ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:20
    Госпожо Държавен секретар тв филм /8 епизод/п/(14)
  • 03:10
    Туристически маршрути
  • 03:35
    Търсачи на реликви тв филм /2 епизод/п/
  • 04:20
    Брат за брата 3 тв филм /6 епизод/п/(16)
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.17
Пълна програма
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 22 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
Пълна програма
  • 02:25
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 2, криминален, Полша, 2017
  • 03:10
    Картър; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2018
  • 03:55
    Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018
  • 04:35
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 02:35
    В Аляска: В търсене на планинския козел
  • 03:25
    Ветеринар сред дивата природа: В царството на слоновете
  • 04:15
    Зоологическата градина: Малки зайчета в големия свят
  • 05:02
    Дивият Индокитай: Тайланд
Пълна програма
  • 02:25
    Интервютата на "Неделник"
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 01:40
    "Тигрица" - драма , ФРГ, 2017
  • 03:10
    "По божа воля" - сериал
  • 03:55
    "От приятелство" - сериал
  • 04:40
    "Заглавия, тези, темпераменти"
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 02:35
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:45
    Библиотеката /п/
  • 03:45
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 04:15
    Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /15 епизод/п/
Пълна програма
  • 02:30
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
  • 02:46
    Pat the Dog
  • 02:53
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 01:45
    "Монк" - сериал, с.7 еп.4
  • 02:45
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.16
  • 03:45
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.13
  • 04:45
    "Коли на мечтите" - автомобилна поредица, еп.2
Пълна програма
  • 01:45
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал
  • 03:45
    "Утеха" - криминален, психотрилър (САЩ, 2015), режисьор Афонсо Поярт, в ролите: Антъни Хопкинс, Джефри Дийн Морган, Аби Корниш, Колин Фарел, Зандър Бъркли, Шарън Лорънс, Рей Хернандес и др. [16+]
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал с.2 еп.5 - 7
  • 09:00
    "Невидима зона" - спортен, биографичен, драма (САЩ, 2009), режисьор Джон Лий Ханкок, в ролите: Куинтън Ерън, Сандра Бълок, Тим Макгроу, Джей Хед, Лили Колинс, Рей Маккинън, Кати Бейтс и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:00
    "Приятели" - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 05:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 02:20
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, еп.17
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
Пълна програма
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:46
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:57
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:10
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 01:55
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
  • 03:55
    "Зеницата на окото ми", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Аксел Ропер, с Мелани Берние, Бастиан Буйон, Антонин Фресон, Клое Астор, Суон Арло, [12+]
  • 05:35
    "Дани Роуз от Бродуей", комедия, САЩ, 1984; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Миа Фароу, Ник Аполо Форте, Санди Барън, Корбет Моника, [12+]
  • 07:00
    "48 часа", екшън - комедия, САЩ, 1982; реж. Уолтър Хил, с Ник Нолти, Еди Мърфи, Анет О’Туул, Франк МакРей, Джеймс Ремар, [15+]
Пълна програма
  • 01:50
    "Кунгфу тупалки", екшън - комедия, Китай, 2004; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Ксайоганг Фенг, Уа Юен, Дани Чан, Сиу-Лунг Люнг, Чи Линг Чу, [18+]
  • 03:30
    "Кой наблюдава Оливър", хорър, САЩ, 2017; реж. Ричи Мур, с Ръсел Джефри Банкс, Сара Малакъл Лейн, Маргарет Рош, Сесилия Белети, Кели Уудкок, [18+]
  • 05:35
    "Много е сложно", романтична комедийна драма, Канада, 2017; реж. Джейсън Джеймс, с Томас Мидълдъч, Джес Уикслър, Даяна Банг, Рандал Едуардс, Мерилин Нори, [12+]
  • 07:00
    "Пътуване за двама", драма, Австрия, 2018; реж. Лудвиг Вюст, с Клаудия Мартини, Лудвиг Вюст, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:10
    "Дива земя" - теленовела /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8 /п/
  • 07:50
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Дивото семейство от Аляска: Сам вкъщи
  • 03:00
    Треска за злато: Изгубената мина на Дейв Турин: Епизод 1
  • 04:00
    Смъртоносен улов: Епизод 1
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген
Пълна програма
  • 02:10
    Невидими светове: Във водата
  • 03:00
    Последните тайни на Худини: Погребан жив
  • 03:48
    Историята под лупа: Великата китайска стена
  • 04:36
    Оръжията на бъдещето: Да обезвредиш, без да убиеш
Пълна програма
  • 01:45
    Виолета (Violetta)
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Революция и романс: Музикални шедьоври на ХІХ век"
  • 03:00
    "Геният на Джордж Бул"
  • 04:00
    " В търсене на щастие"
  • 04:30
    "e?: Транспорт"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 03:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 04:00
    България на живо - с Иво Божков
  • 05:30
    България на живо - с Иво Божков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 03:30
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 04:00
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 05:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Пълна програма
  • 02:30
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, втори ден
  • 03:30
    Куриози
