ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    Госпожо Държавен секретар тв филм /6 епизод/(14)
  • 22:40
    Скритият език на парите: Заплахата от Изток документален филм
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.7
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 22:00
    "Добрата съпруга" - сериен филм
  • 23:00
    Новините на NOVA
  • 23:30
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 22
Пълна програма
  • 22:15
    Сила - криминален сериал
  • 23:15
    Ликвидация - криминален сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 21:55
    Профилиране; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2012
  • 23:00
    Профилиране; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2012
Пълна програма
  • 22:00
    Да хванеш огромна риба тон: Последните големи риби
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Епизод 5
  • 23:50
    Спасители на ЖИВОТни: Епизод 3
Пълна програма
  • 22:10
    "Дървото на дружбата" - документален филм
  • 22:25
    Интервю
  • 23:00
    "Държавата днес" (п)
  • 23:25
    "Извънредно включване" (п)
Пълна програма
  • 22:00
    История.bg Со кротце, со благо…държавник по време на криза /п/
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    На границата на лошото игрален филм /ЮАР, 2014 г./, режисьор Джак Мълдър, в ролите: Том Сайзмор, Оз Зехави, Бернард Къри, Ким Джексън и др. (16)
Пълна програма
  • 22:11
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:18
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:30
    My Knight and Me
  • 22:40
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Стая на загадките" - хорър, трилър (САЩ, 2017), режисьор Пол Уърник, в ролите: Евън Уилямс, Анабел Стивънсън, Елизабет Хауър, Дан Джей Джонсън и др. [16+]
  • 23:45
    "Луцифер" - сериал, с.3 еп.12
Пълна програма
  • 21:00
    "Разрушителят" - фантастика, екшън, криминален (САЩ, 1993), режисьор Марко Брамбила, в ролите: Силвестър Сталоун, Уесли Снайпс, Сандра Бълок, Найджъл Хотърн, Бенджамин Брат, Боб Гънтън, Денис Лиъри, Джак Блек, Роб Шнайдър и др.
  • 23:30
    "Да напуснеш Лас Вегас" - романтичен, драма САЩ, 1995), режисьор Майк Фигис, в ролите: Никълъс Кейдж, Елизабет Шу, Валерия Голино, Зандър Бъркли, Емили Проктър, Стивън Уебър, Дани Хюстън и др. [16+]
Пълна програма
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.2 еп.19, 20
  • 23:00
    "Кухня" - сериал, с.3 еп.11, 12
Пълна програма
  • 22:00
    "Любов на инат" - сериал, еп.66
  • 23:00
    "Градско момиче" - сериал, еп.30
Пълна програма
  • 22:10
    Анджело е върхът
  • 22:25
    Анджело е върхът
  • 22:35
    Анджело е върхът
  • 22:45
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 21:00
    "Брилянтин", мюзикъл - романтика, САЩ, 1978; реж. Рандъл Клайсър, с Джон Траволта, Оливия Нютън-Джон, Стокард Чанинг, Джеф Конауей, Бари Пърл, [12+]
  • 22:50
    "Тес (2016)", драма, ЮАР, 2016; реж. Мег Рикардс, с Кристиа Висър, Брендън Даниълс, Нсе Икпе-Етим, Дан Жак Мутън, Лий-Ан Ван Руи, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Няколко разговора за много високото момиче", драма, Румъния, 2018; реж. Богдан Теодор Олтеану, със Силвана Михай, Флорентина Настасе, Денисе Мойсе, Карол Йонеску, Ана Ковалчук, [15+]
  • 22:40
    "Четирите пера", приключенска драма, Великобритания, 2002; реж. Шекар Капур, с Хийт Леджър, Кейт Хъдсън, Уес Бентли, Джимон Хунсу, Майкъл Шийн, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
  • 23:00
    CNN Today
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
  • 22:30
    "Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Превратът" - трилър с уч. на Оуен Уилсън, Лейк Бел, Пиърс Броснан, Стерлинг Джеринс, Спенсър Гарет, Клеър Джар и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Братята Дизел: Епизод 11
  • 23:00
    Улични престъпници: Епизод 15
Пълна програма
  • 22:00
    Историята под лупа: Заровените съкровища на Рамзес
  • 22:50
    Историята под лупа: Тайните на пирамидата на маите
  • 23:40
    Как са го направили?: Епизод 12
Пълна програма
  • 21:30
    Soy Luna
  • 22:30
    Пени от М.А.Р.С.
