ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    История.bg 1200 години от рождението на Методий/п/
  • 09:45
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот/п/
  • 10:45
    Капри тв филм /19 епизод/п/
Пълна програма
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
Пълна програма
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 3
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    По следите на храната - филм
  • 10:00
    Райски градини - филм
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 08:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 09:05
    Откуп; сезон 2, епизод 13, екшън, криминален, Канада, 2018
  • 10:05
    Определен да оцелее; сезон 1, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 11:05
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 08:15
    Аманда идва на помощ: Хрътките-стопаджийки на Аманда
  • 09:10
    Аманда идва на помощ: Прекалено много кучета
  • 10:05
    Аманда идва на помощ: Животът е плаж за кучета
  • 11:00
    Аманда идва на помощ: Сляпо кученце се прибира у дома
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на "Неделник"
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:20
    Music Arena
Пълна програма
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    Съкровище в двореца сериен тв филм /31 епизод/п/
  • 09:45
    Търсачи на реликви 3 сериен тв филм /7 епизод/п/
  • 10:30
    Да завъртим бутилката тв новела на Евровизия /п/
Пълна програма
  • 08:31
    The Tom and Jerry Show
  • 08:38
    The Tom and Jerry Show
  • 08:50
    The Tom and Jerry Show
  • 08:56
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.8 еп.5
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.22
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.3 еп.12
  • 11:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.2 еп.8
Пълна програма
  • 08:00
    "Среща в интернет" - криминален, мистъри, драма (тв филм, Канада, 2014), режисьор Къртис Крофърд, в ролите: Ивон Зима, Шон Робъртс, Мери-Маргарет Хюмс, Гари Хъдсън, Джон Макларън и др.
  • 09:45
    Телепазар
  • 10:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3 еп.14, 15
  • 12:00
    Телепазар
Пълна програма
  • 08:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 09:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу (2016)
  • 10:00
    "Лоракс" - анимация, фентъзи (САЩ, 2012), режисьори Крис Рено и Кайл Балда
  • 12:00
    "Приятели" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 09:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал
  • 10:00
    "Кой кой е" - сериал, еп.27
  • 11:00
    "Любов на инат" - сериал
Пълна програма
  • 08:30
    Малки Титани: В готовност
  • 08:39
    Малки Титани: В готовност
  • 08:49
    Малки Титани: В готовност
  • 08:59
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Замъкът "Грипсхолм"", драма, Германия, 2000; реж. Ксавиер Колер, с Улрих Нойтен, Хайке Макач, Ясмин Табатабай, Маркус Томас, Рудолф Весели, [12+]
  • 08:45
    "Безкраят", хорър - научна фантастика, САЩ, 2017; реж. Джъстин Бенсън, Арън Мурхед, с Джъстин Бенсън, Арън Мурхед, Кали Ернандес, Тейт Елингтън, Лю Темпъл, [15+]
  • 10:35
    "Магически Алпи", късометражна драма, Италия, 2018; реж. Андреа Бруса, Марко Скотуци, с Джовани Сторти, Хасан Ел Оуни, Камила Антониоти, Масимилиано Де Матия, Фабио Де Марко, [12+]
  • 10:55
    "От втория път", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Лион Мар, с Линда Торсън, Стюарт Марголин, Лора Де Картере, Луи Дел Гранде, Алексис Харисън, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    "Лимонада", драма, Румъния, 2018; реж. Йоана Урикару, с Малина Мановичи, Стив Бачик, Дилън Смит, Милан Хурдук, Руксандра Маниу, [15+]
  • 10:00
    "Земята на чудесата", комедийна драма, Финландия, 2017; реж. Инари Ниеми, с Милка Алрот, Мари Рантасила, Анна Павилайнен, Ееро Ритала, Марти Суосало, [12+]
  • 11:30
    "Корнелиус, виещият мелничар", драма, Франция, 2017; реж. Ян Льо Келек, с Бонавентур Гакон, Анаис Демусте, Гюстав Керверн, Кристоф Пау, Дени Лаво, [12+]
  • 13:20
    "Шаолински футбол", екшън - комедия, Хонг Конг, 2001; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Уей Зао, Ман-Тан Нг, Ин Це, Сесилия Чунг, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    TBD
Пълна програма
  • 08:10
    "Дива земя" - теленовела /п/
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
  • 11:00