  • 04:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
  • 04:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
Пълна програма
  • 02:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
  • 03:20
    Каскадьорска наука, сезон 1, еп. 2
  • 04:10
    Дивото зове, сезон 2, еп. 2
  • 05:00
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 11
Пълна програма
  • 02:10
    X Games - Norway
  • 03:00
    Crusty Demons Night Of World Records 2008 1
  • 03:50
    Action Sports World
  • 04:40
    X Games Heroes
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:27
    Здравословни гурме ястия (Series 2): Фризьори на кучета (Episode 13)
  • 02:50
    Мега бърлоги (Series 4): Привет, йога студио (Episode 3)
  • 03:12
    Мега бърлоги (Series 4): Мега динозаври (Episode 4)
  • 03:35
    Щастлив живот в малка къща (Series 4): Малък дом за растящо семейство (Episode 11)
Пълна програма
  • 02:15
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 8
  • 02:40
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 9
  • 03:35
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 13
  • 04:20
    Великото британско меню, еп. 11
Пълна програма
  • 02:35
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 1
  • 03:25
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 13
  • 04:10
    Убийства в Рая - шести сезон, еп. 4
  • 05:10
    Глейдс - втори сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 02:35
    "В бурята", драма, Великобритания, 2009; реж. Тадеуш О’Съливан, с Брендън Глийсън, Джанет МакТиър, Лен Карю, Джеймс Д’Арси, Йън Глен, Бил Патерсън, [12+]
  • 04:15
    "24/7 Мачът: Тайгър срещу Фил", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 05:15
    "Ангелите на Чарли: Газ до дупка", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бърни Мак, Деми Мур, [12+]
  • 07:00
    "Джуманджи: Добре дошли в джунглата", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джейк Каздън, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Кевин Харт, Джак Блек, Карън Гилън, Ник Джонас, [12+]
Пълна програма
  • 01:55
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 2
  • 03:00
    Забранена история, сезон 2, еп. 2
  • 03:55
    Нил: 5000 години история, сезон 1, еп. 2
  • 04:50
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Уикенд при Бари
  • 02:45
    Изковани в огъня: Нож кпинга
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Чу Чу Чъм
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
Пълна програма
  • 02:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 13 еп.
  • 03:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 02:20
    "Барни и приятели"
  • 02:45
    "Кипър"
  • 03:05
    "Строителят Боб"
  • 03:25
    "Дудлибу"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 01:00
    "Безсъние" - игрален филм с Джеф Даниълс, Моли Прайс.
  • 02:40
    "Пази се от живите мъртви" 5.03 - сериал
  • 03:25
    "Заклинателят: Господство" - игрален филм със Стелан Скарсгард, Габриел Ман.
  • 05:00
    "Семейство Флодер ІІІ" - игрален филм с Коен ван Фрейберг де Конинг (Coen van Vrijberghe de Coningh), Нелли Фрейда.
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Световна сцена
  • 03:00
    Абсурди
  • 03:30
    Абсурди
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    MTV Presents Ocean City Sounds
  • 03:20
    MTV Presents Varna Beach 2017
  • 03:45
    MTV Live Stage: The Best Bits
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:00
    Речни Чудовища, сезон 9, еп. 6
  • 02:55
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 3
  • 03:20
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 4
  • 03:45
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 5
Пълна програма
  • 01:55
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 2
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 1
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 8
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 16
Пълна програма
  • 02:35
    Слонът: Царят на Калахари, еп. 1
  • 03:20
    Най-странните животински физиономии, еп. 1
  • 04:10
    Дивата Индонезия, еп. 2
  • 04:55
    Светът на дивото, еп. 3
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Стоук Сити, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Лион - Нант, мач от френската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • 02:10
    "В действителност"
  • 03:05
    "Нека да говорят"
  • 04:00
    "Мъжко / Женско"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:40
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 02:40
    "Йоко & Клаас срещу ProSieben" - шоу
  • 05:40
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 06:00
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Европейски покер тур
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
Пълна програма
  • 02:15
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 02:25
    Вести-Москва
  • 02:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 03:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 08:00
    Вести
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 02:20
    "Уиски кавалер" - криминален сериал
  • 03:05
    "Смъртоносно оръжие" - екшън сериал
  • 03:45
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
  • 04:30
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:00
    "Фронтално" повторение
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - /повторение /
  • 06:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
Пълна програма
  • 01:15
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 02:30
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 03:00
    Четвъртата власт- игрален филм
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Чудовищата в мен: Нещо живее в коляното ми?!
