ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:20
    100% будни /най-доброто/ /п/
  • 02:20
    Госпожо Държавен секретар тв филм /6 епизод/п/(14)
  • 03:05
    Дойче веле: Шифт
  • 03:20
    Отблизо с Мира /п/
Пълна програма
  • 01:00
    "Вечно твоя" - сериал, еп.183, 184
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 22 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:30
    Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 01:20
    Забравена; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 02:05
    Картър; сезон 1, епизод 3, драма, САЩ, 2018
  • 02:45
    Картър; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2018
  • 03:25
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 9, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 01:40
    Да хванеш огромна риба тон: Последните големи риби
  • 02:35
    Изчезнали или живи: Тасманийският тигър
  • 03:25
    Колко са сладки!: Котенца
  • 04:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Производство на къща на дърво
Пълна програма
  • 01:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 02:35
    "Капиталът" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 01:20
    "Фалшивите 70" - комедия, ФРГ, 2017
  • 02:55
    "Теорията за относителността на любовта" - комедия, ФРГ, 2010
  • 04:25
    Майшбергер
  • 06:00
    "Факт"
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 01:35
    60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:30
    Библиотеката /п/
  • 03:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/
  • 04:00
    Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 01:46
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:50
    The HAPPOS Family
  • 01:55
    My Knight and Me
  • 02:05
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 01:45
    "Монк" - сериал, с.6 еп.16
  • 02:45
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.12
  • 03:45
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.9
  • 04:45
    "Супер коли" - спортна автомобилна поредица, с.6 еп.11
Пълна програма
  • 01:45
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал
  • 03:45
    "Маги" - хорър, драма, трилър (САЩ, Швейцария, 2015), режисьор Хенри Хобсън, в ролите: Арнолд Шварценегер, Абигейл Бреслин, Джоули Ричардсън, Дъглас Грифин, Рейчъл Гроувс, Джоди Мур, Ейдън Флауърс, Ейми Брасет и др. [14+]
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал, еп.25, 26
  • 09:00
    "Краят на света" - фантастика, екшън, комедия (Великобритания, САЩ, Япония, 2013), режисьор Едгар Райт, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Пиърс Броснан, Розамунд Пайк, Пади Консидайн, Еди Марсан и др.
Пълна програма
  • 00:00
    "Бавачката Макфий и големият взрив" - фентъзи, семеен, комедия (Великобритания, Франция, САЩ, 2010) /п./
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:00
    "Приятели" - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Сълзи от рая" - сериал
  • 02:50
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, еп.13
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:20
    "Убиец под прицел ", криминална комедия, САЩ, 1997; реж. Джордж Армитидж, с Джон Кюсак, Мини Драйвър, Алън Аркин, Дан Акройд, Джоан Кюсак, [15+]
  • 02:05
    "Скеле", драма, Израел, 2017; реж. Матан Яир, с Ашър Лакс, Ейми Смоларчик, Яков Коен, Кърън Бъргър, Наама Манор, [12+]
  • 03:40
    "Чайка", драма, САЩ, 2018; реж. Майкъл Мейър, с Анет Бенинг, Саоирс Ронан, Кори Стол, Били Хоул, Елизабет Мос, [12+]
  • 05:35
    "Деца шпиони 3: Краят на играта", приключенска комедия, САЩ, 2003; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Силвестър Сталоун, [0+]
Пълна програма
  • 00:50
    "Специален доклад", научно-фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стивън Спилбърг, с Том Круз, Макс Фон Сидов, Нийл МакДонау, Колин Фарел, Саманта Мортън, [15+]
  • 03:15
    "Луна", драма, Франция, 2017; реж. Елза Дирингер, с Летисия Клеман, Род Парадо, Лина Кудри, Жулиен Бодет,Фредерик Пиеро, [18+]
  • 04:50
    "Бобнонче", късометражна комедийна драма, Палестина, 2017; реж. Ракан Мейяси, с Рана Аламудин, Салех Бакри, [12+]
  • 05:00
    "Бавният ми брат", комедийна драма, Германия, 2017; реж. Маркус Голер, с Дейвид Крос, Фредерик Лау, Емилия Шуле, Девид Щризоу, Анет Фрайър, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
  • 01:30
    "Лъжовно сърце" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Национална лотария" /п/
