ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:45
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
  • 10:45
    Лодка в гората тв постановка /България, 1972г./, режисьор Любен Морчев, в ролите: Васил Михайлов, Невена Коканова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.29
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 3
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 10:30
    Изгряващо слънце - сериал, семеен
  • 11:30
    Да нарисуваш престъпление - сериал, криминален
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 09:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 10:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:05
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 12:05
    Кандис Реноар; сезон 6, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2018
Пълна програма
  • 09:10
    Зоополицаите на Маями: Спасяване на ламантини
  • 10:05
    Зоополицаите на Маями: Надпревара за живот
  • 11:00
    Зоополицаите на Маями: Преследване на сериен убиец
  • 11:55
    Спасители на ЖИВОТни: Епизод 2
Пълна програма
  • 09:35
    Интервю
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Неделник с Волен Сидеров", първа част (п)
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:20
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:45
    Библиотеката /избрано/
  • 10:45
    Натисни F1 /п/
  • 11:00
    Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 11:30
    Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/п/
Пълна програма
  • 09:55
    The Mr. Bean Animated Series
  • 10:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:36
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:57
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.3
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.10
  • 11:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.11
  • 12:00
    "Коли на мечтите" - автомобилна поредица, еп.1
Пълна програма
  • 09:00
    "Гравитация" - фантастика, трилър (САЩ, Великобритания, 2013), режисьор Алфонсо Куарон, в ролите: Сандра Бълок и Джордж Клуни
  • 11:00
    Телепазар
  • 11:15
    "Седем часа разлика" - сериал с.2 еп.6, 7
  • 13:15
    Телепазар
Пълна програма
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу (2018)
  • 10:00
    "Яростни топки" - спортен, комедия, криминален (САЩ, 2007), режисьор Робърт Бен Гарант, в ролите: Дан Фоглър, Кристофър Уокън, Джордж Лопес, Маги Кю, Джеймс Хонг, Тери Крюз, Дидрик Бейдър и др.
  • 12:00
    "Приятели" - сериал
  • 13:00
    "Кухня" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал
  • 10:00
    "Кой кой е" - сериал, еп.8
  • 11:00
    "Любов на инат" - сериал
  • 12:00
    "Не ме оставяй" - сериал, еп.101
Пълна програма
  • 09:40
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 10:05
    Новите Шантави Рисунки
  • 10:10
    Новите Шантави Рисунки
  • 10:15
    Новите Шантави Рисунки
Пълна програма
  • 08:50
    "Персеполис", драма, Франция, 2007; реж. Маржен Сетрапи, Венсан Парону, [12+]
  • 10:25
    "Ноември (2017)", драма - фентъзи, Естония, 2017; реж. Райнер Сарнет, с Реа Лест, Йорцен Лийк, Арво Кукумаги, Катарийна Унт, Таави Елмаа, [15+]
  • 12:25
    "Последен портрет", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Стенли Тучи, с Джефри Ръш, Арми Хамър, Тони Шалуб, Силви Тесюд, Клеменс Поези, [12+]
  • 14:00
    "Кучета", драма, Чили, 2017; реж. Марсела Саид, с Антония Зегерс, Алфредо Кастро, Рафаел Спрегелбурд, Алехандро Сивекинг, Елвис Фуентес, [12+]
Пълна програма
  • 09:10
    "Неподчинение", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Себастиан Лелио, с Рейчъл Уейз, Рейчъл МакАдамс, Алесандро Нивола, Антон Лесър, Алън Кордънър, [15+]
  • 11:00
    "Братя (2017)", драма, Холандия, 2017; реж. Брам Схау, с Йонас Смулдерс, Нилс Хомпертс, Криста Терет, Руфус, Хана Ван Влит, [12+]
  • 12:45
    "Марио", драма, Швейцария, 2018; реж. Марсел Гислер, с Макс Хубахер, Аарон Алтарас, Йеси Моравек, Юрг Плюс, Доро Мюглер, [15+]
  • 14:50
    "Кристъл", романтична комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Уилям Х. Мейси, с Росарио Доусън, Ник Робинсън, Ти Ай, Грант Гъстин, Фелисити Хъфман, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    TBD
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
  • 11:00
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 12:00
    "Мистична любов" - сериал /п/
  • 13:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 09:10
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 1 /п/
  • 10:00
    "Последен изход" - сериал /п/
  • 11:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 1 /п/
