ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:30
    Капри тв филм /20 епизод/
  • 17:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.4 еп.2
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:25
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
  • 17:00
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
  • 16:30
    Последният еничар - исторически сериал
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 16:05
    Иноватори - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Вяра във финансите - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
Пълна програма
  • 16:05
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2010
  • 17:05
    Незабравимо; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 18:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:05
    Определен да оцелее; сезон 1, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 15:35
    Чудовищата на Аляска: Голямата стъпка от централна Аляска
  • 16:30
    Експедициите на Джеф Коруин: Австралия: на лов за прилепи
  • 17:25
    Зоополицаите на Хюстън: Кучкарник в задния двор
  • 18:20
    Нападения на акули 2
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Интервютата на "Неделник"
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Капиталът"
Пълна програма
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard SRB
  • 17:20
    Hit Mix
Пълна програма
  • 16:00
    Най-доброто от... Детски хор на БНР
  • 16:30
    Бърколино детски куклен тв сериал
  • 16:45
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
  • 17:15
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
Пълна програма
  • 16:02
    New Looney Tunes - Elements
  • 16:35
    The HAPPOS Family
  • 16:45
    Baby Looney Tunes - Elements
  • 16:54
    Baby Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 16:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.23
  • 17:00
    "Готъм" - сериал, с.3 еп.12
  • 18:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.2 еп.9
  • 19:00
    Часът на супергероите (премиера): "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.3 еп.13
Пълна програма
  • 14:30
    "Доносник" - екшън, драма, трилър (САЩ, ОАЕ, Великобритания, 2013), режисьор Рик Роман Уо, в ролите: Дуейн Джонсън, Сюзан Сарандън, Джон Бърнтол, Бари Пепър, Майкъл Кенет Уилямс и др.
  • 16:45
    "Целувка под имела" - фентъзи, романтичен, драма (тв филм, Канада, 2006), режисьор Джордж Менделък, в ролите: Джейми Рей Нюман, Майкъл Шанкс, Конан Греъм, Ингрид Торънс и др.
  • 18:30
    Телепазар
  • 18:45
    "Светлина от миналото" - комедия, романтичен, драма (САЩ, 1999), режисьор Хю Уилсън, в ролите: Брендън Фрейзър, Алисия Силвърстоун, Кристофър Уокън, Сиси Спейсек и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Дивата Нина" - сериал
  • 16:30
    "На гости на третата планета" - сериал
  • 17:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу (2018)
  • 18:00
    "Приятели" - сериал, с.9 еп.8, 9
Пълна програма
  • 15:45
    "Истински истории" - документално риалити
  • 16:45
    Телепазар
  • 17:00
    "Истинска звезда" - сериал, еп.42
  • 18:00
    "Клиника край езерото" - сериал, еп.47
Пълна програма
  • 16:06
    Ние, мечоците
  • 16:20
    Ние, мечоците
  • 16:30
    Ние, мечоците
  • 16:45
    Островът на летния лагер
Пълна програма
  • 14:45
    "Хвани ме, ако можеш", криминална комедийна драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Спилбърг, с Леонардо ДиКаприо, Том Ханкс, Кристофър Уокън, Мартин Шийн, Натали Бай, [12+]
  • 17:05
    "Безкраят", хорър - научна фантастика, САЩ, 2017; реж. Джъстин Бенсън, Арън Мурхед, с Джъстин Бенсън, Арън Мурхед, Кали Ернандес, Тейт Елингтън, Лю Темпъл, [15+]
  • 18:55
    "Шоколад", романтична драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
  • 21:00
    "Бебето на Розмари", драма - хорър, САЩ, 1968; реж. Роман Полански, с Миа Фароу, Джон Касавитс, Рут Гордън, Сидни Блекмър, Морис Евънс, [18+]
Пълна програма
  • 15:10
    "Топ гън", екшън - драма, САЩ, 1986; реж. Тони Скот, с Том Круз, Кели МакГилис, Вал Килмър, Антъни Едуардс, Том Скерит, [12+]
  • 17:00
    "Знойно сафари", сатирична драма, Австралия, 2018; реж. Стефан Елиът, с Гай Пиърс, Кайли Миноуг, Рада Мичъл, Джулиан МакМахън, Ашър Кеди, [12+]
  • 18:35
    "Лимонада", драма, Румъния, 2018; реж. Йоана Урикару, с Малина Мановичи, Стив Бачик, Дилън Смит, Милан Хурдук, Руксандра Маниу, [15+]
  • 20:05
    "Съботна църква", музикална драма, САЩ, 2017; реж. Деймън Кардасис, с Лука Кейн, Марго Бингам, Реджина Тейлър, Маркис Родригес, Емджей Родригес, [12+]
Пълна програма
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    International Desk
  • 17:15
    Marketplace Africa
  • 17:30
    CNN Talk
Пълна програма
  • 16:00
    "Стая 309" - сериал
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Слънчеви момичета" - сериал /п/
  • 19:00
    "Изборът на Джейми" - кулинарно предаване /п/
Пълна програма
  • 16:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 17:00
    "Стрелeцът" - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Уилчм Хоуп, Ема Самс, Антъни Уорън, Питър Йунгблуд Хилс, Питър Йунгблуд Хилс, Райън Макклъски и др.
