ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:40
    Култура.БГ /п/
  • 02:40
    100% будни /най-доброто/ /п/
  • 03:50
    Днес и утре
  • 04:20
    Още от деня коментарно предаване/п/
Пълна програма
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:30
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 22 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
Пълна програма
  • 01:45
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 02:30
    Пътешественици; сезон 1, епизод 3, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 03:15
    Пътешественици; сезон 1, епизод 4, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 04:00
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 2, криминален, Полша, 2017
Пълна програма
  • 01:40
    Мънго - ловецът на мистерии: Южноамериканският Йети от Аржентина
  • 02:35
    В Аляска: В сърцето на страната на мечките
  • 03:25
    Евън сред дивата природа: Разходка с ягуари
  • 04:15
    Семейството от планините: Бавно, но славно
Пълна програма
  • 01:25
    "В окото на бурята" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 00:30
    "Ченгето и селяндурът" - криминална поредица, ФРГ, 2014
  • 02:10
    "Стая с конюшня: Да преместиш планини" - комедия, ФРГ, 2019
  • 03:45
    "Ченгето и селяндурът" - криминална поредица, ФРГ, 2014
  • 05:25
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 01:45
    В близък план /п/
  • 02:15
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 02:45
    Библиотеката /п/
  • 03:45
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
Пълна програма
  • 01:55
    My Knight and Me
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:20
    My Knight and Me
  • 02:30
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 01:30
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.10
  • 02:30
    "Монк" - сериал, с.7 еп.2
  • 03:30
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.14
  • 04:30
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.11
Пълна програма
  • 01:15
    "Извличане" - трилър (САЩ, 2007), режисьор Гавин Худ, в ролите: Мерил Стрийп, Рийз Уидърспун, Джейк Джиленхол, Джей Кей Симънс, Алън Аркин, Питър Сарсгард и др.
  • 03:45
    "Утеха" - криминален, психотрилър (САЩ, 2015), режисьор Афонсо Поярт, в ролите: Антъни Хопкинс, Джефри Дийн Морган, Аби Корниш, Колин Фарел, Зандър Бъркли, Шарън Лорънс, Рей Хернандес и др. [16+]
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал с.2 еп.2
  • 07:00
    "Живи легенди" - драма, комедия (България, 2014), режисьор Ники Илиев, в ролите: Ники Илиев, Орлин Павлов, Саня Борисова, Микеле Плачидо, Стефан Щерев, Яна Маринова, Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Димо Алексиев и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:00
    "Приятели" - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 05:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Сълзи от рая" - сериал
  • 02:20
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, еп.15
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:45
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 02:00
    "Пропукани сгради", трилър, Аржентина, 2017; реж. Николас Гил Лаведра, с Оскар Мартинес, Хоакин Фуриел, Соледад Виламил, Сара Саламо, Сантяго Сегура, [12+]
  • 03:30
    "Часовете", психологическа драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Долдри, с Никол Кидман, Джулиан Мур, Мерил Стрийп, Стивън Дилейн, Миранда Ричардсън, [12+]
  • 05:30
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 07:00
    "Красавицата и кучетата", криминална драма, Тунис, 2017; реж. Каутер Бен Хания, с Мариам Ал Ферджани, Ганем Зрели, Нумен Хамда, Мохамед Аккари, Чедли Арфаууи, [15+]
Пълна програма
  • 00:30
    "Да убиеш Иисус", криминална драма, Колумбия, 2017; реж. Лаура Мора Ортега, с Наташа Харамийо, Джовани Родригес, Камило Ескобар, Карменса Косио, Хуан Пабло Трухийо, [15+]
  • 02:10
    "Краят на яростта", криминален екшън, Япония, 2017; реж. Такеши Китано, с Такеши Китано, Тошиюки Нишида, Тацуо Надака, Кен Мицуиши, Акурю, [18+]
  • 03:50
    "2024", психотрилър, Великобритания, 2016; реж. Ричард Манди, с Андрю Кинслър, Питър МакКрохън, [15+]
  • 05:00
    "Престъплението на отец Амаро", романтична драма, Мексико, 2002; реж. Карлос Карера, с Гаел Гарсия Бернал, Ана Клаудия Таланкон, Санчо Грасия, Анхелика Арагон, Луиза Уертас, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 01:30