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8 /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 8
  • 02:00
    Дивото семейство от Аляска: Добре дошли в Браунтаун
  • 03:00
    Спешно отделение за автосервизи: Умираща легенда
  • 04:00
    Братята Дизел: Епизод 11
Пълна програма
  • 01:20
    Как функционира Вселената?: Как Вселената направи автомобила
  • 02:10
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 3
  • 03:00
    Историята под лупа: Заровените съкровища на Рамзес
  • 03:48
    Историята под лупа: Тайните на пирамидата на маите
Пълна програма
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 01:00
    "Гениите"
  • 02:00
    "Ренесансът: Без окови"
  • 03:00
    "Как се създава"
  • 04:00
    "В търсене на щастие"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Истинска любов - 33 еп. - Сериал
  • 02:45
    Любовен облог - 8 еп. - Сериал
  • 03:30
    Заедно за промяната - с Елеонора Василева
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:15
    Колоездене: Критериум Дуфине, четвърти етап
  • 02:30
    Лека атлетика: Турнир "Пааво Нурми"
  • 04:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, четвърти етап
  • 05:00
    Лека атлетика: Турнир "Пааво Нурми"
Пълна програма
  • 01:00
    Лека атлетика: Турнир "Пааво Нурми"
  • 02:25
    Новини
  • 02:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, четвърти етап
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
Пълна програма
  • 01:05
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 3
  • 01:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 8
  • 02:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 1
  • 03:20
    Каскадьорска наука, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 01:20
    World Of X Games
  • 02:10
    X Games - Norway
  • 03:00
    X Games - Norway
  • 03:50
    Action Sports World
Пълна програма
  • 01:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 01:20
    Екстремни домове (Series 2): Замък, фабрика, скала (Episode 11)
  • 02:05
    Строежи по хавайски (Series 1): Хавайски полъх (Episode 7)
  • 02:27
    Строежи по хавайски (Series 1): Нововъведения (Episode 8)
  • 02:50
    Мега бърлоги (Series 3): Глава на Буда и пурпурно сърце (Episode 8)
Пълна програма
  • 00:50
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 15
  • 01:50
    Сготвено с любов - трети сезон, еп. 9
  • 02:15
    Сготвено с любов - трети сезон, еп. 10
  • 02:40
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:50
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 8
  • 01:50
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 11
  • 02:35
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 12
  • 03:25
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 00:20
    "Не на себе си", психологически хорър, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Клеър Фой, Джошуа Ленард, Джей Фараах, Джуно Темпъл, Ейми Мълинс, [15+]
  • 02:00
    "Мръсни пари", криминален, САЩ, 2014; реж. Микаел Р. Роскам, с Том Харди, Джеймс Гандолфини, Нуми Рапас, Матиас Шьонертс, Джон Ортис, [18+]
  • 03:45
    "Транс", трилър, Великобритания, 2013; реж. Дани Бойл, с Джеймс Макавой, Венсан Касел, Росарио Доусън, Дани Сапани, Мат Крос, [15+]
  • 06:05
    "Дрю Майкъл", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Джеръд Кармайкъл, с Дрю Майкъл, Суки Уотърхаус, [15+]
Пълна програма
  • 01:05
    Конспирация, сезон 1, еп. 1
  • 02:00
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 3
  • 02:55
    Забранена история, сезон 1, еп. 4
  • 03:50
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Пионерски меч
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Виновен по всички обвинения
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Желана среща
  • 02:45
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
Пълна програма
  • 01:30
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 26 еп.
  • 02:30
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 21 еп.
  • 03:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 04:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
Пълна програма
  • 01:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 01:55
    "Паленца""
  • 02:20
    "Барни и приятели"
  • 02:45
    "Кипър"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 00:55
    "Семейство Флодер ІІ" - игрален филм с Нелли Фрейда, Хууб Стапел.
  • 02:50
    "Заклинател" - ужаси с Адам Ант, Ричард Блейд.