  • 12:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 09:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 1
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 1
  • 10:30
    Забравени в гаража: Западният бряг на Корнуол
  • 11:00
    Ловци на трофеи: Епизод 11
Пълна програма
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 10:14
    Как се прави...: Шоколадови монети/Подово отопление/Детски автомобили/ Пластмасови мечове
  • 10:38
    Как функционира Вселената?: Звездният човек
  • 11:26
    Историята под лупа: Тайните на Уестминстърския дворец
Пълна програма
  • 09:30
    Късмет, Чарли
  • 10:00
    Късмет, Чарли
  • 10:30
    Късмет, Чарли
  • 11:00
    Късмет, Чарли
Пълна програма
  • 09:55
    "За играчките"
  • 10:05
    "Сиеста З"
  • 10:15
    "Сиеста З"
  • 10:30
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 10:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:10
    Плодчетата - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    Истинска любов - 36 еп. - Сериал
  • 11:15
    Любовен облог - 11 еп. - Сериал
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 10:30
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 11:30
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 12:15
    Колоездене: Обиколка на Унгария, обзор
Пълна програма
  • 09:45
    Стрелба с лък: Световно първенство в Холандия, рекърв
  • 10:45
    Колоездене: Обиколка на Унгария, обзор
  • 11:45
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
  • 12:15
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
Пълна програма
  • 09:40
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 10
  • 10:30
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 4
  • 11:20
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 3
  • 12:10
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 09:55
    World Of X Games
  • 10:20
    Sports Adventure
  • 10:45
    Sports Adventure
  • 11:10
    X Games Heroes
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:55
    Помощ след ремонт (Series 4): Стоманени мечти (Episode 7)
  • 10:20
    Мега бърлоги (Series 3): Синьозелена маса и розови столове (Episode 12)
  • 10:45
    Мега бърлоги (Series 3): Разтапяш ме (Episode 13)
  • 11:10
    Джада вкъщи (Series 4): Печени лакомства за разпродажба (Episode 14)
Пълна програма
  • 09:35
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 1
  • 10:00
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 2
  • 10:30
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 7
  • 11:30
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 09:10
    Глейдс - втори сезон, еп. 12
  • 10:10
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 15
  • 11:05
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 16
  • 12:00
    Комисар Дюпeн - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 09:35
    "Младият Шелдън ІІ, 22 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джафар Махмуд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 10:05
    "Филми и звезди ХI, 24 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
  • 10:30
    "Вдън горите", мюзикъл, САЩ, 2014; реж. Роб Маршал, с Мерил Стрийп, Емили Блънт, Джеймс Кордън, Анна Кендрик, Крис Пайн, [12+]
  • 12:35
    "Оз: Великият и могъщият", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Сам Рейми, с Джеймс Франко, Мила Кунис, Рейчъл Уейз, Мишел Уилямс, Зак Браф, [12+]
Пълна програма
  • 09:10
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 2
  • 10:10
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 2
  • 11:15
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 4
  • 12:15
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Оръжие от Нигерия
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Взимай парите и бягай
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Сладък залог
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Чудесен залог
Пълна програма
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 35 еп.
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 97 еп. /п/
Пълна програма
  • 09:55
    "Робоколата Поли"
  • 10:00
    "Томас и приятели"
  • 10:25
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 10:45
    "Робоколата Поли"
Пълна програма
  • 09:45
    Телемаркет
  • 10:00
    НОВИНИ
  • 10:15
    "Икономика и бизнес" /п/
  • 11:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:10
    "Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.
  • 10:35
    "Истории на ужаса" - комедия / ужаси с Винсънт Прайс, Маги Пиърс.
  • 12:00
    "Госпожица Юлия" - драма със Сафрон Бъроуз, Кенет Брана.
