ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 15:00
    Предаване за хора с увреден слух
  • 15:15
    Сафарито на Скаут тв филм
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.33
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.59
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.5
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
Пълна програма
  • 14:30
    Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
  • 16:30
    Едно френско село - исторически сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:15
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 17, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 15:15
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 18, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 16:15
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 17:15
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 14:40
    Риболов или смърт: Епизод 9
  • 15:35
    Мънго - ловецът на мистерии: Чудовището с глава на куче и тяло на прасе от Намибия
  • 16:30
    Пилоти в Аляска: С нови криле над Аляска
  • 17:25
    Маймуни: спасяването на орангутана
Пълна програма
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Извънредно включване" (п)
  • 15:35
    Интервю
Пълна програма
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard SRB
Пълна програма
  • 14:00
    60 минути за култура /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 15:00
    До Европа и напред /п/
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
  • 16:00
    Най-доброто от... Приключенията на козлето Боц
Пълна програма
  • 14:35
    New Looney Tunes - Elements
  • 14:45
    The HAPPOS Family
  • 14:55
    Pink Panther and Pals - Elements
  • 15:02
    Pink Panther and Pals - Elements
Пълна програма
  • 13:00
    "Трусове 6: Студен ден в ада" - фантастика, екшън (САЩ, ЮАР, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Джей Ансти, Алистър Блек, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.7 еп.7
  • 16:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.8
  • 17:00
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.19
Пълна програма
  • 14:00
    "Ден на подбора" - спортен, драма (САЩ, 2014), режисьор Айвън Райтман, в ролите: Кевин Костнър, Чадуик Боузман, Дженифър Гарнър, Франк Лангела, Денис Лиъри, Елън Бърстин, Сам Елиът и др.
  • 16:15
    "Еди Орела" - спортен, драма (Великобритания, САЩ, Германия, 2016), режисьор Декстър Флечър, в ролите: Тарън Еджъртън, Хю Джакман, Кристофър Уокън, Рюне Темте, Тим Макинърни и др.
  • 18:30
    Телепазар
  • 18:45
    "Кибритлии" - криминален, комедия (САЩ, 2003), режисьор Ридли Скот, в ролите: Никълъс Кейдж, Алисън Ломан, Сам Рокуел, Брус Макгил, Найджъл Гибс, Шийла Кели и др.
Пълна програма
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Тя е баща ти" - сериал
  • 17:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу (2018)
  • 18:00
    "Приятели" - сериал, с.8 еп.2, 3
Пълна програма
  • 14:15
    "MasterChef" - кулинарно шоу, с.4 еп.5
  • 15:45
    "Истински истории" - документално риалити
  • 16:45
    Телешоп
  • 17:00
    "Истинска звезда" - сериал, еп.27
Пълна програма
  • 14:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:51
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:01
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:12
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 12:55
    "Светлина в тунела", драма - мистерия, САЩ, 2010; реж. Клинт Истууд, с Мат Деймън, Сесил Де Франс, Франки МакЛарън, Джордж МакЛарън, Джей Мор, [12+]
  • 15:05
    "Търсач на удоволствия", приключенска комедийна драма, Италия, 2017; реж. Паоло Вирци, с Хелън Мирън, Доналд Съдърланд, Кристиан МакКей, Джанел Молоуни, Дейна Айви, [12+]
  • 17:00
    "Тигрово мляко", комедийна драма, Германия, 2017; реж. Уте Вийланд, с Флора Ли Тиман, Емили Куше, Давид Али Рашид, Наргес Рашиди, Емил Белтон, [15+]
  • 18:50
    "Добрият Уил Хънтинг", драма, САЩ, 1997; реж. Гюс Ван Сант, с Мат Деймън, Робин Уилямс, Бен Афлек, Стелан Скарсгард, Мини Драйвър, [12+]
Пълна програма
  • 12:15
    "Джаки Браун", криминален трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро, , [15+]
  • 14:50
    "Семейство Адамс", комедия, САЩ, 1991; реж. Бари Зоненфелд, с Анджелика Хюстън, Раул Хулия, Кристофър Лойд, Кристина Ричи, Джими Уорман, [12+]
  • 16:30
    "Семейство Адамс 2", комедия, САЩ, 1993; реж. Бари Зоненфелд, с Анджелика Хюстън, Раул Хулия, Кристофър Лойд, Джоан Кюсак, Кристина Ричи, [12+]
  • 18:10
    "Домът на вицекраля", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Гуриндер Чадха, с Хю Бонвил, Джилиан Андерсън, Маниш Даял, Хюма Къреши, Майкъл Гамбън, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 16:15
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 14:00
    "Кухнята на Джейми" - кулинарно предаване
  • 15:00
    "Дива земя" (премиера) - теленовела
  • 16:00
    "Стая 309" - сериал
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4
  • 15:00
    "Морски тюлени" - сериал, сезон 1
  • 16:00
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 17:00
    "Пастирът" - екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Скот Адкинс, Стивън Лорд, Гари Макдоналд, Натали Роб, Майлс Андерсън и др.