  • 04:10
    "Безстрашният Франк" - комедия / фентъзи филм с Моник Ван Воорен, Джон Войт.
  • 06:50
    "В близък план - Марсианецът"
Пълна програма
  • 01:30
    MTV Shuga DS2
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    MTV Live Stage: The Best Bits
  • 03:45
    Shawn Mendes: MTV Essentials
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:35
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 8
  • 02:25
    Речни Чудовища, сезон 9, еп. 2
  • 03:20
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 5
  • 03:50
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    Майкъл Уеър: Без цензура, еп. 4
  • 01:55
    Изследовател, еп. 10
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Участието на САЩ, еп. 6
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    Подводният свят на Амазония, еп. 1
  • 01:50
    Училище за шимпанзета, еп. 1
  • 02:35
    Пума срещу вълк, еп. 1
  • 03:20
    Новите воини на океана, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Дуисбург - Падерборн, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:00
    "Примката на Нестеров". Сериен филм
  • 02:50
    "Нека да говорят"
  • 04:05
    "Сватби и разводи". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 01:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 01:10
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 03:00
    "Светкавицата" - екшън сериал
  • 03:50
    "Готъм" - сериал
  • 04:35
    "Луцифър" - криминален сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Европейски покер тур
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
Пълна програма
  • 01:30
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:40
    "Преди и след това - твоят страхотен момент" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 01:45
    "Културният отдих"
  • 02:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 03:00
    Вести
  • 03:25
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
Пълна програма
  • 00:55
    "Топ 10! " - доку-поредица
  • 01:50
    "111 страхотни двойки!" - клип шоу
  • 03:30
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 05:50
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:30
    "Здравословно" с Христо Деянов / повторение /
  • 02:30
    "Нови хоризонти" - повторение
  • 03:30
    Алтернативи - /повторение /
  • 05:00
    "Разбулване" - повторение
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол
  • 02:00
    Футбол
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея (Series 12): Тоня срещу Нанси, хидролокатор сонар и кучетата на Дъмбъртън (Episode 6)
  • 02:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Магистралата в Северна Каролина (Episode 6)
  • 03:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Чарлстън (Episode 7)
  • 04:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Възстановяване на вековен служебен вагон (Episode 5)
Пълна програма
  • 01:30
    Домът на Джордж Истман в Ню Йорк
  • 02:00
    История на Часовниковата кула
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Бургас - градът, в който се връщаш
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея (Series 12): Тоня срещу Нанси, хидролокатор сонар и кучетата на Дъмбъртън (Episode 6)
  • 02:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Магистралата в Северна Каролина (Episode 6)
  • 03:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Чарлстън (Episode 7)
  • 04:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Възстановяване на вековен служебен вагон (Episode 5)
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея (Series 12): Тоня срещу Нанси, хидролокатор сонар и кучетата на Дъмбъртън (Episode 6)
  • 02:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Магистралата в Северна Каролина (Episode 6)
  • 03:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Чарлстън (Episode 7)
  • 04:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Възстановяване на вековен служебен вагон (Episode 5)
Пълна програма
  • 00:00
    Гръмотевично сърце, САЩ, криминален/мистерия/трилър, 1992
  • 02:00
    Пробуждането на Смъртта, Франция, САЩ, екшън/приключенски/драма, 2004
  • 03:30
    Чакала, Франция, САЩ, екшън/приключенски, 1997
  • 05:35
    Раздялата (2006), САЩ, 2006
Пълна програма
  • 01:30
    "Златна мисия" - 34 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Стефан Вълдобрев" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си кореист?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Провадия Солницата - най-старият праисторически град в Европа" - I част, документален филм
Пълна програма
  • 01:30
    Класическа италианска кухня с Микела Киапа - кулинарно предаване, еп. 1
  • 02:00
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 7
  • 02:25
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 8
  • 02:50
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:15
    Черната кутия Мистерия, Трилър 2005
  • 01:49
    Пленникът Трилър 2014
  • 03:37
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
  • 05:08
    Рицарят Ръждивко Еп. 09 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 01:15
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:15
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:00
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:55
    "CSI: Лас Вегас" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:45
    Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 22
  • 02:30
    Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 23
  • 03:20
    Живите мъртви - шести сезон, еп. 4
  • 04:25
    Куантико - втори сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 01:25
    "Прословути вражди" - 7 еп.
