци
  • 15:35
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Акула
Пълна програма
  • 13:10
    "Цивилизацията" - документален филм
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:20
    Music Arena
  • 15:00
    3 in 1
Пълна програма
  • 13:30
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 14:00
    60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 15:00
    Джинс Родът на Леа Коен
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
Пълна програма
  • 13:24
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 13:40
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:00
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:21
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 13:00
    "На прицел" - екшън, криминален (САЩ, 2016), режисьор Кеони Уаксман, в ролите: Стивън Сегал, Флорин Пиърсик мл., Джейд Юън, Джейкъб Гродник и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.6 еп.5
  • 16:00
    "Платина" - сериал, с.3 еп.14
  • 17:00
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.1
Пълна програма
  • 12:45
    "Бандата на Оушън 3" - трилър, криминален (САЩ, 2007), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Джордж Клуни, Брад Пит, Мат Деймън, Елиът Гулд, Ал Пачино, Дон Чийдъл, Кейси Афлек, Карл Райнър, Елън Баркин, Венсан Касел, Анди Гарсия и др.
  • 15:15
    "Убийствено увлечение" - трилър (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Антъни Лефрен, в ролите: Давей Чейс, Рик Робъртс, Сидни Пени, Мелани Скрофано и др.
  • 17:00
    "Коледен герой" - романтичен, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Джордж Ершбеймър, в ролите: Ана Хъчисън, Маркъс Роснър, Анита Браун, Брус Досън и др.
  • 18:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 13:00
    "Кухня" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Барът на Пепе" - сериал
  • 17:00
    Шоуто на Слави (2019)
Пълна програма
  • 13:00
    "MasterChef" - кулинарно шоу, с.5
  • 14:45
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5 еп.23, 24
  • 15:45
    "Търси се" - токшоу
  • 16:45
    Телешоп
Пълна програма
  • 13:30
    Юникити
  • 13:40
    Юникити
  • 13:55
    Реактивните момичета
  • 14:05
    Реактивните момичета
Пълна програма
  • 11:35
    "Съучастникът", криминален екшън, САЩ, 2004; реж. Майкъл Ман, с Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит, Марк Ръфало, Питър Бърг, [15+]
  • 13:35
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 15:20
    "Доброто старо време", комедия, САЩ, 2003; реж. Тод Филипс, с Люк Уилсън, Уил Феръл, Винс Вон, Джеръми Пивън, Елън Помпео, [15+]
  • 16:55
    "Докрай", спортна драма, Доминиканска Република, 2017; реж. Лаура Амелия Гузман, Израел Карденас, с Алхенис Перес Сото, Еторе Д’Алесандро, Лора Гомес, Рикардо Ариел Торибио, Халсен Сантана, [15+]
Пълна програма
  • 12:10
    "Вихърът на танца", музикална драма, САЩ, 1984; реж. Хърбърт Рос, с Кевин Бейкън, Лори Сингър, Джон Литгоу, Даян Уийст, Кристофър Пен, [12+]
  • 14:00
    "Ноември (2017)", драма - фентъзи, Естония, 2017; реж. Райнер Сарнет, с Реа Лест, Йорцен Лийк, Арво Кукумаги, Катарийна Унт, Таави Елмаа, [15+]
  • 15:55
    "Пеперуди", комедийна драма, Турция, 2018; реж. Толга Карачелик, с Толга Текин, Барту Кючюкчаглаян, Тугче Алтур, Серкан Кескин, Хакан Карсак, [12+]
  • 17:55
    "Телма", трилър - хорър, Норвегия, 2017; реж. Йоахим Триер, с Ейли Харбое, Кая Уилкинс, Хенрик Рафаелсен, Елен Дорит Петерсен, Марте Магнусдотер Солем, [15+]
Пълна програма
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 14:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване
  • 14:30
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване
  • 15:00
    "Дива земя" (премиера) - теленовела
Пълна програма
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5
  • 16:00
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 6, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:00
    Да продадеш колата си: Кола-амфибия
  • 14:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър (Специални издания): Пътят на Паркър: Златотърсачество с чудовища
  • 15:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Епизод 1
  • 16:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Епизод 2
Пълна програма
  • 13:02
    Странно или какво?: Война с контрол над ума
  • 13:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Всички сме фанатици
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 18
  • 15:02
    Как се прави...: Плоски метални бутилки, картофена салата и водородни горивни клетки
Пълна програма
  • 13:30
    Пени от М.А.Р.С.
