ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:45
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
  • 10:45
    Капри тв филм /5 епизод/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.34
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 3
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 10:30
    Изгряващо слънце - сериал, семеен
  • 11:30
    Да нарисуваш престъпление - сериал, криминален
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 09:20
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 10:20
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 20, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:20
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 12:20
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 09:55
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 10:25
    Ключови етапи
  • 10:55
    Път свободен
  • 11:10
    Единичен тест
Пълна програма
  • 09:10
    Интервю
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Неделник с Волен Сидеров", първа част (п)
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:20
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:45
    Библиотеката /избрано/
  • 10:45
    Натисни F1 /избрано/п/
  • 11:00
    Знание.БГ /избрано/ /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 11:30
    Домът на вярата /избрано/ документална поредица /БНТ 2 София/п/
Пълна програма
  • 09:55
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 10:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:36
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:57
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.8
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.15
  • 11:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.16
  • 12:00
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.19
Пълна програма
  • 09:15
    "Директно от Комптън" - музикален, биографичен, драма (САЩ, 2015), режисьор Ф. Гари Грей, в ролите: О`Шей Джаксън мл., Кори Хокинс, Джейсън Мичъл, Нийл Браун мл., Алдис Ходж, Марлон Йейтс мл., Кара Патерсън, Алекзандра Шип, Пол Джиамати и др.
  • 12:15
    Телепазар
  • 12:30
    "Седем часа разлика" - сериал с.2 еп.16, 17
  • 14:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу (2018)
  • 10:00
    "Лъжовна съпруга" - комедия, романтичен (САЩ, 1992), режисьор Франк Оз, в ролите: Стив Мартин, Голди Хоун, Дейна Делейни, Джули Харис, Питър Макникъл и др.
  • 12:00
    "Приятели" - сериал
  • 13:00
    "Кухня" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал
  • 10:00
    "Кой кой е" - сериал, еп.13
  • 11:00
    "Любов на инат" - сериал
  • 12:00
    "Не ме оставяй" - сериал, еп.106
Пълна програма
  • 09:40
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 10:05
    Новите Шантави Рисунки
  • 10:10
    Новите Шантави Рисунки
  • 10:15
    Новите Шантави Рисунки
Пълна програма
  • 09:15
    "Дани Роуз от Бродуей", комедия, САЩ, 1984; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Миа Фароу, Ник Аполо Форте, Санди Барън, Корбет Моника, [12+]
  • 10:45
    "Човекът, който уби Хитлер, а после и Голямата стъпка", приключенска драма, САЩ, 2017; реж. Робърт Д. Кржиковски, със Сам Елиът, Ейдън Търнър, Кейтлин Фицджералд, Рон Ливингстън, Лари Милър, [15+]
  • 12:25
    "Не оставяй и следа", драма, САЩ, 2018; реж. Дебра Граник, с Бен Фостър, Томасин Макензи, Джеф Кобър, Дейл Дики, Дейна Миликан, [12+]
  • 14:15
    "Параграф 22 (1970)", военна комедийна драма, САЩ, 1970; реж. Майк Никълс, с Алън Аркин, Мартин Болсъм, Ричард Бенджамин, Арт Гарфънкъл, Джак Гилфорд, [15+]
Пълна програма
  • 09:25
    "Процесът срещу Морант", военна драма, Австралия, 1980; реж. Брус Бересфорд, с Едуард Удуърд, Джак Томпсън, Джон Уотърс, Брайън Браун, Чарлз Тингуел, [12+]
  • 11:15
    "Любов след любовта", драма, САЩ, 2017; реж. Ръсел Харбо, с Анди МакДауъл, Крис О’Дауд, Джеймс Адомиан, Джулиет Райлънс, Гарет Уилямс, [15+]
  • 12:50
    "Пеперуди", комедийна драма, Турция, 2018; реж. Толга Карачелик, с Толга Текин, Барту Кючюкчаглаян, Тугче Алтур, Серкан Кескин, Хакан Карсак, [12+]
  • 14:50
    "Хенри Смешника", комедия, САЩ, 2016; реж. Грегъри Виенс, с Хенри Филипс, Тиг Нотаро, Дж. К. Симънс, Сара Силвърман, Джим Джефрийс, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    TBD
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
  • 11:00
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 12:00
    "Мистична любов" - сериал /п/
  • 13:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 09:10
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 2 /п/
  • 10:00
    "Морски тюлени" - сериал, сезон 1 /п/
