ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:55
    Европейската серия NASCAR -Whelen
  • 10:25
    Бърза обиколка
  • 10:50
    Бърза обиколка
  • 11:20
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    Изоставени конструкции: Епизод 11
  • 10:30
    Как се прави...: Полицейска значка
  • 11:00
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 8
  • 12:00
    Малки ловци на митове: Взрив в канцеларията
Пълна програма
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 10:14
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 10:38
    Как са го направили?: Опал/Самолети/Нуга
  • 11:02
    Как са го направили?: Шафран/Заледени пътища/Шелби
Пълна програма
  • 09:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 9
  • 10:10
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 10
  • 11:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 11
  • 11:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 12
Пълна програма
  • 09:20
    Руската революция
  • 10:20
    В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 7
  • 11:25
    Бойни полета, сезон 1, еп. 6
  • 12:40
    Бойни полета, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Изкупление за счупен меч
  • 10:55
    Изгубените доказателства: Монте Казино
  • 11:50
    Изковани в огъня: Средновековен меч
  • 12:50
    Ловци на стари технологии: Бохъс и Шон събират компютри "Епъл"
Пълна програма
  • 10:00
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 1
  • 10:55
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 2
  • 11:50
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 3
  • 12:45
    Могъщите реки, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 6
  • 11:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 3
  • 12:05
    Explore Bulgaria, еп. 2
  • 12:30
    Explore Bulgaria, еп. 3
Пълна програма
  • 09:50
    Върховни животни, еп. 3
  • 10:40
    Върховни животни, еп. 5
  • 11:25
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 4
  • 12:15
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 5
Пълна програма
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 10:30
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Христо и Жеравна
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 10:10
Найджъл Марвин: Дивата Централна Америка, сезон 2, еп. 1
e-kids 10:10
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
bTV Cinema 10:15
"Седем часа разлика" - сериал, еп.24, 25
Viasat Explorer 10:20
Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 2
Viasat History 10:20
Машини за убиване, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 10:10
"Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Film Plus HD 10:25
Тенис: Виктория Голубич - Саманта Стоусър (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International - I полуфинал, повторение)
НТВ Сериал 10:25
ЛИТЕЙНЫЙ серия 158
BNT 3 10:45
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Португалия - финал
Diema Sport 2 11:00
Футбол: Ливърпул - Евертън, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

HBO 2 10:05
"Алита: Боен ангел", екшън - фантастика, САЩ, 2019; реж. Робърт Родригес, с Роза Салазар, Кристоф Уолтц, Дженифър Конъли, Махершала Али, Ед Скрийн, [12+]
Alfa 10:10
"Магията на Родопите" - документален филм
Cinemax 2 10:15
"Параграф 22 (1970)", военна комедийна драма, САЩ, 1970; реж. Майк Никълс, с Алън Аркин, Мартин Болсъм, Ричард Бенджамин, Арт Гарфънкъл, Джак Гилфорд, [15+]
MGM 10:30
"Елена от Троя, първа част" - игрален филм, САЩ, с Емилия Фокс, Стелан Скарсгард.
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}