  • 02:48
    Чудовищата в мен: Помощ! Синът ми е болен от проказа
  • 03:36
    7-те малки Джонстън: Епизод 6
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Канди и Бранди
Пълна програма
  • 02:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 12): Южна Африка — от Куруман до Лорисфонтейн (Episode 3)
  • 03:00
    Легендарни места (Series 1): Ангели или демони? (Episode 13)
  • 03:30
    Легендарни места (Series 1): Огънят на боговете (Episode 14)
  • 04:00
    Изгубени легенди с Меган Фокс (Series 1): Троянската война - истина или легенда? (Episode 3)
Пълна програма
  • 02:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 12): Южна Африка — от Куруман до Лорисфонтейн (Episode 3)
  • 03:00
    Легендарни места (Series 1): Ангели или демони? (Episode 13)
  • 03:30
    Легендарни места (Series 1): Огънят на боговете (Episode 14)
  • 04:00
    Изгубени легенди с Меган Фокс (Series 1): Троянската война - истина или легенда? (Episode 3)
Пълна програма
  • 01:55
    Шпионски игри, Германия, Япония, САЩ, екшън/драма/трилър, 2001
  • 04:00
    Назначението, Канада, екшън/криминален/трилър, 1997
  • 06:25
    Крамър срещу Крамър, САЩ, драма, 1979
  • 08:10
    Събудих се на 30, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2004
Пълна програма
  • 02:30
    "Какво е да си колоездач?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Узунджовски панаир" - документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 32 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Аменун Филип Женева" - 30 еп., предаване за изкуство
Пълна програма
  • 02:25
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 26
  • 02:50
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 12
  • 03:40
    "Моята кухня е най-добрата - Нова Зеландия" - кулинарно предаване, еп. 10
  • 04:25
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 01:41
    Последната банда Криминален 2007
  • 03:39
    Утре ще изчезнеш Трилър 2012
  • 05:06
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 06:27
    Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Пълна програма
  • 01:30
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "CSI: По следите на извършителите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 7
  • 03:20
    Живите мъртви - шести сезон, еп. 8
  • 04:05
    Ловец на мисли - пети сезон, еп. 2
  • 04:50
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FESTIVALS
  • 03:30
    FESTIVALS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 02:15
    "На косъм" - 7 еп.
  • 02:40
    "Хладнокръвно" - 1 eп.
  • 03:30
    "Правосъдие със задна дата" - 2 eп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 101, 102 и 103 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 02:30
    Рецепты старого Тифлиса
  • 02:45
    Спиннинг на камских просторах
  • 03:15
    Следопыт
  • 03:45
    Планета охотника
Пълна програма
  • 01:00
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 9 /п/
  • 06:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 4 /п/
  • 06:50
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 9
  • 08:50
    "МВП: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др.
