ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:40
    Господин Селфридж 2 тв филм /5 и 6 епизод/п/(12)
  • 03:30
    Някой друг игрален филм /п/(14)
  • 04:45
    Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/
  • 05:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
Пълна програма
  • 00:15
    "Аз: Началото" - фантастика, романтичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Майк Кейхил, в ролите: Майкъл Пит, Стивън Ян, Астрид Берже-Фрисби, Брит Марлинг и др.
  • 02:20
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 02:50
    "Търси се" /п./
  • 03:40
    "120 минути" /п./
Пълна програма
  • 01:40
    "Обсебеният младоженец" - с уч. на Дарин Брукс, Елизабет Райс, Девон Никсън, Кейт Върнън и др. /п/
  • 03:40
    "Последвай сърцето" - с уч. на Кейси Дайдрик, Райли Волкел, Дърк Блокър, Брандън Джоунс, Си Томас Хауъл и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
Пълна програма
  • 01:00
    Мултимедия - лайфстайл предаване с Даниел Ненчев /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 02:05
    Злато; сезон 1, епизод 7, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 02:55
    Злато; сезон 1, епизод 8, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 03:50
    Картър; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2018
  • 04:35
    Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 01:40
    Пилоти в Аляска: Раздяла
  • 02:35
    Пилоти в Аляска: Превоз на торти
  • 03:25
    Пилоти в Аляска: Пропан и перфектно кацане
  • 04:15
    Пилоти в Аляска: С нови криле над Аляска
Пълна програма
  • 02:00
    "Неделник" (п)
  • 04:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 05:35
    "Путин - пътят на Русия към бъдещето" - документален филм
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 02:00
    Вярвам в гения на българския народ документален филм за Иван Шишманов /п/
  • 02:55
    №1 Туризмът: СПА богатствата на Варна /БНТ 2 Варна/п/
  • 03:25
    Репетиция /избрано/ /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 03:55
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
Пълна програма
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:20
    My Knight and Me
  • 02:30
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:00
    "Стрелата" - сериал, еп.17, 18
  • 04:00
    "Контрабанда" - екшън, криминален (САЩ, Великобритания, Франция, 2012), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите: Марк Уолбърг, Джовани Рибиси, Кейт Бекинсейл, Калеб Ландри Джоунс, Бен Фостър, Лукас Хаас и др.
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Рескю Ботс" /п./ - сериал, с.3 еп.5, 6
  • 07:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - сериал, с.3 еп.7, 8
Пълна програма
  • 02:00
    "Ел Ей зомби апокалипсис" - фантастика, хорър, екшън (САЩ, 2014), режисьор Търнър Клей, в ролите: Джъстин Рей, Джеръд Мар, Стефани Естес, Рон Ханкс и др. [16+]
  • 03:45
    "Размяната" - комедия, фентъзи (САЩ, 2011), режисьор Дейвид Добкин, в ролите: Райън Рейнолдс, Джейсън Бейтман, Лесли Ман, Оливия Уайлд, Ти Джей Хенсън, Ед Акерман и др. [14+]
  • 06:00
    "Баща ми трябва да умре" - криминален, психотрилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Елизабет Гилис, в ролите: Синтия Стивънсън, Уилям Моузис, Себасчън Пигот и др.
