ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:30
    Греховете на баща ми документален филм/п/(14)
  • 03:55
    Агата и Одисей игрален филм/п/
  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.14
Пълна програма
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 22 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 02:30
    ИмоТиТе с Христо Николов /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
Пълна програма
  • 02:15
    Профилиране; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2012
  • 03:05
    Профилиране; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2012
  • 04:00
    Профилиране; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2012
  • 04:55
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 02:35
    В Аляска: Освобождаване на орела
  • 03:25
    Тексаски закони: Драма в пустинята
  • 04:15
    Дивите Хавайски острови
  • 05:02
    Дивият Индокитай: Виетнам
Пълна програма
  • 02:45
    "С песните на..."
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 01:35
    "Криминална полиция Бозен: В клопка" - игрален филм, ФРГ, 2017
  • 03:10
    "Китаецът" - трилър, А, 2011
  • 04:40
    Кабаре
  • 05:40
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 02:40
    Библиотеката /п/
  • 03:45
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
  • 04:15
    Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /13 епизод/п/
  • 06:00
    Най-доброто от... Приключения опасни със герои сладкогласни /п/
Пълна програма
  • 02:47
    Pat the Dog
  • 02:53
    Pat the Dog
  • 03:00
    Pat the Dog
  • 03:07
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:45
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.13
  • 03:45
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.10
  • 04:45
    "Супер коли" - спортна автомобилна поредица, с.6 еп.12
  • 05:15
    "Мъртва точка" - сериал, еп.1
Пълна програма
  • 01:15
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал
  • 03:15
    "Влюбеният Шекспир" - романтичен, драма, комедия (САЩ, Великобритания, 1998), режисьор Джон Мадън, в ролите: Гуинет Полтроу, Джоузеф Файнс, Джефри Ръш, Том Уилкинсън, Джуди Денч и др.
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал с.2 еп.1
  • 08:00
    "Разрушителят" - фантастика, екшън, криминален (САЩ, 1993), режисьор Марко Брамбила, в ролите: Силвестър Сталоун, Уесли Снайпс, Сандра Бълок, Найджъл Хотърн, Бенджамин Брат, Боб Гънтън, Денис Лиъри, Джак Блек, Роб Шнайдър и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:00
    "Приятели" - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 05:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 02:20
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, еп.14
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
Пълна програма
  • 02:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:56
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:20
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 02:15
    "Вътрешен град", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дан Гилрой, с Дензъл Уошингтън, Колин Фарел, Кармен Еджого, Линда Грават, Аманда Уорън, [15+]
  • 04:15
    "Към планинските върхове", приключенска драма, Канада, 2016; реж. Ерик Полс, с Даниъл Браун, Питър Мортън, Джоан Майлс, Алиса Ван Хаастърт, Таня Стоун, [12+]
  • 05:20
    "Моси ван Вайк", романтична драма, ЮАР, 2016; реж. Даръл Рууд, с Таника Фури, Деанре Рейнърс, Девън Хофмиър, Киара Фури, Пол Дю Тоа, [12+]
  • 07:00
    "До посиняване", комедия, САЩ, 1995; реж. Пол Остър, Уейн Уанг, с Харви Кийтъл, Мадона, Лу Рийд, Джим Джармуш, Майкъл Джей Фокс, [12+]
Пълна програма
  • 00:55
    "Син Сити: Град на греха", криминален трилър, САЩ, 2005; реж. Франк Милър, Робърт Родригес, Куентин Тарантино, с Брус Уилис, Джесика Алба, Мики Рурк, Джейми Кинг, Клайв Оуен, [18+]
  • 03:00
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 04:45
    "Светът през прозореца ти", късометражна драма, Нова Зеландия, 2017; реж. Зоуи Макинтош, с Джо Фолау, Дейвид Лолофакангало Раундс, Лина Ригън, [12+]
  • 05:10
    "Корнелиус, виещият мелничар", драма, Франция, 2017; реж. Ян Льо Келек, с Бонавентур Гакон, Анаис Демусте, Гюстав Керверн, Кристоф Пау, Дени Лаво, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:10
    "Дива земя" - теленовела /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8 /п/
  • 07:50
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Дивото семейство от Аляска: Бърди взема своето оръжие
