ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира /п/
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    # Европа информационно предаване
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Хотел Елеон" - сериал, с.2 еп.16
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Обсебеният младоженец" - с уч. на Дарин Брукс, Елизабет Райс, Девон Никсън, Кейт Върнън и др.
Пълна програма
  • 10:30
    Скритата Италия - филм
  • 11:00
    Мултимедия - лайфстайл предаване с Даниел Ненчев
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Tech Stars - док. поредица на Bloomberg
  • 12:30
    Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:35
    Скорпион; сезон 2, епизод 21, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:30
    Скорпион; сезон 2, епизод 22, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 12:30
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 15, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 13:30
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 16, криминален, екшън, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 10:30
    Автокино
  • 10:55
    Менцел се среща с ...
  • 11:25
    Бърза обиколка
  • 11:55
    Бърза обиколка
Пълна програма
  • 09:00
    "Неделя - ден Господен"
  • 10:45
    "С песните на..."
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    АТАКА през седмицата
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
  • 12:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
Пълна програма
  • 10:30
    Домът на вярата /избрано/ документална поредица /БНТ 2 София/
  • 11:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Концерт на "Софийски солисти" и Софийската филхармония с диригент Пламен Джуров Софийски музикални седмици 2019
Пълна програма
  • 10:36
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:58
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 11:40
    Scooby-Doo! Stage Fright
  • 12:55
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, еп.16 - 18
  • 10:45
    "Трусове 6: Студен ден в ада" - фантастика, екшън (САЩ, ЮАР, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Джей Ансти, Алистър Блек, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др.
  • 12:45
    "47 ронини" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Карл Ринш, в ролите: Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ко Шибасаки, Ринко Кикучи и др.
  • 15:00
    "Луцифер" - сериал, с.3 еп.18, 19
Пълна програма
  • 10:30
    Телепазар
  • 10:45
    "Бременна на 17" - трилър (тв филм, Канада, 2016), режисьор Къртис Крофърд, в ролите: Джоуси Бисет, Зоуи Де Гран Мезон, Рорк Кричлоу, Рогън Кристофър и др.
  • 12:30
    Телепазар
  • 12:45
    "11 А" - драма, комедия, (България, 2015), режисьор Михаела Комитова, в ролите: Яна Маринова, Ралица Паскалева, Ники Сотиров, Башар Рахал, Бойка Велкова и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Непоносима жестокост" - криминален, комедия, романтичен (САЩ, 2003), режисьори Джоуел Коен и Итън Коен, в ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Джефри Ръш, Седрик Шоумена, Едуард Хърман, Пол Аделстайн, Били Боб Торнтън, Ричард Дженкинс и др.
  • 12:00
    "Снежната кралица" - анимация, семеен, приключенски (Русия, 2012), режисьори Максим Свешников и Владлен Барбе
  • 14:00
    "Игрите на звездите" - гейм шоу с водещ Катерина Евро
  • 15:00
    "Кухня" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал, еп.25, 26
  • 12:00
    "Сега и завинаги" - сериал, с.2 еп.78 - 80
  • 15:15
    "Гласът на България" - музикално шоу, с.6 еп.2
  • 16:45
    Телешоп
Пълна програма
  • 10:31
    Крейг край реката
  • 10:42
    Крейг край реката
  • 10:53
    Тази седмица по Cartoon
  • 11:04
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 10:40
    "Земни срещи", късометражен екшън, Великобритания, 2017; реж. Сам Джонсън, с Фион О’Шей, Джесика Бардън, Люк Баверсток, Питър Съливан, Джони Палмиро, [12+]
  • 11:10
    "Проектът "Флорида"", драма, САЩ, 2017; реж. Шон Бейкър, с Уилям Дефо, Бруклин Принс, Валерия Кото, Брия Винайт, Кристофър Ривера, [15+]
  • 13:05
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [15+]
  • 15:05
    "Да откриеш Форестър", драма, САЩ, 2000; реж. Гюс Ван Сант, с Шон Конъри, Роб Браун, Ф. Мъри Ейбрахам, Ана Пакуин, Бъста Раймс, [0+]
Пълна програма
  • 10:30
    "Смешна крава", комедийна драма, Великобритания, 2017; реж. Ейдриан Шерголд, с Максин Пийк, Стивън Греъм, Пади Консидин, Вик Рийвс, Даян Морган, [15+]
  • 12:15
    "Няма скрито-покрито", комедия, САЩ, 1997; реж. Франк Оз, с Кевин Клайн, Джоан Кюсак, Том Селек, Мат Дилън, Деби Рейнолдс, [12+]
  • 13:45
    "Следите", ужаси - трилър, САЩ, 2002; реж. М. Найт Шаямалан, с Мел Гибсън, Хоакин Финикс, Рори Кълкин, Абигейл Бреслин, Чери Джоунс, [12+]
  • 15:35
    "Специален доклад", научно-фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стивън Спилбърг, с Том Круз, Макс Фон Сидов, Нийл МакДонау, Колин Фарел, Саманта Мортън, [15+]
Пълна програма
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 12:30
    Inside Africa
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 12:00
    "Песента на Солвейг" - романтичен филм с уч. на Хайко Дойчман, Ева-Мария Грайн фон Фрийдел, Петер Сатман, Норман Кале и др.