  • 08:00
    "Вината в нашите звезди" - романтичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Джош Бун, в ролите: Шейлийн Уудли, Ансел Елгорт, Лора Дърн, Уилем Дефо, Нат Улф, Лоте Вербеек и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:00
    "Лигата на джентълмените" - сериал
  • 04:00
    "Барби: Страната на сънищата" - сериал
  • 05:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Клиника на кораловия остров" /п./
  • 02:50
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.95
  • 04:00
    "Сега и завинаги" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 еп.60
Пълна програма
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:46
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:57
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:30
    "Параграф 22 (1970)", военна комедийна драма, САЩ, 1970; реж. Майк Никълс, с Алън Аркин, Мартин Болсъм, Ричард Бенджамин, Арт Гарфънкъл, Джак Гилфорд, [15+]
  • 02:30
    "Изчезнала", драма, Румъния, 2017; реж. Константин Попеску, с Богдан Думитраке, Юлия Луманаре, Константин Доджиоу, Стефан Раус, Адела Маргидан, [18+]
  • 05:00
    "Прелом", късометражна драма, Великобритания, 2015; реж. Ник Мос, с Джон Хърт, Кика Маркам, Крис Мейсън, Катрин Роуз Морли, [12+]
  • 05:25
    "Три върха", драма, Германия, 2017; реж. Ян Цабеил, с Александер Фелинг, Беренис Бежо, Ариан Монтгомъри, [12+]
Пълна програма
  • 00:35
    "Точно време по Гринуич", драма, Великобритания, 1999; реж. Джон Стрикланд, със Стив Джон Шепърд, Бен Уотърс, Алек Нюман, Чиуетел Еджиофор, Анжела Лорън Смит, [18+]
  • 02:30
    "Още се крия да пуша", драма, Франция, 2016; реж. Рейхана Обермайер, с Хайм Абас, Фадила Белкебла, Надя Каси, Насима Беншику, Сара Лейсак, [18+]
  • 04:00
    "Банши, Пенсилвания ІІ, 7 еп. - Начини да се погребе някой", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Лони Перистере, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 04:45
    "Банши, Пенсилвания ІІ, 8 еп. - Зло за зло", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Лони Перистере, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
Пълна програма
  • 02:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 02:30
    TBD
  • 03:00
    Marketplace Africa
  • 03:15
    World Sport
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Любов като по книга" - романтична комедия с уч. на Чарлз Дътън, Ейми Екър, Дилън Брус и др. /п/
  • 06:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 11
  • 07:50
    "Да се превърнеш в мачо" - романтична комедия с уч. на Кристиан Улман, Айлин Тезел, Дар Салим, Аксел Щайн, Петер Прагер и др.
Пълна програма
  • 02:15
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Мускетарите" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10, 2 епизода
  • 11:00
    "Атака срещу Еър Форс Едно" - екшън с уч. на Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др., I част
Пълна програма
  • 02:00
    Аляска: Последната граница: Епизод 17
  • 03:00
    Да израснеш в дивата природа: В дивата природа
  • 04:00
    Строежи извън цивилизацията (Специални издания): Аляска
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Pontiac GTO: Чикаго
Пълна програма
  • 02:10
    Как работи Земята: Ледена епоха или адски огън?
  • 03:00
    Как функционира Вселената?: Зората на живота
  • 03:48
    Как функционира Вселената?: Чудовищната черна дупка
  • 04:36
    Как функционира Вселената?: Силите на масовото строителство
Пълна програма
  • 01:45
    Виолета (Violetta)
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Ренесансът: Без окови"
  • 03:00
    "Гениите"
  • 03:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 04:00
    "Великата идея"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Шесто чувство
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    България, която съградихме - Документален филм
  • 06:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап
  • 06:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, шести ден
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап
  • 08:00
    Формула Е: Състезание в Берн
Пълна програма
  • 05:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап
  • 07:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, шести ден
  • 08:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе
Пълна програма
  • 02:10
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 7
  • 02:50
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 8
  • 03:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 1
  • 04:20
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 02:10
    Extreme Fighting Championship
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
  • 03:50
    Ama Motocross Series Highlights
  • 04:40
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
Пълна програма
  • 02:05
    На гости при Джада (Series 4): Бургери преди мача (Episode 3)
  • 02:27
    На гости при Джада (Series 4): Шоколадовата фабрика на Джейд (Episode 4)
  • 02:50
    Екстремни домове (Series 5): Повиване, блясък, скали (Episode 8)
  • 03:35
    Екстремни домове (Series 5): Пеперуда, планина, цигулка (Episode 9)
Пълна програма
  • 01:45
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 18
  • 02:30
    Станция 19 - втори сезон, еп. 7
  • 03:15
    Станция 19 - втори сезон, еп. 8
  • 04:00
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 01:55
    "Агата Рейзин" - първи сезон, еп. 4
  • 02:40
    Четири жени и едно погребение - шести сезон, еп. 6
  • 03:30
    Бул - първи сезон, еп. 4
  • 04:20
    Бул - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:50
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
  • 02:25
    "Полеви бележки", токшоу, САЩ, 2018; реж. Кристи Зий, с Анна Дивиър Смит, [15+]
  • 04:00
    "Големите малки лъжи II, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 07:00
    "Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
Пълна програма
  • 01:55
    Забранена история, сезон 5, еп. 6
  • 02:55
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 6
  • 03:55
    География на убийствата, сезон 2, еп. 2
  • 04:50
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • 01:50
    Американски антиквари: Страхотна находка
  • 02:45
    Извънземни от древността: Остров на гигантите
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Потънал в мечти
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: В немилост
Пълна програма
  • 01:55
    "Паленца""
  • 02:20
    "Барни и приятели"
  • 02:45
    "Кипър"
  • 03:05
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 07:00
    "Парламентът на фокус" - /п/
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 01:05
    "Криминале" - игрален филм с Джон Траволта, Ума Търман.
