ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:25
    Зелена светлина
  • 17:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
Пълна програма
  • 17:25
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13, еп.30
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.25
Пълна програма
  • 17:00
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 16:30
    Едно френско село - исторически сериал
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 17:05
    ИмоТиТе с Христо Николов /п./
  • 17:30
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
Пълна програма
  • 17:15
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 18:15
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 19:10
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 20:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 17:25
    Тъмната страна на Слънцето
  • 18:20
    В Аляска: Риболов посред нощ
  • 19:15
    Котки срещу кучета: Ще ме изгонят заради животните ми!
  • 20:10
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Най-добрите моменти IV
Пълна програма
  • 17:10
    Избрано от "Неделник"
  • 18:00
    "Държавата днес" - централна информационна емисия
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:20
    Hit Mix
  • 19:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:15
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
  • 17:30
    Знание.БГ /избрано/ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 18:20
    60 минути за култура /избрано/ информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 17:24
    Bunnicula
  • 17:40
    Angelo Rules - Season 4
  • 17:51
    Angelo Rules - Season 4
  • 18:10
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 17:00
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.17
  • 18:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.14
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.13
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Луцифер" - сериал, с.3 еп.17
Пълна програма
  • 16:00
    "Ден на подбора" - спортен, драма (САЩ, 2014), режисьор Айвън Райтман, в ролите: Кевин Костнър, Чадуик Боузман, Дженифър Гарнър, Франк Лангела, Денис Лиъри, Елън Бърстин, Сам Елиът и др.
  • 18:15
    Телепазар
  • 18:30
    "Невидима зона" - спортен, биографичен, драма (САЩ, 2009), режисьор Джон Лий Ханкок, в ролите: Куинтън Ерън, Сандра Бълок, Тим Макгроу, Джей Хед, Лили Колинс, Рей Маккинън, Кати Бейтс и др.
  • 21:00
    "Запознай се с нашите" - комедия (САЩ, 2000), режисьор Джей Роуч, в ролите: Бен Стилър, Робърт Де Ниро, Тери Поло, Оуен Уилсън, Блайд Данър, Джеймс Ребхорн и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу (2018)
  • 18:00
    "Приятели" - сериал, еп. с.7 еп.22, 23
  • 19:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.3 еп.2
  • 20:00
    "Тя е баща ти" - сериал, еп.3
Пълна програма
  • 17:00
    "Истинска звезда" - сериал, еп.25
  • 18:00
    "Клиника край езерото" - сериал, еп.30
  • 19:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал, еп.15
  • 20:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.7 еп.2 специален
Пълна програма
  • 17:15
    Крейг край реката
  • 17:30
    Юникити
  • 17:40
    Юникити
  • 17:55
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 16:00
    "Отшелниците", драма, Германия, 2016; реж. Рони Трокер, с Андреас Луст, Ингрид Буркхард, Орзи Тот, Ханес Перкман, Петер Митерутцнер, [12+]
  • 17:50
    "Замъкът "Грипсхолм"", драма, Германия, 2000; реж. Ксавиер Колер, с Улрих Нойтен, Хайке Макач, Ясмин Табатабай, Маркус Томас, Рудолф Весели, [12+]
  • 19:30
    "А сега нещо напълно различно", комедия, Великобритания, 1971; реж. Йън МакНотън, с Греъм Чапман, Джон Клийс, Тери Джилиъм, Ерик Айдъл, Тери Джоунс, [12+]
  • 21:00
    "Вероника Герин", криминален - биографичен, САЩ, 2003; реж. Джоел Шумахер, с Кейт Бланшет, Джералд МакСорли, Сайран Хайндс, Бренда Фрикър, Дон Уичърли, [18+]
Пълна програма
  • 16:35
    "Ранго", анимационна комедия, САЩ, 2011; реж. Гор Вербински, [0+]
  • 18:20
    "Пътят до Марс", приключенска комедийна драма, Мексико, 2017; реж. Умберто Инохоса Оскарис, с Камила Соди, Теса Иа, Луис Херардо Мендес, Родриго Кореа, Андрес Алмейда, [15+]
  • 20:00
    "Октавио е мъртъв", драма, Канада, 2018; реж. Сук-Ин Ли, със Сара Гадън, Розана Аркет, Раул Макс Трухильо, Димитрис Кицос, Рейчъл Кроуфорд, [15+]
  • 21:30
    "Сама на сватбата си", драма, Белгия, 2018; реж. Марта Бергман, с Алина Сербан, Том Вермейр, Ребека Ангел, Виорика Тудор, Мариан Саму, [12+]