  • 14:00
    11
  • 14:30
    11
  • 15:00
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 13:25
    "Спортна лаборатория"
  • 13:40
    "Уголемена наука"
  • 14:10
    "Операция "Ох!"
  • 14:40
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
Пълна програма
  • 13:30
    Магазин за играчки - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:10
    Дискусионен клуб СПОРТ - Спорт
  • 14:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 11:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, трети ден, директно
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, шестнадесети етап, директно
  • 18:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, трети ден, директно
  • 22:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс", директно
Пълна програма
  • 11:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, трети ден, директно
  • 22:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, шестнадесети етап
  • 23:40
    Новини
  • 23:45
    Фехтовка: Гран При на Москва
Пълна програма
  • 12:55
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 1
  • 13:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 3
  • 14:00
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 4
  • 14:25
    Дивото зове, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 12:50
    Rumble & Hum
  • 13:40
    Mtb Heroes
  • 14:05
    Mtb Heroes
  • 14:30
    Monster Jam
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 13:15
    Братовчеди в кухнята (Series 2): Меден блясък (Episode 8)
  • 13:40
    Възкръснали имения (Series 2): Всичко за острова (Episode 7)
  • 14:05
    Възкръснали имения (Series 2): Дрешник, достоен за кралица (Episode 8)
  • 14:30
    Мега бърлоги (Series 1): Бърлогата на мама (Episode 12)
Пълна програма
  • 13:20
    Династия, еп. 14
  • 14:15
    Хотел към ада - трети сезон, еп. 2
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 4
  • 16:05
    Скрити доказателства - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 12:00
    Ченгетата от Пицофалконе - втори сезон, еп. 2
  • 14:10
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 12
  • 15:05
    Новите мистерии на Мис Фишър, еп. 4
  • 17:00
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 11:55
    "Категория 5", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Роб Коен, с Тоби Кебъл, Маги Грейс, Райън Куонтън, Ралф Инесън, Мелиса Болона, [15+]
  • 13:40
    "Александър и безкрайно лошият ден", комедия, САЩ, 2014; реж. Мигел Артета, със Стив Керъл, Дженифър Гарнър, Ед Оксънбулд, Дилън Минет, Керис Дорси, [7+]
  • 15:00
    "Патешки истории: Еха!", анимация, САЩ, 2017; реж. Джон Еошима, Дейна Терас, [0+]
  • 15:50
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 12 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 12:55
    Тайната война, сезон 1, еп. 2
  • 13:45
    Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 1
  • 14:40
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 3
  • 15:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 20
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Упорството носи късмет
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добро утро, Аркадия
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Удавен и насечен
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
Пълна програма
  • 13:30
    Историческа възстановка
  • 14:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 20 еп.
  • 14:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 10 еп.
  • 15:00
    Риболовни страсти – тв поредица
Пълна програма
  • 13:30
    "Робоколата Поли"
  • 13:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 14:00
    "Конни"
  • 14:25
    "Кайю"
Пълна програма
  • 13:15
    "Патарински Live" - /п/
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    Топ Шоп
  • 14:45
    "Парчета от реалността"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:20
    "Войната на шоколада" - драма с Дани Глоувър, Илан Митчъл-Смит.
  • 15:05
    "Таен клуб" - игрален филм с Шарлот Бритън, Лий Рос.
  • 16:45
    "Пътеводител на птичаря към всичко" - комедия с Коди Смит-Макфий, Джеймс Ле Грос.
  • 18:10
    "Човекът с отговорите" - комедия / романтичен филм с Джеф Даниелс, Лорън Греъм.