  • 19:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2
  • 20:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10
Пълна програма
  • 16:00
    Ловци на трофеи: Бестселъри
  • 17:00
    Треска за злато: Мътна вода: Битки за съкровища
  • 18:00
    Спасители на имущество: Мелницата в Бент Маунтин
  • 18:30
    Забравени в гаража: Жълти стотинки
Пълна програма
  • 15:50
    Как се прави...: Изкуствени колянни стави, пружини, лавандулово масло, нитове
  • 16:14
    Какво може да се обърка?: Царете на хаоса
  • 17:02
    Как функционира Вселената?: Епизод 2
  • 17:50
    Как функционира Вселената?: Тайната история на Меркурий
Пълна програма
  • 16:00
    Куче с блог
  • 16:30
    Куче с блог
  • 17:00
    101 Dalmatian Street S1 Splits
  • 17:15
    101 Dalmatian Street S1 Splits
Пълна програма
  • 16:05
    "Доказано от опит"
  • 16:15
    "Доказано от опит"
  • 16:35
    "ГЕОлино"
  • 16:45
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
Пълна програма
  • 12:10
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап, директно
  • 18:40
    Куриози
  • 19:00
    Лека атлетика: Лятна универсиада в Неапол, пети ден, директно
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:55
    Тенис: Уимбълдън 2019, полуфинали, мъже, директно
  • 21:00
    Тенис: Уимбълдън 2019, полуфинали
  • 23:15
    Новини
  • 23:20
    Волейбол: Лятна универсиада в Неапол, финал, жени
Пълна програма
  • 15:40
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 3
  • 16:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
  • 17:10
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 6
  • 17:55
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 15:20
    X Games - Austin
  • 16:10
    Strongman Champions League
  • 17:00
    Sports Adventure
  • 17:25
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ/
  • 18:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 15:45
    Ловци на къщи (Series 71): Професор по право се установява в Сейнт Луис (Episode 9)
  • 16:10
    Строежи по хавайски (Series 1): Къща наполовина (Episode 5)
  • 16:35
    Строежи по хавайски (Series 1): Хавайска риза и ремонт (Episode 6)
  • 17:00
    Ловци на острови (Series 3): На лов за карибски рай (Episode 9)
Пълна програма
  • 16:05
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 23
  • 17:05
    Американска съпруга - втори сезон, еп. 18
  • 17:30
    Американска съпруга - втори сезон, еп. 19
  • 18:00
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 16:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 4
  • 16:55
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 11
  • 17:55
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 12
  • 18:50
    Убийства в Рая - осми сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 14:55
    "Диагноза: Секси!", комедия, САЩ, 2018; реж. Аби Кон, Марк Силвърстайн, с Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Рори Сковъл, Емили Ратайковски, Ейди Брайънт, [15+]
  • 16:45
    "От другата страна II, 5 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2019; реж. Лукас Етлин, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 17:40
    "От другата страна II, 6 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2019; реж. Джъстин Маркс, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 18:40
    "Филми и звезди ХI, 28 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 15:30
    Личният живот на средновековните крале, сезон 1, еп. 2
  • 16:35
    Личният живот на средновековните крале, сезон 1, еп. 3
  • 17:40
    Руската революция,
  • 18:45
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Роботът каубой
  • 16:10
    Изковани в огъня: Гизарма
  • 17:10
    Изковани в огъня: Меч ромфея
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Съкровище от границата
Пълна програма
  • 15:30
    Риболовен филм
  • 16:30
    Истории от музея
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 29 еп.