Пълна програма
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    The Express
  • 18:30
    Talk Asia
  • 19:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Слънчеви момичета" - сериал /п/
  • 19:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване /п/
  • 19:30
    "Кулинарното училище на Марта Стюарт" - кулинарно предаване /п/
Пълна програма
  • 16:45
    "Тежка кавалерия" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Раз Адоти, Вив Лийкок и др./п/
  • 19:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 17:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 13
  • 18:00
    Спасители на имущество: Спасяване на вещи от гимназия
  • 18:30
    Забравени в гаража: Военни ремаркета
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 13
Пълна програма
  • 17:02
    Невидими светове: Във водата
  • 17:50
    Как функционира Вселената?: Силите на масовото строителство
  • 18:40
    Оръжията на бъдещето: Добре защитени
  • 19:30
    Историята под лупа: Погребаните тайни на Тутанкамон
Пълна програма
  • 17:15
    101 Dalmatian Street S1 Splits
  • 17:30
    Вълнения по вълните
  • 18:00
    Вълнения по вълните
  • 18:30
    Кей Си Под Прикритие
Пълна програма
  • 17:05
    "Фактология"
  • 17:30
    "Направи ме супергерой"
  • 18:00
    "Изумителни постижения"
  • 18:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
Пълна програма
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 18:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 22:00
    България на живо - с Иво Божков
Пълна програма
  • 15:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап, директно
  • 17:45
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 18:45
    Куриози
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, трети ден, директно
Пълна програма
  • 17:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, второ състезание
  • 17:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 18:00
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап
Пълна програма
  • 17:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 6
  • 18:00
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 3
  • 18:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 13
  • 19:35
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 17:25
    X Games Heroes
  • 17:50
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 18:15
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 18:40
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 17:05
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 7
  • 17:30
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 8
  • 18:00
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 9
  • 18:30
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 16:55
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 2
  • 17:55
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 3
  • 18:50
    Убийства в Рая - шести сезон, еп. 5
  • 20:05
    Глейдс - трети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 17:25
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Арлийн Санфорд, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк , [12+]
  • 18:10
    "Испанската принцеса I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Бригите Стермозе, с Шарлот Хоуп, Елиът Кауън, Руайри О’Конър, Аарън Кобъм, Хариет Уолтър, [15+]
  • 19:05
    "Венъм (2018)", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Рубен Флайшър, с Том Харди, Мишел Уилямс, Риз Ахмед, Скот Хейз, Рийд Скот, [15+]
  • 21:00
    "Дедууд: Филмът", драма, САЩ, 2019; реж. Даниъл Минахан, с Иън МакШейн, Тимъти Олифант, Моли Паркър, Пола Малкъмсън, Джон Хоукс, [18+]
Пълна програма
  • 16:50
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 5
  • 17:50
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 6
  • 18:45
    Нил: 5000 години история, сезон 1, еп. 2
  • 19:45
    "Проект ""Нацизъм""", сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 17:10
    Изковани в огъня: Изкупление за счупен меч
  • 18:05
    Изгубеното злато на Втората световна война: Епизод 7
  • 19:05
    Извънземни от древността: Най-голямото доказателство: Извънземните и сътворението на човека
  • 20:00
    Изковани в огъня: Ятаганът
Пълна програма
  • 17:00
    Традиции и обичаи
  • 18:00
    Поглед към природата
  • 18:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
  • 19:30
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 26 еп.
