ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Господин Селфридж 2 тв филм /5 и 6 епизод/(12)
  • 22:20
    По света и у нас информационна емисия
  • 22:35
    Студио "Х": Тайфуни с нежни имена тв филм /2 серия/
  • 23:45
    Екстремни операции игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Кристиан Дюге, в ролите: Девън Соуа, Бриджет Уилсън-Сампрас и др.(12)
Пълна програма
  • 20:00
    Мегахит: "Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход" - приключенски, екшън (САЩ, 1989), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Харисън Форд, Шон Конъри, Денълм Елиът, Алисън Дууди, Джон Рис-Дейвис, Джулиън Главър, Айла Блеър, Вернон Добчев и др.
  • 22:30
    Мегахит: "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Маккелън, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, Омар Си, Питър Динклидж и др.
Пълна програма
  • 22:15
    "Димящи аса" - с уч. на Бен Афлек, Рей Лиота, Райън Рейнолдс, Джеръми Пивън, Алекс Роко, Анди Гарсия и др.
Пълна програма
  • 21:30
    1864 - исторически сериал
  • 22:30
    Влюбените - романтична музикална драма, Франция/ Великобритания, 2011 г.; режисьор: Кристоф Оноре; в ролите: Катрин Деньов, Киара Мастрояни, Пол Шнайдер и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Отвътре - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 22:00
    Злато; сезон 1, епизод 7, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 23:05
    Злато; сезон 1, епизод 8, приключенски, драма, Франция, 2017
Пълна програма
  • 22:15
    Нови автомобили - Трудният път към "бракувана кола"
  • 22:45
    Новини
  • 22:50
    Заводът: Така се сглобяват автомобили - репортаж
  • 23:15
    Изпитатели
Пълна програма
  • 22:15
    "В окото на бурята" (п)
  • 23:35
    "Капиталът" (п)
Пълна програма
  • 20:30
    Игра на любов игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Марк Финбърг, в ролите: Пол Кембъл, Марла Соколоф, Анди Грифит, Дорис Робъртс и др. (12)
  • 22:20
    По света и у нас
  • 22:35
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
  • 23:35
    Шифт
Пълна програма
  • 22:11
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:17
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:30
    My Knight and Me
  • 22:40
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "47 ронини" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Карл Ринш, в ролите: Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ко Шибасаки, Ринко Кикучи и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Последният ергенски запой" - комедия (САЩ, Германия, 2009), режисьор Тод Филипс, в ролите: Зак Галифанакис, Брадли Купър, Джъстин Барта, Ед Хелмс, Хедър Греъм, Майк Тайсън, Джефри Тамбор, Майк Епс и др.
  • 23:00
    Cinema X: "Ел Ей зомби апокалипсис" - фантастика, хорър, екшън (САЩ, 2014), режисьор Търнър Клей, в ролите: Джъстин Рей, Джеръд Мар, Стефани Естес, Рон Ханкс и др. [16+]
Пълна програма
  • 20:30
    "Непоносима жестокост" - криминален, комедия, романтичен (САЩ, 2003), режисьори Джоуел Коен и Итън Коен, в ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Джефри Ръш, Седрик Шоумена, Едуард Хърман, Пол Аделстайн, Били Боб Торнтън, Ричард Дженкинс и др.
  • 22:30
    "Лигата на джентълмените" - сериал, еп. специален
  • 23:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 еп.60
  • 22:30
    "Клиника на кораловия остров" - сериал, еп.1
  • 23:30
    "Благодаря за спомените" /част I/ /п./
Пълна програма
  • 22:10
    Анджело е върхът
  • 22:25
    Анджело е върхът
  • 22:35
    Анджело е върхът
  • 22:45
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 21:50
    "Гомор ІV, 8 еп.", криминална драма, Италия, 2019; реж. Енрико Росати, със Салваторе Еспозито, Кристияна Дел’Ана, Артуро Мусели, Лорис Де Луна, Кристина Донадио, [18+]
  • 22:35
    "Нощни игри", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Джон Франсис Дейли, Джонатан Голдстайн, с Джейсън Бейтман, Рейчъл МакАдамс, Кайл Чандлър, Шарън Хорган, Били Магнъсън, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Смешна крава", комедийна драма, Великобритания, 2017; реж. Ейдриан Шерголд, с Максин Пийк, Стивън Греъм, Пади Консидин, Вик Рийвс, Даян Морган, [15+]
  • 23:15
    "Талантливият мистър Рипли", криминална драма, САЩ, 1999; реж. Антъни Мингела, с Мат Деймън, Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Кейт Бланшет, Филип Сиймор Хофман, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    CNN Newsroom
  • 22:30
    TBD
  • 23:00
    World Sport
  • 23:30
    TBD
Пълна програма
  • 22:00
    "Кейти Форд: Семеен безпорядък" - романтичен филм с уч. Уонда Перделвeц, Андреас Шмит-Шалер, Кристина Паус и др. /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Карате кид 3" - екшън с уч. Ралф Мачио, Пат Морита, Мартин Ков, Робин Лайвли, Шон Кенън, Томас Йън Грифин, Ранди Хелън и др.