    "Лъжовно сърце" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
Пълна програма
  • 01:30
    "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
  • 04:00
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Дивото семейство от Аляска: Натрупване
  • 03:00
    Домашен алкохол: Бизнес с уиски: Южняшко наследство
  • 04:00
    Домашен алкохол: Рисковано уиски
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Ягуар XJC
Пълна програма
  • 01:20
    Как функционира Вселената?: Земята: лошият близнак на Венера
  • 02:10
    Невидими светове: В нашия свят
  • 03:00
    Как функционира Вселената?: Звездният човек
  • 03:48
    Историята под лупа: Тайните на Уестминстърския дворец
Пълна програма
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Смятащата Ада - компютърна графиня"
  • 03:00
    "Как се създава"
  • 04:00
    "В търсене на щастие"
  • 04:30
    "e?: Проект"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Истинска любов - 35 еп. - Сериал
  • 02:45
    Любовен облог - 10 еп. - Сериал
  • 03:30
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 04:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
Пълна програма
  • 02:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 03:00
    Страници от живота - 114 еп. - Сериал
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 146 еп. - Сериал
  • 07:15
    Спорт
Пълна програма
  • 01:15
    Колоездене: Критериум Дуфине, шести етап
  • 02:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, финал, мъже
  • 04:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, шести етап
  • 05:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, квалификация
Пълна програма
  • 02:00
    Мотоциклетизъм: 8 часа на Ошерслебен, обзор
  • 02:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, шести етап
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Унгария, трети етап
  • 05:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, пети етап
Пълна програма
  • 01:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
  • 02:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 3
  • 03:20
    Каскадьорска наука, сезон 1, еп. 10
  • 04:10
    Дивото зове, сезон 2, еп. 10
Пълна програма
  • 01:20
    World Of X Games
  • 02:10
    X Games - Norway
  • 03:00
    X Games - Norway
  • 03:50
    Action Sports World
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 01:42
    Карибски живот (Series 8): Релакс на Търкс и Кайкос (Episode 2)
  • 02:05
    Ремонт на евтин дом на плажа (Series 1): Ремонт в Южна Флорида (Episode 1)
  • 02:50
    Мега бърлоги (Series 3): Синьозелена маса и розови столове (Episode 12)
  • 03:12
    Мега бърлоги (Series 3): Разтапяш ме (Episode 13)
Пълна програма
  • 01:20
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 17
  • 02:15
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 4
  • 02:40
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 7
  • 03:35
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 01:50
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 15
  • 02:35
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 16
  • 03:25
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 11
  • 04:10
    Убийства в Рая - шести сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 00:40
    "Борг срещу Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 02:30
    "Анабел 2: Сътворение", трилър - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Ф. Сандбърг, със Стефани Сигман, Талита Бейтман, Антъни Лапаглия, Миранда Ото, Лулу Уилсън, [18+]
  • 04:20
    "Двойници", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джонатан Мостоу, с Брус Уилис, Рада Мичъл, Розамунд Пайк, Борис Коджо, Джеймс Франсис Джинти, [12+]
  • 06:05
    "24/7 Мачът: Тайгър срещу Фил", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    Конспирация, сезон 1, еп. 3
  • 02:20
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 5
  • 03:05
    Забранена история, сезон 1, еп. 6
  • 04:00
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ще избухне ли?
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дзен майстори на Вселената
  • 02:45
    Изковани в огъня: Меч шамшир
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Ако задрямаш, губиш
Пълна програма
  • 01:30
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
  • 02:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 03:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 13 еп.