  • 11:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 1 /п/
  • 12:00
    "Транспортер" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 09:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Бирмингам
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Бирмингам
  • 10:30
    Забравени в гаража: Западен Съсекс
  • 11:00
    Ловци на трофеи: Епизод 1
Пълна програма
  • 09:50
    Как са го направили?: Шафран/Заледени пътища/Шелби
  • 10:14
    Как се прави...: Почистване на лула/Синьо сирене/Умни електромери/Телескопи
  • 10:38
    Как функционира Вселената?: В търсене на нова Земя
  • 11:26
    Най-странните истории за извънземни на всички времена: Извънземни са завзели Шотландия?
Пълна програма
  • 09:30
    Късмет, Чарли
  • 10:00
    Късмет, Чарли
  • 10:30
    Късмет, Чарли
  • 11:00
    Късмет, Чарли
Пълна програма
  • 09:55
    "За играчките"
  • 10:05
    "Сиеста З"
  • 10:15
    "Сиеста З"
  • 10:30
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 10:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:10
    Плодчетата - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    Истинска любов - 40 еп. - Сериал
  • 11:15
    Любовен облог - 15 еп. - Сериал
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Окситан, четвърти етап
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, обзор
  • 12:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе
Пълна програма
  • 09:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Германия, клас MXGP, второ състезание
  • 10:00
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано
  • 11:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Германия, клас MX2, второ състезание
  • 12:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Германия, клас MXGP, второ състезание
Пълна програма
  • 09:40
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 5
  • 10:30
    Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 4
  • 11:20
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 8
  • 12:10
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 9
Пълна програма
  • 09:30
    World Of X Games
  • 10:20
    Sports Adventure
  • 10:45
    Sports Adventure
  • 11:10
    Jet Truck
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:55
    Повече свободно пространство (Series 3): Да останем или да си вървим (Episode 4)
  • 10:20
    Мега бърлоги (Series 4): Нощи в червен винил (Episode 9)
  • 10:45
    Мега бърлоги (Series 4): Парти с танци на исторически таван (Episode 10)
  • 11:10
    Джада вкъщи (Series 4): Тетрадката с рецепти на баба Луна: трета глава (Episode 24)
Пълна програма
  • 09:35
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 11
  • 10:00
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 12
  • 10:30
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 12
  • 11:30
    Специализантът - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 09:10
    Глейдс - трети сезон, еп. 4
  • 10:10
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 6
  • 11:05
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 7
  • 12:00
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    "Борг срещу Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 10:45
    "Концерт на Ник Кейв енд "Дъ Бед Сийдс" в Копенхаген", концерт, Великобритания, 2018; реж. Дейвид Барнард, с Ник Кейв енд "Дъ Бед Сийдс", [12+]
  • 12:20
    "Мисията невъзможна: Разпад", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 14:45
    "Свидетелят по обвинението, първа част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
Пълна програма
  • 09:20
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 4
  • 10:15
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 1
  • 11:15
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 2
  • 12:15
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Назад към Средновековието
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Кори, аз съм баща ти
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Ще откажа тази пура
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Здравей и довиждане
Пълна програма
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 38 еп. /п/
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 98 еп. /п/
Пълна програма
  • 09:55
    "Робоколата Поли"
  • 10:00
    "Томас и приятели"
  • 10:25
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 10:45
    "Робоколата Поли"
Пълна програма
  • 09:45
    Телемаркет
  • 10:00
    НОВИНИ
  • 10:15
    "Икономика и бизнес" /п/
  • 11:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:35
    "У дома за празника" - комедия / драма с Холи Хънтър, Ан Банкрофт.