Пълна програма
  • 16:00
    "Дот"
  • 16:25
    "Паленца"
  • 16:45
    "Отгатни колко те обичам"
  • 17:00
    "Баданаму"
Пълна програма
  • 16:05
    "Социална мрежа"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:15
    "Всичко коз" - политическо токшоу
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:45
    "Весели празници" - игрален филм с Жан-Пол Белмондо, Софи Марсо.
  • 17:25
    "Нежност" - комедия / драма, Франция, с Одри Тоту, Франсоа Дамиен.
  • 19:15
    "Усмивката на Мона Лиза" - игрален филм с Джулия Робъртс, Кирстен Дънст.
  • 21:10
    "Код "Меркурий" - екшън филм / криминален с Брус Уилис, Мико Хюз.
Пълна програма
  • 16:00
    Фактор страх
  • 17:00
    М е за Музика
  • 18:00
    Just Tattoo Of Us
  • 19:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • 15:00
    MTV Rewind: 2013
  • 16:30
    James Arthur and Friends
  • 17:00
    The 50 Biggest Hits of 2019...
  • 20:00
    MTV Rewind: 2014
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 15:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 4
  • 16:20
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 2
  • 17:10
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 10
  • 18:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 16:00
    На лов за НЛО, еп. 5
  • 17:00
    Историята за Бог: Компилации, еп. 2
  • 18:00
    Ню Орлиънс: Град на истории, еп. 1
  • 19:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 11
Пълна програма
  • 15:30
    Езерни убийци, еп. 1
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 18
  • 17:05
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 18:00
    Година в Дивото: Сибир, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Милуол - Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:15
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 18:45
    Футбол: Ботев Враца - Берое, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 18:25
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 16:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 16:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 16:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 16:30
    "Песните на България" - тв алманах
  • 17:00
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 17:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 16:00
    "Промо" - новите хитове
  • 16:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 16:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 17:00
    "Автограф" - звездите отблизо
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол, Купа на африканските нации: трети 1/4-финал
  • 17:00
    Футбол, Купа на африканските нации: четвърти 1/4-финал
  • 19:00
    WRC - обзор на изминалите кръгове
  • 20:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
Пълна програма
  • 15:00
    "Утрото на Русия"
  • 20:00
    Вести
  • 20:35
    Вести-Москва
  • 20:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Кейс"
  • 19:00
    "Така е"
Пълна програма
  • 15:10
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 16:10
    Класическа музика
  • 16:30
    Нови хоризонти /повторение /
  • 17:30
    Новини /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:40
    Човек за човека - игрален филм
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Носталгия
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Светлини, камера, драма
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 10
  • 20:00
    6 дъщери: Едната петзначка остава у дома
Пълна програма
  • 16:00
    Кралете на басейните (Series 4): Искам си изкуствената пещера (Episode 3)
  • 16:30
    Кралете на басейните (Series 4): Вече съм на почивка (Episode 4)
  • 17:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване (Series 2): Бразилската малка сребърна пещера (Episode 2)
  • 18:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 3): Конкуренция между сестрите Сноу и Самотния вълк за отдаване на жилища под наем (Episode 8)
Пълна програма
  • 16:00
    Кралете на басейните (Series 4): Искам си изкуствената пещера (Episode 3)
  • 16:30
    Кралете на басейните (Series 4): Вече съм на почивка (Episode 4)
  • 17:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване (Series 2): Бразилската малка сребърна пещера (Episode 2)
  • 18:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 3): Конкуренция между сестрите Сноу и Самотния вълк за отдаване на жилища под наем (Episode 8)
Пълна програма
  • 15:05
    Девет ярда, Канада,САЩ, комедия/криминален, 2000
  • 16:40
    Мъж на годината, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2006
  • 18:35
    Кръвна линия, САЩ, трилър, 1998
  • 20:10
    Последният мохикан, САЩ, екшън/приключенски/драма, 1992
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 2
  • 16:30
    Бон Апети, еп. 17
  • 17:00
    "Моята кухня е най-добрата - Нова Зеландия" - кулинарно предаване, еп. 4
  • 18:00
    Тайните на леля Кати, еп. 11
Пълна програма
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Попзвезди!