  • 03:35
    "В близък план - Марсианецът"
  • 03:40
    "В близък план - Зулендър 2"
  • 03:50
    "В близък план - Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта"
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Световна сцена
  • 03:00
    Абсурди
  • 03:30
    Абсурди
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Nas @ Ibiza Rocks 2014
  • 03:20
    Dizzee Rascal Live @ V Festival...
  • 03:45
    Giggs Live @Wireless Festival 2018
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:50
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 9
  • 02:40
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 10
  • 03:30
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 5
  • 04:20
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 4
Пълна програма
  • 01:55
    Египет с най-великия изследовател, еп. 2
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 1
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 8
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 16
Пълна програма
  • 01:50
    Диви ловци, еп. 4
  • 02:35
    Диви ловци, еп. 5
  • 03:20
    Диви ловци, еп. 6
  • 04:10
    Диви ловци, еп. 3
Пълна програма
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:00
    Европейски покер тур
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Стронгмен Шампионска Лига
Пълна програма
  • 03:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 04:50
    Концерт
  • 05:00
    Вести
  • 05:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
Пълна програма
  • 01:45
    "Паралакс" - повторение
  • 03:15
    Прокудени от бащин край - /повторение/
  • 04:15
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 00:10
    Барса дриймс - игрален филм
  • 02:30
    Зенит - игрален филм
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    6 дъщери: Епизод 2
  • 02:48
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Новата хижа
  • 03:36
    Д-р Пъпкотрепач: Странният случай с киста
  • 04:24
    Лечителят: Животът ми се промени
Пълна програма
  • 02:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Савана (Episode 8)
  • 03:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Фантастична къща за отдих сред клоните на дърветата (Episode 7)
  • 03:30
    Златна мина в задния двор (Series 1): Мечтана каравана Еърстрийм за една сгодена двойка (Episode 8)
  • 04:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Западнал хотел на брега на красиво езеро (Episode 8)
Пълна програма
  • 02:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Савана (Episode 8)
  • 03:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Фантастична къща за отдих сред клоните на дърветата (Episode 7)
  • 03:30
    Златна мина в задния двор (Series 1): Мечтана каравана Еърстрийм за една сгодена двойка (Episode 8)
  • 04:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Западнал хотел на брега на красиво езеро (Episode 8)
Пълна програма
  • 02:10
    С жени на море, САЩ, комедия, 2009
  • 05:35
    Ченге в детската градина, САЩ, комедия, 1990
  • 07:25
    Джуниър, САЩ, 1994
  • 09:15
    Ейс Вентура: Повикът на природата, САЩ, приключенски/комедия/криминален, 1995
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Венцислав Янков" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си дете с добри обноски?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Династията Асеневци" - III част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 29 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 02:00
    От любов към храната с приятели - кулинарно предаване, еп. 1
  • 02:25
    От любов към храната с приятели - кулинарно предаване, еп. 2
  • 02:50
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 3
  • 03:15
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 02:02
    Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 01:45
    11.22.63 - първи сезон, еп. 3
  • 02:40
    Американците - четвърти сезон, еп. 9
  • 03:25
    Американците - четвърти сезон, еп. 10
  • 04:15
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FESTIVALS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 02:10
    "Прелюбодейци" - 17 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 9 еп.