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 12:00
    "Мистична любов" - сериал /п/
Пълна програма
  • 07:50
    "Снайперисти" - сериал, сезон 5 /п/
  • 09:10
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 3 /п/
  • 10:00
    "Морски тюлени" - сериал, сезон 1 /п/
  • 11:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Как се прави...: Хайвер/Колектор/Кожени екипи за мотоциклетисти/ Лопати и кирки
  • 09:00
    Как се прави...: Сладолед/ Дървен голф стик/ Крило на самолет
  • 09:30
    Спасители на имущество: Църква
  • 10:00
    Забравени в гаража: В центъра на Оксфордшър
Пълна програма
  • 08:14
    Строителни постижения: Небостъргачи в Сингапур
  • 09:02
    Как функционира Вселената?: Епизод 2
  • 09:50
    Как са го направили?: Руски кукли/алое вера/знамена
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Да си оближеш пръстите
Пълна програма
  • 08:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 09:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 09:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 08:30
    "Загадките на еволюцията"
  • 08:55
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 09:25
    "ГЕОлино"
  • 09:35
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    EuroTV Shop
  • 11:15
    Любовен облог - 26 еп. - Сериал
  • 12:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап
  • 09:30
    Лека атлетика: Международен турнир в Люцерн
  • 11:05
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап, обзор
  • 12:10
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап, директно
Пълна програма
  • 07:30
    Лека атлетика: Международен турнир в Люцерн
  • 09:30
    Лека атлетика: Европейско първенство за младежи и девойки до 23 години в Швеция, първи ден
  • 10:30
    Лека атлетика: Европейско първенство за младежи и девойки до 23 години в Швеция, втори ден, директно
  • 12:00
    Тенис: Уимбълдън 2019, полуфинали, жени
Пълна програма
  • 07:50
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 2
  • 08:35
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 10
  • 09:20
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 5
  • 10:10
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 07:50
    Crusty Demons Broken Records 1
  • 08:40
    X Games Heroes
  • 09:05
    X Games Heroes
  • 09:30
    X Games - Austin
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 08:15
    Строежи по хавайски (Series 1): Нова кухня за семейството (Episode 4)
  • 08:40
    Ловци на острови (Series 3): Издирването на идеалния остров в Белиз (Episode 7)
  • 09:05
    Ловци на острови (Series 3): Пътешествие през фиордите в Чилийска Патагония (Episode 8)
  • 09:30
    Повече свободно пространство (Series 3): Размяна на мазетата (Episode 12)
Пълна програма
  • 07:45
    Д-р Хаус - пети сезон, еп. 14
  • 08:40
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 11
  • 09:05
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 12
  • 09:35
    Американска съпруга - втори сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 07:55
    Убийства в Рая - осми сезон, еп. 5
  • 09:10
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 8
  • 10:10
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 9
  • 11:05
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Историята на Кристофър Робин и Мечо Пух", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Марк Форстър, с Юън Макгрегър, Хейли Атуел, Бронти Кармайкъл, Марк Гатис, Оливър Форд Дейвис, [7+]
  • 08:45
    "Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 10:25
    "Истината за роботите убийци", документален, САЩ, 2018; реж. Максим Поздоровкин, [12+]
  • 11:45
    "Стаята на Марвин", драма, САЩ, 1996; реж. Джери Закс, с Мерил Стрийп, Леонардо ДиКаприо, Даян Кийтън, Робърт Де Ниро, Хюм Кронин, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 2
  • 09:00
    Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 3
  • 10:05
    Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 4
  • 11:05
    Гениите на модерния свят, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 08:10
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 09:00
    Американски антиквари: Белези на борба
  • 09:55
    Изковани в огъня: Майстор и чирак
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Размествания и суетене
Пълна програма
  • 08:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 09:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 17 еп.