Пълна програма
  • 13:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 14:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 13:30
    MTV Unplugged: Biffy Clyro
  • 14:15
    a-ha: MTV Unplugged
  • 15:00
    MTV Rewind: 2016
  • 16:30
    MTV Asks Jess Glynne
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:05
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 2
  • 14:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
  • 14:50
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
  • 15:40
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 9, еп. 2
  • 14:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 6
  • 15:00
    Златна треска, еп. 5
  • 16:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 6
Пълна програма
  • 13:00
    Най-смъртоносните: Челюсти и грехове, еп. 1
  • 13:50
    Най-смъртоносните: Челюсти и грехове, еп. 2
  • 14:40
    Кървави врагове: Хипопотам срещу лъв, еп. 1
  • 15:30
    Царе на изчезване: Лъвове от пустинята Намиб, еп. 1
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия /п/
  • 14:00
    Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Ретро" - вечни хитове
  • 14:00
    "Промо" - новите хитове
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 13:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 13:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 14:10
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 12:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 13:40
    "Мама" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:20
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига:
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига:
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига:
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 16:00
    "Баща ми! - Татко сам у дома" - доку-поредица
  • 17:00
    "Преди и след това - твоят страхотен момент" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:00
    Игрален филм
  • 15:30
    Игрален филм
  • 17:05
    Игрален филм
  • 18:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 14:00
    Дискусионно студио"/ повторение/
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    "Край Босфора" /повторение /
Пълна програма
  • 12:00
    Футболна екстра
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 13:25
    Trolls - Die Party geht weiter!
  • 13:45
    Friends
  • 14:10
    Spirit: wild und frei
  • 14:40
    Angelo!
Пълна програма
  • 12:45
    Еврофолк 2018
  • 14:00
    Много шум за нищо - игрален филм
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    Airplay Chart
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 13:30
    Кралят на кухнята: Супа и панини
  • 14:00
    Най-добрият ремонт: Свещеник от колеж търси дом
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Сензационни рокли
  • 15:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: В търсене на идеала
Пълна програма
  • 13:30
    JAM - еп.16
  • 14:00
    Вива история - Пейо Яворов
  • 14:30
    WWF - Есетрите - Запази дунавското богатство
  • 15:00
    Пътуване към скалите, част 2
Пълна програма
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 4): Тусон (Episode 4)
  • 14:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 17): Епизод 3 (Episode 3)
  • 15:00
    Легендарни места (Series 1): Мистерията на кристалните черепи (Episode 7)
  • 15:30
    Легендарни места (Series 1): Емблематични места (Episode 8)
Пълна програма
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 4): Тусон (Episode 4)
  • 14:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 17): Епизод 3 (Episode 3)
  • 15:00
    Легендарни места (Series 1): Мистерията на кристалните черепи (Episode 7)
  • 15:30
    Легендарни места (Series 1): Емблематични места (Episode 8)
Пълна програма
  • 12:30
    Близки срещи от третия вид, САЩ, драма/фантастика, 1977
  • 14:45
    Мумията: Гробницата на Императора Дракон, Китай,Германия,САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2008
  • 16:35
    Скот Пилгрим срещу света, Канада,Япония,Великобритания,САЩ, 2010
  • 18:30
    Горещо кънтри, САЩ, драма/музикален, 2010
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Аламинутите на Лорейн - кулинарно предаване, еп. 2
  • 14:00
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване, еп. 1
  • 15:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 9
  • 16:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 12:32
    Коронадо Eкшън, Приключенски, Комедия 2003
  • 13:59
    Победа в кръвта Биографичен, Драма, Спортен 2015
  • 15:39
    Епоха на герои Екшън, Приключенски, Драма 2011
  • 17:09
    Последният Крал Екшън, Приключенски, Драма 2016
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:25
    911 - първи сезон, еп. 4
  • 14:20
    От местопрестъплението: Маями, еп. 9
  • 15:15
    Касъл - четвърти сезон, еп. 20
  • 16:10
    Касъл - четвърти сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:30
    TOP MODELS
  • 13:55
    FASHION WEEK
  • 14:00
    ELIE SAAB STORY
  • 14:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Лов на неизрядни платци" - 2 и 3 еп.