  • 14:00
    "Кейти Форд: Мама сама в къщи" (премиера) - романтичен филм с уч. на Гезине Цукровски, Оливер Момсен, Чарлз Брауер, Емилия Бернсдорф и др.
  • 16:00
    "Добрата вещица" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10, 2 епизода
  • 11:00
    "Атака срещу Еър Форс Едно" - екшън с уч. на Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др., I част
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Пастирът" - екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Скот Адкинс, Стивън Лорд, Гари Макдоналд, Натали Роб, Майлс Андерсън и др. /п/
Пълна програма
  • 10:30
    Как се прави...: Металотърсач
  • 11:00
    Последните тайни на Худини: Погребан жив
  • 12:00
    Забравени в гаража: Съкровищата на бездомника
  • 12:30
    Забравени в гаража: В рая на Харли
Пълна програма
  • 10:38
    Най-странните истории за извънземни на всички времена: Извънземни са завзели Шотландия?
  • 11:26
    Как се прави...: Хайвер/Колектор/Кожени екипи за мотоциклетисти/ Лопати и кирки
  • 11:50
    Как се прави...: Восъчни фигури/Навеси/Крекери/Халби за бира
  • 12:14
    Как се прави...: Копче за ръкавели/Боровинков пудинг/Автомобилно табло/Керамични съдове
Пълна програма
  • 10:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 11:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 11:30
    Сок от буболечки: Приключения в лагера
  • 12:00
    Търсенето На Немо
Пълна програма
  • 10:30
    "Ужасна история"
  • 11:00
    "Ужасна история"
  • 11:30
    "Уголемена наука"
  • 11:50
    "За играчките"
Пълна програма
  • 10:20
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:45
    Ърки Пърки - анимационен сериал
  • 11:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:30
    Хари в царството на динозаврите - аним. сериал
Пълна програма
  • 09:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 13:00
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 13:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 10:30
    Формула Е: Състезание в Берн
  • 11:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, първо състезание
  • 11:50
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, суперпол състезание, директно
  • 12:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, първо състезание
Пълна програма
  • 10:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, шести ден
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап
  • 13:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, шести ден
Пълна програма
  • 10:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 6
  • 11:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 7
  • 12:10
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 8
  • 12:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 9
Пълна програма
  • 10:20
    Strongman Champions League
  • 11:10
    Pro Bull Riders
  • 12:00
    Selfmade
  • 12:25
    Selfmade
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 10:20
    Щастлив живот в малка къща (Series 4): Къщичка на мечтите за майстора на ями за печене (Episode 13)
  • 10:45
    Щастлив живот в малка къща (Series 4): Малка каубойска къща (Episode 14)
  • 11:10
    Караваните на звездите (Series 1): Зак Браун и Кели Пиклър (Episode 1)
  • 11:35
    Караваните на звездите (Series 1): Караваните на звездите 2 (Episode 2)
Пълна програма
  • 10:30
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 1
  • 10:55
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 2
  • 11:25
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 3
  • 11:55
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 09:20
    Шерлок - втори сезон, еп. 3
  • 11:15
    Бул - първи сезон, еп. 2
  • 12:15
    Бул - първи сезон, еп. 3
  • 13:10
    "Агата Рейзин" - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 10:10
    "Университет за таласъми", анимация, САЩ, 2013; реж. Дан Сканлън, [0+]
  • 11:50
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Тор Фройдентал, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Дъглас Смит, [12+]
  • 13:35
    "Дафни и Велма", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Сузи Юнеси, със Сара Джефри, Сара Гилман, Ванеса Марано, Кортни Диц, Стивън Ръфин, [7+]
  • 14:50
    "Феноменалните 2", анимация, САЩ, 2018; реж. Брад Бърд, [7+]
Пълна програма
  • 10:00
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 2
  • 11:00
    Мистерията на катакомбите
  • 12:05