  • 23:00
    Групата на Алекс
  • 23:30
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 22:00
    "Гениите"
  • 23:00
    "Ренесансът: Без окови"
Пълна програма
  • 21:30
    Баровки - сериал
Пълна програма
  • 22:00
    България на живо - с Иво Божков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 22:15
    Колоездене: Критериум Дуфине, четвърти етап
  • 22:50
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, първа квалификация, директно
Пълна програма
  • 21:00
    Лека атлетика: Турнир "Пааво Нурми"
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Унгария, първи етап
Пълна програма
  • 22:00
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 8
  • 22:45
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 3
  • 23:30
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 22:00
    X Games - Norway
  • 22:50
    X Games - Norway
  • 23:40
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
  • 20:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:00
    Строежи по хавайски (Series 1): Хавайски полъх (Episode 7)
  • 22:25
    Строежи по хавайски (Series 1): Нововъведения (Episode 8)
  • 22:50
    Ловци на къщи (Series 67): Двойка в търсене на къща за милион долара край езеро (Episode 1)
  • 23:15
    Ловци на къщи (Series 67): Семейство от Флорида си купува къща на остров (Episode 2)
Пълна програма
  • 22:00
    Съседи, еп. 5
  • 22:55
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 20
  • 23:50
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    Инстинкт - първи сезон, еп. 1
  • 23:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 11
  • 23:55
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 21:00
    "Бохемска рапсодия", биографична драма, Великобритания, 2018; реж. Брайън Сингър, с Рами Малек, Луси Бойнтън, Гуилим Лий, Бен Харди, Джоузеф Мазело, [12+]
  • 23:15
    "Големите малки лъжи II, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    Втората световна война - Битки за Европа, сезон 1, еп. 5
  • 23:10
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера Извънземни от древността: Най-голямото доказателство: Извънземните и сътворението на човека
  • 23:00
    Рицарска битка: Турнирен шампионат
Пълна програма
  • 22:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 23:00
    Традиции и обичаи
Пълна програма
  • 22:15
    "Конни"
  • 22:40
    "Кайю"
  • 23:05
    "Дот"
  • 23:30
    "Мончичи"
Пълна програма
  • 22:15
    "Всичко коз" - политическо токшоу /п/
  • 23:00
    НОВИНИ
  • 23:15
    "Патарински Live"- /п/
Пълна програма
  • 21:45
    CAUETivi
  • 22:45
    Топкласация
  • 23:45
    Ултрарок
Пълна програма
  • 21:20
    "Безсъние" - игрален филм с Джеф Даниълс, Моли Прайс.
  • 23:00
    "Заклинателят: Господство" - игрален филм със Стелан Скарсгард, Габриел Ман.