  • 14:05
    "Звезди в катастрофи" - 2 еп.
  • 14:55
    "Кеш и Кари" - 4 еп.
  • 15:20
    "Майстори на сделките" - 6 еп.
Пълна програма
  • 13:30
    новини
  • 13:35
    Спорт
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:45
    "Ейс Вентура Джуниър: Зоодетектив" - приключенска комедия с уч. на Джош Флитър, Ема Локхарт, Ан Кюсак, Кълън Дъглас, Арт Лафльор, Остин Роджърс и др. /п/
  • 13:45
    "В кадър"
  • 14:15
    "Космосът между нас" - приключенски с уч. на Ейса Бътърфийлд, Брит Робъртсън, Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Б. Д. Уонг, Трей Тъкър, Скот Такеда, Сара Миник, Лорън Майърс, Морс Бикнел и др.
  • 16:45
    "Принцът на Персия: Пясъците на времето" - приключенски екшън с уч. на с уч. на Джейк Гиленхал, Джема Артъртън, Бен Кингсли, Алфред Молина, Ричард Койл и др. /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Smash Lab: Unbreakable Car
  • 13:45
    Kitchen Boss: What's in the Pantry?
  • 14:10
    Kitchen Boss: Cooking from the Heart
  • 14:30
    Extreme Engineering: Panama Canal
Пълна програма
  • 13:20
    Режи! (Series 26): Тъстове в екипи (Episode 6)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Космополитен комфорт (Episode 7)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Бургери, питки и бейгъли (Episode 8)
  • 15:00
    Трапезата на Сиба (Series 2): Да живее Африка! (Episode 4)
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • 11:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, трети ден, директно
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, шестнадесети етап, директно
  • 18:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, трети ден, директно
  • 22:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс", директно
Пълна програма
  • 11:55
    "Категория 5", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Роб Коен, с Тоби Кебъл, Маги Грейс, Райън Куонтън, Ралф Инесън, Мелиса Болона, [15+]
  • 13:40
    "Александър и безкрайно лошият ден", комедия, САЩ, 2014; реж. Мигел Артета, със Стив Керъл, Дженифър Гарнър, Ед Оксънбулд, Дилън Минет, Керис Дорси, [7+]
  • 15:00
    "Патешки истории: Еха!", анимация, САЩ, 2017; реж. Джон Еошима, Дейна Терас, [0+]
  • 15:50
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 12 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:20
    Fancy Nancy Clancy
  • 13:40
    Fancy Nancy Clancy
  • 14:00
    Vampirina
  • 14:20
    Vampirina
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 13:25
    Американско чудовище: Семейна снимка
  • 14:20
    Питбули и бивши затворници: Под крилото на Ърл
  • 15:15
    Питбули и бивши затворници: Да намериш герой
  • 16:10
    Убивам заради теб: Убийство във Флорида
Пълна програма
  • 13:10
    National Icons: Family Special
  • 13:35
    Top: Mothers of Champions
  • 14:05
    Top: Family Coaching
  • 14:30
    The Immortals: Roger Federer
Пълна програма
  • 13:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 13:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 14:15
    The Fowl Life With Chad Belding
  • 14:35
    The Fowl Life With Chad Belding
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Упорството носи късмет
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добро утро, Аркадия
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Удавен и насечен
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
Пълна програма
  • 13:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 6
  • 14:00
    Златна треска, еп. 5
  • 15:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 6
  • 16:00
    Екстремният Китай, еп. 1
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.15
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.41
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.2 еп.5
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Конан; сезон 1, епизод 20, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 15:00
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 16:00
    Тоталкар; сезон 3, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 13:15
    Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018
  • 14:10
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 44, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 45, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 16:15
    Престъплението; сезон 1, епизод 1, драма, криминален, Полша, 2014
Пълна програма
  • 13:15
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 2
  • 13:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 3