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 11
  • 12:40
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
  • 10:55
    Американски антиквари: Коли за милиони
  • 11:50
    Изгубеното злато на Втората световна война: Епизод 7
  • 12:50
    Речни ловци: Назад в миналото
Пълна програма
  • 10:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 11:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон, 29 еп.
  • 12:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 13:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 10:00
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:00
    "Робоколата Поли"
  • 11:15
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:20
    "Паленца"
Пълна програма
  • 10:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов- /п/
  • 11:45
    "Букмейкър - коментари и анализи"
  • 12:00
    Топ шоп
  • 12:15
    "Парламентът на фокус" -/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 09:40
    "Младите мускетари" - игрален филм с Хю Данси, Сара Джейнн Потс.
  • 11:15
    "Любовта смърди" - комедия с Френч Стюарт, Бриджит Уилсън - Сампрас.
  • 12:45
    "Човек на града" - комедия с Бен Афлек, Ребека Ромейн.
  • 14:20
    "Виновният" - криминален / трилър с Бил Пулман, Девън Сава.
Пълна програма
  • 10:00
    Класация Евро Топ
  • 12:00
    MTV Ънплъгд
  • 13:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 14:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Isle Of MTV: Malta 2018 Highlights
  • 12:45
    Clean Bandit: MTV Crashes Plymouth
  • 13:05
    Jess Glynne: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 09:45
    Вулканите: Двойно разрушение
  • 10:50
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 3
  • 11:55
    Осиротели обитатели на дивата природа, сезон 1, еп. 2
  • 12:55
    Спасяването на Сърга, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 6
  • 11:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 4
  • 12:00
    Кралят, който заблуди Хитлер, еп. 1
  • 13:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 4
Пълна програма
  • 10:40
    Върховни животни, еп. 6
  • 11:25
    Южна Африка: Люлка на убийци, еп. 1
  • 12:15
    Кралицата на преследването, еп. 1
  • 13:00
    Диви ловци, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Анже - Лион, мач от френската Лига 1 /п/
  • 14:00
    Футбол: Монако - Дижон, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:10
    Премиера. Жанна Бадоева в новия проект за пътешествия "Животът на другите"
  • 11:10
    "Гледахте ли видеото?"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Гледахте ли видеото?"
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 11:00
    "Промо" - новите хитове
  • 11:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 11:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 10:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 11:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 12:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 10:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 11:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 11:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 10:00
    Екстремни спортове
  • 12:00
    Клубни истории
  • 13:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
  • 14:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 09:00
    "Хуморина"
  • 10:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 12:30
    Концерт
  • 14:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 06:35
    "Военни престъпления" - криминален сериал
  • 11:20
    "Най-забавните комедийни клопки в света" - комедийно шоу
  • 13:20
    "Моята среща "на сляпо" - комедия, ФРГ, 2017
  • 15:35
    "Спешна пратка: Premium Rush" - екшън трилър, U, 2012
Пълна програма
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / на живо/
  • 14:00
    Разбулване - /повторение/
Пълна програма
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
Пълна програма
  • 10:00
    60 минути - предаване на Телемедиа
  • 11:00
    Туристически маршрути с "Незабравка" - документална поредица
  • 11:30
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
Пълна програма
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 4
  • 12:00
    Да спасим хотела: Клактън он Сий
  • 13:00
    Кралят на тортите: Старания, нерви и първи рожден ден
  • 13:30
    Кралят на тортите: Сили Сюс и изненада!