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 16:00
    Хектор и търсенето на щастието Комедия 2014
  • 18:21
    Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
  • 20:02
    22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010
  • 22:00
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
Пълна програма
  • 15:15
    Макгайвър - първи сезон, еп. 20
  • 16:10
    Скорпион - първи сезон, еп. 20
  • 17:10
    Под наблюдение - трети сезон, еп. 21
  • 18:05
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 16:00
    BRIDAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
  • 16:30
    BRIDAL
  • 16:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Майстори на сделките" - 39 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 17 и 18 eп.
  • 17:00
    "Дог и Бет: на лов" - 11 еп.
  • 17:50
    "Съдебни медици" - 2 и 7 еп.
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
  • 17:15
    Бизнес дейли-продължение
Пълна програма
  • 16:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 16:30
    Нахлыст
  • 16:55
    Простые рецепты
  • 17:10
    На рыбалку с охотой
Пълна програма
  • 14:00
    "Хук" - приключенска комедия с уч. на Дъстин Хофман, Робин Уилямс, Джулия Робъртс, Боб Хоскинс, Маги Смит, Каролин Гудал, Амбър Скот, Чарли Корсмо, Лоръл Кронин, Данте Баско и др. /п/
  • 16:50
    "Пак ли ти?" - романтична комедия с уч. Кристен Бел, Джейми Лий Къртис, Сигорни Уивър, Джеймс Уолк, Бети Уайт, Одет Юстман, Патрик Дъфи и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 16:00
    Finding Bigfoot: Squatch Spies
  • 16:45
    Dirty Jobs: Snake Researcher
  • 17:30
    Rattlesnake Republic: The Final Rattle
  • 18:15
    Kitchen Boss: Mauro's Favourites
Пълна програма
  • 15:50
    Бургери, бира и барбекю (Series 1): Люто и пикантно (Episode 6)
  • 16:15
    Пътешествие с Джи Гарвин (Series 3): Южняшка кухня в Ню Йорк (Episode 1)
  • 16:40
    Кухнята (Series 12): Денят на големия мач (Episode 4)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 19): 16 минути лято (Episode 5)
Пълна програма
  • 15:55
    Като Вещиците
  • 16:20
    Като Вещиците
  • 16:50
    НОВАЦИ
  • 17:20
    Братовчеди завинаги
Пълна програма
  • 12:10
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап, директно
  • 18:40
    Куриози
  • 19:00
    Лека атлетика: Лятна универсиада в Неапол, пети ден, директно
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:55
    "Диагноза: Секси!", комедия, САЩ, 2018; реж. Аби Кон, Марк Силвърстайн, с Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Рори Сковъл, Емили Ратайковски, Ейди Брайънт, [15+]
  • 16:45
    "От другата страна II, 5 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2019; реж. Лукас Етлин, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 17:40
    "От другата страна II, 6 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2019; реж. Джъстин Маркс, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 18:40
    "Филми и звезди ХI, 28 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:00
    Gigantosaurus
  • 16:20
    Gigantosaurus
  • 16:40
    Gigantosaurus
  • 16:55
    Toy Story Toons: Small Fry
Пълна програма
  • 15:55
    Като Вещиците
  • 16:20
    Като Вещиците
  • 16:50
    НОВАЦИ
  • 17:20
    Братовчеди завинаги
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 15:15
    Grave Mysteries: Death On The Highway
  • 16:10
    Border Control: Spain: Episode 19
  • 16:40
    Border Control: Spain: Episode 20
  • 17:05
    Evil Lives Here: He Comes To My Dreams
Пълна програма
  • 15:55
    The Burning Issue: Football
  • 16:20
    Fast Lane: Felipe Massa
  • 16:50
    The Challenge: Mountain Biking
  • 17:15
    The Challenge: Mountains
Пълна програма
  • 16:05
    Buccaneers & Bones
  • 16:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 16:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 17:15
    Back Country Rescue
Пълна програма
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Роботът каубой
  • 16:10
    Изковани в огъня: Гизарма
  • 17:10
    Изковани в огъня: Меч ромфея
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Съкровище от границата
Пълна програма
  • 16:00
    Историята за Бог: Компилации, еп. 2
  • 17:00
    Ню Орлиънс: Град на истории, еп. 1
  • 18:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 11
  • 19:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 12
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.4 еп.2
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:25
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 16:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 24, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 16:55
    Скорпион; сезон 2, епизод 25, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 17:50
    Тоталкар; сезон 5, епизод 9, оригинална продукция, спорт, Унгария, 2019
  • 18:25
    Тоталкар; сезон 5, епизод 10, оригинална продукция, спорт, Унгария, 2019
Пълна програма
  • 15:20
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 16:15
    Профилиране; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2011
  • 17:20
    Профилиране; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2012
  • 18:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 29, драма, мистерия, Турция, 2014
Пълна програма
  • 16:00
    Първите 48 часа: Епизод 19
  • 17:00
    Неразрешени случаи: Семейството/Упорита улика
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Убийствата в у-ще "Дънблейн"
  • 19:00
    Първите 48 часа: Г-н Ню Орлиънс/Без подслон
Пълна програма
  • 15:40
    Бягай!