  • 22:20
    "Подземен свят: Възходът на Върколаците" - екшън с уч. на Майкъл Шийн, Бил Най, Рона Митра, Стивън Макинтош, Кевин Гревиу и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Зад обвивките на мумиите: Епизод 7
  • 23:00
    Треска за злато: Мътна вода: Семейство Дакота срещу Аляска
Пълна програма
  • 22:00
    Как се прави...: Дантела, възстановки на стари рамки, орхидеи, оси за колела
  • 22:25
    Как се прави...: Външни твърди дискове, замразени скариди, кутии с тайландски ориз и още.
  • 22:50
    Как функционира Вселената?: В търсене на нова Земя
  • 23:40
    Оръжията на бъдещето: Огнева мощ
Пълна програма
  • 21:00
    ИГРАТА НА ИГРАЧКИТЕ 3
  • 23:00
    Групата на Алекс
  • 23:30
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 22:00
    "Може ли компютър да напише мюзикъл?"
  • 22:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 23:00
    "Животът на Вселената"
Пълна програма
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 22:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 22:00
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап
  • 23:30
    Конен спорт: Световен тур на шампионите в Кашкайш, директно
Пълна програма
  • 22:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, шести ден
  • 23:00
    Кану-каяк: Световна купа в Словакия, слалом
  • 23:45
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап
Пълна програма
  • 22:00
    Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 2
  • 22:45
    Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 3
  • 23:30
    Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 4
Пълна програма
  • 22:00
    Immaf World Championships
  • 22:50
    Extreme Fighting Championship
  • 23:40
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:00
    Евтин дом на плажа (Series 12): Претърсване на Каролина Бийч (Episode 5)
  • 22:25
    Евтин дом на плажа (Series 12): Изглед към морето в Бранфорд (Episode 6)
  • 22:50
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): От гарсониера до барака (Episode 7)
  • 23:40
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): Стандартен срещу колониален дом (Episode 8)
Пълна програма
  • 22:00
    Станция 19 - втори сезон, еп. 6
  • 22:55
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 1
  • 23:20
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 2
  • 23:50
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    Инстинкт - първи сезон, еп. 2
  • 22:55
    Втори шанс - първи сезон, еп. 10
  • 23:55
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 21:00
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Тор Фройдентал, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Дъглас Смит, [12+]
  • 22:45
    "Дедууд: Филмът", драма, САЩ, 2019; реж. Даниъл Минахан, с Иън МакШейн, Тимъти Олифант, Моли Паркър, Пола Малкъмсън, Джон Хоукс, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 2
  • 23:10
    Приказки от кралския гардероб
Пълна програма
  • 22:00
    Възходът на супербомбите
Пълна програма
  • 22:00
    КОНЕТЕ
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 22:15
    "Конни"
  • 22:40
    "Кайю"
  • 23:00
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 23:05
    "Дот"
Пълна програма
  • 22:15
    "Интервю" с Наделина Анева
  • 23:00
    НОВИНИ
  • 23:15
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 21:35
    "Ейс Вентура, зоодетектив" - игрален филм с Джим Кери, Кортни Кокс.
  • 23:00
    "Криминале" - игрален филм с Джон Траволта, Ума Търман.