  • 03:00
    Как са го направили?: Епизод 3
  • 03:30
    Как са го направили?: Епизод 4
  • 04:00
    Ловци на митове: Изстрелване през комина
Пълна програма
  • 02:10
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 4
  • 03:00
    Как се прави...: Гумени ръкавици, фигури от сапун, отделения за самолети, ключалки за мотоциклети
  • 03:24
    Как се прави...: Рогове за барут, пироги, ръчно изработени калъпи, вътрешни гуми
  • 03:48
    Историята под лупа: Мистерии в средновековна катедрала
Пълна програма
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Чудеса на техниката: Сънища с часовников механизъм"
  • 03:00
    "Снимки от Луната"
  • 04:00
    "В търсене на щастие"
  • 04:30
    "e? Проект"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:45
    Любовен облог - 9 еп. - Сериал
  • 03:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 05:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Куриози
  • 04:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, пети етап
  • 05:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
  • 06:00
    Куриози
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, пети етап
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Унгария, втори етап
  • 05:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, четвърти етап
  • 06:00
    Триспонтов билярд: Световна купа във Виетнам
Пълна програма
  • 02:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
  • 03:20
    Каскадьорска наука, сезон 1, еп. 9
  • 04:10
    Дивото зове, сезон 2, еп. 9
  • 05:00
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 8
Пълна програма
  • 02:10
    X Games - Norway
  • 03:00
    X Games - Norway
  • 03:50
    Action Sports World
  • 04:40
    Wild Ride
Пълна програма
  • 00:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:05
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): Мотел с хлебарки или горска колиба (Episode 11)
  • 02:50
    Мега бърлоги (Series 3): Зачертано щастие (Episode 10)
  • 03:12
    Мега бърлоги (Series 3): Мега приказка от криптата (Episode 11)
  • 03:35
    Щастлив живот в малка къща (Series 4): Малка "смарт" къща (Episode 5)
Пълна програма
  • 02:40
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 6
  • 03:35
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 10
  • 04:20
    Великото британско меню, еп. 5
  • 04:45
    Великото британско меню, еп. 6
Пълна програма
  • 02:35
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 14
  • 03:25
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 10
  • 04:10
    Убийства в Рая - шести сезон, еп. 1
  • 05:10
    Глейдс - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 02:25
    "Равновесие", фантастика - трилър, САЩ, 2002; реж. Кърт Уимър, с Крисчън Бейл, Емили Уотсън, Тей Дигс, Ангъс Макфейдън, Шон Бийн, [18+]
  • 04:15
    "Линия на смъртта (2017)", фантастика - хорър, САЩ, 2017; реж. Нилс Арден Оплев, с Елън Пейдж, Диего Луна, Нина Добрев, Джеймс Нортън, Кирси Клемънс, [15+]
  • 05:25
    "Ще настане хаос", документален, Италия, 2018; реж. Лорена Лучано, Филипо Пископо, [15+]
  • 07:00
    "Уинтър: Историята на един делфин", семеен, САЩ, 2011; реж. Чарлс Мартин Смит, с Хари Коник Джуниър, Ашли Джъд, Нейтън Гамбъл, Крис Кристофърсън, Морган Фрийман, [7+]
Пълна програма
  • 02:05
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 4
  • 02:50
    Забранена история, сезон 1, еп. 5
  • 03:50
    В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 6
  • 04:45
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 02:45
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар-шишпар"
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Полево занятие
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Бум-бум
  • 04:20
    Американски антиквари: Въпрос за 90 000 долара
Пълна програма
  • 02:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 29 еп.
  • 03:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 04:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 59 еп.
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 02:45
    "Кипър"
  • 03:05
    "Строителят Боб"
  • 03:25
    "Дудлибу"
  • 03:40
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 01:30
    "Семейство Флодер ІІІ" - игрален филм с Коен ван Фрейберг де Конинг (Coen van Vrijberghe de Coningh), Нелли Фрейда.
  • 03:30
    "Благородна ярост" - екшън филм с Шо Косуги, Луис Ван Берген.