Пълна програма
  • 14:00
    Спешно отделение за автосервизи: Автомагазинът в Тампа
  • 15:00
    Спешно отделение за автосервизи: Западащ бизнес
  • 16:00
    Спешно отделение за автосервизи: Епизод 14
  • 17:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 2
Пълна програма
  • 14:38
    Как са го направили?: Опал/Самолети/Нуга
  • 15:02
    Как се прави...: Препарирани риби/Аларми/Сандвичи/Свещници
  • 15:26
    Как се прави...: Дантела, възстановки на стари рамки, орхидеи, оси за колела
  • 15:50
    Как се прави...: Външни твърди дискове, замразени скариди, кутии с тайландски ориз и още.
Пълна програма
  • 14:30
    Не бях аз
  • 15:00
    Доктори на Супергерои
  • 15:30
    Доктори на Супергерои
  • 16:00
    Куче с блог
Пълна програма
  • 14:40
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
  • 16:05
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:15
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 15:15
    Новини
  • 15:30
    EuroTV Shop
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, трети етап, директно
  • 16:15
    Колоездене: Обиколка на Окситан, втори етап, директно
  • 17:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, квалификация
  • 18:15
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, първи старт, директно
Пълна програма
  • 14:15
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
  • 14:45
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 15:15
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 15:45
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, квалификация
Пълна програма
  • 14:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 1
  • 15:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 5
  • 15:45
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 6
  • 16:30
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 14:30
    Action Sports World
  • 15:20
    World Of X Games
  • 16:10
    Sports Adventure
  • 16:35
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 14:30
    Мега бърлоги (Series 4): Нощи в червен винил (Episode 9)
  • 14:55
    Мега бърлоги (Series 4): Парти с танци на исторически таван (Episode 10)
  • 15:20
    Ловци на къщи (Series 68): Претенциозни купувачи се местят (Episode 2)
  • 15:45
    Ловци на къщи (Series 68): Ню Хейвън, Кънектикът (Episode 3)
Пълна програма
  • 14:15
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - първи сезон, еп. 12
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 22
  • 16:05
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 8
  • 17:05
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 14:00
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 15
  • 14:55
    Капитан Шериф, еп. 10
  • 16:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 16
  • 16:55
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 13:35
    "Тайната на горските пазители", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Уедж, [0+]
  • 15:15
    "Александър и безкрайно лошият ден", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Мигел Артета, със Стив Керъл, Дженифър Гарнър, Ед Оксънбулд, Дилън Минет, Керис Дорси, [7+]
  • 16:40
    "От другата страна I, 9 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Стивън Уилямс, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 17:30
    "От другата страна I, 10 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Дженифър Гетзингър, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
Пълна програма
  • 14:25
    Как климатът определя облика на историята, сезон 1, еп. 1
  • 15:30
    Как Пътят на коприната създаде света, сезон 1, еп. 1
  • 16:35
    Как Пътят на коприната създаде света, сезон 1, еп. 3
  • 17:45
    Как Пътят на коприната създаде света, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Д-р Страннокупувачов
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Чаршафи и чудаци
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Досадници не се допускат
  • 15:40
    Надпревара за находки: Тексас: Битка за видеоигри
Пълна програма
  • 14:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 15:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 14 еп.