  • 03:25
    "Слава чрез убийство" - 2 еп.
  • 04:15
    "Безпарични и известни" - 9 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:05
    Тропа рыбака
  • 02:30
    Поймай и сними
  • 03:00
    Рыбалка сегодня XL
  • 03:25
    Рыболовные экспедиции в Норвегию
Пълна програма
  • 00:00
    "Анаконди: Кървавата орхидея" - приключенски екшън с уч. Джони Меснър, Кади Стрикланд, Матю Марсдън, Никълъс Гонзалес, Юджийн Бърд, Карл Юн, Сали Ричардсън, Морис Честнът, Анди Андерсън и др.
  • 06:10
    "Кучето, което спаси Великден" - семейна комедия с уч. на на Гари Валентин, Елиза Донован, Бевърли Мичъл, Патрик Мълдуун, Катрин Хикс и др. /п/
  • 08:30
    "МВП: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др. /п/
  • 10:20
    "Това познато чувство" - романтична комедия с уч. на Бет Мидлър, Гейл О'Грейди, Пола Маршал, Денис Фарина и др. /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Kidnap and Rescue: Anatomy of a Kidnapping
  • 02:30
    I Almost Got Away With It: Got Caught by a Cougar
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got a Dead Man's ID
  • 04:00
    Animal Cops Phoenix: A Tale Of Three Tails
Пълна програма
  • 01:45
    Шампионат по барбекю за деца (Series 1): Хавайско парти (Episode 3)
  • 02:30
    Джада вкъщи (Series 8): Не-бабешко чаено парти (Episode 5)
  • 02:52
    Джада вкъщи (Series 8): Дегустационно меню (Episode 6)
  • 03:15
    Гражданка в ранчото (Series 20): Съперници в колежа (Episode 3)
Пълна програма
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап
  • 06:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, шести ден
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап
  • 08:00
    Формула Е: Състезание в Берн
Пълна програма
  • 00:50
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
  • 02:25
    "Полеви бележки", токшоу, САЩ, 2018; реж. Кристи Зий, с Анна Дивиър Смит, [15+]
  • 04:00
    "Големите малки лъжи II, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 07:00
    "Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
Пълна програма
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Keep It Classic
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 02:00
    Предателства: Пази се от детегледачката
  • 03:00
    С камера на ревера: Полицай на земята
  • 03:45
    Истинският извършител: Да защитиш приятел
  • 04:30
    Предателства: Смърт по желание
Пълна програма
  • 02:00
    The Burning Issue: Football
  • 02:30
    Fight Stars: Bibiano Fernandes
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Serena Williams
  • 03:30
    Football Stars: Eder Lopes
Пълна програма
  • 02:15
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 02:35
    Madfin Shark Series
  • 03:00
    Wardens
  • 03:20
    Wardens
Пълна програма
  • 01:50
    Американски антиквари: Страхотна находка
  • 02:45
    Извънземни от древността: Остров на гигантите
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Потънал в мечти
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: В немилост
Пълна програма
  • 01:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 1
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 8
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 16
  • 03:10
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 1
Пълна програма
  • 00:15
    "Аз: Началото" - фантастика, романтичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Майк Кейхил, в ролите: Майкъл Пит, Стивън Ян, Астрид Берже-Фрисби, Брит Марлинг и др.