  • 05:25
    "Благородна ярост" - екшън филм с Шо Косуги, Луис Ван Берген.
  • 06:55
    "В близък план - Зулендър 2"
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Migos Live @Wireless Festival 2018
  • 03:20
    Post Malone @ Wireless 2018
  • 03:45
    J. Cole Live @ Wireless...
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:20
    Речни Чудовища, сезон 9, еп. 3
  • 03:15
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 7
  • 03:45
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 8
  • 04:15
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 25
Пълна програма
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Участието на САЩ, еп. 2
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 5
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 13
  • 04:10
    Мегаструктури от Втората Световна: Участието на САЩ, еп. 2
Пълна програма
  • 02:35
    Смъртоносна суперкотка, еп. 1
  • 03:20
    Където океаните се срещат, еп. 1
  • 04:10
    Царството на влечугите, еп. 1
  • 04:55
    Светът на дивото, еп. 7
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Холщайн Кийл - Аугсбург, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Валенсия/Уникаха - Реал Мадрид, четвърти полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 02:45
    "Нека да говорят"
  • 04:05
    "Сватби и разводи". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Сватби и разводи". Продължение
Пълна програма
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Ретро" - вечни хитове
  • 03:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:40
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 01:35
    "Най-добрите" - шоу-класация
  • 04:20
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:15
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:40
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Европейски покер тур
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
Пълна програма
  • 02:30
    "Бек се завърна!" - адвокатски сериал
  • 03:25
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:40
    "Преди и след това - твоят страхотен момент" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 02:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 03:00
    Вести
  • 03:25
    Вести-Москва
  • 03:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "48 минути"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 02:45
    "Военни престъпления" - криминален сериал
  • 04:10
    "Бул" - криминален сериал
  • 05:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 03:00
    "Първото благо" - /повторение /
  • 04:00
    "Край Босфора" /повторение/
  • 05:00
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол Мундиал
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
  • 06:30
    Футбол
Пълна програма
  • 01:10
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Безпорядък по крайбрежието на Ню Джърси (Episode 7)
  • 03:00
    Загадки в музея (Series 15): Ужасният Томи и други загадки (Episode 10)
  • 04:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Къща с формата на гъба
  • 05:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 1): Реконструирането на персонализирана луксозна стая - гардероб на Сузи (Episode 8)
Пълна програма
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
  • 03:30
    Виж България - Велинград
  • 04:00
    Произведено в Япония
Пълна програма
  • 02:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Безпорядък по крайбрежието на Ню Джърси (Episode 7)
  • 03:00
    Загадки в музея (Series 15): Ужасният Томи и други загадки (Episode 10)
  • 04:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Къща с формата на гъба
  • 05:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 1): Реконструирането на персонализирана луксозна стая - гардероб на Сузи (Episode 8)
Пълна програма
  • 02:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Безпорядък по крайбрежието на Ню Джърси (Episode 7)
  • 03:00
    Загадки в музея (Series 15): Ужасният Томи и други загадки (Episode 10)
  • 04:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Къща с формата на гъба
  • 05:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 1): Реконструирането на персонализирана луксозна стая - гардероб на Сузи (Episode 8)
Пълна програма
  • 02:05
    Проклятието на Чъки, Канада, САЩ, ужаси/трилър, 2013
  • 03:45
    Наем, САЩ, драма/музикален, 2005
  • 05:35
    Пеги Сю се омъжи, САЩ, комедия/драма/фентъзи, 1986
  • 07:15
    Дивата река, САЩ, екшън/криминален/драма, 1994
Пълна програма
  • 02:30
    "Какво е да си рокаджия?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Вкамененият свят" - XI част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 44 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Андрей Янев" - 43 еп., предаване за изкуство
Пълна програма
  • 02:25
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 10
  • 02:50
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 9
  • 03:40
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 5
  • 04:25
    Кралицата на шоколада - кулинарно предаване, еп. 10
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 01:20
    Саган Биографичен 2008
  • 03:22
    Шествието Комедия, Драма, Исторически 2013
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 03:05
    "Гадни копелета" - военен / екшън филм, ФРГ/САЩ, 2009
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "CSI: Лас Вегас" - криминален сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 1
  • 03:20
    Живите мъртви - шести сезон, еп. 5
  • 04:05
    Куантико - втори сезон, еп. 21
  • 04:50
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FESTIVALS
  • 03:30
    FESTIVALS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 02:40
    "Хладнокръвно" - 8 eп.