  • 15:30
    Риболовен филм
  • 16:30
    Истории от музея
Пълна програма
  • 14:25
    "Кайю"
  • 14:45
    "Дот"
  • 15:10
    "Чурулик"
  • 15:35
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 14:30
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:20
    "Светски новини"
  • 15:30
    "Социална мрежа"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:25
    "Любовта смърди" - комедия с Френч Стюарт, Бриджит Уилсън - Сампрас.
  • 15:55
    "Младите мускетари" - игрален филм с Хю Данси, Сара Джейнн Потс.
  • 17:30
    "Виновният" - криминален / трилър с Бил Пулман, Девън Сава.
  • 19:25
    "Подземия и дракони" - игрален филм с Джъстин Уейлин, Джеръми Айрънс.
Пълна програма
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Ти ли си избраният?
  • 16:00
    Фактор страх
  • 17:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 14:15
    MTV Unplugged: Elton John
  • 15:00
    MTV Rewind: 2017
  • 16:30
    MTV Asks Little Mix
  • 17:00
    Totally Uninterrupted Party Hits!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 14:40
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 5
  • 15:35
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 2
  • 16:30
    Дневници на бедствията 2016
  • 17:30
    Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Арестувани зад граница 6, еп. 4
  • 15:00
    Арестувани зад граница 6, еп. 5
  • 16:00
    Паранормално, еп. 5
  • 17:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 5
Пълна програма
  • 14:40
    Тайните на зоопарка, еп. 5
  • 15:30
    Тайните на зоопарка, еп. 6
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 17:05
    Животински боен клуб, еп. 5
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Страсбург - Монако, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Суонси Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Амиен, мач от френската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:30
    WRC: Рали Италия
  • 16:00
    WRC: Рали Италия
  • 18:00
    WRC: Рали Италия
  • 20:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
Пълна програма
  • 14:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 15:15
    "Битката за луната"
  • 16:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 17:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 14:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 16:10
    Класическа музика
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 13:15
    Матилда - игрален филм, Русия
  • 15:15
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Най-добрият ремонт: Чип и Джо преобразяват къща-съборетина
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 3
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Какво правим за любовта
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Кърстен, Майкъл и Рони
Пълна програма
  • 14:00
    Строителство в Аляска (Series 9): Всичко може да се обърка (Episode 2)
  • 15:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Уиндзор, Северна Каролина (Episode 9)
  • 16:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 16:30
    Кралете на басейните (Series 5): Време е за Тики (Episode 10)
Пълна програма
  • 14:00
    Строителство в Аляска (Series 9): Всичко може да се обърка (Episode 2)
  • 15:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Уиндзор, Северна Каролина (Episode 9)
  • 16:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 16:30
    Кралете на басейните (Series 5): Време е за Тики (Episode 10)
Пълна програма
  • 13:05
    Мистериозно убийство в Манхатън, САЩ, комедия/мистерия, 1993
  • 14:50
    Крамър срещу Крамър, САЩ, драма, 1979
  • 16:35
    Завръщането на Поли, САЩ, комедия/романтичен, 2004
  • 18:05
    Ед телевизията, САЩ, комедия/драма, 1999
Пълна програма
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Дългите уикенди на Рик Стайн, еп. 9
  • 15:05
    Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 2
  • 16:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 7
  • 16:30
    Бон Апети, еп. 30
Пълна програма
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Попзвезди!
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 14:11
    Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013
  • 16:00
    Хектор и търсенето на щастието Комедия 2014
  • 18:21
    Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
  • 20:02
    22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010
Пълна програма
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 2
  • 15:20
    Макгайвър - първи сезон, еп. 5
  • 16:15
    Скорпион - първи сезон, еп. 5
  • 17:10
    Под наблюдение - трети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 14:30
    DOUTZEN KROES STORY
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    FASHION DESTINATION
  • 15:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:05
    "Царе на аукциона" - 9 и 10 еп.