Пълна програма
  • 17:10
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:50
    "Аниманималс"
  • 17:55
    "Робоколата Поли"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 16:15
    "Дан в реалния живот" - комедия / драма със Стийв Карел, Жулиет Бинош.
  • 17:50
    "Животното" - игрален филм с Роб Шнайдър, Колийн Хаскъл.
  • 19:15
    "Хелбой" - игрален филм с Рон Пърлман, Доуг Джоунс.
  • 21:15
    "Плячката" - игрален филм с Албер Дюпотнел, Алис Талиони.
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    HRVY's Personal Pop Playlist
  • 21:30
    MTV Asks: Bastille
Пълна програма
  • 17:20
    Вулканите: Двойно разрушение
  • 18:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 3
  • 19:15
    Разговори с делфини, сезон 1, еп. 2
  • 20:10
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 17:00
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 13
  • 18:00
    Гибелта на викингите, еп. 1
  • 19:00
    Машина на времето, еп. 4
  • 20:05
    Десетилетията: Ремикс, еп. 5
Пълна програма
  • 17:05
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 18:00
    Легендарен улов, еп. 3
  • 18:50
    Отмъщението на тигъра, еп. 1
  • 19:45
    Животни рекордьори, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Лил - Сент Етиен, мач от френската Лига 1 /п/
  • 20:00
    Класика от Висшата лига: Манчестър Сити - Стоук Сити (2008-09) /п/
Пълна програма
  • 12:15
    "Романови"
  • 17:45
    Филм "Несъкрушим"
  • 19:20
    Комедия "Иван Василевич си сменя професията"
  • 21:00
    "Време"
Пълна програма
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 18:00
    Звездни отбори
  • 20:00
    WRC: Рали Италия - обзор
  • 21:00
    Клубни истории
Пълна програма
  • 15:10
    От българско, по-българско - /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
Пълна програма
  • 16:45
    Змийските братя - игрален филм
  • 19:00
    Новини
  • 19:15
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 19:20
    Холивудски знаменитости - документална поредица
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Истина или лъжа
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Дъг и Ерика
  • 20:00
    Сестри по кръв: Обаждането, което промени всичко
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 8
Пълна програма
  • 17:00
    Загадки в музея (Series 12): Победителите, голямата конспирация и операция Бейбилифт (Babylift) (Episode 11)
  • 18:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 2): Камуфлажна къща от контейнер срещу малка викторианска къщичка за игра (Episode 4)
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Голямо семейство в Пенанг (Episode 6)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Как да отвориш бизнес в Пенанг (Episode 7)
Пълна програма
  • 17:00
    Загадки в музея (Series 12): Победителите, голямата конспирация и операция Бейбилифт (Babylift) (Episode 11)
  • 18:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 2): Камуфлажна къща от контейнер срещу малка викторианска къщичка за игра (Episode 4)
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Голямо семейство в Пенанг (Episode 6)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Как да отвориш бизнес в Пенанг (Episode 7)
Пълна програма
  • 16:25
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
  • 17:55
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
  • 19:45
    Обратна тяга, САЩ, приключенски/драма/трилър, 1991
  • 22:00
    Китът и сепията, САЩ, комедия/драма, 2005
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    "Провадия Солницата - най-старият праисторически град в Европа" - II част, документален филм
  • 18:30
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    "Моята кухня е най-добрата - Нова Зеландия" - кулинарно предаване, еп. 11
  • 18:00
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 15
  • 18:30
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 16
  • 19:00
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    Попзвезди!
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 16:35
    Бис Комедия 2015
  • 18:27
    Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
  • 20:16
    Американска Идилия Криминален, Драма 2016
  • 22:00
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
Пълна програма
  • 17:10
    Под наблюдение - трети сезон, еп. 4
  • 18:05
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 1
  • 18:35
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 2
  • 19:00
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 17:25
    F-PEOPLE
  • 17:30
    FASHION TEENS
  • 17:55
    FASHION WEEK
  • 18:00
    IRINA SHAYK STORY
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Дог и Бет: на лов" - 13 еп.