  • 09:30
    Риболовен филм
  • 10:30
    Истории от музея
Пълна програма
  • 08:30
    "Узли и Пип"
  • 08:40
    "Малкото кафяво мече"
  • 08:55
    "Твоят универсум"
  • 09:00
    "Баданаму"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    Парламентът на живо
  • 10:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:50
    "Капоти" - драма / криминален с Филип Сиймур Хофман, Клифтън Колинс мл.
  • 09:40
    "Отвличащият кучета" - комедия с Жоаким Лопес, Кели Фрейтас.
  • 11:40
    "Скъперникът" - игрален филм с Луи Дьо Фюнес, Франк Кабът.
  • 13:45
    "Апартаментът" - игрален филм с Роман Бьорингер, Винсент Касъл.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
  • 09:30
    Зона за приятели
  • 10:00
    Бременна на 16
Пълна програма
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 12:45
    Justin Bieber Live
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 08:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 2
  • 08:55
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 9
  • 09:45
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 10
  • 10:40
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 08:00
    Сервиз SOS 2, еп. 2
  • 09:00
    Летището в Дубай, еп. 2
  • 10:00
    Китайски празненства, еп. 1
  • 11:00
    Познатата Вселена, еп. 2
Пълна програма
  • 08:15
    Тайните на зоопарка, еп. 3
  • 09:05
    Невероятният д-р Пол, еп. 18
  • 09:50
    Юконски ветеринар , еп. 1
  • 10:40
    Тайните на зоопарка, еп. 2
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Уигън Атлетик - Астън Вила, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Дижон - Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    "Днес е 28 юни. Денят започва"
  • 10:00
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 08:10
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 08:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 09:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 09:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
Пълна програма
  • 08:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 08:40
    "Гласовете на България" - рецитал
  • 09:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 08:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:40
    "Ретро" - вечни хитове
  • 09:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 09:10
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:00
    Стронгмен Шампионска Лига
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 11:00
    Футбол, Купа на африканските нации: първи 1/4-финал
  • 13:00
    Футбол, Купа на африканските нации: втори 1/4-финал
Пълна програма
  • 06:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 09:20
    "Бялата гвардия"
  • 10:50
    "Културната революция"
  • 11:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 08:15
    Детски свят - Новите прикючения на Пинокио
  • 09:05
    Импресия
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 11
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 5
  • 12:00
    Най-добрият ремонт: Дом далеч от дома
  • 13:00
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 19
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 101): Големи надежди в Коста Балена (Episode 4)
  • 09:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 11): По пътеките на ацтеките в Мексико (Episode 7)
  • 10:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване (Series 2): Уади Шаб в Оман (Episode 4)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 100): По пътя към Единбург (Episode 3)
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 101): Големи надежди в Коста Балена (Episode 4)
  • 09:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 11): По пътеките на ацтеките в Мексико (Episode 7)
  • 10:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване (Series 2): Уади Шаб в Оман (Episode 4)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 100): По пътя към Единбург (Episode 3)
Пълна програма
  • 07:00
    Маркъс, Франция,Германия,Великобритания,САЩ, 2002
  • 08:40
    Чарли Сейнт Клауд, Канада,САЩ, 2010
  • 10:15
    Скот Пилгрим срещу света, Канада,Япония,Великобритания,САЩ, 2010
  • 11:50
    Кралят на скорпионите 4: Походът на силата, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2015
Пълна програма
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:05
    Бойният клуб на Джейми и Джими - втори сезон, еп. 6
  • 09:05
    "Моята кухня е най-добрата - Нова Зеландия" - кулинарно предаване, еп. 3
  • 10:05
    Тайните на леля Кати, еп. 9
  • 10:35
    Тайните на леля Кати, еп. 10
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 08:06
    Тор и Легендата за Валхала Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 09:30
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 11:14
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 12:37
    Горещи тела Комедия, Ужаси, Романтичен 2013
Пълна програма
  • 08:00
    Скорпион - първи сезон, еп. 19
  • 08:55
    Под наблюдение - трети сезон, еп. 20
  • 09:50
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 13
  • 10:15
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    FITNESS
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" - 16 и 17 еп.