Пълна програма
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 22:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 22:45
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 23:05
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 23:30
    Nas @ Ibiza Rocks 2014
Пълна програма
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 21:45
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 3
  • 22:40
    Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 1
  • 23:30
    Картър спасява Африка, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 22:00
    Партизанска треска за злато: Военни трофеи, еп. 1
  • 23:00
    Изследовател, еп. 12
Пълна програма
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 20
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 23:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
Пълна програма
  • 22:15
    Професионална борба: "Първична сила", 25-и епизод /п/
  • 23:15
    Футбол: Нотингам Форест - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 21:20
    "Днес вечерта"
  • 22:50
    Премиера. Филм "72 часа"
Пълна програма
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 22:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 22:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 22:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 20:00
    ПРЯКО, Бойни вечери: GLORY
Пълна програма
  • 18:00
    "Утрото на Русия"
  • 23:00
    Вести
  • 23:35
    Вести-Москва
  • 23:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 21:15
    "Голямата плячка" - приключенски филм, Франция, 2014
  • 23:00
    "Дълбокото синьо море" - екшън филм, U, 1999
Пълна програма
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
  • 22:30
    Новини. Прогноза за времето. Другата история /повторение/
  • 23:00
    "Телевизионен форум" с водещ Стефан Солаков / повторение/
Пълна програма
  • 22:15
    Много шум за нищо - игрален филм
Пълна програма
  • 22:00
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Епизод 1
  • 23:00
    Чудовищата в мен: Размножители
Пълна програма
  • 22:00
    Архитектурно - етнографски комплекс Етъра
  • 22:30
    Варна - магнетична и достъпна
  • 23:00
    Легендите оживяват - Копривщица, с.2 еп.9
  • 23:30
    Човекът и чайките
Пълна програма
  • 22:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Уиндзор, Северна Каролина (Episode 9)
  • 23:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 5): Време е за Тики (Episode 10)
Пълна програма
  • 22:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Уиндзор, Северна Каролина (Episode 9)
  • 23:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 5): Време е за Тики (Episode 10)
Пълна програма
  • 22:00
    Доведени братя, САЩ, комедия, 2008
  • 23:35
    Един не-тъп американски филм, САЩ, комедия, 2001
Пълна програма
  • 22:00
    "Ла Лига" - документален филм
  • 22:30
    "Ла Лига" - документален филм
  • 23:00
    "Ла Лига" - документален филм
Пълна програма
  • 22:00
    Дългите уикенди на Рик Стайн, еп. 10
  • 23:05
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 5
  • 23:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 22:00
    Сноудън Биография, Драма, Трилър 2016
Пълна програма
  • 22:00
    Не си мой тип, еп. 5
  • 22:30
    Не си мой тип, еп. 6
  • 23:00
    Доказано невинни, еп. 6
  • 23:55
    Дълбоката държава, еп. 6
Пълна програма
  • 22:00
    ROBERTO CAVALLI STORY
  • 22:30
    ROBERTO CAVALLI STORY
  • 22:55
    F-PARTIES
  • 23:00
    MASTERPIECES
Пълна програма
  • 22:00
    "Слава чрез скандал" - 1 еп.
  • 22:50
    "Най-злите убийци в света" - 15 и 16 еп.
Пълна програма
  • 22:10
    Спорт
  • 22:30
    новини
  • 22:40
    Евромакс
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 22:00
    Охота: собачья работа
  • 22:30
    Kaкая дичь!
  • 22:45
    Камера, мотор... рыба!
  • 23:10
    Секреты "трудных" водоемов
Пълна програма
  • 21:00
    "Прецакването" - екшън с уч. на Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Extreme Engineering: NASA
  • 22:45
    Breaking Amish: Road Not Taken
  • 23:30
    Gold Divers: Under the Ice: Are We Rich?
