ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Търсачи на реликви тв филм /3 епизод/
Пълна програма
  • 17:00
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.17
  • 18:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.14
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.13
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Луцифер" - сериал, с.3 еп.17
Пълна програма
  • 16:45
    "Тежка кавалерия" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Раз Адоти, Вив Лийкок и др./п/
  • 19:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 15:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап, директно
  • 17:45
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 18:45
    Куриози
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, трети ден, директно
Пълна програма
  • 17:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 18:00
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап
  • 19:30
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
Пълна програма
  • 17:25
    X Games Heroes
  • 17:50
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 18:15
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 18:40
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Лил - Сент Етиен, мач от френската Лига 1 /п/
  • 20:00
    Класика от Висшата лига: Манчестър Сити - Стоук Сити (2008-09) /п/
Пълна програма
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 18:00
    Звездни отбори
  • 20:00
    WRC: Рали Италия - обзор
  • 21:00
    Клубни истории
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 17:55
Маниакални коли, сезон 2, еп. 3
Viasat Nature 18:00
Речни Чудовища, сезон 6, еп. 3
bTV 18:00
Премиера: "Малки убийства" - сериал, еп.39
bTV Action 18:00
"Последният кораб" - сериал, с.4 еп.3
bTV Comedy 18:00
"Приятели" - сериал, с.2 еп.5, 6

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 17:45
Висша лига: Неделен обзор предаване за английски футбол (2020-21)
Eurosport 18:00
Колоездене: Париж - Ница, втори етап
Eurosport HD 18:00
Колоездене: Париж - Ница, втори етап
Nova Sport 18:00
Футбол: ПАОК - Арис Супер лига на Гърция - /п/
AXN Black 18:10
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 11, спорт, риалити, Финландия, 2012

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 17:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema Family 18:00
"Вятърничав" - сериен филм /п/
Skat 18:00
Документален филм
TVPlus 18:00
"Тайните на Сакар" - II част, документален филм
AXN 18:05
Лед; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}