ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:35
    Студио "Х": Тайфуни с нежни имена тв филм /2 серия/
  • 23:45
    Екстремни операции игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Кристиан Дюге, в ролите: Девън Соуа, Бриджет Уилсън-Сампрас и др.(12)
Пълна програма
  • 22:30
    Мегахит: "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Маккелън, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, Омар Си, Питър Динклидж и др.
Пълна програма
  • 22:15
    "Димящи аса" - с уч. на Бен Афлек, Рей Лиота, Райън Рейнолдс, Джеръми Пивън, Алекс Роко, Анди Гарсия и др.
Пълна програма
  • 22:30
    Влюбените - романтична музикална драма, Франция/ Великобритания, 2011 г.; режисьор: Кристоф Оноре; в ролите: Катрин Деньов, Киара Мастрояни, Пол Шнайдер и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Отвътре - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 23:05
    Злато; сезон 1, епизод 8, приключенски, драма, Франция, 2017
Пълна програма
  • 22:50
    Заводът: Така се сглобяват автомобили - репортаж
  • 23:15
    Изпитатели
  • 23:35
    Единичен тест
  • 23:40
    Автоквартет
Пълна програма
  • 22:15
    "В окото на бурята" (п)
  • 23:35
    "Капиталът" (п)
Пълна програма
  • 22:35
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
  • 23:35
    Шифт
  • 23:50
    Гжех Пьотровски, Рут Майер и Теодосий Спасов Проект Музикален фестивал "Жълтите павета 2017"
Пълна програма
  • 23:10
    My Knight and Me
  • 23:30
    Pat the Dog
  • 23:37
    Pat the Dog
  • 23:44
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "47 ронини" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Карл Ринш, в ролите: Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ко Шибасаки, Ринко Кикучи и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Cinema X: "Ел Ей зомби апокалипсис" - фантастика, хорър, екшън (САЩ, 2014), режисьор Търнър Клей, в ролите: Джъстин Рей, Джеръд Мар, Стефани Естес, Рон Ханкс и др. [16+]
Пълна програма
  • 22:30
    "Лигата на джентълмените" - сериал, еп. специален
  • 23:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 22:30
    "Клиника на кораловия остров" - сериал, еп.1
  • 23:30
    "Благодаря за спомените" /част I/ /п./
Пълна програма
  • 23:10
    Анджело е върхът
  • 23:20
    Анджело е върхът
  • 23:30
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 23:40
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 22:35
    "Нощни игри", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Джон Франсис Дейли, Джонатан Голдстайн, с Джейсън Бейтман, Рейчъл МакАдамс, Кайл Чандлър, Шарън Хорган, Били Магнъсън, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Смешна крава", комедийна драма, Великобритания, 2017; реж. Ейдриан Шерголд, с Максин Пийк, Стивън Греъм, Пади Консидин, Вик Рийвс, Даян Морган, [15+]
  • 23:15
    "Талантливият мистър Рипли", криминална драма, САЩ, 1999; реж. Антъни Мингела, с Мат Деймън, Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Кейт Бланшет, Филип Сиймор Хофман, [18+]
Пълна програма
  • 23:00
    World Sport
  • 23:30
    TBD
Пълна програма
  • 22:00
    "Кейти Форд: Семеен безпорядък" - романтичен филм с уч. Уонда Перделвeц, Андреас Шмит-Шалер, Кристина Паус и др. /п/
Пълна програма
  • 22:20
    "Подземен свят: Възходът на Върколаците" - екшън с уч. на Майкъл Шийн, Бил Най, Рона Митра, Стивън Макинтош, Кевин Гревиу и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Треска за злато: Мътна вода: Семейство Дакота срещу Аляска
Пълна програма
  • 22:50
    Как функционира Вселената?: В търсене на нова Земя
  • 23:40
    Оръжията на бъдещето: Огнева мощ
Пълна програма
  • 23:00
    Групата на Алекс
  • 23:30
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 23:00
    "Животът на Вселената"
Пълна програма
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап
  • 23:30
    Конен спорт: Световен тур на шампионите в Кашкайш, директно
Пълна програма
  • 23:00
    Кану-каяк: Световна купа в Словакия, слалом
  • 23:45
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап
Пълна програма
  • 22:45
    Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 3
  • 23:30
    Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 4
Пълна програма
  • 22:50
    Extreme Fighting Championship
  • 23:40
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:55
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 1
  • 23:20
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 2
  • 23:50
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 22:55
    Втори шанс - първи сезон, еп. 10
  • 23:55
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 22:45
    "Дедууд: Филмът", драма, САЩ, 2019; реж. Даниъл Минахан, с Иън МакШейн, Тимъти Олифант, Моли Паркър, Пола Малкъмсън, Джон Хоукс, [18+]