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: Убиецът с прякор "Пчелата"
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Сина на Сам
Пълна програма
  • 12:05
    Щурото еврейско семейство
  • 13:55
    Футбол и философия
  • 15:45
    Колата на Джейн Мансфийлд
  • 18:05
    `71
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 1 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 2 с
Пълна програма
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:09
    POV Facial For Ebony Jogger (18+)
  • 13:34
    Showing Her Who's Boss (18+)
  • 14:00
    Thick Dick For Tight Spinner (18+)
  • 14:25
    Anal Penetration For Fit Honey (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - III и IV четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 16:00
    Футбол: Леганес - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 17:50
    Тенис: Алисън ван Уитванк - Маркета Вондрусова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - финал, повторение)
  • 20:30
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 13:30
    Агрокоментар
  • 13:35
    Агротема
  • 13:45
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:15
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 13:30
    The Great Ride Open
  • 14:00
    Thrillbillies
  • 14:30
    The Inertia
  • 15:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 13:25
    72-те най-сладки животни (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 13:55
    Великото преселение (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 14:40
    Дивата природа с Крис Хъмфри (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 15:05
    Дивата природа с Крис Хъмфри (Series 1): 104 (Episode 4)
Пълна програма
  • 13:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 14:00
    Научнопопулярен филм
  • 14:30
    "Музикална академия"
  • 17:00
    "Галерия" - в света на изкуството с ТВ1
Пълна програма
  • 13:30
    Ian Bostridge, John Butt and the Dunedin Consort at the Misteria Paschalia Festival: Haendel
  • 14:35
    Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Strauss and Berlioz
  • 16:40
    InterMezzo
  • 17:30
    Rene Jacobs conducts King Arthur by Purcell at the Staatsoper Berlin
Пълна програма
  • 13:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 30-и епизод /п/
  • 14:00
    Футбол: Дунав - Септември, първи плейофен мач за 11-то място в Първа професионална лига /п/
  • 16:00
    Футбол: Етър - Славия, плейофен мач реванш за 7-то място в Първа професионална лига /п/
  • 18:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 36-и епизод /п/
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Севиля - Атлетико /М/(Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Бианка Андрееску - Софиа Кенин (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 16:30
    "Ла Лига Проектът" - документален филм
  • 17:00
    "Градовете на Ла Лига: Валядолид" - документален филм
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Суонси Сити - Кристъл Палас, мач от втори кръг за Карабао къп /п/
  • 15:00
    Футбол: Уимбълдън - Уест Хям Юнайтед, мач от втори кръг за Карабао къп /п/
  • 17:00
    Головете на сезона в английската Висша лига (2018-19) /п/
  • 18:00
    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Торонто Раптърс, седми финален мач на Източната конференция на НБА /п/
Пълна програма
  • 13:25
    Американско чудовище: Семейна снимка
  • 14:20
    Питбули и бивши затворници: Под крилото на Ърл
  • 15:15
    Питбули и бивши затворници: Да намериш герой
  • 16:10
    Убивам заради теб: Убийство във Флорида
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
Пълна програма
  • 12:50
    "Рамона и Бизъс", комедия, САЩ, 2010; реж. Елизабет Алън, с Джоуи Кинг, Селена Гомес, Джон Корбът, Бриджит Мойнахан, Дженифър Гудуин, [12+]
  • 14:35
    "На ръба на утрешния ден", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Дъг Лаймън, с Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Ноа Тейлър, [12+]
  • 16:30
    "Изкуството да се скатаваш ", комедийна драма, САЩ, 2011; реж. Гавин Уизън, с Фреди Хаймор, Ема Робъртс, Майкъл Ангарано, Елизабет Рийсър, Рита Уилсън, [12+]
  • 17:55
    "Хотел Трансилвания 3: Чудовищна ваканция", анимационна комедия, САЩ, 2018; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
Пълна програма
  • 13:25
    "Сексът и градът ІІ, 4 еп. - Самотниците ги убиват, нали?", комедия, САЩ, 1999; реж. Джон Дейвид Коулс, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 13:55
    "Розуел, Ню Мексико I, 5 еп.", романтична драма, САЩ, 2019; реж. Джефри Дж. Хънт, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