  • 02:20
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 02:50
    "Търси се" /п./
  • 03:40
    "120 минути" /п./
Пълна програма
  • 02:10
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 8, криминален, Полша, 2017
  • 03:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
  • 03:50
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
  • 04:35
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 01:40
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2011
  • 02:40
    Нощна смяна; сезон 3, епизод 1, драма, САЩ, 2016
  • 03:20
    Нощна смяна; сезон 3, епизод 2, драма, САЩ, 2016
  • 04:05
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2015
Пълна програма
  • 01:55
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Убиецът с две брадви: Денис Смоли
  • 02:50
    Ловец на убийства: Бруто тонаж
  • 03:45
    Ловец на убийства: Врата № 12
  • 04:30
    Ловец на убийства: Непредсказуем човек
Пълна програма
  • 01:35
    Трезорът
  • 03:25
    Мрак
  • 06:15
    Кучето Пъдси
  • 08:00
    Готино усещане
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:30
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
Пълна програма
  • 01:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 02:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 02:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:11
    Sexy Model Licks Her First Pussy (18+)
  • 02:34
    Confessions Of A Buttaholic (18+)
  • 02:56
    Wild Forest Fucking (18+)
  • 03:20
    Mommy Fucked My Study Buddy! (18+)
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Mallorka Open, Майорка - финал (WTA International - повторение)
  • 04:30
    Тенис: Кики Бертенс - Анджелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
  • 07:00
    Футбол: Еспаньол - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Жирона - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    NEW Provocation 2019
  • 07:20
    Xtreme Fighting Championships
  • 07:45
    Ultimate Taekwondo
  • 08:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 02:00
    Occ-Cast
  • 03:00
    Occ-Cast
  • 04:00
    Bubba's World
  • 04:30
    Bubba's World
Пълна програма
  • 01:50
    История на оръжията (Series 1): Атака от небесата (Episode 2)
  • 02:45
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната (Series 1): Оръжия за кунг фу (Episode 1)
  • 03:35
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната (Series 1): Оръжията на боговете (Episode 2)
  • 04:25
    Ловецът на оръжия (Series 1): Отмъщение за Пърл Харбър (Episode 3)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 03:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 02:05
    Lionel Loueke and the Vampires - Melbourne International Jazz Festival
  • 03:05
    The Bad Plus - Skoda Jazz Festival
  • 04:05
    Danilo Perez, John Patitucci, Brian Blade Trio, Children of the light - Jazz a Junas
  • 05:45
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Септември - ЦСКА, мач от Първа професионална лига /п/
  • 12:00
    "Сезонът на Славия", обзорно предаване /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Виляреал - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 03:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Бетис - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 07:00
    Тенис: Mallorka Open, Майорка - полуфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Сити - Уотфорд, финал за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 10:00
    Разширен обзор на сезона в английската Висша лига (2018-19) /п/
  • 12:00
    "Сто във Висшата лига", предаване за английски футбол (2019), 3-ти епизод /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Предателства: Пази се от детегледачката
  • 03:00
    С камера на ревера: Полицай на земята
  • 03:45
    Истинският извършител: Да защитиш приятел
  • 04:30
    Предателства: Смърт по желание
Пълна програма
  • 01:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 03:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 01:40
    "Дедпул 2", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Дейвид Лийч, с Райън Рейнолдс, Джош Бролин, Морена Бакарин, Джулиан Денисън, Зази Бийтс, [18+]
  • 03:40
    "Страшен филм 3", хорър - комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Зукър, с Анна Ферис, Чарли Шийн, Джени МакКарти, Памела Андерсън, Саймън Рекс, [15+]
  • 05:50
    "Татко написа порно", комедийно токшоу, Великобритания, 2019; реж. Хамиш Хамилтън, с Алис Ливайн, Джейми Мортън, Джеймс Купър, [15+]
  • 07:00
    "Маша и мечокът І, 9 - 12 еп.", анимация, Русия, 2010, [0+]
Пълна програма
  • 01:40
    "Виктория III, 2 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Джефри Сакс, с Джена Колман, Том Хюз, Нел Хъдсън, Фердинанд Кингсли, Кейт Флийтууд, [12+]
  • 02:30