Пълна програма
  • 10:30
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 11:30
    Балкан фолк
  • 12:00
    Писмо до Жеравна
Пълна програма
  • 10:30
    Търсене на дом по света (Series 89): Дом в Амстердам, Нидерландия (Episode 4)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 89): Преместване в Сидни (Episode 1)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 89): На различни мнения по отношение на дизайна в Дъблин (Episode 6)
  • 12:00
    Спасители на имущество (Series 7): Магазин за хранителни стоки Park-N-Shop (Episode 12)
Пълна програма
  • 10:30
    Търсене на дом по света (Series 89): Дом в Амстердам, Нидерландия (Episode 4)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 89): Преместване в Сидни (Episode 1)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 89): На различни мнения по отношение на дизайна в Дъблин (Episode 6)
  • 12:00
    Спасители на имущество (Series 7): Магазин за хранителни стоки Park-N-Shop (Episode 12)
Пълна програма
  • 09:15
    Ейс Вентура: Повикът на природата, САЩ, приключенски/комедия/криминален, 1995
  • 10:50
    Любимците на Америка, САЩ, комедия/романтичен, 2001
  • 12:30
    Горили в мъглата, САЩ, биографичен/драма, 1988
  • 14:35
    Горещо кънтри, САЩ, драма/музикален, 2010
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    От любов към храната с приятели - кулинарно предаване, еп. 2
  • 11:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 8
  • 11:30
    Нина Бабич: Моята френска пекарна, еп. 14
  • 12:00
    Моята Шри Ланка с Питър Курувита, еп. 7
Пълна програма
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 10:37
    Клечко попада в приключение Приключенски, Комедия, Семеен 2010
  • 11:56
    Принцът и Просякът Драма 2005
  • 13:31
    Обнадеждени Драма 2015
  • 15:01
    Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
Пълна програма
  • 10:10
    Кости - трети сезон, еп. 10
  • 11:05
    911 - първи сезон, еп. 12
  • 12:05
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 3
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:30
    GUCCI STORY
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 11:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:30
    "Лов на неизрядни платци" - 1, 2, 3 и 4 еп.
  • 11:10
    "На косъм" - 10 и 11 еп.
  • 12:00
    "Уличен патрул" - 2 еп.
  • 12:50
    "Безпарични и известни" - 9 еп.
Пълна програма
  • 10:35
    "Кариера"
  • 11:00
    Новини
  • 11:25
    Времето
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    В поисках лосося
  • 11:00
    Прибалтийский лосось
  • 11:25
    Подводная жизнь дельты Волги
  • 11:55
    Рыболовные путешествия
Пълна програма
  • 10:20
    "Това познато чувство" - романтична комедия с уч. на Бет Мидлър, Гейл О'Грейди, Пола Маршал, Денис Фарина и др. /п/
  • 12:30
    "Мултиплициране" - комедия с уч. на Майкъл Кийтън, Анди Макдауъл, Харис Юлин, Юджийн Леви и др.
  • 15:00
    "Реална опасност" - екшън с уч. на Харисън Форд, Уилям Дефо, Ан Арчър, Джеймс Ърл Джоунс, Бенджамин Брат, Жоаким де Алмейда, Мигел Сандовал , Тора Бърч и др. /п/
  • 18:00
    "Уил и Грейс" - сериал, сезон 2, 2 епизода
Пълна програма
  • 10:00
    Animal Cops Phoenix: A Voice for the Victim
  • 10:45
    Finding Bigfoot: Peeping Bigfoot
  • 11:30
    Finding Bigfoot: Canadian Bigfoot, Eh?