Пълна програма
  • 02:30
    Extreme Engineering: Dallas Cowboys Stadium
  • 03:15
    Kidnap and Rescue: Cartel Vengeance
  • 04:00
    Breaking Amish: Road Not Taken
  • 04:45
    Deadliest Catch: Pirate School
Пълна програма
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Приключения в Кий Уест (Episode 6)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): От кюфтетата до близалките (Episode 7)
  • 03:15
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Ритмично похапване (Episode 10)
  • 03:37
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Присъдата на пая (Episode 11)
Пълна програма
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 03:30
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 04:00
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 05:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Пълна програма
  • 02:35
    "В бурята", драма, Великобритания, 2009; реж. Тадеуш О’Съливан, с Брендън Глийсън, Джанет МакТиър, Лен Карю, Джеймс Д’Арси, Йън Глен, Бил Патерсън, [12+]
  • 04:15
    "24/7 Мачът: Тайгър срещу Фил", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 05:15
    "Ангелите на Чарли: Газ до дупка", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бърни Мак, Деми Мур, [12+]
  • 07:00
    "Джуманджи: Добре дошли в джунглата", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джейк Каздън, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Кевин Харт, Джак Блек, Карън Гилън, Ник Джонас, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
Пълна програма
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 02:00
    Никога не казвай "сбогом": Жестоко убийство
  • 03:00
    Несломими: разказите на живите: Епизод 3
  • 03:45
    Зли мащехи: Прясно убийство
  • 04:30
    Мрежа от лъжи: Партньори по престъпление
Пълна програма
  • 02:30
    Fight Stars: Manny Pacquiao
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: LeBron James
  • 03:30
    Football Stars: Wayne Rooney
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: LeBron James
Пълна програма
  • 02:35
    Pro Team Journal
  • 03:00
    Shooting Gallery
  • 03:20
    Shooting Gallery
  • 03:45
    Legends of Rod & Reel
Пълна програма
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Уикенд при Бари
  • 02:45
    Изковани в огъня: Нож кпинга
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Чу Чу Чъм
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
Пълна програма
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 8
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 16
  • 03:10
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 1
  • 03:55
    Тайнствени досиета 2, еп. 8
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.17
Пълна програма
  • 01:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
  • 02:55
    Ханибал; сезон 3, епизод 6, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:40
    Тоталкар; сезон 4, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 04:05
    Тоталкар; сезон 4, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 02:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 03:05
    Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 04:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Деца зад решетките: Живот или условно освобождаване: Боби
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Роднинството е по-важно от брака
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Изчезнал в Минесота
  • 03:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 8
Пълна програма
  • 02:20
    Отклонение
  • 04:05
    В дамската тоалетна
  • 05:15
    Бягай!
  • 07:05
    Клифи
Пълна програма
  • 00:55
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    Саут Парк
  • 03:10
    Саут Парк
  • 03:35
    Jackass
Пълна програма
  • 02:32
    Backdoor Sex For Backstage Pass (18+)
  • 02:57
    Twerk And Jerk (18+)
  • 03:22
    Khloe's A Perfect Model (18+)
  • 03:48
    My Girlfriend Is In Love With You (18+)
Пълна програма
  • 01:40
    Тенис: Наоми Осака - Су-Уей Сие (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
  • 03:20
    Тенис: Кики Бертенс - Белинда Бенчич (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
  • 04:55
    Тенис: Виктория Азаренка - Анет Контавейт (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
  • 06:00
    "Ла Лига отвътре: Ролята на спортния директор" - документален филм
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:15
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 08:00
    Ultimate Taekwondo
  • 08:20
    WKF Championships 2016 Linz, Austria, Sunday Morning Session
Пълна програма
  • 02:30
    Action Sports Plus Special
  • 03:00
    Occ-Cast
  • 03:37
    Occ-Cast
  • 04:00
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 02:00
    Тайната война (Series 1): Шпионката и френското фиаско (Episode 9)
  • 02:50
    Тайната война (Series 1): Френският троен агент (Episode 10)
  • 03:50
    Повратна точка (Series 1): Сталин (Episode 1)
  • 04:15
    Повратна точка (Series 1): Чърчил (Episode 2)
Пълна програма
  • 02:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    Българско документално кино
  • 05:45
    "Здравей, Китай"- документална поредица
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 01:50
    The Bad Plus plays 'Science Fiction' by Ornette Coleman - Jazz a la Villette
  • 02:50
    John Scofield Quartet - D'Jazz Nevers
  • 03:50
    Antonio Sanchez & Migration - Jazz a Junas
  • 04:50
    Esbjorn Svensson Trio - Timisoara Jazz Festival
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Рига, Латвия /п/
  • 11:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 30-и епизод /п/
  • 12:00
    "Сезонът на Черно море", обзорно предаване /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Барселона - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 03:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 07:00
    "Спомен за Иниеста в Ла Лига" - документален филм
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уимбълдън - Милуол, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 10:00