  • 13:40
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
Пълна програма
  • 09:30
    Пич, оправи ми колата
  • 10:00
    MTV ънпългд: "Бифи Клайро"
  • 11:00
    Класация Евро Топ
  • 13:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    MTV Presents Ocean City Sounds
  • 12:20
    MTV Presents Varna Beach 2017
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 09:35
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 2
  • 10:40
    Смъртоносни австралийци, сезон 1, еп. 1
  • 11:30
    Осиротели обитатели на дивата природа, сезон 1, еп. 1
  • 12:35
    Дивата Швейцария, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 09:00
    Летището в Дубай, еп. 3
  • 10:00
    Морски вълци, еп. 8
  • 11:00
    Династията на Северна Корея отблизо, еп. 2
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 11
Пълна програма
  • 09:50
    Юконски ветеринар, еп. 1
  • 10:40
    Пустините на Близкия изток, еп. 2
  • 11:25
    Праисторическа птица, еп. 1
  • 12:15
    Животни: 24 колажа, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Рединг - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Днес е 10 юни. Денят започва"
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 10:55
    "Живей здравословно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 05:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 05:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига:
Пълна програма
  • 08:35
    Игрален филм
  • 12:00
    "Бялото студио"
  • 12:40
    "Романтиката на романса"
  • 13:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма
  • 09:55
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 10:25
    Der Phantastische Paul
  • 10:35
    Der Phantastische Paul
  • 10:45
    Mister Maker
Пълна програма
  • 09:20
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Анаклето таен агент - игрален филм
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Виани и Алън
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Даяна
  • 12:00
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Френски стил от средата на века
  • 13:00
    Кралят на кухнята: Боб, скъпа
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия - Габър
Пълна програма
  • 09:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 8): Окинава (Episode 3)
  • 10:00
    Преобразяване на RV каравани (Series 1): Сълзи в караваната (Episode 5)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 92): Преместване в Дъблин (Episode 10)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 92): Трима в Тасмания (Episode 11)
Пълна програма
  • 09:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 8): Окинава (Episode 3)
  • 10:00
    Преобразяване на RV каравани (Series 1): Сълзи в караваната (Episode 5)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 92): Преместване в Дъблин (Episode 10)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 92): Трима в Тасмания (Episode 11)
Пълна програма
  • 09:05
    Близки срещи от третия вид, САЩ, драма/фантастика, 1977
  • 11:20
    Приключенията на Тинтин: Тайната на еднорога, САЩ, Нова Зеландия, Анимация/екшън/приключенски, 2011
  • 13:05
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 14:50
    Чарли Сейнт Клауд, Канада, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:05
    "Моята кухня е най-добрата - Нова Зеландия" - кулинарно предаване, еп. 9
  • 10:00
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 11
  • 10:30
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 12
  • 11:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:34
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 11:09
    Комета Комедия, Драма, Романтичен 2014
  • 12:39
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 14:15
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
Пълна програма
  • 09:50
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 20
  • 10:15
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 21
  • 10:45
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 2
  • 11:40
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 09:55
    FASHION WEEK
  • 10:00
    MARIO TESTINO STORY
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    MARIO TESTINO STORY
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Бърз отклик" - 7 и 8 еп.
  • 10:45
    "Дог и Бет: на лов" - 11 еп.
  • 11:35
    "На косъм" - 16 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 201 и 202 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 09:55
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 10:25
    Нахлыст на разных широтах
  • 10:55
    Рыбалка без границ
  • 11:25
    Дело вкуса
Пълна програма
  • 08:45
    "МВП: Маймунски Върхови Постижения" - семейна комедия с уч. на Кевин Зигърс, Джими Рене Смит, Дейв Томъс, Филип Гранджър, Рик Дюкомън, Джейн Соуърби и др.
  • 11:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 4
  • 12:00
    "Мандела: Дългият път към свободата" - биографичен филм с уч. на Идрис Елба, Наоми Харис, Тони Кгороге, Риад Муса, Золани Мкива, Линдиуе Матсикиза, Дион Лоц, Тери Пето и др.
  • 15:00
    "Неугасваща любов" - романтичен филм с уч. на Елиза Донован, Брад Роу, Джон Шнайдър, Фред Уилърд, Том Скерит и др.
Пълна програма
  • 09:40
    Cake Boss: Operation Tank Cake
  • 10:00
    Finding Bigfoot: Super Yooper Sasquatch
  • 10:45
    Deadliest Catch: Birds, Bones and Blood
  • 11:30
    Extreme Engineering: Space Tower
Пълна програма
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Големи хапки (Episode 3)
  • 10:00
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Джаз фестивал (Episode 8)
  • 10:25
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Гости през уикенда, мързелива закуска (Episode 9)
  • 10:50
    Подставени клиенти (Series 10): Къде е горивото? (Episode 11)
Пълна програма
  • 09:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 10:15
    Геймърки
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 10:30