  • 03:30
    "Гласът на серийния убиец" - 6 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 92, 93 и 94 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" - 8 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 02:25
    Секреты "трудных" водоемов
  • 02:55
    Прикладная ихтиология
  • 03:20
    Такая жизнь - охота с Сергеем Бешенцевым
  • 03:50
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 00:20
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 8 /п/
  • 06:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 4 /п/
  • 07:00
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 8
  • 08:50
    "Детегледачката е мъж" - романтична комедия с уч. на Николет Шеридан, Дан Пейн, Джейн Истууд и др. /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Extreme Engineering: Saving New Orleans
  • 03:15
    Kidnap and Rescue: Hostage Terrorism
  • 04:00
    Alien Encounters: The Prophecies
  • 04:45
    Deadliest Catch: Frontier Medicine
Пълна програма
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Разноцветно и пържено (Episode 7)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Динамични ястия (Episode 12)
  • 03:15
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Парти на плажа (Episode 4)
  • 03:37
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Конни надбягвания (Episode 5)
Пълна програма
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:30
    Куриози
  • 04:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, пети етап
  • 05:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
  • 06:00
    Куриози
Пълна програма
  • 02:25
    "Равновесие", фантастика - трилър, САЩ, 2002; реж. Кърт Уимър, с Крисчън Бейл, Емили Уотсън, Тей Дигс, Ангъс Макфейдън, Шон Бийн, [18+]
  • 04:15
    "Линия на смъртта (2017)", фантастика - хорър, САЩ, 2017; реж. Нилс Арден Оплев, с Елън Пейдж, Диего Луна, Нина Добрев, Джеймс Нортън, Кирси Клемънс, [15+]
  • 05:25
    "Ще настане хаос", документален, Италия, 2018; реж. Лорена Лучано, Филипо Пископо, [15+]
  • 07:00
    "Уинтър: Историята на един делфин", семеен, САЩ, 2011; реж. Чарлс Мартин Смит, с Хари Коник Джуниър, Ашли Джъд, Нейтън Гамбъл, Крис Кристофърсън, Морган Фрийман, [7+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
Пълна програма
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
Пълна програма
  • 02:00
    Истинският извършител: Убийство в Деня на майката
  • 03:00
    Убийства на деца в Атланта
  • 05:20
    Изчезнали: Мътни води
  • 06:10
    Кръвожадни роднини: Нека убиваме заедно
Пълна програма
  • 02:30
    Fight Stars: Badou Jack
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Cristiano Ronaldo
  • 03:30
    Football Stars: Mourinho at Man U
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: Cristiano Ronaldo
Пълна програма
  • 02:35
    Pro Team Journal
  • 03:00
    Shooting Gallery
  • 03:20
    Shooting Gallery
  • 03:45
    Fishing University
Пълна програма
  • 02:45
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар-шишпар"
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Полево занятие
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Бум-бум
  • 04:20
    Американски антиквари: Въпрос за 90 000 долара
Пълна програма
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 5
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 13
  • 03:10
    Мегаструктури от Втората Световна: Участието на САЩ, еп. 2
  • 03:55
    Тайнствени досиета 2, еп. 5
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.14
Пълна програма
  • 02:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
  • 03:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 4, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:45
    Тоталкар; сезон 4, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 04:15
    Тоталкар; сезон 4, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 02:45
    Свидетелите; сезон 1, епизод 4, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 03:35
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 1, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:30
    Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Ловец на убийства: Ще те преследвам до край
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Погребението, което той искаше
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Безименен в Ню Джърси
  • 03:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 2
Пълна програма
  • 01:50
    Татуировките
  • 03:45
    Пактът 2
  • 05:50
    На Земята
  • 07:45
    Кукуригу!