Пълна програма
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    The Hills Special: Тогава и сега
Пълна програма
  • 22:00
    Clean Bandit: MTV Crashes Plymouth
  • 22:20
    Jess Glynne: MTV Crashes Plymouth
  • 22:45
    Anne-Marie: MTV Crashes Plymouth
  • 23:05
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 22:00
    Вулканите: Двойно разрушение
  • 23:05
    Дневници на бедствията 2017
Пълна програма
  • 22:05
    Теория на глупостта, еп. 13
  • 22:30
    Теория на глупостта, еп. 14
  • 23:00
    Изследовател, еп. 10
Пълна програма
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 17
  • 22:25
    Юконски ветеринар, еп. 7
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 6
Пълна програма
  • 22:15
    Футбол: РБ Лайпциг - Волфсбург, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/
Пълна програма
  • 21:30
    Премиера. "Сватби и разводи". Сериен филм
  • 23:30
    "Вечерният Ургант"
Пълна програма
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 22:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 22:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 22:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 19:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Топ шеф на Германия" - кулинарно шоу
  • 23:55
    "Дело 2019 специално"
Пълна програма
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:30
    Изгнаници клети
  • 23:00
    Класически концерт
Пълна програма
  • 21:30
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 22:10
    Dr. House
  • 23:00
    Dr. House
  • 23:55
    Die Kinderklinik - Familien zwischen Bangen und Hoffen
Пълна програма
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 15): Ужасният Томи и други загадки (Episode 10)
  • 23:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Къща с формата на гъба
Пълна програма
  • 22:00
    Белият Пирин, част 4
  • 22:30
    Балкан фолк - Избрани видеоклипове
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.6
  • 23:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 15): Ужасният Томи и други загадки (Episode 10)
  • 23:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Къща с формата на гъба
Пълна програма
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 15): Ужасният Томи и други загадки (Episode 10)
  • 23:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Къща с формата на гъба
Пълна програма
  • 22:00
    Назначението, Канада, екшън/криминален/трилър, 1997
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Реал /М/ - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 22:00
    Дългите уикенди на Рик Стайн, еп. 10
  • 23:05
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 2
  • 23:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 22:00
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
Пълна програма
  • 22:00
    Доказано невинни, еп. 5
  • 22:55
    911 - първи сезон, еп. 6
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 21
Пълна програма
  • 22:00
    ADRIANA LIMA STORY
  • 22:30
    ADRIANA LIMA STORY
  • 22:55
    F-PARTIES
  • 23:00
    MASTERPIECES
Пълна програма
  • 22:00
    "Гласът на серийния убиец" - 5 еп.
  • 22:50
    "Хладнокръвно" - 7 eп.
  • 23:40
    "Тийнейджъри убийци" - 103 еп.
Пълна програма
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 22:05
    На зарубежных водоемах (Сезон2)
  • 22:30
    Рыбалка без границ
  • 23:00
    Камера, мотор... рыба!
  • 23:25
    Рецепты старого Тифлиса
Пълна програма
  • 21:00
    "Хобит: Неочаквано пътешествие" - фентъзи с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Анди Съркис, Хюго Уивинг, Кейт Бланшет, Орландо Блум, Илайджа Уд, Кен Скот, Кристофър Лий, Люк Евънс и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Gold Divers: Under the Ice: Let the Gold War Begin
  • 22:45
    Deadliest Catch: Sea Change
  • 23:30
    Cake Boss: Cakes on a Plane
  • 23:55
    Cake Boss: New Deli, New Design
Пълна програма
  • 21:40
    Железният готвач - последното изпитание (Series 1): Морски дуел (Episode 6)
  • 22:30
    Пребори Боби Флей (Series 13): Готвачите нямат спирачки (Episode 9)
  • 22:55
    Пребори Боби Флей (Series 13): Бебе шампион (Episode 10)
  • 23:20
    Кулинарен клуб (Series 1): Алигатор в Чикаго (Episode 1)
Пълна програма
  • 21:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 22:15
    Колоездене: Критериум Дуфине, четвърти етап
  • 22:50