Пълна програма
  • 23:10
    Приказки от кралския гардероб
Пълна програма
  • 22:00
    Възходът на супербомбите
Пълна програма
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 23:05
    "Дот"
  • 23:30
    "Мончичи"
  • 23:50
    "Бери и Доли"
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 23:00
    "Криминале" - игрален филм с Джон Траволта, Ума Търман.
Пълна програма
  • 23:05
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 23:30
    Nas @ Ibiza Rocks 2014
  • 23:50
    Dizzee Rascal Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 22:40
    Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 1
  • 23:30
    Картър спасява Африка, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 23:00
    Изследовател, еп. 12
Пълна програма
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 23:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
Пълна програма
  • 22:15
    Професионална борба: "Първична сила", 25-и епизод /п/
  • 23:15
    Футбол: Нотингам Форест - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 22:50
    Премиера. Филм "72 часа"
Пълна програма
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 22:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 23:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 20:00
    ПРЯКО, Бойни вечери: GLORY
Пълна програма
  • 23:00
    "Телевизионен форум" с водещ Стефан Солаков / повторение/
Пълна програма
  • 22:15
    Много шум за нищо - игрален филм
Пълна програма
  • 23:00
    Чудовищата в мен: Размножители
Пълна програма
  • 23:00
    Легендите оживяват - Копривщица, с.2 еп.9
  • 23:30
    Човекът и чайките
Пълна програма
  • 23:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 5): Време е за Тики (Episode 10)
Пълна програма
  • 23:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 5): Време е за Тики (Episode 10)
Пълна програма
  • 22:00
    Доведени братя, САЩ, комедия, 2008
  • 23:35
    Един не-тъп американски филм, САЩ, комедия, 2001
Пълна програма
  • 23:00
    "Ла Лига" - документален филм
Пълна програма
  • 23:05
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 5
  • 23:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 22:00
    Сноудън Биография, Драма, Трилър 2016
Пълна програма
  • 23:00
    Доказано невинни, еп. 6
  • 23:55
    Дълбоката държава, еп. 6
Пълна програма
  • 23:00
    MASTERPIECES
  • 23:30
    MASTERPIECES
  • 23:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 22:50
    "Най-злите убийци в света" - 15 и 16 еп.
Пълна програма
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 23:10
    Секреты "трудных" водоемов
  • 23:40
    Универсальный фидер
Пълна програма
  • 21:00
    "Прецакването" - екшън с уч. на Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 22:55
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Международен семеен стил (Episode 9)
  • 23:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Островен вкус (Episode 10)
  • 23:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Пиле по хавайски (Episode 11)
Пълна програма
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:45
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап
  • 23:30
    Конен спорт: Световен тур на шампионите в Кашкайш, директно
Пълна програма
  • 22:45
    "Дедууд: Филмът", драма, САЩ, 2019; реж. Даниъл Минахан, с Иън МакШейн, Тимъти Олифант, Моли Паркър, Пола Малкъмсън, Джон Хоукс, [18+]
Пълна програма
  • 23:00
    Claude
  • 23:35
    Trulli Tales
Пълна програма
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:45
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 23:00
    Последна вечер в...: Той не трябваше да е с нас
Пълна програма
  • 22:45
    Enfusion Talents 2018: MMA
Пълна програма
  • 22:50
    Wardens
  • 23:15
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 23:35
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
Пълна програма
  • 22:00
    Възходът на супербомбите
Пълна програма
  • 23:00
    Партизанска треска за злато: Военни трофеи, еп. 1
Пълна програма
  • 22:30
    Мегахит: "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Маккелън, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, Омар Си, Питър Динклидж и др.
Пълна програма
  • 23:05
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 8, криминален, Полша, 2017
Пълна програма
  • 22:55
    Нощна смяна; сезон 2, епизод 14, драма, САЩ, 2015
  • 23:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 23:00
    Бягство от полигамията: Тревоги за мама
Пълна програма
  • 22:50
    Неизбежно отмъщение
Пълна програма
  • 22:50
    Премьера. Ирина Розанова в фильме "72 часа" (12+)
Пълна програма
  • 21:00
    Два берега надежды. Х/ф