  • 10:15
    "Взвод" - военен филмов епос с Чарли Шийн, Том Беринджър.
  • 12:10
    "Роб Рой" - драма / екшън с Лиам Нийсън, Джесика Ланг.
  • 14:25
    "Ще танцуваме ли?" - игрален филм с Ричард Гиър, Дженижър Лопес.
Пълна програма
  • 09:30
    Пич, оправи ми колата
  • 10:00
    MTV ънпългд: "Бифи Клайро"
  • 11:00
    Класация Евро Топ
  • 13:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 12:45
    Dua Lipa: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 09:35
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 3
  • 10:40
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 1
  • 11:35
    Осиротели обитатели на дивата природа, сезон 1, еп. 2
  • 12:40
    Живот: Първи стъпки, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 09:00
    Летището в Дубай, еп. 8
  • 10:00
    Морски вълци, еп. 9
  • 11:00
    Космос, еп. 1
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 8
Пълна програма
  • 09:50
    Юконски ветеринар, еп. 5
  • 10:40
    Игра на лъвове, еп. 1
  • 11:25
    Градинарите на рая, еп. 1
  • 12:15
    Гадни животни, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Милуол - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Барселона, пети финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Днес е 17 юни. Денят започва"
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    "Живей здравословно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 11:00
    "Промо" - новите хитове
  • 11:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 09:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 10:00
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 10:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 10:40
    "Добра среща" - любими песни
Пълна програма
  • 09:40
    "Звездите на България" - любими песни
  • 10:00
    "Промо" - новите хитове
  • 10:10
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 10:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:00
    Стронгмен Шампионска Лига
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 11:00
    Звездни отбори
  • 12:00
    УЕФА Лига Европа: Марсилия - Айнтрахт Франфуркт
Пълна програма
  • 07:35
    Игрален филм
  • 11:00
    "Бялото студио"
  • 11:40
    "Романтиката на романса"
  • 12:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма
  • 08:20
    Спящата красавица - детски филм
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Исторически календар
  • 11:00
    Туристически маршрути с 'Незабравка' - документална поредица
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 2
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Стивън и Джъстин, втора част
  • 12:00
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Епизод 1
  • 13:00
    Кралят на кухнята: Шоколад
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 10:00
    WWF - Отглеждане на млади гори в Странджа
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Заведи ме на училище
Пълна програма
  • 09:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): По стъпките на Луис и Кларк (Episode 1)
  • 10:00
    Преобразяване на RV каравани (Series 1): Малка каравана, голяма сбирка! (Episode 10)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Някой ден в Сейнт Джон (Episode 12)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Вино или плаж в Южна Африка (Episode 13)
Пълна програма
  • 09:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): По стъпките на Луис и Кларк (Episode 1)
  • 10:00
    Преобразяване на RV каравани (Series 1): Малка каравана, голяма сбирка! (Episode 10)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Някой ден в Сейнт Джон (Episode 12)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Вино или плаж в Южна Африка (Episode 13)
Пълна програма
  • 09:40
    Завръщането на Поли, САЩ, комедия/романтичен, 2004
  • 11:10
    В какво се превръщат мечтите, САЩ, фентъзи/романтичен, 1998
  • 13:00
    Капитан Корели, САЩ, драма/романтичен/за войната, 2001
  • 15:05
    Бели мадами, САЩ, комедия/криминален, 2004
Пълна програма
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:05
    "Моята кухня е най-добрата - Нова Зеландия" - кулинарно предаване, еп. 16
  • 10:00
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 19
  • 10:30
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 20
  • 11:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:34
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 11:09
    Комета Комедия, Драма, Романтичен 2014
  • 12:39
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 14:15
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
Пълна програма
  • 09:50
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 7
  • 10:15
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 8
  • 10:45
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 12
  • 11:40
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 09:55
    FASHION WEEK
  • 10:00
    TIM WALKER STORY
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    TIM WALKER STORY
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Бърз отклик" - 7 и 8 еп.