  • 17:50
    "Бърз отклик" - 1 и 2 еп.
  • 18:40
    "Обрано, ограбено, върнато" - 17 еп.
  • 19:05
    "На косъм" - 18 еп.
Пълна програма
  • 17:15
    Бизнес дейли-продължение
  • 17:30
    новини
  • 17:35
    Темите - публицистика
  • 18:00
    новини
Пълна програма
  • 17:25
    Сезон охоты
  • 17:50
    Универсальный фидер
  • 18:20
    Охота и рыбалка в...
  • 18:45
    Морская подводная охота
Пълна програма
  • 16:30
    "Бен-Хур" - приключенски екшън с уч. на Тоби Кебел, Джак Хюстън, Морган Фрийман, Родриго Санторо и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Хобит: Пущинакът на Смог" - фентъзи с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Ричард Армитаж, Орландо Блум, Кейт Бланшет, Бенедикт Къмбърбач, Люк Еванс, Еванджелин Лили, Кен Скот, Греъм Мактавиш, Илайджа Уд, Кристофър Лий и др.
Пълна програма
  • 16:40
    Кухнята (Series 8): Сезонно парти (Episode 12)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 17): Брънч в хладилника (Episode 11)
  • 17:55
    Гражданка в ранчото (Series 17): Моят рожден ден (Episode 12)
  • 18:20
    Режи! (Series 28): Победителите в Режи!: Битка 2 (Episode 2)
Пълна програма
  • 17:15
    Геймърки
  • 17:35
    Алвин и Катеричоците
  • 17:50
    Алвин и Катеричоците
  • 18:10
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 15:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап, директно
  • 17:45
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 18:45
    Куриози
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, трети ден, директно
Пълна програма
  • 17:25
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Арлийн Санфорд, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк , [12+]
  • 18:10
    "Испанската принцеса I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Бригите Стермозе, с Шарлот Хоуп, Елиът Кауън, Руайри О’Конър, Аарън Кобъм, Хариет Уолтър, [15+]
  • 19:05
    "Венъм (2018)", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Рубен Флайшър, с Том Харди, Мишел Уилямс, Риз Ахмед, Скот Хейз, Рийд Скот, [15+]
  • 21:00
    "Дедууд: Филмът", драма, САЩ, 2019; реж. Даниъл Минахан, с Иън МакШейн, Тимъти Олифант, Моли Паркър, Пола Малкъмсън, Джон Хоукс, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 17:00
    The Lion Guard
  • 17:30
    Elena Of Avalor
  • 18:00
    Gigantosaurus
  • 18:25
    Mickey And The Roadster Racers - Chip And Dale's Nutty Tales S2
Пълна програма
  • 17:15
    Геймърки
  • 17:35
    Алвин и Катеричоците
  • 17:50
    Алвин и Катеричоците
  • 18:10
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 17:05
    Последна вечер в...: Любимият син
  • 18:00
    Последна вечер в...: Послание от гроба
  • 19:00
    Убийство по южняшки: Епизод 8
  • 20:00
    Убийство по южняшки: Кървящо сърце
Пълна програма
  • 17:15
    The Truth About...: The Boardroom
  • 17:45
    Top: Football Transfers
  • 18:10
    Top: Club Owners
  • 18:40
    Star Rated: Best Entrepreneurs
Пълна програма
  • 17:15
    Pro Team Journal
  • 17:35
    Wardens
  • 18:00
    Shooting Gallery
  • 18:20
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 17:10
    Изковани в огъня: Изкупление за счупен меч
  • 18:05
    Изгубеното злато на Втората световна война: Епизод 7
  • 19:05
    Извънземни от древността: Най-голямото доказателство: Извънземните и сътворението на човека
  • 20:00
    Изковани в огъня: Ятаганът
Пълна програма
  • 17:00
    Гибелта на викингите, еп. 1
  • 18:00
    Машина на времето, еп. 4
  • 19:05
    Десетилетията: Ремикс, еп. 5
  • 19:30
    Десетилетията: Ремикс, еп. 6
Пълна програма
  • 17:25
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13, еп.30
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.25
Пълна програма
  • 17:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 18:05
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
  • 19:05
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 22, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 20:00
    Конан; сезон 1, епизод 1, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 16:25
    Профилиране; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2010