  • 03:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 01:55
    "Паленца""
  • 02:20
    "Барни и приятели"
  • 02:45
    "Кипър"
  • 03:05
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 00:45
    "Убий Бил 1" - игрален филм с Ума Търман, Дейвид Карадайн.
  • 02:40
    "Носферату 1.02" - сериал
  • 03:30
    "Не викайте духове" - комедия / фентъзи с Питър О’Тул, Дарил Хана.
  • 05:00
    "Заклинателят: Господство" - игрален филм със Стелан Скарсгард, Габриел Ман.
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    MTV World Stage: Red Hot Chilli...
  • 03:45
    MTV World Stage: Green Day...
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:30
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 10
  • 02:20
    Речни Чудовища, сезон 9, еп. 4
  • 03:15
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 9
  • 03:45
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 10
Пълна програма
  • 01:55
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 3
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Участието на САЩ, еп. 5
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 6
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 14
Пълна програма
  • 01:50
    Убийци в открито море, еп. 1
  • 02:35
    Смъртоносна суперкотка, еп. 2
  • 03:20
    Убийци в открито море, еп. 1
  • 04:10
    Тайните на зоопарка, еп. 3
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Шалке 04 - Фортуна Дюселдорф, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:00
    Филм
  • 04:15
    Филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Сватби и разводи". Продължение
Пълна програма
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:30
    "Чук, чук" - ужаси / трилър, U, 2015
  • 02:30
    "Трансформърс 3" - фантастика / екшън филм, U, 2011
  • 05:40
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 06:00
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Европейски покер тур
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
Пълна програма
  • 01:30
    "Добре дошли при Марио Барт" - комедийно шоу
  • 03:25
    "Let's Dance: Хайде да танцуваме: Големият финал" - шоу
  • 05:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 05:05
    "Преди и след това - твоят страхотен момент" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    "Културният отдих"
  • 02:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 03:00
    Вести
  • 03:25
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Така е"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:25
    "Switch Reloaded" - комедийно шоу
  • 02:20
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 03:45
    "Дръзката тройка" - комедийно шоу
  • 04:50
    "Шестимата" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Прокудени от бащин край" /повторение/
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение /
  • 05:45
    Дискусионно студио"/повторение/
Пълна програма
  • 01:30
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
Пълна програма
  • 01:10
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Строителство в Аляска (Series 9): Нестабилна почва (Episode 1)
  • 03:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Олд Таун, Флорида (Episode 8)
  • 04:00
    Кралете на басейните (Series 5): Лустро до залива (Episode 7)
  • 04:30
    Кралете на басейните (Series 5): Луксозни обятия (Episode 8)
Пълна програма
  • 02:00
    Трифон Зарезан
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 03:30
    Виж България - Голямата малка община
Пълна програма
  • 02:00
    Строителство в Аляска (Series 9): Нестабилна почва (Episode 1)
  • 03:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Олд Таун, Флорида (Episode 8)
  • 04:00
    Кралете на басейните (Series 5): Лустро до залива (Episode 7)
  • 04:30
    Кралете на басейните (Series 5): Луксозни обятия (Episode 8)
Пълна програма
  • 02:00
    Строителство в Аляска (Series 9): Нестабилна почва (Episode 1)
  • 03:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Олд Таун, Флорида (Episode 8)
  • 04:00
    Кралете на басейните (Series 5): Лустро до залива (Episode 7)
  • 04:30
    Кралете на басейните (Series 5): Луксозни обятия (Episode 8)
Пълна програма
  • 01:45
    Гръмотевично сърце, САЩ, криминален/мистерия/трилър, 1992
  • 03:45
    Назначението, Канада, екшън/криминален/трилър, 1997
  • 06:10
    Приключенията на Тинтин: Тайната на еднорога, САЩ, Нова Зеландия, Анимация/екшън/приключенски, 2011
  • 07:55
    Кони и Карла, САЩ, комедия/криминален/музикален, 2004
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Петър Калчев " - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да правим бъдещи планове?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "България вчера, днес и утре" - документална поредица
  • 03:30
    "Български надежди" - 52 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 02:00
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 11
  • 02:25
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 12
  • 02:50
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 10
  • 03:40
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:33
    Чърчил Биографичен, Драма, Исторически 2017
  • 03:18
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 05:30
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:45
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 2
  • 02:30
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 3
  • 03:20
    Живите мъртви - шести сезон, еп. 6
  • 04:05
    Куантико - втори сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FESTIVALS
Пълна програма
  • 00:00
    Welcome To The Weekend!