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 11:30
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 12:15
    Колоездене: Обиколка на Унгария, обзор
Пълна програма
  • 09:35
    "Младият Шелдън ІІ, 22 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джафар Махмуд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 10:05
    "Филми и звезди ХI, 24 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
  • 10:30
    "Вдън горите", мюзикъл, САЩ, 2014; реж. Роб Маршал, с Мерил Стрийп, Емили Блънт, Джеймс Кордън, Анна Кендрик, Крис Пайн, [12+]
  • 12:35
    "Оз: Великият и могъщият", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Сам Рейми, с Джеймс Франко, Мила Кунис, Рейчъл Уейз, Мишел Уилямс, Зак Браф, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 09:45
    Fancy Nancy Clancy
  • 10:00
    Sofia The First
  • 10:30
    Elena Of Avalor
  • 11:00
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 09:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 10:15
    Геймърки
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:45
    Убийство в имението: Обич до смърт
  • 10:40
    Изчезнали: Семейно проклятие
  • 11:35
    В търсене на истинския убиец: Неизбежното
  • 12:30
    В търсене на истинския убиец: Никога не казвай "убийство"
Пълна програма
  • 09:55
    Clubland: Rodgers' Liverpool
  • 10:25
    The Burning Issue: Basketball
  • 10:50
    Football Stars: Karim Benzema
  • 11:20
    Fight Stars: Angela Lee
Пълна програма
  • 09:45
    Legends of Rod & Reel
  • 10:05
    Legends of Rod & Reel
  • 10:30
    All Angles
  • 10:50
    All Angles
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Оръжие от Нигерия
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Взимай парите и бягай
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Сладък залог
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Чудесен залог
Пълна програма
  • 09:00
    Морски вълци, еп. 8
  • 10:00
    Династията на Северна Корея отблизо, еп. 2
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 11
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 12
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.29
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, Франция, 2014
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2010
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 10, драма, мистерия, Турция, 2014
Пълна програма
  • 09:35
    Ловец на убийства: Всичко е субективно
  • 10:30
    Часовете преди убийство: Лоша кръв
  • 11:25
    Отдел Убийства: Атланта: Паднал ангел
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Сюзи Ламплю
Пълна програма
  • 09:45
    Мечтатели
  • 11:45
    Суров живот
  • 14:00
    Соломон Кейн
  • 16:00
    Клифи
Пълна програма
  • 05:10
    "Модный приговор" (6+)
Пълна програма
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 11:40
    Израиль за неделю
Пълна програма
  • 05:15
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
Пълна програма
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
Пълна програма
  • 09:42
    Ramming Rebecca (18+)
  • 10:08
    Tomboy Tastes Her Roommate's Pussy (18+)
  • 10:32
    Anal Probe Experiments: Britain (18+)
  • 10:56
    Double Timing Wife 2 (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Еспаньол - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 11:00
    "Ла Лига отвътре: Ролята на спортния директор" - документален филм
  • 12:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 16:00
    Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 08:30
    Colosseum Tournament
  • 23:00
    RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 17.06.2019 - LIVE
Пълна програма
  • 09:45
    Rip Curl Pro Portugal: Behind the Scenes
  • 10:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 10:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 11:00
    Castles in the Sky
Пълна програма
  • 09:50
    Градът на бялата мечка (Series 2): 201 (Episode 1)
  • 10:40
    Дивото Борнео (Series 1): Рибарят и крокодилът убиец (Episode 3)
  • 11:05
    Дивото Борнео (Series 1): Земетресението отблизо (Episode 4)
  • 11:30
    Дивите Филипини с Найджъл Марвин (Series 1): Лусон: Вулканичният Север (Episode 1)
Пълна програма
  • 09:30
    Документален филм
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
Пълна програма
  • 09:30
    Callas by Reinhild Hoffmann, Grand Theatre de Geneve Ballet
  • 11:25
    Une autre passion by Pontus Lidberg, Grand Theatre de Geneve ballet
  • 12:50
    InterMezzo
  • 13:30
    Valery Gergiev conducts Samson et Dalila by Saint-Saens
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Локомотив София - Царско село, мач от Втора професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Берое - Септември, мач от Първа професионална лига /п/
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 23-ти епизод /п/
  • 13:00
    Футбол: ЦСКА - Черно море, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Nature Valley Open, Нотингам - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Реал /М/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    Футбол: Райо Валекано - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 15:45
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Нюпорт Каунти - Мидълзбро, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 10:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Брайтън & Хоув Албиън, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 12:00
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Уотфорд, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 14:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Дарби Каунти, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Пълна програма
  • 09:45
    Убийство в имението: Обич до смърт
  • 10:40
    Изчезнали: Семейно проклятие
  • 11:35
    В търсене на истинския убиец: Неизбежното
  • 12:30
    В търсене на истинския убиец: Никога не казвай "убийство"