    "Без последна спирка", крими - екшън - трилър, Франция, 2018; реж. Жом Колет-Сера, с Лиъм Нийсън, Вера Фармига, Патрик Уилсън, Джонатан Банкс, Сам Нийл, [15+]
  • 04:10
    "Шест дни, седем нощи", романтична комедия, САЩ, 1998; реж. Айвън Райтман, с Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Темуера Морисън, [12+]
  • 07:00
    "Шест дни, седем нощи", романтична комедия, САЩ, 1998; реж. Айвън Райтман, с Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Темуера Морисън, [12+]
Пълна програма
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:35
    Версай, сезон 2, еп. 8, Франция,Канада, исторически, 2017
  • 02:30
    Борджиите, сезон 1, еп. 7, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
  • 03:25
    Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 8, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2007
  • 04:20
    Полдарк, сезон 3, еп. 7, Великобритания, исторически/драма, 2017
Пълна програма
  • 02:05
    Вълната Трилър, Драма Германия 2008
  • 03:50
    "Мандрагора
  • 06:25
    Всичко на Цукер! Комедия Германия 2004
  • 08:00
    Черният кон Драма САЩ 2008
Пълна програма
  • 00:20
    Ад Екшън, Криминален, Приключенски САЩ, Унгария 2016
  • 02:20
    Възпоменание Романтичен, Военен Германия 2011
  • 04:10
    Отражение Криминален Испания 2008
  • 06:00
    Млади по душа Документален Великобритания 2007
Пълна програма
  • 01:35
    Мотман Ужаси САЩ 2010
  • 03:00
    Новият протокол Драма, Мистерия Франция 2008
  • 04:30
    Луд за връзване Комедия САЩ 2008
  • 05:35
    Лято без пропуски Драма, Спортен Канада 2008
Пълна програма
  • 02:00
    Close Up
  • 02:30
    Close Up
  • 03:00
    Poppy Shakespeare
  • 04:30
    Studs
Пълна програма
  • 02:00
    Action Sports World S19
  • 03:00
    Enduro GP S18
  • 03:30
    Freeride World Tour 2019
  • 07:30
    Live Recap Vans Pro Park Series 2018
Пълна програма
  • 00:45
    Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика, акробатика
  • 06:00
    Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
  • 07:55
    Светът на конете
  • 08:15
    Извън играта
Пълна програма
  • 01:45
    Отблизо с Мира /п/
  • 02:45
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 03:45
    Денят започва с Георги Любенов /п/
  • 05:30
    България от край до край 8 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Обзор на състезанието за Голямата награда на Каталуния
  • 03:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Бразилия - Русия
  • 06:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019 Първи полуфинален мач
  • 08:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Холандия - САЩ
Пълна програма
  • 02:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Чехия
  • 05:00
    Голф: Европейски тур BMW International Open
  • 08:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Норвегия
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Хале Първи полуфинален мач
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Милан
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Сампдория - СПАЛ
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Парма
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Каляри
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Кълъмбъс Крю - Спортинг Канзас Сити
  • 02:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Ла Лиготека"
  • 03:00
    Футбол: Талантите на Ла Лига - момичета Финал
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Леванте - Атлетик Билбао
Пълна програма
  • 01:40
    "Цветен следобед" - избрано от следобедния блок на БСТВ (п)
  • 02:40
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
  • 03:40
    "В обектива" с водещ Валерия Касиян (п)
  • 04:40
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 6, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
AXN White 02:30
Нощна смяна; сезон 2, епизод 11, драма, САЩ, 2015
Fox Life 02:30
Станция 19 - втори сезон, еп. 3
Viasat Nature 02:35
Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 8
Viasat Explorer 02:35
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:30
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Eurosport HD 02:30
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Fine Living 02:50
Екстремни домове (Series 5): Паве, връх на дърво, космически кораб (Episode 5)
Diema Sport 03:00
Баскетбол: Торонто Раптърс - Голдън Стейт Уориърс, седми финален мач от плейофите на НБА, директно
Eurosport 2 03:00
Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 02:30
Съседска закрила Криминален, Мистерия, Трилър Канада, САЩ 2007
AXN White 02:30
Нощна смяна; сезон 2, епизод 11, драма, САЩ, 2015
Planeta Folk 02:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
AXN 02:55
Профилиране; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2011
TVPlus 03:00
"Династията Асеневци" - II част, документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}