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 01:25
    "Прословути вражди" - 9 еп.
  • 02:15
    "На косъм" - 5 еп.
  • 02:40
    "Хладнокръвно" - 9 eп.
  • 03:30
    "Гласът на серийния убиец" - 7 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 01:40
    На рыбалку вместе с папой
  • 02:05
    Блондинка на охоте
  • 02:35
    Две на одного. Снаряжение
  • 02:45
    Kaкая дичь!
Пълна програма
  • 00:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 8 /п/
  • 06:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 4 /п/
  • 07:00
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 8
  • 08:50
    "Чудеса по Коледа" - семеен филм с уч. на Бриджет Ригън, Виктор Уебстър, Айрис Куин и др.
Пълна програма
  • 01:45
    Animal Cops Phoenix: Deadly Diet
  • 02:30
    Extreme Engineering: Space Tower
  • 03:15
    Kidnap and Rescue: Taken by Surprise
  • 04:00
    Finding Bigfoot: Super Yooper Sasquatch
Пълна програма
  • 01:45
    Режи! (Series 27): Смелост и бекон (Episode 12)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Всичко по нюйоркски (Episode 2)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Големи хапки (Episode 3)
  • 03:15
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Регата (Episode 6)
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:15
    Колоездене: Критериум Дуфине, шести етап
  • 02:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, финал, мъже
  • 04:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, шести етап
  • 05:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, квалификация
Пълна програма
  • 00:40
    "Борг срещу Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 02:30
    "Анабел 2: Сътворение", трилър - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Ф. Сандбърг, със Стефани Сигман, Талита Бейтман, Антъни Лапаглия, Миранда Ото, Лулу Уилсън, [18+]
  • 04:20
    "Двойници", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джонатан Мостоу, с Брус Уилис, Рада Мичъл, Розамунд Пайк, Борис Коджо, Джеймс Франсис Джинти, [12+]
  • 06:05
    "24/7 Мачът: Тайгър срещу Фил", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    Welcome To The Weekend!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • 02:00
    Новодошлият не оцеля: Болница на ужасите
  • 03:00
    Предателства: Добре дошли в убийството
  • 03:45
    Булката и убиецът: Смъртоносният прилив
  • 04:30
    В търсене на истинския убиец: Неизбежното
Пълна програма
  • 02:00
    The Burning Issue: Cricket
  • 02:30
    Fight Stars: Vitali Klitschko
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Michelle Wie
  • 03:30
    Football Stars: Thomas Muller
Пълна програма
  • 01:50
    Big Water Adventure
  • 02:15
    Pro Team Journal
  • 02:35
    Pro Team Journal
  • 03:00
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ще избухне ли?