  • 14:55
    "Кеш и Кари" - 9 еп.
  • 15:20
    "Майстори на сделките" - 24 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 247 и 248 eп.
Пълна програма
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    Телепазар
Пълна програма
  • 14:20
    Оружие для ОХОТЫ
  • 14:45
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 15:05
    На зарубежных водоемах (Сезон2)
  • 15:30
    Камера, мотор... рыба!
Пълна програма
  • 14:10
    "В кадър"
  • 14:45
    "Това познато чувство" - романтична комедия с уч. на Бет Мидлър, Гейл О'Грейди, Пола Маршал, Денис Фарина и др.
  • 17:00
    "Пълно за празно" - романтична комедия с уч. на Дженифър Анистън, Джейсън Бейтман, Джеф Голдблум, Джулиет Луис, Патрик Уилсън, Скот Еролд и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 14:30
    Alien Encounters: The Escalation
  • 15:15
    Deadliest Catch: I Smell a Nightmare
  • 16:00
    Finding Bigfoot: Big Rhodey
  • 16:45
    Extreme Engineering: Hong Kong Bridge
Пълна програма
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Пиле по хавайски (Episode 11)
  • 15:00
    Плажни хапки с Кейти Лий (Series 1): Модерна класика (Episode 4)
  • 15:25
    Плажни хапки с Кейти Лий (Series 1): Похапване в плажния бар (Episode 5)
  • 15:50
    Големият бакшиш: Камиони за храна (Series 1): Пюре на колела в Мемфис (Episode 4)
Пълна програма
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, трети етап, директно
  • 16:15
    Колоездене: Обиколка на Окситан, втори етап, директно
  • 17:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, квалификация
  • 18:15
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, първи старт, директно
Пълна програма
  • 13:35
    "Тайната на горските пазители", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Уедж, [0+]
  • 15:15
    "Александър и безкрайно лошият ден", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Мигел Артета, със Стив Керъл, Дженифър Гарнър, Ед Оксънбулд, Дилън Минет, Керис Дорси, [7+]
  • 16:40
    "От другата страна I, 9 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Стивън Уилямс, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 17:30
    "От другата страна I, 10 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Дженифър Гетзингър, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:40
    Fancy Nancy Clancy
  • 15:00
    Vampirina
  • 15:20
    Vampirina
  • 15:40
    Vampirina
Пълна програма
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 14:20
    Предателства: Смърт по желание
  • 15:15
    Смъртоносни тайни: Колеги-убийци
  • 16:10
    Изчезнали: Отдавна изгубена любов
  • 17:05
    Да разкриеш убийство: Тайните на реката
Пълна програма
  • 14:30
    Top: Sports Restauranteur
  • 15:00
    Fight Stars: Tyson Fury
  • 15:25
    Clubland: Emery's Sevilla
  • 15:55
    The Burning Issue: Football and Charities
Пълна програма
  • 14:35
    Legends of Rod & Reel
  • 15:00
    All Angles
  • 15:20
    All Angles
  • 15:45
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Д-р Страннокупувачов
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Чаршафи и чудаци
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Досадници не се допускат
  • 15:40
    Надпревара за находки: Тексас: Битка за видеоигри
Пълна програма
  • 14:00
    Арестувани зад граница 6, еп. 5
  • 15:00
    Паранормално, еп. 5
  • 16:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 5
  • 17:00
    Библията на дявола, еп. 1
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.33
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.59
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.5
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:05
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 15:05
    Конан; сезон 1, епизод 2, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 16:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 17:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 14:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 15:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 16:25
    Профилиране; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2010
  • 17:35
    Профилиране; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2010
Пълна програма
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Снайперисти в столицата
  • 15:05
    Ловец на убийства: Кръв по релсите
  • 16:00
    Първите 48 часа: Бегачо, бегачо
  • 17:00
    Часовете преди убийство: Откачен и смъртоносен