Пълна програма
  • 23:00
    Another Period
  • 23:25
    Саут Парк
  • 23:50
    Саут Парк
Пълна програма
  • 23:00
    My Kind Of Chick (18+)
  • 23:24
    Ukrainian Babe Loves Public Sex (18+)
  • 23:50
    Bubble Trouble (18+)
Пълна програма
  • 20:30
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 23:10
    Борсова информация
  • 23:15
    Агрокоментар
  • 23:20
    Агротема
  • 23:35
    Агромаркет
Пълна програма
  • 21:00
    Mix Fight Gala, Frankfut, Germany, 22.06.2019
Пълна програма
  • 23:00
    World of X Games 2016
  • 23:30
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 23:00
    Повратна точка (Series 1): Чърчил (Episode 2)
  • 23:25
    Осем дни, които създадоха Рим (Series 1): Отмъщението на Будика (Episode 5)
Пълна програма
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 23:30
    "Серенада" - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 21:30
    Joyce DiDonato sings La Donna del Lago by Rossini at the Metropolitan Opera
Пълна програма
  • 23:00
    Футбол: Лудогорец - Карабах, международен приятелски мач /п/
Пълна програма
  • 23:00
    Футбол: Уотфорд - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 23:00
    Последна вечер в...: Той не трябваше да е с нас
Пълна програма
  • 21:45
    "Гордата Мери", крими - екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Бабак Наджафи, с Тараджи Пенда Хенсън, Джахи Ди’Ало Уинстън, Били Браун, Нийл МакДонау, Дани Глоувър, [18+]
  • 23:15
    "Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [15+]
Пълна програма
  • 22:25
    "Тенекиена звезда II, 3 еп.", криминална драма, Великобритания, 2018; реж. Джим Лоуч, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Женевиев О’Райли, Абигейл Лори, Джон Линч, [18+]
  • 23:15
    "Тенекиена звезда II, 4 еп.", криминална драма, Великобритания, 2018; реж. Крис Бo, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Женевиев О’Райли, Абигейл Лори, Джон Линч, [18+]
Пълна програма
  • 23:00
    Разковничето (образователен филм за селски туризъм)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 22:50
    Искрица и Сияйница
  • 23:15
    Искрица и Сияйница
  • 23:30
    Прасето Пепа
  • 23:35
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 22:00
    Писмо до Евита, сезон 1, еп. 2, Испания, исторически, 2012
  • 23:30
    Кръгът Блечли, сезон 2, еп. 2, Великобритания, 2014
Пълна програма
  • 22:55
    Объркването на половете Романтичен, Комедия Франция 2000
Пълна програма
  • 22:00
    Ад Екшън, Криминален, Приключенски САЩ, Унгария 2016
Пълна програма
  • 22:00
    Остани до мен приключенски, Драма САЩ 1986
  • 23:30
    Хотел на ужасите 3 Ужаси САЩ 2011
Пълна програма
  • 22:00
    Freeride World Tour 2019
Пълна програма
  • 21:50
    Футбол: Белгия - Италия - среща от европейското първенство за младежи под 21 г. пряко предаване от Реджо Емилия /Италия/
  • 23:50
    Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика, акробатика
Пълна програма
  • 22:05
    Концерт на Western Balkans Band BG
  • 23:35
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 21:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезанието за Голямата награда на Чехия
  • 23:30
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
Пълна програма
  • 20:00
    Хокей на лед: NHL - Драфт 2019 Драфт 2019 , втора част
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Лацио
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Барселона
Пълна програма
  • 22:00
    "Завръщане" (2003г.), Русия, Киносалон БСТВ
  • 23:50
    "Дискусионен клуб" с Велизар Енчев (п)
Пълна програма
  • 22:05
    "ЗВЕЗДЫ СОШЛИСЬ"
  • 23:25
    "МЕЖДУНАРОДНАЯ ПИЛОРАМА" с Тиграном Кеосаяном.
Пълна програма

Сериали

Kino Nova 23:10
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 5 /п/
Viasat Nature 23:15
Епични срещи с животни, сезон 1, еп. 12
Bulgaria ON AIR 23:15
Живот в лъжа - сериал, политическа драма
AXN Black 23:30
Гепи; сезон 2, епизод 6, комедия, криминален, Великобритания, 2018
Viasat Explorer 23:30
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 6

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 23:15
ЮРИСТЫ серия 10
MAX Sport 2 23:20
Студио "Баскетбол"
Diema Sport 23:30
Волейбол Суперлига - повторение
Eurosport 2 23:30
Ски скокове: Световна купа в Закопане, квалификация
MAX Sport 3 23:45
Студио "Футбол"

Всички предавания

Филми

Bulgaria ON AIR 23:15
Живот в лъжа - сериал, политическа драма
HBO 2 23:20
"Змията в Алабама", документален, САЩ, 2020; реж. Тио Лав, [15+]
FilmBox Extra 23:30
Хешър драма САЩ 2010
AXN Black 23:30
Гепи; сезон 2, епизод 6, комедия, криминален, Великобритания, 2018
TV1 23:30
"Серенада" - музикален микс

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}