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, първа квалификация, директно
Пълна програма
  • 21:00
    "Бохемска рапсодия", биографична драма, Великобритания, 2018; реж. Брайън Сингър, с Рами Малек, Луси Бойнтън, Гуилим Лий, Бен Харди, Джоузеф Мазело, [12+]
  • 23:15
    "Големите малки лъжи II, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 22:00
    Gigantosaurus
  • 22:30
    Mickey & The Roadster Racers
  • 23:00
    Fancy Nancy Clancy
  • 23:30
    Vampirina S2 Splits
Пълна програма
  • 21:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 22:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 1
  • 23:00
    Разбулените тайни на убийствата: Бродещият вълк
Пълна програма
  • 21:50
    The Short List: The Innovators
  • 22:20
    The Truth About...: First Impressions
  • 22:45
    Star Rated: Male Role Models
  • 23:15
    The Truth About...: One Hit Wonders
Пълна програма
  • 22:05
    Pro Team Journal
  • 22:30
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 22:50
    Shooting Gallery
  • 23:15
    Wild Ops
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера Извънземни от древността: Най-голямото доказателство: Извънземните и сътворението на човека
  • 23:00
    Рицарска битка: Турнирен шампионат
Пълна програма
  • 22:00
    Изследовател, еп. 10
  • 23:00
    Майкъл Уеър: Без цензура, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.7
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 22:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 23:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 2, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 21:40
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 22:35
    Свидетелите; сезон 1, епизод 2, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 23:45
    Свидетелите; сезон 1, епизод 3, криминален, мистерия, Франция, 2015
Пълна програма
  • 22:00
    Лудото ми бивше гадже: Скрити камери
  • 23:00
    Чудовището в семейството ми: Джон Уейн Гейси
Пълна програма
  • 22:15
    Отмъщение в Рио
Пълна програма
  • 22:00
    Новости
  • 23:00
    Т/с "Котовский", 5 с
Пълна програма
  • 22:00
    Ridiculousness
  • 22:30
    Ridiculousness
  • 23:00
    Саут Парк
  • 23:25
    Саут Парк
Пълна програма
  • 22:00
    Mommy Nudist (18+)
  • 22:20
    Stunning Welsh MILF With Hot Body (18+)
  • 22:35
    Serving Up Some Anal (18+)
  • 23:00
    Jacking It Till She Sucks My Dick (18+)
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Райо Валекано - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Ига Святек - Вера Лапко (Samsung Open presented by Corner, Лугано; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 22:15
    Агротема
  • 22:30
    Късна емисия новини
  • 23:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 23:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 08:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 22:00
    Occ-Cast
  • 23:00
    Darkfest
  • 23:15
    Ultimate X 2019
  • 23:30
    The Night Harvest 2019
Пълна програма
  • 21:45
    Тайната война (Series 1): Шпионката и френското фиаско (Episode 9)
  • 22:35
    Тайната война (Series 1): Френският троен агент (Episode 10)
  • 23:30
    Втората световна война в цветове (Series 1): Съветският валяк (Episode 8)
Пълна програма
  • 22:00
    Класика и джаз
Пълна програма
  • 21:30
    Le Nozze di Figaro by Mozart at the Opera de Wallonie-Liege
Пълна програма
  • 21:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Ню Йорк, САЩ /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Баскетбол: Валенсия/Уникаха - Реал Мадрид, четвърти полуфинален мач от испанската баскетболна лига, директно
  • 23:40
    Студио "Баскетбол", директно
Пълна програма
  • 22:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 1
  • 23:00
    Разбулените тайни на убийствата: Бродещият вълк
Пълна програма
  • 21:30
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 21:50
    "Милиарди ІV, 5 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Матю МакЛута, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 22:50
    "24 часа живот", екшън - фантастика, ЮАР, 2017; реж. Брайън Смрз, с Итън Хоук, Кинг Ксу, Лиъм Кънингам, Рутгер Хауер, Пол Андерсън, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    "Розуел, Ню Мексико I, 8 еп.", романтична драма, САЩ, 2019; реж. Руба Нада, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
  • 22:45