Пълна програма
  • 12:50
    Съучастие
  • 14:50
    Противообществено
  • 16:55
    Град на духове
  • 19:10
    Бяхме войници
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 7 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 8 с
Пълна програма
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 14:25
    Hippie Ending Massage (18+)
  • 14:48
    A Hardcore Massage From Hell (18+)
  • 15:00
    Mommy Fucked My Study Buddy! (18+)
  • 15:24
    Petite Pussy Fucked Through Tights (18+)
Пълна програма
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Mallorka Open, Майорка - четвъртфинали (WTA International)
  • 21:30
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам (WTA Premier - запис)
Пълна програма
  • 14:35
    Агротема
  • 14:50
    Музикална пауза
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
Пълна програма
  • 12:35
    Fightbox King of Kings Heroes Series, Slovenia, 21.06.2019
  • 15:10
    King of Kings Grand Prix 21.06.2019
  • 15:45
    Fightbox King of Kings Heroes Series, Slovenia, 21.06.2019
  • 17:10
    Explosion Fight Night
Пълна програма
  • 14:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 15:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 15:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 16:00
    Built To Shred
Пълна програма
  • 13:55
    Един ден в дивата природа (Series 1): Джунгли (Episode 3)
  • 14:45
    Спасители на котки (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 15:35
    Градът на бялата мечка (Series 2): 202 (Episode 2)
  • 16:25
    Дивото Борнео (Series 1): Проект "Акула" (Episode 5)
Пълна програма
  • 14:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 17:00
    Българско документално кино
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 18:30
    "На ринга" - спортно предаване
Пълна програма
  • 13:30
    Norma by Bellini at the Royal Opera House
  • 16:05
    InterMezzo
  • 17:30
    Mata Hari by Ted Brandsen, Dutch National Ballet
  • 19:25
    Mata Hari by Ted Brandsen - Making of
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: ЦСКА - Левски, мач от Първа професионална лига /п/
  • 15:00
    Футбол: Лудогорец - Оренбург, международен приятелски мач /п/
  • 17:00
    Футбол: Дунав - Берое, мач от Първа професионална лига /п/
  • 19:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Франция /п/
Пълна програма
  • 14:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 38-и епизод /п/
  • 15:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 24-и епизод /п/
  • 16:00
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Франция, директно
  • 17:30
    Футбол: Уотфорд - Уулвърхямптън Уондърърс, полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
Пълна програма
  • 14:20
    Предателства: Смърт по желание
  • 15:15
    Смъртоносни тайни: Колеги-убийци
  • 16:10
    Изчезнали: Отдавна изгубена любов
  • 17:05
    Да разкриеш убийство: Тайните на реката
Пълна програма
  • 14:05
    "В търсене на половинка", комедия, САЩ, 2018; реж. Тереза Бенет, с Ноел Уелс, Джош Раднър, Ая Кеш, Карли Чайкин, Самира Уайли, [15+]
  • 15:30
    "С обич, Саймън", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Грег Берланти, с Ник Робинсън, Джош Дъмел, Дженифър Гарнър, Катрин Лангфорд, Александра Шип, [12+]
  • 17:20
    "Младият Шелдън ІІ, 22 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джафар Махмуд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 17:40
    "Съвременно семейство X, 18 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Джим Хенз, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 14:30
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Арлийн Санфорд, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк , [12+]
  • 15:15
    "Тор", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Кенет Брана, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, [12+]
  • 17:10
    "Ант-мен и Осата", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Еванджелин Лили, Майкъл Пеня, Уолтън Гогинс, Боби Канавалe, [12+]
  • 19:05
    "Пийт Холмс: Mръсно чисто", комедия, САЩ, 2018; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [12+]
Пълна програма
  • 14:40
    Пес Патрул
  • 15:10
    Пес Патрул
  • 15:30
    Макс и Руби
  • 15:50
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 14:15
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 6, Канада, военен, 2017
  • 15:00