  • 08:40
    "Майстори на сделките" - 39 еп.
  • 09:30
    "Царе на аукциона" - 6 еп.
  • 09:55
    "Съдебни медици" - 2 и 7 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
  • 08:25
    Донская рыбалка
  • 08:50
    Kaкая дичь!
  • 09:05
    Оружейные дома Европы
  • 09:30
    По следам Хемингуэя
Пълна програма
  • 06:50
    "Живот без правила" - романтична комедия с уч. на Клаудия Михелсен, Щефан Кампвирт, Марен Кройман, Бирте Ханусрихтер, Лаура Курши др.
  • 08:50
    "Трима татковци накуп" - романтична комедия с уч. на Джулиа Хартман, Сузане Фон Борсоди, Сами О’Лиъри, и др.
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2
  • 12:00
    "Цирк дю Солей: Аватар" - спектакъл
Пълна програма
  • 08:30
    Finding Bigfoot: Squatch Spies
  • 09:15
    Kitchen Boss: Family Dinner
  • 09:40
    Kitchen Boss: Italian Street Food
  • 10:00
    Alien Encounters: The Invasion
Пълна програма
  • 08:30
    Режи! (Series 17): Спортни звезди (Episode 5)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Бързи сандвичи (Episode 2)
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Освежаване на класиките (Episode 3)
  • 10:00
    Анна Олсън: Свежо (Series 2): Ретро ястие от 50-те г. (Episode 20)
Пълна програма
  • 08:20
    Къщата на Шумникови
  • 08:45
    Къщата на Шумникови
  • 09:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 09:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап
  • 09:30
    Лека атлетика: Международен турнир в Люцерн
  • 11:05
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап, обзор
  • 12:10
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап, директно
Пълна програма
  • 07:00
    "Историята на Кристофър Робин и Мечо Пух", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Марк Форстър, с Юън Макгрегър, Хейли Атуел, Бронти Кармайкъл, Марк Гатис, Оливър Форд Дейвис, [7+]
  • 08:45
    "Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 10:25
    "Истината за роботите убийци", документален, САЩ, 2018; реж. Максим Поздоровкин, [12+]
  • 11:45
    "Стаята на Марвин", драма, САЩ, 1996; реж. Джери Закс, с Мерил Стрийп, Леонардо ДиКаприо, Даян Кийтън, Робърт Де Ниро, Хюм Кронин, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 08:30
    PJ Masks
  • 09:00
    Vampirina S2
  • 09:30
    Fancy Nancy Clancy
  • 10:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 08:20
    Къщата на Шумникови
  • 08:45
    Къщата на Шумникови
  • 09:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 09:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 07:55
    People Magazine Investigates: Somebody's Watching
  • 08:50
    The Perfect Murder: Gone Girl
  • 09:45
    The Perfect Murder: Defenseless
  • 10:40
    Border Control: Spain: Episode 17
Пълна програма
  • 08:05
    National Icons: Ibrahimovic vs Grandqvist
  • 08:35
    Fast Lane: Max Verstappen
  • 09:00
    Sport Stars Uncovered: David Beckham
  • 09:30
    Fight Stars: Tony Bellew
Пълна програма
  • 08:15
    Back Country Rescue
  • 08:35
    Back Country Rescue
  • 09:00
    Shootout Lane
  • 09:20
    Shootout Lane
Пълна програма
  • 08:10
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 09:00
    Американски антиквари: Белези на борба
  • 09:55
    Изковани в огъня: Майстор и чирак
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Размествания и суетене
Пълна програма
  • 08:00
    Летището в Дубай, еп. 2
  • 09:00
    Китайски празненства, еп. 1
  • 10:00
    Познатата Вселена, еп. 2
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 5
Пълна програма
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 24, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 11:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2011
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 29, драма, мистерия, Турция, 2014
Пълна програма
  • 08:05
    Първите 48 часа: Хеликоптерът
  • 08:50
    Ловец на убийства: През детските очи
  • 09:35
    Ловец на убийства: Взривоопасно
  • 10:30
    Неразрешени случаи: Преследване
Пълна програма
  • 07:40
    Сидни Уайт
  • 09:45
    Вътрешният път
  • 11:45
    Сватбеният агент
  • 13:50
    Последният Робин Худ
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 08:14