  • 14:40
    "Зайчето Питър", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Уил Глък, с Домнал Глийсън, Роуз Бърн, Сам Нийл, [7+]
  • 16:15
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Очи към небето. НАО "Рожен" (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Без пътека. Белият Улей (образователен филм за пътешествия и приключения)
Пълна програма
  • 13:15
    Ръсти Ривитс
  • 13:35
    Рибки Гупи
  • 13:55
    Зак и Квак
  • 14:15
    Топ Кадети
Пълна програма
  • 13:05
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 5, Канада, 2017
  • 13:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 6, Канада, 2017
  • 14:35
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 7, Канада, 2017
  • 15:15
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 8, Канада, 2017
Пълна програма
  • 12:05
    Скритата крепост Семеен Канада 2001
  • 13:40
    Копнеещи сърца Изкуство Дания 2009
  • 15:40
    Тратория Комедия САЩ 2012
  • 17:00
    Всичко на Цукер! Комедия Германия 2004
Пълна програма
  • 12:15
    Уинкс клуб: Тайната на изгубеното кралство Анимация Италия, САЩ 2008
  • 13:45
    Хърби Хенкок: Възможности Документален, Музикален САЩ 2006
  • 15:15
    Фин Семеен Холандия 2013
  • 16:45
    В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
Пълна програма
  • 13:05
    Сниф и призрачният замък Семеен Холандия 2010
  • 14:25
    Пипи отново на борда Приключенски, Семеен Швеция, Западна Германия 1969
  • 15:45
    Упадъкът на мъжката империя Комедия Франция 2013
  • 17:20
    Метеор, част 2 Екшън САЩ 2008
Пълна програма
  • 13:30
    Made in China
  • 15:00
    La Gunguna
  • 16:30
    From Nowhere
  • 18:00
    Close Up
Пълна програма
  • 13:30
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 15:30
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 17:30
    Live Recap FISE World Series 2019
  • 20:00
    Live Recap FISE World Series 2018
Пълна програма
  • 13:20
    Светът на конете
  • 13:35
    Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
  • 14:05
    Спортни новини
  • 14:15
    Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - трета финална среща от Националната баскетболна лига
Пълна програма
  • 13:30
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 14:30
    Пътеки /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Холандска Ередивизи първи плейоф финал за Лига Европа
  • 15:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезанието в Шарлът
  • 16:00
    Автомобилизъм: Рали крос Обзор на състезанието във Великобритания
  • 17:00
    Студио "Волейбол"
Пълна програма
  • 13:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
  • 14:00
    Лека атлетика: Диамантена лига Турнир в Шанхай
  • 16:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А
  • 14:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ню Ингланд Революшън - Ди Си Юнайтед
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А
  • 18:00
    Футбол: Байерн ТВ Лайпциг - Байерн Мюнхен , финал за Купата на Германия
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Ейбар
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Еспаньол
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Атлетико Мадрид
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига "Ла Лиготека"
Пълна програма
  • 13:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова
  • 14:50
    ТВ пазар
  • 15:30
    Новини
  • 15:40
    "Безценната перла", сериал, 19 еп. (п)
Пълна програма
  • 13:30
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 14:05
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 16:25
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
Пълна програма

Сериали

PRO 7 14:00
"Двама мъже и половина" - сериал
Fox Life 13:45
Уил и Грейс - десети сезон, еп. 14
bTV Comedy 14:00
"Двама мъже и половина" - сериал
Diema 14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 10

Всички предавания

Спорт

Film Plus 13:40
Тенис: Анжелик Кербер - Каролина Плишкова (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Nova Sport 14:00
Футбол: Страсбург - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 14:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 13:35
Етиен! Комедия, Арт САЩ 2009
TVT 14:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за еко туризъм)
EPIC Drama 14:05
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
FilmBox Plus 14:10
Коко Биографичен Франция 2008
AXN Black 14:10
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}