  • 17:35
    Профилиране; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2010
  • 18:40
    Отмъщението; сезон 2, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 19:55
    Отмъщението; сезон 2, епизод 13, драма, мистерия, Турция, 2014
Пълна програма
  • 17:00
    Часовете преди убийство: Танцьорът и смъртта
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Джоан Денъхи
  • 19:00
    Първите 48 часа: Епизод 19
  • 20:00
    Ловец на убийства: Оправдано
Пълна програма
  • 15:35
    Златни години
  • 17:30
    Последно убежище
  • 19:40
    Гарванът на спасението
  • 21:40
    Подводен ужас
Пълна програма
  • 17:25
    Punk'd
  • 17:50
    Punk'd
  • 18:15
    Punk'd
  • 18:40
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 13:30
    Пряко: Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам (WTA Premier)
  • 22:00
    Футбол: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:50
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 17:20
    Земеделие на фокус - п.
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
  • 17:15
    Custom 3
  • 17:30
    Action Sports Plus Special
  • 18:00
    The Inertia
  • 18:30
    The Inertia
Пълна програма
  • 17:15
    Спасяване на диви мечки (Series 2): Уасаби си отива у дома (Episode 7)
  • 17:35
    Спасяване на диви мечки (Series 2): Безпорядък в приюта (Episode 8)
  • 18:00
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): По работа (Episode 2)
  • 19:05
    Египетски загадки (Series 1): Древни икони в модерния свят (Episode 8)
Пълна програма
  • 17:00
    Документална поредица
  • 17:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 18:30
    "Животът на звездите" - биографии
Пълна програма
  • 17:10
    InterMezzo
  • 17:30
    The Bad Plus plays 'Science Fiction' by Ornette Coleman - Jazz a la Villette
  • 18:30
    Becca Stevens - Nice Jazz Festival
  • 19:30
    Jason Moran 'Bandwagon' - Moods
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Верея - Дунав, мач от Първа професионална лига /п/
  • 19:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 32-ри епизод /п/
  • 20:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 49-и епизод
  • 21:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 23-ти епизод /п/
Пълна програма
  • 17:00
    Студио "Формула 1" /п/
  • 17:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Канада /п/
  • 18:30
    Студио "Формула 1" /п/
  • 19:00
    Футбол: Фулъм - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 17:05
    Последна вечер в...: Любимият син
  • 18:00
    Последна вечер в...: Послание от гроба
  • 19:00
    Убийство по южняшки: Епизод 8
  • 20:00
    Убийство по южняшки: Кървящо сърце
Пълна програма
  • 17:25
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон ,Джоузеф Лий, [15+]
  • 19:10
    "Виктория III, 1 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Джефри Сакс, с Джена Колман, Том Хюз, Нел Хъдсън, Фердинанд Кингсли, Кейт Флийтууд, [12+]
  • 20:00
    "От другата страна I, 9 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Стивън Уилямс, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 20:50
    "От другата страна I, 10 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Дженифър Гетзингър, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
Пълна програма
  • 16:35
    "Линия на смъртта (2017)", фантастика - хорър, САЩ, 2017; реж. Нилс Арден Оплев, с Елън Пейдж, Диего Луна, Нина Добрев, Джеймс Нортън, Кирси Клемънс, [15+]
  • 18:25
    "Без милост", криминална драма, Германия, 2017; реж. Фатих Акин, с Даян Крюгер, Денис Мошито, Йоханес Криш, Самия Чанкрин, Нуман Аджар, [15+]
  • 20:10
    "Историята на прислужницата I, 6 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Флория Сигизмонди, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]
  • 21:05
    "Сексът и градът ІІІ, 13 еп. - Бягство от Ню Йорк", комедия, САЩ, 2000; реж. Джон Дейвид Коулс, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
Пълна програма
  • 17:10
    Кафенето на Масленка
  • 17:30
    Нела, Принцесата-рицар
  • 17:40
    Кива го може!