  • 17:30
    Пътят
  • 20:00
    Август
  • 21:50
    Отмъщение в Рио
Пълна програма
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 7 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 8 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:48
    Sneaky Mom, Clueless Dad (18+)
  • 16:14
    Big Facial For Sweet Russian Model (18+)
  • 16:39
    Cheater Gets Make Up Sex (18+)
  • 17:00
    Disobeying The Mistress (18+)
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    Агрокоментар
  • 16:20
    Агротема
Пълна програма
  • 08:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 16:00
    The Search
  • 17:00
    Occ-Cast
  • 18:40
    Rip Curl Pro Portugal: Behind the Scenes
  • 19:00
    New Pollution
Пълна програма
  • 15:30
    Галапагос (Series 1): Адаптация (Episode 2)
  • 16:20
    Свирепа Земя (Series 2): Наводненията в Албърта (Episode 1)
  • 17:10
    Съединените животински щати (Series 1): Вълците на Уолстрийт (Episode 3)
  • 17:35
    Съединените животински щати (Series 1): Разправии в Бей Сити (Episode 4)
Пълна програма
  • 14:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 17:00
    Българско документално кино
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 18:30
    "На ринга" - спортно предаване
Пълна програма
  • 14:45
    Music and Dance for a While with l'Arpeggiata
  • 16:30
    InterMezzo
  • 17:25
    Avant toutes disparitions - Thomas Lebrun
  • 19:00
    Thomas Lebrun 'Lied Ballet'
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Първи мач от първия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
  • 18:00
    "Героите на кръга", предаване за Първа професионална лига (2018-19), 27-и епизод /п/
  • 18:30
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 32-ри епизод /п/
  • 19:30
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 27-и епизод /п/
Пълна програма
  • 16:00
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Великобритания, директно
  • 17:30
    "Сто във Висшата лига", предаване за английски футбол (2019), 6-и епизод /п/
  • 18:00
    Головете на сезона в английската Висша лига (2018-19) /п/
  • 19:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 27-и епизод /п/
Пълна програма
  • 15:15
    Загадки от гроба: Смърт на магистралата
  • 16:10
    Граничен контрол: Испания: Епизод 19
  • 16:40
    Граничен контрол: Испания: Епизод 20
  • 17:05
    Тук живее злото: Той беше моя сбъдната мечта
Пълна програма
  • 15:30
    "Айнщайн и Едингтън", драма, Великобритания, 2008; реж. Филип Мартин, с Дейвид Тенант, Анди Съркис, Джим Броудбенд, Ребека Хол, Джоди Мей, [12+]
  • 17:05
    "Анджи Трайбека ІV, 3 еп.", криминална комедия, САЩ, 2018; реж. Бренън Шроф, с Рашида Джоунс, Джер Бърнс, Андре Вермюлен, Дион Коул, Хейс МакАртър, [12+]
  • 17:25
    "Съвременно семейство X, 21 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Ерик Дийн Сийтън, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 17:50
    "Крал Артур: Легенда за меча", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Гай Ричи, с Чарли Хънам, Джуд Лоу, Астрид Бергес-Фрисби, Джимон Хунсу, Ерик Бана, [15+]
Пълна програма
  • 15:05
    "Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
  • 16:50
    "Бикът Фердинанд", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 18:35
    "С години I, 2 еп.", драма, Великобритания, 2019; реж. Саймън Селан Джоунс, с Джесика Хайнс, Рори Киниър, Т’Ниа Милър, Ема Томпсън, Ръсел Тови, [15+]
  • 19:35
    "Развод ІІІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Шира Пивън, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Стърлинг Джеринс, Моли Шанън, Талия Болсам, [15+]
Пълна програма
  • 16:00
    Храм "Св. Александър Невски" или да носиш цялото небе на раменете си (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    В Габрово и сърцето на Балкана (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 16:00
    Прасето Пепа
  • 16:10
    Прасето Пепа
  • 16:20
    Прасето Пепа
  • 16:25
    Уоликазам!