  • 10:45
    "Дог и Бет: на лов" - 16 еп.
  • 11:35
    "На косъм" - 13 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 211 и 212 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 09:55
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 10:25
    Нахлыст на разных широтах
  • 10:55
    Рыбалка без границ
  • 11:25
    Дело вкуса
Пълна програма
  • 09:00
    "МХП: Маймунски Х-тремни постижения" - семейна комедия с уч. на Роби Бенсън, Девин Дъглас Друвиц, Тревър Райт, Ян Баг, Гуинит Уолш, Никол МакКий и др.
  • 11:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 4
  • 12:00
    "Неугасваща любов" - романтичен филм с уч. на Елиза Донован, Брад Роу, Джон Шнайдър, Фред Уилърд, Том Скерит и др. /п/
  • 14:00
    "Принцът на приливите" - романтична драма с уч. Ник Нолти, Барбра Стрейзанд, Блайт Данър, Кейт Нелигън, Йерун Крабе, Мелинда Дилън, Джордж Карлин и др. /п/
Пълна програма
  • 09:40
    Cake Boss: We Will Survive
  • 10:00
    Finding Bigfoot: South Jersey Sasquatch
  • 10:45
    Deadliest Catch: Mohawks & Madness, Goodness & Gladness
  • 11:30
    Extreme Engineering: Panama Canal
Пълна програма
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Сандвичи и подправки (Episode 8)
  • 10:00
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Вечеря за винопроизводителя (Episode 18)
  • 10:25
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Вечеря за жътва (Episode 19)
  • 10:50
    Подставени клиенти (Series 11): Вандали на строежа (Episode 8)
Пълна програма
  • 09:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 10:15
    Геймърки
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Окситан, четвърти етап
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, обзор
  • 12:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе
Пълна програма
  • 09:00
    "Борг срещу Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 10:45
    "Концерт на Ник Кейв енд "Дъ Бед Сийдс" в Копенхаген", концерт, Великобритания, 2018; реж. Дейвид Барнард, с Ник Кейв енд "Дъ Бед Сийдс", [12+]
  • 12:20
    "Мисията невъзможна: Разпад", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 14:45
    "Свидетелят по обвинението, първа част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 09:45
    Fancy Nancy Clancy
  • 10:00
    Sofia The First
  • 10:30
    Elena Of Avalor
  • 11:00
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 09:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 10:15
    Геймърки
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 08:50
    Да разкриеш убийство: Тайните на реката
  • 10:40
    Изчезнали: Отдавна изгубена любов
  • 11:35
    Новодошлият не оцеля: Пътят към ада
  • 12:30
    Новодошлият не оцеля: Вече не си в Канзас
Пълна програма
  • 09:55
    Clubland: Chelsea vs Arsenal
  • 10:25
    The Burning Issue: Football
  • 10:50
    Football Stars: Luis Figo
  • 11:20
    Fight Stars: Bibiano Fernandes
Пълна програма
  • 09:45
    Legends of Rod & Reel
  • 10:05
    Legends of Rod & Reel
  • 10:30
    Hookin' Up With Mariko Izumi
  • 10:50
    Hookin' Up With Mariko Izumi
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Назад към Средновековието
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Кори, аз съм баща ти
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Ще откажа тази пура
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Здравей и довиждане
Пълна програма
  • 09:00
    Морски вълци, еп. 9
  • 10:00
    Космос, еп. 1
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 8
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 9
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.34
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2010
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 15, драма, мистерия, Турция, 2014
Пълна програма
  • 09:35
    Ловец на убийства: Кръв по релсите
  • 10:30
    Часовете преди убийство: Откачен и смъртоносен
  • 11:25
    Отдел Убийства: Атланта: тъмното стълбище
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Питър Тобин
Пълна програма
  • 08:30
    Алфа мъжкар
  • 10:30
    Беоулф
  • 12:25
    От 5 до 7
  • 14:20
    Всички хубави неща
Пълна програма
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 11:40
    Израиль за неделю
Пълна програма
  • 05:00
    Далекие близкие
Пълна програма
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