Пълна програма
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 02:45
    Саут Парк
  • 03:10
    Саут Парк
  • 03:35
    Jackass
  • 04:00
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 02:28
    Nutjob Nurse (18+)
  • 02:51
    Monique Keeps It Fresh (18+)
  • 03:15
    Euro Babe Rides Dick Outdoors (18+)
  • 03:41
    Threesome Sex With The Ex (18+)
Пълна програма
  • 05:55
    Тенис: Кристина Плишкова - Ига Святек (Samsung Open presented by Corner, Лугано; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 07:05
    Футбол: Реал /М/ - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Райо Валекано - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Ашли Барти - Каролина Плишкова (Miami Open, Маями; WTA Premier Mandatory - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:45
    RXF - Real Xtreme Fighting
  • 08:00
    WUSHU Championship
  • 08:10
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 02:30
    Ideais2
  • 03:00
    Occ-Cast
  • 03:20
    Occ-Cast
  • 04:00
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 02:05
    Моят живот в хитлеристка Германия (Series 1): Вкарване в строя (Episode 2)
  • 03:00
    Парижки мистерии (Series 1): Проклятието на фантома (Episode 2)
  • 03:25
    Парижки мистерии (Series 1): Алхимикът (Episode 3)
  • 03:55
    Проект "Нацизъм" (Series 1): Разпореждане за смърт (Episode 5)
Пълна програма
  • 02:00
    Документална поредица
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 04:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 05:00
    Документална поредица
Пълна програма
  • 02:30
    Morten Qvenild: Personal Piano - Oslo Jazz Festival
  • 03:45
    Manu Katche, Richard Bona, Mike Stern, Niels Lan Doky - Jazz in Marciac
  • 04:45
    Quincy Jones - 1961
  • 05:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Етър - Левски, мач от Първа професионална лига /п/
  • 03:00
    "Сезонът на Ботев Пловдив", обзорно предаване /п/
  • 04:00
    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Торонто Раптърс, шести финален мач от плейофите на НБА, директно
  • 08:00
    Футбол: Левски - Септември, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио "Формула 1" /п/
  • 08:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Канада /п/
  • 10:40
    Студио "Формула 1" /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Истинският извършител: Убийство в Деня на майката
  • 03:00
    Убийства на деца в Атланта
  • 05:20
    Изчезнали: Мътни води
  • 06:10
    Кръвожадни роднини: Нека убиваме заедно
Пълна програма
  • 02:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 01:10
    "От здрач до зори", екшън - хорър - комедия, САЩ, 1996; реж. Робърт Родригес, с Джордж Клуни, Куентин Тарантино, Харви Кийтъл, Джулиет Люис, Ърнест Лиу, [18+]
  • 03:00
    "Гордата Мери", крими - екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Бабак Наджафи, с Тараджи Пенда Хенсън, Джахи Ди’Ало Уинстън, Били Браун, Нийл МакДонау, Дани Глоувър, [18+]
  • 04:30
    "Филми и звезди ХI, 23 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
  • 05:00
    "Павел, апостол Христов", историческа драма, САЩ, 2018; реж. Андрю Хаят, с Джим Кавийзъл, Джеймс Фолкнър, Оливър Мартинес, Джоан Уоли, Джон Линч, [15+]
Пълна програма
  • 01:40
    "Три билборда извън града", крими - комедия - драма, Великобритания, 2017; реж. Мартин МакДона, с Френсис МакДорманд, Уди Харелсън, Сам Рокуел, Аби Корниш, Джон Хоукс, [15+]
  • 03:35
    "Добрата битка III, 7 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Брук Кенеди, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Къш Джъмбо, Делорой Линдо, Одра МакДоналд, [15+]
  • 04:30
    "Невинни години", драма, САЩ, 1993; реж. Мартин Скорсезе, с Даниъл Дей-Луис, Мишел Пфайфър, Уинона Райдър, Мириам Марголийс, Ричард Грант, [12+]
  • 05:30
    "Коледно бягство", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Брадли Уолш, с Маги Лоусън, Бренън Елиът, Арт Хиндъл, Трейси Хойт, Мерседес Де Ла Серда, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Символът на вярата. История на Сердикийския събор (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 02:40
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 8, Великобритания, екранизация, 2012
  • 03:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 04:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 04:55
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
  • 02:45
    Призрак Ужаси, Трилър САЩ 2001
  • 04:15
    Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
