ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
  • 11:00
    Туризъм.бг информационно предаване
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Бразди предаване за земеделие
Пълна програма
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, еп.13 - 15
  • 10:45
    "Трусове 5: Кръвни линии" - фантастика, хорър, екшън (САЩ, 2015), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Брандън Орет, Натали Бекър, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др.
  • 12:45
    "Контрабанда" - екшън, криминален (САЩ, Великобритания, Франция, 2012), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите: Марк Уолбърг, Джовани Рибиси, Кейт Бекинсейл, Калеб Ландри Джоунс, Бен Фостър, Лукас Хаас и др.
  • 15:00
    "Луцифер" - сериал, с.3 еп.16, 17
Пълна програма
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10, 2 епизода
  • 11:00
    "Хатфийлд и МакКой" - исторически с уч. на Кевин Костнър, Бил Пакстън, Том Беринджър, Пауърс Бут, Джена Малоун, Андрю Хауърд, Линдзи Пулсифър, Ноел Фишер и др., III част
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, трети етап
  • 10:30
    Куриози
  • 11:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, първи старт
  • 12:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, втори и трети старт, директно
Пълна програма
  • 10:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, пети ден
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, трети етап
  • 11:50
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, квалификация, директно
  • 12:30
    Колоездене: Обиколка на Окситан, втори етап
Пълна програма
  • 09:30
    Liquid Edge
  • 10:20
    Strongman Champions League
  • 11:10
    Strongman Champions League
  • 12:00
    Dumball: Dumbest Of The Dumb
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Мидълзбро - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Сент Етиен - Рен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    Екстремни спортове
  • 12:00
    Клубни истории
  • 13:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
  • 14:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • 10:00
    Жилет световен спорт
  • 10:30
    Висшата лига в аванс
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
Пълна програма

Сериали

AXN 10:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2018
AXN Black 10:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 14, приключенски, САЩ, 2001
Хоби ТВ 10:00
Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 69 еп.
BSTV 10:00
"Сянката на Елена"- сериал, 5 епизод (п)
bTV Lady 10:00
"Сто години сън" - сериал, еп.16

Всички предавания

Спорт

Discovery Channel 10:00
Злато в гаража: Сняг, спортове и странна течност
Diema Sport 10:00
Футбол: Лудогорец - Черно море, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 10:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 37-и епизод /п/
Eurosport 2 10:00
Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, щафета, мъже
MAX Sport 3 10:00
Серия А: Аталанта - Верона

Всички предавания

Филми

AXN 10:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2018
AXN Black 10:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 14, приключенски, САЩ, 2001
Fen TV 10:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
bTV Comedy 10:00
"Лапички" - фентъзи, семеен, приключенски (Австралия, Великобритания, 1997), режисьор Карл Зуики, в ролите: Били Конъли (глас), Нейтън Кавалери, Емили Франсоа, Хийт Леджър и др.
Bulgaria ON AIR 10:00
По следите на храната - филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}