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дзен майстори на Вселената
  • 02:45
    Изковани в огъня: Меч шамшир
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Ако задрямаш, губиш
Пълна програма
  • 01:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Участието на САЩ, еп. 5
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 6
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 14
  • 03:10
    Мегаструктури от Втората Световна: Участието на САЩ, еп. 5
Пълна програма
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:30
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, Франция, 2014
  • 03:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:45
    Тоталкар; сезон 4, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 04:15
    Тоталкар; сезон 4, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 02:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 02:55
    Свидетелите; сезон 1, епизод 5, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 03:45
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 5
  • 02:25
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 6
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Зелената вдовица
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Учителка под прицел
Пълна програма
  • 00:40
    Джил Рипс
  • 02:35
    Милост
  • 04:50
    Мозъчно сътресение
  • 05:40
    96 минути
Пълна програма
  • 01:05
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    Саут Парк
  • 03:10
    Саут Парк
Пълна програма
  • 01:48
    Ebony Babe Sucks And Fucks In Taxi (18+)
  • 02:10
    Teasing Gone Too Far (18+)
  • 02:32
    Shy Brunette Has Explosive Orgasms (18+)
  • 02:55
    Tall Model Starts Work With Blow Job (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    Xtreme Fighting Championships
  • 05:25
    Xtreme Fighting Championships
  • 05:50
    Xtreme Fighting Championships
  • 06:15
    CFFC - Cage Fury Fighting Championships
Пълна програма
  • 02:00
    Strange Rumblings in Shangri-La
  • 03:00
    Riding Portugal
  • 03:30
    Riding Portugal
  • 04:15
    Cult of Freedom: The New Zealand Part
Пълна програма
  • 01:20
    Черни операции от далечното минало (Series 1): 47-те ронини (Episode 10)
  • 02:15
    Шестте съпруги на Хенри VIII (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 03:05
    Помпей: В очакване на бедствието (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 03:55
    Нил: 5000 години история (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 02:00
    "Добре дошли в Ковачевци" - док. поредица
  • 02:15
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 05:00
    Документална поредица
Пълна програма
  • 01:30
    Danilo Perez, John Patitucci, Brian Blade Trio, Children of the light - Jazz a Junas
  • 02:25
    Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
  • 03:40
    Andy Bey at Zinc Bar, New York
  • 04:40
    Antonio Sanchez & Migration - Jazz a Junas
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 06:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА 1948 - Монтана, мач от Втора професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Витоша - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Бристъл Сити - Болтън Уондърърс, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 10:00
    Футбол: Арсенал - Манчестър Юнайтед, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 12:00
    Футбол: Акрингтън Стенли - Дарби Каунти, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Новодошлият не оцеля: Болница на ужасите
  • 03:00
    Предателства: Добре дошли в убийството
  • 03:45
    Булката и убиецът: Смъртоносният прилив
  • 04:30
    В търсене на истинския убиец: Неизбежното
Пълна програма
  • 02:00
    "Епизод", (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 00:55
    "Писък", хорър - комедия, САЩ, 1996; реж. Уес Крейвън, с Дейвид Аркет, Нийв Кембъл, Кортни Кокс, Скийт Улрих, Дрю Баримор, [18+]
  • 02:45
    "Обикновено сърце", драма, САЩ, 2014; реж. Райън Мърфи, с Марк Ръфало, Мат Бомър, Тейлър Kич, Джим Парсънс, Джулия Робъртс, [18+]
  • 04:55
    "Филми и звезди ХI, 24 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
  • 05:00
    "Рокенрола", екшън - крими - комедия, САЩ, 2008; реж. Гай Ричи, с Джерард Бътлър, Том Уилкинсън, Танди Нютън, Марк Стронг, Идрис Елба, [15+]
Пълна програма
  • 01:25
    "Мисията невъзможна: Разпад", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 03:50
    "Черен понеделник I, 1 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Сет Роугън, Ивън Голдбърг, с Дон Чийдъл, Андрю Ранълс, Реджина Хол, Пол Шиър, [18+]
  • 04:25
    "Президент карикатура II, 2 еп.", комедия - сатира, САЩ, 2019, [15+]
  • 07:00
    "Кланът Тененбаум", комедия, САЩ, 2001; реж. Уес Андерсън, с Джийн Хекман, Анджелика Хюстън, Бен Стилър, Гуинет Полтроу, Люк Уилсън, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Завръщане на село в Родопите (1 част) (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:40