  • 02:15
    "На косъм" - 3 еп.
  • 02:40
    "Хладнокръвно" - 7 eп.
  • 03:30
    "Гласът на серийния убиец" - 5 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 01:30
    Практическая школа нахлыста
  • 02:00
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 02:25
    На охотничьей тропе
  • 02:55
    Мастер-класс
Пълна програма
  • 01:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 7 /п/
  • 06:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 4 /п/
  • 07:00
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 7
  • 09:00
    "Децата на въздушния Бъд" - семейна комедия с уч. на Джейн Кар, Партик Краншоу, Тайлър Фодън, Карън Холнес и др.
Пълна програма
  • 01:45
    Animal Cops Phoenix: Highway Patrol
  • 02:30
    Extreme Engineering: USS Bush Aircraft Carrier
  • 03:15
    Kidnap and Rescue: Taxi Cab Killer
  • 04:00
    Gold Divers: Under the Ice: Let the Gold War Begin
Пълна програма
  • 01:45
    Режи! (Series 27): Молба, заем или змиорка (Episode 10)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Паспорт на вкуса (Episode 5)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Стари лица, нови места (Episode 6)
  • 03:15
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Пожарникарски горещи и студени предложения (Episode 2)
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 01:15
    Колоездене: Критериум Дуфине, четвърти етап
  • 02:30
    Лека атлетика: Турнир "Пааво Нурми"
  • 04:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, четвърти етап
  • 05:00
    Лека атлетика: Турнир "Пааво Нурми"
Пълна програма
  • 00:20
    "Не на себе си", психологически хорър, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Клеър Фой, Джошуа Ленард, Джей Фараах, Джуно Темпъл, Ейми Мълинс, [15+]
  • 02:00
    "Мръсни пари", криминален, САЩ, 2014; реж. Микаел Р. Роскам, с Том Харди, Джеймс Гандолфини, Нуми Рапас, Матиас Шьонертс, Джон Ортис, [18+]
  • 03:45
    "Транс", трилър, Великобритания, 2013; реж. Дани Бойл, с Джеймс Макавой, Венсан Касел, Росарио Доусън, Дани Сапани, Мат Крос, [15+]
  • 06:05
    "Дрю Майкъл", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Джеръд Кармайкъл, с Дрю Майкъл, Суки Уотърхаус, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 01:30
    Trulli Tales
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки от гроба: Убийство зад затворените врати
  • 02:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 1
  • 03:00
    Разбулените тайни на убийствата: Бродещият вълк
  • 03:45
    С камера на ревера: Изстрели
Пълна програма
  • 01:30
    Football Stars: Thomas Muller
  • 02:00
    The Burning Issue: Olympics
  • 02:30
    Fight Stars: Joseph Parker
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Caroline Wozniacki
Пълна програма
  • 01:30
    Fishing Edge
  • 01:50
    Fishing Edge
  • 02:15
    Pro Team Journal
  • 02:35
    Pro Team Journal
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Пионерски меч
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Виновен по всички обвинения
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Желана среща
  • 02:45
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
Пълна програма
  • 01:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Участието на САЩ, еп. 6
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 4
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 12
  • 03:10
    Мегаструктури от Втората Световна: Участието на САЩ, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    "Вечно твоя" - сериал, еп.183, 184
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 02:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
  • 03:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 3, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:45
    Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 00:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 01:50
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 02:45
    Свидетелите; сезон 1, епизод 3, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 03:40
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 01:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Крук
  • 01:55
    Разтърсващи престъпления: Сара Пейн
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Заплаха за обществото
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Убиецът от хладилната камера
Пълна програма
  • 00:20
    Гангстерска легенда
  • 02:10
    Пандемия