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 7, Канада, военен, 2017
  • 15:40
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 8, Канада, военен, 2017
  • 16:20
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 9, Канада, военен, 2017
Пълна програма
  • 14:25
    Семейство Орхейм Драма, Тийнейджърски Норвегия 2012
  • 16:05
    Момичето Семеен Швеция 2009
  • 17:45
    Парад на суинга Комедия САЩ 1946
  • 19:00
    Пирати от Грейт Солт Лейк Приключенски, Комедия САЩ 2006
Пълна програма
  • 13:50
    Човекът, който обичаше Ингве Комедия, Музикален, Романтичен Норвегия 2008
  • 15:25
    Проклятието на Тутанкамон, част 1 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
  • 16:50
    Проклятието на Тутанкамон, част 2 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
  • 18:15
    Неговото дело и слава Драма САЩ 2005
Пълна програма
  • 14:20
    Горски пожар Семеен САЩ 2003
  • 15:55
    Благодаря, татко, благодаря, мамо Комедия Франция 2010
  • 17:25
    Бинки Комедия, Романтичен САЩ 2008
  • 19:00
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
Пълна програма
  • 13:20
    Live Recap FISE World Series 2019
  • 15:10
    FISE World Series 2019
  • 16:05
    Action Sports World S19
  • 17:05
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
Пълна програма
  • 13:30
    Футбол: САЩ - Швеция - среща от световното първенство за жени
  • 15:20
    Лека атлетика: Турнир "Златен шпайк" - част от веригата IAAF World Chalange
  • 17:25
    Футбол: Швейцария - Англия - среща за 3-4 място на "УЕФА Лига на нациите"
  • 19:55
    Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
Пълна програма
  • 14:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 15:00
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:10
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019 Първи четвъртфинален мач
  • 16:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019 Втори четвъртфинален мач
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019 Трети четвъртфинален мач
  • 20:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019 Четвърти четвъртфинален мач
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: ATP 500 Хале Първи четвъртфинален мач
  • 15:00
    Тенис: ATP 500 Хале Втори четвъртфинален мач
  • 17:00
    Тенис: ATP 500 Хале Трети четвъртфинален мач
  • 19:00
    Тенис: ATP 500 Хале Четвърти четвъртфинален мач
Пълна програма
  • 14:30
    Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Хайденхайм , четвъртфинал за Купата на Германия
  • 16:30
    Голф: Европейски тур BMW International Open, втора сесия
  • 19:30
    Футбол: Барса ТВ "Радомир Антич" , документален филм
  • 20:30
    Футбол: Италианска Серия А Парма - Каляри
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Реал Мадрид
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Валенсия
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Райо Валекано - Барселона
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Валядолид
Пълна програма
  • 13:05
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова
  • 15:00
    ТВ пазар
  • 15:15
    "Маша и Мечока" - анимационен филм
  • 15:30
    Новини
Пълна програма

Сериали

AXN White 14:45
Тежката истина; сезон 2, епизод 5, драма, Канада, 2019
bTV 14:50
"Спасители в планината" - сериал, с.11 еп.12, 13
bTV HD 14:50
"Спасители в планината" - сериал, с.11 еп.12, 13
Viasat Explorer 14:55
Каубои в студени води, сезон 3, еп. 8
AXN 15:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2018

Всички предавания

Спорт

AXN Black 15:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 15:00
Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2018, етап 19
Eurosport 2 15:00
Тенис: Открито първенство на Франция 2019, четвърти кръг, Вавринка - Циципас
Eurosport HD 15:00
Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2018, етап 19
НТВ Сериал 15:25
ГЛУХАРЬ. ВОЗВРАЩЕНИЕ серия 55

Всички предавания

Филми

HBO3 14:40
"Довери ми се ІІ, 1 еп.", драма, Великобритания, 2019; реж. Джон Алекзандър, с Алфред Инок, Джон Хана, Ашли Дженсън, Кейти Кларксън-Хил, Ричард Ранкин, [15+]
AXN White 14:45
Тежката истина; сезон 2, епизод 5, драма, Канада, 2019
Cinemax 14:50
"Да откриеш Форестър", драма, САЩ, 2000; реж. Гюс Ван Сант, с Шон Конъри, Роб Браун, Ф. Мъри Ейбрахам, Ана Пакуин, Бъста Раймс, [0+]
AXN 15:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2018
TVT 15:00
Варна - Първата Европа (2 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}