Пълна програма
  • 15:30
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 5, Канада, военен, 2017
  • 16:15
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 6, Канада, военен, 2017
  • 17:00
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 7, Канада, военен, 2017
  • 17:40
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 8, Канада, военен, 2017
Пълна програма
  • 14:45
    Войната в "Роял палас" Комедия, Исторически Франция 2012
  • 16:30
    Херкулес Драма САЩ 2005
  • 17:50
    Херкулес Драма САЩ 2005
  • 19:15
    Каквото искаш Драма Испания 2010
Пълна програма
  • 15:45
    Индианецът Семеен Холандия 2009
  • 17:05
    Магьосникът и бялата змия Екшън, Фентъзи Китай, Хонконг 2011
  • 18:40
    Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
  • 20:20
    Кражбата Драма САЩ 2012
Пълна програма
  • 15:55
    Сниф и призрачният замък Семеен Холандия 2010
  • 17:15
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
  • 18:40
    Рудолф Нуреев: Островът на мечтите му Документален Русия, Турция 2016
  • 19:45
    Синът Романтичен Холандия 2011
Пълна програма
  • 15:00
    Crankworx World Tour 2019
  • 16:10
    Action Sports World S19
  • 17:00
    Gearing Up
  • 18:00
    Enduro World Series S19
Пълна програма
  • 15:50
    Един мъж и една жена в пустошта документален филм /10 епизод/
  • 16:35
    Отдел "Фалшива самоличност" сериен филм /4 епизод/
  • 17:30
    Футбол: Холандия - Англия - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
  • 20:00
    Отдел "Фалшива самоличност" сериен филм /5 епизод/
Пълна програма
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:10
    Зелена светлина /п/
  • 16:15
    60 минути за култура /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 17:15
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 16:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Швеция
  • 18:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Швеция
  • 21:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за голямата награда на Германия
  • 22:10
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за голямата награда на Германия
Пълна програма
  • 12:30
    Голф: Европейски тур Aberdeen Standard Investments Scottish Open
  • 20:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
  • 21:00
    Лека атлетика: Диамантена лига Турнир в Монако
  • 23:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Дженоа
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Каляри
  • 20:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Наполи
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Виляреал
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Реал Сосиедад
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Леганес - Севиля
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Барселона
Пълна програма
  • 15:45
    "Безценната перла", сериал, 52 еп.
  • 16:35
    "Ноктюрно от багри" - документален филм
  • 17:00
    "Освобождението на Прага" - документален филм (п)
  • 18:05
    "Холивудски знаменитости": Скарлет Йохансон
Пълна програма
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 16:30
    Илья Алексеев, Анастасия Микульчина, Вадим Андреев в остросюжетном сериале "БЕРЕГОВАЯ ОХРАНА-2". "Резидент"
  • 18:25
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 19:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 16:10
Макгайвър - втори сезон, еп. 18
e-kids 16:15
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
AXN 16:20
Скорпион; сезон 3, епизод 25, екшън, драма, САЩ, 2016
Viasat Nature 16:30
Йоркширският ветеринар, сезон 6, еп. 4
Bulgaria ON AIR 16:30
Изгряващо слънце - романтичен сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 16:45
ГОРЮНОВ серия 28
Diema Sport 17:00
Волейбол: Добруджа - Пирин, мач от Суперлигата /п/
Diema Sport 2 17:00
Футбол: Манчестър Сити - Фулъм, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Eurosport 17:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, спускане, мъже
Eurosport HD 17:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, спускане, мъже

Всички предавания

Филми

AXN 16:20
Скорпион; сезон 3, епизод 25, екшън, драма, САЩ, 2016
Cinemax 2 16:25
"Неподчинение", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Себастиан Лелио, с Рейчъл Уейз, Рейчъл МакАдамс, Алесандро Нивола, Антон Лесър, Алън Кордънър, [15+]
Bulgaria ON AIR 16:30
Изгряващо слънце - романтичен сериал
Diema 16:30
"Заплащането" - трилър с уч. на Бен Афлек, Аарън Екхарт, Ума Търман, Пол Джамати, Джо Мортън, Катрин Морис, Майкъл Хол, Колм Феоре /п/
AXN Black 16:35
Пътешественици; сезон 2, епизод 8, драма, мистерия, САЩ, 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}