  • 12:15
    Finding Bigfoot: Baby Bigfoot
Пълна програма
  • 10:25
    Плажни хапки с Кейти Лий (Series 1): Похапване в плажния бар (Episode 5)
  • 10:50
    Джада вкъщи (Series 6): Лесни италиански ястия (Episode 12)
  • 11:15
    Джада вкъщи (Series 6): Лакомства за настолни игри (Episode 13)
  • 11:40
    Кухнята (Series 8): Зимно бягство (Episode 10)
Пълна програма
  • 10:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:20
    Къщата на Шумникови
  • 11:55
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 10:30
    Формула Е: Състезание в Берн
  • 11:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, първо състезание
  • 11:50
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, суперпол състезание, директно
  • 12:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, първо състезание
Пълна програма
  • 10:10
    "Университет за таласъми", анимация, САЩ, 2013; реж. Дан Сканлън, [0+]
  • 11:50
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Тор Фройдентал, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Дъглас Смит, [12+]
  • 13:35
    "Дафни и Велма", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Сузи Юнеси, със Сара Джефри, Сара Гилман, Ванеса Марано, Кортни Диц, Стивън Ръфин, [7+]
  • 14:50
    "Феноменалните 2", анимация, САЩ, 2018; реж. Брад Бърд, [7+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 10:30
    Fancy Nancy Clancy
  • 10:45
    Fancy Nancy Clancy
  • 11:00
    Elena Of Avalor
  • 11:30
    Sofia The First
Пълна програма
  • 10:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:20
    Къщата на Шумникови
  • 11:55
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 10:40
    Убийствата сами ме избраха: Ефектът на доминото
  • 11:35
    Убийствата сами ме избраха: Моето първо убийство
  • 12:30
    Смъртоносни връзки: Хищник или плячка
  • 13:25
    Мрежа от лъжи: Рестартиране
Пълна програма
  • 10:25
    The Burning Issue: Tennis
  • 10:50
    Football Stars: Eder Lopes
  • 11:20
    Fight Stars: Tyson Fury
  • 11:45
    Sport Stars Uncovered: Maria Sharapova
Пълна програма
  • 10:30
    Elite Tactical Unit
  • 11:15
    Wardens
  • 12:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 12:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
  • 10:55
    Американски антиквари: Коли за милиони
  • 11:50
    Изгубеното злато на Втората световна война: Епизод 7
  • 12:50
    Речни ловци: Назад в миналото
Пълна програма
  • 10:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 4
  • 11:00
    Кралят, който заблуди Хитлер, еп. 1
  • 12:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 4
  • 13:00
    Морски вълци, еп. 9
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Хотел Елеон" - сериал, с.2 еп.16
Пълна програма
  • 10:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
  • 11:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2015
Пълна програма
  • 10:30
    Ловец на убийства: Куршум с моето име
  • 11:25
    Ловец на убийства: Разбит
  • 12:20
    Ловец на убийства: Оправдано
  • 13:15
    Ловец на убийства: Лоша луна
Пълна програма
  • 09:45
    Ерусалима
  • 12:00
    Сблъсъци
  • 14:10
    Наемен убиец
  • 16:00
    Трафик
Пълна програма
  • 10:15
    Жанна Бадоева в проекте-путешествии "Жизнь других" (12+)
  • 11:10
    "Видели видео?" (6+)
  • 12:00
    Новости (с субтитрами)
  • 12:15
    "Видели видео?" (6+)
Пълна програма
  • 10:00
    Израиль за неделю
  • 11:30
    Х/ф "Женский день"
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 2 с
Пълна програма
  • 10:20
    Сто к одному
  • 11:00
    Вести
  • 11:20
    Утренняя почта
  • 11:50
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
Пълна програма
  • 10:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Stand Up Express
  • 11:15
    Ridiculousness
  • 11:40
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 10:35
    Tall Hitchhiker's Juicy Pussy (18+)
  • 10:59
    Driving Dick (18+)
  • 11:22
    No Wanking! (18+)
  • 11:42
    Misha Cross Gets A Massive Facial (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Жирона - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 15:30
    Пряко: Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам - финал (WTA Premier)