    "Нокс І, 2 еп.", криминален трилър, Франция, 2018; реж. Мабрук Ел Мекри, с Натали Бай, Малик Зиди, Майуен, Фредерик Пиеро, Деймиън Шапел, [15+]
  • 23:40
    "Заклинанието", хорър, САЩ, 2013; реж. Джеймс Уон, с Вера Фармига, Патрик Уилсън, Лили Тейлър, Рон Ливингстън, Шенли Касуел, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    Сапарева баня - началото на началото / на английски, с български титри (образователен документален филм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Етрополе - истории за величие / на английски, с български титри (образователен документален филм)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 22:10
    Прасето Пепа
  • 22:20
    Кафенето на Масленка
  • 22:50
    Искрица и Сияйница
  • 23:15
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 22:00
    Ресторантът, сезон 2, еп. 2, Швеция, исторически/драма, 2018
  • 23:00
    Тутанкамон, сезон 1, еп. 2, Великобритания, 2016
  • 23:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 22:00
    Секс и закуска Комедия, Драма, Романтичен САЩ 2007
  • 23:20
    40 Драма Турция, САЩ 2009
Пълна програма
  • 22:00
    Клоуи Трилър САЩ, Канада, Франция 2009
  • 23:35
    Зловеща жътва Ужаси, Комедия САЩ 2004
Пълна програма
  • 22:00
    Мостът над река Куай Военен, Исторически Великобритания, САЩ 1957
Пълна програма
  • 21:15
    Second Coming
  • 23:00
    Nola
Пълна програма
  • 20:00
    Live Recap FIM CEV Repsol 2019
Пълна програма
  • 21:50
    Футбол: Франция - Норвегия - среща от световното първенство за жени пряко предаване от Ница
  • 23:40
    Футбол: Португалия - Швейцария - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
Пълна програма
  • 22:00
    Новото познание
  • 22:30
    Пътеки
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Италия - Корея
  • 23:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
  • 21:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Мичиган
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Емполи - Лацио
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Леванте
  • 23:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ла Лига: Красивите голове
Пълна програма
  • 20:30
    "Левиатан" (2014г.), Русия, Киносалон БСТВ
  • 22:50
    Новини
  • 23:05
    "Романови", ІІ част - Киносалон БСТВ
  • 23:50
    Новини - късна емисия (п)
Пълна програма
  • 20:30
    Премьера. Никита Панфилов,Никита Ефремов, Евгений Антропов в детективном сериале "ПОБЕДИТЕЛИ" 5-я с., 6-я с.
  • 22:35
    Андрей Соколов в детективе "АДВОКАТ" "Западня"(заключительная)
  • 23:35
    "ТЫ СУПЕР! СУПЕРКОНЦЕРТ В КРЕМЛЕ"
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 22:30
"Червеното джудже" - сериал, с.10 еп.4, 5
AXN White 22:35
Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 8, драма, САЩ, 2012
Viasat Explorer 22:50
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 3
Viasat Nature 22:50
Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 22:55
Версай, сезон 3, еп. 6, Франция,Канада, исторически/драма, 2018

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 22:20
Спорт
MAX Sport 4 22:30
Студио "Футбол"
Eurosport 22:30
Колоездене: Обиколка на Юта, шести етап, директно
Eurosport HD 22:30
Колоездене: Обиколка на Юта, шести етап, директно
Diema Sport 2 22:40
Футбол: Шефилд Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

БНТ 22:30
Нежна кожа игрален филм /Франция, 1964 г./, режисьор Франсоа Трюфо, в ролите: Сабин Одепен, Даниел Секалди, Лоранс Бади, Нели Бенедети, Жан Лание, Жан Дезеи, Франсоаз Дорлеак и др. (16)
bTV 22:30
"Град на греха: Жена, за която да убиваш" - трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьори Робърт Родригес и Франк Милър, в ролите: Мики Рурк, Джесика Алба, Джош Бролин, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън, Брус Уилис, Ева Грийн, Рей Лиота, Стейси Кийч, Мартон Чок
bTV HD 22:30
"Град на греха: Жена, за която да убиваш" - трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьори Робърт Родригес и Франк Милър, в ролите: Мики Рурк, Джесика Алба, Джош Бролин, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън, Брус Уилис, Ева Грийн, Рей Лиота, Стейси Кийч, Мартон Чок
Bulgaria ON AIR 22:30
Не ми казвай, че момчето е лудо - драма, Франция, 2015 г.; режисьор: Робер Гедиджиан; в ролите: Симон Абкариан, Ариан Аскариде и др.
AXN White 22:35
Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 8, драма, САЩ, 2012

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}