    Футбол: Нюпорт Каунти - Манчестър Сити, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 12:00
    Футбол: Бристъл Сити - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Никога не казвай "сбогом": Жестоко убийство
  • 03:00
    Несломими: разказите на живите: Епизод 3
  • 03:45
    Зли мащехи: Прясно убийство
  • 04:30
    Мрежа от лъжи: Партньори по престъпление
Пълна програма
  • 02:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 00:50
    "Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]
  • 03:15
    "Усмихнати мрачни мъже", комедийна драма, Чехия, 2018; реж. Дан Сватек, с Давид Швехлик, Ярослав Душек, Ондрей Мали, Иван Франек, Марика Шопоска, [15+]
  • 04:50
    "Призови ме с твоето име", романтична драма, Италия, 2017; реж. Лука Гуаданиньо, с Арми Хамър, Тимъти Чаламет, Майкъл Стълбарг, Амира Казар, Естер Гарел, [15+]
  • 05:00
    "Приказката", драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
Пълна програма
  • 02:25
    "Испанската принцеса I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Бригите Стермозе, с Шарлот Хоуп, Елиът Кауън, Руайри О’Конър, Аарън Кобъм, Хариет Уолтър, [15+]
  • 03:20
    "Смърт и славеи I, 2 еп.", драма, Великобритания, 2018; реж. Алън Кюбит, с Джейми Дорнан, Ан Скели, Матю Рис, Валене Кейн, Мартин МакКан, [12+]
  • 04:25
    "Линия на смъртта (2017)", фантастика - хорър, САЩ, 2017; реж. Нилс Арден Оплев, с Елън Пейдж, Диего Луна, Нина Добрев, Джеймс Нортън, Кирси Клемънс, [15+]
  • 05:35
    "В търсене на половинка", комедия, САЩ, 2018; реж. Тереза Бенет, с Ноел Уелс, Джош Раднър, Ая Кеш, Карли Чайкин, Самира Уайли, [15+]
Пълна програма
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:40
    Полдарк, сезон 1, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 02:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 9, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 03:25
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 10, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 04:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 11, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 01:40
    След като си отида Драма Франция 2016
  • 03:25
    Фалшива среда Трилър Швеция 2011
  • 05:15
    Сред крадци Трилър, Военен Канада 2009
  • 06:45
    Синя птица Семеен Холандия 2004
Пълна програма
  • 01:40
    Кървящо сърце Трилър САЩ 2015
  • 03:05
    Чиста монета Трилър САЩ 2001
  • 06:40
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
  • 08:30
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
Пълна програма
  • 02:35
    НЛО Фантастичен Великобритания 2013
  • 04:15
    Цветното колело Комедия САЩ 2012
  • 06:25
    В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
  • 08:20
    Синя птица Семеен Холандия 2004
Пълна програма
  • 02:00
    The Code
  • 03:00
    Five Nights in Maine
  • 04:20
    Highway
  • 05:40
    Monkey Business: The Adventures Of Curious George's Creators
Пълна програма
  • 02:00
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2019
  • 04:00
    Live Recap Asia Talent Cup 2019
  • 05:00
    FIM X-Trial World Championship 2019
  • 06:00
    Freeride World Tour 2019
Пълна програма
  • 01:50
    УЕФА Европейски квалификации: Турция - Франция
  • 03:40
    УЕФА Европейски квалификации: Испания - Швеция
  • 06:00
    Футбол: Италия - Испания - среща от европейското първенство за младежи под 21 г.
  • 07:50
    Аз съм…
Пълна програма
  • 02:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Малки истории /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:45
    Култура.БГ /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 04:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 06:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 08:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже България - Австралия
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: ATP 500 Хале
  • 04:00
    Тенис: ATP 500 Хале
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Аталанта
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Наполи
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Сасуоло
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Болоня - Рома
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Алавес
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валенсия - Жирона
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Леванте
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
Пълна програма
  • 00:15
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
  • 03:10
    "Не се страхувай" с водещ Васил Василев (п)
  • 04:10
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 06:30
    "Не се страхувай" с водещ Васил Василев (п)
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 02:35
Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 8
Viasat Explorer 02:35
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 9
Fox Channel 02:35
Американците - четвърти сезон, еп. 5
Fox Crime 02:40
Четири жени и едно погребение - шести сезон, еп. 4
НТВ-МИР 02:40
Сериал. "МЕНТОВСКИЕ ВОЙНЫ-5" "Другая река" 3-я ч., 4-я ч. (заключительная)

Всички предавания

Спорт

Fine Living 02:50
Екстремни домове (Series 5): Паве, връх на дърво, космически кораб (Episode 5)
Diema Sport 03:00
Баскетбол: Торонто Раптърс - Голдън Стейт Уориърс, седми финален мач от плейофите на НБА, директно
Eurosport 2 03:00
Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
Film Plus HD 03:00
Футбол: Атлетик /Б/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 1 03:00
Волейбол: Лига на нациите - мъже Италия - България

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 02:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
AXN 02:55
Профилиране; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2011
TVPlus 03:00
"Династията Асеневци" - II част, документален филм
HBO3 03:05
"Диагноза: Секси!", комедия, САЩ, 2018; реж. Аби Кон, Марк Силвърстайн, с Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Рори Сковъл, Емили Ратайковски, Ейди Брайънт, [15+]
AXN Black 03:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}