Пълна програма
  • 22:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): От кюфтетата до близалките (Episode 7)
  • 22:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Комфортна храна от цялата страна (Episode 8)
  • 22:55
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Международен семеен стил (Episode 9)
  • 23:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Островен вкус (Episode 10)
Пълна програма
  • 21:50
    Братовчеди завинаги
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 22:00
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап
  • 23:30
    Конен спорт: Световен тур на шампионите в Кашкайш, директно
Пълна програма
  • 21:00
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Тор Фройдентал, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Дъглас Смит, [12+]
  • 22:45
    "Дедууд: Филмът", драма, САЩ, 2019; реж. Даниъл Минахан, с Иън МакШейн, Тимъти Олифант, Моли Паркър, Пола Малкъмсън, Джон Хоукс, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    PJ Masks
  • 22:31
    The Lion Guard
  • 23:00
    Claude
  • 23:35
    Trulli Tales
Пълна програма
  • 21:50
    Братовчеди завинаги
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 22:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 2
  • 23:00
    Последна вечер в...: Той не трябваше да е с нас
Пълна програма
  • 21:50
    Enfusion Reality: Episode 12
  • 22:45
    Enfusion Talents 2018: MMA
Пълна програма
  • 22:05
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 22:30
    Wardens
  • 22:50
    Wardens
  • 23:15
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
Пълна програма
  • 22:00
    Възходът на супербомбите
Пълна програма
  • 22:00
    Изследовател, еп. 12
  • 23:00
    Партизанска треска за злато: Военни трофеи, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Мегахит: "Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход" - приключенски, екшън (САЩ, 1989), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Харисън Форд, Шон Конъри, Денълм Елиът, Алисън Дууди, Джон Рис-Дейвис, Джулиън Главър, Айла Блеър, Вернон Добчев и др.
  • 22:30
    Мегахит: "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Маккелън, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, Омар Си, Питър Динклидж и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 7, криминален, Полша, 2017
  • 23:05
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 8, криминален, Полша, 2017
Пълна програма
  • 22:00
    Нощна смяна; сезон 2, епизод 13, драма, САЩ, 2015
  • 22:55
    Нощна смяна; сезон 2, епизод 14, драма, САЩ, 2015
  • 23:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 22:00
    Лия Ремини: Сциентологията и последиците: Лагерите ранчо
  • 23:00
    Бягство от полигамията: Тревоги за мама
Пълна програма
  • 20:50
    Нормално
  • 22:50
    Неизбежно отмъщение
Пълна програма
  • 21:20
    "Сегодня вечером" (16+)
  • 22:50
    Премьера. Ирина Розанова в фильме "72 часа" (12+)
Пълна програма
  • 22:00
    Израиль за неделю
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 21:00
    Два берега надежды. Х/ф
Пълна програма
  • 22:00
    Punk'd
  • 22:30
    Lip Sync Battle
  • 23:00
    Another Period
  • 23:25
    Саут Парк
Пълна програма
  • 22:00
    Monique's Wicked Web (18+)
  • 22:21
    Happy Canada Day, Eh? (18+)
  • 22:41
    Break The Sperm Bank (18+)
  • 23:00
    My Kind Of Chick (18+)
Пълна програма
  • 20:30
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 22:15
    Агротема
  • 22:30
    Късна емисия новини
  • 23:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 23:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 22:25
    Kunlun Combat Professional League (KCPL), Tongling, China, 22.06.2019
Пълна програма
  • 22:00
    World of X Games 2016
  • 22:30
    World of X Games 2016
  • 23:00
    World of X Games 2016
  • 23:30
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 21:40
    Тайната война (Series 1): Агент Гарбо (Episode 12)
  • 22:35
    Повратна точка (Series 1): Сталин (Episode 1)
  • 23:00
    Повратна точка (Series 1): Чърчил (Episode 2)
  • 23:25
    Осем дни, които създадоха Рим (Series 1): Отмъщението на Будика (Episode 5)
Пълна програма
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 23:30
    "Серенада" - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 21:30
    Joyce DiDonato sings La Donna del Lago by Rossini at the Metropolitan Opera
Пълна програма
  • 21:15
    Футбол: Черно море - Верея, мач от Първа професионална лига /п/
  • 23:00
    Футбол: Лудогорец - Карабах, международен приятелски мач /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 21:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Франция /п/
  • 22:30
    Студио "Формула 1" /п/
  • 23:00
    Футбол: Уотфорд - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 2