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 08:40
    "Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
  • 10:25
    "Шефове гадняри 2", комедия, САЩ, 2014; реж. Шон Андърс, с Джейсън Бейтман, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Дженифър Анистън, Джейми Фокс, [15+]
  • 12:15
    "Как да преуспееш в Америка I, 6 еп.", комедия, САЩ, 2010; реж. Джулиън Фарино, с Брайън Грийнбърг, Виктор Расък, Луис Гузман, Лейк Бел, Скот Мескюди, [12+]
  • 12:40
    "Централа Берлин ІІІ, 8 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2019; реж. Таня Хамилтън, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, [15+]
Пълна програма
  • 08:55
    "Петна от трева", драма, САЩ, 2017; реж. Кайл Виламовски, с Тaй Шеридан, Кeйтлин Дивър, Остин Ейбрамс, Паула Малкъмсън, Бо Мирчоф, [12+]
  • 10:20
    "Шест дни, седем нощи", романтична комедия, САЩ, 1998; реж. Айвън Райтман, с Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Темуера Морисън, [12+]
  • 12:00
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 14 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
  • 12:35
    "Феноменалните 2", анимация, САЩ, 2018; реж. Брад Бърд, [7+]
Пълна програма
  • 09:55
    Кафенето на Масленка
  • 10:25
    Аби Хачър фъзли хваща
  • 10:55
    Веселата Веси
  • 11:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 09:30
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 7, Канада, военен, 2017
  • 10:15
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 8, Канада, военен, 2017
  • 10:55
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 9, Канада, военен, 2017
  • 11:35
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
Пълна програма
  • 09:50
    Променливи басни: Костенурка срещу заек Анимация САЩ 2008
  • 11:05
    Тратория Комедия САЩ 2012
  • 12:25
    Малкият любител на птици Семеен Иран 2002
  • 13:40
    Пиу! Семеен Холандия 2010
Пълна програма
  • 09:15
    Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
  • 10:55
    Бъди мой Комедия САЩ 2006
  • 12:20
    Необвързаност Драма Германия, Италия, Израел, Франция 2007
  • 14:10
    Пиу! Семеен Холандия 2010
Пълна програма
  • 09:40
    Машинист Семеен САЩ 2008
  • 11:15
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
  • 12:30
    Момчето и гарванът Драма Холандия 2012
  • 13:50
    Пистата Комедия Ирландия, Люксембург 2010
Пълна програма
  • 08:25
    Scottish Mussel
  • 10:00
    Close Up
  • 10:30
    Close Up
  • 11:00
    Hello Carter
Пълна програма
  • 09:30
    Action Sports World S19
  • 10:30
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 11:30
    G Series Ice Race 2019
  • 12:00
    Live Recap Burton US Open 2018
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Италия - Испания - среща от европейското първенство за младежи под 21 г.
  • 10:50
    Лига Европа - обзор на сезона магазинно предаване
  • 11:40
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Латвия
  • 13:15
    Извън играта
Пълна програма
  • 09:45
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл
  • 10:45
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 11:45
    Натисни F1 /п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 08:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Корея - България
  • 10:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени България - Русия
  • 12:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Италия - България
  • 14:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
Пълна програма
  • 09:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за Голямата награда на Каталуния
  • 10:10
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за Голямата награда на Каталуния
  • 11:25
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Каталуния
  • 13:00
    Тенис: ATP 500 Хале
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Интер
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Дженоа
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Наполи
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Болоня - Рома
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Ейбар
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Леганес
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Депортиво Ла Коруня - Малага, първи плейоф за участие в Ла Лига
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Малага - Депортиво Ла Коруня, втори плейоф за участие в Ла Лига
Пълна програма
  • 09:15
    "България се събужда" (продьлжение)
  • 10:30
    Новини
  • 10:40
    "Безценната перла", сериал, 32 еп. (п)
  • 11:30
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
Пълна програма

Сериали

AXN Black 10:00
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
bTV Lady 10:00
"Истинска звезда" - сериал, еп.70, 71
Diema Family 10:00
"Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
AXN 10:10
Скорпион; сезон 3, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2016
Fox Channel 10:10
Необикновените - втори сезон, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 10:00
Футбол: Арда - Черно море, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 10:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 3 10:00
Футбол: Италианска Серия А Парма - Ювентус
MAX Sport 4 10:00
Футбол: Испанска Ла Лига на 90 "Ла Лига на 90: "Алберто Ундиано Майенко"
Nova Sport 10:00
Футбол: Стоук Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/

Всички предавания

Филми

AXN Black 10:00
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
TVT 10:00
Тракийското наследство на Странджа (образователен филм за културно-исторически туризъм)
bTV Comedy 10:00
"История на Пепеляшка" - романтичен, комедия, семеен (САЩ, Канада, 2004), режисьор Марк Росман, в ролите: Хилари Дъф, Чад Майкъл Мъри, Дженифър Кулидж, Дан Бърд, Реджина Кинг и др.
Bulgaria ON AIR 10:00
Светът отгоре - филм
Diema Family 10:00
"Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}