  • 17:30
    Пряко: Тенис: Mallorka Open, Майорка - финал (WTA International)
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 23:50
    Kunlun Combat Professional League (KCPL), Tongling, China, 23.06.2019
Пълна програма
  • 10:30
    Firsthand
  • 11:00
    World of X Games 2016
  • 11:30
    World of X Games 2016
  • 12:00
    The Search
Пълна програма
  • 10:25
    Дивото Борнео (Series 1): Пътят към свободата (Episode 7)
  • 10:45
    Дивото Борнео (Series 1): Напред към върха (Episode 8)
  • 11:10
    Дивата природа с Крис Хъмфри (Series 1): 111 (Episode 11)
  • 11:35
    Дивата природа с Крис Хъмфри (Series 1): 112 (Episode 12)
Пълна програма
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    " На този ден..." - ТВ1 припомня лица, събития и дати
  • 11:30
    "Музикална академия"
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
Пълна програма
  • 09:30
    Fazil Say and the Orchestre de Paris at the Paris Philharmonie - Paris Mezzo Festival
  • 11:25
    John Eliot Gardiner and the London Symphony Orchestra: Mendelssohn
  • 13:05
    InterMezzo
  • 13:30
    Liniker e os Caramelows - Banlieues Bleues
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Септември - ЦСКА, мач от Първа професионална лига /п/
  • 12:00
    "Сезонът на Славия", обзорно предаване /п/
  • 13:00
    Футбол: Лудогорец - Карабах, международен приятелски мач /п/
  • 15:00
    Футбол: Берое - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Mallorka Open, Майорка - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 15:30
    Пряко: Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам - финал (WTA Premier)
  • 17:30
    Пряко: Тенис: Mallorka Open, Майорка - финал (WTA International)
Пълна програма
  • 10:00
    Разширен обзор на сезона в английската Висша лига (2018-19) /п/
  • 12:00
    "Сто във Висшата лига", предаване за английски футбол (2019), 3-ти епизод /п/
  • 12:30
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Франция /п/
  • 13:30
    Студио "Формула 1" /п/
Пълна програма
  • 10:40
    Убийствата сами ме избраха: Ефектът на доминото
  • 11:35
    Убийствата сами ме избраха: Моето първо убийство
  • 12:30
    Смъртоносни връзки: Хищник или плячка
  • 13:25
    Мрежа от лъжи: Рестартиране
Пълна програма
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 09:50
    "Операция Казино", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Андрю Джей Коен, с Уил Феръл, Ейми Поулър, Джейсън Манцукас, Ник Крол, Алисън Толман, [15+]
  • 11:20
    "Най-великият шоумен", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Грейси, с Хю Джакман, Мишел Уилямс, Зак Ефрън, Зендая, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 13:05
    "Рио 2", анимация, САЩ, 2014; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 14:45
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
Пълна програма
  • 10:35
    "Денят на влюбените", романтична комедия, САЩ, 2010; реж. Гари Маршал, с Джулия Робъртс, Аштън Къчър, Дженифър Гарнър, Патрик Демпси, Брадли Купър, [12+]
  • 12:40
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Арлийн Санфорд, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк , [12+]
  • 13:25
    "Анджи Трайбека ІV, 1 еп.", криминална комедия, САЩ, 2018; реж. Айра Ънгерлайдър, с Рашида Джоунс, Джер Бърнс, Андре Вермюлен, Дион Коул, Хейс МакАртър, [12+]
  • 13:45
    "Съвременно семейство X, 19 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Фред Савидж, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    В сърцето на Родопите: село Петково (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Юртата на древните българи (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 10:30
    Кафенето на Масленка
  • 11:05
    Кафенето на Масленка
  • 11:30
    Кафенето на Масленка
  • 11:55
    Кафенето на Масленка
Пълна програма
  • 10:10
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 8, Канада, 2017
  • 10:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 9, Канада, 2017
  • 11:35
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 10, Канада, 2017
  • 12:15
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 11, Канада, 2017
Пълна програма
  • 09:50
    Синът Романтичен Холандия 2011
  • 12:05