Пълна програма
  • 09:46
    The Headshot (18+)
  • 10:11
    Sexy Model Licks Her First Pussy (18+)
  • 10:34
    Confessions Of A Buttaholic (18+)
  • 10:56
    Wild Forest Fucking (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Реал /М/ - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 11:00
    "Шампионите на Ла Лига: Сезонът на Барселона" - документален филм
  • 12:00
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 16:00
    Футбол: Барселона - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:30
    The 808
  • 10:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 10:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 11:00
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 09:40
    Градът на бялата мечка (Series 2): 202 (Episode 2)
  • 10:35
    Дивото Борнео (Series 1): Проект "Акула" (Episode 5)
  • 11:05
    Дивите Филипини с Найджъл Марвин (Series 1): Палаван: Последната граница (Episode 2)
  • 11:55
    Вулканични одисеи (Series 2): На пътя на вулкана (Хавай/Индонезия) (Episode 5)
Пълна програма
  • 09:30
    Документален филм
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
Пълна програма
  • 09:40
    Lied Ballet by Thomas Lebrun - Maison de la Danse of Lyon
  • 10:55
    Thomas Lebrun 'Lied Ballet'
  • 11:25
    Avant toutes disparitions - Thomas Lebrun
  • 12:55
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Монтана - Царско село, мач от Втора професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Карабах, международен приятелски мач /п/
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 24-и епизод /п/
  • 13:00
    Футбол: Верея - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Реал /М/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    Футбол: Валядолид - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 15:45
    Тенис: Mallorka Open, Майорка - полуфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Кардиф Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Евертън - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    Студио "Формула 1" /п/
  • 12:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Франция /п/
Пълна програма
  • 08:50
    Да разкриеш убийство: Тайните на реката
  • 10:40
    Изчезнали: Отдавна изгубена любов
  • 11:35
    Новодошлият не оцеля: Пътят към ада
  • 12:30
    Новодошлият не оцеля: Вече не си в Канзас
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 09:50
    "Бикът Фердинанд", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 11:35
    "Как да преуспееш в Америка ІІ, 3 еп. - Пари, власт, частно училище", комедия, САЩ, 2011; реж. Саймън Селан Джоунс, с Брайън Грийнбърг, Виктор Расък, Луис Гузман, Лейк Бел, Скот Мескюди, [12+]
  • 12:05
    "Нюзрум І, 3 еп. - 112-ият конгрес", драма, САЩ, 2012; реж. Грег Мотола, с Джеф Даниълс, Емили Мортимър, Сам Уотърсън, Алисън Пил, Дев Пател, Джон Галахър - младши, Оливиа Мун, [12+]
  • 13:05
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    "Коледа в любов (2018)", романтична комедия, САЩ, 2018; реж. Дон МакБрерти, с Брук Д’Орси, Даниел Лисинг, Мери-Маргарет Хюмс, Каролайна Барчак, Джейми Спилчък, [12+]
  • 10:25
    "На ръба на утрешния ден", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Дъг Лаймън, с Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Ноа Тейлър, [12+]
  • 12:15
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 15 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
  • 12:50
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Курбан под дъба (образователен филм за селски туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Никополис ад Иструм (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 09:55
    Кафенето на Масленка
  • 10:25
    Аби Хачър фъзли хваща
  • 10:55
    Веселата Веси
  • 11:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 09:50
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 7, Канада, военен, 2015
  • 10:30
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 8, Канада, военен, 2015
  • 11:10
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 1, Канада, военен, 2016
  • 11:50
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 2, Канада, военен, 2016
Пълна програма
  • 09:25
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2008
  • 10:45
    Господин Пеликан Семеен Финландия 2001
  • 12:10
    Семейство Орхейм Драма, Тийнейджърски Норвегия 2012