  • 04:00
    Трезорът
  • 06:45
    Страшни приказки за лека нощ
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    Саут Парк
Пълна програма
  • 01:46
    Benedict With Benefits (18+)
  • 02:08
    Shy Beauty Seduced By Busty Agent (18+)
  • 02:31
    Hot & Heavy Workload (18+)
  • 02:56
    Courtney Lends A Helping Hand (18+)
Пълна програма
  • 01:45
    Тенис: Кристина Плишкова - Светлана Кузнецова (Samsung Open presented by Corner, Лугано; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
  • 04:10
    Тенис: Фиона Феро - Полона Херцог (Samsung Open presented by Corner, Лугано; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 06:15
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Виктория Азаренка (Abierto GNP Seguros, Монтерей; WTA International - финал, повторение)
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 06:00
    Cage Contender
  • 07:10
    WUSHU Championship
  • 07:25
    Ultimate Taekwondo
  • 07:45
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 01:30
    Bubba's World
  • 02:00
    Darkfest
  • 02:15
    Ultimate X 2019
  • 02:30
    The Night Harvest 2019
Пълна програма
  • 01:15
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Хавайските воини Коа (Episode 8)
  • 02:05
    Историческата истина (Series 1): Военен гений ли е Хитлер? (Episode 1)
  • 02:55
    Тайната война (Series 1): Шпионката и френското фиаско (Episode 9)
  • 03:50
    Тайната война (Series 1): Френският троен агент (Episode 10)
Пълна програма
  • 01:30
    "Viva la Musica!"
  • 02:30
    Документално кино
  • 03:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    "Галерия" - предаване за изкуство на ТВ1
Пълна програма
  • 01:20
    Django Bates' Beloved - Oslo Jazz Festival
  • 02:20
    Keith Jarrett, Charles Lloyd, Jack Dejohnette... - Jazz Archive
  • 02:50
    Esbjorn Svensson Trio - Timisoara Jazz Festival
  • 04:30
    Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
Пълна програма
  • 01:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 48-и епизод /п/
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Славия - Дунав, мач от Първа професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Нюпорт Каунти - Лестър Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 02:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод /п/
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио "Формула 1" /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки от гроба: Убийство зад затворените врати
  • 02:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 1
  • 03:00
    Разбулените тайни на убийствата: Бродещият вълк
  • 03:45
    С камера на ревера: Изстрели
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 00:25
    "Закрилникът 2", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Антоан Фукуа, с Дензъл Уошингтън, Педро Паскал, Аштън Сандърс, Бил Пулман, Мелиса Лео, [18+]
  • 02:25
    "Майка!", психотрилър - хорър, САЩ, 2017; реж. Дарън Аронофски, с Дженифър Лорънс, Хавиер Бардем, Ед Харис, Мишел Пфайфър, Брайън Глийсън, [18+]
  • 04:25
    "Спрян за проверка", документален, САЩ, 2017; реж. Кейт Дейвис, [15+]
  • 05:00
    "Джак, убиецът на великани", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Брайън Сингър, с Никълъс Холт, Елинор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи, Иън МакШейн, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    "Гангстер докрай", драма, САЩ, 2018; реж. Мадeлин Саклър, с Джефри Райт, Теотъс Картър, Уилям Фихтнър, Бойд Холбрук, Меър Уинингам, [15+]
  • 03:15
    "Нокс І, 2 еп.", криминален трилър, Франция, 2018; реж. Мабрук Ел Мекри, с Натали Бай, Малик Зиди, Майуен, Фредерик Пиеро, Деймиън Шапел, [15+]
  • 04:10
    "Кралска зима", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Ърни Барбараш, с Мерит Патерсън, Джак Донъли, Саманта Бонд, Риа Бейли, [12+]
  • 05:25
    "Операция Казино", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Андрю Джей Коен, с Уил Феръл, Ейми Поулър, Джейсън Манцукас, Ник Крол, Алисън Толман, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    По пътеките на Пирин (1 част) (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:30
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 01:30
    Полдарк, сезон 1, еп. 1, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 02:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 1, Канада, 2017
  • 03:10
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 2, Канада, 2017