    Семейство Орхейм Драма, Тийнейджърски Норвегия 2012
  • 13:45
    Наръчник за майки и дъщери Романтичен Франция 2002
  • 15:15
    Лили Давид Комедия Франция 2012
Пълна програма
  • 09:20
    Куче-ченге Приключенски, Семеен САЩ 2008
  • 10:50
    Малиново вълшебство Комедия, Драма, Семеен САЩ 2010
  • 12:10
    Нотите на любовта Драма Канада 2007
  • 13:40
    Кристалната река Драма САЩ 2008
Пълна програма
  • 10:10
    Островът на шепотите Приключенски, Семеен САЩ 2008
  • 11:30
    Ограбеният крадец Екшън, Комедия Хонконг 2006
  • 13:35
    Писмописецът Семеен САЩ 2011
  • 15:00
    Когато се намеси любовта мy Романтичен, Комедия Франция 2010
Пълна програма
  • 10:30
    Close Up
  • 11:00
    Acceptable Risk
  • 12:00
    Dumbstruck
  • 13:30
    Art Of The Prank
Пълна програма
  • 09:00
    Live Vans Pro Park
  • 13:00
    Live Recap Vans Pro Park Series 2018
  • 14:30
    Live Recap Vans Pro Park Series 2018
  • 19:00
    Live Recap Vans Pro Park Series 2018
Пълна програма
  • 10:00
    Ролан Гарос 2019 обзор
  • 10:55
    Картинг: 12-часово състезание за издържливост пряко предаване от Хасково
  • 11:30
    Европейски игри Минск 2019: Стрелба, въздушен пистолет /мъже/ - финал пряко предаване
  • 12:05
    Картинг: 12-часово състезание за издържливост пряко предаване от Хасково
Пълна програма
  • 10:00
    Библиотеката
  • 11:00
    Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    # Европа
Пълна програма
  • 10:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Полша - Сърбия
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019 Втори полуфинален мач
  • 14:00
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за Голямата награда на Каталуния
  • 15:30
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019 Финал
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Хале Първи полуфинален мач
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Хале Втори полуфинален мач
  • 14:00
    Тенис: ATP 500 Хале Финал
  • 16:30
    Лека атлетика: Диамантена лига Турнир в Рабат
Пълна програма
  • 09:50
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Лацио
  • 11:40
    Футбол: Италианска Серия А Наполи - Сасуоло
  • 13:30
    Голф: Европейски тур BMW International Open
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Ювентус
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига "Досиетата на Ла Лига"
  • 11:00
    Футбол: Талантите на Ла Лига - момичета Първи полуфинал
  • 12:00
    Футбол: Талантите на Ла Лига - момичета Втори полуфинал
  • 12:30
    Футбол: Барса ТВ "Жулиано Белети" , документален филм
Пълна програма
  • 10:00
    "Шевица" - фолклорно предаване
  • 11:00
    "Професия Турист" (п)
  • 11:30
    "Лява политика" с водещ Александър Симов (п)
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    "ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА"
  • 11:05
    "ЧУДО ТЕХНИКИ"
  • 12:00
    "ДАЧНЫЙ ОТВЕТ"
  • 13:05
    "НАШПОТРЕБНАДЗОР"
Пълна програма

Сериали

Viasat History 10:45
Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 3
e-kids 11:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Fox Life 10:55
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 2
AXN Black 11:00
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 11:00
Автомобилизъм: GT състезание за издръжливост, 1000 км на Сузука, директно
Eurosport 11:30
Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
Eurosport HD 11:30
Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
MAX Sport 4 11:30
Футбол: Копа Либертадорес Ривър Плейт - Серо Портеньо, първи четвъртфинал за Копа Либертадорес
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Витоша, мач от efbet Лига /п/

Всички предавания

Филми

AXN Black 11:00
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013
TV1000 11:00
Горили в мъглата, САЩ, биографичен/драма, 1988
TVT 11:00
Белинташ (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Diema 11:00
"Приключението "Посейдон" - приключенски екшън с уч. на Адам Болдуин, Браян Браун, Рутгер Хауер, Стив Гутенберг, C. Томас Хауъл, Питър Уелър, Клайв Мантъл, Алекс Кингстън и др., II част /п/
Film Plus 11:00
"Новите отбори в Ла Лига" - документален филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}