  • 13:50
    Ръцете на Роксана Драма Франция 2012
Пълна програма
  • 09:45
    Ще се омъжиш ли за мен? Комедия САЩ 2008
  • 11:15
    Г-ца Минус Комедия, Семеен, Фентъзи Холандия 2001
  • 12:40
    Ангелите от Ийст Енд Приключенски, Семеен Норвегия 2010
  • 14:00
    Смотанякът Макс Комедия, Семеен Дания 2008
Пълна програма
  • 09:00
    Клара и тайната на мечките Семеен Швейцария 2012
  • 10:35
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
  • 12:05
    Леденият дракон Семеен Швеция 2012
  • 13:20
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
Пълна програма
  • 08:40
    My Revolution
  • 10:00
    Close Up
  • 10:30
    Close Up
  • 11:00
    Poppy Shakespeare
Пълна програма
  • 09:30
    Action Sports World S19
  • 10:30
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 11:30
    Kite Masters 2018
  • 12:00
    Live Recap Burton US Open 2018
Пълна програма
  • 09:25
    Европейски игри Минск 2019: Стрелба, въздушен пистолет /жени/ - финал
  • 10:00
    Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика /ансамбли/, акробатика
  • 13:15
    Извън играта
  • 14:00
    Европейски игри Минск 2019: Стрелба, въздушна пушка /мъже/ - финал пряко предаване
Пълна програма
  • 09:45
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл
  • 10:45
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
  • 11:45
    Натисни F1 /избрано/п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 08:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Германия - България
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Хале Финал
  • 12:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 13:00
    Тенис: ATP 250 Истборн
Пълна програма
  • 08:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Германия - България
  • 10:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Сонома
  • 13:30
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Дарвин
  • 15:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Дарвин
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Болоня - Удинезе
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Парма
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Фрозиноне
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Каляри - Болоня
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Сосиедад - Селта
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Еспаньол
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Леганес
  • 14:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Синсинати - Лос Анджелис Галакси
Пълна програма
  • 09:15
    "България се събужда" (продьлжение)
  • 10:30
    Новини
  • 10:40
    "Безценната перла", сериал, 37 еп. (п)
  • 11:30
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал. "МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД" "Как с неба свалился"
  • 10:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 10:20
    Боевик. "МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ-4" "Забытые", "Курс молодого бойца, "Доставить любой ценой"
  • 13:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

AXN Black 10:00
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
bTV Lady 10:00
"Истинска звезда" - сериал, еп.70, 71
Diema Family 10:00
"Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
AXN 10:10
Скорпион; сезон 3, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2016
Fox Channel 10:10
Необикновените - втори сезон, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 10:00
Футбол: Арда - Черно море, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 10:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 3 10:00
Футбол: Италианска Серия А Парма - Ювентус
MAX Sport 4 10:00
Футбол: Испанска Ла Лига на 90 "Ла Лига на 90: "Алберто Ундиано Майенко"
Nova Sport 10:00
Футбол: Стоук Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/

Всички предавания

Филми

AXN Black 10:00
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
TVT 10:00
Тракийското наследство на Странджа (образователен филм за културно-исторически туризъм)
bTV Comedy 10:00
"История на Пепеляшка" - романтичен, комедия, семеен (САЩ, Канада, 2004), режисьор Марк Росман, в ролите: Хилари Дъф, Чад Майкъл Мъри, Дженифър Кулидж, Дан Бърд, Реджина Кинг и др.
Bulgaria ON AIR 10:00
Светът отгоре - филм
Diema Family 10:00
"Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}