  • 03:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 3, Канада, 2017
Пълна програма
  • 00:50
    Операция "Разбиване" Екшън, Драма Канада 2010
  • 02:25
    Отвъд лазурното небе Драма Швеция 2010
  • 04:15
    Сред крадци Трилър, Военен Канада 2009
  • 06:35
    Пиу! Семеен Холандия 2010
Пълна програма
  • 01:00
    Групов секс Комедия САЩ 2010
  • 02:30
    Смяна на управлението Комедия, Драма САЩ 2009
  • 04:10
    Престъпни дейности Криминален, Трилър САЩ 2015
  • 07:05
    Неговото дело и слава Драма САЩ 2005
Пълна програма
  • 00:40
    Джакпот Комедия Норвегия 2011
  • 02:05
    Летни забавления Комедия САЩ 2006
  • 03:40
    От сенките Трилър САЩ 2009
  • 06:35
    Сниф залавя крадеца Семеен Холандия 2010
Пълна програма
  • 00:40
    Abraham's Point
  • 02:25
    Zero M2
  • 02:45
    Ringo
  • 03:00
    Close Up
Пълна програма
  • 02:00
    UIM Aquabike World Championship 2018
  • 02:35
    Enduro World Series S18
  • 03:10
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2018
  • 03:45
    Action Sports World S19
Пълна програма
  • 01:40
    Футбол: Холандия - Англия - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
  • 03:30
    УЕФА Европейски квалификации: Турция - Франция
  • 05:10
    Колоездачна обиколка на Йоркшир обзорна програма
  • 06:00
    УЕФА Европейски квалификации: Италия - Босна и Херцеговина
Пълна програма
  • 01:20
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 02:00
    Туризъм.бг /п/
  • 03:00
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 03:15
    Отблизо с Мира /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени България - Русия
  • 02:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Италия - Корея
  • 04:00
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
  • 04:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Италия
Пълна програма
  • 01:30
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
  • 02:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 03:00
    Хокей на лед: NHL - финал за купа Стенли Бостън Бруинс - Сейнт Луис Блус
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Италианска Серия А Каляри - Милан
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Киево
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Удинезе
  • 06:00
    Футбол: Байерн ТВ Линдау - Вердер Бремен , приятелска среща
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Атлетико Мадрид
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Уеска
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Севиля
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Виляреал
Пълна програма
  • 00:05
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
  • 02:20
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 03:15
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
  • 04:15
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
Пълна програма
  • 02:05
    "КУДА УХОДИТ ДЕТСТВО" Фильм Андрея Стеняхина.
  • 03:05
    Александр Устюгов,Сергей Завьялов,Дмитрий Быковский в остросюжетном сериале "МЕНТОВСКИЕ ВОЙНЫ-4" "Провокатор" 1-я ч., 2-я ч.
  • 04:50
    "ДАЧНЫЙ ОТВЕТ"
  • 05:35
    "ЭКСКЛЮЗИВ"
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 01:50
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 8
Fox Channel 01:50
11.22.63 - първи сезон, еп. 1
Fox Crime 01:55
"Агата Рейзин" - първи сезон, еп. 2
bTV Comedy 02:00
"Теория за големия взрив" - сериал
AXN 02:05
Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011

Всички предавания

Спорт

Film Plus 02:00
Тенис: Аманда Анисимова - Астра Шарма (Claro Open Colsanitas, Богота; WTA International - финал, повторение)
MAX Sport 4 02:00
Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
Ring.BG 02:00
Европейски покер тур
Eurosport 02:30
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Eurosport HD 02:30
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 01:50
Малки жълти лимони Романтичен Швеция 2011
SAT 1 01:50
"Сали" - драма, U, 2016
Cinemax 01:55
"Ричард Трети (1995)", драма, Великобритания, 1995; реж. Ричард Лонкрейн, с Йън МакКелън, Анет Бенинг, Джим Броудбенд, Робърт Дауни Джуниър, Найджъл Хоторн, [18+]
HBO 2 01:55
"Закрилникът 2", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Антоан Фукуа, с Дензъл Уошингтън, Педро Паскал, Аштън Сандърс, Бил Пулман, Мелиса Лео, [18+]
TV1000 02:00
Криминале, САЩ, Криминален/драма, 1994

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}