  • 18:00
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
  • 17:25
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 12, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 18:20
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 19:15
    Полдарк, сезон 1, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 20:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 16:35
    Икингут Семеен Исландия 2000
  • 18:00
    Да умреш в Атина Комедия Гърция 2006
  • 19:40
    Тялото Комедия Полша 2003
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин Семеен, Фентъзи Великобритания 2008
Пълна програма
  • 16:00
    Манди и съкровището на чероките Екшън, Приключенски, Семеен САЩ 2010
  • 17:45
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки Биографичен, Семеен, Драма Канада 2005
  • 19:10
    Кречетало Комедия САЩ 2009
  • 20:30
    Ще се омъжиш ли за мен? Комедия САЩ 2008
Пълна програма
  • 17:00
    Неговото дело и слава: Разединен дом Драма САЩ 2005
  • 18:40
    Експлозията Бийтълс Документален САЩ 2007
  • 20:25
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 22:00
    Дуня и Дейси Семеен Холандия 2008
Пълна програма
  • 17:00
    Live Recap British Talent Cup 2019
  • 18:30
    Live Recap British Talent Cup 2019
  • 20:00
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2019
  • 22:00
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2019
Пълна програма
  • 17:15
    Футбол: Португалия - Швейцария - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
  • 19:10
    Футбол: Холандия - Англия - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
  • 21:40
    Спортни новини
  • 21:50
    Футбол: Япония - Англия - среща от световното първенство за жени пряко предаване от Ница /Франция/
Пълна програма
  • 17:15
    Малки истории /п/
  • 17:30
    Знание.БГ /избрано/ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
Пълна програма
  • 16:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 20:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 22:00
    Тенис: ATP 500 Хале
Пълна програма
  • 17:00
    Тенис: ATP 500 Хале
  • 19:00
    Тенис: ATP 500 Хале
  • 20:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 21:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Ювентус
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Лацио
  • 20:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Аталанта
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Наполи
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Бетис
  • 18:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Обзор
  • 18:30
    Футбол: Испанска Ла Лига 123 Обзор
  • 19:30
    Футбол: Барса ТВ "Жулиано Белети" , документален филм
Пълна програма
  • 17:00
    "Тихият Дон" - сериен филм, 2 епизод (п)
  • 18:05
    "Холивудски знаменитости": Мат Деймън
  • 18:30
    Новини - централна емисия
  • 19:00
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов
Пълна програма

Сериали

e-kids 17:30
Инфинити Надо - анимационен сериал
AXN Black 17:35
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
Viasat History 17:35
Бойни полета, сезон 1, еп. 2
Viasat Explorer 17:55
Маниакални коли, сезон 2, еп. 3
Viasat Nature 18:00
Речни Чудовища, сезон 6, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: Царско село - Славия efbet Лига - директно
AXN Black 17:35
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
НТВ Сериал 17:35
ВОСКРЕСЕНЬЕ В ЖЕНСКОЙ БАНЕ серия 12
Diema Sport 2 17:45
Висша лига: Неделен обзор предаване за английски футбол (2020-21)
Eurosport 18:00
Колоездене: Париж - Ница, втори етап

Всички предавания

Филми

BSTV 17:30
Документален филм
Fen TV 17:35
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Planeta Folk 17:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema Family 18:00
"Вятърничав" - сериен филм /п/
Skat 18:00
Документален филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}