    Big Facial For Sweet Russian Model (18+)
  • 08:39
    Cheater Gets Make Up Sex (18+)
  • 09:00
    Disobeying The Mistress (18+)
  • 09:22
    No Bubblecum In The Classroom (18+)
Пълна програма
  • 08:30
    Агрокоментар
  • 08:35
    Агротема
  • 08:50
    Музикална пауза
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 08:30
    The Inertia
  • 09:00
    New Pollution
  • 09:30
    New Pollution
  • 10:00
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 08:15
    Невероятни паркове (Series 4): Национален паметник Дяволската кула (Episode 11)
  • 08:40
    Спасители на котки (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 09:30
    Страна на лъвовете: Ден и нощ (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 10:25
    Бездомни кучета със супер потенциал (Series 1): Неочаквано спасение (Episode 3)
Пълна програма
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    Документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    The Bad Plus plays 'Science Fiction' by Ornette Coleman - Jazz a la Villette
  • 10:30
    Jason Moran 'Bandwagon' - MOODS
  • 11:25
    Marc Ducret Solo et Samuel Blaser Trio - Jazz Fest Sarajevo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Витоша - Монтана, плейофен мач за място в Първа професионална лига /п/
  • 10:00
    "Сезонът на Ботев Враца", обзорно предаване /п/
  • 11:00
    "Головете на сезона", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19) /п/
  • 12:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 1-ви епизод /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    "Формула 1 Екстра", магазинно предаване, 9-и епизод /п/
  • 11:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 18-и епизод /п/
  • 12:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Великобритания, директно
Пълна програма
  • 07:55
    Разследванията на списание "Пийпъл": Някой наблюдава
  • 08:50
    Перфектното убийство: Изчезналото момиче
  • 09:45
    Перфектното убийство: Беззащитна
  • 10:40
    Граничен контрол: Испания: Епизод 17
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Рио 2", анимация, САЩ, 2014; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 08:40
    "Денят на влюбените", романтична комедия, САЩ, 2010; реж. Гари Маршал, с Джулия Робъртс, Аштън Къчър, Дженифър Гарнър, Патрик Демпси, Брадли Купър, [12+]
  • 10:40
    "Просто Райт", романтична комедия, САЩ, 2010; реж. Санаа Хамри, с Куин Латифа, Комън, Паула Патън, Джеймс Пикънс Джуниър, Филиша Рашад, [12+]
  • 12:20
    "Офисът (UK) II, 3 еп.", комедия, Великобритания, 2002; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Мартин Фрийман, Макензи Крук, Луси Дейвис, Юън Макинтош, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Пич, къде е баща ти?", комедия, САЩ, 2017; реж. Лорънс Шер, с Оуен Уилсън, Ед Хелмс, Дж. К. Симънс, Кат Уилямс, Глен Клоуз, [15+]
  • 08:50
    "В кадър ХVI, 24 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 09:20
    "Където бродят дивите неща", фентъзи - драма, САЩ, 2009; реж. Спайк Джоунс, с Макс Рекърдс, Катрин Кийнър, Марк Ръфало, Пепита Емерикс, Стив Музакис, [12+]
  • 11:00
    "Зайчето Питър", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Уил Глък, с Домнал Глийсън, Роуз Бърн, Сам Нийл, [7+]
Пълна програма
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Стара Загора - свидетелят на историята / на английски, с български титри (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Враца - на път до края / на английски, с български титри (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 08:20
    Пес Патрул
  • 08:45
    ПЕС Патрул
  • 09:05
    Топ Кадети
  • 09:30
    Топ кадети
Пълна програма
  • 07:20
    Ендевър, сезон 3, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
  • 08:50
    Ендевър, сезон 4, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 10:20
    Ендевър, сезон 4, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 11:50
    Ендевър, сезон 4, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Пълна програма
  • 08:05
    Всичко на Цукер! Комедия Германия 2004
  • 09:40
    Черният кон Драма САЩ 2008
  • 11:30
    Кактусът Комедия Франция 2005
  • 13:05