    Полдарк, сезон 1, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 02:40
    Ендевър, сезон 5, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 04:10
    Ендевър, сезон 5, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 05:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
  • 01:20
    Беглецът Ужаси, Трилър САЩ 2011
  • 02:55
    Пиано, соло Биографичен, Драма Италия 2007
  • 04:35
    Бинки Комедия, Романтичен САЩ 2008
  • 06:30
    Мечо Пух Семеен САЩ 1960
Пълна програма
  • 01:25
    Универсален войник: Ново начало Екшън, Драма, Фантастичен САЩ 2009
  • 03:00
    Смъртоносни тайни Трилър, Драма САЩ 2005
  • 04:35
    Тормоз в мрежата Драма, Мистерия, Трилър Великобритания 2015
  • 05:00
    Американски суинг Документален САЩ 2008
Пълна програма
  • 00:35
    8мм 2 Драма, Мистерия, Трилър САЩ, Унгария 2005
  • 02:20
    Понтипул Ужаси, Фантастичен, Трилър Канада 2008
  • 03:55
    Пет невести Приключенски, Комедия, Романтичен Русия 2011
  • 06:30
    Крокодилите Семеен Германия 2009
Пълна програма
  • 00:40
    Bobby Sands: 66 Days
  • 02:30
    Close Up
  • 03:00
    Collider
  • 04:20
    Newman
Пълна програма
  • 02:00
    Kite Masters 2018
  • 02:30
    Live Recap Asia Talent Cup 2019
  • 03:35
    Live Recap Asia Talent Cup 2019
  • 04:40
    Live Recap Asia Talent Cup 2019
Пълна програма
  • 01:25
    Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Четвъртфинална среща
  • 03:15
    Планинско колоездене: Titan Desert Race магазинна програма
  • 03:40
    Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
  • 04:10
    Футбол: Франция - Норвегия - среща от световното първенство за жени
Пълна програма
  • 01:40
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 02:10
    История.bg Богатият, безпардонният, българинът, банкерът Буров /п/
  • 03:15
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Япония - Италия
  • 03:00
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
  • 03:30
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за Голямата награда на Италия
  • 04:40
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за Голямата награда на Италия
Пълна програма
  • 05:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 06:30
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 08:00
    Голф: US Open
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Рома
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Парма
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Филаделфия Юниън - Ню Йорк Ред Булс
  • 08:00
    Футбол: Копа Судамерикана Ботафого - Сол де Америка, шестайсетина финали за Копа Судамерикана
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Еспаньол
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Реал Мадрид
  • 05:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Най-добрите спасявания
  • 06:00
    Плажен футбол: Купа на ервопейските шампиони 2019г. Финал жени
Пълна програма
  • 00:40
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
  • 03:15
    "Дискусионен клуб" с Велизар Енчев (п)
  • 04:15
    "В обектива" с водещ Валерия Касиян (п)
  • 05:15
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
Пълна програма
  • 01:20
    "МЫ И НАУКА. НАУКА И МЫ"
  • 02:20
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 04:35
    "ЗВЕЗДЫ СОШЛИСЬ"
  • 05:35
    "ЭКСКЛЮЗИВ" Евгений Каменькович.
Пълна програма

Сериали

AXN 02:05
Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011
AXN Black 02:05
Ултравиолет; сезон 1, епизод 6, криминален, Полша, 2017
bTV Action 02:15
"Стрелата" - сериал, еп.11
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 6, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
AXN White 02:30
Нощна смяна; сезон 2, епизод 11, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:30
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Eurosport HD 02:30
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Fine Living 02:50
Екстремни домове (Series 5): Паве, връх на дърво, космически кораб (Episode 5)
Diema Sport 03:00
Баскетбол: Торонто Раптърс - Голдън Стейт Уориърс, седми финален мач от плейофите на НБА, директно
Eurosport 2 03:00
Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом

Всички предавания

Филми

AXN 02:05
Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011
HBO 02:10
"Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
HBO HD 02:10
"Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
HBO3 02:15
"Виктория III, 1 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Джефри Сакс, с Джена Колман, Том Хюз, Нел Хъдсън, Фердинанд Кингсли, Кейт Флийтууд, [12+]
ARD 1 02:15
"Кариеристът: Печалбата не е всичко" - драма, G, 2010

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}