  • 06:40
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 08:00
    Тайната на лешникотрошачката Анимация Канада 2007
Пълна програма
  • 01:30
    Шерлок Драма, Мистерия Великобритания, САЩ 2010
  • 03:00
    Отново на крака Биографичен Великобритания 2010
  • 06:50
    Аутсайдерите Биографичен, Исторически САЩ 2008
  • 08:25
    Кметицата-кексче Комедия, Семеен, Драма САЩ 2011
Пълна програма
  • 02:45
    Горилата Екшън, Трилър Великобритания,САЩ 2010
  • 04:25
    Осем първи срещи Комедия Русия 2012
  • 06:20
    Сниф участва във войната Семеен Холандия 2008
  • 08:00
    Фин Семеен Холандия 2013
Пълна програма
  • 01:40
    My Effortless Brilliance
  • 03:00
    Close Up
  • 03:30
    Swedish Auto
  • 05:15
    Second Coming
Пълна програма
  • 02:35
    World Kite Boarding Championships 2018
  • 03:10
    Action Sports World S19
  • 04:10
    Enduro GP S19
  • 04:50
    GKA Wold Kite Tour 2019
Пълна програма
  • 01:50
    Футбол: Франция - Норвегия - среща от световното първенство за жени
  • 03:40
    Gearing Up предаване за скоростни спортове
  • 04:10
    УЕФА Европейски квалификации: Италия - Босна и Херцеговина
  • 05:30
    УЕФА Европейски квалификации обзор от 11 юни
Пълна програма
  • 02:30
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 03:30
    Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
  • 03:40
    Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
  • 03:55
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 02:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Бразилия - Сърбия
  • 04:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Италия - Русия
  • 06:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Абу Даби
  • 08:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 07:00
    ММА: Класика от UFC Джон Джоунс срещу Александер Густафсон
  • 08:00
    Голф: Европейски тур GolfSixes Cascais
  • 12:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Наполи
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Аталанта
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Сан Хосе Ърткуейкс - Далас
  • 08:00
    Футбол: Копа Судамерикана Индепендиенте - Рионегро, шестайсетина финали за Копа Судамерикана
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Бетис
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига 123 Обзор
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Еспаньол
  • 08:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Сан Хосе Ърткуейкс - Далас
Пълна програма
  • 02:15
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
  • 03:15
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 04:15
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова(п)
  • 05:15
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
Пълна програма
  • 01:35
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 04:05
    Александр Устюгов,Сергей Завьялов,Дмитрий Быковский в остросюжетном сериале "МЕНТОВСКИЕ ВОЙНЫ-4" "Провокатор" 3-я ч., 4-я ч.
  • 05:45
    "И снова здравствуйте!"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

bTV Lady 02:50
"Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.93
AXN 02:55
Профилиране; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2011
bTV Comedy 03:00
"Лигата на джентълмените" - сериал
Film Plus HD 03:00
Футбол: Атлетик /Б/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
AXN Black 03:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

Fine Living 02:50
Екстремни домове (Series 5): Паве, връх на дърво, космически кораб (Episode 5)
Diema Sport 03:00
Баскетбол: Торонто Раптърс - Голдън Стейт Уориърс, седми финален мач от плейофите на НБА, директно
Eurosport 2 03:00
Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
Film Plus HD 03:00
Футбол: Атлетик /Б/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 1 03:00
Волейбол: Лига на нациите - мъже Италия - България

Всички предавания

Филми

AXN 02:55
Профилиране; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2011
TVPlus 03:00
"Династията Асеневци" - II част, документален филм
HBO3 03:05
"Диагноза: Секси!", комедия, САЩ, 2018; реж. Аби Кон, Марк Силвърстайн, с Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Рори Сковъл, Емили Ратайковски, Ейди Брайънт, [15+]
AXN Black 03:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014
Cinemax 2 03:10
"Банши, Пенсилвания ІІ, 5 еп. - Истината за еднорозите", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Бабак Наджафи, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}