  • 23:00
    Последна вечер в...: Той не трябваше да е с нас
Пълна програма
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 21:45
    "Гордата Мери", крими - екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Бабак Наджафи, с Тараджи Пенда Хенсън, Джахи Ди’Ало Уинстън, Били Браун, Нийл МакДонау, Дани Глоувър, [18+]
  • 23:15
    "Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [15+]
Пълна програма
  • 21:40
    "Тенекиена звезда II, 2 еп.", криминална драма, Великобритания, 2018; реж. Крис Бo, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Женевиев О’Райли, Абигейл Лори, Джон Линч, [18+]
  • 22:25
    "Тенекиена звезда II, 3 еп.", криминална драма, Великобритания, 2018; реж. Джим Лоуч, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Женевиев О’Райли, Абигейл Лори, Джон Линч, [18+]
  • 23:15
    "Тенекиена звезда II, 4 еп.", криминална драма, Великобритания, 2018; реж. Крис Бo, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Женевиев О’Райли, Абигейл Лори, Джон Линч, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    На черква в Брацигово (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Разковничето (образователен филм за селски туризъм)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 22:10
    Прасето Пепа
  • 22:20
    Кафенето на Масленка
  • 22:50
    Искрица и Сияйница
  • 23:15
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 22:00
    Писмо до Евита, сезон 1, еп. 2, Испания, исторически, 2012
  • 23:30
    Кръгът Блечли, сезон 2, еп. 2, Великобритания, 2014
Пълна програма
  • 22:00
    Доминиън Крийк, еп.3 Екшън, Драма, Уестърн Ирландия 2015
  • 22:55
    Объркването на половете Романтичен, Комедия Франция 2000
Пълна програма
  • 22:00
    Ад Екшън, Криминален, Приключенски САЩ, Унгария 2016
Пълна програма
  • 22:00
    Остани до мен приключенски, Драма САЩ 1986
  • 23:30
    Хотел на ужасите 3 Ужаси САЩ 2011
Пълна програма
  • 21:30
    Art Of The Prank
  • 23:00
    Unity
Пълна програма
  • 22:00
    Freeride World Tour 2019
Пълна програма
  • 21:50
    Футбол: Белгия - Италия - среща от европейското първенство за младежи под 21 г. пряко предаване от Реджо Емилия /Италия/
  • 23:50
    Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика, акробатика
Пълна програма
  • 22:05
    Концерт на Western Balkans Band BG
  • 23:35
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 21:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезанието за Голямата награда на Чехия
  • 23:30
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
Пълна програма
  • 20:00
    Хокей на лед: NHL - Драфт 2019 Драфт 2019 , втора част
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Лацио
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Барселона
Пълна програма
  • 22:00
    "Завръщане" (2003г.), Русия, Киносалон БСТВ
  • 23:50
    "Дискусионен клуб" с Велизар Енчев (п)
Пълна програма
  • 22:05
    "ЗВЕЗДЫ СОШЛИСЬ"
  • 23:25
    "МЕЖДУНАРОДНАЯ ПИЛОРАМА" с Тиграном Кеосаяном.
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 22:30
"Червеното джудже" - сериал, с.10 еп.4, 5
AXN White 22:35
Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 8, драма, САЩ, 2012
Viasat Explorer 22:50
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 3
Viasat Nature 22:50
Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 22:55
Версай, сезон 3, еп. 6, Франция,Канада, исторически/драма, 2018

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 22:20
Спорт
MAX Sport 4 22:30
Студио "Футбол"
Eurosport 22:30
Колоездене: Обиколка на Юта, шести етап, директно
Eurosport HD 22:30
Колоездене: Обиколка на Юта, шести етап, директно
Diema Sport 2 22:40
Футбол: Шефилд Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

Telekabel 22:15
Самоотлъчка - игрален филм
БНТ 22:30
Нежна кожа игрален филм /Франция, 1964 г./, режисьор Франсоа Трюфо, в ролите: Сабин Одепен, Даниел Секалди, Лоранс Бади, Нели Бенедети, Жан Лание, Жан Дезеи, Франсоаз Дорлеак и др. (16)
bTV 22:30
"Град на греха: Жена, за която да убиваш" - трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьори Робърт Родригес и Франк Милър, в ролите: Мики Рурк, Джесика Алба, Джош Бролин, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън, Брус Уилис, Ева Грийн, Рей Лиота, Стейси Кийч, Мартон Чок
bTV HD 22:30
"Град на греха: Жена, за която да убиваш" - трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьори Робърт Родригес и Франк Милър, в ролите: Мики Рурк, Джесика Алба, Джош Бролин, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън, Брус Уилис, Ева Грийн, Рей Лиота, Стейси Кийч, Мартон Чок
Bulgaria ON AIR 22:30
Не ми казвай, че момчето е лудо - драма, Франция, 2015 г.; режисьор: Робер Гедиджиан; в ролите: Симон Абкариан, Ариан Аскариде и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}