    Семейство Орхейм Драма, Тийнейджърски Норвегия 2012
Пълна програма
  • 08:25
    Специална доставка Комедия САЩ 2008
  • 10:00
    Любов и други неприятности Комедия Финландия 2012
  • 11:30
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк Анимация, Уестърн Франция 2007
  • 12:55
    Тяло за двама Комедия Франция 2008
Пълна програма
  • 07:55
    Бах и Ботин Семеен Франция 1986
  • 09:35
    Магическо сребро 2: Големият студ Семеен Норвегия 2011
  • 11:00
    Крокодилите Семеен Германия 2009
  • 12:35
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
Пълна програма
  • 08:30
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 10:00
    Enduro World Series S19
  • 10:30
    Action Sports World S19
  • 11:30
    Live Recap SLS World Tour 2019
Пълна програма
  • 08:30
    Един мъж и една жена в пустошта документален филм /8 епизод/
  • 09:15
    Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика /шампионат на уредите/
  • 11:20
    Европейски игри Минск 2019: Лека атлетика /отборно/ - финал
  • 13:35
    Европейски игри Минск 2019: Самбо
Пълна програма
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Знание.БГ /избрано/ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 09:15
    Атлас /избрано/ Велико Търново
  • 09:45
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019 Фелисиано Лопез - Жил Симон, финал
  • 11:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 12:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Финали
  • 14:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Финали
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Швеция
  • 10:00
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
  • 10:30
    Лека атлетика: Диамантена лига Турнир в Лозана
  • 12:30
    Голф: Европейски тур Aberdeen Standard Investments Scottish Open
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Интер
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Торино
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Лацио
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Фиорентина
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Реал Мадрид
  • 10:00
    Футбол: Копа Судамерикана Колон - Архентинос Хуниорс , осминафинал за Копа Судамерикана
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Ейбар
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Сосиедад - Алавес
Пълна програма
  • 07:40
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
  • 09:00
    ТВ пазар
  • 09:15
    "България се събужда" (продължение)
  • 10:30
    Новини
Пълна програма
  • 08:10
    Сериал. "МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД". "Холодный блеск сапфира", "Подставное лицо"
  • 10:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 10:20
    Детективный сериал. "ДОРОЖНЫЙ ПАТРУЛЬ-3". "Нездоровая конкуренция", "Автостоп", "Ценный багаж"
  • 13:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 08:35
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 2, Канада, военен, 2015
Viasat History 08:35
Митични зверове, сезон 1, еп. 2
National Geographic Wild 08:40
Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 4
Fox Life 08:40
Мама - пети сезон, еп. 21
Viasat Explorer 08:45
Треска за нефрит, сезон 2, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Film Plus 09:00
Футбол: Майорка - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: "Единственият шампион"
Travel TV 09:00
Спорт и приключения
ТВ Европа 09:05
Свободна зона с Коритаров

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 08:35
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 2, Канада, военен, 2015
Cinemax 08:40
"Господар", романтична драма, Индия, 2018; реж. Рохена Гера, с Тилотама Шоме, Вивек Гомбер, Гитанджали Кулкарни, Рахул Вохра, Дивия Сет Шах, [12+]
HBO 08:45
"Кучета и котки", семейна комедия, САЩ, 2001; реж. Лорънс Гътерман, с Джеф Голдблум, Елизабет Пъркинс, Алекзандър Полък, Мириам Марголийс, Майрън Натуик, [7+]
HBO HD 08:45
"Кучета и котки", семейна комедия, САЩ, 2001; реж. Лорънс Гътерман, с Джеф Голдблум, Елизабет Пъркинс, Алекзандър Полък, Мириам Марголийс, Майрън Натуик, [7+]
TVT 09:00
Молитвена броеница (образователен филм за религиозен туризъм)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}